Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113551) jano_77 válasza Motyi (#113527) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te vmi elborult és egyedi szinezést használsz, ami kb annyira van közel a valósághoz mint Makó Jeruzsálemhez. Biztosan ismered ezt a mondást.
Én ezt használom, ha figyelmesen elolvasod, ORIGINAL van oda írva, ami ugye eredetit jelent, ha minden igaz. Abból pedig a 10 színűt. WotLabs-os színezés.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113552) Dr.Én válasza jano_77 (#113551) üzenetére


Dr.Én
veterán

Mióta megkaptam az intelmeket tőletrk, azóta folyamatosan figyelem a statom...Win 8-at.....haladok fel felé...próbálok.törekedni mindig a legjobbra...stat szerint javulok, fejlődök folyamatosan...!
Igaz én még csak narancs.kategóriában vagyok de haladok

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#113553) fradi81 válasza jano_77 (#113551) üzenetére


fradi81
veterán

Mindegyikből van ott original, az XVM féle a jó, ez tényleg a botokat erősíti.

moto g72, Ninebot d28e

(#113554) Atti777 válasza Poultier (#113550) üzenetére


Atti777
senior tag

Próbáld ki őket, aztán mondd el, hogy akarnál-e a nerfelt változatukkal játszani.

Путин, иди нахуй!

(#113555) emre válasza jano_77 (#113551) üzenetére


emre
veterán

Az eredeti: vörös, narancs, sárga, zöld, kék és lila.
Csak azért lett módosítva, hogy az xvm használók 90 százaléka ne fakadjon sírva ha meglátja a saját statját.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#113556) Barret001


Barret001
addikt

Nyertük a meccset,beírtam hogy GG! Gondolom ez így van rendjén.
Erre az ellen csapatból rám priviz egy agysebész: Mit GG?? Inkább takaroggy aludni!

Most baj az ha gratulálok a nyertes csapatnak? :D Igaz csak 2 killem lett,biztos kussolnom kellett volna:)

(#113557) jano_77 válasza emre (#113555) üzenetére


jano_77
nagyúr

OK, ezt még el is fogadom, de amit Motyi nyomott be, az messze a reálistól elrugaszkodott!

Ma úgy érzem nem rajtam múlott, hogy nem tudtunk nyerni. WG ma nem engedett győzni, szopóra tett. :O

Viszont meg lett a 14.000-ik győzelmem is a mai utolsó csatájával. :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113558) Barret001 válasza jano_77 (#113557) üzenetére


Barret001
addikt

Gratulálok az 1400 csatámmal :D
Éppen a tizedrésze!

[ Szerkesztve ]

(#113559) kchryss


kchryss
addikt

Kezdem úgy érezni hogy csak nálam működik a dinamikus szakasz meghívás. Folyamatosan hívom meg az embereket miután öltem 4-et és nem fogadja el senki. :O

(#113560) emre válasza Barret001 (#113558) üzenetére


emre
veterán

És abból az 1400-ból mennyi a győztes?
Mert a 14000 ebben az esetben arra vonatkozik. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#113561) lacibacsi válasza Dr.Én (#113552) üzenetére


lacibacsi
addikt

Helyes. Tanulj, fejlődj! Így kell ezt csinálni.
De elég ha a játékra figyelsz, nem kell az operációs rendszered is figyelni. :W
Különben is a Win7 és a Win10 is jobb a Win8-nál.
:O

(#113559) kchryss: Pontosan ezzel a jelenséggel találkozok én is minden este, amikor nincs éppen ismerős, aki szakaszba jönne velem. Ha egyedül vagyok 10-ből legalább 8-szor nem fogadják el a felhívást. Pedig írom a chat-be szorgalmasan, hogy a napi küldi miatt csatlakozzon, de semmi. Tegnap egy siemka írt rám privátot, mert meghívtam szakaszba, amit a csata alatt nem fogadott el, hanem csak a csata befejezése után, de ekkor meg feloszlattam a szakaszt. Anyázott, hogy minek hívtam meg, ha nem akarok vele menni? Nem volt kedven elmagyarázni neki...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113562) Dr.Én válasza lacibacsi (#113561) üzenetére


Dr.Én
veterán

:B sorry, megszokás mobilról küldve nem volt annyira feltűnő hogy hülyeséget írtam....
de törekszem rá hogy tényleg jobb legyek :)

