Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113051) slett27 válasza #43783936 (#113046) üzenetére


slett27
addikt

Jah, így érthető. Akkor másik noti, mert külső VGA-val árban kb ott is leszel (persze ha van ilyen lehetőség).

Ahh valóban...sry. De így most hogy többen írták, normális jelenség. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#113052) sith7 válasza Enzolord (#113048) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, az első 3-4 perc az "eseménytelen", de aztán beindul a buli :K

(#113053) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Ezt a szerencsétlen MM-et GDF-re járó műkörmös gólyák fejlesztik?
Az eloszlás semmivel nem lett egyenlőbb, mint eddig (konkrétan az első meccsen az egész csatában csak én voltam a saját tieremből, az ellenfél csapatban a legkisebb is +1), de legalább simán 3-6 perceket várok egy meccsre este 8-9kor, tehát kvázi csúcsidőben. Vicc.

Same rules apply!

(#113054) Barret001 válasza #43783936 (#113042) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem a matuzsálem C2d procival szépen megy fullhd felbontáson élsímítással.
Persze nem agyon szemetelt windowson. Nálam sokat számít egy win újra telepítés.
És nem érzem szükségét egy új gépnek :) egy olcsó ssd meg drámaian javítja a betöltést.

(#113055) jozefgucci1 válasza Enzolord (#113044) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szervezek én nektek hajóutat srácok nem gond ,csak előtte legyen meg ki melyik nap lesz a hordóban :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113056) Atti777 válasza EQMontoya (#113053) üzenetére


Atti777
senior tag

Mert az MM nem úgy működik, hogy megnézi hogy milyen tankok állnak sorban csatára várva, és abból összerak egy csatát, hanem indít egy csatát és ahhoz szedi össze a tankokat...
A logikát ne kérdezze senki, én sem értem miért ilyen

Ja, nemrég volt egy csata, a mi csapatunkban egy VI-os volt, mindenki más VIII-as, az ellenfélnél három VI-os, a többi ott is VIII-as...

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#113057) Enzolord válasza jozefgucci1 (#113055) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113058) mcwolf79 válasza EQMontoya (#113053) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kérlek ne kezd megint a siránkozást !
Érdekes engem egyből bedob meccsbe, nem kell várni (sztem. fél perc volt eddig a csúcs)
Valami titokzatos oknál fogba xopat a WOT, lehet a csillagok állása vagy mittomén, de úgy fest csak téged szivat ilyen intenzitással.

Atti777
érdekes én ilyen nyomi MM-et még enm láttam :U Pedig már kb. 30k csatám van.
Vagy light volt a T6-os , vagy valamelyik idióta szakaszba felrántotta magasabb tier-be.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113059) Barret001 válasza mcwolf79 (#113058) üzenetére


Barret001
addikt

Néha engem is várakoztat,de max 1-1,5 perc. És ez attól függ,milyen típusú tankkal megyek be!

(#113060) lacibacsi válasza EQMontoya (#113053) üzenetére


lacibacsi
addikt

"de legalább simán 3-6 perceket várok egy meccsre "

Ez egészen biztosan nem igaz! Igaz?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113061) jagada


jagada
őstag

Az artyk kaptak valami buffot a 9.14-ben??? Első hat csatában mind a hatban arty lőtt ki, pedig mentem mindenféle tankkal (nem japán heavyk). Oldalanként minimum 3 arty, de nem ritka az 5-5db sem. Megdöbbentően hatékonyak 7-8 killt zsebelnek be csatánként.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113062) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#113060) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Észre kellene már venni , hogy a srác direkt szivat minket , feltűnési viszketegsége van és még HHH-s is ! Jah és ez tapasztalat !

És amikor már azt hiszed nem lehet rosszabb akkor jön a másik fórumtárs ( ezt fájt leírni ) és jön a ninja Arty buffal :F Valami front érte el az országot ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113063) Atti777 válasza mcwolf79 (#113058) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem light és nincs szakasz:

Путин, иди нахуй!

