Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113251) jr1994 válasza kchryss (#113249) üzenetére


jr1994
addikt

LooooooooooL :C tényleg. Na. A csata közben persze tudtam, csak a replayt este raktam fel már álmosan. De gáz :D Az zavart meg hogy a 9-essel is mentem utána, később.

Amúgy a kezdő pozíciót szeretem ezen a pályán, oda szoktam menni ha alkalmas tankkal vagyok, aztán mikor rám estek valamerre menekülni kellett és csak előre láttam esélyt. Szerencsére a társaim megzavarták az üldözőimet így jól jött ki a dolog.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113252) wwenigma válasza galervin93 (#113250) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs prém AP, az normál PCT. RRO a prémje +3méter robbanási sugárral a normálhoz képest. (9,21m) Én AP-val használom jobbára.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113253) adrian360


adrian360
őstag

[link] mától megint van boot camp challenge, kétszeres XP csomagokért

(#113254) popey37 válasza adrian360 (#113253) üzenetére


popey37
addikt

látszik is a statomon, megint a sok retardált játszik

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113255) galervin93 válasza wwenigma (#113252) üzenetére


galervin93
őstag

Úgy értettem hogy a "prém helyén", a kettes gombon AP van.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113256) popey37 válasza popey37 (#113254) üzenetére


popey37
addikt

T-150 2/9 1 146 2 564

és minden tankommal ez a helyzet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113257) SoulReaver válasza popey37 (#113254) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor én sem játszom, mert a sok retard lerontja a statom... Miattuk sebzek keveset és miattuk nincs killem. Miattuk nem tudok hátul maradni és lőni akit tudok... Miattuk nem tudom, hogy hol tudok érvényesülni....

(#113258) po1son válasza galervin93 (#113250) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem is elégé OP a 9es ágyú rajta, főleg ha a kicsihez viszonyítjuk... Tiger II-t nem egyszer szedtem ki már egy lövéssel, de egy is7ről is simán levesz +1000hp-t... :))
Elején nem szerettem ezt az arty-t, de ha egyszer ráérez az ember.... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#113259) popey37 válasza SoulReaver (#113257) üzenetére


popey37
addikt

hát nagyeszű barátom erre nem mondok semmit. ha tudnál olvasni, vagy legalább ismernéd a számokat nem irkálnál ilyen sületlenséget.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113260) SoulReaver válasza popey37 (#113259) üzenetére


SoulReaver
veterán

:C Minden elismerésem a tied, ha azt állítod, hogy a csapat miatt sz@r a statod...

Még csak jelét sem látni a noobmeter-en, hogy te jobb lennél, mint a cspatod.. :D

(#113261) Enzolord válasza po1son (#113258) üzenetére


Enzolord
addikt

Jézusom, még a végén megalakul itt a clicker fun klub.. ;] ;] ;]

(#113260) +SoulRiever- Az enyém viszont a többiek miatt szar, mindig rohanok előre, hogy klántársaim hátulról tudják csipegetni az ellent, míg én hősi halált halok, hogy nekik nőjön az egekig az Epéniszük.. :C :C :C ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113262) popey37 válasza SoulReaver (#113260) üzenetére


popey37
addikt

https://hu.wot-life.com/eu/player/popey46/

én ezt nem merném igy kijelenteni

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113263) lacibacsi válasza popey37 (#113262) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez egy nagyon gyenge, vérvörös stat. :K
Kérdezd csak meg Diegho-t! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113264) SoulReaver válasza popey37 (#113262) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mit nézzek? 24h vagy az összeset? Siralmas, hogy 21k csata után ennyit tudsz felmutatni.

#113261) Enzolord

Van benne valami.. ;]

#113265) Enzolord

Mert te chatelsz közben mindig, nem is vagy ott csata közben, de ha figyelnél is, akkor simán jobb vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#113265) Enzolord válasza SoulReaver (#113264) üzenetére


Enzolord
addikt

Hé hé hé.. Csak óvatosan.. :) Majdnem ilyen az én statom is.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113266) Enzolord válasza SoulReaver (#113264) üzenetére


Enzolord
addikt

Zill, Te vagy az?? ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113267) MinionFlasH válasza Enzolord (#113265) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Majdnem ilyen az én statom is.."

