Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#146901) BÁ Nutrition válasza Chris0321 (#146898) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tolj be egy boostot es 1 ora alatt megvagy, ezek minimalis mennyisegu xp-k.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146902) galervin93 válasza Chris0321 (#146898) üzenetére


galervin93
őstag

Én is most kezdtem bele a VK 30.01-be, hát nekem fullosan se adja... Hiába a Waffe ágyú, ami papíron bitang, olyanokat pattanok... Mondjuk elég agresszívan tolom vele, lehet hogy teszek fel binot, a maradék xp-t meg snipe-olással szedem már össze, mert kihullik tőle a hajam. Hiába lövök mondjuk két meccsen 1000 felett vele, ha a következő kettő kör meg nullás, mert 3.5 perc alatt 15:1, persze T7-ben... Még szerencse, hogy csak 27ezret kell összekaparni vele, aztán repül is...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146903) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#146901) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet az lesz, meg is feledkeztem ezekről a boost-okról.

galervin93: Nekem ez egy új account, 2 év kihagyás miatt gyakorlásként elmegyek 3 ágon tier 7-ig mert nagyon kiestem a ritmusból. Nincs normális legénységem és goldot sem akarok erre költeni. FElszerelésre sem nagyon telik még, sajnos az akcióról is lecsúsztam. Így 70-80%-os legénységgel, lámpa nélkül, látótáv növelők nélkül nem könnyű az élet.

[ Szerkesztve ]

(#146904) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#146902) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En eleg sokat mentem vele, szerettem, meg is van tartva, inkabb masodik vonalas mint a tigris, sajat tierjeben van is olyan lazan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146905) adamgreen


adamgreen
senior tag

T-34-3 HD

[link]

:R

(#146906) Project: A válasza wwenigma (#146900) üzenetére


Project: A
tag

Ha belépek a bank felületére, és ott a tranzakciókból ki képernyő fotózom az úgy jó?

(#146907) wwenigma válasza Project: A (#146906) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem igen, próba szerencse.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146908) po1son válasza wwenigma (#146900) üzenetére


po1son
addikt

Nekem sincs, a nulláról kell majd felhúzni egy 3x skilles legénységet, szerencsére még sok jó szorzós személyes tartalékom van.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146909) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#146904) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, abszolút, a német alacsony-közepes tierek stílusa neki is fekszik. Mindjárt meg is lesz az utód. Nekem mondjuk finoman szólva sem lesz megtartós, nem lopta be magát a szívembe, pedig statok alapján hozom vele az elvárhatót. :N

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146910) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Akinek jól esne egy nap prémium, annak egy hír a WOWS világából:

"Win 1 Random, Co-op or Scenario battle on any Tier IV+ from 15 September to 18 September and get 1 day of Premium Account and 25 World of Warships Anniversary consumable camouflages."

/forrás/

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146911) Project: A


Project: A
tag

A legénység átültetés hogy működik?
Például átültetem egy önjáró legénységét egy nehéz tankba vagy nehéz tankból - nehéz tankba azonos nemzetnél, akkor kiírja hogy nem képzett erre a járműre vagy hasonló. Ez mit jelent?
Hogyan is működik ez igazából?

(#146912) lacibacsi válasza Project: A (#146911) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyetlen esetben nem jár büntetés: amikor egy adott nemzet adott tanktípusára kiképzett legénységet átülteted ugyanazon nemzet ugyanazon típusú prémium tankjába. Példa: Pershing (USA, medium) legényei átteszed a Pilot-ba (USA, medium), akkor a Pilot-ot teljes értékűen fogják kezelni. Amikor ezeket a legényeket visszaülteted a Pershing-be, akkor sem kell átképezni őket. Viszont ha egy adott tankra kiképzett legénységet bármi másba szeretnél ültetni, akkor azok újraképzés nélkül csak igen gyenge szinten fognak teljesíteni és még csak az idő sem oldja meg a problémád, mert sohasem lesznek 100%-osak...
Ezért aztán jól meg kell tervezni előre, hogy melyik legénységet akarod továbbvinni és milyen tankba szeretnéd ültetni őket, mert igen költséges az oda-vissza képzésük
Nemrég linkeltre valaki a wotinfo.hu legénységképzéssel kapcsolatos leírását, azt olvasgasd szorgalmasan!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146913) jr1994 válasza po1son (#146883) üzenetére


jr1994
addikt

Hurrá! Megint egy hónapig egy olyan tank leárazva ami már rég megvan.

