Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101651) Veatta válasza sith7 (#101644) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én GW Pantherral csináltam meg.

(#101652) Warton válasza sith7 (#101644) üzenetére


Warton
őstag

SU-14-2-vel sikerült nekem. Érdemes kigrindolnia, mert sokkal jobb mint az elődje.

(#101653) dvids válasza Veatta (#101651) üzenetére


dvids
aktív tag

Én ugyanazzal a küldetéssel szenvedek, csak a T28-as változattal, amiben a top 3-ban kell benne lenni. Eléggé be kell mákolni egy jó csatát. Nagy szintű SPG-m csak egy van, a 10-es Batchat, a gond az, hogy a nem spotolt sebzésre nehezebb rámennem ezzel, mert egy lövés ezzel nem olyan marha nagy szám, kitárazni vakon pedig legtöbbször értelmetlen. Van olyan kisebb szintű (free xp-zhető, tehát mondjuk tier 7-ig) SPG, amivel jobb esély van erre a missionre szerintetek? A ruszki ágból van még fejlesztve, bár azt eléggé rendesen átrendezték azóta.
Irritál ez a mission, már régóta letettem az SPG-ket, most csak a marha jó női legénység miatt szedtem őket elő, de ez a mission nem akar sikerülni az istennek sem... :(

(#101654) jano_77 válasza dvids (#101653) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a nyavalyás dupla pattintós T28 HTC HT-13 küldetéssel szenvedek már nem is tudom mióta. Szerintem a 15 is meg lett volna már azóta, de kifejezetten ezzel szenvedek, nem adja. Bízom benne, hogy most a T110E5, ha tényleg ennyire bunker lett, hogy vele sikerülni fog majd. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101655) Veatta válasza jano_77 (#101654) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én az eddigi három pattintós küldetést a Bélával abszolváltam. A T55A 3x-os pattintósa nehezen lett meg, amikor elsőre meg lehetett volna csak 1950 körül volt a sebzésem mire vége lett a csatának.

(#101656) Mcray válasza Veatta (#101655) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem eddig E-75-tel és ST-I-vel sikerült 11000-ret (pattintás + sebzés). Mindkét esetben sikerült a hasam elrejteni és pár Arty lövést is benyeltem ami nem sebzett sokat.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101657) Sanya válasza jano_77 (#101654) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a t28htc ht-15 T-29-cel lett meg :)
A ht-13 meg ST-1-gyel. kidugtam a fejét és lőtték :) távolról. tönkre is ment az ágyú mindig, de meglett :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#101658) Veatta válasza Mcray (#101656) üzenetére


Veatta
aktív tag

A 15-ös küldetéseket,amikor a sebzés is és a Hp is beleszámít Maussal csináltam meg pár kör elég is volt hozzá :)

Amivel sokat szívtam a T55A heavy küldetésekben a pattints 3x-os és sebezz 2000-et, a másik szintén sokáig tartó a nyírj ki 2 egy szinttel nagyobb heavyt! Nem vezettem statisztikát, de alig volt az ellennél heavy ami 1 szinttel nagyobb volt, nemhogy kettő, ha volt is vagy nem felém jött vagy nem felé mentem, vagy hiányzott még 0,1 másodperc mire betöltök és kilőtte más, vagy 20 Hp-ja volt és pattantam róla meg ilyenek.

Az Obj 260 nekem már nem elérhető, nem eszem vele az ideget, de tegnam Prokhorovkán összejött a med 4 "ugye maradsz még" (láncolj 4-et és sebezd is Őket küldi) anélkül, hogy figyeltem volna egyáltalán erre. Cromwell B-vel. Pedig amikor elolvastam ezeket a feltételeket miután meglett a T55A ... nem gondoltam, hogy sikerülhet.

Szóval, már nem görcsölök rájuk egyáltalán, újra csak "élvezem" a játékot. :)

(#101659) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat , még annyit mondott, hogy utolsó küldi a T55A-ból, voltam már topos dmg-ben és xp-ben is, de akkor nem volt meg a 3000 dmg , .. szemétség, hogy a T28 HTC-ban elég a 3 legjobban lenni, itt pedig egyenesen a legjobbnak kell lenni + 3000 dmg.... ha csak a legjobban kéne lenni, akkor azt simán hozza az ember a TD AMX 13F.e

(#101660) szbalogh válasza Veatta (#101658) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért eléggé megkönnyítették a küldetéseket legutóbb. Szépen lassan össze lehet szedegetni a 260-ra is.

