Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101151) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na végre meg tudtam venni a Cromwell B-t, azt hittem már nem lesz többet a shopban :C

Főleg, hogy alap az elit alakulat és a 100%-os legénység. Ez meglepetés volt :P

Milyen 2. skillt javasoltok a BIA után?

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#101152) dvids válasza h1mpi (#101151) üzenetére


dvids
aktív tag

Annak a legénysége is olyan, mint a nők, hogy a szerzendő xp-be nem számít bele a BiA?

(#101153) Chris0321 válasza szbalogh (#101149) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudom, hogy nem kapcsolódik a hozzászólásodhoz, de a players panelen lévő római számokat ki lehet kapcsolni és akkor nem takar be a tanktípus kiírásába.

(#101154) CirrMee


CirrMee
addikt

Éjjel 36.01 -el megvolt végre az ász.
Volt viszont az ellenben két T67 -es. Az egyik prémmel meglőtt, kicsit lecsippentett, majd vérszagot kapva elkezdett mindkét T67 csak prémmel engem lövöldözni. Úgy rémlik legalább 20 lepattanó prémet elszórtak csak rám, ennyire megérte nekik? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#101155) fradi81 válasza CirrMee (#101154) üzenetére


fradi81
veterán

A jobb wn8 mindent megér :)

moto g72, Ninebot d28e

(#101156) grizlisandor válasza Greentea (#101150) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tier VI-ban szinten mindig látok legalább az egyik oldalt egyet belőle legalább...

(#101157) 04ahgy válasza dvids (#101152) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, nulladik skill nekik!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#101158) Tomi0703 válasza h1mpi (#101151) üzenetére


Tomi0703
őstag

Camo.

(#101159) 04ahgy válasza Greentea (#101150) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én is nagyon keveset látok!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#101160) h1mpi válasza Tomi0703 (#101158) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi. Nem is tudtam, hogy újra lehet osztani a skilleket, ha nem éri el az 1%-ot ingyenesen...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#101161) mrszitya válasza Greentea (#101150) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igazából a hátrameneti sebességének a nerfje talán a legidegesítőbb, persze jóval pontatlanabbá is tették, fordulása, terepleküzdése is rosszabb, ezt még tetőzték a pontossági hatékonyság általános rontásával utóbb.

Ettől függetlenül még mindig jó tank, de a játékélmény messze nem olyan vele mint valaha. Az álcája fullos legényekkel viszont továbbra is fantasztikus...

(#101162) Warton válasza h1mpi (#101151) üzenetére


Warton
őstag

Engem is nagyon csábít, de még ellenállok. :DDD

(#101163) h1mpi válasza Warton (#101162) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én az első lehetőségnél tettem ezt, aztán rájöttem, hogy ez miatt fejleszteném csak ki az angol med ágat, de így egyszerűbb és még kreditet is termel :D

Amúgy, ha a 9K-ból levonod a 30 nap prémet (3100 Ft) és a 2000 gold árát (2700 Ft), akkor 3200 Ft-ért kapod 100%-os BIA-s legényekkel. Ennyit megér.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#101164) Greentea válasza mrszitya (#101161) üzenetére


Greentea
senior tag

Köszi! :)

2x2 néha 5

(#101165) Because válasza h1mpi (#101163) üzenetére


Because
őstag

erre a cromwellre akkor benevezek én is :D prémium hogyan indul? te döntheted el, mikortól szeretnéd?

(#101166) nyunyu válasza Greentea (#101150) üzenetére


nyunyu
félisten

A Hellcat nerf óta mennyire használható?

Regen egy light tank mozgekonysagaval+pancelzataval birt, viszont sajat tierjenek az egyik legjobb agyuja volt rajta.
Kibujtam, lottem egyet, mire beceloztak addigra reg visszahuzodtam a fedezek moge.
Ha meg valahol nagyon szorult a hurok, akkor idoben oda lehetett vele erni.