Gondtalanok vagyunk, ez baj? :DDD

(#113268) popey37

Ne húzd fel magad, nem történt semmi komoly, felesleges túlpörgetni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#113268) popey37


popey37
addikt

tényleg jo szar, de azért kiváncsi lennék a tietekre. persze mindegyikötök lila , már ugy kezdtétek, hogy lilák voltatok. minden tank egyből fullosan került a garázsba és nem volt egyikkel sem egy vesztes meccsetek sem.
minden fejlesztés megvolt előre, még rá sem kellett temmi a tankokra, hiszen ugy kerültek a garázsba.
ugy látom itt is nagy arcok vannak, ide sem kell jönnöm többet.

azért szivesen mennék mindegyikötökkel egy kanyart, megnézném mi az amit tudtok. mert arcotok az van. arra vigyázzatok ha hazamentek, hogy az ajtófélfát jól kenjétek be vazelinnel

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113269) jr1994 válasza popey37 (#113268) üzenetére


jr1994
addikt

Mikor érsz rá?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113270) popey37 válasza jr1994 (#113269) üzenetére


popey37
addikt

bármikor

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113271) SoulReaver válasza popey37 (#113268) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem senki nem reagálna, ha nem lennének jobbak nálad. Elnézném én is, ha 2-3k csatád lenne, de nem.. Neked több mint 21.000 csatád van, és próbálod velünk elhitetni, hogy a csapat miatt ennyi a statod..

Én nem vagyok kék, se lila, de nem is fogom a csapatra... Viszont Megnézheted a statom, nem huszárkodok, de több kilőtt tankom van, mint csatám, stb.. stat.

A személyeskedést megtarthatod magadnak... Egy jó ideje jössz itt sírni, meg összeesküvés elméleteket gyártasz. Olvasd el a topic szabályzatot és, ha nem érted/nem fogod fel, akkor valóban nem kell tovább ide látogatnod..

Tanácsokat nem fogadod meg és a többi...

(#113272) jagada


jagada
őstag

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113273) jozefgucci1 válasza popey37 (#113268) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem félreértetted amit lentebb írtak ! Nincs azzal gond , hogy a statod olyan amilyen , viszont ezt a csapatra fogni csak nagy butaság. A jó játékosok nem véletlenül olyanok , mert ők felismerik ha hullóban egy oldal és váltanak , végső esetben már arra mennek , hogy az elvárt sebzés adott csatában meglegyen .A te számaidból látszik , hogy ez neked nem sikerül túl gyakran.

Amúgy a legtöbb itteni tagnak az 1. hsz-ban ott a játékosbeli neve és rá lehet keresni !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113274) popey37 válasza SoulReaver (#113271) üzenetére


popey37
addikt

hát neked van igazad.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113275) SoulReaver válasza popey37 (#113274) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem hiába mutatsz 1 kört, amiben sebeztél valamennyit... Nem ezen múlik, hogy jó vagy, vagy nem... De látom felesleges neked írni, mert nem fogod fel úgy sem... Részemről ennyi... Majd belátod 40k csatánál, hogy lehet hallgatni kellett volna azokra, akik segíteni akartak.. Bár láttam már 70k csatás botokat is...

(#113276) Enzolord válasza popey37 (#113274) üzenetére


Enzolord
addikt

A statod csak rajtad múlik.. Jó, nem csak rajtad, de kb 90%ban..
A győzelmi aránynál már a csapaton is, de azért ott is tudsz javítani, ha jó vagy, és nem csak átlagos..

A folyamatos egyenletes jó teljesítmény a titka az egésznek..
Nekem is vannak nagyon jó köreim, de nagyon sok, ahol elhullok, mint a kaki, mert nem figyelek, vagy csak balfék vagyok..

(#113277) Sixkiller6 Diegho szerint sárga, amúgy ez már nem rossz stat... ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113277) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

csak hogy ez enyémet is belógassam az össznépi e-péló méregetésbe
>>link<<

fogalmam sincs, hogy ez mennyire jó vagy rossz, pont nem érdekel

- no es importante -

(#113278) tsiga18


tsiga18
tag

Ha már e-péló: itten

Az elején 4-5k csatát tomatóként játszottam 10-15 fps-el, halvány lila dunsztom sem volt mit és hol kellett lőni. De egy kis odafigyeléssel ide is el lehet érni, és feljebb is. Rerollnak nem látom értelmét.

Amúgy az alacsony wn8-as játékosok ugatnak a legtöbbet ingame, hogy "noob team".

(#113279) Argh!


