Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#113451) jr1994 válasza jano_77 (#113449) üzenetére


jr1994
addikt

Nyomj egy esc-et a garázsban, úgy kiírja hogy valójában mennyien vannak fent.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113452) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Sziasztok :) Újonc kérdés :) Sherman III-ra melyik ágyú ajánlott?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#113453) jozefgucci1 válasza Enzolord (#113450) üzenetére


jozefgucci1
addikt

"italozás után ébredve vettem észre " -Te annyit iszol , hogy le is reszeteled a szürkeállományod ? :N

Amúgy gondolom valami mod kavar be nem ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#113454) Enzolord válasza jozefgucci1 (#113453) üzenetére


Enzolord
addikt

Még a legjobb rendszereknek is kell némi reset néha.. ;] ;] ;]
Csak ez nekem ált. tízes, vagy prém tankba kerül.. ;] ;] ;]

Lehet, hogy mod kavar be, csak nem tudom, miért megint a Löwémet macerálja.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113455) Bad Pritt válasza Arolotifar (#113452) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

105-ös HE-vel ha a kicsiket akarod terrorizálni. A 76-os a szokásos játékmódhoz alkalmas.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#113456) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát most már kezd tele lenni a pélóm ezzel a sok agyhalottal, aki mind1 milyen tankban ül, de szarja a goldot...

Annyira elfajult idióták vannak, akik azt hiszik, hogy a prém lőszer mindent megold.. De ha pattan rólam, akkor meg hekker vagyok... hát gecc... És mind1ik sok ezer csatás piros vagy narancs retard, a kékekről-lilákról nem is beszélve... Mi a Pi..ának lő egy szerencsétlen 10 -es med tankra goldal, szintén 10-es med ből? Így tényleg annyi a játék, hogy auto aim, lő és kész... nagy tudomány..

(#113457) Enzolord válasza SoulReaver (#113456) üzenetére


Enzolord
addikt

Annál a résznél, ahol Pi...ának-ot írtál, női, vagy unisex nemi szervre gondoltál?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113458) zodo


zodo
nagyúr

T-10 esetében mi az ajánlott fejlesztési sorrend?

Jelenleg 0 km-es és csak a X-es rádiót ill. IX-es 122 mm BL-9 löveget tudom rátenni kreditből.
Van 29k free xp amit talán rá költenék.

Lánctalp 23800 xp legyen + középső löveg mert amúgy is kell a legnagyobb löveghez ami 59300 xp
vagy
nagy torony 28300 xp + középső löveg a plusz nagyobb kezdeti védelem végett?

Kérdés hogy az alap torony mennyire strapabíró mert ha jól állja a sarat akkor nyilván való a top löveg mielőbbi megszerzése így végére maradna a nagy torony.

(#113459) Arolotifar válasza Bad Pritt (#113455) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszönöm :) Akkor 76-os lesz :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#113460) Enzolord válasza zodo (#113458) üzenetére


Enzolord
addikt

Lánctalp-löveg-löveg-torony..

(#113461) mcwolf79 a lila a kielégítetlen nők színe.. Meg az általam legjobban utált magyar csapaté.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113461) mcwolf79 válasza SoulReaver (#113456) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mert agyatlan birka, vagy épp a statra veri a bránert. A lila szín állítólag nagyon jó hatással van a szexuális teljesítményre, van akinek attól kemény a dákó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#113462) vJokka válasza Enzolord (#113450) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nem állítottad be reserve-nek? Korábban én is beszoptam ezzel, hogy eltűnt az egyik tankom, mire rájöttem erre.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#113463) zodo válasza Enzolord (#113460) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.

(#113464) SoulReaver válasza Enzolord (#113457) üzenetére


SoulReaver
veterán

Unisex, mert a női szervet nem báncsuk!! Azt isteniteni kő!! Meg meg....... xD

(#113461) mcwolf79

Hát remélem, hogy ez a legnagyobb öröm a kis életébe...

[ Szerkesztve ]

(#113465) jagada válasza SoulReaver (#113456) üzenetére


jagada
őstag

Az a nem semmi, amikor a T10-es meddel, heavyval (pl. E100 :Y ) folyamatosan golddal lövi a T7-es lightot a kék meg lila player!! Na azt tényleg nem értem, hacsak nem azért, mert ezek full gold ammoval indulnak csatába, és nincs mire váltania.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113466) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Hali!

