Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101951) Dyno válasza Motyi (#101949) üzenetére


Dyno
veterán

Családon belül másnak is megvan, tetszik meg minden, de nekem elég volt a páncélvadászokból.És bánom érte az eldobott aranyat, egy hónap prémiummal többet érek.

Abban tudsz segíteni hogy miként lehet vissza váltani?

[ Szerkesztve ]

(#101952) Motyi válasza Dyno (#101951) üzenetére


Motyi
senior tag

Na kicsit jobban megnéztem neked és sajna nem jól fest a dolog: [link]

Röviden, ha megvetted és mentél vele akkor nem válthatod vissza.Ha bankkártyával veszel tankot a webshopban ott a törvényi előírás miatt kell nekik 14 napot adni ha meggondolod magad, de ingame ez már nem kötelező. Persze semmi sem biztos, egy próbát megér, hátha egy szívhez szóló ticket segít.
Új ticketet pedig úgy adhatsz fel hogy:
- belogolsz a wot accodra a weboldalon
- felül középen "Support" feliratra katt
- a megjelenő oldalon, felül középen "My Tickets" gombra katt majd megjelenik egy New Ticket narancs gomb és ott adhatsz fel ilyesmit

Drukkolok :)

[ Szerkesztve ]

(#101953) Dyno válasza Motyi (#101952) üzenetére


Dyno
veterán

Köszönöm, hogy segítettél!

Szerintem inkább hagyom a dolgot, csak ahogy tengap megláttam, hogy akciós, mondom akkor megveszem, még terveztem is, hogy ha akciós lesz megveszem, csak közbe az egyéni küldiket csinálom és már csak a td-s küldik hiányoznak, de azok meg nagyon nyögve nyelősen mennek.

Tényleg köszönöm.

(#101954) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Valaki esetleg találkozott már olyan buggal teljesen alap 9.10-es klienssel, hogy a garázsban véletlenszerű tankoknál villog a szerviz gomb, pedig minden lőszer, felszerelés feltöltve. Előre is köszönöm a segítséget.

(#101955) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#101954) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor is villog, ha nincs beletéve a maximális mennyiségű lőszer. Azt is nézted?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101956) PR0JECTNR56 válasza h1mpi (#101955) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Minden ki van maxolva és az automatikus javítás és újratöltés is be van állítva minden tankhoz.

(#101957) joergie válasza Dyno (#101953) üzenetére


joergie
őstag

A játékon belül egyszer egy ACCOUNT életében vissza lehet igényelni egy ingame vásárolt prémium tank vételárát gold-ban. Régebben volt ilyen lehetősége, szerintem ezen nem változtattak, valaki erősítsen meg.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101958) Enzolord válasza joergie (#101957) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉN úgy tudom, hogy egy eladott prém tankot tudsz egyszer visszaigényelni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101959) kchryss


kchryss
addikt

Miután pattintottam a Borsigot és WT auf Pz.IV-et azt hittem ez egy jó csatám lesz. Aztán jött a klikker :O

(#101960) adamgreen válasza kchryss (#101959) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ettöl szép ez a játék ;] Egy hit bumm ;]

(#101961) fradi81 válasza PR0JECTNR56 (#101954) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam szakaszban jön elő ilyen bug néha pedig minden benne van a tankban.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#101962) Diarmand


Diarmand
senior tag

Pattant a Borsig a Batchatemről? Az semmi, EZ a tripla mákfaktor :DD

A T62 az elejéről pattant, az E100 HEAT-et megfogta a lánc és az arty AP-t is a lánc fogta meg :DDD

(#101963) nyunyu válasza Enzolord (#101942) üzenetére


nyunyu
félisten

Annyi csak a duplázásokkal a gond, hogy elég csapatfüggő, és eddig nem nagyon kedveskedik azmm..

Szerencsere tegnap letudtam a heti kuldit, ma mar csak a WZ-111-ert megyek.

