Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101751) szumo válasza nyunyu (#101750) üzenetére


szumo
senior tag

Igen, az nagyon jó benne, én is szeretem a bevételt vele.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#101752) nyunyu válasza nyunyu (#101744) üzenetére


nyunyu
félisten

4784-es beta XVM-ben a bal oldal meg mindig a default WoT cuccot mutatta, konkretan leszarta, hogy mi van a battleLoading alatt beallitva formatLeftNick es formatLeftVehicle-nek.

4789-ben mar rendesen mukodik

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101753) kchryss válasza szumo (#101747) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor nem a konfigban van a hiba, hanem a script részében az xvm-nek. Amit letöltöttél xvm nightly buildet abból a 0.9.10 és a mods mappákat másold be a sajátodba és írd felül ha rákérdez, a configs mappát azt ne másold és így elvileg meg fognak maradni a konfigurációs beállítások, de a sriptek ki lesznek javítva.

(#101754) nyunyu válasza kchryss (#101753) üzenetére


nyunyu
félisten

XVM telepito ugy van megcsinalva, hogy nem irja felul az xvm.xc-det.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101755) szumo válasza kchryss (#101753) üzenetére


szumo
senior tag

Igen a aslain 4.6.2 ben már jó a script :)
Mivel nem lőttek ki és még tankász is lett a bt-7 art.-al való tesztelés, az majd kiderül, hogy mit ír ki.
Már csak az ikonok tükrözését kell kikapcsolnom meg a történelmi zászlókat és rangjelzéseket betenni, és kezd összeálni a dolog :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#101756) lacibacsi válasza zodo (#101687) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hozzászólásom célpontja nem te voltál személy szerint. És nem is más. Hanem "azok, akik..." ;)

A garázsodban álló JT meg szerintem egyszerűen a Bermuda-rejtély egyfajta megnyilvánulása. Majd kikerül onnan. Vagy add el. Vagy kisnyúl.
(esetleg gyorsan vedd meg a boltban, jól jöhet még a hosszú téli estéken kreditet farmolgatni)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#101757) lacibacsi válasza KisApám (#101696) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én is utána számoltam. A rendelkezésre álló (vagy napokon belül kifejleszthető) tankjaim átlagsebzéséből indultam ki. Osztottam-szoroztam. A végeredmény: kb. 65-70 csata kellene minden nap ahhoz, hogy meg legyen a WZ... Kicsivel több, mint tíz hónapja játszom, de ezek szerint ennyi idő nem elég egy megfelelően ütőképes hadsereg felállításra. Szovjet, német és amerikai vonalon teljesen jól állok, három nap alatt mindhárom nemzetnél készen vagyok kb. 15%-ban, a franciáknál az ARL-44 simán alkalmas arra, hogy végig vigyem a küldit, de a maradéknál még alkalmas járművem sincs. Remélem lesz még más hasonló event tank és addigra minden nemzetből lesz már legalább egy 8-9-es ütőképes tankom...

Amúgy az utóbbi időben eléggé elment a WG abba az irányba, hogy a játékosokból zombikat "gyártson". Olyan küldiket eszelnek ki nagyokosék, amihez naponta egy fél munkaidőt kellene a gép előtt tölteni. Biztosan van aki ráér, de a többség nyilván nem. Valahogy olyan ez, mint az okos lány a mesében: hozott is ajándékot, meg nem is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#101758) jagada válasza lacibacsi (#101757) üzenetére


jagada
őstag

Ráadásul ehhez a küldihez már nem elegendő T5 tank mint általában, minimum T6 kell neki!

Más: Bírom ezt, hogy HD skineket készítenek tankoknak, mert fúdejólnézki meg minden, de minek rábiggyeszteni fél méteres betűkkel, a tank elejére/oldalára hogy HD???? Szerintem így kurv@ronda és gagyi...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#101759) szbalogh


szbalogh
őstag

Lesz a közeljövőben T8 prém leárazás? Viszket a tenyerem egy CDC-re, meg is van a gold, de 1117 goldot nem akarok kidobni... :B

Nick: HE_Storm

(#101760) rlazol válasza lacibacsi (#101757) üzenetére


rlazol
addikt

a WG-nek az a célja, hogy minél több időt tölts a játék előtt, nem értem, miért kell ezen meglepődni/puffogni. És ha valaki eljut oda, hogy kevesebb idő alatt ugyanilyen előrehladást tehet meg prémiummal, akkor még jobban járt. Amióta én játszom (1 év 4 hónap) a komoly küldik mind ilyenek voltak, talán a Dicker kivételével, de egy hétvégét arra is rá kellett áldozni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101761) Pete55555 válasza nyunyu (#101748) üzenetére


Pete55555
addikt

MOD nélkül próbáltam.

