Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#156201) kchryss


kchryss
addikt

Sokáig vacilláltam, hogy vegyek-e karácsonyi ládát. Végül úgy döntöttem, hogy mivel egyik 8-as tank sincs meg azok közül amit adhat és mindegyiknek nagyon örülnék így bepróbálkozom egy 25-ös csomaggal. Úgy voltam vele ha egy 8-ast ad akkor már nagyon örülök és azt mondhatom megérte.

Itt vannak a nyitásaim: [link]

Összesen: lorr40t, patriot, sentinel, 11650 arany, 18 nap prémium, 3 garázshely, 300e kredit

Megérte. :)

[ Szerkesztve ]

(#156202) SoulReaver válasza kchryss (#156201) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az csak sima T26E5, a wg is megmondta... :DDD Nem cserélték be goldra, mert a két tank nem ugyan az...

(#156203) Jag válasza SoulReaver (#156195) üzenetére


Jag
senior tag

:-)

kchryss,

Streamből él?

KisApám,

Meglesem mindkettőt majd, mostmár ki'váncsi vagyok.

(#156204) lacibacsi válasza KisApám (#156200) üzenetére


lacibacsi
addikt

Előfordul, hogy az ellen arty betalál, de nem állok a domb tetejére, hanem kicsit lejjebb és előrébb, így sem az arty lövés, sem a "szemből" próbálkozók nem járnak sikerrel, csak nagyon ritkán. Erre az esetre viszont ott van a futás... :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156205) Dobi 562


Dobi 562
addikt

KV-5-re is meglett a 3. gm. :))

(#156206) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Már csak 3 küldetésre az obj. 260. :B

Ezért a küldiért 2hétig coptam. :DDD

(#156207) Jag válasza Ebit (#156198) üzenetére


Jag
senior tag

Akkor mi a probléma?

Ez egy Gálvölgyi féle: "szeretem a focit" idézőjelben egy ismert személyiség.
Szerintem a szövegkörnyezetet tekintve helytálló, aki wot-ozik, az nagy valószínűséggel találkozott más QB nevével.
Így mondhatjuk, hogy ismert. De mivel rétegjáték, így az idézőjel.
De ha neked ez az egy szó bántja a kis lelkedet, nyugodtan gondolj oda helyette valami számodra megfelelőbbet.

(#156208) takessz


takessz
senior tag

Kukibaby :D Kicsit megviccelték :D

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156209) Atti777 válasza Chris0321 (#156188) üzenetére


Atti777
senior tag

EU1-en nekem sincs, EU2-n van, gj WG! :C

Путин, иди нахуй!

(#156210) jano_77 válasza lacibacsi (#156199) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én most vettem vissza 3x, de most már végleg, mert ha kis balták potyognak is megcsinálom a hiányzó 27K XP-t. ;] Amúgy rohadtul utáltam, nem tudtam megszokni a hátsó tornyos mivoltát és azt, hogy nagyon nem mind1, hová megy vele az ember, annyira szar a gun dep. De most már kezdek rájönni, hogy a tank maga nem is olyan rossz, mint gondoltam, csak valszeg én nem voltam rá elég érett még. :B

Nagyon sok csatában azt veszem észre, hogy a heavy tankommal én spottolom fel a felbukkanó tankokat, miközben előttem áll egy light vagy akár egy TD. Csak tudnám, hogyan szerelik fel és milyen legénység ül az adott tankban ilyenkor!? :F :U

(#156205) Dobi 562: az szép, Gratulálok! :C

Nyitogatások:
Azon töprengem egy pár napja, hogy elképzelhető, hogy én itt puffogok magamban - meg ki is írtam - hogy nem sikerült 8-as tankot nyernem, közben simán lehet, hogy többször is sikerrel jártam csak balfék vagyok!? Mert ugye mindegyik tank már a garázsomban állt az akció előtt, így ha mondjuk szerencsés voltam és kinyitottam egyet, akkor azt rögtön goldban jelezte!? Mert én annyira a tank képét vártam minden láda kinyitásakor, hogy a goldokat nagyon nem is néztem, hogy mennyi meg a többi apróságot! Viszont most megnézve a gold mennyiségemet, elgondolkodtam, hogy többször is szerencsés lehettem, mert kb 5-6x annyi goldom van, mint volt. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156211) Motyi válasza jano_77 (#156210) üzenetére


