Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#156101) xAttilax válasza popey37 (#156095) üzenetére


xAttilax
őstag

Szerintem te kimaxoltad ezt a fórumot :D: D komolyan mondom életet hoztál ide ;) fel is veszlek WOT-ba barátlistára és ha lesz kedved akkor szívesen mennék veled pár csatát :B

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156102) BÁ Nutrition válasza popey37 (#156093) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert megneznek egy screenshotot, mert ez qrvara ugy hangzik mint egy csalas.. de ami durvabb h meg buszke is vagy ra. gratulalok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156103) e-newsee


e-newsee
addikt

Szerintem a tundra modot nem azért kiáltották ki csalásnak, mert variálható, hogy csak ezt, vagy csak azt tünteti el, hanem mert egyáltalán eltüntet valamit a pályaelemek közül, amit a fejlesztők nem véletlenül raktak oda. Innentől pedig a "csak a lombokat eltüntető" mod is csalás.
Szerintem...

Pl ha egy lomb eltakarja az épület szélét, amit normál esetben keresned kell a célkereszttel, hogy befogd az ellenfél tankját, de a mod eltünteti a lombot, akkor máris előnyhöz jutottál. Úgyanúgy, mintha a klasszik tudnrát használnád.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#156104) Warton


Warton
őstag

Tudom, hogy nincs túl nagy sportértéke, mert viszonylag ritka tank, de a 3 csillag akkor is 3 csillag. :))
Az első tankom, amivel sikerült ezt összehozni.

Replay

(#156105) Jadro válasza Warton (#156104) üzenetére


Jadro
veterán

A 3 csillagnak mindig van sportértéke, grat! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156106) zozyk


zozyk
addikt

Basszus,mennyire látszik, ha az ember nem a játékra figyel teljesen....
4 után elkezdtem egy live streamet nézni/hallgatni játék közben, de hogy ez ennyire látszik bakker a teljesítményen is, tök durva. :B

[ Szerkesztve ]

(#156107) h1mpi válasza popey37 (#156095) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Linkeld már be melyiket használod, ami szerinted szabályos?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156108) Zolee_70 válasza h1mpi (#156107) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nincs ilyen, amelyik eltűnteti a lombokat az csalás.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#156109) zodo válasza zodo (#155956) üzenetére


zodo
nagyúr

Folytatódni látszik a Francia light vonal jó menetelése a B-C 12 t-el. :)
Első csata Sand River bázis védés, szóval a csapatok nem mindig akarják de tetszik az első két óra után.
Löveg ugyanolyan pontatlan mint a kis tesókon.
9. csata után került fel a top löveg és rádiót követően a top motor, lánc még hiányzik így a bolti lánc helye stoppolja a Stabi helyét de még 5k és cserélem őket.

LT 13 is kész ezzel a csatával és 2 óra statisztikájával.

(#156110) h1mpi válasza Zolee_70 (#156108) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én tudom csak kiváncsi vagyok hogy ha már elkezdte megmagyarázni a falsot, akkor mit linkel?!

Más: obj260 küldik nagyon durván hozzák a kreditet :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156111) popey37 válasza h1mpi (#156107) üzenetére


popey37
addikt

nincs más téma csak az én csaló modom? ja és nem mondtam hogy szabályos, ne forgasd ki a szavaimat.
szakadjatok már le rólam.
szerintem a legjobb az lesz ha lelépek innen.
ismeritek a közmondást: ne süllyedj le az ostobák szintjére, mert ott legyőznek a rutinjukkal.

így átadom a helyem, birkózzatok egymással.

további jó játékot nektek.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#156112) h1mpi válasza popey37 (#156111) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezennel ünnepélyesen lebuktatva a második csaló a fórumon. :C illetve magát buktatta le mindkettő!!
Nem baj, ha akarod a hszedet elküldöm a WG-nek kicsit vizsgálják meg az accodat ;) hátha Ők lealacsonyodnak a szintedre :))

Nem mondtad hogy szabályos? Akkor ezzel mire céloztál?? : a tundra benne van a tiltólistában, amit én használok az nincs.

Egy kis piti csaló vagy semmi más ne álljon már feljebb neked... :W

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156113) vJokka


vJokka
aktív tag

Ezt csak úgy ideteszem ;] [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#156114) xAttilax válasza popey37 (#156111) üzenetére


xAttilax
őstag

sírok :DDD :DDD :DDD

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156115) ddt500hu válasza Zolee_70 (#156108) üzenetére


ddt500hu
veterán

De ha nem tundrának hívják hanem növényzet eltüntetőnek az úgy szabályos. :DDD :DD :)) :(((
Mondjuk nem értem minek szólok bele. Leszarom ki mit használ. :U :DDD

(#156116) SoulReaver válasza h1mpi (#156112) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ki volt a másik?

