Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113801) zodo válasza jagada (#113797) üzenetére


zodo
nagyúr

Én pedig a 100 mm S-34 löveggel használom, jobban szeretem a gyorsabban töltő/pontosabb lövege(ke)t.
Legénységen: 6. érzék, pillanatkép, sima utazás, javítás
Ideiglenes felszerelés: Álcaháló, periszkóp, szerszámos láda

Visszajátszások időrendbe:

03.27,
03.28,
03.29

Más:

KV-13 alap lövege egy vicc, középső szintén a 0,49 szórással és még lassabb 2.9-es célzás idővel de maga a tank tetszik. Hajnalban sikerült még teljesen kifejleszteni (lánc, torony, top löveg) majd hajnalban tesztelem.
Ahogy nézem a T-43 egy kicsit butább kiadás lesz, remélem megéri a szenvedés. :)

Ágon haladva, medekre milyen felszerelést ill. a legénységre mit érdemes rakni?

[ Szerkesztve ]

(#113802) Zigi


Zigi
senior tag

Sziasztok.

Frissítettem az xvm-et és azóta szirénázik ha kigyújtanak, berreg ha ammo-t kapok és a 6. érzék hang is a régi pittyegős....hogy tudom elérni hogy vissza kapjam az eredeti hangokat? Ha a 9.14 ből kitörlöm azt az audioww mappát akkor meg nincs hangja a 6. érzéknek.

Kösz a segítséget.

ui: Jaktor modpack van fent csak. ha csak az xvm-et frissítettem is ilyen lett és ha újraraktam az v1.6-ot akkor is...az 1.3 még jó volt...

[ Szerkesztve ]

(#113803) jagada válasza zodo (#113801) üzenetére


jagada
őstag

Köszi! Este majd megnézem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113804) jozefgucci1 válasza zodo (#113801) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt az ágat , mint a legtöbbet az utolsó tank, ez esetben tankok miatt érdemes húzni . A T54 nekem nagyon bejött , imádtam vele menni .Azonban itt hatványozottan igaz volt , hogy a gold lőszer sokat dobott a játszhatóságán. Nálam 15 volt benne alapból és sokszor el is pufogtattam . Szerintem a KV13 jó kis med én szerettem ,de hamar túl lehet lépni rajta , aztán a T43-44 már annyira nem fun . Amivel nem voltam a T44-nél kibékülve az az átütés 175mm azóta mintha buffolták volna ) és a borzalom lomhasága ! Nem hagyott bennem mély nyomokat az biztos ! :DDD Szóval a T54-re sok-sok free xp kell majd , mert mint a legtöbb med ez is fullosan az igazi .Aztán már csak az a kérdés , hogy melyik tizest húzod ki belőle ? Persze a T62A az ágyú miatt adná magát ,de van aki elsőre az OB140-et veszi , bár a másik randomban használhatóbb . Nekem még nincs harminc csatám a T62A-val ,de még nem éreztem rá , pedig hatalmas potenciál van abban a tankban !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113805) Black_Sheep válasza zodo (#113801) üzenetére


Black_Sheep
tag

Töltésgyorsító, vstab, optika. Legényeknek 6. érzék, álca mindenkinek, sima utazás, biztonságos elhelyezés, látótáv növelés, javítás. A negyedik sornál újraosztás, akkor mehet a bia és negyediknek javítás.

(#113806) rlazol válasza Black_Sheep (#113805) üzenetére


rlazol
addikt

álca? ruszki medre? minek? ezzel nem fog a bokorban lapulni és snipeolni. Sokkal-sokkal fontosabb a javítás.
A látótávnövelés nek nem vagyok híve. A parancsnok 2%-t, a rádiós 3%-t növel 100%-on, ez a T34-85 esetében lenne 18 méter összesen. Ami nem annyira rossz, de: ez, ha a második sort foglalja el (a 6. érzék és a javítás után) 2x420.ezer XP-be kerül, megéri? Ha a harmadikat és a másodikat (6. érzék+javítás; javítás) akkor 840ezer+420ezer az ár.