Motyi
senior tag

Ha már megvan az a tank amit "kisorsolt" ládanyitáskor a gép, akkor nem jelenik meg a tank képe, csak egy plusz kicsi aranykupac a többi cucc mellett. Persze alá van olyankor írva, hogy pl. 10900 gold, stb. Így sanszos, hogy szerencsés voltál csak nem vetted nyitáskor észre. :)

(#156212) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól látom, hogy az IS-el és az IS3-al is lehet grindelni, ha akarja vki az új orosz ágakat!?
Mi van azokkal, akiknek a T-10 már megvolt - vissza tudja venni - , akkor gondolom csak a 10-est kell majd kihúzni vagy esetleg meg is kapják a ?-es 10-est!?
IS-ből az új Obj.705A-t érdemes kihúzni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156213) Jadro válasza jano_77 (#156212) üzenetére


Jadro
veterán

Nem gondolnám hogy a X-es csak úgy begurul. T-10ből ki kell majd grindelni szépen. Az Obj. 257 -t viszont gondolom nem kell grindelni ha megvan az IS-7

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#156214) Chris0321 válasza Atti777 (#156209) üzenetére


Chris0321
addikt

Én az 1-en próbáltam csak. Furcsa, hogy nem volt sem frissítés sem új mod mégis eltűnt. Biztos megsértődött a játék amiért tegnap inkább filmet néztem a helyett, hogy játszottam volna. :)

(#156215) kchryss válasza Chris0321 (#156214) üzenetére


kchryss
addikt

Régen játszhattál már ha ezt furcsának találod. Kb 2 hónapja folyamatosan rossz a partnerlista és a klán cset, hol működik hol nem. Sajnos nincs pénzük programozókat fizetni ezért meg se javítják.

(#156216) Chris0321 válasza kchryss (#156215) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, múlt héten néztem be újra a szabadság alatt előtte hónapokat kihagytam.

(#156217) Digital


Digital
addikt

Egyre jobban tetszik a Skorpion. Az elején még a pokolba kívántam!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#156218) po1son válasza kchryss (#156201) üzenetére


po1son
addikt

Tegnap vásároltam én is egy 25 darabos csomagot újra, hogy rohadna le a kezem... :DDD :W
Nekem nem esett semmi komoly a sok goldon kívül, de neked gratula... :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#156219) kchryss


kchryss
addikt

Löwe ász kör. 48%-os karácsonyi bónusz + 25%-os klán kredit bónusz = 227e profit :)
Egyik honfitársunk nagyon kiborult a csata alatt és sokat anyázott. :)

[Replay]

(#156220) h1mpi válasza po1son (#156218) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is vettem összesen kb 30 ládát, de 0 prém tank volt benne :o viszont goldban behozta, váltottam is 300K free xp-t :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#156221) Digital


Digital
addikt

Én nem ládázom már, párommal délután a Mayo Chix-ben voltunk.... :O ;]

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#156222) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!
Valakinek van ötlete, miért nem Ace? Én a kisebb tierű lőtt ellenfelekre tippelnék, de mondjuk alap gagyi gunnal örültem, hogy át tudom őket lőni.

[ Szerkesztve ]

(#156223) takessz válasza IMIIKE1998 (#156222) üzenetére


takessz
senior tag

Kevés tankot öltél szerintem :) vagy szimplán magasabban van az ace szint :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156224) vJokka válasza kchryss (#156215) üzenetére


vJokka
aktív tag

Skill megkérdezte az egyik Wg-s tagota 3v3-as videóban (ha jól emlékszem), hogy mi a helyzet a barátlistás buggal, és azt mondta neki, nehéz kibogozni a hanyagul megírt és szarul jegyzetelt programkódból, hogy mi okozza a hibát.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#156225) IMIIKE1998 válasza takessz (#156223) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

De ott írja az utolsó képen, exp:maximum. De lehet én értem félre, lehet nem arra érti.
Meg 3k spot és 2.5 k dmg nem elég? :(