Viszont ma elkezdtem játszani, lenyomtam vagy 10 csatát, és 1x nem dobott ki...

Megpróbálom most akkor MOD-okkal...

...Szeretem leracsniztatni...

(#101762) Linkin válasza lacibacsi (#101757) üzenetére


Linkin
senior tag

Annyira nem vészes amcsikkal ezt 18 csata alatt csináltam

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#101763) Veatta válasza Linkin (#101762) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ezen jól látszik a nehézsége a dolognak: nem a sebzést nehéz összehozni, hanem a killeket.

(#101764) jano_77 válasza rlazol (#101760) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem meg csupán arról van szó, hogy a kapuban van már az AW open bétája és WG-nél észbe kaptak, hogy itt még akár baj is lehet és most próbálják a jelenlegi játékos állományt megőrizni, magukhoz "láncolni" hasonló akciókkal, amiket csak akkor tudsz teljesíteni, ha semmi mást nem csinálsz csak WOT-ozol.

MODok: én aláírom, hogy rengeteg modot használok, mert szeretem felturbózni, cicomázni a játékot, de hogy milyen modok léteznek, az nagyon durva. Pl Hangár Manager mod - ennek vajon mi a szerepe?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101765) lacibacsi válasza Linkin (#101762) üzenetére


lacibacsi
addikt

Próbáld meg ugyanezt egy szál 59-16-tal, vagy egy darab Chi-To-val... De nem akarok panaszkodni, vagy netán puffogni, mert ez az on topik...

Hanem ha már on: már kérdeztem, csak nem kaptam választ arra a kérdésemre, hogy a három új térkép mikor kerüln be a játékba? Na és a KanoneJp? Nem mintha most pénzem lenne rá, de azt is a 9.10-re ígérték. Vagy tévedek?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#101766) sith7


sith7
nagyúr

Japán heavy vonalat tolja valaki ?
Ha igen, vélemény ?

(#101767) kislaszlo83 válasza sith7 (#101766) üzenetére


kislaszlo83
tag

Tegnap belekezdtem, estére megvolt a 6-os is :D
Nekem bejönnek a monstrumok, szóval odáig vagyok a nagy disznókocka tankokért :DDD
tier7-től, még páncél is lesz rajta (papíron), úgyhogy bizakodó vagyok. Szegény porshe tigris itta meg a levét, tegnap felé se néztem.

(#101768) jozefgucci1 válasza sith7 (#101766) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap láttam párat csatában . Rájöttem miért ekkora nagyok . Így a piroskák mehetnek vele a vizen át is , mert akkora , hogy nem lehet elsüllyeszteni őket . Tegnap Malinovkán két hetes csoda ment bele a vízbe és középen letáboroztak :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#101769) sith7 válasza kislaszlo83 (#101767) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ :R

jozefgucci1

:D :C

(#101770) Motyi válasza sith7 (#101766) üzenetére


Motyi
senior tag

Isteniek, legalábbis ellenfélnek. Hatalmasok,lassúak, középszar ágyúval (magasabb tierben) és sok hp-val amit élvezet lelövöldözni. :DDD Vicc nélkül idáig ha találkoztam velük két dolog történt:
- a saját csapatomba volt, 3-4 perc alatt eljutott valami értelmes heavy helyre (ha szerencséje volt és nem kapta ki menet közben az arty) majd szétszedték
- az ellenfélnél volt, ahogy felbukkant szétkaptuk

Ez kb. 20 találkozás tapasztalata (T7 felett), de feltételezem alacsonyabb tierben, ha megfelelően buta ellenfeleket kap és top tier akkor lehet trollkodni. Pl. A T7-s a 200-as frontjával top tanként értelmesen használva paradicsomok ellen biztos fun. :)

[ Szerkesztve ]

