Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bear_


bear_
aktív tag

8/128-as indiai ára átszámolva ~650 euró.
Az USA-ban is 700 dolláron nyit.
Itt miért kerül 909 euróba?

[ Szerkesztve ]

(#2) Linkin1994 válasza bear_ (#1) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Egész Euróbában drágább mint az Usában. Vám adók stb.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Durva mi? :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

Na mi? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) metal01


metal01
őstag

Idén nem lesz pro verzió? Pletykák már vannak, de hivatalosan még nem volt róla szó.

(#6) G4bi89 válasza Linkin1994 (#2) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ez igaz, csak az a szomorú, hogy Ausztriában 829€, de még Romániában is 849€ a 8/128-as verzió.
Persze ez legalább 3 éve így van, csak mivel az elmúlt egy évben (is :DDD ) a forint gyengélkedik, így látványosabb a különbség.

#1 Az USA ár az nettó!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#7) G4bi89


G4bi89
senior tag

"A diákok tovább, a tanulói jogviszony igazolása esetén 20%-kal kedvezőbb áron juthatnak hozzá a gyártó termékeihez, így a OnePlus 11-hez is, a kedvezmények mértékét pedig korábbi OnePlus készülékünk beszámításával is növelhetjük."

Ez azért nincs teljesen így... Van a családban aki még tanul ezért ránéztem:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#8) AliceWake válasza G4bi89 (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hát, erre hadd ne mondjak semmit :U Roppant szimpatikus.
Köszönöm, hogy ránéztél egy létező fiókkal, a promóban nyilván nem volt róla szó, hogy a 20% az inkább AKÁR 20% :((

Non omnis moriar.

(#9) csako


csako
veterán

Hát akkor még marad a 7 Pro :D
Facebook kommentek a "green line" hibával vannak teli :Y

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10) Linkin1994 válasza csako (#9) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A hibák nagy része sőt kb az összes indiában van.Lehet az időjárás kavar be kitudja de ahogy olvastam ingyen cserélik a kijelzőt.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#11) LordVarbaro


LordVarbaro
csendes tag

Ez sajnos így gecc drága

(#12) tomp


tomp
félisten

Na én még agyalok mi legyen.
Maradjon a 9 Pro és csak akksit cseréljek(az már nagyon gyenge) vagy legyen a 16/256-os 11 és az ajándék Buds Pro 2-t és a 9 Pro-t(új akksival) eladjam?
Így már nem lenne olyan rossz ára.

(#13) rakomen88


rakomen88
friss újonc

Szolgaltatóknál kapható lesz?

(#14) metal01 válasza tomp (#12) üzenetére


metal01
őstag

Pont ugyanezen agyalok :) Kíváncsi vagyok, hogy mire jutsz :)

[ Szerkesztve ]

(#15) mrThomi válasza tomp (#12) üzenetére


mrThomi
addikt

Én már csak az új proci miatt is megvenném. Nekem a 888 sokszor melegedett 9 pró alatt indokolatlanul és szívta is az akksit

Nothing Phone (2a)

(#16) natë


natë
nagyúr

Gsmarena teszt alapján nagyon korrekt cucc, a kamerát is beleértve.

(#17) tomp válasza mrThomi (#15) üzenetére


tomp
félisten

Nekem nyáron többet volt túlmelegve mint nem... :DD
Szuper volt mikor a túlmelegedés miatt az utcán egyszer csak fényerő 0%...
Egy idő után már vakon vissza tudtam emelni a fényerőt.

Egy 16+128-as modellnek örültem volna. 8GB RAM gondolom már nem lenne olyan acélos 2-3éves távlatban. 256GB tárhely viszont nekem nem kell. Minden fotót és videót feltöltök eredetiben a Google Fotókra. Zenére meg van DAP.
Azaz a RAM miatt kénytelen lennék a 16+256-os modellt venni...

(#18) joey04


joey04
titán

Jobb zoom kamera kéne, amúgy jó ajánlat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

Új avatáros :K Mit vegyek legközelebb? :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#20) natë válasza joey04 (#18) üzenetére


natë
nagyúr

Jó a zoomkamera minősége nagyon, de 3x-os jó lett volna, igen, minimum.