Ráadásul nem is ilyen egyszerű a képlet, mert ezen az ágon a rádiós cserélődik. T6ban van utoljára saját jogú rádiósod, utána előbb a loader (T7-8-9) majd a a parancsnok veszi ezt át (T10) vagyis lényegében T10-re a parancsnok 3. skillje, 840k-ért fog adni 8 méter látótávnövelést, vagy, ha goldért T10ben átrakod, akkor 12 métert.

szerintem:
parancsnok: 6. érzék, javítás,
gunner: javítás, snap shot,
driver: javítás, sima utazás,
loader: biztonságos elhelyezés(ez az első!), javítás,
rádiós: javítás, amíg el nem dobod

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113807) SoulReaver válasza rlazol (#113806) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért nem baj, ha van álca az orosz meden. Nincs mindig lehetőség szakaszban rássolni.. Ha olyan a pálya és a helyzet, akkor jól jön. Akár bokorban sznájpolni.

(#113808) mcwolf79 válasza rlazol (#113806) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem csak a bokorbújó TD-knek jön jól az álca.
Azért az sem mindegy, milyen közel sunnyoghat a med az ellenfélhez.
A végjátékban pedig a meccset döntheti el az álca.
Nem azt mondom, ne első legyen, de 3.-nak elkél.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113809) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#113807) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Simán ! Ha látom , hogy agyhalott a csapat és egy oldal üres vagy épp csak van egy bot passzív spotter akkor beállok mögé és lövöm amíg van HP a botban aztán , nyomás a többiek után :DDD
Nálam med tankon a javítás+ pontosság növelő skillek mennek !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113810) rlazol válasza mcwolf79 (#113808) üzenetére


rlazol
addikt

persze, harmadiknak lehet jó, de itt most az első két sor volt a kérdés, és oda azért annál van fontosabb.
főleg, h az álca akkor igazán jó, ha több legénységi tag is megkapja.
Amúgy meg ott az álcafestés. T44-en 4 legény 19%-nyi kamójával egyenértékű. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113811) Black_Sheep válasza rlazol (#113806) üzenetére


Black_Sheep
tag

Végjátékban életmentő mind az álca, mind a látótáv. CW-re álca nélkül nem visznek. Ha nincs/meghal a light a csapatban, akkor bizony spotolni is kell, ha nyerni akarsz.
De nézzük a számokat: 400 m a látótávja a T62a-nak. Optikával 440, reconnal és BIA-val 457,6m. Majdnem 60 m előnyöm van az alap ellenféllel szemben. Szerinted ez elhanyagolható?

(#113812) jozefgucci1 válasza Black_Sheep (#113811) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te nem a wotinfos- Black-Sheep vagy ? Ráadásul Vtepses is ha jól tudom ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113813) rlazol válasza Black_Sheep (#113811) üzenetére


rlazol
addikt

maradjunk a kérdező által feltett kérdésnél, aki NEM CW-zik, így az nem szempont

és ne kavard bele az optikát, a skillekről beszélünk.
T62A-n a parancsnoknak lehet látótávnövelése a saját és a rádiós skilljén keresztül. De a rádiósét csak akkor teheted rá, amikor eléred a T10-et, mert addig az a töltőn van. Ha van 6. érzék és BIA, akkor legkorábban 3. skill lehet, ami 0-ról 100-ig 840ezer XP.

BIA-val+optikával lenne a látótávom 449.43 méter.
+reconnal 459, a különbség 10 méter, nem 60.
és ezért 840k XP-t áldoztál be és nincs egy T10-es meden fullos javításod.

negyedik skillnek elmehet, de 1,68 millió XP-ért szerintem a JoAT (vagy akár a kamó) jobban megéri mint 10 méter látótáv. Ha kilövik a töltőd akkor az 5.94 körüli töltésidőd majd' 12 mp-re ugrik, de ha 100-as a JoAT akkor 8,91 lesz. Ez 3 mp különbség a töltésben - egy meden nekem jobban megéri. Igaz, én se CW-zem.

