Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#156801) notika77 válasza Kaltgarn (#156797) üzenetére


notika77
senior tag

Hol láttad az aimbotot? Láttál már egyáltalán videót az aimbot működéséről?


(#156800) silver star
:
Az a százalék elvileg nő és a képzettséget jelöli :)

[ Szerkesztve ]

(#156802) lacibacsi válasza #27441408 (#156800) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha egy kicsit figyeltél volna eddig, akkor azt láthattad volna, hogy az a % folyamatosan emelkedik. Ha jól játszol és sok XP-t kapsz, akkor gyorsabban, ha csak tingli-tangli megy, akkor lassabban.

(#156801) notika77: Ne etesd! Csak egy troll. (Tele van a tököm, hogy mindig jönnek ide ilyen "jajjdeokosvagyok" megmondóemberek és osztják az észt, ész nélkül...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156803) Imilenni válasza jano_77 (#156785) üzenetére


Imilenni
addikt

Zolee_70
Nem sok az, mert általában akik afkolnak azok folyamatosan afkolnak :D Nem csak egy meccsben.

jano_77
Énis láttam már eleget, biztos lehetsz benne, amikor meg instabil hogy van e dolgom vagy se, Tier 1 és T4 között játszom csak, ott szinte észre sem venni az afkot.
Azért már egy 7-8-as meccsnél már megérezni, ha valaki nem játszik.

Press "F" to pay respects.

(#156804) galervin93 válasza lacibacsi (#156802) üzenetére


galervin93
őstag

Naaa, ne bántsuk a trollokat. :D
Kb. 10 csata erejéig én is benyomtam a troll-gombot, berágtam a b...k...f... artykra meg a mínuszos rng-re, így bevágtam a durcit, gondoltam jó'kib*szokavilággal minden csatában benyomtam a tempomatot, és csak arra figyeltem, hogy ne akadjak el, illetve megjavítsam a láncot. :DDD Meg kell hagyni, van egy poén-faktora, amkor az ellenfél csak néz téged és nem érti, mégis mi a hímtagot csinálsz, konkrétan volt olyam, hogy az E 100-zal ágyú az égnek, tempomat, bementem Ensk városkába, mentem amíg volt hp-m, és a csapatom ezalatt letolta a várost mögöttem. :-D Szóval funny, bocs azoktól, akikkel egy csapatba kerültem, eléggé rontja az esélyeket, ha van egy hasonló balf*sz a csapatban, mint én, de jól esett egy kis trollkodás. ;] Jano szerintem idegálapotba' lett vóna ha látja, hogy toptier IS-3-mal berongyolok suicide az ellenfélhez, bár sokszor az ellenfél is így volt. :DDD
(Nem, semmi értelme nem volt, kib*sztam a csapataimmal, meg amúgy is egy kis kotonszökevény g... vagyok, sry. :D )

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156805) Greentea válasza ddt500hu (#156769) üzenetére


Greentea
senior tag

Durva cucc! Linkin is ment vele 10k+ dmg-es kört

(#156806) kchryss válasza Viktoár (#156787) üzenetére


kchryss
addikt

Én is most húzom az O-Ni-t. Azt kell mondanom tök mindegy melyik löveget rakod rá, ezen a foshalmon semmi sem segít. Ennyire tankot még nem utáltam. Én amúgy a troll ágyúval húzom, de ami az oi-n op tier 6-ban az itt tier 7-es tankon már elég sovány, de sajnos a kisebb ágyú is használhatatlan. Páncélja szinte semmi, minden belövi mindenhonnan, szinte minden lövésre ammo rack-et kap. Olyan melléket lőttem az ágyúval, hogy elgondolkodtam csinálni kéne egy szilveszteri összeállítást róla. A 2 csöcs az elején nagyon idegesítő, mert közöttük és mellettük jó az ágyúsüllyedés, de ha kicsit forgatod be a tankot, mint ahogy minden más heavy-vel csinálnád akkor pont útba vannak és nem tudsz rálőni az orrod előtt lévő tankra. Ha találkozol egy repeszpáncélos vk100-zal, mauschennel, o-ho-val vagy type4-gyel akkor ezeket max csiklandozni tudod.
Ráadásul nekem még szerencsém sem volt amikor húztam a napokban és az összes szoros csatát buktam vele, míg a nyertes csatákban semmit sem tudtam csinálni.
Kár, hogy csak 3 napig tartott a dupla xp-s küldetés, mert azzal legalább gyorsan átléphettem volna rajta.

