Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#101301) jagada válasza kislaszlo83 (#101300) üzenetére


jagada
őstag

Nekem. 80 csata kellett hozzá. Minden nyertes csatában benne voltam a top 10-ben, bár tudom, hogy ilyen játékosállomány mellett ez nem nagy érdem. Amúgyis van pár (5db) stock tankom amit húzni kellett, ez mondjuk nem tesz jót a statnak.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#101302) Sanya válasza zsolthee (#101245) üzenetére


Sanya
nagyúr

wotdb.info. chrome-mal nem megy.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#101303) kislaszlo83 válasza jagada (#101301) üzenetére


kislaszlo83
tag

Nekem 52 csata 27 győzelem után lett elegem.Ahogy már fentebb kifejtették, ezek a felszerelések a semmi kategóriába tartoznak. A SU-100Y, KV-2 párossal ebben az 52 csatában összejött cirka 800k credit, mondjuk prémium fiókkal. Szóval annyira nem bánkódom. :D

(#101304) h1mpi válasza Sanya (#101302) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem simán megy Chrome-mal

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#101305) jagada válasza kislaszlo83 (#101303) üzenetére


jagada
őstag

Nekem nincs prém fiókom, és magas tierű prém tankom se ami fosná a kreditet, így csak 300-400k kredit jött össze a 80 csatából. Egy fityinget sem költök erre a xarra :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#101306) kislaszlo83 válasza jagada (#101305) üzenetére


kislaszlo83
tag

Mivel más játékkal nem játszom, így nincs más ilyen jellegű dolog amire költenék, ezért azt a havi 3ezret rászánom. De tökéletesen megértelek, mert néha nálam is betelik a pohár és bőszen szitkozódva megfogadom, hogy többet sose :DDD :DDD
Aztán mégis :W :DD

(#101307) jagada válasza kislaszlo83 (#101306) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap is az egyik csatában a T6-os arty a visszaszámláláskor megkérdezi, hogy hogyan lehet sniper modba váltani a nézetet. Másik csatában meg -5 tankkal kezdtünk mert induláskor elkezdék egymást kilődözni a csapattársak. Amíg ennyi agyatlannal kell együtt játszani, addig én biztos nem tolok bele egy kinyit se, bár egy óccsó jgt 8.8 jól jönne kredit farmolássra.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#101308) kislaszlo83 válasza jagada (#101307) üzenetére


kislaszlo83
tag

Aha, olcsó. Az nekem is. Odáig még nem fajultam, hogy rászánjam magam egy tier 8-as prémtankra. :DDD

(#101309) adamgreen


adamgreen
senior tag

Tessék holnaptol NA szervereken E25 töt a népnek

[link]

:DDD

(#101310) MCGaiwer válasza adamgreen (#101309) üzenetére


MCGaiwer
addikt

remélem nálunk nem lesz ilyen... (meg kell a francnak a credit)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#101311) nyunyu válasza kislaszlo83 (#101308) üzenetére


nyunyu
félisten

Odáig még nem fajultam, hogy rászánjam magam egy tier 8-as prémtankra. :DDD

2013 december kozepetol 1 honapod volt arra, hogy osszevakarj tier6 tankokkal nemzetenkent 100k XPt az ingyen IS-6-hoz.

Alapveto problema csak az volt, hogy a japan ag 2014 januar elejen kerult be a jatekba, 2 hettel az event vege elott, ugyhogy addig valahogy el is kellett jutni nullarol a Chi To-ig.

Az az agyatlan grind kb. 1 evre elvette a kedvemet a jatektol. :DDD

[szerk:]wot.eu-rol eltuntettek az "IS-6 anyone" kuldetes oldalat, 404-et ad a linkje.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101312) jagada válasza adamgreen (#101309) üzenetére


jagada
őstag

Na és? Mi meg kaptunk BT-7 artillery-t, amit akár el is adhatsz 100 kreditért.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#101313) adamgreen válasza jagada (#101312) üzenetére


adamgreen
senior tag

;] ;] :C

(#101314) PR0JECTNR56 válasza jagada (#101312) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Sírva vigad az EU szerver mint mindig. :DDD

(#101315) MinionFlasH válasza jagada (#101312) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igen de az E-25-ért sokkal több kreditet kaphatnánk!!! ;] :DDD :R

(#101314) SHiZUOKA

Sírva röhögő asztalcsapkodós smiley! :)

[ Szerkesztve ]

(#101316) adamgreen


adamgreen
senior tag

Jobbat mondok kinaiak meg megkapják HD ben a type 59 goldot :C

Giccsparádé a köbön

[link]

[ Szerkesztve ]

(#101317) nyunyu válasza adamgreen (#101316) üzenetére


nyunyu
félisten

Akadt olyan Type 59 Gold, aki elve kijutott a kezdokorbol 30 masodpercen belul? ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101318) adamgreen válasza nyunyu (#101317) üzenetére


adamgreen
senior tag

Jó kérdés :DD

(#101319) SoulReaver válasza adamgreen (#101316) üzenetére


SoulReaver
veterán

EU szerveren sajnálják tőlünk az ilyen cuccokat?

