Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#146751) BÁ Nutrition válasza Chris0321 (#146745) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Angolul talalsz jokat, pl anfield. Vagy ha nem erdekes a komment akkor straik. Vagom h magyart kerdeztel de erdemes kupalodni. Angolul eleg sok jo van mondjuk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146752) Razermazer


Razermazer
őstag

Egyébként quickybaby vidijében láttam, hogy az stg-t sarkokon, kövek mögül, úgy is érdemes használni, hogy a fenekét rakod oda, így szinte alig kell kitolni a hátsóját(gyakorlatilag 0-át) ebbe az esetben a torony már kilátszik, olyan szögben hogy nem lehet belőni.
Erről kérnék véleményt azoktól akiknek megvan, hogy hogyan is működik élesben nálatok, kipróbáltátok e már?.
Engem inkább, majd a t54 first proto érdekel, ha meg lesz egyszer akkor a t44-100, százszor jobbak még úgy is hogy a penjük kevesebb.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#146753) Chris0321


Chris0321
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget, rákeresek majd rosszpénzre. Láttam már videóit a wotinfo-n nem rossz játékos.
Angolul nem értek ezért keresek magyart mert ha valami tanácsot mond tank használatával kapcsolatban vagy valami mással kapcsolatban legalább értem mit mond.

(#146754) po1son válasza Gyuri27 (#146740) üzenetére


po1son
addikt

Nincsen med meta, jelenleg sokkal több átlagsebzést csinálnak a játékosok tier 10be heavy tankokkal és a winratebe is jobbak.

Czmorek - Köszi! :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146755) dokee78 válasza Razermazer (#146752) üzenetére


dokee78
félisten

Ahogy nézem a T-44-100 is megkapta az átütés buffot.
Az idén meg lehetett már egyszer venni.
Akkor nem akartam,de így érdekelne.

Év vége felé szoktak ritkán vásárolható tankokat boltba tenni?

(#146756) HellGreg válasza dokee78 (#146755) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, az adventi kalendáriumban szerintem benne lesz.

Persze ha lesz még adventi kalendárium és nem sérti más vallásúak önérzetét...

[ Szerkesztve ]

(#146757) kchryss válasza dokee78 (#146755) üzenetére


kchryss
addikt

Mennyit gürcöltem azért a tankért amikor maraton volt érte. Emlékszem utolsó nap valami 15 órás etapot nyomtam és reggel 6kor félholtan még mindig játszottam. Aztán a küldetés vége előtt pár perccel lett meg. :DDD

(#146758) e-newsee


e-newsee
addikt

De most komolyan. Valakinek semmi nem elég. :F

Arctic region, mentem le segíteni megenni egy Jagdtiger 8.8-at G4-en a völgybe, véletlenül nekiütköztem a kolegának (kemény 38 sebzés)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#146759) wwenigma válasza e-newsee (#146758) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Unikum és te megérintetted!!!!!!44444

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146760) Czmorek válasza e-newsee (#146758) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Hali!
Oda és oda egy-egy pipa, és nyugodtabb leszel, nem kell ilyenekkel foglalkozni többé.

(#146761) zodo válasza ooloo (#146750) üzenetére


zodo
nagyúr

Elvileg, így lehet de nálam nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#146762) 4580693 válasza Czmorek (#146760) üzenetére


4580693
senior tag

Hehe! Évek óta így játszom én is :)

(#146763) Chris0321 válasza e-newsee (#146758) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól értem azt sérelmezi, hogy miattad meg tudta lőni a JT 88. Biztos csóró kaznás nem tudta megjavíttatni csata után a tankját. Remélem van benned annyi gerinc, hogy veszel neki egy Jackpot csomagot engesztelésképp.

(#146764) po1son válasza e-newsee (#146758) üzenetére


po1son
addikt

Az nem lehetséges, hogy lement róla a camo és ezért spotolták fel? Arra azért én is harapni szoktam. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146765) Flash Gordon válasza Lipton (#146676) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Francia Revo-t vegyél ha mindenképp medet akarsz, az orosz STG, svéd Prima, német Muts zarok felesleges pénzkidobások.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#146766) e-newsee válasza po1son (#146764) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem, mert alapból fel voltunk spotolva mind, a völgyben a 8.8 valagában tolongtak ketten kb 3 méterre tőle, én érkeztem harmadiknak. A kedves kolega meg tolatott volna vissza fedezékbe, és elakadt a tankomban.

