Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121951) 6030D válasza Hasaggymeg (#121947) üzenetére


6030D
Ármester

Elég sokszor megkapom, hogy többet foglalkozok a bringával, mint vele. :DDD
Tegnap nem válaszoltam az NHH-ra: nem mentem, mert Verőce előtt volt a defekt, visszafordultam, mert 3-4 mm vágás volt, ha nem fogja meg a tej, inkább otthon szerelek. Aztán megfogta, mentem egy Naszály szerpentint, ott hivott haverom, mondtam, hogy mi van, azt mondta ha már beöltöztem, tekerjek, ne b*ziskodjak! :DD Fújtunk bele nála, aztán még nyomtunk egy Királyrét aszfaltot. Így végül is szerelés nélkül ment defekt után a szekér 65 km-t, ezért jó a tubeless.
Ha valaki megy Verőce felé, előtte a hosszú egyeneseknél füvet vágtak az árokban, tele a bringaút mindennel, ott lett defektem. Egy ismerősöm írta, hogy szerda-csütörtökön 3-4 outis ismerőse kapott ott defektet.

belsodavid: ezt meg kell venni, bevásároltunk már páran a különböző mintákból. Változik a megnevezés meg minimálisan a mintázat, szerintem ezért szórják ki. Ez a Performance változat, külföldön 20 eur+posta, itthon 7-8000 Ft. Tavalyi blackfriday-kor vigyorogva vettem meg 5800 Ft-ért, hogy de jó nekem, most meg még olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#121952) hegyimorc válasza trialboj (#121950) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Ez a sima gumi, értsd a legolcsóbb, minden extra hókuszpók védelem nélkül"

Ha ez tényleg az aminek írják, akkor nem a "sima", hanem közvetlenül a legjobb alatti típus.
Ennél már csak a "protection" a jobb, de annak is csak a futóoldala jobb, ott 3 helyett 4 réteg van. Az oldalfala annak is 3*60 TPI

Ha tényleg azt küldik amit írnak, a hajtogatós performancet, akkor szerintem ez nem rossz ár.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#121953) parkr válasza Kezdő vagyok (#121818) üzenetére


parkr
őstag

ha kosár kell, akkor csomagtartós bringa lesz. pl trekking
pár jobb fajta, amiből kiindulhatsz:

Cube
Ghost
Focus
Bergamont
KTM

ezekből drágább/olcsóbb verziót is találhatsz. teleszkóp nem feltétlen szükséges, de tárcsafék jól jöhet.

(#121954) 6030D válasza hegyimorc (#121952) üzenetére


6030D
Ármester

A performnak az oldalán csak 2 van, ezért necces a tl-re is, mert kivághatja az oldalát.
A Prot mindenhol plusz egy 60 tpi-s réteg.

Ha ez tényleg az aminek írják, akkor nem a "sima", hanem közvetlenül a legjobb alatti típus.
Ez ilyen félig teli a pohár eset, mert ha a Race Sportot nem vesszük, akkor 3 féle van. Abból a performance a második legjobb, de a második legszarabb is. :D

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#121955) hegyimorc válasza 6030D (#121954) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"a performance a második legjobb, de a második legszarabb is. :D"

Jogos, bár én a drótperemest is belevenném, mert ha választhatok hogy ugyanaz a gumi hajtogathatós vagy drótperemes akkor biztosan a hajtogathatósat választom, az említett gumi pedig az.

Szóval semmiképp sem nevezném a "sima" legszarabbnak. 3800-ért szerintem OK és egyáltalán nem biztos, hogy ennyiért bármikor bárhol meg lehet majd nyáron venni.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#121956) 6030D válasza hegyimorc (#121955) üzenetére


6030D
Ármester

Ennyiért nagyon jó.
A sorrend meg Sport (drót), Perform, Protect. Ezért a második. ;)
Illetve a Race Sport, ami kb egy szint a Protectionnel: hajtogatós, extra könnyű, belsős rendszerbe, de felsőbb kategóriás anyagból.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#121957) varsam


varsam
őstag

Rég voltam erre, nem is tekerek mostanában sokat, de ma kimentem végre egy kicsit. Az erdő valami eszméletlen szép, plusz megnéztem egy múltkoriban ajánlott ösvényt. Nagyon komoly kis pálya, tele épített, döntött kanyarokkal és ugratókkal, igazi csapatós trail.
Muszáj feltennem pár képet, annyira tetszett az egész, folyton megálltam fotózni.