szerk.: végjátékban minden életmentő lehet, van., h ez kell, van, h az. A jobb legénység döntő lehet, tény. hogy adott esetben a felesleges JoAT-nél (mert nincs kilőtt tag) jobb bármi, az is igaz. A töltő kilövése éppúgy "mileszha" szitu, mint a végjáték. Van, h a látótáv jön jól benne, van, h a kamó. Általánosságban, alapskillnek én nem tennék látótávnövelést egy 10es medre, akkor inkább a kamó.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113814) Argh! válasza jozefgucci1 (#113804) üzenetére


Argh!
aktív tag

"Amivel nem voltam a T44-nél kibékülve az az átütés 175mm azóta mintha buffolták volna ) és a borzalom lomhasága"

Komolyan? T 44 lomha? Ezt komolyan gondoltad?
Sokmindent lehet mondani a t44-re de hogy lomha lenne azt nem.

(#113815) Motyi válasza rlazol (#113813) üzenetére


Motyi
senior tag

" a JoAT jobban megéri" - használj prémium orvosi ládát és védettebbek lesznek a legényeid, ha meg megsérül akkor meggyógyítod. :P De viccet félretéve nem olyan nagy dolog egy legénységet felhúzni 3+ skillesre, kell egy 3x crew xp hétvége és aktivál az ember hozzá 2x XP és 2x legénységi XP izéket, máris 10x gyorsabban fejlődnek. És ugye ha már a negyedik skillt gyűröd akkor van helye szinte mindennek. ;)

(#113816) Tuco Ramirez válasza Motyi (#113815) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szerintem a Jack of All Trades és az Armorer a két leginkább alábecsült legénységi skill a WoT-ban. Nekem mindhárom heavym (T-10, IS-7, T110E5) legénységén van 3-4. skillként és nagyon sokat számít. Kilőtt löveggel és legénységi tagokkal is bőven használható marad a tank (az eü. csomagot elég a parancsnok feltámasztására elhasználni, a kisjavítót meg tartalékolni a lőszerrekeszre).

A javítást vagy álcát a medekre témához pedig annyit, hogy a javítás kb. minden tankon nagyon hasznos (jó az artykon nem igazán, bár ott a BIA-n kívül amúgy se sok értelmes skill van), a camo viszont szerintem csak azokon a medeken, ahol alapból is jó az álca, valamint egy pontos ágyú is van a tankon. Kistieres medre szerintem felesleges az álca, olyan messziről ahonnan még számítana a camo (250-300 m) már szerencse kérdése eltalálni velük bármit, sokkal fontosabb a javítás. Annak se sokat ér, aki agresszív stílusban játszik vagy a közeli harcra alkalmasabb a tank (tipikusan az orosz medek vagy pl. az STB-1). A camo egyébként is sokszor csak addig "él", amíg el nem sütöd az ágyút, arról nem is beszélve hogy a pályák nem kis hányadán (Himmelsdorf és a többi városi map) a kis távolságok miatt nem nagyon lehet kihasználni a camo előnyt.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#113817) Black_Sheep válasza jozefgucci1 (#113812) üzenetére


Black_Sheep
tag

Igen, Black_Sheep_01 az accom, a VTEPS Legends-ben játszom nyuggerként. :-)
@rlazol: "A látótávnövelés nek nem vagyok híve." - ezt írtad, erre reagáltam. Az optika is látótávnövelést szolgál. Szerintem a camoval együtt ez is alapvető a medeken, ráadásul állandóan aktív skillekről és felszerelésről beszélünk, nem csak akkor ad előnyt, mint az ezermester perk, ami a gyógycsomag felhasználása után kilőtt tagot helyettesíti.
A CW titeket jelenleg nem érint, oké, elfogadom. De ennek a játéknak a klánháború a csúcsa, a szervezett, taktikára épülő csaták. Ha valaki elér egy jobb szintet, érdemes klánba lépnie, mert sokkal élvezetesebb a CW és a stronghold, mint a random. A jutalmakról nem is beszélve (gold, jutalomtank). Gyorsan lehet fejlődni, a kredit ömlik, szakaszban tolhatod.