(#156780) @galervin93:
VTU-t is most húztam. A középső ágyúval egész használható. De még sok xp kell a 9-eshez és nem szeretem szegénykét. A 7-essel több volt az átlagsebzésem, mint ezzel eddig.

(#156797) @Kaltgarn:
Nem volt ebben a videóban semmi aimbot. Viszont sokat levon az értékéből a full gold és hogy ruszki szerveren volt ahol 5 játékosból 4 bot ami ebben a csatában tökéletesen látszott is. :)

[ Szerkesztve ]

(#156807) Jag válasza e-newsee (#156792) üzenetére


Jag
senior tag

Ha en, mint nem tul jo jatekos azzal vagyok az egyik legjobb, akkor azzal sztem mindent elmondtam. :-)

(#156808) Atti777


Atti777
senior tag

Foch és Skill épp most trollkodja szét a játékot mindenféle elmebeteg derp és stock ágyús tankkal

Путин, иди нахуй!

(#156809) lacibacsi válasza galervin93 (#156804) üzenetére


lacibacsi
addikt

Troll és troll között nagy különbség van ám! :K

Más.
Hogyan is szól az a régi sláger?
"Most kéne abbahagyni..."

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156810) takessz


takessz
senior tag

Hali 4300 goldbol érdemes venni tankot enyi jött 11 ládábol type 64 megvan már vagy várjak gyüjtsek még ??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156811) Kaltgarn válasza notika77 (#156801) üzenetére


Kaltgarn
csendes tag

Akkor magyarázza el legyen szives valaki 2:35-től például (1 a sok közül), amikor az is-7 a szikla mögé bújik. Mi történik a célzópöttyökkel? Az is-7 visszatolat, majd a piros pötty leragad (és követi azt) először a tank lövegpajzsán, eztán átugrik az orrának a neki jobbra eső részére és csak utána mászik vissza szépen a fehér célzópöttyhöz normális sebességgel.

[ Szerkesztve ]

(#156812) Yofej75


Yofej75
aktív tag

A mai nap termése (11 ládából)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#156813) notika77 válasza Kaltgarn (#156811) üzenetére


notika77
senior tag

Hát ezt nem vettem észre, pedig szemet szokott szúrni az ilyesmi. A magas ping miatt nem voltam "full fürkésző :)" üzemmódban, mert az megviccelheti az embert, de ezt a mozgást nem magyarázhatja a lag. Ráadásul közben elkezd kínaiul is hablatyolni, valószínűleg az aim bekapcsolására, de nem a tank közepére céloz, ahogy a gyári aimnek kellene. Szóval bocsánatot kérek és szerintem is volt aimbot is a játékban.

szerk.: végignéztem az egészet 0,75-ös sebességen, de se előtte, se utána nem találtam gyanús részt, szóval akár tényleg lehet lag is vagy csak ott használta az autoaimet. Passz.

[ Szerkesztve ]

(#156814) jimmy74


jimmy74
őstag

a charioteer kisebb lövege ami a chalengeren ugyanaz létezik hogy jobban szétesik nagyobb a célzókőr mint a challengeren mert ezt tapasztalom miota megvettem a 8-ast...

WoT:jimmbo

(#156815) vJokka válasza notika77 (#156813) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem az a gyári auto-aim, csak azért néz ki kicsit furcsának, mert magasabbról céloz lefelé. Ráteszi, majd leveszi mikor az IS-7 visszahúzódik a szikla mögé, és mivel alapból nem oda célzott, ezért ugrik vissza a célzókör.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#156816) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki lenne szíves elmondani hogy mi ez a nagy "ha mod-ot használsz csalsz" butaság? Már mindenhol ezt olvasom.
A másik: aimbot. Most komolyan ehhez a játékhoz kinek kell? :D
Sok FPS-ben játszottam, ott a hülye is látja hogy miért kib@szás az aimbot, de itt?