Ez azért is vicces, mert olyan szépen verte itt magát tegnap, hogy ő nem lő ki senkit... ő csak a tundra modot használja.... :D

[ Szerkesztve ]

(#156117) h1mpi válasza SoulReaver (#156116) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A döntögető modos

Jagada az itteni neve: [link]

Dikkmanhe a wotos. Érdekes mert Ő amúgy is jó játékos volt, nem hiszem hogy szüksége volt rá...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156118) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tök véletlen pont elkezdtem az IS grindet az IS3-ra. De ahogy olvasom biztossá vált, hogy az új HT vonal innen megy tovább. :)) Akkor nem az IS7 vonalra megyek hanem az újra

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156119) SoulReaver válasza h1mpi (#156117) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sok hasznát nem veszi a döntögetős modnak sem, mert ritka az olyan csata ami 4-5 percnél tovább tart.. :)

(#156120) galervin93


galervin93
őstag

Nekem ma van szilveszter, bontom a pezsit.
:DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156121) h1mpi válasza SoulReaver (#156119) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom a csaló modosok meg se akarnak tanulni játszani?!! Nem a modoktól lesz valaki jó játékos, hanem attól hogy megfelelően olvassa a csatát menet közben. Persze lőni is tudni kell, de az szerintem 4-5K csata alatt kimaxolható, meg ugye szóráskép és RNG...

Sokszor nézem csata alatt merre megy az unicum mit csinál?! Teljesen mást, mint a botok és nagy részt 5-6 kill és top dmg amivel zár.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156122) jano_77 válasza h1mpi (#156118) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hol olvastad? Tudsz dobni egy linket?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156123) Lanash válasza h1mpi (#156121) üzenetére


Lanash
aktív tag

Mostmár tudjuk miért lövik ki minden csata elején. (Nem tudja hol vannak a bokrok) ;)

(#156124) xAttilax válasza Lanash (#156123) üzenetére


xAttilax
őstag

meg hogy miért nincs replay...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156125) h1mpi válasza jano_77 (#156122) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt: [link]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156126) Jadro válasza h1mpi (#156118) üzenetére


Jadro
veterán

Én meg pont eladtam nemrég, mert annyira nem jó hogy megtartsam és csak foglalta a helyet. :) Akkor majd vissza kell vegyem, nincs mese. Legényeket is muszáj lesz grindelni hozzá.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156127) h1mpi válasza Jadro (#156126) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem az hogy nem jó, hanem egy kalap kaki :)) a T29 sokkal jobb tier7-es tank

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156128) Jadro válasza h1mpi (#156127) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, a T29 viccesebb. Bár az IS valamilyen fura módon amolyan fél medes felszereléssel jobban működött nálam amikor átszereltem. Nincs is olyan rossz statom vele, az átlagom fölötti. Ettől még nincs kedvem visszavenni, felszerelni és még jó legényeket sem akaródzik átképezni bele.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156129) Gyuri27 válasza h1mpi (#156121) üzenetére


Gyuri27
félisten

Repet adtál mester?

Amúgy lehet én se lennék noob ha minden engedélyezett modot használnék? :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#156130) galervin93 válasza Gyuri27 (#156129) üzenetére


galervin93
őstag

"Nem a modoktól lesz valaki jó játékos, hanem attól hogy megfelelően olvassa a csatát menet közben."

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156131) h1mpi válasza Jadro (#156128) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mivel szerelted fel?

Gyuri: nem reppelek :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156132) Greentea


Greentea
senior tag

Várható valamikor felszerelés leárazás?

2x2 néha 5

(#156133) e-newsee válasza Jadro (#156128) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, nekem egyik kedvenc tankom az IS. Magamhoz képest jó statom van vele, bár az IS-3 grind után beletett új, kezdő legénység meglátszik rajta. Meg amikor még stock volt rajta minden, és a tankot sem ismertem. :) Viszont még a 9-esek ellen is jó esély van vele. Ezek szerint nem is hiába húzom az új legénységet. Így már kíváncsi vagyok az új ágra, hogy addigra ez a legénység is jó lesz benne. Aztán kapcsolom is ki a gyorsított képzést.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#156134) Greentea válasza Greentea (#156132) üzenetére


Greentea
senior tag

Közben utánakerestem, most hétvégén :)

2x2 néha 5

(#156135) notika77 válasza popey37 (#156095) üzenetére


notika77
senior tag

Jobb lenne, ha elolvasnád mi tiltott! Mert, amit leírtál működést azt bizony tiltott funkció -> tiltott mod!

Here's some examples of negative gameplay advantages from the third category. Players found using them will be penalized:
...
Aiding in finding enemies by letting you adjust the transparency of objects on the map.
...