(#113818) lacibacsi válasza Motyi (#113815) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gratulálok az optimizmusodhoz és a játékbeli teljesítményedhez is, de hidd el, hogy nem mindenkinek olyan egyszerű kihúzni azt a három skillt. Az akárhogy is számolod majdnem másfél milló XP (ha sima 100%-ról indulsz). Ha mondjuk 1000 az átlag XP-d a tankra (akkor már qrv@ jó vagy), akkor tartalékkal, meg 3x-os hétvégével is csak 4000 XPmegy csatánként a legényedre. Akkor mennyi is az 1470 ezer? Kb 360 csata?!? Tényleg nem olyan nagy dolog... :U Ha pedig nem egy tankban járatod őket, hanem viszed magaddal felfelé a fán, akkor meg azon buksz egyre többet, ha nem aranyért képzed át őket. Ráadásul 3x hétvégék nincsenek állandóan, a személyes tartalékok is elfogynak egyszer, a napi dupla meg nem valami sok...

Bár én noob vagyok, de azért valamit jelez, ha elmondom, hogy nekem 1750 csatába került, hogy 4 skillre húzzam a legényeket a SU-100Y - ISU-152 párossal. A három skillhez kicsivel kevesebb, mint a fele XP kell, tehát mondhatjuk, hogy az kb. 850-900 csatából van meg egy magamfajtának. Egy jó játékosnak nyilván csak a fele, de azért már is túl van a "nem nagy dolog" kategórián... Szerintem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113819) zodo válasza jozefgucci1 (#113804) üzenetére


zodo
nagyúr

Hajnalban felvilágosítottak hogy a VII-VIII -ok nem annyira adják de T-54 és a X-es jók.
Nem tudom melyik lesz a végén mert az is lehet nem az én világom a med stílus.
Tesztszerveren kipróbáltam a T-44, 54-et és tény hogy utóbbi a tetszetősebb.

(#113805) Black_Sheep

Köszi.
Sejtésem volt hogy álca és látótáv az elsődleges felszerelés. Legénységet illetően nem voltam képben de majd alakul. Mondjuk ha nincs más még heavykre is teszek álcát, periszkópot.

(#113806) rlazol

Szintén köszi, szépen levezetted. El töprengek majd rajta ha oda érek.
KV-13-ba mivel nem volt legénységem vagyis az (R)-s T-62A legényeit is csak goldért tudtam volna átképezni ezért 75% keridtes brigád ül. Szóval még korai volt a kérdés de T-43 ba már valószínű hogy 100-ak ülnek ezért is kérdeztem rá.

(#113820) Motyi válasza lacibacsi (#113818) üzenetére


Motyi
senior tag

Nekem tényleg nem tűnik így vészesnek, de hidd le nem akartalak leszólni vagy megbántani, csak szerintem bizonyos feltételek mellett lehet gyorsan is. :) Az én számításom szerint az 1000 alap XP 2000 duplázva és mivel 5x legénységit számoltam a példámban (3x+2x) így 10k Xp/csata átlagban --> 147 csata --> egy hosszú hétvége (szombattól hétfőig) ha valaki igazi kocka :P (persze prém tank, fejlesztett képzés bekapcsolva). És értelemszerűen aranyból képzem át a legényeket ha valamit mókolok. ;) De való igaz, hétköznapi körülmények között nem egyszerű és időigényes dolog. :R

[ Szerkesztve ]

(#113821) Enzolord válasza mcwolf79 (#113799) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉS még goldot sem lőttél?? Ezt hogy képzeled.. Az ilyenek miatt nem lehet rendesen játszani.. :C :C :C :C ;] ;]

(#113812) jozefgucci1 Jézusom, még 1.. Mi lesz itt Cvakk 2?? ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113822) csaba17 válasza Zigi (#113802) üzenetére


csaba17
senior tag

nálam is hasonló volt a probléma, visszaraktam az egyel régebbi xvm-et, tankot úgy sem vásárolok naponta, más hátrányt meg nem érzek.
nálam valamelyik hang olyan lett, mintha beragadna, megakadna a hang. kicsit hasonló, mint anno régi gépen mikor majdnem lefagyott és megakadt még a hang is. de itt nem fagyásról van szó, mert a játék szépen futott, de az a hang borzasztó volt...

