Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101901) rlazol válasza jano_77 (#101900) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem rossz helyen kutakodsz.
a zöld HP bar mindkét csatában 120 pixel, a piros mindkét csatában 130 pixel.
ugyanakkor a panel szélessége változik: az első csatában 255 (z) és 285(p); a másodikban 285(z) és 255(p).
Bár abszolút nem értek hozzá, de a panelok szélessége szerintem a játékosnevektől függhet Az első csatában 18(z) és 22(p) karakter a leghosszabb nevek az egyes csapatokban második csatában 24(z)-17(p). Vagyis a 17 és 18 karakterhez 255-s, a 22 és 24 karakterhez 285-ös panel érkezett. Nyilván van különbség az egyes karakterek szélességében is, de alapvetően a játékosnév hossza tűnik döntőnek. A megoldás meg az lehet, ha valahol állandó méretűre állítod be a panelt - majd az okosak megmondják, hol... :DDD
Az már izgalmasabb, hogy a piros HP bar miért hosszabb 10 pixellel.

Köszönöm mindenkinek a választ, akkor elsősorban az Aladárt nyomatom majd. De nekem egy hétvége alatt tuti nem lesz meg a Béla, minimum 10 nap. (Kakumix - ez nagyon durva 7vége lehetett! :Y volt valami XP-t növelő akció épp?)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101902) nyunyu válasza emre (#101880) üzenetére


nyunyu
félisten

Csak a hosszú nevek nem férnek el rendesen, mert balra zárt a sor

XVM readme.txt-ben le van irva, hogyan lehet formazni a makrokat, pl. azt is lehet limitalni, hogy maximum milyen hosszu legyen a string:

{{name%-10.10s}} - cuts names longer than 10 chars and fills names shorter than 10 chars, left aligned

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101903) zozyk válasza rlazol (#101901) üzenetére


zozyk
addikt

Én ezt azért nem értem,mert Jano-nak én ezt küldtem át: (80 széles a HP alap)
{ "x": 52, "y": 19, "valign": "center", "w": 80, "h": 4, "bgColor": "0x000000", "alpha": "{{alive?50|0}}" },
{ "x": 54, "y": 20, "valign": "center", "w": "{{hp-ratio:76}}", "h": 2, "bgColor": "0xEEEE44", "alpha": "{{alive?50|0}}" }

Ez a medium2 panelre pont jó.
Ő ugye a medium-ot használja,átírta a színeket is + gondolom a hossz-ba is belenyúlt... :U

Innentől,ki és hogy találja ki hogy mi a gond? :U

nyunyu
A szombatból 6 órát csesztem el az xvm formázásra...egy db "-" jel nem oldja meg a betöltőképernyő gondjait,legalábbis a mai nightly-ban. (4797)
A hossz meghatározás az meglett,ezért is van {{nick%.14s~..}} nálam,így nem barmolja szét a zászlókat.

[ Szerkesztve ]

(#101904) jano_77 válasza zozyk (#101903) üzenetére


jano_77
nagyúr

Segítek :K
Így néz ki a PlayersPanel.xc file-ban a medium beállításom:
"medium": {
"fragsFormatLeft": "{{frags}}",
"formatLeft": "<font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating%d~%|--%}}</font> <font color='{{c:wn}}'>{{nick}}</font>",
"extraFieldsLeft": [
{ "x": 52, "y": 19, "valign": "center", "w": 120, "h": 4, "bgColor": "0x000000", "alpha": "{{alive?50|0}}" },
{ "x": 54, "y": 20, "valign": "center", "w": "{{hp-ratio:116}}", "h": 2, "bgColor": "0x00D12D", "alpha": "{{alive?50|0}}" }],
"fragsFormatRight": "{{frags}}",
"formatRight": "<font color='{{c:wn}}'>{{nick}}</font> <font color='{{c:t-rating}}'>{{t-rating%d~%|--%}}</font>",
"extraFieldsRight": [
{ "x": 52, "y": 19, "valign": "center", "w": 130, "h": 4, "bgColor": "0x000000", "alpha": "{{alive?50|0}}" },
{ "x": 54, "y": 20, "valign": "center", "w": "{{hp-ratio:126}}", "h": 2, "bgColor": "0xD10000", "alpha": "{{alive?50|0}}" },
{ "x": 14, "y": 0, "valign": "top", "bindToIcon": true, "format": "{{spotted}}", "shadow": {} }],
"width": 90,
"enabled": true

hol a hiba, mi miatt változik a HP csíkok hossza csatáról, csatára?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101905) zozyk válasza jano_77 (#101904) üzenetére


zozyk
addikt

Naszóval,ugye,amit én adtam az a medium2-re van,ahol a tanknevek vannak,ami fix.