(#101320) jozefgucci1 válasza adamgreen (#101316) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt a csövet elfogadnám ,de a többi , hányinger. Ettől már Győzike is berókázna szerintem . Lehet végeztek piackutatást és sok Lakatos Winettu él odaát akik megveszik majd . :DDD

Barett .: Tőled én is sajnálnám :DDD Ha nem írok ne válaszolj .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#101321) PR0JECTNR56 válasza SoulReaver (#101319) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Minket szeretnek a legjobban, csak furcsán mutatják ki. ;]

(#101322) adamgreen


adamgreen
senior tag

ezek szerint joval nagyobb fizetöbázisa van az USA meg kinai szerverekenk.Sajnálom hogy arcon vagyunk fosva mindig dehát ez van.Nem panaszkodom csak néha már szánalmas amit az EU val müvelnek.

(#101323) grizlisandor válasza adamgreen (#101322) üzenetére


grizlisandor
addikt

P3lan majd intézi a dolgaikat, csak floodolni kell a face oldalát! ;]

(#101324) adamgreen válasza grizlisandor (#101323) üzenetére


adamgreen
senior tag

Tényleg ö lett most az insider emberünk ;]

(#101325) jozefgucci1 válasza grizlisandor (#101323) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerinted mire fog menni ebben a pozícióban ? Bekerült egy multihoz ami nagyon szép eredmény és ha megvan a megfelelő tudása akkor léphet mead fentebb a létrán ,de azért ez nem egy olyan pozíció amiben döntéseket hozhat . Mármint nem olyan jellegűt ami , érezhető lenne az EU játékos bázisára nézve .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#101326) csapee válasza jozefgucci1 (#101325) üzenetére


csapee
senior tag

Sőt

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#101327) Warton válasza jagada (#101305) üzenetére


Warton
őstag

De legalább keményen dolgozol a WG-nek. Amikor indult a ez a játék én is kb. így álltam hozzá, de aztán két gyerek meg család mellett már nem igazán tudnék 80 csatát lenyomni egy nap.Főleg nem két haszontalan felszereléséért. Meg kedvem se sok. Inkább vettem én is pár prém tankot, aztán, ha nagyon kell a credit akkor egy nap csak azokkal játszom és akkor összejön annyi, amennyiből meg tudom venni a kiszemelt valamit. Így szerintem jobban jártam. Ha az IS6-ot nem is, de azért egy -két prém tanknak már a garázsodban kéne lenni, amiket lehetett nyerni az utóbbi időben: IS-6, SP, TOG, Chi-Nu Kai így amikre én visszaemlékszem.

(#101328) Greentea válasza jagada (#101312) üzenetére


Greentea
senior tag

:DD :R

(#101329) 04ahgy válasza Warton (#101327) üzenetére


04ahgy
nagyúr

IS-6
SuperPershing
TOG II
Chi-Nu Kai
T-15
T2 Light
Type 62
KV-220
Dicker Max.

Ezek mind elérhetők voltak küldetéssel.

Szintén ráköltés nélkül lehetett volna lehetőséget találni T23E3, IS-5 megszerzésére, no meg az Obj. 907., M60, VK 72.01K sem volt elérhetetlen. Ott vannak a személyes küldetések is. Stug IV, T28 HTC, T-55A, Obj. 260.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#101330) jagada válasza Warton (#101327) üzenetére


jagada
őstag

A TOG, Chi-Nu Kai, T25, Churchill III, Stug IV megvannak, de ezek nem fossák úgy a kreditet mint egy jgt 8.8 vagy T34, mivel ezek csak T5-6 tankok, és nem is egy nagy fun velük a játék. A T25 és churchill III legénysége át lett képezve, így visszaestek 90%, ennek eredményeként valami brutális módon romlott a játék velük, hihetetlen mennyire igénylik ezek a tankok a skilles legénységet. A T25-el már nem lehet semmit eltalálni 50-100m-ről.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#101331) nyunyu válasza 04ahgy (#101329) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezekbol melyik volt CW nelkul elerheto?

IS-6 megvan, meg talaltam garazsomban rozsdasodni egy Chi-Nu Kait is.
Hogy az hogy kerult oda, mar nem emlekszem.

Na meg persze a T2-3 karacsonyi ajandek tankok is megvoltak, amig el nem adogattam oket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101332) nyunyu válasza jagada (#101330) üzenetére


nyunyu
félisten

IS-6-tal sem fun :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101333) Warton válasza nyunyu (#101331) üzenetére


Warton
őstag

IS-6
SuperPershing
TOG II
Chi-Nu Kai

T-15
T2 Light
Type 62
KV-220
Dicker Max.

Ezek mind elérhetők voltak küldetéssel.

Szintén ráköltés nélkül lehetett volna lehetőséget találni T23E3, IS-5 megszerzésére, no meg az Obj. 907., M60, VK 72.01K sem volt elérhetetlen. Ott vannak a személyes küldetések is. Stug IV, T28 HTC, T-55A, Obj. 260.

