Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#146101) jozefgucci1 válasza Viktoár (#146099) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 az E3-ra. Az E4-et én sem vettem meg inkább megtartottam a T30-at mert az még mindíg nagyon jó . Az E3 is jó bár ha egyedül maradsz akkor sok mindent nem tudsz csinálni . Tegnap szakaszban T9 light-al nem egy nagy td szivattunk meg , hogy valaki láncolta a másik pedig lőtte. :DDD

A T34 nekem is agarázsban áll és én anno azt még ingyen kaptam mikor prémtank lett belőle ,de ma már alig használom. Nincs elrettentő ereje sajnos és a tornyát picit elforgatva bárki belövi .Eladni nem fogom akkor már inkább porosodjon a garázsomban .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#146102) #77646080 válasza Emu (#146100) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem a T-29-től kezdve fekszik ez a stílus, így a 34 és a 30 is nagy kedvenc. :) Szóval kár teljesen leírni ezt a féle tankot, hiszen nyilván nem vagyunk egyformák. Van, akinek bizony bejön és eredményes velük. Másnak nem, de ez természetes dolog.

(#146103) BÁ Nutrition válasza #77646080 (#146102) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem nincs meg az a vonal, de jatszani nem mindig konnyu ellenuk. Nyilvan all le a franc hull downba veluk. Max spotig.. Aztan vagy kijonnek onnan vagy megunjak az artykat :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146104) Tarill válasza Viktoár (#146099) üzenetére


Tarill
őstag

Hát most egyenlőre marad :D nem nyelem be azt a 3 misi bukót... Gyorsabban tölt mint a t30 jobb az átütése is azért van némi előnye is :)

(#146105) jr1994 válasza galervin93 (#146089) üzenetére


jr1994
addikt

Előfordul, hogy egy tank mintha el lenne átkozva. Nálam a Skoda T50 ilyen. Első 30 csata tök jó volt, meglett az ász is, azóta viszont akár egyedül, akár szakaszban játszok vele, olyan hulladék csatákba dobál a játék, hogy nem tudok egy jó kört menni vele. Mondjuk a statom annyira nem rossz vele, de azt vártam tőle, hogy többet tudok majd sebezni mint bármelyik 9-es tankommal, ehhez képest csak középmezőny. Lehet hogy ezért érzem szarnak, nem tudom hozni vele amit elvárok magamtól. A másik ilyen az M46 Patton, kb egyszerre vettem meg a Skodával, úgy fél éve és azzal még nyerni sem tudok, persze mivel nem szeretek velük menni, még nincs is sok csatám.

Amúgy remélhetőleg ez csak egy sima szopóág mindkettőnknél és ugyanúgy elmúlik mint a többi ;) én egy csatát mentem randomban T34-gyel ismerős accountján, igaz már legalább egy éve, de azon úgy tűnt hogy kreditfarmra jó lehet. Lánccal sok mindent le tudott venni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146106) po1son válasza h1mpi (#146097) üzenetére


po1son
addikt

Ágyú kuka, lassan fordul és a talajellenállás katasztrófa, legtöbb tier7es tank röhögve belövi (hull down kivétel), arty csemege, könnyen lehet láncon tartani, kevés dpm.
Inkább az új prémium tankok behozatala helyett, egyértelműen buffolni kéne a régi prémium tankokat.
Ha pontosabb lenne az ágyú 1 fokkal és a dpm ~1900 körül lenne szárazon azt mondanám, hogy újra partyban van a tier8as mezőnyben, de most jelenleg tényleg nem lehet komolyan venni, számomra az esetek nagy részében csak +dmg ha az ellenfélnél van.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146107) Emu válasza jr1994 (#146105) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a tízes skoda ilyen, lassan meglesz a 200 csata vele, de a WR-em még 45% körül van. Olyan szopóágon vagyok vele, hogy valami hihetetlen.

(#146108) kdr730 válasza Emu (#146107) üzenetére


kdr730
tag

:)
Ikv 65 II -> 38,38%-os volt a WR, most sikerült végre túl lennem rajta, pedig az átlagomat hoztam vele, de folyamatosan olyan csapatokba dobott, ahol 2 perc után már a bázisunkon voltak...

