Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#156351) Jadro válasza galervin93 (#156334) üzenetére


Jadro
veterán

Replayt fel tudod tolni? Megnézném hogy kell ezzel igazán jól menni. Nekem is adott be már pár szép kört, de nem az igazi. Pedig igen skilles leányok vannak benne.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156352) wwenigma válasza Motyi (#156346) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kek szemuveget le, meg hasznald az agyad. Csak van a kekeknek is... Le fog menni az ara egyreszt, masreszt pedig elojohet mashol, aztan majd khmm....

Ugyanakkor az uj intelek egy nagy kamuk (szep magas orajel, 10masodpercig egy magra lol), nagyon is erdemes fontolora venni a Ryzent.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156353) jano_77


jano_77
nagyúr

Csak eljött ez a nap is: eladtam immáron 3x az Obj.416 - de most már véglegesen! :K
Azt nem mondom, hogy könnyet morzsoltam el, miközben rányomtam az ELAD gombra, de sokat változott a véleményem az első próbálkozások emlékeihez képest! Nagyon nehéz vele játszani a kialakítása miatt, de ha az ember jó pozíciót talál vele a pályán, akkor lehet szépet alakítani.
110 csata kellett végül, hogy elérjem a 9-est, ebből 56% nyertem meg, legtöbb sebzésem 5.629 és 7 kill lett. A legtöbb XP pedig 2.331
Következő 9-es akció alkalmával majd be is gurítom az Obj.430 II!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156354) h1mpi válasza jano_77 (#156353) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én meg a T44-et kezdem megszeretni :)) mióta rájöttem, hogy buffolták kint merem a tornyát hagyni :B

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156355) Dr.Én válasza h1mpi (#156354) üzenetére


Dr.Én
veterán

láttam hogy kint hagytad a tornyát :D

WOT: kissio

(#156356) h1mpi válasza Dr.Én (#156355) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Láttad a mai ammorackem? :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156357) Chris0321 válasza SoulReaver (#156350) üzenetére


Chris0321
addikt

Rendben. Gondolom a 4 magon 4 GHz-es teljesítmény elég lesz a játékhoz.

(#156358) Dr.Én válasza h1mpi (#156356) üzenetére


Dr.Én
veterán

Azt tudom, azt a mecset elvesztettük...esélyünk se volt...Kicsi Emil lőtt föld,víz, levegő rakétákat :D

WOT: kissio

(#156359) galervin93 válasza Jadro (#156351) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, bár nincsen nagy tektik, lövöm aki jön. :DDD Itt az ász, meg még egy - kettő nagyobb sebzésű kör. Remélem mennek a linkek.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156360) h1mpi válasza Dr.Én (#156358) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy látod a WR-en a többiben sem. Megtettem amit meglehet, főleg tier10-ben. Azért nem egy op tank hogy csatát döntsön el :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156361) Jadro válasza galervin93 (#156359) üzenetére


Jadro
veterán

Sajna 404 mind.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156362) Dr.Én válasza h1mpi (#156360) üzenetére


Dr.Én
veterán

így van, de az tény, megtetttél mindent amit csak lehetett..többi már a csapaton múlt..hát nem tették oda magukat :)
lesz majd jobb is... ;)

WZ-111G FT csatáit nagyon jól toltam....felkerült ráa nagy ágyú..hát egy fene vad lett vele.. :D .

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#156363) h1mpi válasza Jadro (#156361) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem csak az első 404 a többi bejön

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156364) Jadro válasza h1mpi (#156363) üzenetére


Jadro
veterán

Ok, már megjavultak. Megkukkantom :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156365) Dobi 562 válasza lacibacsi (#156347) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jo a "szakmailag" talan nem a legmegfelelobb szo, de ertetted a lenyeget. :P :DDD

(#156366) Tarill


Tarill
őstag

Ez az előre összeállított álcafestés hogy 75e kredit 100 csatára nagyon fasza. Rárakom egy tankra és hónapokig elég :D prém időre is találhatnának ki ilyet. Nem az idő ketyegne hanem x csatára vennék prémet azt tart amíg tart. Nagyon tudnám díjazni

(#156367) takessz válasza Tarill (#156366) üzenetére


takessz
senior tag

én simán leküldök 100+ 1 hónap alatt

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156368) wwenigma válasza takessz (#156367) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van 50 tank a garázsomban, ami olyan azon allando festes van. Igy a 100 csatas nekem is jobban jon. :)

Amugy ez masodosztaly T 55A-val, bakker, 2x annyit spotoltam mint a RU, lehet ez volt a baj. :(

Meg ha unikum teljesitmenyt nyujtok lehet ezeket is lehozom...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156369) Rick3D


Rick3D
senior tag

Vannak valamiféle hírrepeszek az új kampánnyal kapcsolatban ?

