Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#156151) Viktoár válasza popey37 (#156095) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is csak azt tudom javasolni amit kchryss. Töröld le a kérdéses modot és játsz tovább, a topikba meg ugyanúgy várjuk az észrevételeidet, nem kell úgy felfújni. :N

Aki használja azt nem zavarja hogy az elért eredményei fabatkát sem érnek? Úgy értem nincsenek elvárásai saját magával szemben? :U

Üdv:Viktor

(#156152) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nézzétek mi volt a fa alatt!

Még nem csomagoltam ki, remélem egy Samsung Galaxy S8+! ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156153) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#156152) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156154) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#156151) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mondjuk a videó amit soulreaver linkelt elég gusztustalan akkor tűnik. De az még jobban H van aki szerint ez teljesen helyenvalo.. és semmi gond nincs vele sőt te vagy a hülye..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156155) galervin93 válasza wwenigma (#156138) üzenetére


galervin93
őstag

No az lehet, őszintén szólva nem tudom már, de valószínűleg ez lesz a megoldás,

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156156) po1son


po1son
addikt

Scheff csinál egy új oktatóanyagot, aki tudd az segítsen neki. :K

#worldoftanks Hölgyek és urak, akik nézik a streamet már tudják, de akik esetleg nem követik figyelemmel, azok kedvéért mondanám, hogy készül a régi oktató videó 2.0-ás, feltuningolt verziója. Ehhez viszont szükségem lenne erre-arra.

Főleg 9.21-es visszajátszásokra, amiket feltölthettek a http://scheff.wot-record.com oldalamra és a linket tv.scheff@gmail.com e-mail címemre küldhetitek el. Nem epic replayeket szeretnék, hanem a következő témákban várnék visszajátszásokat:

- Bokorból való felderítés (nemcsak light)
- Domb mögül kikandikáló felderítés (nemcsak light)
- mozgó felderítés (nemcsak light)
- proxy spotos replay
- CW visszajátszás, ahol sok a közepes tank
- hull downban lévő tank
- sidescrape / fordított sidescrape-ben lévő tank
- vak lövések
- lövés fedezéken keresztül
- lövés résen keresztül
- lövés a tank roncsa alatt
- megkerülős replay
- alacsony tankkal közelharc egy magasabb tankkal szemben
- artys replay
- counter arty
- vízbefúlós arty
- foglalós replay
- bázis védős replay
- valami magas helyről leesős replay
- bármiféle CW replay, ami akciódús

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#156157) BÁ Nutrition válasza po1son (#156156) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csalo modos replay nem kell neki? :D
amúgy a 9.21 az a mostani verzio ugye? csak mert akkor a multkori leo-s replayt lehet elkuldom neki

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156158) Jag válasza kchryss (#156146) üzenetére


Jag
senior tag

Sokan nem szeretik QB-t annak szerintem az az oka, hogy gorcsosen kapaszkodik a stream altal letrejott nepszerusegi hajoba. Mint ember sajnos nem alkalmas  "celebnek". Rettento irigy, feltekeny es ezt ketszinuseggel probalja kompenzalni, ami sok esetben ki is bukik. Nem humoros, nem erdekes, semmi egyedi nincs benne, egy tok atlagos manusz, ami rogton szemmel lathato lenne, ha egyutt mutatkozna mas streamerekkel. Annyi a szerencseje, hogy jol beszel. Gyorsan, osszeszedetten. Nem tud mit kezdeni a varatlan helyzetekkel es igy legtobbszor rossz donteseket hoz, ezert ezeket probalja elkerulni. Nem egy hulye gyerek, jol meglatta, hol van ures jarat a streames rendszerben es ezzel eleg szeles kort tudott megszolitani. Szep teljesitmeny, amit elert, csak ehhez tulsagosan gorcsosen ragaszkodik. De a fenti hibakat ismerve nem csoda. Csak ezek allandoan kiutkoznek.

Skill sem egy tul erdekes fazon, sot, marha idegesito tud lenni egy ido utan az orditos hangszine amivel a litvaninglist' tolja az arcodba, de legalabb van egy konstans hozzaallasa. Es ha nem is tul sok es szines, de egyedi, hozza kotheto megmozdulas, mint pl. A traaaack, es tarsai.
Mondhatjuk, hogy kit erdekel, a jatekuk szamit, csak hat ha az arcukat, szemelyuket kiteszik a netre streambe, akkor bizony az felelosseggel jar. Amibe kritika, ellenszenv es egy kis baxogatas, piszkalodas is bele kell, hogy ferjen, tudnia kell kezelni. De QB-ban annyi onbizalom nincs, hogy egy ilyen helyzetet jol le tudjon reagalni.
En sem gondolnam szentnek egyiket sem. De egyelore skilltol meg nem lattam direkt csapattarsat kiloni, csak mert zavarta, ellenben QB-t mar igen.