[ Szerkesztve ]

(#146109) Viktoár válasza jozefgucci1 (#146101) üzenetére


Viktoár
addikt

Sajnos igen,ez a fix tornyos td-k rákfenéje.Egyedül nagyon nehéz,főleg a kudarcot elviselni merthogy tehetetlen vagy. :)
A fix tornyos td-knél az egyik szemnek mindig a térképen kell lennie mert időben el kell kezdeni felvenni a védekező poziciót.Ráadásul olyat ahol nem nagyon tudnak megkerülni és ha az ellenfél oldalára billen a mérleg nyelve, akkor hamar ott teremnek a mocskos keselyűk lightok. :DDD

Tarill: Igaz,ezt sem árt megemlíteni. :K Azonban a T30 játszhatóbb szerintem,ugyan belőhető a torony teteje vagy a lövegpajzs mellett egy kis szerencsével (általában a svéd szutykok) de elég jó pattint ha mozogsz.Illetve szoktam a löveggel "takarni" a kis kupolát azáltal hogy felemelem és azt lövik el. :DDD Inkább megjavítom de nem kapok sebző lövést.Néha beválik. :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#146110) jano_77


jano_77
nagyúr

Mikorra ígérték az AVK. 168.01 prémium tankot, tudja vki? :F
Lesz belőle egyáltalán vmi?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146111) jano_77 válasza jano_77 (#146110) üzenetére


jano_77
nagyúr

Meg is találtam és rögtön javítom is magam mert VK.168.01 (P) a neve. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146112) jano_77 válasza jano_77 (#146111) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy a link alatti kommenteket olvasom, nem lesz vmi nagy szám. Elég rendesen lehúzták. Lomha dög, így akkor felejtős sajnos. Kellene egy újabb, akár más nemzethez, Defender! :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146113) Djuree válasza jano_77 (#146112) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz ez. ha kilövik még a bicóval lehet scoutolni. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#146114) Kotomicuki válasza jano_77 (#146112) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Nem nagy szám!" - Ezt majd T6-os ként mond, ha szembe kerülsz vele a csőpályákon. A 168 tonnájával egy enyhe kocc a Cromwell-el és az full HP-ról megy a garázsba... :P
Ha tényleg 65 mm az a HE átütés, akkor a papír T6-osok nem nagyon élik túl azt, de a nehezebb jószágokból is kiemelhet pár tartozékot, vagy legényt!
Tény, ha az arty megtalálja, akkor a csapattársai biztonságban lesznek egy időre a "gombnyomogatótól"! ;]

Úgy érzem, kissé elgurult a gyógyszerük a fejlesztőknek, hogy ilyen tankokat T8-ként ki mernek adni: a Defender már inkább T9-be való volna, és ez a német is egyértelműen a prémiumlőszer-használatot hivatott megnövelni, ahogy anno az IS-6 is a varázspáncéljával (és a gyenge ágyújával)...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#146115) galervin93 válasza h1mpi (#146090) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig nem lenne ezzel gond, sőt szerintem nincs is olyan vészesen elveszve, nekem egyelőre egyszerűen nem adja. Van átütés, gundep, jó torony, de csak copok vele a megfelelő pozíciókban is.

(#146094) German_TD
Eleinte a T32 (illetve majd később az M103) legényei voltak benne másfél skillel (javítás + másodiknak célzásjavítók meg ilyesmik), most 4 legényt kciseréltem benne a T57-ben ülő 4 skillesekre, ezeken mér van BiA is, meg egyelőre a T32-es legényekből kettőt újraosztottam BiA + javításra, így most picit összevissza van benne egy jól képzett komplett T57-banda, meg kettő gyengébb.

(#146095) po1son
Attól függ azért milyen szempontból... Kreditframra még így is egész jó, rosszul játszom vele, de így is jól keresek. Ez azért pl. egy IS-6-tal, 112-vel, T-34-3-mal nehezen kivitelezhető gold nélkül, akkor viszont nem sokat ér az egész. Élvezet meg fun az mondjuk nincs, abban az előző tankok, ha golddal fel vannak tápozva, biztosan jobbak. De én most inkább farm miatt vettem, hogy a sok med mellett legyen egy heavy is, erre jó. Persze nem lehet az új generációs nyolcasokhoz hasonlítani...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146116) jano_77 válasza Kotomicuki (#146114) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt várd ki majd hogy hányszor teszi be tier6-osok közé!
Szerintem inkább tier9, méginkább 10!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146117) kchryss válasza jano_77 (#146112) üzenetére


kchryss
addikt

Kellene a francokat. A legnagyobb hülyeség volt a wg-től amikor kiadták a defendert. Tegnapelőtt wz-111-gyel kerültem vele szembe, egy bot vezette, de 10-ből 2x tudtam belőni. :(((

