Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#156301) h1mpi válasza galervin93 (#156300) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Muszáj váltogatnom mert egyik se köt le annyira, hogy 2-3 kört menjek egymás után vele. Most artyzok meg lightozok a küldik miatt

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156302) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Gondolkodom rajta, hogy elkezdek játszani a játékkal(PS4). Azt szeretném kérdezni, hogy kezdőként mire figyeljek oda, esetleg van e valami tanácsotok a játékkal kapcsolatban?

Előre is köszönöm!

(#156303) IMIIKE1998 válasza h1mpi (#156275) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Jó hír nekem, aki a T-71-nél tart. :D
Hidd el, a stock Tiger II-vel sem kevesebb cumi az állandó tier 10, de még így is élvezhető.

(#156304) IMIIKE1998 válasza kchryss (#156240) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem beszólásképpen, de minek medre javítás? Ha valami megsérül arra van a fogyócikk. Heavynél a folyamatos láncolás miatt kell, de medre, főleg a papírabbakra felesleges. Én nem is teszek rájuk, inkább álca+BIA+vegyes skillek.

(#156305) Gyuri27 válasza IMIIKE1998 (#156303) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért nézzük már meg mi ágyú van azon a vason. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#156306) #27441408 válasza Oposzumtoszó (#156302) üzenetére


#27441408
törölt tag

Anno nekem itt ezt az oldalt ajánlották. wotinfo

(#156307) Viktoár válasza xAttilax (#156289) üzenetére


Viktoár
addikt

Nyílván amíg nagyobb az élvezeti faktor mint a szopóroller addig játszok vele. :K

Azért mert én nem szarom tele a topikot olyan képekkel amiben a csapat húzóembere voltam vagy tankász lett, attól még nem biztos hogy csak rossz csatákat játszom. ;)

Te is elismered hogy van fékező tényező a játékban, akkor miről beszélünk? Én ezt igyekszem bizonyítani, pár ember meg az ellenkezőjét. Attól hogy én gyenge játékos vagyok még nem fog megváltozni a játék mechanizmusa, ezért kár a nemtudásomat felhozni védekezésképpen. ;)

Elgondolkoztál azon hogy miért vannak olyan csaták amikor minden missel meg lepattan vagy csak kritikus találat? :)) Az egyik előző csatámban háromszor lőttem meg ugyanúgy, ugyanott a T110E3 hasát. A háromból 1 sebzett a ,másik kettő nem. Értem én hogy kaptam 2 negatív rng-t, de miért kell ezt egy véletlengenerátorra bízni? Ő belőtt mind a 3x és nyert, holott nem voltam bénább csak vele volt az rng. :C

Egyszerűen csak nem értem hogy miért kell korlátok közé szorítani a játékosokat? :N (Legyen az WR vagy bármi más a játékban.)

Ha nem tudnék túllépni rajta már rég abbahagytam volna hidd el. :R

Üdv:Viktor

(#156308) #27441408 válasza Viktoár (#156307) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az élvezeti faktor hamar elmegy..... én a hajóssal is játszani kezdtem, így sok idő után elővettem a tankot is, teljesen más a két játék a hajós számomra sokkal adrenalin pumpásabb, de az mellett meg rájöttem, hogy jó a tankos is a maga játékmenetével. (arról írok, hogy a bazi nagy tank csaták helyett amit reklámoznak a tv-be egymás elől bujkálunk... viszont a hajóson nem lehet elbújni, nekem a két játék most kiegészíti egymást mindegyik másért) (a tankossal többet játszom, a hajóval napi két-három menet, hogy megmaradjon az érdekességi faktor)

(#156309) IMIIKE1998 válasza Gyuri27 (#156305) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mármint?

(#156310) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Nem gyakran írok ide, többnyire csak olvasom a fórumot. Most lenne azonban egy kérdésem: az ünnepi díszítés során elért X-es szintért járó Tier 10-es tank kedvezményt melyik tankra használjam szerintetek a következők közül?
- T110E5
- Grille 15
- Jagdpanzer E100

Ezeknek van reális esélye, hogy a közeljövőben meglegyen a szükséges XP a kifejlesztésükhöz. Ez lenne az első 10-es tankom (nem siettem el, több mint 10 ezer csatát játszottam már :) ).