Ma annyira sem volt jokedvu az MM, mint tegnap :DDD
2-3 kill, 1500-2000 sebzeses BT6 koroket buktuk (lett volna vagy 900-1000XP*2), egy sebzo talalat utan garazsba zavartak koroket meg duplaztuk, ahogy azt kell. (300XP*2)

Vegulis en vagyok a hulye, mert minek eroskodok 5 tankkal a hatam mogott, ha szembejon harom?
Olyankor oten nezik vegig, ahogy harman kicsinalnak. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101964) PR0JECTNR56 válasza fradi81 (#101961) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Különös probléma, mindenesetre ha nem sikerül záros határidőn belül megoldást találni rá, akkor már indítom is a teljes reinstallt.

(#101965) nyunyu válasza Diarmand (#101962) üzenetére


nyunyu
félisten

En Foch 155-tel vagyok kepes barmirol pattanni, meg egy Rohm-Borschigrol is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101966) zodo


zodo
nagyúr

HT 7 küldinél a bázis foglalást részt hogy kellene érteni, nekem kell kezdeni a foglalást és le kell járjon a foglalási idő?
Mentem egy nyerő csatát, 1424 sebzés és beálltam pár másodpercre a ellenséges bázisra de nem adta meg.

Replay

(#101967) dvids válasza zodo (#101966) üzenetére


dvids
aktív tag

Foglalással kell nyerni (és abban részt kell venned), vagy meg kell szakítanod ez ellenfél foglalását és aztán nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#101968) zodo válasza dvids (#101967) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm, időközben rájöttem hogy a "sikeres" szó a kulcs. :)

(#101970) nyunyu válasza zodo (#101966) üzenetére


nyunyu
félisten

Marha egyszeru, bekapcsolod az encounter modot, odaallsz a zaszlohoz keszenletbe, aztan amint az ellentol valaki foglalni kezd, akkor bumm.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101971) zodo válasza nyunyu (#101970) üzenetére


zodo
nagyúr

Marha agyszerűnek hangzik :) de kell 1000 hp sebzés is ill. ráadásként meg is nyerni kell nyerni a csatát.
Tegyem fel erre az időszakra a troll ágyút?

Szerk:

Ok de előtte össze kell szedni a 1k hp-t ami nálam csak sok öléses csatában jön össze vagy kb 12 jó találatból a 85 mm ágyúval.

[ Szerkesztve ]

(#101972) rlazol válasza zodo (#101971) üzenetére


rlazol
addikt

megszakítani kell a foglalást, nem kell megölni az ellent.
a troll ágyúnak annyiban lehet értelme, hogy a HE lövedék a lánctalpra jó eséllyel levágja azt, és az foglalásmegszakítás akkor is, ha nem sebeztél. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101973) nyunyu válasza zodo (#101971) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezeket a kuldiket nem T5 tankoknak talaltak ki.
T7-tol felfele mar nem kerdes, hogyan kell 1000HP-t kiosztani, de a T6-oknak sem okoz gondot.

T8 HTket automatikusan reportolom botnak, ha nem erik el :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101974) Diarmand


Diarmand
senior tag

Nagyon megy a BC-vel :DD

(#101975) zodo válasza nyunyu (#101973) üzenetére


zodo
nagyúr

Ja vagy úgy, értem. Akkor még kicsit várat magára vagy csak majd úgy véletlen összejön.

Diarmand

Szép kör!

(#101976) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most láttam ezt az oldalt: www.tanks.gg Elég sok infó van rajta.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101977) nyunyu válasza zodo (#101971) üzenetére


nyunyu
félisten

Ok de előtte össze kell szedni a 1k hp-t ami nálam csak sok öléses csatában jön össze vagy kb 12 jó találatból a 85 mm ágyúval.

Az a legjobb agyuja.
Egy hosszabb meccsben, ahol te vagy KV1-gyel a top tank, ott ossze lehet loni vele...

Most nezem jobban a screenshotodat, valami baja van a res\text\lc_messages mappadnak, hogy hianyoznak feliratok a kliensedbol?

Vagy valami hulye mod felrakott valami regebbi verziot a res_mods\0.9.10\text\lc_messages-be? *
Probald meg torolni az utobbit.