(#146118) h1mpi válasza kchryss (#146117) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze amikor benne ülsz a bot belő 10/10 :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#146119) jozefgucci1 válasza kchryss (#146117) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Trigg-es srácok is milyen hisztit toltak a Defender miatt a nyílvános fórumon ,de aztán leszarta őket mindenki :DDD Persze tudom én , hogy az ESL goldbol nem lehet megvenni és savanyú a szőlő ,de majd elmorzsolok egy könnycseppet mikor lövöm őket :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#146120) Kotomicuki válasza jano_77 (#146116) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Én ezért nem veszek már semmit sem a wg-től, de T6-osként ez akkor is nagy szopás lesz!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#146121) zozyk


zozyk
addikt

Bárcsak a spotot is jutalmazná a wn8... :W
(kéne már az a 6.ik érzék)

(#146122) Stanislav84


Stanislav84
tag

Komolyan nem hiszem el ezt a játékot néha... :D Lassan 1 hónapja próbálkozok T55A MT-15-el... és mivel adja be? Hát persze... :D Kár hogy így nehezebb teljesíteni a secondary 2000 damage-t, de nem baj... :)

(#146123) galervin93


galervin93
őstag

Nehéz szülés volt, de összejött egy ászocska a T34-gyel. Valamennyit javult a helyzet, de az 50% WR-t ma sem értem el vele... De legalább a kredit jött...
Arra mondjuk mocskosul kíváncsi vagyok, hogy egy táras tank (jelen esetben egy BC AP) mit élvez abban, hogy a meccs elején berohan középre (Ensk), rám zúdít egy tárat (T8-as heavy T10 csatában komoly likvidálandó ellenfél), mindeközben pedig elhal, mert a csapat mögöttem szétkapja, közben persze ő is megszopat engem, mert kiszedett. Ez az élmény? Ezért játszik valaki? Egy percért? Érthetetlen számomra... Borzasztó mennyi idióta van...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146124) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

azt mondja már meg valaki, ezzel a csoda tier7-es Leoval mi az istent lehet kezdeni? Mert értelmesen játszani azt nem.....állandó tier9-es csaták, 150-es átütés, papír, álca semmi, szóval tényleg nem értem. Próbáltam a nagy ágyúval is, de a +5mm átütés és nagyobb alfa miatt a 3x angyobb töltésidőt kicsit erősnek érzem.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#146125) Chris0321 válasza galervin93 (#146123) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem való mindenkinek a táras tank. Nekem is szoknom kellett, hogy megéljem a második tárat persze én nem rohantam előre ész nélkül de azért igyekeztem a fontos pozíciókat elfoglalni.

(#146126) palfitom válasza Djuree (#146113) üzenetére


palfitom
félisten

:DD

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#146127) Kiki18 válasza Stanislav84 (#146122) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem kis BCvel adta be. El se hittem. 3 tier x volt, ezekből kettő td, mindkettőt elcsíptem és 5500dmg volt. Nagyon mákos kör volt.

(#146128) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Noh, kaptam én is 20% kupont, 360 napos premium havi 1533ft lenne atszamolva....nagyon gondolkodoba estem...

Annyira epik meccs nem volt:

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146129) dokee78 válasza wwenigma (#146128) üzenetére


dokee78
félisten

Én meg vásárolnék ilyenkor nem ad kupont.

(#146130) Chris0321 válasza wwenigma (#146128) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha kihasználod valamennyire itt vagy a wows-ban akkor érdemes lehet megvenni. Az ilyen kupnt csak az használhatja fel aki kapja vagy másnak is lehet akciósan vásárolni?

German_TD: Az jó, kösz. Én most egy tartalék accounton wot-ozok amire nem akarok költeni csak a bő két év kihagyás miatt nem lenne jó ha még most nagyobb tierrel játszanék viszont a fő accountomon jól jönne egy kis prémium vagy akár egy szép új tank is.

[ Szerkesztve ]

(#146131) #77646080 válasza Chris0321 (#146130) üzenetére


#77646080
törölt tag

Át tudod adni ajándék formájában (éppen ma tette ezt egyik ismerősöm).

(#146132) Mynock


Mynock
tag

Helló!

Nem tudok játszani a játékkal,mert állandóan lefagy és azt írja ki,hogy " Az alkalmazás számára nem engedélyezett a grafikus hardver elérése".
Tudja valaki,hogy mi a hiba?Sose csinált ilyet :F

(#146133) zozyk


zozyk
addikt

Valahogy most megint tetszik a játék,de a wr-t nem erőlteti. :)
21/6,mára inkább offolom.

Talán holnap.