Tudom hogy a 3 teljesen különböző játékstílust képvisel, de kíváncsi vagyok, mi az általános vélemény, melyik éri meg, melyik a leginkább játszható jelenleg?

(#156311) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Csapattárs irta hogy az rng nem a mi oldalunkon volt. En is ugy lattam... :W

-25% hogy az elso ne menjen be...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156312) Viktoár válasza wwenigma (#156311) üzenetére


Viktoár
addikt

Az első azért nem ütötte be mert én balfasz vagyok és ez kihat a játékmechanizmusra. Ez amolyan pillangóhatás szerű dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#156313) Greentea válasza DonCosta (#156310) üzenetére


Greentea
senior tag

Én a T110E5-re szavazok. Grillét és a Jgpz-t nem javaslom első 10-esnek.
De mindenekelőtt, mivel szerettél eddig nagyon játszani? Mivel ment a legjobban?

2x2 néha 5

(#156314) SoulReaver válasza wwenigma (#156311) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem értem ezeket a képeket... Most ez a lövedék milyen tankból lett kilőve? Milyen szögben repül? ebből a nézetből nehezen kivehető... Szemből egyébként a grille15-el pattantam már e-100 tornyáról és kb ugyan ott találtam el...

(#156315) IMIIKE1998 válasza wwenigma (#156311) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Én mostanában megszerettem az IS-4-et a jobb pen és a megbízhatóbb gun miatt. Nekem az IS-7 4 skilles legénységgel is össze vissza szór, pattog mostanában, míg az IS-4 2 skilles legényekkel jóval ritkábban, ráadásul az legalább át is üt, továbbá kreditbarát, mert nem kell bele annyi gold.

(#156316) wwenigma válasza SoulReaver (#156314) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ott irja ha megnezed a kepet jobban. IS-7. A szög is latszik rajta. Lenyeg hogy nemgyengen van amikor viszi mint a vaj de neha - plane ha csapattars irja es nem en mondom - ott a random...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156317) xAttilax válasza Viktoár (#156307) üzenetére


xAttilax
őstag

- megnéztem a statotad :)
- azok a fékek a 15 vs 15 és az RNG plusz az MM és ahogy már próbáltam sugallni, hogy az mindenkinek van, NEM csak neked.
- és amikor téged misselnek el vagy pattanak le rólad vagy éppen lánc, vagy bemegy olyan találat aminek nem kellett volna...stb azok nem számítanak??? hidd el visszakapod azt a negatív RNG-t pozitív irányba csak azt az ember természetesnek veszi vagy a saját "tudásának" könyveli el.
- saját magadat szorítod a korlátaid pl WR közé, nézd meg a statod. A legtöbb tankkal (én a magasabb tiereket néztem, ott a kép) a saját HP-d nem sebzed meg, szóval a csapatodnál negatív irányba befolyásolod a győzelmi arányt.

Szóval inkább nézz egy kis twich-et, gyakorold a gyenge pontokat, játssz kisebb tierben addig amíg masszív kék statokat nem hozol és hidd el nőni fog a WR ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156318) #27441408


#27441408
törölt tag

A hajósban van olyan, hogy botok vagy mik ellen lehet menni, (könnyebb a játékban nyerni) a tankosban találok ilyet? néha azért legyen siker élményem is :)

(#156319) DonCosta válasza Greentea (#156313) üzenetére


DonCosta
tag

Köszönöm a választ. Az igazság az, hogy a három ág 9-esei közül egyikkel sem megy túl jól, ezért is nem siettettem a 10-es megvételét. Talán az M103 és a wtauf amivel úgy-ahogy élvezetes a játék. De pl a Sturer Emilt imádtam amit mindenki lehúz. És a Borsig is tetszett. A heavy ágon a T29 kedvenc de a T34-et is szeretem. (T32 a kis átütés miatt kevésbé)