Eleinte kéthetente valami random tankot betett a wg akcióba. Az volt főleg a baj vele, hogy leginkább csak előző nap derült ki hogy mi lesz az, és nem lehetett hamarabb nekiállni az ágnak. Tier 8-10 tankok 30% akcióban és +30% kreditet hoztak az akció alatt! 2014 közepén ezt 15%-ra csökkentették, 2015 elején végleg megszüntették. 2016 óta meg ez a szavazós hülyeség megy, csak egy tank akciós egy hónapban, ami általában a botok aktuális kedvenc tankja.

Októberi küldetések. Kár, hogy 2013 :O

Szakaszozni meg ennyi értelme van manapság:

Az égvilágon semmi.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146914) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Az FV215b -> Super Conqueror csere kapcsán kérdeznék:

Ha átteszik az új X-esbe a legénységet akkor az FV215b-be egy újat kell képezni vagy ingyen tehető bele úgy mint egy prémiumba?
:R

(#146915) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#146909) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En mentem vele 332 csatat mondjuk, meg se untam csak elkezdtem huzni par masik agat igy egyenlore pihizik, volt vele egy csomo aszom is es neha egesz jol pattint, nyilvan nem kv1, bar nekem meg azzal nem nagyon ment, igaz sokkal noobabb korszakokban jatszottam vele, tul lassu volt nekem, a kv1s inkabb nekem valo volt. Kv85 meg szamomra egy borzalom, olyan joleso erzes keves volt mint mikor eladtam :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146916) galervin93


galervin93
őstag

Nem gondoltam volna, hogy a VK 30.01H eladása után ér még öröm a nap folyamán :DDD , de a Centi meglepett. Sejtettem hogy közel van, de az utóbbi időszakban visszaestem vele. No mindegy, mindenesetre kellemes gép, továbbra is tetszik. Jó volna megtartani (csak legénységet kellene szerválni...). Mivel anno csak a CromB-t terveztem az angoloknál, arra voltak osztva a skillek, most újraosztottam őket, vagy 10%-kal jobb lett az álcám meg 30 méterrel több a látótávom a sok felesleges skill helyett, érezhetően kezesebb lett a stílusában.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146917) lacibacsi válasza zsolthee (#146914) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az FV kvázi prémium tankként fog működni, tehát bünti nélkül áttehető a legénység.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146918) kchryss válasza po1son (#146863) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolj bele milyen lenne az strv ha eltörölték volna a 3 kaliber szabályt, mint ahogy tervezték. Heavy tankkkal szinte belőhetetlen lenne, többet pattogtatna mint egy jpe100 vagy e3. Meddel így is gondban vagyok ha kiáll elém és nem kerülhetem meg.

(#146895) @BÁ Nutrition:
Ez a 73% csak mák. Nem emlékszem hogy olyan sok csatát lehoztunk volna. :D
Ami érdekes, hogy ha szólóban megyek 6-os 7-es tankkal délután, akkor majdnem mindig top tier vagyok. Szerintem sosem volt még ennyire kedvező az mm a szóló játékosoknak, mint most. Ha jön a következő ranked szezon akkor pedig talán a 8-as tankok is többet lesznek top tierek.
Viszont a szakaszozás nagyon rossz lett. Ott 99% bottom tier van. Nincs bajom a bottom tierrel ha mondjuk 4-ből 1x bedobja, mert kell a kihívás és a változatosság. De a 4-ből 4 bottom tier már túl megerőltető és fárasztó. Ráadásul ha lassú heavy tankkal vagyunk akkor szinte lehetlen érvényesülni, mert az egyetlen jó dolog a páncél ami nem ér semmit +2 tier ellen.

[ Szerkesztve ]

(#146919) Stanislav84 válasza kchryss (#146918) üzenetére


Stanislav84
tag

Lényegében ugyanezt írtam én is. :) Egyetértünk. :)

(#146920) Viktoár válasza jano_77 (#146894) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem rossz a T28 és T95,tényleg lassúak de nem neked kell előre húzni felszpotolni az ellenfeleket. :)

Tartani kell a távolságot és elég jó páncéljuk van.
Tegnap pont a T95-el mentem live oaks-on. Mindenki elment a városba,egyedül maradtam a híd felől érkező tankokat feltartani.

Sikerült feltartani őket amíg a várost áttolták és visszaértek segíteni. Lett is 8k pattintott + 2 kill és sebzés is bőven. :DDD Szóval van amikor működik a lassú, de erődszerű tank.