(#113064) Sixkiller6 válasza Kelvin (#113033) üzenetére


Sixkiller6
őstag

benyomtam én is egy xp-bónuszt :)

- no es importante -

(#113065) #84221696 válasza jozefgucci1 (#113062) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem csak az országot érte a front, hanem az egész világot. :W
5 csata este az indiennel: 1. csata tier 10. Sok közöm nem volt a csatához, de sikerült a hp-m lesebezni. 2. csata tier 10. Az ellenfél nehéztankjai legázoltak minket. Volt 2 sebző lövésem. 3. csata, tier 8, kilövöm az ellenséges borsigot, mellette egy jgt 8.8, visszhúzódok, amíg betölt, majd töltés után kimegyek, becélzom a hasaalját, erre látom, hogy mg mindig megyek. Persze a lövésem mellé. A jgt 8.8 belém ereszt, majd a saját csapattárs amx 50 100 kilő. Ő tolt be a jgt 8.8 elé. 4. csata. Fedezékből egy O-ni kitolt az ellefél elé. 5. csata, saját csapattárs (fv 4202) kilő. Bár ez utóbbi a csata hevébe, véletlenül történt. Azt hiszem, mára be is fejeztem.

(#113066) Szepi1979 válasza jano_77 (#113025) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem olyan gyakori a lőszerreksz sérülés mint a cromwell/object140/bulldog párosnál de azért előfordul. Mondjuk nem emlékszem hogy eldobta volna a tornyát, de sérülni néha sérül.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113067) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#113055) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Merre megyünk? Hordóban mi volt előtte: olaj vagy rum?

“ nem kell mindig nyerni “

(#113068) jozefgucci1 válasza Szepi1979 (#113067) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Természetesen olaj , mi más ! Rumot már alig találni ami volt is dugták előlem :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113069) jano_77 válasza Szepi1979 (#113067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi

Jó ez a mai nap! Ha vki WR akar rontani, akkor hajrá, most nyomja! 23/9.....thx WG a retardokat :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113070) Warton


Warton
őstag

Első Ászom a Leo1-el 524 csata kellett hozzá, ráadásul egy újabb Obj260-as küldetést is sikerült letudni.

Replay

[ Szerkesztve ]

(#113071) Kelvin válasza #84221696 (#113035) üzenetére


Kelvin
őstag

Jó kezdet 30 csata és megvan az első mark. :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#113072) Barret001 válasza jano_77 (#113069) üzenetére


Barret001
addikt

6 kört mentem ma! Abból egy nagyon jó,igaz vesztés,a többi 5 az megalázó volt...Hamar meg is untam :D

(#113073) lacibacsi válasza Atti777 (#113063) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szabályos tankok tier szerinti kiosztása? Igen! További kérdés? Nincs? Köszönöm!

(#113062) jozefgucci1: Igazad van! Lehet, hogy rám is hat a front... :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113074) Kelvin válasza Kelvin (#113071) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem volt rossz a mai nap a győzelmi arányt leszámítva, beleszerettem a wz-131-be. Igaz a 100mm-es ágyúval tolom de majd kipróbálom a 85-t is hátha...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#113075) jano_77 válasza sith7 (#113026) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy az utolsó lövésnél, amivel reseteltem az ST-I foglalását a 99.9 másodpercben, szerencsém volt, hogy bement, mert lehetett volna lepattanó is és akkor befoglalja a bázist, de ennyire kiszámítani szerintem igen ritka. :B Ez egy nagyon jól sikerült csata volt, amit élveztem is az utolsó pillanatáig. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113076) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem tudom, mit sirtok annyit, nulla korbol ma mindet megnyertem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#113077) EQMontoya válasza lacibacsi (#113060) üzenetére


EQMontoya
veterán

Dede, többször összejött.

És mondjuk 20-30mp helyett simán 2-3p volt az átlag, és ami fura, hogy este 8 körül, amikor tényleg nem szokott lenni várakozás. Ilyenkor éjjel érthetően van, de most nincs is semmi extrém, csak 1-2 perc.