[ Szerkesztve ]

(#156320) lacibacsi válasza Viktoár (#156307) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha ennyire hiszel a konteókban, akkor javalom neked EZT a fórumot. Hidd el, itt minden felvetésedre egyetértő választ kapsz. ;]

(#156318) silver star : A tankosban nagyon sok BOT van, csak nincsenek külön játékmódba szervezve... :P

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156321) #27441408 válasza lacibacsi (#156320) üzenetére


#27441408
törölt tag

értem köszi,

(#156322) Dobi 562 válasza lacibacsi (#156320) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ne iranyitsd at oda, az a forum sokkal hozzertobb szakmailag, pillanatok alatt szetszednek. :N

(#156323) galervin93 válasza xAttilax (#156317) üzenetére


galervin93
őstag

Nem szabad ilyet mondani. :( Nem a teljesítménye miatt rossz, hanem a gonosz ruszkik miatt. :O

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156324) Viktoár válasza xAttilax (#156317) üzenetére


Viktoár
addikt

Mint modntam engem pont annyira érdekel a saját statom mint mondjuk a tiéd. :D

Sajnos elbeszélünk egymás mellett. Nem arról beszélek hogy velem hogy "viselkedik" a játék hanem arról hogy (mindenkivel) miért kell így "viselkednie". Mi benne a ráció hogy mindenki legyen 50% körüli , stb ? És ennek a mikéntje foglalkoztat.

Elég végigolvasni a topikot, nálam sokkal jobb játékosok is panaszkodtak az ranom faktorra ami időnként ellehetetlenít mindenkit.

Ha már a statomat elemzed, ~20k csata után kezdett el foglalkoztatni a dolog annyira hogy utánanézzek mégis mi hogyan és nézzek róla videókat is. Addig se felszerelés se fogyócikk nem volt a tankokon.Egyszerűen nem volt kedvem és időm sem olyan szinten belemászni a dologba. Sok tankkal csak úgy mentem, minden mindegy alapon. :DDD Én voltam a gyökér piroska csak guruljak párat.
Ha csak azokkal játszanék amikkel szeretek akkor lehetne jobb statom de ez nem foglalkoztat.
Sőt, prémnapot is csak 3-4 hónapja veszek, addig prémium lőszert sem igazán használtam.

Ha most kezdeném, másképpen játszanék ez tény, de a játék nem változna.A liláktól például sokszor láttam (már jó ideje nincs xvm felrakva) hogy 10-es meddel elkezd snipe-olni majd mikor már a fél csapat 1-2 lövéses akkor "előbújik" ledarálni őket. Nem egyszer tapasztaltam hogy simán hagyja befoglalni az ellenfelet csak elmehessen artyt ölni vagy ott hagyja a másikat megdögleni csak legyen dmg-je. Ez mind az e-penis miatt van.
Ez mondjuk nem a játék hibája de ezek a dolgok is befolyásolják a statot.

No de a lényeg, attól hogy bot vagyok, túl sok sebből vérzik a játék és ez csak romlani látszik. A hd mapokat még megvárom aztán lehet hogy rosszpénz példáját követem. :K Az ebből fakadó szabadidőt inkább a családra fordítom vagy más hobbira. :R

Üdv:Viktor

(#156325) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Azt értem, hogy babyrage, de egész nap csak ezt látni a topikban fárasztó. :U

(#156326) kchryss válasza IMIIKE1998 (#156304) üzenetére


kchryss
addikt

Én is ugyanezt írtam, hogy az álca és a vegyes skillek fontosabbak mint a javítás. Bia-t csak reseteléskor szoktam felrakni, hogy azonnal 100% legyen és működjön. Vagy a 3. vagy a 4. skillsor közepénél szoktam resetelni és felrakni a bia-t első sornak és utána minden sort csúsztatni eggyel. Az utolsó aktív sorba viszont majdnem mindig javítást teszek vissza, mert egyrészt ekkor már nem nagyon van ennél jobb azonnal aktiválodó skill másrészt a javításnak puha mednél is hasznát veszed. Én például elég agresszíven szoktam nyomni a puha medekkel is és ott életet menthet ha láncolnak miközben nincs javítód, mert töltődik és hamarabb fel tudod dobni a láncot és elmenekülni.