Argh!
aktív tag

Sose fogom megérteni ezt a stat huszár dolgot. Nekem 2k feletti wn8-am volt de sose érdekelt. Ha egy kör már nem úgy sikerült akkor jött az oltás hogy ebay account ..
Lehet én vagyok a wotba az eggyetlen aki szándekosan lerontotta a statját :DD Kelett hozzá 300+ kamikaze kör bulldoggal meg 300+ kör JP II vel, su-122-54el meg csata elején átrongyoltal es löttem az artykat, néha meglepö módon sikerült 3 artyt is kilöni mielött kilöttek.Kaptam is reportot, ahhoz képest hogy 3 hétig igy játszottam csak 1 nap bann lett az eredménye :U
Az ebay acc beszolások megszüntek, aki beszól annak megy ignore. Úgy játszok ahogy én akarok, magasról teszek a csapatra, nem érdekel gyözünk vagy veszitünk :DDD Nehogy már egy játekba úgy játszak ahogy másoknak tetszik... Az a lényeg hogy nekem mi a jó benne.
Viszont aki saját csapatomból kilő engem annak privátban nem szoktam kegyelmezni.
Na vége a mesének gyerekek :DD

(#113280) popey37 válasza Argh! (#113279) üzenetére


popey37
addikt

végre egy igazi játékos akit nem a számok érdekelnek. :R

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113281) SoulReaver válasza Argh! (#113279) üzenetére


SoulReaver
veterán

Félre érted, és a többiek is. Nem az itt a lényeg, hogy kinek milyen jó/vagy rossz a statja. Hanem, hogy 21k csata után sem érti a játékot, ezért a csapatra fogja. A stat csak útmutató, hogy egy adott játékos mennyire értékes a csatáiban.

#113280) popey37 Akkor te miért hozod fel mindig a statod? Miért másolgatod be folyton, hogy ennyi meg annyi lett az aznapi, vagy épp 1-1 köröd? Ellent mondasz magadnak....

[ Szerkesztve ]

(#113282) popey37 válasza SoulReaver (#113281) üzenetére


popey37
addikt

mások miért mutatnak meg egy egy jobb vagy roszabb kört?

szerintem ez a topik azért lett inditva, hogy lehessen hol beszélgetni a wotról.
az ég világon semmi szándékom nincs a mutatott körökkel, csak megosztottam veletek, de többet nem teszem, mert ezek szerint nincs rá igény.

különösebben nem érdekelnek a statok, peszre jó lenne minél jobb játékosnak lenni, de ez randomban egy csapatjáték és egyedül kevés vagy ahhoz, hogy eldönts egy csata végeredményt. persze vannak kivételek, de azok mindig erősitik a szabályt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#113283) rlazol válasza popey37 (#113282) üzenetére


rlazol
addikt

egész a legutóbbi időkig ebben a topikban tiltott volt a "mindenféle" körök "csak úgy" megosztása.

Általában akkor szokás berakni valamit, ha valami rendkívüli: pl egy LT-15 kör, vagy egy nagyon magas sebzésérték, esetleg adott tankkal első ász. A lényeg, h a szimpla értékek/képek mellé ott legyen a replay, amiből a többiek tanulni tudnak.

Az egyéni statokat az egyén befolyásolja, a csapatstatokat a csapat. Ugyanabból a pool-ból ugyanaz az algoritmus adja a csapatokat, mégis van, aki 2000-t lő/csata, más, ugyanazzal a tankkal 500-at. Ez valamennyire persze befolyásolja a WR-t is, de láthatóan a WN8 hosszútávon nem a csapattól függ, hanem az egyéni tudástól és képességektől. Én is gyenge játékos vagyok, igyekszem tanulni és tudom, h a WN8om csak én befolyásolom.UFF

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113284) SoulReaver válasza popey37 (#113282) üzenetére


SoulReaver
veterán

Beszélni lehet a wot-ról, de nem minden percben sírni, hogy "szar a csapat, egész nap ilyen köröket kapok, a csapat miatt szar a statom" stb...

HA valamit nem értesz, elmagyarázzuk, vagy vannak ezzel foglalkozó oldalak, ahol leírják, szájbarágósan. A topik fülön ott egy rakás oldal, nem hiába vannak ott... Csak olvasni kell..