A Borsig-ra érdemes megvenni a 15cm-es gunt? Mert ha olyan,mint ha krumplival lövöldöznék akkor nem dobok rá ki annyi pénzt.APCR nem akarok creditet kidobni,goldot meg végkép.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#113467) rlazol válasza Gubu0101 (#113466) üzenetére


rlazol
addikt

én átütés fetisiszta vagyok, így nem vettem meg, 210 mm T10ben nem túl sok egy TDtől, főleg 20 mp-es töltésidő mellett. A pontossága is gyér, márpedig ez a tank lapuló sniper, nem jó vele közel menni, mert egyből szétkapják. Én maradtam a 12,8-asnál.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113468) #84221696 válasza SoulReaver (#113464) üzenetére


#84221696
törölt tag

Utálom az összes nőt, náluk van az összes pi...na! ;]

(#113469) Gubu0101 válasza rlazol (#113467) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kösz kösz.Átütést néztem én is,meg sűrűn dob T 10-be vele,nem akarok feszt csak medekre lőni :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#113470) jr1994 válasza Gubu0101 (#113469) üzenetére


jr1994
addikt

Azért én ennyire nem zárkóznék el a trollcsőtől, sokan azzal használják, bár jól annál kevesebben. Sirfoch-t érdemes megnézni van vele pár videója (egy biztos, arra emlékszem). Egy próbát megér, max ha nem jön be eladod. De azzal a csővel azért kell egy bizonyos játéktudás, ezt nem árt tudni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113471) Gubu0101 válasza jr1994 (#113470) üzenetére


Gubu0101
veterán

Maradok a biztosnál.Majd a Wt után kipróbálom.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#113472) po1son válasza Gubu0101 (#113471) üzenetére


po1son
addikt

Nyugodtan maradj az alapágyúnál, mert nekem kezdőként 1650es az átlagsebzésem vele... :DDD
Én nekem az első komolyabb TD tankom és brutálisan lehet vele játszani, ha fullos rajta a camo és tudsz találni magadnak egy jó sniper helyet...
Persze kipróbáltam a nagyágyút is, de szerintem azt inkább a városi pályákon lehet jobban kamatoztatni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#113473) Gubu0101 válasza po1son (#113472) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem 1300 pedig nem vagyok épp kezdő.Jobb vagy :D
Jó lenne ha nem lenne ennyire papír...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#113474) po1son válasza Gubu0101 (#113473) üzenetére


po1son
addikt

Hát a wn8 a tankkal már ennyire nem fényes sajnos. :DDD
Készülj fel, hogy elégé magas a léc a tankászhoz, mert nekem 5000 dmgre volt olyan, hogy nem adta meg.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#113475) jr1994 válasza Gubu0101 (#113473) üzenetére


jr1994
addikt

Ja meg ha 50-nel menne mint a franciák stb. Így is az egyik legjobb 8-as TD.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#113476) emre válasza Gubu0101 (#113473) üzenetére


emre
veterán

2150 sebzés (226 csata) és a nagy löveget ki sem próbáltam. :)
Közben megnéztem, a 9-es és 10-es gépek között ez első 8-as ha sebzés szerint rakom sorba őket. A ferdi a következő 8-as, 2088-al, majd az 50-100 1950-el, aztán a proto 1884-el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#113477) Black_Sheep válasza Gubu0101 (#113473) üzenetére


Black_Sheep
tag

2100, szintén kiságyú. A T9-es tróger már nem működött ennyire.

(#113478) Gubu0101 válasza po1son (#113474) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tudom.Ma 3500 ra 1-et kaptam :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#113479) Gubu0101 válasza jr1994 (#113475) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha szavaznom kellene akkor az ISU-152.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#113480) rlazol válasza Black_Sheep (#113477) üzenetére


rlazol
addikt

1500 kiságyúval.
ász nem is jött össze vele.
bosszantott, mert éreztem, h több van benne de én nem bírtam kihozni. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#113481) Greentea válasza Gubu0101 (#113466) üzenetére


Greentea
senior tag

1937 átlag dmg fele kis-fele nagy ágyúval!
Nekem a nagyobbal sokkal jobban bejött, sokkal izgalmasabbak voltak a csaták.
5500 dmg volt a rekordom vele, szintén nagy ágyúval.