Te a medium-ra használod,ahol a játékosnevek vannak,ami ugye nem fix.
Ráadásul a bal oldali 10 pixellel kissebb is,miért?

1 megoldás van,ha a neveket meghatározod,hogy hány karakter lehessen:
{{nick%.14s~..}} 14 karakterig kiírja,majd teszi a ..
{{nick%14.14s}} A 14 karakternél hosszabb nevek végét levágja, a rövidebbeket kiegészíti 14-ra.

Értelemszerűen a 14 változtatható. Próbálgatni kell...

(#101906) Kakumix válasza rlazol (#101901) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az 5. évfordulós, top 10-es, dupla győztes hétvége volt (aug. 14?). Majd jól elvertem az összes ezüstöt az akciós cuccokra, a következő hétvégén meg az akciós T7-es tankokból vettem 3-at és csak tegnapra lett meg a 3,8 millió újra.

Legyen szép napod!

(#101907) emre válasza zozyk (#101905) üzenetére


emre
veterán

A küldetéspanelnek mi a koordinátája, hogy szépen a playerspanel alá kerüljön? :)
Az eredeti helyén nálam belelóg a hitlogba.

(#101908) zozyk

Köszönöm! :R
Nálam Y=450-en van a damage log blocked, szóval akkor ez alá megyek egy kicsit

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#101908) zozyk válasza emre (#101907) üzenetére


zozyk
addikt

Talán még az "y" lehetne -5.. :B

"Graphical_settings": {
"background": {
"alpha": 80,
"enable": false,
"height": 220,
"image": "img://../res_mods/configs/spoter_mods/angel_extended/angel_extended_background.png",
"width": 400,
"x": 0,
"y": 450
},
"shadow": {
"alphaShadow": 60,
"angleShadow": 0,
"colorShadow": "#000000",
"distanceShadow": 0,
"enable": true,
"sizeShadow": 40,
"strengthShadow": 500
},
"text": {
"alignX": "left",
"alignY": "top",
"default_font": "$IMELanguageBar",
"default_font_colour": "#adff00",
"default_font_size": 14,
"x": 5,
"y": 455

(#101909) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Megvettem a Cromwellt és a csajokat pakoltam bele legénységnek. Milyen skilleket javasoltok beállítani? Nulladiknak ott van ugye a SIA, van egy 100%-os és elkezdhető a 2. skill. Valahol azt olvastam, hogy első skillnek hatodik érzék + mindenkinek álca a javasolt? Jó választás ez, ha olyan igazi medes harcmodorra alkalmaznám? És mi legyen a második sor?
Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#101910) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Szeretném megkérdezni, hogy ezt az üzenetet, hogy lehet eltüntetni vagy értelmes formába hozni?

(#101911) jr1994 válasza lacibacsi (#101909) üzenetére


jr1994
addikt

6. érzék mindenképp és a többieknek álca, aztán parancsnoknak álca a többire általában megoszlanak a vélemények hogy javítás vagy vegyesfelvágott, a Cromwellre én a vegyes sort javaslom (bár általában javítást szoktam tenni), mert nagyon fontos a pontosság javítása (pillanatkép, sima utazás), ami még fontos: biztonságos elhelyezés, látótávnövelő skillek. Illetve nálam jelenleg van halálos szem a lövészen, a duplagyújtós küldetéshez valószínűleg az is segített. A női legénység gyorsan fejlődik, velük baromi jó lesz a Cromwell :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#101912) Diarmand válasza lacibacsi (#101909) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én legelőször mindenképpen egy vegyes sort javaslok. Azért, mert a Cromwell hihetetlen lassan szűkülős/pontatlan fajta, úgyhogy az első sort én így raknám (fogom rakni): Hatodik érzék, Pillanatkép, Sima utazás, Biztonságos elhelyezés, Helyzetfelismerés. A második lenne a javítás, mert nagyon nem érdemes láncolva hagyni magunkat egy papír tankban és eztán jönne a full álca mindenkinek. Az első sor ugye a npi legénység miatt alap, hogy megvan, a második is hamar meglesz szal olyan sokat a camora sem kell várni.

