Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121401) Hasaggymeg válasza Mezga Aladár (#121399) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pihenő? :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121402) emiki6 válasza Mezga Aladár (#121399) üzenetére


emiki6
veterán

Valaki menjen már arra, hogy tényleg ilyen e. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#121403) ígyvanferi válasza pikszel (#121384) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De ezt írja a szövegben is. Szóval úgy van az. Meg hogy valószínűleg normál méretű 3 lánctányérral használták. A 64-es tányért leszámítva jobban tetszik, mind a leszármazottjai a cikk elején.

(#121404) Zsohi válasza Runner_fxr (#121351) üzenetére


Zsohi
őstag

Gopro 7-et. :D Meg vannak a hibái a Gopro kameráknak, de összességében nézve a képet kérdés nélkül a legjobbak. Képminőség tekintetében például a Sony RX0 köszönőviszonyban sincsen egy Gopro-val, de egy debil tervezte...

Amúgy én se vagyok egy nagy videós és igen, annak ellenére, hogy nem szeretem a digitális képstabilizátort mégis használom. :) Gopro 6-tal készült, 0:23 és 0:25 között az a zizisedés, vagy remegés eléggé zavar, csak nélküle még rosszabb lenne.

[ Szerkesztve ]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#121405) Jester01 válasza 6030D (#121400) üzenetére


Jester01
veterán

Csak gondolom a kereszteződésnél már amúgy is van akkor egy stoptábla ahol elsőbbséget adsz mindenkinek tehát ennyi erővel rá is fordulhatnál az útra ahelyett, hogy a "pihenő" után még egy stoptáblánál megállsz (ugye megállsz? ;] )

Az ilyen konstrukciónak pont fordítva van értelme, balra kanyarodáshoz. Jobbra kisorolsz majd merőlegesen keresztezed az utat. Így.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#121406) pikszel válasza ígyvanferi (#121403) üzenetére


pikszel
őstag

Afelett elsiklottam, csak a filmet néztem meg :R

Ha már bringaút téma, itt egy miskolci gyöngyszem. Kb. 3 hete fotóztam, nem úgy tűnik, mint ami nincs kész.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#121407) gabro0 válasza pikszel (#121406) üzenetére


gabro0
őstag

Az ilyet simán bejelentheted a járókelőn. Itt nálunk csináltattam már meg így bringautat :D

Most nézem Miskolc nincs a rendszerükben :/

[ Szerkesztve ]

(#121408) -=RelakS=- válasza Jester01 (#121405) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ott kb ugyanez a helyzet, mert balról tényleg jön bringaút.

Távolabbról és régebbről a helyszín, itt még a felvezetés hiányzik.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#121409) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Vásároltam egy pár ilyen gőzölgő kesztyűt a kiciócótú,elég jónak néznek ki.Majd ha használtam többet és ki is mostam még írok róla,egyelőre faxa.
[link]

(#121408) -=RelakS=- ...na ez így 1értelműen látszik,hogy sima pénzpazarlásról van szó...vagyis sokkal inkább hűtlen kezelés! Még viccnek is rossz,főleg ha belegondolsz,hogy egy ilyen munkálat még olcsón is több100 ezer forint! :(((

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121410) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ha már kesztyű, tudtok ajánlani valami nem túlságosan drága megoldást télire? És most a tél alatt nem -5 fokra gondolok, hanem -15/-20 fokra, de néha még hidegebbre. Létezik valami vékony kesztyű a normál kesztyű alá, ami b*romira szigetel? Esetleg valami brutál meleg, de nem túl vastag téli kesztyű? Jelenleg van egy Decathlonos, egy Heavy Tools meg egy Alpinestars kesztyűm, de már tegnap, +3 fokban megfagyott bennük a kezem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121411) 6030D válasza Hasaggymeg (#121409) üzenetére


6030D
Ármester

Nem, nem, itt látszik, hogy olyan mérnök tervezte, aki járt iskolába. Olyan nincs, hogy balról vége a kerékpár útnak, és te átmész az út másik oldalra csak úgy. Vagy:
- zebra van, amin áttolod, a másik járdáig (vagy le az útpadkára), ott felülsz, és elindulsz úgy, hogy elsőbbséget adsz az autónak, ha jön.
- kerékpár út, ami az útra merőlegesen keresztezi, átmehetsz bringával, de a másik oldalon folytatódnia kell. Ilyen Verőce két vége is, és ez van itt is. Utána azért van stop tábla, mert nincs kijelölt felfestés az úton, ha lenne, akkor mehetnél be a sávodba.