(#146134) po1son


po1son
addikt

Good job me, good job, artyislife.... ;]
Sajnos 3. gunmark-hoz kb 6000-7000 kombinált kéne minden meccsen, ami kb egyenlő a lehetetlennel. :O
Másrészt tudom, száradjon le a kezem. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146135) Jadro válasza po1son (#146134) üzenetére


Jadro
veterán

Hehe, én meg most kaptam egy medált, mert artyval kikaptam az összes ellen artyt (de legalább kettőt kell.) Kettő volt odaát, mindkettő meghótt :D Ez az első ilyen medálom. Ez az M12 nagyon baba kis cucc :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#146136) SoulReaver válasza zozyk (#146133) üzenetére


SoulReaver
veterán

Legjobb. Ma már a sok vesztes csata a menő.

(#146137) wwenigma válasza zozyk (#146133) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs baj a mai nappal, az MM épp szabalyozza vissza a napi WR-em. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146138) po1son válasza Jadro (#146135) üzenetére


po1son
addikt

Én most elégé ráéreztem, kevés az olyan csata ahol 2500 dmg alatt végzek gwe 100-al. Nekem az arty balance inkább buff volt, mert nőt az átlagsebzésem ahhoz képest, hogy elméletileg csak support funkciót kéne betöltenie már stun formájában.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146139) galervin93


galervin93
őstag

Lányok-fiúk! Rövid videó, két kérdés:
a) hova a búbánatos kutyafülébe tűnt a T-54?
b) hova a búbánatos kutyafülébe ment a lövedékem?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146140) po1son válasza galervin93 (#146139) üzenetére


po1son
addikt

Ez a videó nem érhető el.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146141) wwenigma válasza galervin93 (#146139) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

c) hova a búbánatos kutyafülébe tűnt a videó?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146142) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Sikerült összekínlódni nem kevés idő után egy Ace Tanker-t, ráadásul el is toltam a győzelmet:

A bot T29 nem segített, de legalább nem kaptunk ki...

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#146143) Viktoár válasza galervin93 (#146139) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezt videó nélkül is megmondom, így balanszol a WG. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#146144) galervin93 válasza wwenigma (#146141) üzenetére


galervin93
őstag

A Google is olyan, mint a WG - rákattintottam, hogy csak nem listázott legyen, erre privát maradt. Most műr múkod elvileg.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146145) kchryss válasza galervin93 (#146139) üzenetére


kchryss
addikt

a) a bokor miatt eltűnt csak kicsit késve
b) előtte csapódott be, hogy hol ment el mellette/rajta azt nem tudom, szellemlövedék :)

(#146146) nanus


nanus
senior tag

2478 csata után ? előbb nem lehetett volna felvilágosítani?

(#146147) Chris0321 válasza galervin93 (#146139) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a-ra szerintem az a válasz, hogy túl messze volt így már te nem láthattad és utána a wt spottolta fel. Arra, hogy hova tünt a lövedék nem tudom a választ, talán lánctalp de nem jelezte a kritikus találatot.

nanus: Ha szemét akarnék lenni, akkor azt írnám: Látták, hogy még ennyi csata után sem boldogulsz a tankkal és gondolták ideje lépni. De szerencsére nem vagyok szemét.

[ Szerkesztve ]

(#146148) nanus


nanus
senior tag

Ezt aláírom oké béna vagyok vele , de ők mekkora szemetek hogy ennyit vártak, remélem az átutalt pénzem csak mos ért el hozzájuk azért most írtak :DD

[ Szerkesztve ]

(#146149) Chris0321 válasza nanus (#146148) üzenetére


Chris0321
addikt

Minden este lefekvés előtt megnézték a statodat és látták, hogy nem haladsz túl jó irányba és szomorúan feküdtek le de reménykedve, hogy talán holnap már jobban fog menni. Remélték, hogy nem kell megtenniük ezt a nehéz lépést de rájöttek, hogy nincs más választás. Ez az első figyelmeztetés, ha továbbra sem mennek majd úgy a dolgok ahogy kellene előbb utóbb visszaveszik a tankot és odaadják valaki másnak aki jobban megérdemli.
Szóval ideje összekapni magad ha nem szeretnéd, hogy szépen lassan kiürítsék a garázsodat.

(#146150) jr1994


jr1994
addikt

Ma mentem egyet Grillével, beadta malinovkát, de persze fele 8-as tank. És még így is majdnem sikerült a küldetés, 5 perc alatt sebeztem 7200-at és 2 killnél tartottam. Még 6 ellenség életben volt, a hegyen tömörültek, simán meglehetett volna, de közel full hp-ról szétlövettem magam. 3 low hp tankot kellett volna csak kilőni, és meglenne a 260-as. És a csata még 3 percig tartott :(

kchryss: úgy láttam, hogy a teste és a csöve között ment át a lövés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.