(#101913) Greentea


Greentea
senior tag

Csak olyan tankra kérhetsz női harckocsizót ami bent áll a garázsban? :F
Más, ha sikerült a legutolsó küldi, akkor azt írja ki, hogy jutalom igénylése. De sajnos elbaltáztam a másodlagos feltételt - amire egyébként szükségem van - akkor először igényelnem kéne és azután Jutalom javítása vagy pedig teljesülhet úgy is a második feltétel ha nem igénylem az elsőt?

2x2 néha 5

(#101914) dvids válasza Greentea (#101913) üzenetére


dvids
aktív tag

A női tankereket bármilyen tankba kérheted ami ki van fejlesztve, de megvenni nem kell.
Ha sikerült a másodlagos nélkül, akkor kérd a jutalmat és aztán indítsd el újra ugyanazt a missiont az eredmény javítására (vagy nem tom hogy van magyarra ordítva), nem vesztesz semmit.

[ Szerkesztve ]

(#101915) Greentea válasza dvids (#101914) üzenetére


Greentea
senior tag

köszi!
Az a bajom, hogy a Leo PTA-ra szánom őket, de még kell hozzá 20k xp így addig akkor nem tudom javítani a küldit, pedig milyen jó lett volna, hogy egy csapásra meglett volna a t28 concept is. Így kimarad 2-3 nap de végül is ez a pár nap semmi. :)

2x2 néha 5

(#101916) joergie válasza Blue Eagle (#101910) üzenetére


joergie
őstag

Én zt nem tudom, de én a postmortem módon változtatnék, pl hogy ne téged mutasson, hanem az ellenfelet, vagy bármi mást, cska ne téged.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101917) lacibacsi


lacibacsi
addikt

(#101911) jr1994 és (#101912) Diarmand

Mindkettőtöknek köszönöm a választ. Ugyan ketten pont kétfélét mondtatok, ám az indoklásotok alapján mindkettőtöknek igaza van... Nehéz így dönteni... De majd dobok fel egy bélást...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#101918) rlazol válasza lacibacsi (#101917) üzenetére


rlazol
addikt

Fontos szempont, hogy a javítás folyamatosan fejlődik, míg a "vegyes" soron vannak olyan képességek (pillanatkép, biztonságos elh.) ami csak 100%-on működik. viszont a második sorban ez utóbbiakra már 420k XP kell, addig nem csinál semmit az a slot!
Ezért is azt javaslom, hogy az első a vegyes, 6. érzék + 100-ason aktiválódók. Azoknak viszont, akiknek nincs fontos ilyen képesség menjen a javítás.
Amúgy meg játsz a cromwellel egy kicsit még mielőtt beadnád a képességet a csajoknak. Meg fogod látni, hogy neked a javítás kell-e az első sorba vagy a vegyes.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101919) Zigi válasza Greentea (#101915) üzenetére


Zigi
senior tag

Szia.

Ha nem tudsz várni akkor be tudod "ültetni" a panther 8.8 ba, még ha az nincs is a garázsodban. (értelemszerűen bármelyik nemzet prémtankjába, ami később kelleni fog heavy, med stb.) Természetesen a leo PT-be átképzéskor veszítesz 10%-ot.

lacibácsi

sima utazás és pillanatkép szerintem fontosabb, mert az ágyúja egy kőhajítógépével vetekszik........

[ Szerkesztve ]

(#101920) Zigi válasza rlazol (#101918) üzenetére


Zigi
senior tag

A sima utazás és a pillanatkép is működik egyből, a biztonságos elhelyezés valóban csak 100% nál.

(#101921) rlazol válasza Zigi (#101920) üzenetére


rlazol
addikt

sima utazásról én nem beszéltem... pillanatkép jogos, 6. érzékre gondoltam :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101922) jano_77 válasza rlazol (#101921) üzenetére


jano_77
nagyúr

6. érzék szerintem minden tankra kötelező, hogy felkerüljön a Parancsnoknak! Természetesen akkor mikor már 100%-os a tulajdonság.