(#113823) zodo válasza Motyi (#113820) üzenetére


zodo
nagyúr

Ehhez még csak annyit hogy ha ne adj isten nem 4 fős a legénység akkor még rosszabb a helyzet(ünk)
Pl a T29 -el ma mentem a 100. csatámat, egész jó 63% wr igaz a kiválósági jel csak 50 %-on de a legénység még csak az első skill 89%-nál tart úgy hogy az M6-ból ültek át 66%-nál.
Mondjuk nem emlékszem pontosan de valószínű hogy 5-en goldért + szintén goldért egy új 100%-os alapképzettségű Töltő aki a Rádióst váltotta.
Igaz nem gyúrtam rájuk extra xp-kel csak a hétköznapi teljes kifejlesztés, napi x és van rajta 41k xp így még hiányzik 59k a T32 kifejlesztéséhez.
Szóval nekünk, egyelőre csak az irigykedés marad a csili legénységek láttán. :)

(#113824) Motyi válasza zodo (#113823) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem kell irígykedni, E100-am 5 skilles legényeivel simán van 47%-os WR-em a tankon :P

(#113825) jozefgucci1 válasza Enzolord (#113821) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Neked is el kéne gondolkodnod végre , hogy mihez kezdesz magaddal ? Látom próbálkozol itt ,de most őszintén megéri ? Amennyiben egy versenyképes , jó hangulatú , baráti -sexuálisan túlfűtött csapathoz akarsz csatlakozni , akkor keresd meg és szólj nekem is :DD
Ezt azért kaptad mert nem hívsz szakaszba mostanában :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113826) Zigi válasza csaba17 (#113822) üzenetére


Zigi
senior tag

Kösz. Az az a hang amikor ellövik az ammorack-ed.

Valaki esetlen nem tudja a mostanit hogy lehetne meg hackelni ?

(#113827) Enzolord válasza jozefgucci1 (#113825) üzenetére


Enzolord
addikt

;] ;] ;]

Természetesen azért nem, mert nem voltam fent játékban, a vezírrel + Gerzsinhóval kikapcsolódtunk, és mert folyton holmi erődözéssel meg klánháborús izével takarózol.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113828) jr1994


jr1994
addikt

Hónapok óta ezzel szopok, megveszem a 140-et és meg is van :D

replay

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113829) galervin93


galervin93
őstag

Szakaszhoz van valakinek kedve? Farmolnék a várható akciókra, úgy fél hattól köbö. T8, esetleg T6...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113830) Motyi válasza galervin93 (#113829) üzenetére


Motyi
senior tag

Milyen akciók, mit tudsz? :)

(#113831) kchryss Köszi az infót, asszem akkor lesz egy kis pénzköltés. :D

[ Szerkesztve ]

(#113831) kchryss válasza Zigi (#113826) üzenetére


kchryss
addikt

Szia Zigi!
xvm konfigban kell kikapcsolni az xvm hangokat.
res_mods/configs/xvm/xvm.xc
Jacktor packban itt be kell szúrni az utolsó sorba egy "sounds" : { "enabled" : false }-t vagyis így nézzen ki a vége:
"region": "auto",
"sounds" : { "enabled" : false }
}

Fontos hogy az "auto" után is rakj egy vesszőt.

Jacktor 1 fájlos kutyult konfigjához én biztos nem nyúlok szóval ha nem tudod megcsinálni egyedül akkor töltsd le INNEN. :P

(#113830) @Motyi: WG évforduló lesz 1-2 hét múlva akkor mindig van egy csomó akció.

[ Szerkesztve ]

(#113832) Black_Sheep válasza Enzolord (#113821) üzenetére


Black_Sheep
tag

"(#113812) jozefgucci1 Jézusom, még 1.. Mi lesz itt Cvakk 2?? ;] ;] ;]"

Még egy mi? Valami problémád van velem?