Üdv:Viktor

(#146921) galervin93


galervin93
őstag

No ez az igazi 1v29. :O

...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146922) wwenigma válasza galervin93 (#146921) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Áhh, T28proto-t kezdtem el, talaltam egy lanyt is a garazsban hozza de ezekkel a csapatokkal lehetetlen.-...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146923) Stunts666 válasza galervin93 (#146921) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez az igazi:

[link]

(#146924) jano_77 válasza Stunts666 (#146923) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mi ez?!? :Y :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146925) HellGreg


HellGreg
őstag

Arra van mód, hogy ha egy korábban megvásárolt premium tankot eladtam és megbántam az eladást, de már nem árulják, újra megvehessem? Kb mint a prémium tank visszavétel a wot által csak forditva...
Panzer IVS lenne az.

(#146926) galervin93 válasza wwenigma (#146922) üzenetére


galervin93
őstag

Néha azért 5000 sebzés már elég a csapatnak, hogy ne veszítsünk...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146927) balintka


balintka
addikt

Megvettem a Panther M10-et a mostani akcióban, eddig tetszik :).

(#146928) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

noha teljesen kiherélték és élvezhetetlenné tették az OI-Exp-et (röhejes lett a mobilitása és az ágyúja is), azért vele sikerült az első 3 MoE-t behúzni.

- no es importante -

(#146929) po1son válasza galervin93 (#146926) üzenetére


po1son
addikt

Az szép, esetleg elárulod melyik gun van rajta? :B

Sixkiller6 - Neked is grat, én még aránylag a nerf után is kedveltem a OI-t, de az ON-I teljes mértékben kikészített. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146930) wwenigma válasza galervin93 (#146926) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hat ja, vannak mokas pillanatok igy is, a random....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146931) szbalogh


szbalogh
őstag

Jött kredit... ;] ... meg xp ;]

Nem 2X miatt lett ennyi xp, valami küldetés adott hozzá sokat

Ez meg a nagy büdös helyzet :DDD

Nick: HE_Storm

(#146932) 4580693 válasza jr1994 (#146913) üzenetére


4580693
senior tag

Ezt meg hogy szedted össze? Hiszen te tök jó játékos vagy!
Nem az én statom dobtad be ide?

(#146933) kchryss válasza Sixkiller6 (#146928) üzenetére


kchryss
addikt

Ez érdekes, kb az utolsó tank lenne a garázsomban amire megcsinálnám. :D
Mindegy milyen tank, a 3 MoE mindig nagy dolog, grat érte!

(#146934) Tarill


Tarill
őstag

téma volt itt a hátsótornyos medek, tudnám kezdeni azt az ágat a 7-es A44-el megéri jó az az ág? vagy ugyan abból a free xp-ből a svéd td ágból a 6-ost tudnám kivenni melyiket érdemesebb elkezdeni?

(#146935) dokee78 válasza HellGreg (#146925) üzenetére


dokee78
félisten

Levelezz velük.
Elvileg 1-szer lehet élni ilyen lehetőséggel.
Nekem a World of Warshipsben vissza adták,de legyen annyi kredited amennyiért eladtad.
Bár olyan hajót adtam el ami állandóan a shopban van.

(#146936) fradi81 válasza Tarill (#146934) üzenetére


fradi81
veterán

8-astól már élvezhető mindkét ág, a med gondolom izgalmasabb mint a td.

moto g72, Ninebot d28e

(#146937) Sixkiller6 válasza kchryss (#146933) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nerf előtt igazi fun sealclubber volt ugye trollgunnal, akkor jött össze a nagyja, most csak gurultam vele 2őt és átbillentem 95% fölé

- no es importante -

(#146938) galervin93 válasza po1son (#146929) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi! Csak a troll! :) 3/4 meccs, 2300+ átlag - egyszerűen sokkal jobban fekszik, mint a pötyögtető, pedig az minden szempontból jobb.

Sixkiller6
Gratula!
Pát tankon én is űzöm a harmadik jelet, Indien, PTA, IS, de az E75 sem tűnik kivitelezhetetlennek... Jó lenne megugrani ezeket, de egyelőre nem vagyok olyan jó sajna.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146939) jr1994 válasza 4580693 (#146932) üzenetére


jr1994
addikt

Óh, köszi :B Ez haverom tegnapi statja. 6-ot mentünk együtt, neki itt lett elege a játékból. A csúcs az volt amikor Pilsenen végre beadott egy olyat hogy mi FV 215b és E100, és voltak 9-es tankok is. És még az a csata is 8:15 lett, igaz én több mint egy perccel később indultam el mert valamiért lassan töltött be a gépem. Az talán nyerhető lett volna ha mindketten 4-5k körül sebzünk.