(#101905) zozyk:
{{nick%.14s~..}} 14 karakterig kiírja,majd teszi a .. - itt kell a pont a % jel után?
{{nick%14.14s}} A 14 karakternél hosszabb nevek végét levágja, a rövidebbeket kiegészíti 14-ra. - mert itt nincs!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101923) jozefgucci1 válasza Diarmand (#101886) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Végignéztem jó kör volt. Azért menet közben ezzel sem nagyon szabad lőni :DDD A végén pedig marha nagy szerencséd volt , hogy a Borsó pattant . Az elején mikor blindre kiszedted a Tieger2-t és anyázott már épp kezdtem volna írni neki , mire leesett , hogy ez visszajátszás :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#101924) zozyk válasza jano_77 (#101922) üzenetére


zozyk
addikt

Igen kell,a másodikban is ott a pont,csak picit hátrébb... ;)
Kipróbáltad? Működik? Jobb lett?

[ Szerkesztve ]

(#101925) Blue Eagle válasza joergie (#101916) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszi! Megoldódott minden...

(#101926) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Sziasztok

Tudnátok abban segíteni, hogy xvm-ben hol tudnám azt beállítani, hogy a csapat számláló ne 15:15 - ről, hanem rendesen 0:0 - ról induljon?

Köszi

Na!!!

(#101927) Diarmand válasza jozefgucci1 (#101923) üzenetére


Diarmand
senior tag

Köszi! Menet közben nem is lőttem túl sokat most emlékeim szerint. Egyébként igen, vagy lerohanás közben lősz menetből közelre vagy megállsz, a többi nem kifizetődő :DDD
A Tiger 2 magának köszönhette, nem tudom mit akart ott, a Borsig meg nos, a döntött páncél az döntött :DDD Tudnád mit pattantak már a BC elejéről :D

(#101928) jano_77 válasza zozyk (#101924) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még 1 kérdés mielőtt kipróbálom:
mondtátok, hogy a medium2 panel fix, míg a medium változó!
mi van akkor, ha a medium2-re írom a nickeket és a mediumra a járműveket? ez lehet megoldás?

(#101929) zozyk: értem, köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101929) zozyk válasza jano_77 (#101928) üzenetére


zozyk
addikt

A tanknevek fix-ek,nem a panel.. ;)

(#101930) jano_77 válasza zozyk (#101929) üzenetére


jano_77
nagyúr

vmi szerintem nem jó :(

azt hiszem meg van a bibi :B { ilyen lemaradt
így már tutkó-frankó - köszönöm

(#101931) zozyk: így már tetszik? ;) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101931) zozyk válasza jano_77 (#101930) üzenetére


zozyk
addikt

Na,most ha még picit rövidíted a HP csíkot,hogy ne lógjon bele az ikonokba,egész pofás lesz.. :)

(#101932) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Mindenkinek köszönöm a tanácsot! Első sorba vegyes skill/perk került, a másodikba fele-fele javítás és álca. Free-ből kimaxoltam a kicsikét. Megy a Cromwell, mint a rakéta. :D

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#101933) kchryss válasza Hafy75 (#101926) üzenetére


kchryss
addikt

battle.xc
"showAliveNotFrags": false

[ Szerkesztve ]

(#101934) zozyk


zozyk
addikt

Tier7 leárazás mikor várható legközelebb?
Crusader SP-t kéne megvennem,bár annyira nem hajt az arty vétel... ;]

(#101935) Enzolord válasza zozyk (#101934) üzenetére


Enzolord
addikt

Én a francia arty miatt várom, de én sem kapkodok..
Van most pár tank, amit be kellene szerezni..
Mi lesz vajon ez a 4 tokenes akció??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101936) nyunyu válasza Enzolord (#101935) üzenetére


nyunyu
félisten

Elso token nem tunik bonyolultnak.

Leduplazol 25 tankot, es maris megvan a 35k XP.
Raadasul 3 napod van duplazni, igy eleg naponta 8-9-et.

