Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#146351) Chris0321 válasza mcwolf79 (#146348) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor lehet megveszem. Új gépre gyűjtök és karácsonyra terveztem megvenni de így necces lesz. Nemrég egy szünetmentest vettem, bár csak később akartam de igaz használt de nagyon jó állapotú és tiszta színuszos plusz bőven elég erős nekem és vétek lett volna kihagyni. Tegnap érte mentem a ram-ért is amit még múlt hónapban rendeltem meg de nem jött meg addig amikor bementem a városba és ha már ott voltam vettem egy pirosan világító 12 cm-es ventillátort is az új házhoz amin elől van rács és este nagyon jól fog kinézni. Remélem. Ha már ott voltam vettem egy Johnnie Walker Red Label-t is igaz az is akciós volt de mivel a hónap végéig allergia gyógyszert szedek meg sem tudom kóstolni.

Viktoár: Szerintem már az ilyen spottolós küldetéseknél sem rossz ötlet a szakasz mivel ha olyan tankot/csapattársat viszel be a csatába aki direkt azt lövi amit te spottolsz hamarabb meglehet a küldetés mint ha random csapattársaktól várod el ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

(#146352) Czmorek válasza Chris0321 (#146351) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Parlagfűre? Sztem azzal szopok én is...

(#146353) Chris0321 válasza Czmorek (#146352) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha csak arra lennék: korán virágzók, parlagfű, közép virágzó fák, por-lisztatka, 5 fű keveréke, lágyszárúak, gabona keverék. Az első évben amikor kijött nem tudtam levegőt venni az orromon keresztül annyira bedagadt így elmentem dokihoz. Végigcsináltam a procedúrát és kaptam rá gyógyszert ami igaz kicsit álomsít de azóta alig van az allergiámmal problémám csak nem merek mellette inni bár azt írták az útmutatóban egy pohár bor még megiható mellette de nem ajánlott.

(#146354) e-newsee válasza Chris0321 (#146353) üzenetére


e-newsee
addikt

Konteó ON:
Valójában nem is vagy allergiás, az csak a chemtrail. A gyógyszert meg azért adják, hogy így leszoktassanak az alkoholról (ami viszonylag olcsó), és inkább a gyógyszeriparra költsd a maradék pénzedet. Az gyógyszeripar meg, mint tudjuk, a WG kezében van, hiszen a bogyóktól álmosodsz, nem tudsz annyira koncentrálni, így rosszabbul játszol, amit meg prémium előfizetéssel és tankokkal próbálsz kompenzálni. :)
Konteó OFF

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#146355) jano_77 válasza lacibacsi (#146346) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan egyet értek Veled! Menjenek a pikulába, tényleg milyen régen volt már legénység átképzési akció!? :W

Illetve azt meg tudja mondani vki, hogy a 2. hetes akció az ugyan az mint az első volt, vagyis 4x kell 2500 XP-t szerezni és akkor meg lesz a következő token? vagy mi most a feladat? Mert azt nem látom a hétvégi akcióban jelezve. Ráadásul ugye a hétvégi akció az szombattól indul, viszont ez a hetes akció az elvileg mától indul újra, ha jól tudom!? Jól tudom? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146356) Djuree válasza jano_77 (#146355) üzenetére


Djuree
félisten

write only módban vagy?
a küldit meg tudod nézni játékon belül, a másikra meg igen... ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#146357) e-newsee válasza jano_77 (#146355) üzenetére


e-newsee
addikt

Back to service #2:
- 4500xp naponta, nincs győzelmi kényszer
Nyeremeny:
- 2 nagy javító, 2 automata tűzoltó
Heti nyeremény (ha 7-ből 4 napon teljesíted a 4,5k XP-t):
- 3x 1 órás +50% XP tartalék
- 1 token

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#146358) galervin93 válasza lacibacsi (#146202) üzenetére


galervin93
őstag

No asszem freeből elmegyek a VK 30.01H-ig, az meglesz féláron, kihúzom belőle a 6-os medet, majd jövőhéten azt is féláron, abból meg gyorsan kihúzom a Panthert, és nagyon jó lenne 70%-os áron megvenni. Így gyorsan és spórolósan lezavarnám az alacsony tiereket.
A terv szép, már csak időt kellene szakítani a végrehajtására. :)
Szerk.: B*zi telefon, nem válasznak szántam, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146359) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ugy latszik sok volt az elmult napok 50+% -os winrate-je. 4/1 win, csodacsapatok... kozepre senki nem megy spotolni a hegyre vonulokat, pedig a legjobb spotterpálya ez... WZ-131 elment megfulladni inkabb, t54/HWK meg suicide yolo...semmire nem jok a reportok de megkapták...


