Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102949) Diarmand válasza Mcray (#102939) üzenetére


Diarmand
senior tag

Lelopják a killeket? Ugyan már... akinek kill hiánya van, az bepattan valami hatos tankba és garantálom (tapasztaltam), hogy a kill bőven meglesz, mikor a sebzés kétharmadánál fogsz tartani. Onnan meg irány valami tízes és kész is egy ág.
A japán ágon én a Chi-to-val mentem végig, a kínain a Type58-cal, a francián a Batchat-tel, németen E100-zal és E25-tel, ruszkin SU101-gyel és SU100Y-nal, angolon FV4202 és TOG II, amerikain a T28 HTC-vel.
Ezer sebzéshez egy kill dukál, de T6-ban rengetegszer fog úgy kijönni az ember, hogy ezer sebzés, de 3-4 kill van mellé. Kill = T6 med.

Itt egy Chi-To replay, amire ászt dobott a gép. A nagy mínusz a végjáték miatt van, nagyon nem akartam kockáztatni a full hp-s td ellen még a nyilvánvaló gyenge pont ellenére sem. A sima AP is ugyanúgy vitte volna szal oly mindegy. Ja, legénységem itt se volt, se lámpa se skill.

(#102947) wall2

meg az ellenséges E-75 lövése is pattog

Jaja honnan? Maximum a toronyról. Ha nem céloz okosan...
Jó a WZ-111, de megvannak a maga hibái.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.