Nick: HE_Storm

(#101661) Veatta válasza sith7 (#101659) üzenetére


Veatta
aktív tag

Az utolsó két SPG 15 gyakorlatilag egyforma nehézségű.

(#101662) sith7 válasza Veatta (#101661) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, jelzem neki ... tuti boldog lesz :DD

(#101663) jr1994 válasza szbalogh (#101660) üzenetére


jr1994
addikt

Bizony. Az első tervekban ht15 még 18 vagy 20000 lett volna pl, na az lenne a nehéz heavyvel. Nekem asszem még 6 küldetés összesen, med-ht-td. Bár van pár elég nehéz (pl td15), meg mm- és mákfüggő (2 szinttel nagyobbakat ölj). Most nem vagyok gépnél, asszem meddel 2, ht-val 3 van hátra de a 15-ösök kitüntetéssel kellenek mert lighttal el vagyok maradva mint a borravaló.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#101664) adamgreen


adamgreen
senior tag

Gyerekek ez a T110E5 olyan kiba**ott OP let hogy ebböl még lesz sirás.
Végig tolsz vele egy oldalt plusz ha szakaszban vagytok akkor életveszély :C

(#101665) jr1994 válasza adamgreen (#101664) üzenetére


jr1994
addikt

Az zsír kevesebb mint 30k xp és megvan, már csak a kredit kell rá :D
Ezek szerint dupla hp pattintós küldire is jó lesz (kis accon ott tartok).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#101666) adamgreen válasza jr1994 (#101665) üzenetére


adamgreen
senior tag

WG gondlom az NA játékosok kedvében akart járni igy OP ra buffolta az amcsi tankot.
Nem birod megállitani max arty val. vagy ha rámentek 5 en. vicc :DDD

(#101667) mcwolf79 válasza jr1994 (#101665) üzenetére


mcwolf79
veterán

Eddig is tudta pattintani a dupláját, sőt...
Nekem eddig ezzel lett meg az első kettő HT15 küldetés.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#101668) KisApám


KisApám
addikt

IS7 versus T110E5 heavy?

Az E5 jó nagy buffolt páncélja + gyorsabb töltési és célzási ideje + jobb pontossága... hmmm... így nagyon tetszik :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#101669) szbalogh válasza adamgreen (#101666) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor nem csak én látom úgy, hogy túlzottan erős lett. Végre nem csak Diegho fog tudni játszani vele :D
Talán a lövegpajzs mögötti részt lehet belőni rajta ha picit elfordult a tornya. Meg kéne nézni gyakorlóban, hogy a TD-ket hogy bírja, mert pl. T62 gold, meg 50B gold nem nagyon vitt be szemből :D

Meg merem kockáztatni, hogy jobb, mint az E100. Pl. nem kell elfordítani a tornyot, hogy pattintson és még mozgékonyabb is.

KisApám: dombos pályára E5, városba IS7. De a fene se tudja, most már mindkettőt szeretem.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#101670) mcwolf79 válasza szbalogh (#101669) üzenetére


mcwolf79
veterán

Diegho és én :DDD

Olyan szépen szól ahogy a Jgpze100 HEAT lőszere koppan a tornyon :K
Zene füleimnak.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#101671) KisApám válasza mcwolf79 (#101670) üzenetére


KisApám
addikt

Asszem akkor irány az amerikai vonalon az E5 :DDD

T32-re és az M103-ra pénz kell, de ha lehet megvárom, míg jön a 15% kedvezmény.
Remélem mindkettő elég norma "jó" kategóriába esik.

Bár mire odaérek jön a nerf...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#101672) h1mpi válasza KisApám (#101671) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is az M103-at nyúzom, remélem 1-2 hónapig még nem lesz nerfelve ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#101673) adamgreen válasza h1mpi (#101672) üzenetére


adamgreen
senior tag

Reméljük mert én most értem el az M103 hoz. :C

Néztem streameket az összes nagy streamer épp véletlenül a T110E5 el játszik. Milyen furcsa ;]

(#101674) dvids


dvids
aktív tag

Én most kezdtem bele az M103-ba és gyűlölöm minden porcikámmal. Igaz nagyrészt stock, de nehéz lesz levetkőzni ezt az ellenérzést.

(#101675) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem játszottam jó pár napja,de olvasom hogy kijött a 9.10-es frissítés és brutális lett a T110E5 páncélja.