(#113833) Sebestyen01 válasza Enzolord (#113821) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A gold resze a jateknak, aki ennyi ido alatt nem fogadta el, az csak magaval baszik ki, mert idegeskedik! :U Amugy teged mi tart vissza hogy azt hasznald? :U

(#113834) kchryss válasza Motyi (#113830) üzenetére


kchryss
addikt

Április 12. az eu szerver alapításának évfordulója. Előző évek alapján szinte minden le lesz akciózva. :)
2015-os akciók
2014-es akciók

(#113835) wwenigma válasza Sebestyen01 (#113833) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En nem idegeskedem, napi 10 reportom van botokra, goldspammerekre... ;] A skill hiányát nagyszerűen lehet ele pótolni, egyuttal wn8-at huzni. Kár hogy utana errol megfeledkezve mutagatnak ujjal a Te , goldspam nelkuli wn8-adra. De ezeken meg mosolyogni kell, ha elfogy a napi report-adag. :))

Legalabb ugy erezheti mindenki, hogy elért valamit az életben. Legyen ennyi örömük.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113836) Enzolord válasza Black_Sheep (#113832) üzenetére


Enzolord
addikt

és (#113833) Sebestyen01

Úgy látom, ma senki sem vette be a mosoly bogyókat srácok.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113837) galervin93 válasza Motyi (#113830) üzenetére


galervin93
őstag

Lentebb már írták, szóval lehet tervezni a kreditégetést. :)) Nekem egy-két gép, felszerelések, meg prém kaja-pia ami hiánycikk...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113838) #84221696 válasza Enzolord (#113836) üzenetére


#84221696
törölt tag

Front van ;]

(#113839) Enzolord válasza #84221696 (#113838) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja, Keleti Front.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113840) Zigi válasza kchryss (#113831) üzenetére


Zigi
senior tag

Kösz Kchryss úgy néz ki működik!

(#113841) wwenigma válasza galervin93 (#113837) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ehh és még a JgPzE100-ra is kell 3 misi... :O

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113842) jano_77


jano_77
nagyúr

Használja vki az új 9.14.19-es Aslain-t? Nem tapasztalt esetleg olyat, hogy mikor fehér zászlós foglalás van, akkor hiába állnak 3-an a körben, mégis csak kettőnek jelöli?!? Mostani csatában ugyanis ez történt és nem értem, hogy mi lehet az oka!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113843) csaba17 válasza Zigi (#113826) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi az infót. visszanéztem pedig egy replayt de az ammorackre nem is figyeltem :)
mind1, borzasztó az a hang.

(#113844) Guargumi


Guargumi
tag

Miért kritérium a boot camp küldiknél, hogy nyerd meg a csatát?
Érdekes módon a warshipben ezeknél a küldetéseknél nincs ilyen.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#113845) jano_77 válasza Guargumi (#113844) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért mert itt nem lehet nyerni a sok gyomnövény miatt, így nem kell adniuk boost csomagokat. Jól ki lett ez találva. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113846) Black_Sheep válasza Enzolord (#113836) üzenetére


Black_Sheep
tag

A mosolybogyó adagom helyett a szerencsebogyókat vettem be véletlenül. Tízből 10 win. Mit fogok emiatt szívni holnap...

[ Szerkesztve ]

(#113847) Guargumi válasza jano_77 (#113845) üzenetére


Guargumi
tag

értem, akkor minek van?:)

a legtöbb olyan küldetés értelmetlen amiben benne van, hogy "nyerd meg a csatát"
de nyerni tényleg nem lehet 2/8, vicc.
Minimális ráfordítással, ésszel ez még a jelenleginél is jobb játék lenne, de nem megy.

Mindegy.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#113848) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Mai eredmény 8 meccsből 1 győzelem... :B :W :W
azt hiszem ma itt elég is volt a csatározásból... :(((

WOT: kissio

(#113849) galervin93 válasza Dr.Én (#113848) üzenetére


galervin93
őstag

Yep... [link]
Persze pont ezelőtt a meccs előtt crashel a játék, miért ne akkor, amikor végre beadja lighttal Prokhorovkát... De azért volt egy bot csapat is a "segítségemre"...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113850) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

A csúcson kell abbahagyni... :DDD IS-7 ACE, asdqw3 szakasztársnak ezúton is köszönöm a meccset. :R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.