Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101801) MinionFlasH válasza kchryss (#101796) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi ez nekem is hasznos volt, már kérdezni akartam a killek miatt, a wot-life nem tud ilyet! :)

A dicker maxot nagyon szeretem jó kis TD, csak baromi drága hozzá az AP lőszer is, így a legfontosabb szerepét nem nagyon tölti be.(kreditfarmolás)

(#33347) nyunyu

Köszi! :R

A tegnapi csatáról csatára történő fps lassulást nálam a ködeltávolító okozta. Még mindig kevés az fps-em, de legalább nem csökken, hanem 30 min. megvan. Remélem majd finomhangolnak a modokon mert köszönőviszonyban sincs a 9.9-el, modok nélkül 9.10 is jól futott.(vsync-60fps)

(#101802) Motyi válasza octopus666 (#101800) üzenetére


Motyi
senior tag

Na ja, szarból nem lehet várat építeni :D

(#101803) joergie válasza MinionFlasH (#101801) üzenetére


joergie
őstag

A dickermax az egy fair ajánlat volt azt hiszem. Ha másra nem, arra jó hogy megcsináljam vele az obj260hoz való egyik küldetést(saját hp 5-szörösének elérése, dmax esetében 2750dmg).
Én nemrég megvettem az fv4202-t, még nem mentem vele mert megtartottam a legénységet a cent7/1-be. de így belegondolva lehet igazatok lesz. remélem nem ;]
Én örülnék az fv201-nek, a végefele tudtam már csinálni majd minden csatában 1500dmg-et black prince-el, egész megszerettem :Y És annak kb semmit nem ér a páncélja, viszont cserébe nincs gundepression, fv201 viszont jobb dpm-el bír, jó a tornya is, és haladósabb.

Jobb szeretem a papír tankokat, mert azt tudom, ha kirakom, átlövik. gy annak tudatában rakom ki. Ha van páncélja, ki tudja 150hp-val kirakhatom e, 50/50 hogy az rng valami eszement sweetspotot bead az ellennek, és feldughatom magamnak a páncélt(jellemzően wz111 tornyán szoktam kiborulni). Ezért kéne egy cdc inkább, mint ez a wz111...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101804) Greentea


Greentea
senior tag

Most, hogy holnap akciós lesznek a tier8-as tankok, visszaveszem a KV4-et.
Full stock lesz.
Milyen sorrendbe haladjak a fejlesztések kifejlesztésében?
Először csak az ágyút kéne mert 175pennel nem akarok szórakozni azután motor mert borzasztó lassú, azután pedig torony és lánctalp?

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#101805) fradi81 válasza Greentea (#101804) üzenetére


fradi81
veterán

Ha jót akarsz megveszed akciósan, de nem használod amígnem lesz free xp a fullozására :)

moto g72, Ninebot d28e

(#101806) Enzolord válasza Diarmand (#101784) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor kb 6 mp alatt kitáraznék 183mal.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101807) MinionFlasH válasza joergie (#101803) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én is így látom Gyuri, szerintem azt sok ember meg tudta szerezni akinek volt ideje játszani a hétvégén, és nem egy rossz tank, persze ez relatív.

(#101808) Phobion válasza h1mpi (#101799) üzenetére


Phobion
őstag

Nálunk mikor lesz elérhető? :F

hmmm, a videót látván lehet nem is sürgős annyira :DDD

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#101809) h1mpi válasza Phobion (#101808) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mivel már kint van szupertesztereknél és, ha megvannak vele elégedve 2-3 patch múlva bejöhet. Erre persze semmi garancia, mert a Scorpion se jött be, pedig az már tesztszerveren is volt.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101810) Enzolord válasza h1mpi (#101809) üzenetére


Enzolord
addikt

A scorpion nem jön??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101811) h1mpi válasza Enzolord (#101810) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az Amerikai nem. Az RHM igen.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101812) Motyi válasza h1mpi (#101809) üzenetére


Motyi
senior tag

Milyen supertertesztereknél van? US szerverken élesben megvehető bárkinek.