Press "F" to pay respects.

(#156817) notika77 válasza vJokka (#156815) üzenetére


notika77
senior tag

Lehet, hogy bekapcsolta a gyári autoaimet és a magas ping miatt még az sem tudta teljesen a tank közepére vinni a célkeresztet, majd az autoaim kikapcsolása is bekavart a mozgásba.


(#156816) Imilenni
:
Alapvetően a modok nagy részét azért használják az emberek, mert előnyt adnak a gyári klienssel / gyári klienst használókkal szemben, ezért mondhatják az azokat nem használók, hogy csal aki használ. Ez még a talán legártatlanabb WN8 színezésre is igaz, bár csak ritkán tudja valaki csatát eldöntően a saját hasznára fordítani, de szinte minden csatában plusz információhoz juttat, amit felhasználhatsz. Pl. merre mennek a csapatod jó játékosai vagy artyval kire fókuszálj stb.

[ Szerkesztve ]

(#156818) Qtya123 válasza tick (#156756) üzenetére


Qtya123
őstag

Köszi! :R

(#156819) notika77 válasza Imilenni (#156816) üzenetére


notika77
senior tag

Az aimbot pedig sokat számít, mert nem kell tudnod a weak spotokat, nem kell céloznod (sokaknak még a WoT-ban is problémát jelent). Ráadásul a kiválasztott modulra fog célozni az aimbot, ha az elérhető. Továbbá messzebb lévő egyenes vonalban, egyenletes sebességgel mozgó tankokat a lövedéked sebességével korrigált helyre célozva (ennyivel elé, mögé) lőheted.

(#156820) vJokka válasza notika77 (#156817) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lehet szerver oldali célkeresztet használ, az 80+ pingnél már tud érdekeseket ugrani.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#156821) Jokerdapro válasza Yofej75 (#156812) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Pont kérdezni akartam hogy érdemes e még nerfelt ládát venni? ;] Vagy ez már a végkiárusítás? :DDD

(#156822) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Wins/Battles: 5 (14) (35.7%) :DDD :DDD :DDD

(#156823) balintka válasza zozyk (#156729) üzenetére


balintka
addikt

Nekem karácsony óta megvan már. Nem egy nagy durranás.

(#156824) notika77 válasza vJokka (#156820) üzenetére


notika77
senior tag

Igen, az ugrál. Ez viszont egészen folyamatosan mozgott, persze lehet, hogy csak a visszajátszó eltérő beállítása miatt.
Én inkább azt mondanám a visszajátszás alapján, hogy nem csalt. Van egy helyzet a visszajátszásban, ami furcsa, de nem kell hozzá sok jóindulat, hogy véletlenek összejátszásával magyarázzuk és még lövés sem lett belőle. Részemről itt le is zárom.

(#156825) Imilenni válasza notika77 (#156819) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért ezt már egy gyakorlottabb ember is megtudja tenni bot nélkül, akkor ennyi erővel a tudást is be kéne tiltani? :D
Szerintem az emberek 99%-a 4-5 meccs alatt hozzászokik bizonyos tankok lövedékének sebességéhez, azt pedig hogy hol vannak a tankokban a modulok bárki megnézheti, nekem sincs sok csatám csak 25k körül van összesen mégis amiket leírsz simán alkalmazom..de tuti nem csak én :R

Press "F" to pay respects.

(#156826) #27441408 válasza notika77 (#156801) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi.