Same rules apply!

(#113078) Dr.Én válasza Barret001 (#113072) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tgnapi nap nekem is elég rossz volt, 10-ből 2 csatában nyertem...csak...többi vereség, de nagyon.... :B
legalább tudom hogy nem nálam volt a hiba :N

most meg reggel nem tudok felmenni a szerverre, mert szerver hibát ír ki... :U

WOT: kissio

(#113079) kchryss válasza Dr.Én (#113078) üzenetére


kchryss
addikt

Ez mekkora szívás. Pont teszteltem egy napi stat modot és már kb fél órája keresem a modban a hibát, hogy miért nem enged be miatta a szerverre. Erre kiderül, hogy senkinél sem megy a szerver. :W

(#113080) zodo válasza kchryss (#113079) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát ez az itt ülők és a prém óráim csak fogynak, nem beszélve az akció időtartamról. :(((

(#113081) Dr.Én válasza kchryss (#113079) üzenetére


Dr.Én
veterán

Majd este, ha az asszony elmegy melózni, akkor be vágodok a gép.elé 2-3 órára, aztán arra remélem jó lesz, tegnap nem jutottam előrébb :B
Remélem ma jobb lesz a csata felhozatal...

WOT: kissio

(#113082) jagada válasza jozefgucci1 (#113062) üzenetére


jagada
őstag

Én csak a tényeket irtam le. Mivel én nem artyzok, viszont vannak itt akik igen, nekik intéztem a kérdést, hogy ők a célkereszt másik oldalán is ugyanezt tapasztalják-e amit én.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113083) mcwolf79 válasza jagada (#113082) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem, nem kaptak buffot.
Ugyanúgy lutri ,hogy betalál-e.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113084) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Ez a lóhere küldetés pontosan hogy működik? Tegnap nem néztem, hogy teljesítettem e, de a nyert csaták számából elvileg igen. Van is egy lóhere az emblémák között, de nem ingyenes. A normál, most kedvezményes áron tudom megvenni. Akkor most ennyi vagy a küldetés teljesítéséért kapok majd ingyen is?

(#113085) #43783936 válasza hitman77 (#113084) üzenetére


#43783936
törölt tag

A lóhere ingyenes, ha meglett a 10 győzelem, de felhívja a figyelmed arra, hogy csak egy tankra teheted rá, és azon is fog maradni.

(#113086) Kelvin válasza hitman77 (#113084) üzenetére


Kelvin
őstag

Kapsz ingyen...bár lehetett volna kicsit érdekfeszítőbb a küldi is. Nyerj tíz csatát és legyél a top 10 -ben.
Mogyesz75: Bármikor leveheted meg felrakhatod mint a végleges álca festést, nem vész el. (érdekes a leírása amúgy, berakhatták volna ezeket a bónusz dolgokat már...)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#113087) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Bónusz kód egy Sherman-ért!

Sajnos nem ingyenes, viszont minden jellemzője kiváló, egy igazi OP tank. Minden platformon elfut (egyszer).

Csak tessék, csak tessék!

:DD

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113088) Dr.Én válasza lacibacsi (#113087) üzenetére


Dr.Én
veterán

Megveszed nekem??? Nekem.kicsit sok az ára, de nagyon pöpec !

WOT: kissio

(#113089) hitman77 válasza #43783936 (#113085) üzenetére


hitman77
senior tag

Értem, akkor valószínűleg még nem jött össze a 10 győzelem top10-ként, bár ez elég érdekes.

Ezek szerint egy boltban is megvehető matrica van ingyen ha megvan a küldetés. Ez valóban nem egy nagy durranás.

A 10 csatát egy nap alatt kell nyerni vagy az akció időtartama alatt?

[ Szerkesztve ]

(#113090) bigobert válasza lacibacsi (#113087) üzenetére


bigobert
tag

Condition: used. Ráadásul szerintem már nem garis.

