Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#146801) e-newsee válasza po1son (#146775) üzenetére


e-newsee
addikt

Van replay, de itt az ominózus pillanat, amikor meg mertem érinteni a megérinthetetlent. :)
[kép]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#146802) lacibacsi válasza e-newsee (#146801) üzenetére


lacibacsi
addikt

Talán nem is az érintés, hanem inkább a blokkolás itt a probléma. Mögé álltál és nem tudott visszatolatni a fedezékbe... Szerintem jogos a felháborodása.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146803) po1son válasza e-newsee (#146801) üzenetére


po1son
addikt

Nem hiszem, hogy ő reagálná túl a dolgot, gondolom láncon akarta tartani a Jagdtigert, mert rossz a lövegkitéríthetősége, te meg bele mentél hátulról és ráadásul blokkoltad is a tolatástól. Dicsérő szavakat vártál tőle? :B

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146804) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Üdv Hölgyek és Urak!

Csak beköszöntem, ha kérdésem lesz akkor újra jelentkezem.
Addig is van mit olvasnom :))

Csáó

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#146805) wwenigma válasza h1mpi (#146793) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

T57HT - a tokáját barmi belövi sajna...

e-newsee: óóóóóóóóóó ha én lettem volna az ellenfél arty-ja, mindhármótokat de megérintettem volna. :D Még talán aranyat is töltök. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146806) zozyk


zozyk
addikt

Bakker,majdnem elfelejtettem,milyen szórakoztató néha a global chat. :D
Szóval hazudgálnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#146807) Laci50i válasza e-newsee (#146801) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Leírja, hogy miattad kapott egy _lövést_, egyértelműen nem a hozzáérés a gond, hanem hogy emiatt tudták lőni.
Átgondoltad mit tudsz csinálni ott 3ikként, ráadásul torony nélkül?

(#146808) galervin93 válasza e-newsee (#146801) üzenetére


galervin93
őstag

Izé... Nem akarom azt mondani, de konkrétan nem engedted vissza őt... Az volt a minimum, hogy megsértődött, tőlem még lövést is kaptál volna. ;]

Más, újabb ékes példája a csodás szpot-rendszernek. Szemben felszpottolom a WT-t. Aztán... ??? (Tudom-tudom, mit csináltam ott két perc után egy T10 csatában... Csak a szokásosat, R gomb ON. :DD ) Amikor ezt megláttam már direkt nem is foglalkoztam a csatával, még előrébb is gurultam picit, de akkor sem láttam meg újra. Vicc. :U

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146809) po1son válasza wwenigma (#146805) üzenetére


po1son
addikt

Oda kell verődni pár nagyfiúhoz csapaton belül és akkor elég keményen megállja a helyét, ha jól időzíted a tárazást. Ennyi a titka kb, sok tudást nem igényel. :K

galervin93 - Nem ghost, csak camo határértéken mozogtál és amikor a rhm láncra lőtt, akkor már nem spotoltad.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146810) jano_77


jano_77
nagyúr

Próbált most az elmúlt egy órában vki a prémium shopból venni bármit is?
Azt írja, hogy Elnézést a művelet nem sikerült, jelenleg nem végrehajtható, próbáljam később! :F
Ilyen még sosem volt. :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146811) lacibacsi válasza jano_77 (#146810) üzenetére


lacibacsi
addikt

Volt már, hogy nekem ilyet írt a fizetés utolsó lépésénél, de végül megtörtént a tranzakció... Nézd meg a postafiókod, hogy kaptál-e értesítést, vagy ellenőrizd a számlád, hogy leemelték-e az összeget! Ha nem, akkor valóban nem sikerült, de az új(ra) vásárlás előtt én várnék egy órát a biztonság kedvéért...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146812) e-newsee válasza po1son (#146803) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem belementem hátulról, nekem tolatott. Elkezdtem befordulni, mert a 8.8 ekkor még majdnem teljesen háttal állt. Mikor ráfordultam, még mindig oldalra állt. Akkor tolatott belém. Amire én hátramentem, hogy elálljak az útjából. Közben pedig az én lövésem útjában volt a T20. A 8.8 közben befordult, és még eltalálta a kolegát. Igazából én is mondhatnám a T20-nak, hogy ha nem megy ki elém, hamarabb ki tudom lőni, és akkor nem sebzi a másikat sem. Persze nem mondom, volt saram a dologban, és nem is vártam dicséretet. De attól függetlenül még szerintem túlreagálta. Biztos vagyok benne, hogy ő is csinál időnként hasonló dolgokat, még most, 55k csatával a háta mögött is. Csak ezt ilyenkor valahogy elfelejti. Vagy, hogy ő is volt valamikor ezen a szinten, mint én. Az ezután maradt ellenfelekből meg még 4-et kiszedett úgy, hogy nem halt meg. Akkor meg a francot kell ezen rugózni még meccs után is.

Laci50i:
Átgondoltam, ki is lőttem harmadikként. :P

Galervin:
Kaptam tőle én is egy lövést, nem csak megsértődött. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#146813) zodo válasza ooloo (#146799) üzenetére


zodo
nagyúr

Alapesetben úgy kell megszólalnia ahogy írtam.
res/audioww itt átnevezni a hangfájt és játékban kiválasztani a felhasználói hangot.

