Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#127932) sfefe


sfefe
őstag

Na igen ezt vartam semmivel sem tobbet...

"Unalmas ez a "nem mindenkinek az elete ez a jatek." szöveg" (Es mar megint a lekezelo hsz.)
Aha unalmas de attol meg ha hiszed ha nem igaz... Detto unalmas, hogy mindenkit kioktattok mert Ti vagytok a prok... Senki nem mondta, hogy tanuljon meg valaki mas az illeto helyett jatszani... Olvasd ujra....

"Megy a hiszti? :)
Nem értem miért érdeklődnek a játék iránt, ha csak kikapcsolódni akarnak vele... Arra pont elég az a 2 perc / garázs.."
Aha ertelmes hsz ez is tanulsagos es gondolom poenos akartal lenni mert ez divik... Olvasva par oldalt, Toled meg Fraditol nem is vart mast az ember...

Himpit idezve (talan Ő irta bar nem tudom) vannak iratlan szabalyok a neten valo kommunikaciora ugyebar es abba nem tartozik bele a lekezelo, fellengzos, poenos kicikizem/kiforditom valaszadas stb....

Rlazol, olvasd el ujra meg mielott mast oktatnal, es meg En vagyok a serto?? Nem Ti igaz?
Sehol nem irtam, hogy mas nem dolgozik az anya tartja el es plane nem tudom honnan szeded csak En teszek a GDP-hez, szoba sem kerult ilyen ertelmezesi gondok vannak ugy latom...Azt irtam nem mindenkinek elete a jatek magyarul nem veszi mindenki veresen komolyan...es ahogy latom itt nektek nehez elkepzelni, hogy vki csak kikapcsoladasbol megy fel tolni neha...ugyhogy szoba nem kerult ki mit es mennyit melozik..
GDP-hez teszek bot vagyok a jatekban....hm, mi koze egymashoz a kettonek.
Igenyesseg, arrol nekem megint mas jut az eszembe es nem a jatek. Ha Te csinalsz valamit akkor abbol mindig versenyt alakitasz?? Nem hinnem, biztos van olyan amikor csak ugy csinalod mert kedved van hozza...

Reszemrol ennyi mert kezd atmenni szemelyeskedesbe...

Jo jatekot, ennyi...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.