(#21) Colos1


Colos1
őstag

"A 8/128 GB-os verzió Titan Black és Eternal Green színben is választható 909 eurós áron (357 ezer forint), a 16/256 GB-os kiszerelés viszont csak az idei széria alapszínében (zöld) opció 999 euróért (399 ezer forint)."

Fordítva. A 8/128-as csak fekete, a 16/256 -os meg zöld és fekete.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#22) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#19) üzenetére

Nem vitás [link] :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Timer


Timer
veterán

Azért az előzetes árak tükrében kevesebbre számítottam itthon, így messze nem kiváló ajánlat, de jó ajánlatnak még mindig megteszi. Pláne, hogy úgy néz ki, beléptünk a 700 ezer környéki flagship mobilok korába. A hardver legalább bika. Várok még kicsit a váltással, derüljön csak ki a valós vásárlói tapasztalatokkal, hogy idén mit sikerült elkúrni. Valahogy az első tesztelők soha nem beszélnek OP-val kapcsolatban olyan hibákról, amik azonnal nyilvánvalóvá válnak a vásárlók számára. Milyen különös.

(#24) mrThomi válasza tomp (#17) üzenetére


mrThomi
addikt

Kíváncsi vagyok itt hogy oldották meg a hűtést...Nekem sem mindig kell 128 gigánál több, inkább több munkamemória, de ilyen kombinációba talán az india piac vagy kína bár nem hinném a tárolósebesség miatt. Egy ilyen hardverrel a következő 3 évet lazán lehozza. Ezért nem szereztem csak eddig be a 10T-t, mert vakon bíztam, hogy a 11-nél is meglépik. Várok még pár hónapot és nézem az Amazon akciókat, tavaly nyáron egy 256GB 10 prót 690€-ért lehetett berántani, igaz fél napig volt az akció. Viszont ha az 1500 ajrós S23 12/256 Ultrát nézem akkor a Oneplusból már most kettőt kérek :DDD

Nothing Phone (2a)

(#25) AliceWake válasza Colos1 (#21) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem. Zöldből nincsen 8/128 GB-os. Próbálgasd.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#26) tomp válasza AliceWake (#25) üzenetére


tomp
félisten

De!
8/128-as csak fekete van. Ha a zöldet választod ki akkor átugrik a 16/256-os modellre de módosíthatod feketére is. :)

(#27) Colos1 válasza AliceWake (#25) üzenetére


Colos1
őstag

Igen, ezt írtam én is. 8/128 csak fekete, a 16/256-os meg mindkettő.

A cikkben van rosszul, azt idéztem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#28) AliceWake válasza tomp (#26) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ugyanott nézzük? Ha a zöldet választom, átugrik 16GB-osra, ha váltanék feketére, akkor tudok választani.

Hát nekem a zöldre azonnal átugrik 16GB-osra, ha a fekete van kijelölve, csak akkor tudok választani a 8 és 16 GB között :F

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#29) Colos1 válasza AliceWake (#28) üzenetére


Colos1
őstag

A cikkben az van, hogy: "A 8/128 GB-os verzió Titan Black és Eternal Green színben is választható 909 eurós áron (357 ezer forint), a 16/256 GB-os kiszerelés viszont csak az idei széria alapszínében (zöld) opció 999 euróért (399 ezer forint). "

Erre írtam, hogy rossz.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#30) csako válasza AliceWake (#28) üzenetére


csako
veterán

Tehát a cikkben írtakkal ellentétben nem lehet a 8/128-ast megrendelni Eternal Green színben, míg a 256-ost lehet mindkét színben :D
#21 #29 Colos1: Először azt írtad, hogy "fordítva", de úgy sem jó :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#31) hunhool1979


hunhool1979
tag

Van a fiókban egy Xiaomi 11t pro (azt hiszem :D) 310 eurót adnak érte "trade in" opcióban, így mindjárt barátibb a 689 eurós 256gb verzió.... Lehet beruházok egyre.