Egy átlagos med skillsorai nálam így néznek ki 4. sor utáni resetnél:
1. sor: bia - bia - bia - bia - bia
2. sor: 6. érzék - pillanatkép - sima utazás - helyzetfelismerés - biztonságos elhelyezés
3. sor: álca - álca - álca - álca -álca
4. sor: javítás - javítás - javítás - javítás - javítás

Az első 3 sor sorrandje reset után mindegy. Reset előtt pedig úgy szoktam húzni ahogy korábban írtam vagyis először az álcát aztán a vegyes sort aztán a javítást és a bia-t csak reset után teszem fel.
Illetve ha gyorsan töltő tankról van szó akkor a mesterlövész perket szoktam felrakni reset után pillanatkép helyett és a pillanatkép megy a javítás helyére a lövegkezelőre utolsó sorba.

A többi skillnek és perknek olyan kicsi a hatása hogy max 5. sorban rakom fel.
Mentor - tűzoltás - megelőző karbantartás - jelfogó - rádió jel erősítés - bosszúálló egyik tankomon sincs, mert szinte semmit sem érnek.
Off-road - felderítő - célmegjelölőt lightokra szoktam rakni illetve medeknél csak az 5. sorba.
Irányított ütközés csak E50M vonalra, cromwellre és gyors heavy-kre.
Kuplung égető csak td-kre és nagy lassú heavy-kre.
Előérzet - fegyverkovács - adrelalin roham - ezermestert ritkán használom és akkor is sokadik sorban és inkább heavy-knél.

(#156327) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Stronk T71 DA kör :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156328) Greentea válasza DonCosta (#156319) üzenetére


Greentea
senior tag

St Emil szerintem is qrvajó nyugi :) :DD
A felsorolt tankok közül nekem Grille 15-m van egyedül. Jgpze100-tól egy kevés xp választ el, de nem egy best buy tank így csak akkor veszem meg ha lesz feleslegesen 6 milla kreditem :D (kb soha ;])
T110E5 nerfet kapott, kupakja gyengült stb. Ellenfélként az a tapasztalatom h jóval könnyebb azért beütni és ellene játszani.
Két eltérő tank, két eltérő játékstílussal. Én az E5-öt venném, de hallgass meg mást is :)

2x2 néha 5

(#156329) h1mpi


h1mpi
nagyúr

ide hogy ment be ez a nyomorult?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156330) xAttilax válasza Viktoár (#156324) üzenetére


xAttilax
őstag

15 vs 15 ,-+ 2 tier = 40-68% WR, komolyan ezen mit nem lehet érteni? Ha középszerű vagy akkor olyan mint a pénzfeldobás 50-50. hisz nem befolyásolod, ha jobb vagy akkor több mert elmozdítod pozitív irányba ha szar akkor meg kevesebb mert negatív irányba megy el. ennyi. Ha 3 vs 3 lenne akkor lennének ilyen 80-90 % a jóknak és 20-30% a szaroknak, mert ott jobban érvényesül az egyéni tudás. Persze vannak hibák, de folyamatosan változik a játék, hogy ne fulladjon érdektelenségbe és termelje a pénzt a WG-nek. Van ami nem úgy sül el ahogy akarták, pl a mostani MM 6-8-as tierben, Heavy meta..stb. Nyilván legyünk már annyira felnőttek, hogy ne tökéletes dolgot várjuk el egy emberek által gyártott profitorientált játéktól. Hidd el előbb csinálnak egy fasza prem tankot vagy HD mappokat mint hogy kijavítsák az amúgy élhető bugos map rotát vagy még elviselhető MM-et, azokat is csinálják gondolom csak kurvára nem prió mert az üzleti érdek így diktálja. De részemről be is fejeztem, mert úgy gondolom, hogy feleslegesen írogatom a dolgaimat :B