WOT: kissio

(#113563) lacibacsi válasza Dr.Én (#113562) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmi gond. Nem bántásdiból írtam.
Csak kitört belőlem a reggeli "kibe-kössek-bele-amíg-nem-iszom-meg-a-kávém?" effektus... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113564) Sixkiller6 válasza emre (#113555) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nagyon furcsa ez nekem; nem gondolom, hogy az én tudásommal + hiperagresszív stílusommal + szintemindigmeghalásommal a felső 1-0,1%-ba kéne tartoznom
vagy ha igen, akkor egyből más véleményem van a saját teljesítményemről illetve ezek szerint _rengeteg_ uborka van, aki iszonyatosan lehúzza az átlagokat

- no es importante -

(#113565) Dr.Én válasza lacibacsi (#113563) üzenetére


Dr.Én
veterán

ismerős érzés :)

egyre jobban tettszik ez a játék, sok minden negativ dolgot el kell fogadni vele kapcsolatban, főképp tudni kell veszteni...
[link]

WOT: kissio

(#113566) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#113561) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Egy kezemen meg tudom számolni , mennyi invet fogadtam már el játékon belül :N
Ott vannak a szakasztársak, haverok akik tudom , hogy a következő csatában is ott lesznek és mire számíthatok ttőlük. Jó tudom a szakaszos küldiknél jól jöhet egy idegen segítsége ezt aláírom , de én Siemka Péter-től és a Knédli Jozefektől nem fogadok invet alapból !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113567) lacibacsi válasza Dr.Én (#113565) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az overall értékeid sem nagyon rosszak, de a recent kifejezetten jó erre a csataszámra. Van akinek tíz a sokadikon csata után sem lesz ennyi egyik mutatója sem. Szerintem. De remélem, hogy a rutinosabb játékosok is megerősítik ezt...

(#113566) jozefgucci1 : Ezzel egyetértek. Én sem fogadom el akárkinek a meghívását. De van az a helyzet, amikor csak ez kellene a "boldogság"-hoz. És azért talán már nem vagyok annyira siemka, hogy a nálam siemkább ne fogadhatná el a meghívásom, főleg ha neki nem is kellene semmit csinálnia a küldi teljesítéséhez. Szerintem annyira sötétek, hogy nem is értik mire való ez a dolog.

Érdekes, de a stat színe nagyban jelzi a játékosok intelligenciáját is, mert ha én (mint citromos-halványzöldes júzer) meghívok egy zöld-kék (esetleg lila) játékost szakaszba és beírom, hogy "for the daily mission, pls", akkor ezek jellemzően el is fogadják a meghívást.

Az viszont teljesen igaz, hogy a megszokott szakasztársaknál nincs jobb, csak azok nem mindig vannak kéznél...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#113568) Veatta válasza jozefgucci1 (#113566) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én mindig elfogadok minden meghívást, garázsban 2 klikk és kinn is vagyok a szakaszból!

Elfogadom mert lehet hogy küldihez kell neki, nekem is sokszor jól jött, volt hogy helyettem teljesítette az összes feltételt, olyankor nagyon jól jött a segítség, nekem meg nem kerül semmibe az elfogadás, hátha neki is jól jövök.

(#113569) sith7 válasza Veatta (#113568) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

nem egyszer volt már rá példa, hogy a csata után, a garázsban megköszönte az illető , mert küldetéshez kellett neki :K

[ Szerkesztve ]

(#113570) jagada válasza sith7 (#113569) üzenetére


jagada
őstag

Nekem van, hogy 10-15 nyertes csata kell a napi szakaszos küldihez, mert nem fogadják el a meghívást.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113571) sith7 válasza jagada (#113570) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha szakaszos küldetést csinálok, akkor ha más nincs behívom akár az 500 wn8 -as játékost is, és én magam próbálom meg teljesíteni a küldetés feltételeit.

(#113572) Enzolord válasza jozefgucci1 (#113566) üzenetére


Enzolord
addikt

na igen, ha a KHból hívnak ,alap, hogy elfogadod a meghívást, amúgy nem kell.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113573) vgabri1 válasza Enzolord (#113572) üzenetére


vgabri1
tag

Van néha nekem sem fogadják el a meghívást, de mikor már 4killnél járok a lilák is egyből jelölgetnek, ilyenkor már jó a szamár is ha ló nincs.

(#113574) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

A T29-nél hol lehet az ász határ? 1354xp és csak 1. osztály.

A poén hogy ebben a csatában lett meg a 2. kiválóság jel de ászom még nincs vele.

(#113575) Dr.Én válasza gardzser (#113574) üzenetére


Dr.Én
veterán

elég magssan van, még nekem se sikerült... :B :N

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#113576) Barret001 válasza emre (#113560) üzenetére


Barret001
addikt

49,05% a winrate ha erre gondolsz.