Felfelé. Ezek a színek...

Itt pedig a pálya, szép kanyarokkal és pár igen komoly repülős hellyel:






Kiérvén az erdőből, ott voltam fent...

Remélem még jó idő marad a hétvégére, ezt a kört egy párszor most tervezem újratekerni :)

(#121958) Hasaggymeg válasza 6030D (#121951) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

"Elég sokszor megkapom, hogy többet foglalkozok a bringával, mint vele...én már csak ezt kapom,csak más verzióban..."bringabuzi" a leggyakrabban használt jelző. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121959) StLui válasza varsam (#121957) üzenetére


StLui
veterán

Tényleg szép, de elárulhattad volna hol voltál :) Bükk-re tippelek, de csak az épített pálya miatt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121960) varsam válasza StLui (#121959) üzenetére


varsam
őstag

Ez a Kőszegi-hegység :)
Több ilyen hasonló, épített elemekkel tarkított ösvény is van a környéken. Már csak egy fully-t kell beszereznem, de ami késik nem múlik...

[ Szerkesztve ]

(#121961) StLui válasza varsam (#121960) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!

más: ma hívtak, hogy menjek holnap Wexl-re, de nem bírtam rávenni magam oda is meg vissza is 4 órás autókázásra napon belül :( Megyünk gyerekkel inkább Kamaraerdőre

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121962) SSJmeszes válasza StLui (#121961) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Én is számolgattam, hogy hogyan lenne ez bikeparkozás jó. Nekem 1000km oda vissza 5-5 óra. Talán úgy érné meg, hogy több napot. Jövőre nem akarunk páran összeállni innen a fórumról? Ha lennénk páran akár abban is benne lennék, hogy csak kimegyek és aztán haza. Bár elég kemény lenne, de talán beleférhetne.
Megkérdezhetem, hogy te melyik várost képviseled? :U

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#121963) StLui válasza SSJmeszes (#121962) üzenetére


StLui
veterán

Pest fölött, Göd.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121964) StLui válasza StLui (#121963) üzenetére


StLui
veterán

Mondjuk én saját autóval tudok menni, de csak ketten a fiammal, vagy még egy valaki esetleg. Vonóhorgos szállító van a renault megane-on, és 3 bringa felmegy rá de kicsit macerás, mert túl közel vannak egymáshoz.
ide még viszonylag közel, közelebb mint Wexl, vannak a szlovák pályák, Kalnica (Kalános), Ruzomberok (Rózsahegy) esetleg a kis kárpátok Pozsony mellett, de ott nincs felvonó, csak trail-ek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121965) Toobee válasza SSJmeszes (#121962) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem lenne kedvem. Runnerral beszéltünk már róla mi is.

https://barbieripnk.hu/

(#121966) varsam válasza StLui (#121961) üzenetére


varsam
őstag

Én pont holnapra terveztem hogy kimegyek Wexl-re :). Igaz, nekem csak 1 óra kocsival innen. Bár még nem tudom megyek-e, nem írtak vissza hogy van e bringa amit bérelhetnék, anélkül meg nem tudok menni.

Aki tud jöjjön és szóljon. Vagy esetleg vasárnap nem érnétek rá többen is?

(#121967) Kezdő vagyok válasza parkr (#121953) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm a választ!
Ha női kerékpár kellene,akkor ugyanezek a modellek jönnek szóba?

(#121968) parkr válasza Kezdő vagyok (#121967) üzenetére


parkr
őstag

majdnem mindből van női vázas, akár olcsóbb modelleket is érdemes lehet megvenni.

(#121969) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Idei Cube AMS-el tolja valaki? Egy 10kg-os fully van tervben.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#121970) jjeahh


jjeahh
nagyúr

SSJmeszes: Jó volt az új videód reggeli kávé mellé, brutál, hogy mennyire sokat estél :D . Az olyan kis erdei köves patakos lejtőket hogy én mennyire élvezem... :DDD . B*romira nehéz terep, de annál nagyobb élmény.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121971) trialboj válasza Tothgera30 (#121969) üzenetére


trialboj
őstag

Erről van szó?