*: Pl. YasenKrasen session stat szokott ilyeneket csinalni.
Ranezesre neked meg az eggyel regebbi WoThoz keszult magyaritott verzioja lehet fenn.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101978) kchryss válasza zodo (#101975) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs összefüggés aközött, hogy hányadik küldetést csinálod és hogy milyen tank jó hozzá. Sok küldetéshez kifejezetten a tier 4-es tankok jók ami a minimum tier a küldetésekhez. Viszont a med küldetések kivételével mindegyikben van olyan amihez legalább 7-es, de inkább 8-as tank kéne, hogy reálíis időn belül összejöjjön. Amúgy a 15. küldetés kivételével bármilyen sorrenben csinálhatod a többit, válaszd ki amelyiket meg lehet csinálni alacsonyabb tierben is és, a nehezeket pedig hagyd későbbre ha már lesz hozzá tankod.

(#101979) zodo válasza nyunyu (#101977) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is azt az ágyút szeretem a legjobban ahogy sokan mások.
Jó a fájl, meg van minden hozzá csak két verzióm is van és még pakolásztam kicsit de most ilyen.

kchryss

Nem próbáltam válogatni a küldik közt de most már ezt is tudom hogy ki lehet lőni az épp aktuális, soron következőt ha épp úgy érzem hogy egy másikat, simán meg tudnék oldani. :)

(#101980) Emu


Emu
őstag

Lehet másnak nem nagy szám, de az első 3 csillagos tankom :DD . T55A küldikre gyúrtam

(#101981) Enzolord válasza Emu (#101980) üzenetére


Enzolord
addikt

Gratula... Nem sok embernek van 3 csillagos csíkos baltás járgánya.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101982) zodo válasza Emu (#101980) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula!

(#101983) #84221696


#84221696
törölt tag

Eu1 server is lost. :(

Emu: Grat! :C Ne szerénykedj, nekem az egy csillag is nagy szám... :B

[ Szerkesztve ]

(#101984) Kakumix válasza #84221696 (#101983) üzenetére


Kakumix
senior tag

Reggel 7 óra felé minden nap újraindítják a szervereket, ez pár perc kiesés.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#101985) Emu


Emu
őstag

Köszönöm mindenkinek! Megvan Cromwell is, igaz olyan legényekkel, akik az első skilljük legvégén járnak de nekem jobban bejön T34-85.

Kérdés akik csinálták már T55A küldiket: MT15: Lőj ki két egy szinttel nagyobb TD-t egy körben. Itt csak +1 szint jöhet szóba, vagy ha T6-al T8-at ölök az is jó? (csak azért kérdezem, hogy mivel próbálkozzak)

(#101986) Akcok94 válasza Emu (#101985) üzenetére


Akcok94
senior tag

lehet nagyobbat is az arty-nál is van hasonló ott 6-s 9-s öltem és megadta.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#101987) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap Nashornnal kiosztottam 3400 Sebzést és kb egyedül lehoztam a Mines-on a szigetes oldalt. Volt velem egy SU-100, aki nem adott le lövést,csak akkor ha valakit már leszedtem 200 HP alá.

Így lett a srácnak 4 kill. Gondoltam, adok neki egy láncot, hogy vegye már észre magát, erre felrobbant. Véletlen lőszert lőttem neki...

A vicc, hogy így is lett 4 killem és egy Ász...Vagyis ha nem szopat ez a majom és nem tol ki az ellenség elé akkor most 9 killem lenne...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101988) szbalogh válasza Mcray (#101987) üzenetére


szbalogh
őstag

Vagy jól bedaráltak volna :D

Nick: HE_Storm

(#101989) Mcray válasza szbalogh (#101988) üzenetére


Mcray
senior tag

Ezek mind olyan lövések voltak, amikre már én is be voltam töltve. Tiszta alig mozgó vagy álló célpontok. Nem véletlen, hogy a Su-100 is eltalálta mindet 250+ méterről. Ha azt érzékeltem volna, hogy az illető segít, nem megfordulok és meglövöm, hanem beírom neki, hogy "Thx" és csata után is megköszönöm, ahogy szoktam. De a csata utáni képernyő is engem igazolt, mert összesen volt 600 sebzése. A 4 lopás és más semmi...Eddig is voltak ilyen pióca parasztok, de ez a WZ küldetés mindent visz...A csaták felében amit elbukunk látom a győzelem lehetőségét, ha akkor ad le valaki lövést amikor betöltött. De nem. Várják öten, hogy a mellettük áló bevigyen 1 lövést, hogy tudjanak "Cleverland"-ezni egyet...