Szerk.: egy kicsit lassan találtam meg, mert nem emlékeztem rá, hogy ilyen kacifántosan fogalmazták meg

[ Szerkesztve ]

(#156136) galervin93


galervin93
őstag

Gyárekek, emmost miért nem? Küldetés vs. csata.
Jó ez a 13 105, gondoltam gurulok vele csak úgy, hát gyorsan be is adott egy 260 küldetést (aktív szpottal nyomtam 3500+ szpotot úgy, hogy nem láttak meg :DDD ), ez lett volna a következő, de nem értem, miért nem adta meg.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156137) Jadro válasza h1mpi (#156131) üzenetére


Jadro
veterán

A 100-as gun-nal használtam egy ideig és medesen közlekedtem vele. :) Nekem bejött a jobb AIM time, gyors reload. Persze nem is a heavy dühöngőben csapattam akkor. Azért a nagy ágyú jóval nagyobbat üt.

Többször sikerült meglepni az enemy-t a gyorsabb reloaddal. Azt hiszik még van idejük belédpörkölni és bátrabban előbújnak. :)

e-newsee: Igen, nálam is az tett be szerintem, hogy új legények voltak benne és úgy mentem pár kört ami lerombolta az emlékeket. Valahogy pedig ráraktam a két csillagot a csőre anno.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156138) wwenigma válasza galervin93 (#156136) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem láncolásos sebzés van benne, amivel alá megy?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156139) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Reggelre sikeresen kihuztam az emilt. Arra gondoltam h atultetnek a leobol 3 csajt az utsot meg vinnem a td agra es verbuvalnek a karacsonyi csajok kozul a td vonalra meg 3at. Vagy kobb lenne ha a 4iket parancsnoknak kepeznem es menne melle 3 ficko? A leo osszessegeben fun volt de nem annyira h kulonosebben jatszani akarnek meg vele egyenlore. A sved td agat honnan erdemes kezdeni? Amennyire az agyukat neztem tier 8tol jok, csak freeből az gondolom 100k legalabb. Ill az emilt lehet tolni a stock gunnal vagy rakjak ra nagyot. Xp van ra.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156140) BÁ Nutrition válasza Jadro (#156137) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az a fura h ISel nekem 2000 a wn8am 62%winrate mellett az IS-2vel meg 1000alatt es 49% xd pedig elvileg ugyanaz a tank. ISel valahogy mindig jobban jott ki a lepes es tok jo koreim voltak. Nem ertettem a kulonbseget akkor se. Nem szivesen vennem vissza nehogy elrontsam a nosztalgikus erzest iranta. Ugyanigy vagyok a tiger1el. Imadtam. Most meg nem merek vele menni ami vicces

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156141) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez a csata kellett mára a lelkemnek nagyon mint egy falat kenyér! És a WN8-amat is megdobta egy kicsit ismét a maga 16K+-ával. :B (kredit bónusz nélkül nem is hozott rosszul! :D )

REPLAY

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156142) Greentea válasza jano_77 (#156141) üzenetére


Greentea
senior tag

Grat! :)

2x2 néha 5

(#156143) Viktoár


Viktoár
addikt

Azt áruljátok el hogy amikor végre top tier vagyok akkor miért olyan csatákat kell játszanom ahol 2,5 perc után 6-an esnek rám mert a csapat 75%-a elhalt? :( Kezdem utálni mikor top tier vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#156144) Barret001 válasza Viktoár (#156143) üzenetére


Barret001
addikt

Mert év vége van,és felhígult a csapat összetétele...Ma be sem léptem,mert tegnapi napom eddig üt mindent! Persze nem pozitív irányban... Kicsit pihenek,hogy visszajöjjön az önbizalmam :D