Ennek van olyan alkatrésze ami nem versenyzésre van kitalálva? :)) Valamelyik videóban említette egy tehetősebb youtuber, hogy ilyen XX1 alkatrészeket, főleg hátsó tányért csak akkor használ ha versenyez, mert még számára is fájdalmas, hogy úgy koptatja ezt a bitang drága alkatrészt, hogy csak tét nélkül teker, edzés gyanánt.

Én a tavalyi modellt próbáltam, az alapfelszereltséggel, de ahogy írtam ott gond volt a lockal, vagy a hátsó taggal, és alig mozgott, azt is nagyon keményen és nehezen. Viszont már az is nagyon könnyű volt és élőben igazán zsiványul nézett ki.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#121972) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Rendesen rákívántam a sárra :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121973) Tothgera30 válasza trialboj (#121971) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Pontosan, csak nem ezzel a setup-al. Feleslegesen drágának gondolom az Eagle szettet, egy 10-50-es Sunrace sorral és lánccal szinte hozható ez a szint hosszú kanalas XT váltóval, az urizálás miatt esetleg XTR karral. Fékből szintén XT szett van tervben, teleszkópból pedig Sid. Így talán vázszettként jobban megérné keresni egyet. Lehet nem volt beállítva az általad próbált gép a súlyodhoz, nekem míg megvolt a Scarp Master, szépen mozgott a fara, néha még magamon is meglepődtem mekkora bátorságot adott a magabiztos útfekvés.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#121974) ShiTmano válasza Tothgera30 (#121973) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Lehet már kapni 10-50-es Sunracet? Eddig csak 11-50-est láttam. Az meg ugye 10%-kal szűkíti a tartományt.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#121975) Tothgera30 válasza ShiTmano (#121974) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elírtam, 11-50-es. De most filózom egy Garbaruk-on.

Közben megjött a CX-em, egy Merida CycloCross 600-as személyében.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#121976) Toobee válasza Tothgera30 (#121975) üzenetére


Toobee
veterán

Ez nagyon szép! Én is szemezek a CX gépekkel. Jó lenne egész évben tekerni, de ezekben a taknyos vagy túl hideg időkben jobb lenne, mint a fully. Azzal nem szívesen megyek aszfalton.

https://barbieripnk.hu/

(#121977) SSJmeszes válasza varsam (#121966) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Na, jó hallani, hogy van azért rá jelentkező még a távolság ellenére is.
Valamikor összetudjuk ezt azért hozni. ;)
Ha én laknék 1 órányira, szerintem minden hétvégét ott tölteném.:P

#121970 jjeahh: Hogy találtál te rá? Nem is osztottam meg itt!:D
Nem is estem sokat, csak 2x..:D Pedig nem is engedtem neki tulzottan most. Azzal a patakkal nem volt baj, csak nem sok lendület van benne. Az a baj, hogy fentről mikor jöttem lefele, teljesen más úton jöttem le, azért is áltam meg néha, hogy most megint hova megyek. Ugyan ez az erdősávban is. Teljesen új helyre keveredtem.:D És persze mindig rosszabb utvonalat sikerült kiválasztanom.
Megmondom őszintén, nekem ebből a nyomvájúkból, vízmosásokból már így a 4. alkalom után már eléggé elegem lett. Mert amúgy jó is lehetne ez az egész bicózás, de javában azért esek el, mert ezekbe mindig sikerült belemennem.

Veszek fullface sisakot, azzal kicsit bátrabb leszek. Úgyis kell a bikeparkokba.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#121978) Tothgera30 válasza Toobee (#121976) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Már kinéztem az utódját, az még szebb lesz. :DDD Pár éve nagy CX hívő vagyok, outi-s túrára is azzal megyek, meg szinte mindenhová. :B

#121979 Toobee: Más márka, de a setup majdnem összejött. :P

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#121979) Toobee válasza Tothgera30 (#121978) üzenetére