Mikor Highway-en az ellenfél hat heavyt kap és abból egy Maus, mi meg csak ötöt Maus nélkül, úgy mit csinálsz? 3:15. Mikor 8-as medekkel 10-es csatában 140 és E5 jön szembe Karelia A2-ben mert a mi Mausunk miatt inkább oda mentek és letoltak mindent. Mikor a leosztásból úgy tűnt hogy miénk lehet a hegy Tundrán (mi 7/1 és Skoda T50), de nem mert az ellenség 10 tankkal ment oda, nekünk meg a gyors tankjaink szartak bele, a páncélosok meg elmentek az 1-esre és végigmentek azon a haszontalan részen úgy hogy semmi nem jött velük szembe. Revalorisé szakasz állandó 10-es csatában sokat nem ér, de már prémium fiókot sem veszünk, hacsak nem hozzák rendbe a játékot. Így meg haveromnak a kreditje is elfogyott, de az egyéni probléma.

Én még mentem egyedül 4 csatát, de most az sem ment, szóval az összesítés nekem is hasonló. Abból a négyből azért kettőt megnyertem, de azokhoz sem volt sok közöm, bénáztam mert felcseszett az a kezdés. Az a legnagyobb baj, hogy az MM módosítás óta egyszerűen nem lehet szakaszban játszani. Sírás és kisregény vége :(((

(#146931) szbalogh: hajrá, de azért ha lesz kedvem játszani, csak rámegyek arra a TD15-re, nehogy már még egy fórumtárs előbb behúzza a 260-at mint én ;]

(#146934) Tarill: T-34 és A-43 jó cuccok, nem érdemes átugrani őket hacsak nincs nagy mennyiségű free xp-d. Tartogasd inkább a nagyobb tankok kifullozására szerintem. Bár ha volt már T-54-ed, akkor szerintem fölösleges a másik ággal játszani, a 430 ágyúja elég kaki. Ha nem, akkor is lehet hogy jobb a T-44 felől menni, a buff után statok alapján nem lehet az olyan rossz, és a T-43 sokkal jobb mint az A-44. A svédekről nem tudok nyilatkozni, bár a 10-es érdekelne, de tőlük csak a heavyket húzom.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146940) szallasi007 válasza szbalogh (#146931) üzenetére


szallasi007
őstag

Ezt az acc-ot majd mennyiért adod el? 750 eurót még kifizetik az obi miatt? ;] :R :DDD

(#146941) jr1994 válasza szbalogh (#146931) üzenetére


jr1994
addikt

Ja basszus neked már megvolt? :O

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146942) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez a büdös paraszt megnyerhette volna a csatát, ha nem szinte a végéig a mezőn az arty ponton kempült volna és a végén mikor már csak 2 enemy volt bekullogott a városba és ahelyett, hogy beállt volna a cap körbe mikor felspottolta az AT-15 inkább megállt és megvárta, hogy az artyk megöljék az AT-t. majd újra elindult és beállt a körbe csak épp már nem volt annyi idő vissza, hogy befoglaljon. Tetves nyomoronc az ilyen!
Sokat nem tett hozzá a csatához:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146943) Tarill válasza jr1994 (#146939) üzenetére


Tarill
őstag

Kv-13 róla tudnék átlépni a 7es re de van obj140 én azt nem szeretem akkor a 430-at se erőltetem... Inkább másra szórom el azt az xp-t

(#146944) HellGreg válasza dokee78 (#146935) üzenetére


HellGreg
őstag

Nyitottam egy ticketet hátha...

Megvettem a WZ-t, első meccsre nem is rossz :DD

(#146945) Rideghváry válasza HellGreg (#146944) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Első meccsre a mastery-t szokta adni, de lehet próbálkozni kábé az első húsz csatáig, addig a legjobb az esély. :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#146946) Emu


Emu
őstag

A Porsche Tigris mennyire szívás?
Abból ki tudnám fejleszteni a Tigrist és a két VK-t, nem kellene több ágat elhúzni addig.

(#146947) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Nem vagyok egy nagy med tankos, de a küldetésben ott tartok, hgoy gyújtsak ki egy tankot.
Tudtok tanácsot adni , hogy kellene véghezvinnem kb? Type 59-em van csak.
Mivel lőjek? Gold-al? Vagy repesz rombolóval? Vagy sima páncéltörő és próbáljam a tank hátulját lőni?
köszi! :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#146948) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezt a nyomoronc Strv 103B-t hol kell lőni hogy sebezni is lehessen szemből?

Elég idegesítő hogy a találatok javát pattintja. Csak HE?

Üdv:Viktor

(#146949) po1son válasza Viktoár (#146948) üzenetére


po1son
addikt

bal oldalt a kupola nyílást.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146950) jr1994 válasza Emu (#146946) üzenetére


jr1994
addikt

Ahogy nézem, még a Ferdit is :D

Amúgy vállalható tank, jobb mint egy Black Prince.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.