(#113577) Szasinka válasza lacibacsi (#113567) üzenetére


Szasinka
tag

és Dr.Én (#113565): Tényleg nem rossz szerintem se. Ennyi csatával nekem se volt jobb. A progress valahogy nincs meg de a kezdő ponton 84 csata 180 Wn8 :B emlékszem nagy nehézséget okozott, hogy a WASD a tanktest az egér meg a torony, eltartott egy ideig míg ez összehangolódott. Sztem az a lényeg, hogy az ember törekedjen, hogy jobb legyen önmagához mérten és közben élvezze a játékot.

(#113574) gardzser Pár hete 1374-re adta meg, közel volt. Nekem közel se ment ilyen jól azzal a tankkal pedig az egyik legjobb hetes. Nem úgy mint a T32 a nyolcasok között, ami már 4 csata után is látszódik sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#113578) galervin93 válasza Szasinka (#113577) üzenetére


galervin93
őstag

Pont nézegettem kicsi tankokkal a statomat, hát elképedtem. :-D A BT-7-et nagyon szerettem, úgy éreztem megy is vele a játék --> valami 80 wn8. :-D Az M8A1-nél meg már teljesen úgy éreztem, hogy profi vagyok, darálok, aztán valami pár százas wn8-a van. :-D Szóval más az akkori és más a kicsit tapasztaltabb szemüvegen nézni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113579) Enzolord válasza Szasinka (#113577) üzenetére


Enzolord
addikt

A T32 nem rossz, átütése, ami gyenge, de tornyozni kiváló..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113580) jozefgucci1 válasza Enzolord (#113572) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Aki barát listán van attól alap , hogy elfogadom !

Félreértés ne essék , nem lenézésből nem fogadok el random emberektől invet ! Nem egy arc van a barátlistámon aki azért került oda , mert jó csatát mentünk együtt és a végjáték emlékezetes volt , így utána szakaszozni kezdtünk ennyi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113581) Sixkiller6 válasza jozefgucci1 (#113580) üzenetére


Sixkiller6
őstag

a pattints 3 HP-nyi misszióhoz visszavettem a T29et.
mausom nincs, e100-zal soha nem fog összejönni. van még bármi alternatíva?

- no es importante -

(#113582) #84221696 válasza Sixkiller6 (#113581) üzenetére


#84221696
törölt tag

T32. :)

(#113583) po1son


po1son
addikt

Szeret wotozni a srác link..... :Y :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#113584) Sixkiller6 válasza po1son (#113583) üzenetére


Sixkiller6
őstag

hány tank van/volt összesen? neki 254 volt meg...

- no es importante -

(#113585) jagada válasza Sixkiller6 (#113581) üzenetére


jagada
őstag

E75, ST-I
Nekem már sikerült, csak nem ez a küldi volt éppen bepipálva :W :W

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113586) galervin93 válasza po1son (#113583) üzenetére


galervin93
őstag

Párszor összefutottam már vele, mindig ment az "omg"-ozás cseten. :-)
150e csata, ha átlagosan kap 300-400 xp-t, az összesen már 50-60 milka. Micsoda legényei lehetnek. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#113587) rlazol válasza jozefgucci1 (#113580) üzenetére


rlazol
addikt

jozefgucci1: csata közben a dinamikus szakasz meghívás általában küldi vagy napi küldi megcsinálására szóló, egyetlen alkalom. Utóbbi esetben én is j ól járok vele. Persze, ha a csata előtt vki meghív azt nem fogadom el, mert nem tudom, lesz-e értelme. A csata végefelé a killek száma alapján kezdek el meghívni vagy elfogadni meghívást. A csata után a szakaszból köszönés nélkül kilépek. Nem kerül semmibe, de jól jöhet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113588) Enzolord válasza po1son (#113583) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennek a srácnak már 3 éve is 108k csatája volt.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113589) Jolet válasza jano_77 (#113557) üzenetére


Jolet
őstag

gratulálok...
minden kerekre ad plecsnit?
56 és meglesz a 23.000

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#113590) jozefgucci1 válasza Sixkiller6 (#113581) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez a melyik küldi T55A ? Ha jól emlékszem akkor én T150-el csináltam , de volt már , hogy a T29-el is összejött volna a dolog !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113591) Sixkiller6 válasza jozefgucci1 (#113590) üzenetére


Sixkiller6
őstag

igen t55a

- no es importante -

(#113592) Emu válasza Sixkiller6 (#113581) üzenetére


Emu
őstag

O-I, O-NI

Top tierként még arany is elég jól nyelődik el rajta, legalábbis mikor én lövöm :) Nekem STI-vel lett meg.

(#113593) Sixkiller6 válasza Emu (#113592) üzenetére


Sixkiller6
őstag

OI exp megvan, mert hihetetlen móka, de az OI-t eladtam annyira papírnak tűnt

- no es importante -

(#113594) jano_77 válasza kchryss (#113559) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem sem működött tegnapig, akkor viszont feltettem a legújabb - 9.14.14-es Aslaint - és tegnap már jó volt, el tudtam fogadni a meghívásokat és tudtam is meghívni.