(#156827) Greentea


Greentea
senior tag

Meglett a nagyágyú az E100-ra.. Ég és föld :D :D Nagyon jó! :))

(#156828) Yofej75 válasza Jokerdapro (#156821) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szvsz 50-50...
Vagy nem.
De az biztos...
Nekem bejött, a másik három prém már tavaly meglett :DD

De erre nagyon fájt már mindenem :DDD

Ha WG alkalmazott lennék, azt írnám, hogy "hajrá, mindent bele!" de mivel nem az vagyok így csak reménykedni tudok...
Keresztfiamnak is ma lett meg a T26E5, 11 ruszki ládát kért és abból gurította :)

Szóval nincs még minden veszve.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#156829) notika77 válasza Imilenni (#156825) üzenetére


notika77
senior tag

Csak nem mindegy, hogy a szkriptet használod hiba nélkül (RNG-t nem számítva) vagy a saját összekapargatott tudásodat. Én nem szoktam 4-5 csatát menni egy tankkal egymás után. Épp most voltam a 15. csatában a több, mint egy éve megszerzett T55A-val és kb. 10 lövéssel nem találtam el távol mozgó tankokat, mert annyira lassú a lőszere. 29-ből 16 találatom volt, ez aimbottal kb. 29/23-25 lett volna (vakon is lőttem párat), kb. 6-7k dmg a 3,6k helyett. Sőt nem is csak 29-et lőttem volna, mert nem kellett volna céloznom, keresgélnem az ellent a sziklák közt.

[ Szerkesztve ]

(#156830) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem is tudom, hogy volt-e már ennyire egysíkú csatám mint ez:

A csávókámnak lehet szólni kellene, hogy vannak más tankok is a játékban! Vmiért nagyon tetszik Neki ez a
VK 30.01 D

Ezt is megértem végre, hogy eladhattam a T28 - és kifejleszthettem a T95 - , ami amúgy nem is volt annyira gáz, mint amire számítottam és ami miatt nagyon régóta tologattam a megvételét. 75 csata kellett a T95 eléréséhez és voltak olyan csaták, amiket egészen élveztem vele. :B

Ma pedig kárpótolva érzem magam a nyomi WG által az elmúlt 2 napi szívásért:

Viszont a dísz kreálás miatt a WG megint csak bekaphatná, mert a Szovjet díszek közül már csak egyetlen gömb hiányzik - T-34-85M - és már vagy 3x próbáltam a készítővel megcsinálni, de minden alkalommal ugyan azt a hóembert, ami szerintem inkább nőnemű, készítette el, ami már meg van. Persze ilyenkor lehet megint egy rakat ládát gyűjteni, hogy legyen mit újra bezúzni. Viszont küldi már nem sok van sajnos vissza, amiért ládát lehetne kapni még. :( (Újévi forgatag 6. részből van 3 és az Újévi forgatag 9. részből 1 vissza, amiért ha jól számoltam akkor kaphatok még 6 db ládát :O )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156831) takessz


takessz
senior tag

Végre

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156832) hitman77 válasza takessz (#156831) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Hány ládából? Én vettem kb. 80-at, de nem volt 8-as prém. :(

(#156833) takessz válasza hitman77 (#156832) üzenetére


takessz
senior tag

Szia 32 :) Ladából első 8 as tank

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156834) hitman77 válasza takessz (#156833) üzenetére


hitman77
senior tag

Az egy fokkal jobb. :)
Én nem tudom vegyek e még. A gold és a prém napok jól jönnek, az értéke is megvan, de akkor is......

(#156835) takessz válasza hitman77 (#156834) üzenetére


takessz
senior tag

Noh ez az amibe nem tudok segiteni :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156836) xAttilax válasza hitman77 (#156832) üzenetére


xAttilax
őstag

most beszéltem haverommal, neki 200!-ból semmi :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156837) hitman77 válasza xAttilax (#156836) üzenetére


hitman77
senior tag

azt hiszem, akkor megvan a válasz... :) hagyom a csudába.....
Ez a T8, állandó T10-ben már megőrjít. :o

[ Szerkesztve ]

(#156838) CirrMee válasza hitman77 (#156832) üzenetére


CirrMee
addikt

Páromnak az ünnepek között vettem egy ruszki 3 ládás pakkot ~1700Ft -ért, abból lett is mindjárt egy SkorpiG... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#156839) BÁ Nutrition válasza CirrMee (#156838) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En ha vennek 4000 ladat se lenne benne semmi kb. Ugyhogy meghagyom masnak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156840) zozyk válasza jano_77 (#156830) üzenetére


zozyk
addikt

Ugyanígy vagyok, 1 V-ös dísz kéne a modern kollekcióhoz, de kb 4szer ugyanazt adta. Ládát már nem veszek egy hülye festés miatt, az tuti. :)
Még 7 láda szerezhető a pattintós feladattal, de sztem abban nem lesz annyi dísz.