(#113482) Terek


Terek
tag

WG az új hangok rögzítése közben
[link]

[ Szerkesztve ]

(#113483) jagada válasza Terek (#113482) üzenetére


jagada
őstag

:C :C :C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113484) Szepi1979 válasza Enzolord (#113454) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A resetelős esték előtt dugd el az áramkábelt.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113485) Szepi1979 válasza jagada (#113465) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha egy E100 meglát egy lőhető scoutot akkor "gyorsan" váltson át AP-re? Az vagy 20 másodperc neki. Miért zavar ha az alap lőszerrel is átlőné?

“ nem kell mindig nyerni “

(#113486) jagada válasza Szepi1979 (#113485) üzenetére


jagada
őstag

Jah persze, amikor a másodikat, harmadikat lövi egymás után??? Olvasd már el mit írtam!!
"folyamatosan golddal lövi"

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113487) Jolet válasza jagada (#113486) üzenetére


Jolet
őstag

Te meg értelmezd amit ő írt...
Fordítva is igaz, akkor lenne hülye ha váltogatná

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#113488) Szepi1979 válasza jagada (#113486) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Oké, tudod mit? Igazad van. Szemét E100-ak. Meg akik arannyal lövik azokat a tankokat drága ezüstért amiket AP-vel is átütnek.

“ nem kell mindig nyerni “

(#113489) CirrMee válasza Jolet (#113487) üzenetére


CirrMee
addikt

Tökéletesen érthető amit ír, nem értem, miért kell kiforgatni a szavait. Az is tökéletesen érthető, hogy egy "közbeeső" light/med miatt nem éri meg áttárazni.Viszont épp elég "gold hero" balf*szt látok én is (& csapat/szakasztársaim) ahhoz, hogy elsőre is felfogjam a kolléga mondanivalóját. Az arányokról meg annyit, hogy jóval több "gold hero" júzert látok, mint olyat, aki csak szükség esetén vált arra.

Nincs bajom azzal, hogy lehet venni maniért prémlőszert. Azzal annál inkább, hogy a full készlet állhat abból, hogy adott esetben az istenbarma ész nélkül tolhassa. Lehet arra hivatkozni, hogy golddal is tudni kell, hol lőhető meg az ellen, de a tesztszerón volt lehetőségem megtapasztalni, hogy a segítségével sokszor elég csak beülni egy pozícióba (& eszetlenül lőni), holott anélkül mondjuk kerülni kellett az adott géppel.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#113490) Jolet válasza CirrMee (#113489) üzenetére


Jolet
őstag

Ha csak ennyi lenne a játék akkor a sok agyatlan piroska nem piroska lenne
De tőlem aztán mindenki úgy szopatja magát ahogy akarja de attól nem lesz nagyobb a farka ha fakéssel megy atomháborúba
Viszont az örökös rinyálás nagyon fárasztó

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#113491) wwenigma válasza Jolet (#113490) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kevesebb "agyatlan piroskatol" kapok goldspamet mint nagykepu kek-lilatol, nagyon faraszto hogy allandoan veditek a vedhetetlent...lassan ott tartunk, hogy nem ad elonyt a goldammo. :D

A szóhasznalatra meg kerlek figyelj oda, oke hogy páran szandekosan offtopikká akarják zülleszteni ezt korabbi allitolagos szemelyes sertettseguk miatt, ne allj be a sorba...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#113492) Jadro válasza wwenigma (#113491) üzenetére


Jadro
veterán

Ad előnyt de ára van. Sokszor úgy emlegetitek a gold lőszert mintha sima árban lenne. Akinek nem számít, hogy viszi a pénzt mint állat, az lőjje csak nyugodtan naphosszat, aki meg ésszel használja az még pénzt is keres.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#113493) Motyi válasza wwenigma (#113491) üzenetére