[ Szerkesztve ]

(#113091) Atti777 válasza lacibacsi (#113073) üzenetére


Atti777
senior tag

Csak egy kérdésem lenne, hogy miért véditek azt a rendszert, amin látszik hogy rossz?
Úgy tesztek páran, mintha ez lenne minden megoldások legjobbika, ennél jobb már nem is lehetne, pedig...
A szabályokkal pedig ne takarózzunk már, ha holnap hoznak egy szabályt, hogy mindegy a tier, elég ha a nemzetek száma megegyezik a két oldalon, akkor egy 15 Loltraki vs 15 Maus is szabályos, és minden ok, lépjünk tovább, nincs itt semmi látnivaló?
A szabályos és a fair között van némi különbség, legalábbis szerintem.
Ha megnézed a hivatalos fórumon futó "Mit változtatnál?" topikot, ott is kb minden hozzászólásban meg van említve a MM, biztosan azért mert olyan jó.
Ja, nem.

szerk: elgépelés

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#113092) lacibacsi válasza Dr.Én (#113088) üzenetére


lacibacsi
addikt

Már kerestem az aprót, de nem vettem észre azt, amire (#113090) bigobert felhívta a figyelmem... :)
Majd legközelebb!

(#113091) Atti777: Tőled is azt kérdezem: szabályos volt a kiosztás? Igen. Tudod vannak játékszabályok. Lehet, hogy rosszak, vagy csak nem tetszenek mindenkinek. De attól még vannak. Két dolgot tehetsz. Vagy elfogadod, hogy ezen szabályok mentén fut a játék és játszol, vagy nem tudod/akarod elfogadni őket és nyomsz egy uninstallt...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113093) galervin93 válasza gardzser (#113036) üzenetére


galervin93
őstag

Én a Jumbot is a trollal használtam. A kemény tankokat a sok kritikussal lehet szívatni. Nem is tettem fel a nem-troll ágyút.
Tegnap nekem is gyalázatos napom volt, igaz marha fáradt voltam meg sok sör is lecsusszant játék előtt-alatt, de azért... Sajnos az MM nem.volt kegyes, folyamatosan olyan csatákba dobált, ahol az elennél egy rakat med volt, nálunk meg alig, instant vereség már az elején... De megvettem a Tigrist. Ennél több pozitívumot mondani nem tudok tegnapról. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113094) Jolet


Jolet
őstag

hát nem értem én ezt nekem általában jó napjaim vannak szinte mindig
tegnap például kerestem kb. egy millát

http://wotinfo.net/en/recent?playerid=505314118&server=EU

áldom a wg-t az ingyenes angol prém tank miatt egy élmény vele minden perc

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#113095) Jarod1


Jarod1
addikt

nem tudom volt e már : Aki tankot xeretne: [link]

(#113096) lacibacsi válasza Jarod1 (#113095) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jó reggelt! :D

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113097) Kelvin


Kelvin
őstag

Wz-131 letudva, 56 csata után nagy tesó kifejlesztve (no free xp) Ász medál bezsebelve. Isteni ez a tank azt hiszem tartós lesz.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#113098) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól indul ez a nap is, mindjárt berottyantok!
E75 ünk, legjobb stat alapján, nem csinál semmit csata közben, csak csordogál a front mögött! Majd mikor beírom, hogy reportolják, mert egy fa**, akkor beírja, hogy de hát neki telefonja van! Mi a rák?!? Ne telefonáljon már miközben játszik a nyomorék! :W :Y :W Az ilyeneket le tudnám lőni a pi**ába.
És akkor jön azzal a nyomi dumával, hogy ez csak egy játék! Jaaa bazd meg, amit tönkre vágsz mások számára. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113099) MinionFlasH válasza jano_77 (#113098) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát Janó, nekem sokszor van, hogy beírom sry phone, fontos hívást mindig felveszem...

(#113100) EQMontoya válasza MinionFlasH (#113099) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1. Nyilván ha felhívná az alsó szomszéd, hogy ömlik a víz, akkor is vidáman tankozgatna tovább. :)

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.