A félkövérrel jelöltek biztosan elérhetőek voltak CW nélkül. Plusz még a WZ-111, meg a Tetrarch. A T15-re nem emlékszem, de kb. kit érdekel az a tank.

(#101334) Dryman


Dryman
aktív tag

A prémium tankokhoz kis hozzászólás:
Anno én is beláttam hogy a "fejlődés" lehetséges vonala, ha áldozol némi pénz is a játékra, vagy kicsit szerényebben egyszer áldozol egy kicsit többet és veszel 8-as szintű prémtankot farmolásra.
Azonban az sem mindegy mikor veszed meg ezt a prémet, ugyanis ha már akkor teszed amikor hasonló szintű járműveid vannak, akkor már rég elkestél....mert azok fenntartásához inkább elmegy a farmolt pénz, mint a ráfejlesztésükhöz.
Ha meg túl korán veszed meg...ahogy én is tettem a fiam acc-ján....hát borzalom a játék...a legények képzetlensége, a felszerelések hiánya annyi szenvedéssel jár hogy besírok amikor a fiam arra kér hogy farmoljak már össze 100000-et egy kisebb felszerelésre....
Szóval mindent a maga idejében, ehhez meg kívánok sok-sok türelmet! :)

(#101335) Warton válasza jagada (#101330) üzenetére


Warton
őstag

A StugIV eleve nem a klasszikus prémium tank, kb. ugyanaz a szorzója mint a StugIII-nak. A Churchill III-t lehet majd egyszer beszerzem gyengébb pillanatomban.

(#101336) Dryman


Dryman
aktív tag

A fentiekhez annyi kiegészítés azért tartozik, mindezek alap fiókra vonatkoznak.
Prémium fiókkal megint más a játék, de ez éves szinten egy havi minimálbér fele......

(#101337) nyunyu válasza Warton (#101333) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezek kozul kb. az SP erdekelt volna.

Szemelyes kuldikkel csak az a bajom, hogy eddigi ~22k meccsem soran nagyon kerek szamu csatat mentem oneclickkerekkel, es ezen nem is tervezek valtoztatni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#101338) Enzolord válasza adamgreen (#101316) üzenetére


Enzolord
addikt

Na takarodj... :) :) Ez olyan, mintha a Pimp my Rideból szabadult volna, belül biztos tele van csillámf*szlámákkal.. :) Meg strasszkövekkel kirakott botkormány, meg rózsafüzér a tükrön... :)

Más: Nem tudja valaki, mikorra várható a 9.10,, Ezek a Japán Heavy Dögök igen érdekesnek tűnnek.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101339) jozefgucci1 válasza Dryman (#101336) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amit nem kell egy összegben kifizetni ,de akkor valóban bele lehet szaladni 30K-ba . Ha pedig élsz az akciók adta lehetőségekkel akkor még annyi sincs . Ha ünnepekkor veszed az aranyat akkor 30 ezer alatt " megúszod" az éves prémiumot. Nem azt mondom , hogy olcsó , mert nyilván mindenkinek más a prioritása ,de ki lehet gazdálkodni . Persze nem egyedülállóként ,minimálbérből ,de gondolom aki ilyen helyzetben van az nem is igen játszik online , mert netre sem futná .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#101340) woryz válasza nyunyu (#101337) üzenetére


woryz
senior tag

Bocs a noob kérdésért, de mik a "oneclickkerekkel"? :B

(#101341) MinionFlasH válasza woryz (#101340) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az osztály büdöskéi= artyk!!!!

(#101342) Enzolord válasza woryz (#101340) üzenetére


Enzolord
addikt

Arty.. :) ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#101343) grizlisandor válasza jozefgucci1 (#101325) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tudom jól, hogy még semmit, de egy kis trollkodás nem árt! :DDD

(#101344) adamgreen válasza woryz (#101340) üzenetére


adamgreen
senior tag

azok az ebolafosok ;]

(#101345) woryz


woryz
senior tag

Rendben, így már tiszta, köszönöm mindenkinek. :))

(#101346) szbalogh válasza MCGaiwer (#101310) üzenetére


szbalogh
őstag

vagy a gold...

Nick: HE_Storm

(#101347) MCGaiwer válasza szbalogh (#101346) üzenetére


MCGaiwer
addikt

goldot már nem kapsz érte :S

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#101348) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szeptemberben jön az M6 Scorpion [link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#101349) KisApám


KisApám
addikt

A mai STATPADDER kedvenc tankolós témakör, hogy minél hamarabb meglegyen a napi 40 győzelem (jelenleg félúton):

24 meccs - 22 győzelem (ebből 20 beszámítva) 92% WR (3472 WN8)

MA ebben a TIER-ben tudom befolyásolni egész jól a csata kimenetelét sokszor. A 40 győzelem meg nem kevés idő, hogy meglegyen. Nincs kedvem reggeltől estig tolni.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#101350) emre válasza Warton (#101333) üzenetére


emre
veterán

Nem is értem, a WZ-111-et mindenki kihagyta a felsorolásból.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.