Xvm használóknak kellhet a sound.xc módosítása: 34-36. sor

erről ....

"lightbulb": "",
"lightbulb_02": "",
"sixthSense": "",

erre ...

"lightbulb": "lightbulb",
"lightbulb_02": "lightbulb_02",
"sixthSense": "sixthSense",

ui. nincs meg valakinek ahogy TR1SS szuuukázik? :D

[ Szerkesztve ]

(#146814) jano_77 válasza lacibacsi (#146811) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazából nem tud másodszor is leemelni, mert elektronikus kártya van megadva, amin csak annyi pénz volt, ami kellett - pár forinttal több, de semmiképp nem annyi, hogy duplán tudjon leemelni - így emiatt nem aggódom, de megnézem. Köszi :R

(#146812) e-newsee: bocsi, de nincs igazad! Ebben az esetben tőlem is kaptál volna legalább két lövést - azért kettőt, mert egyel nem adtam volna annyit, amit érdemelsz és azért nem hármat, mert akkor kibasznak instant. Blokkoltad a srácot, ezen nincs mit szépíteni!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146815) Viktoár


Viktoár
addikt

Na csak sikerült a stug LT-15 küldetés.Azonban kérnék egy kis segítséget hogy mi az az ajánlás jutalom amit a küldetésért kaptam?

Márcsak a közepes tank küldetések vannak. Mindet kitüntetéssel kell megccsinálni hogy megkapjam a tankot?

Üdv:Viktor

(#146816) jano_77 válasza Viktoár (#146815) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha a másik 4 tank osztály küldetései készen vannak a 15-ökkel együtt, akkor elég, ha a csak az elsődleges feladatokat csinálod meg. Viszont kredit és fogyóeszközöket lehet gyűjteni a másodlagosokkal!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146817) Viktoár válasza jano_77 (#146816) üzenetére


Viktoár
addikt

Eddig mindegyik osztály mindegyik küldetése kitüntetéssel van megcsinálva. :) (erősen feszegetem a határaimat. :DDD )
A közepesből hiányzik még pár.

Ha így hagyom akkor is megkapom a tankot meg a csajokat? :Y

Üdv:Viktor

(#146818) Chris0321 válasza Viktoár (#146817) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem kell kitüntetéssel megcsinálnod egyet sem. Ha a 15-ösöket kitüntetéssel csinálod meg akkor egyel kevesebb is elég, hogy megkapd a tankot tehát egy tankosztályt kihagyhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#146819) lacibacsi válasza Viktoár (#146817) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha a négy 15-ös mission kitüntetéssel van meg, akkor már a tiéd a tank. Mehetsz a T-55A-ra.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146820) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Aki headsetet -et tervez venni, annak nagyon ajánlom a HyperX cloud-ot :) Iszonyat szépen szól! Soha nem veszem le :D

(#146821) po1son válasza e-newsee (#146812) üzenetére


po1son
addikt

Itt neki van elsőbbsége ebben a szituációban, egy papír tankkal ésszerű, hogy tolatni akar és nem szándékozik fölösleges lövést bekapni, hiszen egy scout tanknál jól kell gazdálkodni a hp-val.

SoulReaver - Már kicsit sajnálom, hogy anno sóher voltam és a stinger-t vettem meg, ami nekem annyira nem vált be. :W

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146822) SoulReaver válasza po1son (#146821) üzenetére


SoulReaver
veterán

Néztem én is, de ezt jobban ajánlották, na mondom, egye-fene, legyen már egy normális fülesem.

Nagyon igényes a csomagolása meg úgy az egész.

(#146823) Viktoár


Viktoár
addikt

Óóó köszi srácok,ha én ezt hamarabb tudom akkor nem görcsöltem volna annyit a könnyű tankos küldikkel. :DDD

A tüzér, páncélvadász, nehéz tankos küldetéseket élvezettel csináltam,azokkal ügyesebb vagyok. Este ha sikerül időt szakítanom rá el is kezdem a T28-as küldetéseket.

Mégegy kérdés, ha most továbblépek a stugról a t28-ra akkor később javíthatok a stugos küldetésen?

Üdv:Viktor

(#146824) po1son válasza Viktoár (#146823) üzenetére


po1son
addikt

Igen, bármikor vissza tudsz menni régi küldetésekre. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146825) Kiki18 válasza Viktoár (#146823) üzenetére


Kiki18
őstag

Persze, visszamehetsz javítani. Csak vigyázz ,mert ha olyan leosztást kapsz, amivel az amúgy fontos küldi teljesült volna...csak a hajtépés lesz. :D

(#146826) jano_77 válasza SoulReaver (#146820) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez tényleg így van! (Köszi h1mpi ;) )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146827) BÁ Nutrition válasza Kiki18 (#146825) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezt nem ertem, mit akartal mondani?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#146828) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#146827) üzenetére


jr1994
addikt

Arra gondol hogy ha elakadsz egy küldivel és inkább visszamész valami korábbit javítgatni, aztán pont akkor teljesíted a nehezebb küldetés feltételeit amikor nem az van aktiválva az = babadüh.