(#101813) h1mpi válasza Motyi (#101812) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ezt nem tudtam, akkor most már árulják.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101814) jano_77


jano_77
nagyúr

XVM szerkesztő gurukhoz intézném kérdésemet:

A bázis foglalását jelző csík és hozzá tartozó szöveg pozícióját hol, melyik file-ban lehet állítani? Magát a file-t, ahol ez található és szerkeszthető meg van, de ott nincs benne pozíció!? Köszönöm előre is. :R

szerk: a default mappás capturebar.xc file-ban sincs semmi a pozíciójáról

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101815) h1mpi válasza jano_77 (#101814) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te mi ez a Pride-os festés azon a szerencsétlen tankon? :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101816) nyunyu válasza jano_77 (#101814) üzenetére


nyunyu
félisten

A bázis foglalását jelző csík és hozzá tartozó szöveg pozícióját hol, melyik file-ban lehet állítani? Magát a file-t, ahol ez található és szerkeszthető meg van, de ott nincs benne pozíció!? Köszönöm előre is. :R

szerk: a default mappás capturebar.xc file-ban sincs semmi a pozíciójáról

Kommenteket is el szoktad olvasni a default fajlban?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101817) kchryss válasza jano_77 (#101814) üzenetére


kchryss
addikt

elements.xc-ben van
Nálam a 138. sorban "_y": "teamBasesPanel._y + 0" itt írd át a 0-át és akkor mozgatja lefelé. Nálam kb 60-nál van jó helyen, mert akkor nem lóg bele a hp barba ha kettős foglalás van.

(#101816) nyuny: nyunyu ezt most rosszul tudod, nem ott kell állítani :(

[ Szerkesztve ]

(#101818) nyunyu válasza kchryss (#101817) üzenetére


nyunyu
félisten

Hmm, eddig meg sose maceraltam az elementset. :B

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101819) Diarmand válasza jano_77 (#101814) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mire jó az ha látod a csapat hp-t? Mert szerintem ez is csak egyike a csili-vili, de totálisan haszontalan modoknak...

(#101820) Enzolord válasza h1mpi (#101811) üzenetére


Enzolord
addikt

Melyik az amerikai Scorpion? És mikor jön az RHM?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101821) kchryss válasza Diarmand (#101819) üzenetére


kchryss
addikt

Szépen mutat a képernyő tetején és lehet szidni a *** mm-et, hogy már megint sokkal több hp van az ellenfélnél :)

(#101822) jano_77 válasza kchryss (#101817) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen :R
nyunyu: Neked is a szándékot - mert ugye az a fontos (másoknak csak a beszólásra futotta már megint)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101823) szumo


szumo
senior tag

Javult a helyzetem, de rájöttem, hogy az lenne a legjobb, ha nem is lenne felirat, sőtt ha a halálom után egy csapattársat nézek annál se lenne felirat, hogy mennyi életereje van. Szerintetek hol lehet ezt kivenni/kikapcsolni?
(IMG:/dl/upc/2015-09/04/103558_r5oo2akirctijcle_kepkivagas005.jpg)(/IMG)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#101824) Diarmand válasza kchryss (#101821) üzenetére


Diarmand
senior tag

Áhá, akkor erre jó :DDD Btw bírom jano érvelését, hogy mi mindenre lehet használni, pedig csak kérdeztem, de őszerinte megtámadtam :C

(#101825) nyunyu válasza kchryss (#101817) üzenetére


nyunyu
félisten

Regen a mindentegybe konfigok idejen * meg ott kellett allitani, hogy hany pixellel keruljon az egesz capturebar.

De azota annyit valtozott az xvm konfig, hogy nem lennek meglepve, hogy siman bentfelejtettek a minta fajlokban a mar semmire sem hasznalt beallitast.