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156331) h1mpi válasza xAttilax (#156330) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát az MM az nem tudom mi, de egy nagy fos. T44-el szinte csak 10-be rakott ma még!!! Az milyen már?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156332) kchryss válasza DonCosta (#156310) üzenetére


kchryss
addikt

Mind a 3 tankra igaz, hogy jelenleg nem tartoznak a legjobb 10-esek közé, de mind a 3 jól használható. Mind a 3-mal könnyű kisebb sikereket elérni, de nehéz velük igazán jól játszani. Talán a jpe100 a legkezdőbarátabb, de figyelni kell rá, hogy a páncélja sokkal gyengébb, mint sokan gondolják, golddal könnyen belőhet. Az ágyúja pontatlan, de nagyot sebez ha beüt, ezért jól meg kell válogatni, hogy mikor mire lősz, biztosra kell menni.
Az E5-nek is a páncéljával vannak gondok, jól kell forgatni és mozgatni, hogy működjön és néha inkább medet kell vele játszani, jó kezekben viszont hatékony tud lenni.
Grilléhez ha bokor td taktikával nyomod vagyis hátulról szeretsz sznájpolni akkor szintén nem kell hozzá sok tudás és kezdőbarát. Ez viszont csak a nyílt pályákon működik, ha igazán jól akarsz vele játszani akkor meg kell tanulni medként is használni és flankelni.
Játékstílusra hasonlóak mint a 9-es tank amiből kifejlesztetted őket szóval én azt venném amelyik 9-essel a legjobban ment közülük.

(#156333) ImpersonatoR

pillanatkép - sima utazás -nak NEM tornyos tankoknál nincs értelme igaz?

Strv S1
WZ-120-1G FT
vagy mondjuk egy
SU-14-2 arty

(#156334) galervin93


galervin93
őstag

Ez a SU-152 egy állat, most vettem, belenyomtam pár meccset. :DDD Eszméletlen, mit le lehet vele művelni, ez a 750-es alfa T7-ben már-már OP, jött egy M-betű is utolsóra.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#156335) szalai56


szalai56
senior tag

Még nem volt ilyen szerencsém a wot-ban. Vettem egy kis ládát és az első húzás
Milyen felszerelést tegyek rá?

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#156336) jr1994 válasza szalai56 (#156335) üzenetére


jr1994
addikt

Gratulálok! Nekem sajnos nem volt szerencsém.

Stabilizátor, töltésgyorsító, távcső szerintem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#156337) takessz válasza szalai56 (#156335) üzenetére


takessz
senior tag

gg nekem eddig 9 ládábol csak 4 es prém jött :) meg 4k gold

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#156338) szalai56 válasza jr1994 (#156336) üzenetére


szalai56
senior tag

Köszönöm.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#156339) kchryss válasza wwenigma (#156311) üzenetére


kchryss
addikt

Milyen -25%-ról beszélsz? Az IS-7 prém lőszerének elég alacsony az átütése a többi 10-es tankhoz képest. Nézd meg tanks.gg-n a live 3d E100 páncélmodellt az is-7 gold lőszerrel. Az E100 tornyának frontja hátrafelé van döntve és az IS-7 jóval alcsonyabb tank így ha közel voltál hozzá és szemben voltál vele akkor még nagyobb a szög és 50% csak az esélyed hogy beütöd ott. A képen én úgy látom hogy alulról lőtted, de a pontos szög nem látszik jól anélkül, hogy a battlehits-ben meg tudnám forgatni. Minden esetre ha feljebb álltál kicsit akkor is max 60% körüli esélyed lett volna vagyis 10-ből 4x, ha meg szemben voltál vele akkor 5x pattansz onnan. Ez nagyon messze van a -25%-tól. Elég -1-10% és már pattansz is.
Egyébként ilyen szörnyű negatív rng-vel is összelőttél majdnem 5k sebzést szóval nincs mire panaszkodni. :)

[ Szerkesztve ]

(#156340) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.