Nerf utan maradt a semmit nem ero light pancelzat, de lassan mar a medek is lehagyjak gyorsulasban+fordulekonysagban, igy viszont pont annyit er, mint a Challenger egy tierrel feljebb.
Max tavolrol kempelni lett jo, fedezek mogotti bujocskazast nyugodtan el lehet felejteni, mert eleg ha radnez valaki, aztan egybol lesantulsz+fele HPdnak annyi.
Meg egy hiresen lassan celzo KV-85 elol sem tudsz visszatolatni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101167) Warton válasza h1mpi (#101163) üzenetére


Warton
őstag

Csak nem kell se prém, se gold, se bias legénység. Prém fiókot nem veszek, majd ha lesz leárazva féléves akkor azt, arany nem kell, mert van egy kevéske. Bias legénység nem kell, mert van a FV-n. Igazából egy Cromwell kéne nekem az MT12-höz, de a sima is megfelelő. A B csak amiatt lenne jobb, mert nem kéne képezgetnem a legénységet, meg SH-hoz jobb a credittermelése miatt. De SH-ra is már van T-34-85M. A ~10 ropi sok.

(#101168) Diarmand válasza nyunyu (#101166) üzenetére


Diarmand
senior tag

De szép is lenne ha ilyen lett volna a Hellcat. Soha nem volt agilis, mindig is úgy fordult - mind a test, mind a torony -, mint egy partra vetett bálna.

(#101169) KisApám válasza Because (#101145) üzenetére


KisApám
addikt

Csakis CROMWELL B.

Kevés olyan Prém tank van (1-2 pár talán), ami jobb az "eredetinél" (itt a sima CROMWELL-nél).
A CROMWELL B közéjük tartozik. :K
Már régebben megvettem és soha nem fogom megbánni. :N

---------

T67 után játszottam a Hellcat-tal...
nem bírtam, azóta is inkább a T67 (nagyon OP tank).

---------

Milyen MOD-okat használtok?
Én amit láttam a TWITCH.TV-n, és ami tetszett, nem tiltott, sok mindet... ha más is, én is...
Már régebben volt róla szó: ellenséges tank lövegének iránymutatója, ellenséges tank töltésének visszaszámlálója a tank felett mutatva, ellenséges tank irányának és távolságának illetve "lőhetésének" mutatója... stb., stb. Bár meccs közben mintha nem látnám őket, ha csak azokat figyelem, kilőnek.

---------
Mi a hétvégi akció?
Melóban vagyok, és itt le van tiltva mindegyik olyan általam ismert oldal, ahol meg tudnám azt nézni... :O

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#101170) nyunyu válasza KisApám (#101169) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi a hétvégi akció?

link

Regebben mintha 25 nyert kor kellett volna egy felszereleshez.
Vagy x ezer XP, ami a napi duplakkal pillanatok alatt ossze lehetett szedni.

Most meg 40 nyert meccs egy optikaert+szerszamosladaert?
Hasznal egyaltalan valaki szerszamosladat???

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101171) h1mpi válasza Because (#101165) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Onnan indul, ahogy a tank begurul a garázsodba

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#101172) KisApám válasza nyunyu (#101170) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi...
Hát én nem azok között leszek, akik kb. 80 meccset letolnak 1 nap (50% WR-rel számolva csak), hogy megszerezzem azt az optikát+szerszámosládát...
Ha meg lenne időm rá, akkor meg +credit beszerzési forrásnak jó lenne, miután a megszerzésük után eladnám őket...

A free XP + 1,5x XP meg jó lesz a 6. érzék nélküli tankjaim legénységi fejlesztéséhez (Cromwell B, ISU-122S, T-25...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#101173) Gyuri27 válasza nyunyu (#101170) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nehézre jó az.
De mivel event van nem érdemes játszani. Ilyenkor a win-rate a hétköznapihoz képest jóval alacsonyabb.
Az ideg se kell. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#101174) whited


whited
addikt

Sziasztok
Jómagam viszonylag sokáig játszottam a játékkal, de már jó ideje nem, és nem is tervezem.
Meg fog szűnni a fiók ha x ideig nem lépek be?
Aranyat nem lehet gondolom küldeni meg tankolt, mert ha igen nekem nem igazán lenne rá szükségem.
Van erre mód ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#101175) nyunyu válasza whited (#101174) üzenetére


nyunyu
félisten

Tavaly ujevi IS-6 grind utan ~1 evig be se leptem, de megmaradt minden tankom+accomon levo gold.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101176) Tomi0703 válasza nyunyu (#101170) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hasznal egyaltalan valaki szerszamosladat???