(#156370) jr1994


jr1994
addikt

Engem csak az érdekelne, hogy miért nem működik napok óta a hall of fame? Nem tölti be a decemberi eredményeket.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156371) kchryss válasza jr1994 (#156370) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos összeakadt a csetszerver és ennek a kódja. ;]

A simát betölti nálam, a járművenkéntinél "Az adat átmenetileg nem elérhető."

(#156372) galervin93 válasza kchryss (#156371) üzenetére


galervin93
őstag

Szerintem túl sokan játszottak IS-3-mal mostanában, és a sok manipulált lepattanó elvitte a számítási teljesítményt. ;]

---

Szerintetek egy i3-7100 (vagy valami hasonló teljesítményű proci) + 1050Ti 4Gb duóval hogyan futna a játék? Nem igazán győzött meg a jelenlegi komfigom nem túl erős teljesítménye az 1.0 benchmarkon (ami nem meglepő, low budget), így most lehet pocit feljebb lépnék, csak a játék miatt).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156373) SoulReaver válasza galervin93 (#156372) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha már erősebb a proci és a vga, azt már megérzi a wot, nyilván.

(#156374) Motyi válasza wwenigma (#156352) üzenetére


Motyi
senior tag

Az hogy máshol (pl. szervereknél vagy speciális munkára használt alkalmazásoknál mi jöhet elő az nem hiszem, hogy egy játékra vásárol gépnél (erről érdeklődött a kolléga) bárkit is érdekel.A jelenlegi tesztek szerint játékoknál 1-4% lassulás 1080p felbontásnál (felette még kevesebb) lehet CPU limites helyzetekben ami nem mondható számottevőnek, főleg, hogy így is gyorsabbak lesznek az intelek (az más kérdés, hogy persze drágábbak is) A másik része meg a kommentednek egyenesen baromság. Amire célozgatsz az egy Aldis fosrakéta gép kapcsán megjelent hír ahol a low end alaplap és gyenge hűtés miatt a gyártó nem engedte túllépni a CPU-nak a gyári 65w-s TDP limitet a forgalomba került gépeken, amiatt vette vissza a sebességet.
Érdekes azt aláírásomban lévő 8700K az 5 GHz-et 7/24 tudja tartani full terhelés mellett 6 magon.

Én tényeket linkeltem, amik valós tesztek, szóval ha lehet vedd le a piros szemüveged, de legalább ne próbálj meg butaságokkal/saját agyszüleményekkel megvezetni érdeklődő fórumtársakat.

Azzal egyet tudok érteni, hogy a Ryzen egy jó CPU, jó árazással és érdemes fontolóra venni, de nem az általad említett okok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#156375) Motyi válasza galervin93 (#156372) üzenetére


Motyi
senior tag

Én várnék a helyedben márciusig és amikor kijön az 1.0 akkor upgradelnék. Addigra kijön az AMD-nél a Ryzen frissített kiadása és Intel oldalon is elvben a 8-as széria már rendesen kapható lesz az olcsóbb (Nem Z-s) alaplapokkal. Így időtállóbb és/vagy olcsóbb lehet a gépújításod is.

[ Szerkesztve ]

(#156376) SoulReaver válasza Motyi (#156375) üzenetére


SoulReaver
veterán

Játékra nem hiszem, hogy kell a 8 mag... Átlag gépnek jó lesz bőven, amit akar.

(#156377) Jag válasza Motyi (#156374) üzenetére


Jag
senior tag

Én nem vagyok se "piros", se "kék", jelenleg Intelem van. Ettől függetlenül kivárnék...
Nem vagyok szakember, de azt látom, hogy egyelőre mindenki csak találgat és félinformációk, meg nem hivatalos infók, hit alapján foglal állást az ügyben.

E szerint a cikk szerint meg már több gyártó is érintett. Szóval még nem lefutott dolog ez szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#156378) Motyi válasza Jag (#156377) üzenetére


Motyi
senior tag

Nincs már semmi találgatás, konkrét alkalmazás és játék tesztek vannak fent az új patchel ellátott windows 10 rendszerrel, amit elvileg ma meg is kapunk.Játékok szempontjából 1080p felbontásban 1-4% lassulást okoz. Full HD felbontás felett meg gyakorlatilag 0 a lassulás.



De be is fejeztem, akinek ez nem elég az nyugodtan mondogassa tovább az "OMG 30% lassulás lesz Intelnél" konteót :P

[ Szerkesztve ]

(#156379) Jag válasza Motyi (#156378) üzenetére


Jag
senior tag

És ez milyen procival van tesztelve? (az aslón ki'vül.)
Mindegyik procival ekkora az eltérés?
Futott még mellete egy böngésző, TS, stream, stb.?
Az Insider build mennyire egyezik meg a véglegessel?
Ez a teszt honnan van?
Szóval érted...