[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146360) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

De most komolyan, itt van a bunker. "Eldugod a hasát és semmi nem lovi be"

Nem a nagy budos azt. Két napja a tetejét overmatchelik a vallat meg ha sidescrapelni akarsz keresztülhugyozza bármi. :W



[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146361) dokee78


dokee78
félisten

Na az 1 hetes chat bann mellé megkaptam mára az összes idióta piros marha kretént.
1 győzelem 8 vereség.

(#146362) kchryss válasza e-newsee (#146354) üzenetére


kchryss
addikt

Ez jó. :C

Amúgy ismerek olyanokat akik szerint ez kb így is van. :DDD

(#146363) zodo válasza wwenigma (#146360) üzenetére


zodo
nagyúr

Így megy ez de ha te lövöd tuti pattan.

Én amúgy a Type 5 Heavy lövedékeit nem értem, 70 vagy 75 átlag páncél átütést tudnak.
Akkor hogy a búbánatba sebez ha láncomon kívül nincs ilyen kis értékű páncélzat a ruszki top medeken.
Ha át tudna hatolni a páncélon akkor robbanhatna és így sebezne de ez lehetetlen mert mindenhol min. 170-190 mm páncéllal rendelkezem.

(#146364) dokee78


dokee78
félisten

Rohadjon meg a WG.

(#146365) dokee78 válasza dokee78 (#146364) üzenetére


dokee78
félisten

Így megy amióta elkezdtem:
1. kép,megyek spottolni.
2. kép,nem egészen 1 perc múlva 0:5
3. kép,gondoltam nem megyek megfulladni,próbálok lőni párat.

(#146366) vJokka válasza zodo (#146363) üzenetére


vJokka
aktív tag

Úgy működik, ahogy a többi HE lövedék is (kivétel a stunolós artik).

"Repeszromboló [HE]

A repeszromboló lövedékek robbanóanyaggal vannak tölve, mely becsapódáskor felrobban. A HE lövedékeket nem a páncél átütésére tervezték, viszont bizonyos vastagságú páncéllemezt ígyis képesek a robbanás nyers erejével átütni.

A HE a másik alaplőszer a játékban, az AP mellett. Kevesebbe kerül, mint az AP lőszer, viszont a legtöbb ágyú esetében nem érdemes belőle néhány darabnál többet hordani. A Howitzer típusú ágyúk nagy többségénél a HE az alaplőszer, önjáró lövegek esetében pedig szinte mindig.

Tulajdonságok

A repeszromboló lövedékeknek van a legbonyolultabb átütési és sebzési mechanikájuk. A HE lövedéknek nagyobb átlagsebzése van, mint az AP, APCR és HEAT lövedékeknek. Ha a repeszromboló lövedék átüti a páncélt, felrobban és kúp alakban sebzést okoz a belső moduloknak.

A HE lőszereknek van a legkisebb páncélátütésük, viszont nem átütő találat esetén is képesek sebzést okozni. Ha eltalál egy olyan páncélt, amelynek vastagsága meghaladja az átütőerejét, a robbanás erejét felhasználva átégeti a páncélt és átüthet. Ennek köszönhetően képes sebzést okozni, azonban csak kevesebbet.

Ha nagyon vastag páncéllemezt kell átütnie a HE lövedéknek, előfordulhat, hogy nagyon kevés sebzést tud csak okozni – ha pedig nem képes átégetni a maradék páncélt, nem fog sebezni semmit.

A HE lövedék tehát becsapódáskor felrobban. Ez azt jelenti, hogy egy meghatározott hatósugáron belül képesek sebzést okozni. Ez a hatósugár akár elég nagy is lehet ahhoz, hogy egyszerre több tanknak is okozzunk sebzést.

Ha a repeszromboló lövedék eltalál egy rétegelt páncélt vagy külső modult, úgyszintén felrobban, és ezután csak a hatósugarában képes sérülést okozni.