Nem, de a píz ha eladom nem rossz. :D

(#101177) nyunyu


nyunyu
félisten

Jessz, eddig otbol ot bukta, ugy hogy mindig befertem a csapat top3 sebzojebe a semmit sem atuto, celozni sem tudo IS-6-tal.

De legalabb nem fogy a love, mert prem tank. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101178) rlazol válasza nyunyu (#101170) üzenetére


rlazol
addikt

én egyes tankokon használok... kövezzetek meg, de pl az E75-ön is van. :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101179) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó a hétvége :DDD

(#101180) szbalogh válasza nyunyu (#101170) üzenetére


szbalogh
őstag

"Hasznal egyaltalan valaki szerszamosladat???"

Jelen!
E3-ba , SU-122-44-be szerintem nagyon kell. És még néhány tankba.

Én ma 2db célzásgyorsítót és egy periszkópot szedtem össze küldetésekkel :D

SoulRiver: jót tett az a ban :D szép sebzés :R

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#101181) SoulReaver válasza szbalogh (#101180) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi! :)

Bár ilyen az egész napom sajna... bukta egymás után :)

(#101182) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mik ezek a csaták könyörgöm? a whyme BatCat full hp-n volt végig, őt nem lőtte senki, de megcsinálta a topgunt meg 5k sebzést... vicc az egész :D

[ Szerkesztve ]

(#101183) h1mpi válasza whited (#101174) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem szűnik meg, de nem is lehet küldeni semmit.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#101184) 04ahgy válasza Diarmand (#101168) üzenetére


04ahgy
nagyúr

nyunyu a 8.2 környéki Hellcatet jellemezte, és szerintem is olyan volt, ahogy leírta. Westfield, védés esetén, mikor még a sarki erdőben volt a védendő bázis, és ott kezdtél, akkor a lejtőn lefele 96-100km/h-ra is begyorsult, megfelelő legénységgel.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#101185) Diarmand válasza 04ahgy (#101184) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én sem a tegnapelőtti Hellcatre gondoltam.
Btw akárhogy erőltetem az agyam, akkor sem rémlenek ilyen elszállt értékek (100 km/h), meg könnyű tank szintű mozgékonyság.

(#101186) Viktoár


Viktoár
addikt

LOL nyerj 40 csatát. :C A feladat óta csak cumi van és mind ilyen 15:4 -re. :C

Üdv:Viktor

(#101187) SoulReaver válasza Viktoár (#101186) üzenetére


SoulReaver
veterán

Detto... sorra olyan agyhalottakkal sorsol egy csapatba, hogy mind1 mit csinálok, egyedül vagyok.

Mindig ez van sajna... szeretnék játszani, de nem lehet, mert ez már régóta nem csapat játék... csak nem értem miért nincs olyan mod, hogy mindenki mindenki ellen...

(#101188) Because válasza SoulReaver (#101187) üzenetére


Because
őstag

hajaj én mit kaptam azért, mert ki mertem mondani, hogy publicban nincs csapat :U

(#101189) 04ahgy válasza Viktoár (#101186) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nálam azért akadnak jó meccsek is, mint ez az FV 4004 - Conway Tank Ász.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#101190) fradi81


fradi81
veterán

54% wr? Ennek a fele stock ferdinanddal, kötsög wg :) Ja meg hellcat ász? uninstall.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#101191) SoulReaver válasza Because (#101188) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mert ki szerint csapat játék az, ahol a fele banda nulla sebzést oszt ki? :) Senki nem figyeli a kistérképet, senki nem segít a másiknak, megvárják míg elhullanak, aztán egy kő mögött várják a csata végét...

(#101192) 04ahgy válasza 04ahgy (#101189) üzenetére


04ahgy
nagyúr

04ahgy (16:33:21) Győzelem! Csata: Lakeville Jármű: FV4004 Conway Tap: 3087 Kredit: 64 747 Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

04ahgy (16:46:36) Eladva: 'FV4004 Conway' sikeresen eladva. Szerezve: kredit: 1 793 150. Elköltve: arany: 30.