Czmorek:
Tudom hol kell kikapcsolni, de kaptam már pár dicséretet is, és az meg jó. Egyébként nem voltam ideges, csak nem értettem a fájdalmát. Igazából szánom is szegényt, hogy 55k csata után még nem szokta meg, hogy időnként van ilyen is. Ha mindenkire ráír, aki(nek) nekimegy, hát egészségére! Ennél nagyobb fájdalom ne érje az életben! :)
Amúgy nem szoktam túlságosan felhúzni magam a játékon. Egyszerűen nem éri meg.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#146767) dokee78


dokee78
félisten

Észre vettem,hogy a ciánkék emberek előszeretettel kempelnek.
Gondolom így húzzák a WN8-at.

(#146768) lacibacsi válasza dokee78 (#146767) üzenetére


lacibacsi
addikt

Olyan is van, hogy így húzzák a WN8-at. Mellesleg pedig megnyerik a csatát...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146769) mcwolf79 válasza dokee78 (#146767) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sokan összekeverik a kempelést azzal, hogy valaki ész nélkül berongyol a biztos halált jelentő vágóhídra.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#146770) jr1994 válasza po1son (#146764) üzenetére


jr1994
addikt

Unikumon álcaháló? :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146771) h1mpi válasza dokee78 (#146767) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Általában ezek az emberek azért kempelnek, mert nincs más lehetőségük és onnan tolják ki a dmg-et.
Aztán amikor kell megindulnak és megpróbálják megnyerni a csatát.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#146772) dokee78 válasza mcwolf79 (#146769) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem az már kempelés,ha TD és Arty-n kívül más típussal a pálya egy adott részéről lövöldöz,távol a csatától.
Ergo TD-ként játszik light esetleg Heavyvel.

Eleve a Light a csapat szeme vagy nem jól gondolom?

(#146773) Jadro válasza dokee78 (#146772) üzenetére


Jadro
veterán

Ha nincs kinek spotolni adott esetben, akkor csak előremész meghalni. Annak semmi értelme. Lightok látótávja nagy, nem feltétlen legelöl kell lenni fizikailag egy jó spotoláshoz. Persze ha lehet, rögtön érdemes menni egy megvillantós kört

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#146774) #77646080 válasza Flash Gordon (#146765) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szerinted felesleges, más pedig jól boldogul velük és ki tudja használni a prémium képességeiket. Nem vagyunk egyformák, ezt ne felejtsd el, amikor posztot írsz...

(#146775) po1son válasza e-newsee (#146766) üzenetére


po1son
addikt

Nem hiszem el, replay van esetleg? ;]

jr1994 - Szerintem vegyes, egyik unqium felrakja a szellőzést, de a másik az álcára esküszik TD-nél. Persze E3nál és JGPZE100nál valószínűleg nem lesz felrakva álca, viszont egy strv 103B-re felesleges szerintem szellőzést rakni, mivel az ágyú pontos és a DPM így is 4200. Álcahálóval egy jó bokor mögött brutális köröket lehet alkotni, ha kivan maxolva a tank. Nekem vele a legfényesebb az átlagsebzésem - 119 meccs - 3420 dmg/match.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146776) galervin93 válasza dokee78 (#146772) üzenetére


galervin93
őstag

Van az a szint amikor az ember azt sem tudja,metre megy, csak megy.
A következő az,amikor tudja, hogy egy adott tankkal hová kell menni egy adott pályán.
És végül van az a szint, amikor tudja az ember, hogy az előző sor nem igaz, mert minden csata más, hiába ugyanaz a térkép.
Szóval azért, mert valaki nem rohan előre két perc alatt meghalni, még nem biztos, hogy helikopter.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146777) jr1994 válasza po1son (#146775) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, én light-ra gondoltam, mivel a kaznás tag is lighttal volt a példában, arra meg nem kell háló.