A HE lövedékeknek van a legkisebb torkolati sebességük, nagyon lassan szállnak, ezért jó előre kell célozni a mozgó célpontoknak. Viszont a lövedék átütése nem csökken a megtett távolsággal, így 500 méteren is ugyanannyi átütése lesz, mint 50-en.

A repeszromboló lövedékeknek nincs Overmatch mechanikájuk, és nem kapnak Normalizációt."

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#146367) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Fura a WG árfolyama. Mikor már beaktiválod a kedvezményes kupont, ki ír 22e HUF-ot (nélküle28e) , kiválasztod a fizetési módot és a bankszámláról 25e HUF-ot emeltek le.

(#146368) #77646080 válasza Czmorek (#146367) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez különös. Amikor PayPal útján vásároltam kuponnal, nálam a kedvezményes érték és a levont összeg között minimális eltérés volt csak. Százas nagyságrendű. Amit írsz, az jelentős eltérés.

(#146369) emre válasza dokee78 (#146365) üzenetére


emre
veterán

Amikor oda gurultál megnézted mi van az ellenfélnél?
Meg hogy nálatok milyen tankok vannak? Mert nem tudom mi a fasznak nézelődtél ott 4 percig, úgy hogy az egyetlen valamire való heavytek elment balra. :DDD
Az ellenfélnél 2 puhatestű TD a top tank, meg van 6 med, de azok a hülyék hogy nem mentek le a partra. :U
Ránézek a players panelre, és látom ezek áttolják a bal oldalt. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#146370) gbp válasza e-newsee (#146354) üzenetére


gbp
csendes tag

megsirattam :DD

(#146371) lacibacsi válasza Czmorek (#146367) üzenetére


lacibacsi
addikt

Milyen fizetési móddal? Én mindig bankkártyával fizetek és még nem volt ilyen problémám...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146372) Tarill


Tarill
őstag

Prém tank becserélős akció lesz még valaha érdemes várni?

(#146373) Czmorek válasza lacibacsi (#146371) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Pp.

(#146374) Czmorek válasza Czmorek (#146373) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nálam 30500 Gold-ra 28,693.80 Ft-ot ír.
Más forrásból látom, hogy Euro-ban ez a csomag 99,99EUR
A Kijelzés EUR-ban jó, csak a forint sehol sem áll ennyire jól, pláne nem Paypal-on keresztül.

(#146375) kchryss válasza Czmorek (#146367) üzenetére


kchryss
addikt

Ha paypalon keresztül bankkártyával vásárolsz akkor be lehet állítani hogy a bankod vagy a paypal váltsa az eurót forintra. A bankot kell beállítani, mert az mindig sokkal kedvezőbb árfolyamon váltja. A paypal nagyon magas árfolyamon váltja, simán lehet ennyi eltérés.

Paypal: ha nem akarsz sokat fizetni a pénzváltásért

[ Szerkesztve ]

(#146376) jr1994 válasza dokee78 (#146365) üzenetére


jr1994
addikt

Jó szar csapat volt, de te is benne voltál és te sem csináltál semmit. Meg attól hogy lighttal vagy, még sebezhetsz hamarabb is.

(#146372) Tarill: elképzelhető hogy lesz még, de hogy mikor azt talán csak SerB tudja. De mit tudsz csinálni a várakozáson kívül, eladod kreditért? :N

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146377) Czmorek válasza kchryss (#146375) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyet lehet. Köszönöm!

(#146378) nightmare13


nightmare13
senior tag

Régen szóltam ide, most is csak egy rövid poszt erejéig:

Replay

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#146379) lacibacsi válasza Czmorek (#146373) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ahhoz nem értek. Bankkártyánál mindig azt vonja le, amit az oldalon ír...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146380) memphis221


memphis221
tag

sziasztok !

hoztam egy videot ide nektek obj140-ről [link] :R :R :R

" memphis22 "

(#146381) jozefgucci1 válasza kchryss (#146375) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi ezt én is csak most csináltam meg :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#146382) Skyhunter válasza memphis221 (#146380) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A 4k videó csak nekem elérhető max 720p-ben? :)

(#146383) IMIIKE1998 válasza dokee78 (#146361) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Te meg narancs vagy, az olyan jó?

(#146384) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Vicc ez a játék... :D

Annyira látványosan csal, hogy hihetetlen.... Folyamatosan veszíteni kell, az ellenfélnél a legpirosabb botok is halál pontosak, nálunk meg mindenki pattan minden tankról...