Gépfejlesztés előtt állok és biztos ami biztos alapon rákérdeztem arra az alaplapra amit kinéztem de ott Core i3-8350K procit ajánlottak a i5 7600K helyett mivel az már az új verziójú foglalattal van ellátva. Igaz ehhez drágább lenne az alaplap kb. 20.000-el ASUS PRIME Z370-A mint amit kinéztem és azt szeretném megtudni, hogy jó lenne-e a játékhoz az i3-8350K egy GTX 1060 6 GB-al FHD-s 60 Hz-es monitor mellé, hogy az 1.0-n ultra beállítások mellett stabilan tudjon futni.

(#156341) wwenigma válasza xAttilax (#156330) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha nem lenne befolyasolva akkor valakik sokkal tobbet valakik sokkal kevesebbet nyernenek ez nem lesz megvaltoztatva. Pedig nem artana mert rohadtul eszreveheto ha eppen lefele nyomja az MM a WR-t.

Mint most kb. hogy folyamatosan ilyen budosgyokereket rak mellém, arra nem kepesek hogy a közepet figyeljek. Siman felmentem erre 3at hagytak feljonni egy deka sebzes nelkul. :W 2 perccel kesobb csata vége, 3. lettem sebzésben....

Chris0321: most jon update windowsra is mert 10 éve xarok az intelek, 5-30% sebességvesztés várható. Hardveres sebezhetoseget javitanak...

kchryss: nem volt pofája 70k gold ellővésére mindet pattintani biztos... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#156342) xAttilax válasza wwenigma (#156341) üzenetére


xAttilax
őstag

szerinted mennyi lenne a reális intervallum 15 vs 15-nél??????? komolyan kíváncsi vagyok

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#156343) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért tényleg ha valamivel hiper unicum szinten játszok jön a WR is :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#156344) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Ez egy fene vad :D majdnem meglett vele a tankász! :))

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#156345) Viktoár


Viktoár
addikt

Rendben srácok, én kiszálltam a konteós témábból megígérem, úgysem jutunk dűlőre. :N

Azért majdi kérdésre még válaszoltok ugye? :)

Üdv:Viktor

(#156346) Motyi válasza wwenigma (#156341) üzenetére


Motyi
senior tag

Legalább ne írj le hülyeséget ha nem értessz valamihez és utána sem jártál a témának. :W
[link]

(#156348) Jag Kb. semmi. Nézd meg a linken a teszteket, a gyakorlatban mérési hibahatáron belül van az eltérés a régi és a patchelt windows teljesítménye között egy I7 7700K-nál....

[ Szerkesztve ]

(#156347) lacibacsi válasza Dobi 562 (#156322) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat Mester! Igazából nem olvasom azt a topikot, ezért nem tudhattam, hogy magas szintű szakmai munka zajlik ott. Őszintén szólva a wotinfo.hu fórumáról én csak egy topikot szoktam rendszeresen olvasgatni, de az nem igazán szakmai jellegű... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#156348) Jag válasza Chris0321 (#156340) üzenetére


Jag
senior tag

Én a helyedben megvárnám ezt az Intel botrányt, mi lesz a vége...

(#156349) Chris0321


Chris0321
addikt

Mivel többen is válaszoltak nekem így inkább új hozzászólást írok és nem választ.
Gyorsan utánanéztem a dolgoknak, én is olvastam a frissítés utáni tesztet és alig van változás a pach előtti és utáni teljesítményben. Assassin's Creed: Origins-al is tesztelve egy i7 7700K procinál minimális eltérés van így én nem igazán tartok tőle, hogy Intelt vegyek.

A kérdésemmel kapcsolatban esetleg valakinek van valami tapasztalata ezzel a processzorral?

[ Szerkesztve ]

(#156350) SoulReaver válasza Chris0321 (#156349) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem hiszem, hogy játékoknál fog kijönni ez a pár %...... Főleg nem egy átlag felhasználónál.... Vegyél nyugodtan intelt...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.