(#156226) xAttilax


xAttilax
őstag

gusztustalan ez az ünnepi hangulatos baromság :D megy az + klános kredit bónusz + saját = 2 óra 2.5 milla :D beteg...
de szar lesz majd megint 40-80 krediteket kapni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156227) zodo válasza zodo (#156109) üzenetére


zodo
nagyúr

Nos mivel nem vagyok jó játékos ezért 45 AMX 12 t , 65 AMX 13 75 és 21 Bat.-Châtillon 12 t csata után végre összejött az első könnyű Ász kör. :)

Szeretem a pályát de nem light-tal.
Eddig ha ide kerültem a mostani Francia light menetelésem során akkor támadni kellett ami inkább fekszik. Nos ebben nem is igen szerettem volna kukucskálni a meder gerincen így az eleje kb. hasztalan de végül átmentem kicsit bátrabba míg végül tudván hogy 3 ellenség vs 2 perc hátralévő idő alatt már úgy sem tudnak befoglalni, kicsit szabadabban játszottam.
Szóval biztos nem szép csata de nekem nagy öröm.
Stabi még nincs fent mert el is felejtettem lecserélni a bolti láncot amit most korrigáltam.

Teszik ez a light ág mert rossz csatákban is tudok úgy helyezkedni/alkalmazkodni hogy a lehető legtöbbet kihozzam magam csatájából.

YT video vagy replay

[ Szerkesztve ]

(#156228) Viktoár


Viktoár
addikt

Mentem pár kört a mauschen-el, nem rossz de az a böszme kupak teljesen megöli. :(

Üdv:Viktor

(#156229) kchryss válasza IMIIKE1998 (#156225) üzenetére


kchryss
addikt

T-54 ász körök a mostani patch-csel xp szerint sorbarendezve: [link]

1300 feletti alap xp kell hozzá. És hogy miért kaptál ilyen kevés xp-t? Mert ez a sebzés 9-es meddel nem sok az asszisztra meg sokkal kevesebb xp-t ad és top tier voltál, főleg 8-as és 7-es tankokba sebeztél.

szerk. A maximum a zárójelben pedig azt jelenti, hogy eddig ez volt a legmagasabb xp-s köröd ezzel a tankkal. Vagyis egyéni maximum.

[ Szerkesztve ]

(#156230) Atti777 válasza Chris0321 (#156214) üzenetére


Atti777
senior tag

A privát chat sem jó, legalábbis én az EU2-n voltam, az EU1-ről írtak rám, és a szöveg nem látszott, csak villogott az 'ikon a tálcán'. Azért az durva, hogy egy sok éve működő dolgot sikerül elrontani, és hónapokig nem tudják javítani...

Путин, иди нахуй!

(#156231) IMIIKE1998 válasza kchryss (#156229) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Oh, köszi. Tehát én értettem félre. Mindegy, az IS-4-re legalább ma kaptam egy Ászt. Kapott esetleg valami buffot? Sokkal jobbnak érződik, mint ezelőtt.

[ Szerkesztve ]

(#156232) Chris0321 válasza Atti777 (#156230) üzenetére


Chris0321
addikt

Most legalább csak ennyi a gond. Én nem szoktam levelezni a játékban de ha belépek akkor a klán chatben köszönök, nagy ritkán szoktam ott is beszélgetni. Kíváncsi leszek ha márciusba jön az 1.0 mennyi ilyen hiba lesz.

(#156233) Viktoár válasza Viktoár (#156228) üzenetére


Viktoár
addikt

Helyesbítek, rossz ez a mauschen. :DDD T9-ben is szanaszét lövik mert mindenhol van gyenge pontja.

Test, torony, kupak. Ennyit nem lehet elrejteni egyszerre. Amúgy meg nem ér semmit mert szét goldozzák szerencsétlent. :N

Üdv:Viktor

(#156234) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#156233) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szakaszban probaltad?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156235) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Urak fv4202 re a legényeknek mit érdemes adni első sor skillnek?
Perpill egy suna van benne bia+lámpa+50% körüli felderítő. A háremnek érdemes javítást dobni elsőnek?