Most majd lesz létjogosultsága az artyknak ugye? ;] Talán erre ment ki az egész? :)

Üdv:Viktor

(#101676) Mcray válasza dvids (#101674) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem már rég fullos de még mindig gyűlölöm. Egyetlen tank ászom sincs vele. Állati magas és a torony oldala olyan papír, hogy 500 méterről belövik, ha nem pont szembe vagyok az ellenséggel...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101677) dvids válasza Mcray (#101676) üzenetére


dvids
aktív tag

Szemből is belövik a gigantikus daganatot rajta. Semmit nem ér a páncélja, bármivel be lehet lőni.

(#101678) jano_77 válasza dvids (#101674) üzenetére


jano_77
nagyúr

Magamból indulok ki, de szerintem mire kifullozod igen csak meg fogod kedvelni - megtartós tankok közé tartozik! Annak idején mikor top of the tree-ben volt akciózva, egy hétvége alatt húztam ki az E5-öt az M103-ból. Sajnos a statomon is meglátszódott ez a nyomulás, de nem bántam meg.

(#101676) Mcray: erősen user error szaga van a dolognak, mert mint mondtam egy álom az a heavy! szerintem :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101679) #84221696 válasza jano_77 (#101678) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha akkor álom volt, milyen lehet így buffolva?

Na, majd a 9.12-es patch nerfeli! ;]

(#101680) jano_77 válasza #84221696 (#101679) üzenetére


jano_77
nagyúr

M103-ról beszéltek a srácok, és arra írtam, hogy egy álom szerintem az a tank.....nekem örök megtartós lett! :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101681) Mcray válasza jano_77 (#101680) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem az IS-8 volt az álom. Aztán kipróbáltam a Wz-111-4-et :C

Mostanában csak a WZ miatt lépek be a játékba :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101682) adamgreen válasza Mcray (#101681) üzenetére


adamgreen
senior tag

A 111 1-4 nekem is megvan.Nagyon szeretem tudni kell vele játszani . Egy 3 perkes legénység se árt bele eldugod a hasát és a 490 es alfa mindenért kárpotol. Igazi kis mészáros. ;]

(#101683) Sanya válasza Veatta (#101658) üzenetére


Sanya
nagyúr

A legjobb ölj 2db arty-t, de nincs az ellenfél csapatában arty. amikor meg van és az elsőt leölöd, akkorára előbújuk a siemka had és 4-en rontanak a maradék artyra :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#101684) szbalogh válasza Sanya (#101683) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap előtt csináltam meg a deríts fel 3 artyt amikbe sebzel is és az egyiket kilövöd és még legyen eggyel nagyobb szintű is.... elég sok a feltétel meg is szenvedtem vele ... végül Pascucci-val lett meg :D

Nick: HE_Storm

(#101685) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez a mod mit csinál valójában? (baromi szar az angolom :U )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101686) dvids


dvids
aktív tag

Alapvetően ezek a missionök jópofák, de sokszor arra ösztönzik a játékost, hogy ne a győzelemre, hanem arra játsszanak, ez pedig elég szomorú.

(#101687) zodo válasza lacibacsi (#101635) üzenetére


zodo
nagyúr

El szoktam olvasni a játékbéli felugró ablakokat.
Továbbá mivel nem tudok angolul így weblapfordító segítségével még a hivatalos oldalon lévő cikkeket is átolvasom mivel azok bővebb infóval szolgának mint ezek a tájékoztató ablakok de lehet hogy rosszul értelmeztem vagy átsiklottam egyes részén a hírnek.

Konkrétan nem az IS-7 érdekelt hanem hogy miért pont most került a garázsomba egy VIII-as szintű prémium tank amiről korábban úgy szóltak a hírek hogy az érkező 9.10-el lesz kivéve a játékból.

de szívesen meghívlak egy sörre. :)

Szerk:

(#101688) jr1994

Nem volt ilyen tankom és ebay-es kuponkódot vagy a prémium shopban sem vásároltam.
Nekem nem rémlik 3 napos bérleti időszak (09.01 -én játszottam utoljára) de azt írja hogy lejárt ez az időszak.

[ Szerkesztve ]

(#101688) jr1994 válasza zodo (#101687) üzenetére


jr1994
addikt

Eddig nem volt ott? Nem lehet hogy a 3 napos bérlésből maradt nálad?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#101689) zodo válasza jr1994 (#101688) üzenetére


zodo
nagyúr

Fenti szerkesztésből lemaradt hogy idén 05.23 és 08.20 óta élnek a fiókjaim.
Eddig csak a TOG II* bérléssel találkoztam de azzal sem mentem még egy kört sem.