T49 nem egyszer menet közben troll ágyúval 900-at seggbe, hát persze, nem is közelről.... Nem értem, hogy ez miért jó a wg-nek... volt 2 nap amikor 50% fölötti wr -el zártam és 2k wn8 fölött... Most meg... alig hagy eltalálni bármit is, főleg átütéssel... éppen 2k wn8 és 40% alatti wr.... látszik, hogy jön a hétvége...

[ Szerkesztve ]

(#146385) Chris0321 válasza SoulReaver (#146384) üzenetére


Chris0321
addikt

A wg így próbálja meg az 50%-os win ráta felé húzni a játékosokat vagy valami hasonló volt a hivatalos válasz. Én ilyenkor inkább abbahagyom, pár csata után.

(#146386) dokee78 válasza emre (#146369) üzenetére


dokee78
félisten

Teljesen jogos.
Nem kellett volna oda mennem mikor láttam,hogy senki nem jön oda.
Viszont az a valamire való heavy (O-ni) egy piros játékos volt.
A zöld játékos a VK36.01H lett volna,de az sem csinált semmit.

(#146387) h1mpi válasza kchryss (#146375) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Annó ezt én is becoptam :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#146388) zozyk válasza SoulReaver (#146384) üzenetére


zozyk
addikt

2 kör után léptem is ki,ezek szerint 1 oldalon álltunk. :DDD

(#146389) SoulReaver válasza zozyk (#146388) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én meg nagy naivan beraktam egy 1 órás tank xp boostot, de kár volt... Skoda t50-re kellett még az 1000 le motor, ami alig jobb, mint a 750 le. Ez is érdekes....

(#146390) h1mpi válasza SoulReaver (#146389) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én ezért játszom csak azokon a napokon, amikor nyerhetek :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#146391) sequator válasza dokee78 (#146347) üzenetére


sequator
senior tag

Nekem hétfőn volt az 5. évem és megkaptam a 30%-os kupont. Sajnos ez is csak 7 napig érvényes. :(

sautia

sequator

(#146392) zodo válasza vJokka (#146366) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi szépen. :R
Tehát ha tetszik ha nem de szinte mindegy mi lenne írva az átütés érték helyére akár N/A vagy végtelen akkor sem pattan le hanem robban és sebez ill. ideális csillag együttállás neki kedvez akkor még nagyobbat.
Egyetlen esély ha előbb kinyírom vagy megpróbálok kitérni a lövedék elől mint Chuck Norris :)

(#146393) dokee78 válasza sequator (#146391) üzenetére


dokee78
félisten

De te gondolom rendszeresen játszottál.
Én 2012-ben kezdtem kb 5 csata után rájöttem nem nekem való.
Majd idén áprilisban kezdtem el.
Így lehet nem kapom meg.

(#146394) #77646080


#77646080
törölt tag

STG (normál) és GUARD (festve) megérkeztek a boltba. [link]

(#146395) po1son válasza #77646080 (#146394) üzenetére


po1son
addikt

Szerencsére ez nem lett túltolva, adatok alapján tényleg fair ellenfél lesz a pályán.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146396) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Lehozta a löwe.... 1 lövés kellett volna bele, csak lecsúsztam a bázison a dombról és meghaltam... :D

(#146397) jimmy74


jimmy74
őstag

nem is tudom minek játszom hétvégén mikor jön vérpisti áradat....
kb 15 csatábol jó ha 3 csata győzelem.
persze hozzám snyi meg ricsi játékosokat oszt a játék biztos azért mert a wr-em 50% felett van.....

WoT:jimmbo

(#146398) #77646080 válasza po1son (#146395) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így van, tanultak a Defender afférból.

(#146399) Dr.Én válasza jimmy74 (#146397) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem sokára ha végzek az itthoni melóval, én is megnézem mi felhozatal...
egész héten csak vereség volt..szopás volt az egész..bassza meg... :((
remélem majd ma és holnap jobb lesz.... :D

WOT: kissio

(#146400) SoulReaver válasza #77646080 (#146398) üzenetére


SoulReaver
veterán

Agyaltam rajta, hogy megvegyem, de úgy vagyok vele, hogy mi a francnak... Viszont a kínai TD-vel szemezgetek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.