(#146829) h1mpi: :/

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#146829) h1mpi válasza jr1994 (#146828) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Így jártam vasárnap :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#146830) po1son


po1son
addikt

Ez illegális aimlock szerintetek link (nem a játékban lévő)?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146831) cikasz válasza po1son (#146830) üzenetére


cikasz
őstag

Hogy oda lő az autoaim ahol a gyenge pont van ? Vagy mi?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#146832) lacibacsi válasza po1son (#146830) üzenetére


lacibacsi
addikt

Biztosan bennem van a hiba, de én nem látom, hogy auto aim-mel célozna...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146833) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi a segítséget mindenkinek. :R

Üdv:Viktor

(#146834) po1son válasza lacibacsi (#146832) üzenetére


po1son
addikt

Akkor én voltam a gyökér, nem ismerem milyen a játékban lévő autoaim. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146835) lacibacsi válasza po1son (#146834) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na jó, én sem ismerem... ;) Na jó, de igen. :B
Még serdülő wot-ot koromban én is kipróbáltam (pusztán TIT jelleggel).
A linkelt videón én nem látom, hogy a célkereszt egy adott pontra nézne folyamatosan. Persze az is lehet, hogy a mai auto aim-ek már úgy rángatják a célzót, mint az élő személyek...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#146836) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Szép Jó estét Mindenkinek!

nem tudjátok hol van ennél a nyavalyásnál tank ász szint? :D

:R :R

WOT: kissio

(#146837) zozyk


zozyk
addikt

Elfelejtettem játszani délelőtt óta.. :(

(#146838) Emu válasza zozyk (#146837) üzenetére


Emu
őstag

Ne aggódj, ez velem minden hétvégén megtörténik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#146839) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kifejlesztve:TVP T 50/51 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 208000. Elköltött szabad tapasztalat: 0.

:C :C :C

(#146840) ooloo válasza zodo (#146813) üzenetére


ooloo
őstag

Már megoldódott ... de azért köszönöm , hogy foglalkoztál a kérdéssel !

Kellemes estét!

Más.

A StuG III B a "szafaládé" löveggel valami brutális .... :Y olyan sallereket oszt , hogy elpirulok . :B

Most kezdtem a Jagdpanzer E 100 vonalat , mert a Grille 15 ág kifejlesztve . Nem mertem elővenni a 10.5 cm csövet , mert tartottam attól , hogy százon 4-5 métereket megy mellé , de nem . Meglepően pontos .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#146841) Viktoár


Viktoár
addikt

T34-85M -re milyen felszerelést ajánlotok? Ez a legnagyobb szintű közepes tankom úgyhogy ezzel ugrok neki a közepes küldetéseknek.

Üdv:Viktor

(#146842) Stanislav84 válasza Viktoár (#146841) üzenetére


Stanislav84
tag

Töltésgyorsító, optika és venti. Nem sok más választásod van ezen a szinten. :)

(#146843) Viktoár válasza Stanislav84 (#146842) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi,megfogadom a tanácsod. :R

Üdv:Viktor

(#146844) galervin93 válasza po1son (#146809) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem az a fura, amikor 12:50-nél előregurulok és akkor sem szpottolom. Kb. 200 méter lehetett a távolság kettőnk közt, a T34-em meg 395 méterre lát. Ha tegyük fel fullos álca, csoki, minden földi jó van a WT-n (50% álca), már kb. 225 méterről meg kellett volna látnom. Vagy rosszul számolok?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#146845) jano_77


jano_77
nagyúr

másnak is nagy a ping az EU2 szerveren?!? szokatlanul magasan van vmitől, pedig az FPs az 90 körül van. :F diavetítés néha a játék. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#146846) Jadro válasza jano_77 (#146845) üzenetére


Jadro
veterán

Igen nálam is ez van. Baromi unalmas, hogy mindig előjön ez a hiba.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#146847) kchryss válasza galervin93 (#146844) üzenetére


kchryss
addikt

Bekapcsolt a wt-n az álcaháló. :)
Vagy az is lehet hogy éppen lőtt és akkor spotoltad aztán amikor nem lőtt leesett róla.

(#146848) #77646080 válasza ooloo (#146840) üzenetére


#77646080
törölt tag

Idáig (mióta játszom), ez az egyetlen ág, amit tier IV-től végig kedvelek és bármikor szívesen megyek, bármelyik tankjával. Hetzer az egyik top kedvenc, nem tudom megunni. A végén pedig jutalom a JgPz E100. Érdemes végig vinni odáig. :K

(#146849) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Sheridannél rámentem a jó szűkülésre :DDD

SIA (még egy csaj beszerzés alatt) :P
Venti
Cola
Célzás gyorsító

Remélem olyan szűk lesz, mint egy szűzlány :) Ja és only troll ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#146850) Emu válasza jano_77 (#146845) üzenetére


Emu
őstag

Nálam is, és tegnap este is ez volt. 4500xp-n kívül hagytam is a ..csába az egészet.
Pedig pörög a prém idő, farmolni kellene.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.