Sajnalattal szoktam nezni sirfosht. O egy jo figura lenne, ha nem lenne ennyire valami miatt osszezuhanva. Tok depis az egesz ember.

(#156159) galervin93 válasza Jag (#156158) üzenetére


galervin93
őstag

Korrekt jellemzés, valami ilyesmit gondolok én is QB-ről.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156160) Zolee_70 válasza Jag (#156158) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én ennyire nem ismerem Őket. QB-t elég régóta nézem, de szinte csak a YT videóit, stream-et nem. Igazából sokat tanultam Tőle. Skill pedig idegesít, így Őt nem nézem.

QB csapattag kilövését tudnád linkelni, mert ezzel megleptél...mármint ha direkt volt.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#156161) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor a kiságyú működik :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156162) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jók ezek at OBJ260 küldik :DDD 400-500K creditet ad és nem is nehezek az elején.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156163) Jag válasza Zolee_70 (#156160) üzenetére


Jag
senior tag

Nem tudom, hogy azt kulon felvette e valaki.
Az egyik tech tree showcase streamjeben valamelyik alacsony tierben egy kezdo tok normalis benazasatol, aki ott volt mellette beparazott es kilotte, mondvan veszelyes...

(#156164) Greentea válasza h1mpi (#156162) üzenetére


Greentea
senior tag

Az elején :D :D
Sajna a 8000 dmges td15-öt ötletem sincs hogy mivel kéne megcsinálni :( Grille 15-el nem érzem h 100 csatából 1x is lenne esélyem (tegnap mondjuk pont volt de elcsesztem és azóta csak szopóroller)... Más td ágat ezen és a JgpzE100-on kívül nem húztam, de azt Neked pont nem ecsetelem, hogy mi a probléma a Jgpz-vel :DD
Mt-15 is kb 1 hónapja be van kapcsolva, a Badgeres szerverinditáskor volt egyszer esélyem de azóta semmi.
Ht küldikre most vettem meg az E100-at.. Na arra kiváncsi leszek :D Még felszerelés akcióra várok azután kezdem is :) Csak ha jól emlékszem akkor objectnél is van olyan küldi ahol egy magasabb tierű tankot kell lerammolni, szóval valami új ágba bele kell fognom..
Lightom, artym nincs, szóval azok még szép körök lesznek :))
Arty küldiket mivel csinálod? Lightra visszaveszem a Ru-t.

2x2 néha 5

(#156165) h1mpi válasza Greentea (#156164) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Artykat S-51 meg 10-es BC-vel. Az nem lesz nehéz.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156166) h1mpi válasza Greentea (#156164) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem a tankra megyek hanem a küldikre. Annyira nem mozgat a 260-as meg rengeteg időt kellene eltölteni vele.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156167) Viktoár


Viktoár
addikt

Na meg is lett a mauschen, mit tegyek rá felszerelésnek? A VK 100.01 P-n végülis maradt a venti, töltésgyorsító, stabi trió.Nem volt rossz de szerintem feljebb már nagyobb hasznát veszem a repeszpáncélnak valami helyett.

Amúgy ez a VK 100.01 P szerintem teljesen rendben van, maximum annyi róható fel neki hogy lassan megy a többi nehéztankhoz képest. Mondjuk 20 helyett mehetne 25-27-tel és akkor egy szavam sem lenne rá. :K
Élveztem vele a játékot, bízom benne hogy ez az ág már végig ilyen lesz.

Üdv:Viktor

(#156168) adrian360


adrian360
őstag

mióta új rendszer van a küldetéseknél, nem nagyon foglalkoztam vele, de most nekiállnék befejezni a t55a-t, csal nem tudom hogy az 15-ös küldiknél hogy van most ? ha kiváltom 4kötvénnyel, és rányomok a javításra, akkor visszakapom a 4-et, ha simán teljesül, vagy akkor már meg kell csinálni kitüntetéssel ?

(#156169) Lanash válasza adrian360 (#156168) üzenetére


Lanash
aktív tag

Kitüntetés kell hozzá.

(#156170) Delávégá válasza adrian360 (#156168) üzenetére


Delávégá
tag

Másodlagosra kell megcsinálni ha jól tudom.