(#113285) mcwolf79 válasza popey37 (#113282) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem arról van szó, hogy mutatsz-e egy jó kört vagy sem.
Az a gond, hogy ez 30 hsz-edből 1 db. A többiben mindig megy a sírás, hogy hülyék a többiek (ez neked újdonság???), CSAKIS TÉGED szivat az MM, a lilák/kékek csak a killeket lopkodják,stb. Ha konstruktívan hozzátennél valamit a fórumhoz akkor oké, de egy idő után uncsi olvasgatni a rinyálásodat. És a legnagyobb baj az, hogy nem vagy hajlnadó hallgatni a többiekre, mert úgyis az a jó, amit te elgondolsz. És már megbocsáss, de emiatt nem lesz belőled sohasem jobb játékos, mert csak a magad feje után mész.
Amúgy emiatt nem muszáj ide írnod ha már felajánlottad, nagyon nem fogjuk érezni hiányodat :N

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113286) A Zéé válasza rlazol (#113283) üzenetére


A Zéé
addikt

azért nincs teljesen igazatok teljesen abban, hogy a wn8-ad csak te befolyásolod, mert vannak olyan esetek, amikor igen is számít, hogy a körülötted levők mit csinálnak.
példák tucatjait lehetne rá mondani, hogy jó helyen vagy, igyekszel jól csinálni a dolgod, és még nem is tök egyedül vagy az adott oldalon, mégse tudsz értelmes sebzést összelőni.
De hogy kicsit konkrétabb legyek mai élmények:
El Haluf, Pershinggel top tier vagyok, közös bázis foglalás, elindulunk 6-7-en a bázis feletti sziklákhoz, jobbára azok a tankok, akiknek ott kéne lenni, ellenfelek közül is kb annyian vannak ott, mégis a 6 tankból 5 úgy hal meg, a csata 2. percében, hogy alig van sebzése, és a pálya többi része se áll jobban. Ilyen helyzetben örülhetsz annak, ha neked van időd, és lehetőséged 4-5 lövésre, abból 1 úgyis elmegy világgá, 1 lepattan, marad 2-3 sebződ, 1000 dmg... Nézd meg a wn8-ad. A csata végeredménye 15 - 4 (v. 5)
Steppes, szintén közös bázis foglalás, a 15 tankból 13 odamegy hullát játszani a két induló bázis közé a sziklákhoz, hiába pittyegek középen az STA-1-el, hogy baj van, kibújni fedezékből nem lehet, mert az ellenfelek majdnem hogy felesben jönnek a foglalókör irányából is, 1 sebző lövésre futotta, mert kétirányból jöttek felém, szétkaptak, mint foxi a lábtörlőt. Nem tartott 5 percig a csata. 15 - 3. Itt nyilván én is elszabtam, mert nem kellett volna egyedül arra menni.
Amúgy szerintem Erlenberg Támadás talán a legjobb példa erre, hogy ha ott egyik irányban megindul a támadó csapat, de úgy nagyon, akkor simán le tudják tarolni úgy a pályát, hogy a védők közül kb esélye sincs senkinek se értékelhető sebzésszámot produkálni, hiába van a tuti védekező helyeken.

Persze ezek 1-1 csaták, és 10k csatán belül elveszik a jelentőségük, de azért nem 1, nem 2 ilyen csata van naponta, hogy hiába vagy te nagyjából jó helyen, hiába teszed kb. azt amit kellene, mégse tudsz értékelhető lövésszámot produkálni.

Just a simple Lineman...

(#113287) kobipeti válasza mcwolf79 (#113285) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Na, azért tőlem is tartanak a nagyon jó játékosok, mondjuk akkor, mikor egy csapatban vagyunk..... :O az xvm mínuszt ír ki a nevem mellé!
Csak az bánt egy kicsit, így borzasztó kezdőként, hogy mindenki elfelejti hogy milyen volt kezdőként, amikor Noob-oztok az rólam szól, meg a régi kezdő Énetekről, vagy rosszul gondolom. Mondjuk már az ASWD-t 95%-ban eltalálom....

[ Szerkesztve ]

(#113288) SoulReaver válasza kobipeti (#113287) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az a baj, hogy nem egy kezdő játékosról beszélünk. Még szerencse, hogy vissza lehet olvasni..