Motyi
senior tag

De az is nagyon fárasztó, hogy folyamatosan felmerülő rinya téma a "gold" ammo...
Ez nem egy hivatalos WG által is ellenőrzött/olvasott fórum, szóval totál felesleges itt siránkozni meg kifakadni emiatt bárkinek is. Ha valakinek nem tetszik ez a játék által legálisan biztosított lehetőség akkor:
1. uninstall és keressen más elfoglaltságot
2. írjon a hivatalos fórumra, szervezzen aláírásgyűjtést, mehet tüntetni ciprusra a WG székház elé

Ez természetesen egy fórum, ahol mindenről lehet beszélgetni, de már szó szerint 1000000000000 alkalommal ki lett vesézve ez a téma, így aki nem tud ezen továbblépni választhat a fenti két pont közül, csak ne minket fárasszon már. :)

(#113494) jano_77 válasza Jolet (#113487) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem nem a gold használat zavar, csupán azért írtam, mert a váltással kapcsolatos véleményeddel nem értek egyet:
Abban nincs igazad, hogy miután ellőtte a goldot, ami ugye be volt tárazva, simán meg tudná nyomni a másik 1-2-3 számot, hogy a sima lőszer töltődjön be legközelebbre, ha ismét a kis papírt fogja lőni! Viszont kolléga azt sérelmezte, hogy a következő és az utána lévő is gold lőszer volt, tehát eszébe nem jutott a usernek lőszert váltani. Pedig lövés után, ha megnyomja a sima lőszer slotjának megfelelő számot, akkor nem veszít semmit a töltésidejéből! Csak hát bizony vannak olyanok - Linkin - akik valszeg full gold-al mennek csatába, no Ők nem tudnak váltani és így a papír tankokat is azzal lövik.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113495) Jolet válasza jano_77 (#113494) üzenetére


Jolet
őstag

És mi van ha felbukkan egy kemény tank várjon újra 16secet? Ismerni kell a játékot annyira hogy vannak tankok amik full goldosak ésszerűségi okokból

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#113496) #84221696


#84221696
törölt tag

Jó ez a gold téma. :) Szerintem tök mindegy, mivel lőnek meg. Ha hülyén lő, a gold is tud pattanni, elnyelődni.
Nekem csak az szokott feltűnni, amikor boldog-boldogtalan azzal lövöldöz. Ezen szoktam morogni. :) Azon meg jókat röhögni, amikor a 2. gold is pattan és az enemy kínjában HE-t lő harmadikra. :)

(#113497) jano_77 válasza Jolet (#113495) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elég sok tankon túl vagyok már vagy van jelenleg is kifejlesztve, de még egyetlen olyan sem volt közötte, amibe csak goldot raktam volna! Pedig egyről kifejezetten emlékszem, hogy anno írták, hogy csak gold-al használható és ez a T69 volt illetve talán az utódját is így javasolták használni. Én azokba is max 1/3 - 2/3 arányban töltöttem a goldot. De ez sem jelenti azt, hogy el is használtam. De nyilván rosszul csinálom és ezért nem értem még el a 2000 wn8-at és nem vagyok lila. :U
T-44 jutott még eszembe, hogy talán sokan arra is azt mondták, hogy csak úgy lehet vele érvényesülni. Szerintem minden tankkal lehet normál lőszerrel is, csak max a gold a könnyebb út - ami nem is biztos hogy mindig a könnyebb, mert ugye simán tud az is pattanni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#113498) jagada válasza #84221696 (#113496) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem meg ezen nincs mit röhögni, igen is vannak olyan lövegek amik a +1, +2 tierben, sőt van hogy a sajátban sem tudnak sebezni, még golddal sem bizonyos tankokat, bizonyos pozícióban. Szerencsétlennek ugyan mit kellene csinálnia? Főleg, ha egy lomha tankban ül és elfutni sem tud. Marad a repesz, hátha tudja csipegetni, modulokat, legénységi tagokat kiütni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#113499) Enzolord válasza jagada (#113498) üzenetére


Enzolord
addikt

De, ha van esze, akkor fogja, és nem kezd el HE-t puffogtatni, hanem helyet változtat, és megpróbál máshol segíteni a csapatnak..
Hogy több haszna legyen..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#113500) Motyi válasza jano_77 (#113497) üzenetére


Motyi
senior tag

A 2000 Wn8 még éppen hogy csak halovány zöld, lila 3000+ esetén lesz valaki (mármint ha nem gyp szinezést használunk) :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.