*: akkor meg egyaltalan nem volt elements bekezdes, nem nagyon lehetett atrendezni a kepernyot.

Tegnap eltartott egy darabig, mire rajottem, hogy hova kell az Aslainbol kivett 6th sense beallitas elements.xc-jenek tartalmat beszurni az oldschool mindent egybe konfigomba.
Csak hogy ne legyen egyszeru, nem a gyokerbe kell szurni, hanem a battle objektumba. :DD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101826) jano_77 válasza kchryss (#101817) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem ennyi van az elements.xc file-ban:
{
"elements":
[]
}

Ha bemásolom a default mappából az elements.xc file-t, akkor totál eltolja a beállításaimat? :F

jaaa és vki rájött már, hogyan kell eltüntetni az alap RÓMAI tier számokat az ikonokról? A legújabb 4792-es XVM van fent és még mindig jelen van, de nem kellene. :F

CaptureBar helye megoldódott, nagyon köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101827) nyunyu válasza szumo (#101823) üzenetére


nyunyu
félisten

battle/showPostMortemTips=false?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101828) nyunyu válasza jano_77 (#101826) üzenetére


nyunyu
félisten

Ranezesre a default elements.xc pont ugy van konfiguralva, hogy ugy nezzen ki, mint a default WoT.
Neked meg ures a konfigod, olyankor gondolom ugyanazokkal a nulla ertekekkel inicializalodik az XVM.

Szoval jobban mar nem tudja elcseszni a kinezetedet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101829) kchryss válasza jano_77 (#101826) üzenetére


kchryss
addikt

Római számok eltűntetése nem xvm hanem sima játék beállítás: Beállítások - Általános - Show vehicle tier (angol kliensem van bocsi) Jobb felső sarokban van elvileg.

elements.xc - legújabb xvm nightly-t letöltöd és szerintem nyugodtan felülírhatod vele aztán átállítod benne ahol írtam
Gondolom aslainnal konfiguráltál, azzal ez a baj, hogy kiheréli a konfigurációs fájlokat, én jobban szeretem manuálisan beállítani, így nem akad semmi semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#101830) nyunyu válasza kchryss (#101829) üzenetére


nyunyu
félisten

Nemelyik beta XVM akkor is kitette a tier jelzest az ikonokra, ha WoTban ki volt kapcsolva a tier jelzes.
Tegnapi 4784 meg nem volt jo, de mar reggeli 4789-re mar kijavitottak a csata betolto kepernyot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101831) Greentea válasza fradi81 (#101805) üzenetére


Greentea
senior tag

köszi!
Most elgondolkodtam, mert 4-5 nap és megvan az xp a leo pta-ra, így lehet, hogy inkább a mellett döntök. Bár arra is kell jócskán a free XP szóval a gyűjtést nem úszom meg.. :))

2x2 néha 5

(#101832) jano_77 válasza kchryss (#101829) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még nem bíbelődtem az Aslain-al, egyenlőre a sajátomat állítgatom be. Úgy csináltam, ahogy írtad és remek lett, köszönöm még1x.

(#101830) nyunyu: 4792-es verziójú XVM van fent és a betöltő képernyő mégsem jó, mert még mindig ott vannak a Római számok sajnos. :( és mint látható a Beállításokon belül nincs bepipálva nálam sem. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101833) emre válasza jano_77 (#101832) üzenetére


emre
veterán

A 4784-es nightly xvm battleloading.xc fjlában van az alábbi sor, szerintem ennek kellene utána nézni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#101834) szumo válasza nyunyu (#101827) üzenetére


szumo
senior tag

köszi :))