Mondjuk nálunk a WTE100-on álcaháló volt meg periszkóp :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146778) jano_77 válasza zodo (#146761) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem ezzel az lehet a probléma, hogy a res_mods mappa audioww mappájába kell másolni a saját mp3 kiterjesztésű hangfilet és akkor müxik. Legalábbis nálam ott van és hibátlan!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146779) zozyk


zozyk
addikt

Remélem a HWK 12 is lesz ennyire faszogányos,mint a sipirc... :B

Mai ász vele: [link]

(#146780) ooloo válasza zodo (#146761) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

A megadott utasítások szerint átneveztem az mp3 fájlt , majd bemásoltam a megadott mappába , de nekem sem működik . Gondoltam , hogy itt rákérdezek hátha létezik valami trükk , amivel működésre lehet bírni ezt az opciót . Nem kardinális kérdés , de ha van , akkor miért ne .......

Kellemes napot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#146781) zozyk válasza ooloo (#146780) üzenetére


zozyk
addikt

A promod nem sixthSense.mp3-at tesz be a mappába hanem egy sixthSense.bnk nevű fájlt.
Próbáld meg esetleg átkonvertálni,hátha...

[ Szerkesztve ]

(#146782) BsReiki válasza ooloo (#146780) üzenetére


BsReiki
csendes tag

Én is így jártam hogy, nem szólalt meg. Aztán észrevettem, hogy külön be kell állítani, hogy a felhasználói hangot szólaltassa meg. Tehát kevés ha csak bemásolód a filet, ha parancsnok hangja legördülő menüben nem állítod át.

(#146783) robogo81 válasza ooloo (#146780) üzenetére


robogo81
aktív tag

Jól írják a mappát,meg a fájl nevét:sixthSense.mp3,csak a beállításnál kell kiválasztani a hangerő ablakban a hatodik érzék miniablakban a felhasználói hangot,a legalsó a 3 közül.

Mi ez a ingém teszlap,amit a játékban lehet kitölteni? Ujdonság?

Megelőztek!

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#146784) jagada válasza h1mpi (#146771) üzenetére


jagada
őstag

"Aztán amikor kell megindulnak és megpróbálják megnyerni a csatát."

Ezzel vitatkoznék! K...ra leszarják, hogy nyer-e a csapat, vagy sem, kismillió példa volt már rá. Legyen damage, aztán, hogy az ellenfél maradék három tankja becapel 12-6-os állásnál, az őket nem érdekli, és derogál visszarohanni a basehoz, hogy visszalőjék a foglalást.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#146785) po1son válasza jr1994 (#146777) üzenetére


po1son
addikt

Pedig ha jól tudom, akkor annak volt régen a legrosszabb álcája a játékban. :DDD
Egyébként most a kínai szerveren újra meglehet szerezni a WTE100-at, de csak prémium járműként ~50.000 Ft-ért. Szerintem előfordulhat, hogy karácsony környékén itt is lesz nálunk, ahogy a wg-t ismerem. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146786) emre válasza dokee78 (#146772) üzenetére


emre
veterán

Te figyelj haver, ha pofozkodni akarsz ahhoz muszály oda menni, de ha van fegyvered és lőszer a csőben akkor meg marhaság, már ha rálátsz a célpontra.
És sajnos sok játékos egy kocsmai bunyó logikájával közelít ehhez a játékhoz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#146787) CirrMee válasza zozyk (#146779) üzenetére


CirrMee
addikt

SPICli pedig rendesen el lett k*rva, amikor elvették a táras ágyúját... :(

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#146788) ooloo válasza BsReiki (#146782) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Ez megtörtént .... mármint a saját hang kiválasztása az opciók közül . Viszont a "hang tesztelése" fülre nem lehet kattintani ( nem működik) . Gondolom azért , mert a program nem érzékel felhasználói hangot . Viszont az 1. és 2. opcióknál sem lehet tesztelni a hangot ... de ettől még a játékban az alap vészjelzési hang működik .

zozyk , nincs konvertáló programom , meg nekem magas a fájlokkal való bütykölés . A lányom szokta mondani ... apa te múltszázadi vagy . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#146789) Project: A


Project: A
tag

Sziasztok!