04ahgy (16:47:02) Kifejlesztve: FV4005 Stage II jármű kifejlesztve.

04ahgy (16:49:24) Megvásárolva: 'FV4005 Stage II' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 6 100 000.

A harmincegyedik Tier X... :C

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#101193) rlazol válasza Because (#101188) üzenetére


rlazol
addikt

Ne trollkodj! :((( Pontosan tudod a különbséget!
Senki nem mondta, hogy a csapat csapatként funkcionál.
De attól még mindenkinek van egy dolga, amit, ha csinál, mindenkinek jobb lesz.
Nem te vagy az egyetlen, aki szarik erre. :(
Ha elég hozzád hasonló van egy oldalon, akkor a maradéknak, aki amúgy tudta a dolgát, sincs esélye tisztességes sebzést elérni.
Nem kell egymást segítve vállvetve harcolni (bár az lenne az igazi), ha csak mindenki tenné a dolgát, az is elég lenne. De azért "kaptál" mert magasról teszel a saját dolgodra, nem azért mert azt mondtad, h nincs összjáték.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101194) Because válasza rlazol (#101193) üzenetére


Because
őstag

na már megint, ez már lol tényleg! értsétek már meg átlag emberek is játsszák ezt!

[ Szerkesztve ]

(#101195) CirrMee válasza SoulReaver (#101187) üzenetére


CirrMee
addikt

Az imént a csihával' olyan (eleve vesztes) csapatot kaptam, amiben 4 perc alatt 4 csapattag killt nyomtak, ebből 1 vagy kettő tuti magyar istenbarma volt. Kettőt még reportoltam, de mit nyerek már azzal...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#101196) nyunyu


nyunyu
félisten

Mit kell torolni a safeshot modbol, hogy tudjam loni a szovetseges tankokat?

Elobb Karelian keverek kozepen T71-gyel, erre egy siemka T-34-85 belemlo oldalrol golddal, mert mar haromszor villogott, hogy menjek spotolni.

Csak az nem tunt fel neki, hogy velem szemben folyamatosan vilagitva volt egy T34, plusz azt is lathatta, hogy 150-esevel fogy a HPja.
Annyira meg nem vagyok hulye, hogy tarcsere kozben rohangaljak a nyilt mezon.

Olyan szivesen kitaraztam volna ra a barmara...

Alapveto problema, hogy mar az elso harom meccsen kiosztottam az osszes idle/bot reportot az idiota top tankoknak, akik sajat tierjuk HPjanak a 75%-at sem birtak kiloni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101197) fradi81 válasza nyunyu (#101196) üzenetére


fradi81
veterán

ALT-ot kell nyomni közben.

moto g72, Ninebot d28e

(#101198) nyunyu válasza Diarmand (#101185) üzenetére


nyunyu
félisten

Hellcatnak 72km/h volt a vegsebessege a nerf elott, es el is erte sik terepen.
Mar az sem volt valosaghu, hiszen autopalyan repesztettek akar 90-nel is.

Most? Annyit rontottak a talaj ellenallasan, meg a gyorsulasan, hogy jo ha 50-re fel tudod tornaszni.
Ami jobban faj, hogy a korabbi 20km/h-s tolatasat levettek 12km/h-ra.

Torony regen is feleolyan gyorsan forgott, mint a medeke.
Ahogy nezem most 16 fok/masodpercet irnak ra, regen mintha 18 lett volna.

Meg a lanctalp sem 30 fok/masodperc volt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101199) Balesz1899 válasza Because (#101194) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ahhoz nem kell véresszájú gamernek lenni, hogy tudja az ember, hogy az adott tanktípussal mi a feladata az adott csatában...

(#101200) PR0JECTNR56 válasza nyunyu (#101198) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Még a kanyarodás is olyan vele kis sebességnél is, mintha egy 40-50 tonna közötti közepes/nehéz tank hibridet szeretne az ember irányítani, nagyobb tempónál meg olyan mint egy féltégla.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.