(#156236) jr1994 válasza xAttilax (#156226) üzenetére


jr1994
addikt

Klán bónusz nélkül is bejön 2,2-2,4 millió egy óra alatt, lehet még kéne tartanom pár farmolós menetet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156237) xAttilax válasza jr1994 (#156236) üzenetére


xAttilax
őstag

2.2 - 2.4 M 1 (EGY) óra alatt?? :Y :Y azt hogyan?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156238) jr1994 válasza jr1994 (#156236) üzenetére


jr1994
addikt

Jajj, a fogyaték! Persze hogy két óra alatt... mentségemre legyen hogy újra megtaláltam a kedvenc tankomat és lefárasztott a játszás meg úgy általában az élet :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156239) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Van esetleg olyan kezdeményezés a WG részéről, hogy a Tier8 prémek ne csak Tier10 csatákat kapjanak? Ma már nem számolom, de lényegében olyan 80%-ban T10.

(#156240) kchryss válasza Jokerdapro (#156235) üzenetére


kchryss
addikt

Medeknek én előbb szoktam álcát adni, mint javítást és most hogy vannak újratöltődő fogyocikkek ez hatványozottan igaz.
Prém tankoknál ahol várhatóan gyorsan fognak fejlődni a harckocsizók én első körben parancsnoknak lámpát a többinek álcát szoktam adni, második körben parancsnoknak álca többieknél vegyes sima utazás, pillanatkép, biztonságos elhelyezés, harmadik kör full javítás és a 4. körnél szoktam elgondolkodni hogy érdemes-e újraosztani.

Más téma:

Most vettem észre, hogy az 1-gyel jelölt sorban állítható az álcafestések mérete így kockásabbra vehetem a tog-om.
Viszont lenne egy kérdésem. Hogyan lehet álcafestést levenni tankról, illetve hol találom meg miután levettem. Egy másik tankomnál csíkos festés volt feltéve, a 2-essel jelölt sornál rámentem az eltávolításra mind a 3 tankrésznél a nyárit levettem így. Viszont utána nem tudtam visszarakni csíkos festést, csak aranyért volt vehető. Most akkor kidobtam 50 aranyat az ablakon?

(#156241) kchryss válasza kchryss (#156240) üzenetére


kchryss
addikt

Előző kérdésem tárgytalan. Rájöttem, hogy egy kicsi garázs ikon jelőli a bal alsó sarokban, hogy mennyi használható fel belőle. Vagyis sikerült leszednem és vissza is tudom rakni. Viszont igazán törölhették volna a jobb alsó sarokból az 50 arany jelzést, hogy ne legyen megtévesztő.

(#156242) vJokka


vJokka
aktív tag

Ez már gusztustalan ;] RASHAA

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#156243) jr1994 válasza vJokka (#156242) üzenetére


jr1994
addikt

Orosz tankkal nem kell bemondani, az alapból orosz :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156244) Warton


Warton
őstag

Néha semmi sem elég a győzelemhez. Még akkor sem, ha az ellenség csapata sem brillírozik.

Replay

(#156245) wwenigma válasza kchryss (#156201) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bazzeg, 60+ láda és nem dobott semmit. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156246) Jokerdapro válasza kchryss (#156240) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Köszi köszi! :R Néztem az álca értékét aztán valahogy , úgy voltam vele hogy minek? ;] De halgatok a nállam jobbakra. ;)

(#156247) morgolodo válasza kchryss (#156201) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Gratulálok, legalább te szerencsés vagy.

(#156248) morgolodo válasza Jag (#156207) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Valószínűleg, az idézőjeles celebeket sem, az emberi tulajdonságaik, miatt nézik, a rétegjáték valami kicsi hányada.

(#156249) zozyk


zozyk
addikt

Nekem sem kell a szomszédba menni egy kis idiótaságért...
A nagy leárazásban elfelejtettem visszavenni a Bélát, ma megvettem, de nem várok a felszerelés leárazásig, áááá, ma fel kell szerelni... :D

(#156250) zozyk


zozyk
addikt

A név kötelez. :D
:B :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.