(#101690) jr1994 válasza zodo (#101689) üzenetére


jr1994
addikt

Volt egy akció pár hete amikor ki lehetett próbálni a CDC-t vagy a JT88-at, aki utána nem szórta ki a garázsból annak elvileg ottmaradt. Bár én se nagyon tudom elképzelni hogy ez esetben ne vetted volna észre hogy ott van :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#101691) zodo válasza jr1994 (#101690) üzenetére


zodo
nagyúr

Így sem rémlik , öregszem :) de most hogy mondod volt valaki itt aki írta hogy ha zavar a garázsban lévő ,bérelhető tank amit az új játékmódhoz adnak akkor el lehet tüntetni a tartaléknak jelöléssel.
Tuti hogy én is bejelöltem de vagy ötöt, lehet közéjük keveredett.
Na mindegy, sosem fog kiderülni de ettől függetlenül érdekes.

(#101692) Enzolord


Enzolord
addikt

Várható volt, hogy tele lesz a játék tetves kill tolvajokkal...
Bannolni kellene az összes ilyen kis sportszerűtlen gyógyegeret..
Hihetetlen..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101693) Mcray válasza Enzolord (#101692) üzenetére


Mcray
senior tag

Csatánként 1 killt tudok szerezni vagy még annyit sem... Ez van. De mindig is volt ilyen probléma csak most a hülye WG propagálja a dolgot. Én sokkal jobban örültem volna ha Damage és XP-hez kötik a dolgot.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#101694) arpeen2


arpeen2
senior tag

0.9.10-be tudna vki segíteni hol találom a sniper nézet zoom fájlt? Ami a 0.9.9-ig volt, már nem járható sajna. :R

(#101695) joergie válasza jano_77 (#101685) üzenetére


joergie
őstag

A képet azért látod. na, tudod minél lassabb egy skúló, annál nagyobb a parabola íve. ha lentről fölfele lősz(pl jellemzően ilyen map redshire) mondjuk van egy akármilyen tank a bokor mögött, tudod hogy ott van, oda akarsz lőni, de a rendszer nem a domb tetején lévő fletételezett terepelemre céloz, hanem kb 600m-el odébb, a pálya szélére, a levegőben(vegyük úgy hogy a map kocka alakú). ez a mod ezt hivatott kiküszöbölni, Q betűvel rögzítheted a lövési távolságot a példában említett 350m-re, és ahhoz fogja számolni a server a skulo parabolájának ívét, nem az amúgy szerver szerint számolt 700m-re, ami gyakorlatilag pont fölé lőne a feltételezetten ott álló tanknak. hasznos cucc, ritkán használható, de akkor nagyon hasznos.
hellcatnél szokott ilyen probléma lenni, mert azzal gyakran lősz távolról, aránylag gyakran, vsizont a skuló irgalmatlan lassú.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#101696) KisApám


KisApám
addikt

Megint megpróbáltam magamat rászánni a WZ-111 küldire,
de rövid számolás után azt mondtam, hogy NEM...

28 napon keresztül minden nap játszva nemzetenként az a kb. 4825 XP nem tűnt soknak (rossz esetben 8 csata), de ezt 7x egy nap (33 740 XP), azaz kb. naponta 56 csata (csatánként csak 8 perccel számolva majd 7,5 óra - egy norma melós munkanap kb.),
ehhez hozzájön, hogy napi szinten nemzetenként 5 tankot kell kilőni (fraglopkodások nélkül elmenne), azaz összesen napi 35-öt, ha mind a 28 nap tudnék játszani...
DE nem tudok, amúgy sem vagyok olyan jó játékos, no meg kb. napi szinten 8 órát nem is akarok.

Meg hogy megérné-e? Nem is tudom...
Ha meg is volna az a WZ-111, kapnék 4 900 000 kredit jutalmat cserébe a lejátszott 224 órámért (majd folyamatos 10 napi játék) ... főleg nem csinálnám...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#101697) dvids


dvids
aktív tag

Még diákmunkával is egy-két nap meló lehet kb egy prémium tank. Ha az eventtel csinálja az ember, akkor meg egy hónapig napi több órát kell belefektetni. Annak megéri, aki amúgy is játszana annyit.

(#101698) jano_77 válasza joergie (#101695) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon köszönöm a kimerítő válaszodat és tájékoztatást. tényleg hasznosnak tűnik. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#101699) dvids válasza joergie (#101695) üzenetére


dvids
aktív tag

Elég necces addon. Simán a csalás kategóriába sorolnám.

(#101700) h1mpi válasza dvids (#101699) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A WoT-ban két lehetőség van:

- semmit nem használsz nem csalsz
- bármilyen modot használsz nem csalsz

:D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.