Mint mondtam, nekem is Intel van, szóval én örülnék a legjobban, ha ez a gond fel sem merül.
Tőlem hol láttál konteót 30%-os lassulásról?.

[ Szerkesztve ]

(#156380) Enter65 válasza Jag (#156377) üzenetére


Enter65
senior tag

Hidd el, nem a te géped tartalma fog nekik kelleni! Van annál fontosabb és nagyobb hal is a tarsolyukban! :K

(#156381) Imilenni válasza Motyi (#156378) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért megnézném középkategóriában mennyit lassulnak a procik, mert oké hogy a 7th gen-es i7 alig lassult :U

Press "F" to pay respects.

(#156382) jr1994 válasza kchryss (#156371) üzenetére


jr1994
addikt

Ez a baj, pont a tankonkénti értékelés érdekelne. Mondjuk a 9-es Skodával pont nem lett meg az 50 csatám, de a novemberi átlagsebzések alapján valahol a 30. hely környékén lennék.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156383) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Első Ász-om T 55A-val
Csapattárs lőtt ki a végén...

replay

[ Szerkesztve ]

(#156384) DonCosta válasza kchryss (#156332) üzenetére


DonCosta
tag

Köszönöm a választ neked is. Valószínű az lesz, hogy elkezdek mindhárom 9-essel játszani intenzívebben, hogy kiderüljön melyik az ami jobban tetszik. (jelenleg egyikkel sem játszom sokat, inkább 6-7-8 tierben megyek) Így amelyik jobban megy az lesz T10-es először (amúgy is ki kell még fejleszteni, úgyhogy az még jópár csatát jelent).

[ Szerkesztve ]

(#156385) lacibacsi válasza Czmorek (#156383) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vajon miért voltál szálka a szemében? Vajon miért van az, hogy amikor az ember odateszi magát, néhány gyíkembernek ez valamiért annyira nem tetszik, hogy kilövik őt? Én nem vagyok egy nagyon jó játékos, de vak tyúk is talál alapon azért néha megyek jó köröket és elég sokszor előfordul, hogy a csata vége felé kapok egy-két baráti lövést és nem véletlen kereszttűz miatt. A csata utáni kérdéseimre ilyenkor persze nincs normális válasz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156386) Enter65 válasza lacibacsi (#156385) üzenetére


Enter65
senior tag

Engem is kilöt a saját csapat társam, ráadásul arty-val! :W :F Így a lehető legtöbb pontot tudtam elérni..


No comment!!

Biztos nem tetszett neki a játék stílusom.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#156387) Dr.Én válasza lacibacsi (#156385) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én meg az élvezem mikor Artyval tolom és a saját csapat társ velem szórakozik..lökdös és elém ál...

WOT: kissio

(#156388) Yofej75 válasza Dr.Én (#156387) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Így én nem gyakran jártam még, sűrűbben találkozom olyan csapattársakkal akik nem tudják megérteni, hogy az "oda fogom dobni az atombombát" nem azt jelenti, hogy "ott van a gyülekezőhely" :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#156389) h1mpi válasza Yofej75 (#156388) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valamelyik nap én is kicsaptam artyval egy csapattársat, de az az én baromságom volt, mert sebezni akartam, de nem vettem figyelembe, hogy bekapott egy lövést és meg fog halni Ő is... elnézést is kértem...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156390) Dr.Én válasza Yofej75 (#156388) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ismerős, csapattársat már én is áldottam meg jó párszor...És még fogok is, benne lesz mindig a pakkliban sajnos...

WOT: kissio

(#156391) Enter65 válasza Dr.Én (#156390) üzenetére


Enter65
senior tag

Az igen, de hogy direkt kilojuk?? :F

(#156392) h1mpi válasza Enter65 (#156391) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem akkor szedett ki egy arty Paris mapon, amikor nem voltam hajlandó suicider módon elindulni a másik domb felé, hanem a szokásos módon "játszottunk" az nmy-vel. Az volt a baj, hogy mire elindultam, hogy kinyírjam újra töltött és persze ilyenkor eltalál...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156393) Enter65 válasza h1mpi (#156392) üzenetére


Enter65
senior tag

Akkor szintén zenész társ vagy, csak másik pályán... Bár még most sem értem a döntését, hogy ez mire volt jó neki? :F
Amúgy tényleg, ezek a lépések mire jók? Saját csapatunkat gyengítjük meg ezzel! Ez olyan mint a kék tank volt régen! Mindenki fogta és kilőtte az elején, de mikor meg kellet volna, jó lett volna.

(#156394) Czmorek válasza lacibacsi (#156385) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Én nem foglalkoztam vele, hogyan is volt a dolog. Letudtam a csata hevében véletlenül engem lőtt ki dolognak.
Vissza se néztem, hogy direkt rám célzott-e, de most már megsasolom.