(#113289) galervin93 válasza kobipeti (#113287) üzenetére


galervin93
őstag

Nem. Akkor anyázik az ember, ha tízezer csatákkal sem csinál többet valaki, mint egy marék kutyatáp...
Senki nem mondta, hogy nem volt kezdő, de sok ezer csatás "kezdők" ne legyenek már...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113290) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hogy ON is legyen, egy patkánykodó tank ász :P

[replay]

kobipeti
Mint ahogy írják, pont ez a baj, hogy nem egy 1000 csatás kezdő osztja itt az észt. Mindig más a hibás ha nem megy neki, de a tanácsokat meg nem fogadja meg. Az ilyen feleslegesen koptatja a fórumon a billentyűzetet, mert úgysem tanul belőle.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113291) kobipeti válasza SoulReaver (#113288) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Nem a kolléga fogta ránk kezdőkre hogy miattunk rossz a statja? <szarkazmus> Kellene a bokor eltávolító mod mellé egy tomato eltávolító is, csak akkor nem játszanék sose. +SoulRiever a szó amit keresel a szarkazmus</szarkazmus> lehet tényleg jelölni kellene, ha bántó akkor bocsánat többet itt sosem.

[ Szerkesztve ]

(#113292) SoulReaver válasza kobipeti (#113291) üzenetére


SoulReaver
veterán

Bocs, szokták legalább egy szmájlival jelölni, ha "szarkazmus" a mondandó...

Mi van ma.. :D

[ Szerkesztve ]

(#113293) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Ahogy a többiek írták, nem az a gond ha valaki a wn8 szerint nem szuper játékos, én is sokat szakaszozok narancs és sárga emberkékkel, hibáznak néha ahogy én is. A baj akkor kezdődik amikor elkezdik osztani az észt hogy hogy is kellene csinálni és olyan dolgokat hallok amiből egyértelmű hogy a játék alapjaival nincsenek tisztában. Persze ők jók, csak a wg, a csapat, a net a szar. Kerdem én másnak nem szar? Na ilyenkor inkább kilepek ts-ről.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113294) Enzolord válasza kobipeti (#113291) üzenetére


Enzolord
addikt

És azt se felejtsd, hogy aki itt 1400 fölött van, az mind nagyképű statpadder noob..
Ezért maradok végig 1370 körül.. De csak ezért.. Szarkazmus off.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113295) rlazol válasza A Zéé (#113286) üzenetére


rlazol
addikt

valóban, van, h az első bekapott találat egy ammo rack vagy első spotoláskor one-shotol az eleve oda szűkült arty, és van, h a csapat tehetelensége szerepet játszik abban, h nem tudok előremenni és megfelelőt lőni. :K Van, h az én oldalam üres, és mire átérek 8 ellenség lő rám. :o
De egyrészt, ahogy Te is írod ez elenyésző a 10k csatájoz képest, másrészt ennek megvan az ellentettje is, amikor te robbantasz full hp-ről, amikor leégetsz 500 hp-t, amikor a tomato-t nem zavarja, h lövöd 1 percen át szakadatlanul csak ott áll mozdulatlanul mert épp ő is lő valakit...
szóval azért 10k csatából a WN8 árulkodó. Főleg az utolsó 1000. Lehet, h lehetne 50-vel több vagy kevesebb, de érdemben nem befolyásolja más csak a játékos.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113296) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Egy darabig megint csendesbe leszek, de azért olvasok, csak a rutinomat dicsérendő: játék közben olvasom "nem keresel klánt", nézem egyedüli magyar vagyok xvm szerint. írnám hogy: " egyenlőre az ASWD gombokat keresem", de véletlenül a chat ablakot kilövöm, és csak a csata végén tudom visszahozni. Most már rutinos vagyok annyit írok "hidd el, nem ezt a droidot keresed". :) Ilyen dolgok csak velem esnek meg? Ja a lényeg annyira jó játékos vagyok hogy 1600 csatát mentem de az xvm 2k- t ír. :)

[ Szerkesztve ]

(#113299) SoulReaver válasza kobipeti (#113296) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem is 23cm félbehajtva, és még nem használtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113300) nyunyu válasza Enzolord (#113294) üzenetére


nyunyu
félisten

És azt se felejtsd, hogy aki itt 1400 fölött van, az mind nagyképű statpadder noob..

A francba, 2 hettel ezelott meg 1399 voltam, de utolso XVM frissitessel ismet 1400 fole kerultem :W

Mas kerdes, hogy mar egy hete nem jatszom, igy a csapnivalo csapat nem tudja tovabb rontani a statomat. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.