(#156171) e-newsee


e-newsee
addikt

Kis trollkodás, még Karácsony előttről. ;] Máshogy nem tudtam volna egy lövéssel kiiktatni. Max egy mákos ammorack-el. Így viszont beírta nekem a killt, mint vízbefojtás. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#156172) h1mpi válasza adrian360 (#156168) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne kötvényezd be... Én is bekötvényeztem az LT15-t és az SPG-15-t, mert balf@sz voltam. Simán megcsináltam utána, de kitüntetésesre nem tudtam így benyelte a 8 kötvényt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156173) Greentea válasza h1mpi (#156166) üzenetére


Greentea
senior tag

Jogos teljesen, meg már nem is annyira király a Obj 260 :N

Arty:
GW Tiger P-m volt :D kb 60k xp hiányzik a 9-eshez de eladtam. Nem tudom azzal érdemes lenne-e próbálkoznom. Más ágat sajna nem húztam, S51 és az M12 van még kifejlesztve de azokat sem vettem meg. Nem úgy van már mint régen, hogy M44 + gold és hagy szóljon :))

2x2 néha 5

(#156174) h1mpi válasza Greentea (#156173) üzenetére


h1mpi
nagyúr

S-51 golddal nagyot robban. A területsebzéses küldiket jól lehet csinálni vele.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156175) Greentea válasza h1mpi (#156174) üzenetére


Greentea
senior tag

Köszi! utánanézek!
Gondolom a nagyágyúval ugye?

2x2 néha 5

(#156176) h1mpi válasza Greentea (#156175) üzenetére


h1mpi
nagyúr

persze az hiszem 8 méteres a robbanósugara

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156177) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Komolyan megírom a WG-nek, hogy fizetek csak egy pár mapot vegyen ki Nekem... borzalmas szarok már egyesek...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156178) galervin93 válasza h1mpi (#156172) üzenetére


galervin93
őstag

Én véletlenül az Obj 15-ös light küldetésére nyomtam be, pedig szerintem a heavyt akartam, csak félrenyomtam. :-D A 8k kombinált szerintem sima liba a 13 105-tel, de a másodlagosakkal nem nagyon foglalkozom, gondolom itt is túl kell élni, ami azért az agresszív yolo stílusomnak nem mindig fekszik. :D De annyi parancsom van, hogy lehet be is húzom az Obj-et is. Ruszki prémium heavy úgysincs a garázsban, elfér.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156179) jano_77


jano_77
nagyúr

Hogy nyomorodna meg az összes gyáva szarházi fasz, aki a light-al pl Prohorovkán felmegy a hegyre snipe-olni és mikor meglöki vki, még neki áll feljebb! :W Meglő, visszalövök, megint meglő, visszalövök, majd elkezd akadályozni - kilőtt motorommal baromi tempót tudtam diktálni - és mikor el akartam lőni felette, hogy kicsikarjam a 3. lövést tőle, persze hogy nem felette ment el, hanem bele a tornyába és ki is bannoltak 1 órára!
Rohadjon meg az ilyen tetves szarházi! :o

(#156177) h1mpi: én konkrétan kb 5 mapot látok már napok óta és ezek a következőek: Sand River, Erlenberg, Karelia - ezek túlnyomórészt - és néha belekeveredik egy-kettő még. Undorító!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#156180) galervin93 válasza jano_77 (#156179) üzenetére


galervin93
őstag

Kapcsold ki az ilyen támadó, védő meg fene tudja milyen módokat, ezek teljesen elbacarintják a rotációt, nekem Kareliatól ilyen módban a szőr áll a hátamon, annyira sötétek a játékosok, egyszerűen fogalmuk sincs, mi lenne alapvetően a feladat, sokkal rosszabb, mint két bázis esetén... Én max szakaszban kerülök be ilyen csatákba szerencsére, magamtól nem mennék...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156181) po1son


po1son
addikt

Melyik az a program, amivel megtudom nézni hol kaptam be a lövéseket?
Kaptam egy olyan ammorack lövést is7el, amit nem nagyon akarok elhinni, mivel tornyoztam....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#156182) xAttilax válasza Greentea (#156173) üzenetére


xAttilax
őstag

a 260-an konkrétan szar szerintem, nincs hp, nincs páncél, nincs gundep, nincs dpm, csak sebesség van, de arra meg ott vannak a kínai szarok.
mentem vele vagy 50 csatát de ebben a metában/formában teljesen felesleges az a tank.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156183) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T92-nek kicsit el van cseszve a wn8 értéke :DDD

erre majdnem 7K-t adott, jó lehet azért mert tier10 volt :B

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156184) Viktoár válasza po1son (#156181) üzenetére


Viktoár
addikt

Szerintem erre gondolsz.[link]