(#32) Colos1 válasza csako (#30) üzenetére


Colos1
őstag

Igen, mert ha megcseréljük a szövegben a 8/128-at és a 16/256-ot, akkor sem jó :D

Valahogy így lenne helyes:
A 8/128 GB-os verzió csak Titan Black színben vásárolható 909 eurós áron (357 ezer forint), míg a 16/256 GB-os kiszerelés Titan Black és Eternal Green opciókban, 999 euróért (399 ezer forint).

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#33) tomp válasza hunhool1979 (#31) üzenetére


tomp
félisten

Jó, hogy írtad a trade in opciót. 9 Pro-t beszámítottam. 689euró lett nekem is a 16/256-os. Plusz ugye ott lesz az ajándék füles.

(#34) CptAdamica válasza hunhool1979 (#31) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem az OP7 Pro-t 190 euróért vennék be, ami lehet most a piaci ár felett van, 809 euróért, azaz 317 ezer forintért pedig egy elég jó ajánlat lehetne, főleg még egy ajándék fülessel. Deeeeeeeeeeeeeeee, még mindig jó az OP7 Pro. :D

Megyen!

(#35) mrThomi válasza tomp (#33) üzenetére


mrThomi
addikt

Az már egész korrekt

Nothing Phone (2a)

(#36) tomp válasza mrThomi (#35) üzenetére


tomp
félisten

268ezer Ft-ért szerintem is korrekt. :C
Még az is lehet, hogy a fülest megtartom. Legalább összehasonlíthatom az első Buds Pro-val.

(#37) Kronk


Kronk
őstag

Végre van esim benne, el sem hiszem

http://totesz.myminicity.com/

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

Az arak nagyon jok, bar 16 GB ram szuksegtelen remelhetoleg par ev mulva is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) prolad


prolad
őstag

700 dollárért egy érdekes ajánlat odaát, kicsit visszahozza a régi Oneplus érzést. 900+ euróért erre már annyira nem egyértelmű.

(#40) btotyi válasza CptAdamica (#34) üzenetére


btotyi
tag

Hát még az OP7T Pro :-) . A VOLTE-val itt is barkácsolni kell vagy működik oob?

(#41) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Hívásfelvevőt valahogy lehet rávarázsolni?
Eddig Huawei telókat használtam, de már megérett a cserére a P30 pro. Ott elég volt egy apk-t telepíteni és működött a gyári hívásfelvevő amit az euban kivettek belőle. Autóban, ahol nincs lehetőség jegyzetelésre, jól jön...

(#42) sfefe


sfefe
őstag

Pro lesz ebből?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#43) natë válasza sfefe (#42) üzenetére


natë
nagyúr

Igen, miután mindenki bevásárolt ebből :DDD

(#44) sfefe válasza natë (#43) üzenetére


sfefe
őstag

Ja lehet. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#45) Linkin1994 válasza sfefe (#42) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nem lesz pro se 11t
[link]
Hajlítható cuccokra mennek rá

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#46) gattolino


gattolino
senior tag

Akinek sok az 1000€
Tessék alternatíva. [link] :R

Vivo X90 Pro Plus

(#47) Straw


Straw
senior tag

azért itt is a 256GB-ost érdemes venni mert a 128-as "csak" UFS 3.1-es, a 256-tól felfelé UFS 4-esek, ua mint a samsung esetén

42

(#48) LordVarbaro válasza gattolino (#46) üzenetére


LordVarbaro
csendes tag

ez valid oldal, vagy lehúzás?
továbbá erre rá fog jönni még a vám és adók, nem?

(#49) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nézegettem, de Realme GT2 PRO mellett nem éreztem, hogy kell ez nekem.

(#50) Prego


Prego
senior tag

Azéééé: pont néztem az eventet
Itt azt mondta hogy 829/899 euró lesz a készülék ára. Mire felkerült a netre már egy százassal drágább volt. Ez a magyarországi felár? Direkt beraktam kosárba, kaptam hozzá ingyen fülest, meg 60% kedvezmény tokot, illetve egy 30 eurós kupont. Szóval még mindig 994 eurónál járok.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.