(#156145) Viktoár válasza Barret001 (#156144) üzenetére


Viktoár
addikt

Új év, új ambíciók? :DDD

Üdv:Viktor

(#156146) kchryss válasza Jag (#156021) üzenetére


kchryss
addikt

Skill-QB twitch banos ügyéről az a véleményem hogy redditen és wot fórumon is túl felfújták a dolgot. Durván egymásnak esett a két tábor, ennyit nem ért az ügy.
Mivel sokszor nincs időm rá ezért elég rendszertelenül néztem a stream-eket az évek során. Skill-t például még nagyon az elején néztem amikor a mostani népszerűségének a közelében sem volt, aztán utána hónapokig nem láttam egy adását sem majd most pár hónapja kezdtem el megint rendszeresen nézni. QB-t nagyon régen néztem utoljára így nem tudom mennyit változott a személyisége. Arra tisztán emlékszem, hogy Skill már a stream-es karrierje kezdetén folyamatosan piszkálta QB-t, különböző negatív beceneveket talált ki rá, sokszor mondott róla rosszakat, de általában úgy, hogy csak az értse aki a kétértelmű mondatok mögé lát. Például volt hogy túlzó jelzőkkel dícsérte QB-t közben meg kacsintott a szemével, hogy pont az ellenkezőjét gondolja és a hanghordozásból is érezni lehetett a gúnyt. Szóval QB-t megértem ha nem kedveli skill-t.
Ami QB-t illeti valamiért őt úgy általánosságban nem szokták szeretni az unikum játékosok. Ennek nem tudom mi az oka, én nem vagyok unikum. :)
QB-nek sok streamer-rel elég rossz a kapcsolata, főleg azokkal akik olyan szinten vagy még jobban játszanak mint ő. Circon például ennek az ügynek a kapcsán leírta reddit-en, hogy ő és sok más streamer többször felajánlotta már QB-nek hogy csináljanak közös adást vagy elmennének hozzá vendégszereplőnek ilyen jótékonysági adásokba, de QB nem kért belőlük. 2013-ban abból volt nagy dráma, hogy több wot-os streamer létrehozott egy közös csapatot Youtube DreamTeam néven és kihagyták belőle QB-t. Illetve Circon azt is írta a mostani esettel kapcsolatban, hogy QB őt is megkérte (egyébként udvariasan korrekt módon privátban) régebben, hogy ne írjon az ő adásaiban a chat-jére Circon név alatt hanem használjon hozzá egy másik fiókot amit nem ismernek és hogy emiatt egyáltalán nem lepődött meg azon hogy bannolta Skill-t.
Egyik streamer-t sem tartom szentnek, mindegyiknek vannak hibái, nem tökéletes emberek. Magyarok közül például Scheff-et nézem sokszor, de az ivós stream-jénél például eléggé berágtam rá. Nincs jó véleményem erről a trendről, hogy sokan úgy próbálják meg növelni a nézettségüket, hogy hülyére iszzák magukat. Erről mondjuk pont nemrég kérdezték meg Skill-t hogy nem csinálna-e ivós adást mire ő azt mondta hogy ő nem ilyen ember és ilyet az ő csatornáján sosem fognak látni. Mondjuk vele meg e-cigit lehetne reklámozni annyit pöfékel. :D
Egyébként attól még hogy néhány dolog nem tetszik Scheff-nél még mindig szoktam nézni és jó véleménnyel vagyok róla is.

Magáról a mostani Skill-QB ban ügyről meg az a véleményem, hogy QB hibázott amikor bannolt. Én pont néztem Skill-nek azt az adását amikor hostolta QB-t. Nem volt benne semmi negatív szándék. Adás végén ahogy mindig szokta körbenézett hogy éppen kik stream-elnek, látta hogy QB-nél jótékonysági adás megy és a jó ügy érdekében hostolta őt. QB gondolom trollkodásnak hitte és bannolta, de amiben nagyot hibázott, hogy ezt utána nem kommunikálta le Skill-lel, csak miután dráma lett belőle akkor kezdte kimosni magát.

Bocs ha hosszú lett a válasz. :)

[ Szerkesztve ]

(#156147) wwenigma válasza kchryss (#156146) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Skill rendszeresen bannolja az embereket akik trollkodnak a csatornajan. Trollkodni ment QB-hez a pofonért, igy teljesen jogos a ban...amikor hostol valakit azt nem joszivusegbol teszi, rajuk szabaditja a nezoit igy QB contentjét is lehuzta. Persze aki kicsi streamer az orul neki, en is orulnék de QB picit más kategória.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156148) vJokka


vJokka
aktív tag

A legszebb fragem az újévben :DDD [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#156149) kchryss válasza wwenigma (#156147) üzenetére


kchryss
addikt

Éppen ebből látszik, hogy nem trollkodásból hostol. 99%-ban kicsi pár nézős streamer-eket hostol, csak arra szokott figyelni hogy angol nyelvű legyen az adás. Volt aki redditen most ennek az ügynek a kapcsán meg is köszönte neki, hogy hostolta. QB-t most hostolta először, ha trollkodni akart volna már megtette volna korábban. Nem kell túlgondolni az egészet, ha streamer lennék és látnék valakit aki jótékonysági adást csinál biztos én is azt hostolnám. Én QB-t is megértem, hogy félreértette és bannolta. Ezért is írtam, hogy nagyobb dráma lett belőle, mint amit az egész megérdemelne. :)

(#156148) @vJokka:
Az szép volt. Repesz csodákra képes. :D

[ Szerkesztve ]

(#156150) kchryss válasza popey37 (#156095) üzenetére


kchryss
addikt

Tundrának hívunk minden olyan modot és programot ami a játékban lévő növényzetet bármilyen módon eltünteti vagy átlátszóvá teszi. Attól még hogy te jancsi vagy hófehérke vagy piroska néven töltötted le még tundra. Szigorúan illegális modnak számít, szedd le és többet ne használd!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.