Vácon a Lidlnél ezért rossz megoldás, hogy az útról úgy viszik ki a bringautat, hogy a körforgalom 2. és 3. kijárója között kell felmenned. Nem egyszer volt, hogy kiraktam a kezem, hogy akkor én kihajtok a körforgalomból, a kocsi látta, indulna, de nem indulhat, mert majdnem állóra kell fékezni a bringát, hogy jobbra derékszögben felmenj a kerékpár útra (+ van egy 3 cm-s padka).

pikszel: gondolom van kerékpárút eleje, vége tábla, csak az nincs a képen. Nem kell megcsinálni a padkát, mert utána a zebrán úgyse mehet át bringával az ember. ;)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#121412) emiki6 válasza 6030D (#121411) üzenetére


emiki6
veterán

Sokszor azt érzem, hogy a bringautakat úgy tervezik, hogy szpassák a bringást. 1 lámpa helyett 3, egy egyenes űt helyett 5 kanyar és 3 helyen meg kell álljál... Nem beszélve arról, hogy sokszor hepehupás, stb az út maga.
Gondolom senkinek sem kell mondani, hogy a biciklizés akkor hatékony, ha nem kell megállni, csak lassítani. Nyilván a legrövidebb út a nyerő és természetesen az a jobb, amelyik sima felületű...
Persze, majd pont le fogok szállni a zebrán és áttolom, mint egy idióta... Természetesen a piroson se megyek át, ha már a gyalogosnak zöld vagy ha a gyalogos miatt piros akkor se., főleg akkor, hogy ha tudom, hogy ha nem megyek át, akkor pontnem jutok át a következő lámpán... :) Mert nem azért teker az ember, hogy hatékonyan tudjon közlekedni...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#121413) trialboj válasza jjeahh (#121410) üzenetére


trialboj
őstag

Mondjuk én olyan hidegben még az ablakon is sapkával nézek ki, de a te kulcsszavad a merino lesz/lehet.

Itt van pár modell, mondjuk ezek sem nem olcsók se nem olcsók, jön még rá 15Euros szállítás, de nézd végig a leírásokat, és ha ehliszed amit ír, keress rá ebayen, csak hát ha nem euból rendeled, ki tudja mikorra ér ide.

A kínából rendelgetős embereknek
Lassan itt a black friday és ezzel indul is a karácsony vásárlási őrület, aki nem akarja februárban átvenni az Ázsiából érkező csomagját, az minél hamarabb rendelje meg, hogy még jövő hónapban ideérjen.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#121414) robee19 válasza 6030D (#121411) üzenetére


robee19
tag

Ebből adódik a kérdésem. Van ugye a sima zebra. Oké, ott egyértelműen leszállok áttolom. De ugye jól gondolom, hogy azokon az átkelőkön, ahol bringaút is van párhuzamosan a járdával, és van felfestve külön bringás zebra, ott nem kell tolnom a kerékpárt?!

(#121415) jjeahh válasza trialboj (#121413) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz, szétnézek merino témában, esetleg ha valakinek van ezekkel tapasztalata, ne fojtsa magába.
Kínából nekem éppen 32 csomagom van úton és még tuti rendelek "párat". Amúgy meglepően gyorsan megjönnek mostanában, tegnap is 6 csomagom jött és az összeset 2 hete rendeltem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121416) emiki6 válasza trialboj (#121413) üzenetére


emiki6
veterán

Mikor belegondolok mennyi pénz egy használható téli szettet összerakni, tudva azt, hogy ha jeges latyakos, nedves az út úgyis kénytelen leszek tömegközlekedéssel menni és a diákbérlet különben is csak 3450 Ft, akkor erősen elgondolkodom, hogy télen érdemes e bajlódni a bringázással, bringás közlekedéssel. (nem :D)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#121417) jjeahh válasza emiki6 (#121416) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nézőpont kérdése, montizni jó télen is, kivéve ha túl nagy a hó.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121418) ZolkoW válasza robee19 (#121414) üzenetére


ZolkoW
őstag

Javítsatok ki, de én úgy tudtam, a sima zebrán is szabad tekerni, csak úgy nincs elsőbbséged az autókkal szemben. Mondjuk elég életszerűtlen az egész, képzeljük el a helyzetet, amikor kanyarodok jobbra autóval, látom a biciklist, de nem állok meg, mert nekem van elsőbbségem. Szerintem pár bringás meglepődne..
(az egy dolog, hogy a legtöbb lámpaoszlopon kint van a kis tábla, hogy tolni szabad, de akkor lennék legjobban meglepődve, ha ez összhangban lenne a KRESZ-szel..)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#121419) Toobee válasza jjeahh (#121415) üzenetére


Toobee
veterán

Én kezdésnek vettem egy "olcsó" Rose-os merinó zoknit. Nekem marhára bejött, egy tekerésen már voltam benne és nagyon komfortos, meg nem is büdösödött. Ha rendesen fel van címkézve minden, akkor itt az összes cucc.