(#113566) jozefgucci1: persze Wlele Jozeftől már elfogadnád mi!? ;] Amúgy ezeknél a dinamikus szakaszoknál nem arról van szó, hogy a csata elején meghívod az illetőt, hanem a csata vége előtt, mikor látod, hogy mit teljesítettél a küldetésből és mi kell még hozzá, meghívod azt, akivel teljesülhet.

(#113567) lacibacsi: pontosan erről van szó szerintem is, hogy azt sem tudja, hogy van ilyen lehetőség, mint a dinamikus szakasz, arról már nem is beszélve, hogy az akciókról sincs fingja se. Sokan meg szerintem rá sem néznek a players panelre, még akkor sem, ha ugye erről hang értesítést is kap.

(#113569) sith7: pontosan erről van szó! Én is több ízben hálálkodtam már, de volt, hogy nekem köszönték meg, hogy teljesítettem nekik a goldot vagy épp amit adtak érte.

(#113574) gardzser: gratula, szépen oda tettétek magatokat! :C

(#113583) po1son: azért ennyi csata után már kicsit többet is tudhatna a játékról, mert a statja alapján annyira nem ügyes. :B

(#113587) rlazol: Laci-Laci, most nagyot csalódtam benned, nem ilyennek ismertelek, hogy köszönés nélkül, kvázi bunkó módon lépsz le! Annyit legalább, hogy THX vagy Hi csak oda férne nem!? Mondjuk nálam is sokan csak lelépnek, még akkor is, mikor én csináltam meg neki a 20 goldot pl és annyit nem írt, hogy thx! Azért ez szerintem nem méltó hozzád. ;) ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113595) Enzolord válasza Sixkiller6 (#113593) üzenetére


Enzolord
addikt

OI exp. fun, OI meg papír? Ezt meg hogy? Nekem pont fordítva volt.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113596) jagada válasza Sixkiller6 (#113593) üzenetére


jagada
őstag

Ez csak attól függ, hogy top tank vagy-e a csatában, vagy éppen a lista alján helyezkedsz el.
Top tankként azért elég bolondbiztosak ezek a japán xarok, nem egyszer láttam már 2 számjegyű vérvörös WN8-as játékosokat 6-7 fraget összelőve legázolni az ellenséget.
1 lövés 1 kill...

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113597) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a menetrendszerinti szerver baxakodás elkezdődött :W :W :W
Kivágott és vissza sem enged.

Mod.: csak EU2 xar, EU1 beengedett.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113598) Szasinka válasza Enzolord (#113579) üzenetére


Szasinka
tag

Jaja, csak az artik tesznek keresztbe ilyenkor. Utóbbi pár napban többen voltak átlagban a csatákban amikben részt vettem (ötös szekciókat nyomok mostanában még IS7-el a küldi miatt és volt, hogy mind az öt csatában 3-3 volt oldalanként kivétel nélkül, mondom wtf.), remélem most majd kevesebb jut akkor jobban lehet boldogulni, ezek a hull down-os helyeket akkor lehet igazán jól kihasználni. - Lehet az, hogy a személyes küldik miatt van több? Nem sikerül a másodlagos valamelyikkel és akkor azok is artiznak akik amúgy annyira nem mennének vele.

[ Szerkesztve ]

(#113599) Sixkiller6 válasza Enzolord (#113595) üzenetére


Sixkiller6
őstag

én is azt vártam, hogy fordítva lesz, ezt is olvastam róla h az exp nem rossz, de az OI pusztít igazán. aztán se a gun-nal nem barátkoztam meg, sem nem éreztem op-nak magam benne.
Exp-ben 200 csata után is 66% fölött van a win rate-em, átlag fragem (1,79) is ebben a legmagasabb (pedig soha nem vettem komolyan vele a játékot, mert mindig röhögnöm kell), wn8am is 2200 körül.
O-I-t feladtam 22 menet után, utáltam, pedig mind nagy csővel volt, el is adtam a rákba

- no es importante -

(#113600) Black_Sheep válasza Sixkiller6 (#113581) üzenetére


Black_Sheep
tag

IS-7-tel csináltam meg, de buktuk a kört, végül VK Bélával lett meg a másodlagos is. De ST-1, T32, T29, IS-3, illetve a japán csodák is jók lehetnek erre a célra, csak azt kell kivárni, hogy retardok legyenek mindkét csapatban.

Szerk.: a HT15-ös lett meg így, a 3X-os pattintás a KV-4-gyel sikerült.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.