Visszanéztem. Szerintem nem engem akart, sőt nem is értem hogyan lőtt ki a másikon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#156395) Yofej75 válasza Enter65 (#156393) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Jaja, ezt a mentalitást én sem értem.
No, meg a közös chatbe szemetelő klikkereket és a noobozó statvagányokat sem igazán tudom megérteni mivel mindegyikük az akkori (pillanatnyi) saját csapatának a lehetőségeit rontja.

Valahol valamikor azt olvastam, hogy mindez sajnos a random csaták veleszületett jelensége mivel a legtöbb "játékos" random csatában csak a maga szekerét igyekszik tolni és magasról tesz a csapatra.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#156396) lacibacsi válasza Enter65 (#156393) üzenetére


lacibacsi
addikt

Magasabb tierben nem szokás kilőni a bekékülő tankot. Ott többet gondolkodnak az emberek (általában) és felmérik, hogy jól jöhet még az a tank a csata során. Van persze, akit én magam lövök ki, mint legutóbb becses hazánkfiát (Tiger II-ben), aki háromszor lőtt bele a bejáratós Badger-embe szándékosan és még poénkodott is a chat-en. Bekékülése után kapott kettőt a csapattársaktól (akik látták, hogy mi történik), tőlem meg megkapta az aranylövést... ;]

Azt viszont azért megkérdezném, hogy az előbb linkelt csatádban mikor kaptad a csapattárstól a halálos lövést? Mert ha a csata végén, akkor azt kell mondjam, hogy tényleg nem sokat tettél hozzá a(z elmaradt) győzelemhez... :U

(#156387) Dr.Én: Ha az ilyenek sokat szívatnak (lökdösnek, lődöznek), akkor egyet a közepibe neki, azán vagy elmegy tőle a kedve és tudsz tovább csatázni, vagy kilő téged, de akkor meg legalább mehetsz egy újabb (vélhetően sikeresebb) csatába.

(#156389) h1mpi : Én rendszeresen pingelem a becélzott területet. Ha ezek után valaki őrült módon yolózik és kap egyet, hát magára vessen. Írok egy "sry"-t, de nem érzek lelkiismeret furdalást.

(#156395) Yofej75: No, meg a közös chatbe szemetelő klikkereket Ha nem szemetelne a klikkered, akkor sok esetben halomra halna a csapatod. Ha nem szemetelne, akkor nem tudná jelezni neked, hogy merre dőlnek a fák és a műtárgyak. Hanem jelezne, akkor nem tudnál felkészülni arra, hogy melyik tank lesz hamarosan bénítva előtted. Ennyi... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156397) Enter65 válasza Yofej75 (#156395) üzenetére


Enter65
senior tag

Szerintem is. De igazándiból valakinek teljesen mindegy, ha veszít, vége a világnak!! Jön az Armageddon és társai aztán ezt csinálja :W !

Egyszerűen képtelen felfogni, hogy mások is játszanak, más taktikával, más felfogással! Majd ha korhatáros lesz a játék, és igazolni kell a korod, meg előre befizettet lóvéval játszik az ember, 1000x meg fogja gondolni, mit merre, hogyan is csináljon.

De ez csak egy fikció.. :K :DDD

(#156398) e-newsee


e-newsee
addikt

A gépigény témához.
Nekem egy laptopon fut, ahol nyilván a VGA a szűk keresztmetszet, így a processzorra nem érzékeny. Egy i7-4710HQ (3,5GHz max) van benne egy GTX-850M kíséretében, és a procit vissza kell vennem 2,2GHz környékére, mert a hűtés elég kuka ebben a topiban, így túlmelegszik. De újrapasztázás előtt már annyira rossz volt, hogy 1,7GHz-re kellett visszafognom, mert mindig leállt. A játék teljesítményén viszont ebből semmit nem vettem észre. Tök mindegy, hogy 3, vagy 1,7GHz-en ment. Szóval, szerintem nem lesz gondod az i3-mal sem. Ez az újonnan jött hiba pedig úgy nézem, nem okoz gondot játék közben.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#156399) ballington


ballington
addikt

Laptop vásárlás előtt állok, de a vga választásban bizonytalan vagyok.

Laptopon játszókat kérdeznék elsősorban:

FHD-ban kinek milyen részletességgel és milyen fps értékekkel fut?
Amiket nézegettem, az i5 procival, ssd-vel, 8gb memóriával lenne, de a vga bizonytalan: Intel 620 vagy nvidia 930MX, esetleg 960M vagy gtx 1050? Utóbbi már jóval drágább lenne.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#156400) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Érdekes iromány Mr. Scheff-től az AMX 65t-ről. [link]

Nem érdekel ez a vonal, de nem gondolnám előre, hogy a kis torony jobb :)) Bár a Sherman Jumbonál is ez van :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.