(#101774) ktg3


ktg3
őstag

9.10-zel nem megy a tank ispector. Indításnál hibát észlel ezért leáll.
Valakinek van hasonló problémája? Mi lehet a gond? :F

(#101776) MaximPeti válasza ktg3 (#101774) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Van új verzió, ami már megy 9.10-el: [link]

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#101777) sith7 válasza Motyi (#101770) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a választ neked is

(#101778) szbalogh válasza MaximPeti (#101776) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi :R

Nick: HE_Storm

(#101779) Enzolord válasza lacibacsi (#101765) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem akkor, amikor a 8.8 kikerül.. Gondolom, jön egy micropatch.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101780) ktg3 válasza MaximPeti (#101776) üzenetére


ktg3
őstag

:R :Y

(#101781) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
az egy új fjűcsőr hogy hiába van előérzet képességem, kiírja hogy megérzés alkalmazva de mégis tölt, kevesebbet mint amennyi idő kell a normál betöltéshez de tölt.
mi ez? bug? eddig, régebbi verzióban ha váltottam akkor egyből be volt töltve, most meg mindig tölt egy kevés ideig.
?

(#101782) Diarmand válasza csaba17 (#101781) üzenetére


Diarmand
senior tag

Soha nem tapasztaltam ilyet, pedig mostanság sokat megyek olyan tankokkal, amint van ilyen perk. Ha be vagyok töltve és váltok, akkor azonnal átvált töltés nélkül, ha töltés közben váltok, akkor onnan folytatja a betöltést az új lőszerrel ahol abbahagyta.

De a legbiztosabb ha adsz egy replayt ;)

[ Szerkesztve ]

(#101783) csaba17 válasza Diarmand (#101782) üzenetére


csaba17
senior tag

igen, visszanéztem a replayt, váltottam he-re hogy egy 1hps 7/1es centit kilőjek de előttem kilőtték és ahogy visszaváltottam, persze töltés közben, akkor tényleg onnan folytatta, ahonnan a he lőszert abbahagyta.
ezt nem tudtam hogy így van, mert ugye írja is, hogy csak betöltött lőszernél működik, vagy valami ilyesmit.
de azért köszi a helpet, ma is tanultam valami újat :)

(#101784) Diarmand válasza csaba17 (#101783) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jól is néznénk ki, ha töltés közben váltanál és azonnal betöltené a másik lőszert. :D :D

(#101785) kchryss válasza lacibacsi (#101757) üzenetére


kchryss
addikt

Én kicsit több, mint 2 éve játszom igaz többször tartottam pihenőt. Ezalatt mindig voltak ilyen küldetések és a jövőben is lesznek. Egyébként pont a tavalyi WZ-111-es küldetés után döntöttem el, hogy a sok-sok kis accountom helyett átállok csak 1 accountra, mert azokkal lehetetlen lett volna megcsinálni ilyen küldetéseket. Most is meg fogok szenvedni, majd meglátom hogy haladok, de szerintem meglesz.

8-as ajándék tankokért mindig is meg kellett dolgozni, de biztos lesznek még ilyen eventek. 5-6-os tankokat szoktak adni sokkal könnyebb küldetésekkel. A TOG-ért és a ChiNu Kai-ért szinte semmit nem kellett csinálni és már gurultak is be a garázsba.

[ Szerkesztve ]

(#101786) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

HIHETETLEN!!!!

Nem fogjátok elhinni, de most nagyon nagyon nagyot nőtt a szememben a Wargaming (még most is utálom őket, de na :DDD )!!!

Történt valamelyik nap, hogy rosszul írtam be egy 5080 Ft-os SMS gold csomag kódját, és kitöröltem az üzenetet. Tlán néhányan még emlékszenek rá, mert ide is beírtam, hogy mi a teendő?!
Most kaptam a support ticketemre egy választ, amiben leírták nekem az elrontott kódot, és így be tudtam váltani. Jólesik ez a fajta hozzáállás, és főleg, hogy nagyon gyorsak voltak. Köszi WG! :C

(#101787) kchryss válasza kislaszlo83 (#101786) üzenetére


kchryss
addikt

Ha pénzről van szó mindig gyorsan reagálnak :DD
Nem szeretnék ha egy potenciális vevővel kevesebb lenne :)

(#101788) kislaszlo83 válasza kchryss (#101787) üzenetére


kislaszlo83
tag

Na, ezt jól teszik :DDD

(#101789) arpeen2


arpeen2
senior tag

0.9.10 zoomfájlt segítsetek már hol találom ? (0.9.9-ben pmod.json volt vagy vmi ilyesmi, de már nincs ilyen fájl.)