Én sosem a killre megyek. Mindig csak a sebzésre és a győzelemre, és csak akkor ölök, ha ezen múlik a csata...Ez a küldetés nekem nagyon idegen...

Ha érdekel valakit, felrakom a visszajátszást.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101990) sp3cnaz válasza Mcray (#101987) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Te még jól jártál, tegnap én is Nashornnal játszottam Abbey pályán elfoglaltam a td helyemet, erre odajön IS-3 kilő és beírja elfoglaltam a helyét . :(((

[ Szerkesztve ]

(#101991) Mcray válasza sp3cnaz (#101990) üzenetére


Mcray
senior tag

Igazad van. Tényleg jobban jártam. Szeretem az ilyeneket. Én kérni szoktam, hogy adják át a helyet...Egyedül a felderítőket szoktam kitolni a helyről, ha azok nem derítenek, hanem a td és arty mögött bújkálnak...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101992) MinionFlasH válasza Mcray (#101989) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Sajnos ez tényleg így van, kénytelen az ember lopkodni mert másképp nem lehet. Rengetegen nem lövik csak miután egylövéses lesz, ezt autoloaderes gyors tankkal tudod (valamennyire) orvosolni.

Megint elővettem Chi-Rit mert STA-val jön a sebzés, de mindent lelopkodnak. Mondjuk vannak jófejek is, az iméntén STA-val egy csapattárs TigerII vel csapattuk, jól összedolgoztunk leloptam egy killjét, következőt neki hagytam a végén 2-2 killel zártuk a csatát. De azért ez sajna ritka...

Jobb lett volna ha kell 150-160 sebzés, és a killeket elfelejtük, mert ez netto bunkeszsághoz vezet.

[ Szerkesztve ]

(#101993) Mcray válasza MinionFlasH (#101992) üzenetére


Mcray
senior tag

Aki ezt jováhagyta a Wargaymingnél , az nettó paraszt...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101994) mikron válasza Mcray (#101993) üzenetére


mikron
tag

Van benne valami. :DDD Leggyorsabban a franciákkal hoztam össze a 135 kill 135.000 sebzést, pont erre találták ki az AMX 50B. Már csak a japánokkal kell összehozni a killeket és gurul be a garázsba a WZ-111. ;)

(#101995) Mcray válasza mikron (#101994) üzenetére


Mcray
senior tag

Baszki hogy haladtok ilyen gyorsan? Nekem csak akkor ment ilyen jól amikor munkanélküli voltam. Most csak 90% Német és 33% Kínai van meg nekem.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101996) jozefgucci1 válasza Mcray (#101995) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Megfelelő tank állomány és ott kell ülni a gép előtt ! Inkább csinálom a T55A küldiket és ha mellé beesik ez akkor örülök neki . A kilences medekre rákaptam mostanság :) AMX30-WZ120 nagyon jók . Sajna a T54-töl elég messze vagyok , mert ez a T44 elég használhatatlan nekem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#101997) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

javaslom a domination játékmódot minden t8-t9et grindelőnek. körönként kb 2000 XP-t hoz, és relatív gyorsan vége. (bár érdemes platoonban menni, mert a sok világtalan miatt egyébként könnyű bukni a csatát, egyedül meg nem lehet annyit hozzátenni, mint randomban, főleg úgy, hogy jellemzően 10esekkel van tele)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#101998) h1mpi válasza MCGaiwer (#101997) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ez a statba beleszámít?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101999) MCGaiwer válasza h1mpi (#101998) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem (meg a napi küldikbe se)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102000) h1mpi válasza MCGaiwer (#101999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a mód kb csak társsal élvezetes...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.