Toobee
veterán

Cyclo 6000? :D

https://barbieripnk.hu/

(#121980) jjeahh válasza SSJmeszes (#121977) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Követlek jutyúkon :D
Ja, a nyomvájúkat én sem szeretem, mert ha belecsúszik az első kerék, garantált esés a vége, csak az olyan saras köves patakos lejtőket bírom, főleg ha 15-20%-osak, lehet, hogy neked a YT fullíval meg sem kottyan, de nekem a merev XC-vel alaposan próbára teszi a "tehetségemet", fejleszti a technikámat :D . Egy nyájba is megint belefutottál te is, azért nem irigyellek, nekem azzal van már tele a hócipőm... Tegnap is csak 6-7km-t túráztunk és 2x megkergettek a kutyák... végül megfordultunk és elmentünk más irányba, mert egyszerűen nem engedtek át azokra a dombokra, amelyikekre át akartunk mászni :(
Amúgy ilyenkor nem lenne hasznos neked is egy Garmin navi? A hegyen bepötyögöd hová akarsz visszajutni és ő elnavigál téged, + ha véletlenül letérnél az útvonalról, mindíg automatikusan újratervez, így kb. képtelenség eltévedni. Mondjuk patakban valszeg nem tud útvonalat tervezni :D

Tothgera30: Most jött meg a zsír új CX-ed és már egy 10 kilós fullyn agyalsz? De irigyellek... :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121981) varsam válasza SSJmeszes (#121977) üzenetére


varsam
őstag

Ki is jöttem ma. Most vagyok itt először, de nem utoljára.
Béreltem egy kellemes kis Ghost gépet. Elég ködös az idő, este esett is jó vizes a pálya, de élvezem.

(#121982) rétisün


rétisün
veterán

ez a vázon belüli bovdenelvezetés valami nagyon imádnivaló dolog.......ja, nem is :(((

de persze már minden bringán ez van, még jó, hogy outin csak 4 bovden van, nincs dropper post (vagy mi) meg hátsó teló :P

(#121975) Tothgera30:...és már eladó.....akkor nem csak nálam cserélődnek a bringák, bár én most már befejeztem. tényleg.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#121983) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Valahol a.Csóványos és a Nagy Hideg Hegy között,már lefele.Most is sikerült eltévedni,egy lélekkel sem találkoztam ezen az úton,annak ellenére,hogy az erdő tele van turázókkal.😏

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121984) FIREBLADE78 válasza varsam (#121960) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bárcsak én is ilyen helyen laknék. Rohadt Szeged. Semmi sincs erre. Ok menjek románokhoz. Na köszi :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#121985) Mezga Aladár válasza FIREBLADE78 (#121984) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

De vannak szép sík utak. Nem tudsz úgy járni mint én. Ma reggel 2 pici szendvics semmi más. Ennyivel elmentem a budai "hegyekbe" bringázni. Azt hittem eltörnek a lábaim úgy eléheztem magam. :O

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#121986) robee19


robee19
tag

Az hogy 30 fölött kanyarban a kerék hozzáér a fékhez természetes dolog egy alsó kategóriás keréknél v-fék esetén? Vagy ez a gyorszáras agy gyengeségének tudható be? Mindenesetre elég para...

[ Szerkesztve ]

(#121987) cdl


cdl
senior tag

Ma megvolt a nyári szettes utolsó tekerés.
Végre összejött egy Debrecen Léta 33-as átlaggal.
Oda vissza 31 lett, szóval öröm és boldogság.
Tegnap a Vekeri tavat látogattuk meg öröm bringázás gyanánt.

[ Szerkesztve ]

(#121988) robee19


robee19
tag

Egyébként köztünk van, akivel próbáltam a tempót tartani pár órája Ebesnél a kerékpárúton?

(#121989) pikszel válasza 6030D (#121411) üzenetére


pikszel
őstag

Most volt időm elmenni a helyszínre, hogy több képet hozzak. Azóta fejlődött ám a dolog ;]



Szóval ilyen. De van itt olyan rész is, mármint Miskolcon, ahol egy kocsmasor előtt vitték el a bringautat. Ott attól kezdve, hogy kipakolják az asztalokat, pincérek rohangálnak előtted keresztbe figyelem nélkül (tisztelet a kivételnek), vagy zombi szintre bealkoholozott emberkék dülöngélnek, vagy csak szimplán komplett csoportok zárják el teljesen az utat. A másik a Vologda városrésznél a tehermentesítő mellett, a kollégámmal metszettük meg a fákat, hogy ne kapja le a fejed a testedről, esetleg a sisakot a fejedről egy erősebb ág...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#121990) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Szevasztok! Genesis Touring Disc 5.8-ról mi a véleményetek? Barátnőmnek kellene hasonló felépítésű, jó árú kerékpár. Tényleg nagyon alap felhasználásra lenne, kb a faluban elfutkozni, nyáron kisebb túrák.