Jatekban mintha ki lenne irva, hogy 4x private akarmi utan kapsz ingyen egy nagy mentocsomagot.
Mondjuk az netto hulyesegnek tunik, hogy szept 8-ig kene negyszer teljesiteni, mivel a 35k XPs hetvegi kuldit csak egyszer lehet megcsinalni, nem resetelodik a szamlaloja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101937) kchryss válasza Enzolord (#101935) üzenetére


kchryss
addikt

[link]
Hétvégente 1 tokent lehet szerezni +150 arany. Ha megvan mind a 4 akkor októberben hozzáférsz egy speckó küldetéshez.

"Tipp: Az októberi speciális küldetések a német tankokra és a dupla XP-re fókuszálnak majd, amit majd bizonyos számú győzelemig kaphattok majd tier VI, VII, VIII, IX és X-ben. 2x-es XP kaptok majd az első 6 győztes csatában tier 6-ban, az első 7 győztesben tier 7-ben és így tovább..."

[ Szerkesztve ]

(#101938) CirrMee válasza zozyk (#101934) üzenetére


CirrMee
addikt

Remélem nem most rögtön, mert alig köhögtem ki a KV4 árát, össze kell még harácsolni a (kifejlesztett) tigrincs/hellócat/S-51 árát, meg kopogtat az IS is, a tier4 -es kínai fűnyíróról nem is beszélve. :)

Apropó: nincs valakinek felesleges prém kódja? A múltkori baromira jól jött, pár nap alatt összelegóztam azzal a KV4 árát. :R

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#101939) zozyk válasza CirrMee (#101938) üzenetére


zozyk
addikt

Az S-51et hagyd a végére,ahhoz kell idegrendszer...

(#101940) Enzolord válasza kchryss (#101937) üzenetére


Enzolord
addikt

Abban bíztam, hogy valami speckó tankot lehet megszerezni.. na sebaj.. :)
De köszi az infot.. :R :R

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101941) CirrMee válasza zozyk (#101939) üzenetére


CirrMee
addikt

Úgy érted, hogy ahhoz képest is kell, hogy arty...? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#101942) Enzolord válasza nyunyu (#101936) üzenetére


Enzolord
addikt

Annyi csak a duplázásokkal a gond, hogy elég csapatfüggő, és eddig nem nagyon kedveskedik azmm..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101943) Stunts666 válasza CirrMee (#101938) üzenetére


Stunts666
őstag

De jo neked... XD nekem a 8as nemet artyhoz kellene penz, meg a leopard 1hez, meg a 9es nemet tdhez.... 8as orosz kozepest is bissza kellene vennem... Premium nelkuk nincs kedvem. Annyira meg mar nem jatszom, hogy vegyek premiumot... XD Ugyhogy nem lesz uj tankom... XD

(#101944) dvids


dvids
aktív tag

Ezekkel a missionökkel érdemes bíbelődni, ömlik a pénz belőlük.

(#101945) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy megvettem egy prémium tankot, de nagyon megbántam, akár féláron, de nem lehet vissza kérni az aranyat amiért vettem?Köszi

(#101946) Diarmand válasza Dyno (#101945) üzenetére


Diarmand
senior tag

Melyik tank az?

(#101947) grizlisandor válasza Dyno (#101945) üzenetére


grizlisandor
addikt

A shop-ból vettél prémtankot, vissza tudod kérni az árát a WG-től, indoklással x időn belül.

(#101948) Dyno válasza grizlisandor (#101947) üzenetére


Dyno
veterán

Az a baj, hogy játékon belül vettem, így mi a helyzet?
Tegnap vettem amúgy.

(#101946) Diarmand: SU100Y

[ Szerkesztve ]

(#101949) Motyi válasza Dyno (#101945) üzenetére


Motyi
senior tag

14 napod van a vásárlástól számítva:

"You have the right to withdraw from this purchase contract within 14 calendar days without giving any reason. The withdrawal period will expire after 14 calendar days from the day of the conclusion of this purchase contract."

Ha ez lejárt akkor buktad. Tapasztalatlan játékosok esetében prém tank vásárlás előtt minimum érdemes egy tucat videót megnézni róla és teszt szerveren kipróbálni.

(#101948) Dyno Ha játékon belül vetted goldért akkor is megér egy próbát a supportnál.

[ Szerkesztve ]

(#101950) Enzolord válasza Dyno (#101948) üzenetére


Enzolord
addikt

Mi bajod a Su100Y-nal??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.