(#156841) Dr.Én válasza CirrMee (#156838) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem be adta mind a 4 prém tankot, Skorpio G már megvolt így őt aranyban kaptam...
Mellette sok arany és prém napot kaptam...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#156842) Jadro válasza Gyuri27 (#156791) üzenetére


Jadro
veterán

Egyetértek, de a gyerek pont ilyen. Mondjuk egy 0-1 éves. Lehet ezen pörögni, de engem sosem zavart nagyon mélyen ha egy percre afk-ba kellett mennem számomra fontosabb dolog miatt. (Egyébként ritka az ilyen eset, de néhanapján előfordulás.) Ha valakit zavar, akkor ezt neki kell megoldania magával. Ennél szarabb dolgok is vannak ebben a játékban, sajnálom ha valaki ezeken folyamatosan fel tudja húzni magát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156843) balintka


balintka
addikt

Van csomó aranyam. T54 mod 1-t vagy az új WZ kínai TD-t érdemes inkább megvenni belőle?

(#156844) Dr.Én válasza balintka (#156843) üzenetére


Dr.Én
veterán

A kinai TD egy fene vad!!!
Nagyon mozgékony..jó álcája van..remekül pattint ha RNG is úgy akarja....
Nagyon jó a kredit hozama!

T54 proto...nem rossz gépezet ő sem...kicsit lomha...de jól pattint...

WOT: kissio

(#156845) Yofej75 válasza takessz (#156831) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Grat :)

(#156844) Dr.Én köszönöm a válaszod a még fel sem tett kérdésemre :DD én is abban a dilemmában voltam, hogy milyen tankra szórjak el párezer goldot. Mivel már más is a kínai TD-t javasolta, így már nincs is kérdésem :)) :R

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#156846) Dr.Én válasza Yofej75 (#156845) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az egész kinai TD vonal élvezetes...illetve annyiból is jo, hogy mindegyikhez lehet vele legénykéket képezni...mindegyikbe 4 fő kell..

WOT: kissio

(#156847) Yofej75 válasza Dr.Én (#156846) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ezt is jó tudni. Egyre inkább úgy érzem, hogy este nagy beruházásnak leszek elkövetője. Elkezdtem egyszer a kínai TD ágat, el is jutottam a Tier III-ig aztán valamiért abba is hagytam. Na de majd most... :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#156848) Dr.Én válasza Yofej75 (#156847) üzenetére


Dr.Én
veterán

Főleg tier 6 felett imádom..most tartok tier 9-es TD-nél a 152mm-es ágyú egy vadállatát teszi....
De a többi is nagyon baba szerintem...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#156849) e-newsee válasza Dr.Én (#156848) üzenetére


e-newsee
addikt

Én az 5-öst is szerettem, de ott még nem volt sok pattintás. Az még elég kockás egy dizájn. De a 6-os nagy kedvencem lett. Olyanokat lehet vele odapörkölni a 8-as tankoknak is, hogy ihaj! A 7-es megvan, de még nem mentem vele, viszont a 8-as prém az egy dög. Tegnap én és egy med feltartottunk vele egy heavy hordát Redshire-en a dühöngőnél, miután a mi dömpereink elhullottak. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#156850) Yofej75 válasza e-newsee (#156849) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ha nem titkos akkor azt a Redshire-es replay-t megosztanád velem? Egyre kíváncsibb vagyok a tankra de nem kimondottan jutyúbra érett videoval (5000+ HP, 10+ kill, végtelen véennyóc :D ) szeretném áltatni magam hanem jobban örülnék ha egy "átlagos" csatát látnék. Köszi :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.