Üdv:Viktor

(#156185) robogo81 válasza po1son (#156181) üzenetére


robogo81
aktív tag

Kábé ez is ugyanaz amit felettem linkeltek,csak nincs benne a ripléjmanager.
Amúgy ezt ITT találtam meg,sok mód van benne több verzióhoz is.
Mintha az aslainnak lenne a mód gyűjtőhelye.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#156186) Atti777 válasza jano_77 (#156179) üzenetére


Atti777
senior tag

Én is belefutottam egy hasonló okosba a múltkor. Fent "spotolt" a dombon, csak éppen a csapat fele fent volt vele együtt (szó szerint :( ). Aztán amikor megkérdeztem hogy miért játszik lighttal ha nem spotol, akkor nekiállt pampogni. Meg hogy azért nem megy máshová, mert hogy low tier :F
Mondta hogy a dombról végig ő spotolt, megkérdeztem mennyit: 800 ...
A csata végén megnéztem, 30k csatája volt és 55% WR, bár azt nem tudom hogy milyen tankokkal érte el

Путин, иди нахуй!

(#156187) Ebit válasza Jag (#156158) üzenetére


Ebit
addikt

Nem személyeskedni szeretnék, de valószínűleg, nem vagy tisztában a celeb szó jelentésével értelmével.

(#156188) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.
Másnak is eltűnt a klán chat vagy csak engem örvendeztet ezzel a wot?

(#156189) jr1994 válasza Atti777 (#156186) üzenetére


jr1994
addikt

Ha valaki feltűnően béna (vagy nagyon jó), csata után néha meg szoktam nézni a statját. Néha a bénáknak 52-54% a győzelmi aránya, na az ő tank szint szerinti eloszlás grafikonjuknak általában tier 5-nél van a maximuma. Nagy tankokkal meg nem tudnak játszani és van max 45% wr.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156190) Jag válasza galervin93 (#156180) üzenetére


Jag
senior tag

És tényleg, kösz a tippet. Egy fokkal jobb lett a rotáció.

(#156191) Jag válasza Ebit (#156187) üzenetére


Jag
senior tag

Feltűnt az idézőjel?

(#156192) KisApám válasza Jag (#156158) üzenetére


KisApám
addikt

Circonflexes-ről mi volna a véleményed?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#156193) szbalogh válasza xAttilax (#156182) üzenetére


szbalogh
őstag

A wr-em piszok jó vele.... 1500 átlagsebzés mellett :DDD

Nick: HE_Storm

(#156194) Jag válasza KisApám (#156192) üzenetére


Jag
senior tag

Nem ismerem, kevés időm van streamet nézni sajna, de majd meglesem.
Érdemes?

(#156195) SoulReaver válasza Jag (#156194) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egy beképzelt fasz, de jól tolja.

(#156196) kchryss válasza Jag (#156194) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem már nem érdemes. Régebben nagyon szórakoztató volt, színes tartalmat gyártott. Már több mint 5 éve stream-el és szerintem kiégett. Többnyire már más játékokkal játszik és ha wot-ozik látszik rajta az undor. :)

(#156197) KisApám válasza Jag (#156194) üzenetére


KisApám
addikt

Érdemes párszor. Régebben lazább volt, most kicsit fanyar Circonflexes. Jó játékos, egyik legjobb WoT streamer szerintem a játékát tekintve.
Mellette még Orzanel-re szoktam ránézni, most is élőben tolja.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#156198) Ebit válasza Jag (#156191) üzenetére


Ebit
addikt

Igen, meglepő, de láttam, és olvastam a teljes szöveget.

(#156199) lacibacsi válasza Atti777 (#156186) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem a kedvencem, amikor Erlenbergen áll fel mellém a dombra (G1) egy light és a hasonló kérdésre hasonlóan válaszol: ő spotolja a B2 felől érkezőket. Erre dombra TD-vel szoktam felállni, amiken egészen jó látótávom van általában, így a felbukkanó ellenséget általában én szpotolom (ha csak nincs egy bátor és a feladatát ismerő felderítőnk). Amikor a csata után szembesítem azzal, hogy kb. nulla volt az ő spotja, akkor meg én kapom meg, hogy noob camper vagyok... Ilyenkor sajnálom szegényeket.

(#156141) jano_77 : Szép! :C Most vettem meg ezt a tankot, de még nem mertem vele gurulni. Olyan kis izé... :F

(#156104) Warton : A három csík, az három csík. Akármivel csinálod is, ahhoz tudás kell... Gratula! :C

(#156053) h1mpi, (#155766) SoulReaver : :C :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156200) KisApám válasza lacibacsi (#156199) üzenetére


KisApám
addikt

Erlenbergnél meg pár másik helynél is alapon vakon szokták (én szoktam) lőni azokat a helyeket. Nem kaptál még találatot felspotolás nélkül?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.