Megtudnátok nekem mondani, hogy melyik a legjobb táras tank a későbbi szinteken?

(#146790) lacibacsi válasza po1son (#146785) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne viccelj már! Azt mondták, hogy az EU szerveren "soha" nem lesz elérhető. A WG meg nem hazudik... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146791) notika77 válasza Project: A (#146789) üzenetére


notika77
senior tag

Nincsen legjobb. Különböző tankok vannak, amiknek más és más előnyeik vannak.

(#146792) Project: A válasza notika77 (#146791) üzenetére


Project: A
tag

Értem.
Úgy átlagban melyik táras tank a legéletképesebb?

(#146793) h1mpi válasza Project: A (#146792) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Páncélra a Kravagn és a T57HT. De ott is csak a torony.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#146794) po1son válasza Project: A (#146789) üzenetére


po1son
addikt

Mármint magasabb szinteken? Nincsen egyértelmű favorit, mindegyik tárassal lehet menni jó és rossz köröket, de tier 10be a legkönnyebben játszható a t57 heavy (magas DPM - jó átütés érték - közelharcra jó ágyú - gyors tár újratöltés), a többihez már magasabb szintű játéktudás kell pl: bc, tvp stb.

lacibacsi - Jó azt te is tudod, hogy ez még csak a jéghegy csúcsa, ami a prémium járműveknél van, csak idő kérdése mikor jönnek a szárazon 4000 dpm-el rendelkező tier10es prémium tankok... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146795) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#146772) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A lihgt felderito, leghasznosabb ha fut egy kort h merre megy az ellen, ebbol mar konnyebben tud helyezkedni a csata elejen a csapat, nem feltetlen feladata h egesz meccsen az ellenfelet spotolja, foleg ha ezzel elarulja a helyzetet, vegjatekban ha nem 15-0as a jatek akkor sokkal hasznosabb tud lenni mintha megoleti magat 2perc alatt vagy akar a csata kozepen, minden helyzet mas, a palyak is masok, az mm es a botok szama is. 200wn8-as jatekosoknak hiaba akarsz spotolni. Varosban meg foleg nem a te dolog

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146796) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#146755) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kb ugyanaz mint a t44 Szal max akkor vedd ha ugy gondolod h meg nem koltottel eleget a jatekra, ha ugyas vagy elobb utobb elered az egymilliot, a wg szeretni fog az tuti ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146797) galervin93 válasza po1son (#146794) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, a T57 ha nem is hülyebiztos, de kifejezetten kezes gép. Alig huszonegynehány másodperc alatt betölt, többnyire oda megy a lövés ahová szánja az ember, van egy jó közepes sebessége is, szóval jól el lehet vele evickélni. Meg is néztem gyorsan, messze a legjobb tízesem majdnem 2800 átlaggal (mondjuk a többi géppel száz csatám sincs egyenként, nem is szeretek annyira T10-ben játszani és nem is vagyok túl jó ilyen magas szinten).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146798) mcwolf79 válasza dokee78 (#146772) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na, szóval amúgy meg (no offense) de ilyen stattal és ennyi csatával abban kiegyezhetünk, hogy még sztem te nem tudod felmérni mikor kell "kempelni" és mikor lehet menni előre. Majd ha benned lesz 15-20k csata akkor már talán joggal köpködheted a "kempelőket", mert akkor már majd el tudod dönteni, hogy tényleg kempelnek-e vagy csak ésszel játszanak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#146799) ooloo válasza robogo81 (#146783) üzenetére


ooloo
őstag

Az Aslains megoldotta a problémát .... egyébként is a Metal Gear -ból "lopott" hangeffektet szerettem volna beilleszteni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#146800) galervin93


galervin93
őstag

Nem játszottam egy szűk hete, gondoltam tier4 alkalmas lesz a visszarázódás első állomásának. Úgy is lett. :DD Lassan már 700-as átlagsebzésem lesz vele, mocsok op egy dög. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.