(#101790) dvids


dvids
aktív tag

Tapasztalt ELC-sek, mit választanátok harmadik skillnek driverre? Egy BIA megy rá, a camoflague lesz a másik, de nem nagyon tudok dönteni a harmadikra.

(#101791) nyunyu válasza arpeen2 (#101789) üzenetére


nyunyu
félisten

\res_mods\0.9.10\gui\ZoomX.xml

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101792) arpeen2 válasza nyunyu (#101791) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nincs ilyen fájl az egész wot mappában :O :(

(#101793) kchryss válasza arpeen2 (#101792) üzenetére


kchryss
addikt

Ha nem raktál fel zoom modot akkor persze, hogy nincs. Nem tudom milyen packod van, de innen szedhetsz zoomhoz dolgokat:
ZoomMod for 0.9.10-t és a ZoomX for 0.9.10-t rakd fel és utána a nyunyu által már megválaszolt helyen tudod szerkeszteni a sniper nézet lépéseit.

(#101794) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Hol tudom megnézni a tankokra lebontott statisztikámat? Köszi :R

(#101795) arpeen2 válasza kchryss (#101793) üzenetére


arpeen2
senior tag

Deegie mod van fent, meg Jacktor.

(#101796) kchryss válasza kislaszlo83 (#101794) üzenetére


kchryss
addikt

[wotinfo.net] - Extended vehicle stats
[wotlabs]

(#101795) arpeen2: Megnéztem a legújabb jacktor packból hiányzik a zoomx fájl, másold be onnan amit linkeltem

(#101797) joergie válasza kchryss (#101785) üzenetére


joergie
őstag

Igen, de nekem pont a tier7 kategória hiányzik ilyen szempontból, hogy legyen nehéz a küldetés, de nem ilyen lehetetlen mint ez a wz111, mondjuk napi 10k xp 1 hónapig, vagy 2-3 hétig, és akkor van egy jó kis tier7 td-d, vagy egy type62(nagyon viszket rá a tenyerem). Vagy akkor adjanak egy értelmes tier8-at, ne egy olyat, amit amúgy se lehetett megvenni shop-ból(vagy csak dupla áron tokenekkel), és most benyomják újra, és még csak goldot se kapsz érte, ha januárban szívtál vele mint a torkosborz. Ez szimplán kib@szás. Akciózzanak T34-3-at, vagy amit nem visznek, sta-2t pl. kutyának nem kell. Nagyon remélem, hogy ha tényleg akcióznak németet októberben, akkor egy jt88-at lehet majd szerezni, szimplán kibaszásból, mert kiszedték a shopból, aki akarta megvette devizáért, most meg lehet majd szerezni ingame pöcsöléssel ;]
az fv4202 eventet várom már, de az istennek nem akarják behozni. Ha azt akciózzák karácsonykor, én tökönszúrom magam.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101798) kchryss válasza joergie (#101797) üzenetére


kchryss
addikt

fv4202-t kifejlesztettem, de direkt nem vettem még meg. Hallottam olyan pletykát, hogy még egyszer beteszik ToTT-be mielőtt lecsérik az Action X-re. A csere egyébként szerintem a következő patch-ben vagyiks a 9.11ben fog megtörténni. Kíváncsi leszek milyen küldetést találnak ki hozzá, lehet az is ilyen eszement lesz, mint ez a WZ-111.
Többi szerveren a FV201/A45-ért voltak küldetések, az 7-es szintű, de szerintem nem arra a 7-esre vágysz és a küldetés is elég nehéz volt hozzá :)
A Dicker max küldetés egyébként nehézség szerint rendben volt, nem volt túl könnyű megcsinálni, de nem is túl nehéz és nekem a tank is tetszik, igaz 6-os.

(#101799) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Type 59-Patton - Tank Preview

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#101800) octopus666


octopus666
tag

Circonflexes rengeteget bajlódik tier VIII O-Ho val. :DDD szakálla alatt mindig ezt mondogatta it's not for me :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.