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#101835) jano_77 válasza emre (#101833) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ott a pont Nálad! Nagyon köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101836) h1mpi válasza Enzolord (#101820) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az Amerikai M56 Scorpion már volt tesztszerveren, de nem tették be a játékba. Az RHM a KJpanzer után jöhet szerintem, de ezt nem lehet pontosan tudni.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101837) emre válasza jano_77 (#101835) üzenetére


emre
veterán

Ezt a statisticForm.xc fájlban és célszerű átírni, és akkor a tab-ra feljövő ablakban sem lesznek ott a római tier jelzések.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#101838) jano_77 válasza emre (#101837) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm ismételten. :R
Amúgy nekem ilyen lett a beállításom:

(#101836) h1mpi: lehet lemaradtam vmiről a nagy mod kutakodásban és tesztelésben, de miféle RHM-ről van szó? Most is van a játékban RHM!? (Borsig) :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101839) h1mpi válasza jano_77 (#101838) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kint van szupertesztereknél (Quickybaby pl.) az RHM Scorpion. Ez váltja a JT 8.8-at. Tier 8 prémium TD nagyon jó camoval és viszonylag mozgékony is. A szokásos 10-es ágyúval.

Tier 7 USA Prém TD szeptemberben jön a prém shopba: [link] Pen/Alfa: 219/240

Tier 8 Német prém TD: [link] Pen/Alfa: 246/490

Az M56 benne van a Tankinspectorban is!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101840) jano_77 válasza h1mpi (#101839) üzenetére


jano_77
nagyúr

érdekes járgányok, de egyik sem hasonlít az AW-ben lévő Scorpion-hoz/ra!? Az egy harmadik típus? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101841) Diarmand


Diarmand
senior tag

N feledkezzünk meg a másik nyolcas német prém td-ről a KanonenJagdpanzerről.

[ Szerkesztve ]

(#101842) h1mpi válasza Diarmand (#101841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja az sem rossz csak az a páncél rajta :U és a kis alfa miatt viszonylag sűrűn kell lőni vele... szerintem az RHM Scorpion az jobb választás lesz.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101843) Diarmand válasza h1mpi (#101842) üzenetére


Diarmand
senior tag

Miért a Scorpionon mennyi van? :U :C

Az egy nyolcas E25 lesz, preferred MM nélkül. Ráadásul a múlt hónapban kapott pontosság és átütésbuffot is.
Nekem jobban be fog jönni a Kjgdpanzer.

(#101844) robogo81 válasza h1mpi (#101842) üzenetére


robogo81
aktív tag

A 2 német prém Td-ből melyikbe lesz mindkettő TD ág legénysége teljesen kompatibilis(mint most még a JT 8.8)?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#101845) kislaszlo83 válasza h1mpi (#101839) üzenetére


kislaszlo83
tag

Azért az a 246/490 igen jónak tűnik :K

(#101846) arpeen2


arpeen2
senior tag

NA szerveren kaptam 24h-ra bérbe egy IS7 -et (szép lila, de nem tudom mivel érdemeltem ki), viszont nem engedi lőszerrel feltölteni, erről tud vki vmit ?

[ Szerkesztve ]

(#101847) rlazol válasza arpeen2 (#101846) üzenetére


rlazol
addikt

Domination módra kaptad.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#101848) h1mpi válasza Diarmand (#101843) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A páncél ugyanaz, de a nagyobb alfa miatt fekeannyit kell kinézned, ugyanannyi sebzéshez. Ez az ami nem mind1.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#101849) zodo


zodo
nagyúr

Telepíteni szerettem volna az Aslains_XVM_WoT_Modpack_Installer_v.4.6.3_910 segítségével egy pár kiegészítőt mert nem akartam egyesével összevadászni azokat.

Egyetlen egyéb kiegészítő sem volt még fent.
Kiválasztottam a nekem tetszőeket az Aslains telepítőben.
Megadtam a "F:\Game\World of tanks" mappát és legvégül a "Normal install" -t választottam.

Kliensben ha játék gombra nyomok, rögtön bezáródik.
Mit rontottam el?

[ Szerkesztve ]

(#101850) h1mpi válasza zodo (#101849) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Clean installt válassz

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.