(#121991) StLui


StLui
veterán

Megjártuk Kamaraerdőt, szenzációs volt, nem bánom, hogy kihagytuk Wexl-t, fiam persze inkább, mert másznia kellett egész nap ahhoz, hogy lejtőzzön. Én a egy megtalált pályából, van még egy amire csak a végén jöttem rá hol van, a kb 15 ugratóból kettőt vállaltam, fiam hármat. Megismerkedtünk két sráccal, egyikük a fő pályamester ahogy kivettem a szavaikból. Remélem találkozunk még velük, mert szenzációs volt nézni őket ahogy ledöngettek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121992) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Ja, ha jól tudom most 130000 ft.

(#121993) Hasaggymeg válasza belsodavid (#121990) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát ha ezt te megveszed 130-ért újan,akkor az az év vására lesz.Ez már tényleg több annál mint amire szánod.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121994) belsodavid válasza Hasaggymeg (#121993) üzenetére


belsodavid
aktív tag

Ezt furcsállom én is. Esetleg az intersportban ennek valami butított változata lenne?

(#121995) robee19 válasza Hasaggymeg (#121993) üzenetére


robee19
tag

Felszereltségét tekintve a 130 az ésszerű ár érte. :( Azért 250ért már full xt bringákat kapni.

[ Szerkesztve ]

(#121996) Tothgera30 válasza jjeahh (#121980) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A fully ötlete már tervbe van régen, tudom milyen, volt, nem zsákbamacska.

#121982 rétisün: Undorító ez a belső kábelezés, nem sok előnye van, viszont szerelést eléggé megnehezíti.

#121983 Hasaggymeg: Már majdnem slick az a gumma. Taposópedállal ilyen helyeken? Tuti lecsúszna a lábam, és zakóznék.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#121997) jjeahh válasza Tothgera30 (#121996) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha harap a pedál, szerintem nem csúszik le. Sokan használunk taposót durva terepen is, teljesen biztonságos, ha jó a pedál. Én is nagyon ki akartam próbálni anno amúgy egy spd-t, de végül lemondtam róla, mert drága... a pedál csak egy dolog, de kell hozzá legalább 2 pár jó cipő is és így együtt már túl sok az én lapos pénztárcámhoz :DDD. Pedig kíváncsi lennék milyen amikor mászáskor húzod is a pedált, nem csak taposod. No meg gondolom bunnyhop-ozni is könnyebb... meg esni ;]

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121998) Hasaggymeg válasza Tothgera30 (#121996) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A Race King az ilyen,azért jó aszfalton is,gyors,meglehetősen csendes.Óvatos duhajoknak mint jómagam,terepre is elegendő.Első ~80%os,hátsó ~50% körüli.Ami a pedált illeti,ki vannak eresztve karmai teljesen,[link]mint itt a felfele nézők,így eléggé belekapaszkodnak cipőm talpába,ugyanakkor gyorsan le is tudom tenni lábam,le is tudok ugrani ha gáz van,nem esek oldalamra,a kerékpár itt-ott tologatásáról nem is beszélve.Eszi is rendesen a talpat.

Öreg vagyok én már becsatolóssal bohóckodni,örülök ha fel tudok tekerni,majd leereszkedni túl sok leszállás nélkül. :)

Szerk: erről még a munkatársam jut eszembe aki hüledezve nézett mikor 1ütt másztunk,hogy nincs becsatolós pedálom,de....sisak nem volt a fején,és ezerrel csapat lefele a Naszályról. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121999) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Az érzés, amikor hazaérve rájössz, hogy csak azt hitted, hogy bekapcsoltad a kamerát :Y :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#122000) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#121999) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Széthajtottad magad,bevállaltál minden ugratót,aztán...semmi sem marad az utókor számára. :DDD ...engem sajnos már a tudat,hogy most mérem,vagy éppen rögzíteni próbálom negatívan befolyásol erőnlétem beosztásában,meg vakmerőségem mértékében. :O

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.