https://barbieripnk.hu/

(#121420) 6030D válasza emiki6 (#121412) üzenetére


6030D
Ármester

Mindig az egyéni érdek a fontos: ha én megyek az autópályán a belső sávban 160 tempomattal, te bejössz elém 130-cal, de nem mész vissza, akkor nekem lassítanom kellene, de inkább levilloglak. Nekem ez hatékonyabb, mert nem kopik a fék, meg nem kell felesleges energia az ismét gyorsításhoz. Akkor most én ge*i vagyok? ;]
A zebrán leszállás meg azért kell, mert a jobbra kanyarodó autó ha csak csorog, hogy elengedje a gyalogost, akkor mondjuk megy 5-10-zel. Elmegy a gyalogos, ő hátranéz a B oszlopig, nincs senki, elindul, na te pont az első ajtaját fogod elkapni 20-szal. Kinek lesz igaza? Neki, mert nem toltad át, mert akkor te is 5-tel mentél volna, és lát, amikor elindul. Szemből más, mert látjátok egymást. Mivel a kresz szerint meg egyféle zebra van, ezért nem lehet kivételt tenni. Illetve de, ez a kerékpáros zebra, amit robee19 ír, ahol a zebra és a sárga felfestés között átmehetsz bringával, de ezt már előtte jelezték a kanyarodó autónak, hogy lesz ilyen.
Még mielőtt...: soha nem szállok le a zebránál, de lassítok előtte és nézem a sofőr fejét, hogy lát vagy nem (ha látod az arcát a tükörben, ő is lát). Ha a mellét látod még jobb, ő a pöcsödet látja. :DDD Ha lát, akkor átmegyek, ha nem, akkor elengedem és megyek. A következő addigra úgyis észre vesz.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#121421) jjeahh válasza Toobee (#121419) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz, szétnézek az összes áruházban amit ismerek. Zokni az szerencsére nem kell, mert a Merrell bakancsomban -30 fokban, nyári bokazokniban is nyugisan lehet sétálgatni, kvára meleg :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121422) -=RelakS=- válasza 6030D (#121420) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"Még mielőtt...: soha nem szállok le a zebránál, de lassítok előtte "
Én megállni szoktam, és megpróbálom kivárni, hogy eltakarodjon a jónép. 3 féle kimenetel szokott lenni:
1: eltakarodik a jónép, áthajtok, ezt szeressem a legjobban
2: csak nem akarnak fogyni, leszállok, onnantól gyalog vagyok és pofátlan :D Mivel gyalog vagyok, ilyenkor már csak átengednek.
3: megáll a jónép, hogy átengedjen. Ez a legveszélyesebb, mert úgy meglepődök, hogy alig tudok elindulni, vagy rosszabb, a másik sávból leszarnak, és el akarnak csapni :O (ugye szemből az autós azért áll meg a zebránál, hogy nézelődjön... :((( )

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#121423) StLui válasza trialboj (#121413) üzenetére


StLui
veterán

Én megszívtam kicsit, rendeltem ezt október 2-án, akkor azt mutatta raktáron, utoljára azt írták, hogy a most már látható időpont után tudják csak küldeni, tehát több mint egy hónap csúszással :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121424) trialboj válasza jjeahh (#121415) üzenetére


trialboj
őstag

Honnan a jóégből rendelsz te hogy 2 hét alatt megjön, nekem már az eus (UK) csomag is inkább 14 nap, ami kész vicc. Talán gearbest az egyetlen kínai oldal ahonnan megjött 2 hét alatt, de ott is változó hogy melyik raktárból küldik. Amúgy 21-24 nap, vagy 30+pl az ali.

(#121423) StLui Ezeken az oldalakra, nem árt pár nappal a vásárlás után vissza nézni, ha nem adják fel 2 napig, szinte biztos hogy nincs stockon, ha több cucc van egyben akkor lehet kérni hogy küldjék külön.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#121425) StLui válasza trialboj (#121424) üzenetére


StLui
veterán

Folyamatosan nézem, és kommunikálunk velük

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#121426) emiki6 válasza 6030D (#121420) üzenetére


emiki6
veterán

Há nemtom, szerintem azé a külső sáv, aki a leggyorsabban megy (sebességkorláton belül) és azé, akinek előznie kell, de aki előz, az menjen csak vissza, ha előzött, aki meg tempomattal megy, az lehet, hogy kénytelen lesz lassítani. :P Amúgy ilyen nem lesz, nem szoktam biciklivel autópályára menni... ;]
Ha a kresz nem különbözteti meg a zebrákat, akkor majd megkülönböztetem én. :)
A szabályok meg különben is csak iránymutatások. Én általában megpróbálom megérteni, hogy miért az a szabály és ha úgy gondolom, hogy az adott helyzetben a szabály betartása indokolatlan, akkor saját felelősségre figyelmen kívül hagyom (pl átmegyek óvatosan egy piroson, ha látom, hogy nem jön senki, mint egy normális gyalogos. :D), mindezt teszem úgy, hogy ne zavarjam azokat, akik miatt a szabály van (a példánál maradva azt, akinek zöld). Figyelek, felmérem a helyzetet, használom a fejem és igyekszem nem úgy közlekedni, mint "az a buzi biciklis, aki...". Aki erre nem képes, az tartson be minden szabályt. :K
És igen, senkitől ne várd el, hogy jobban figyeljen a te testi épségedre, mint te magad. Ez egy nagy igazság Mike Rowe-tól. :K (ne lépj le a járdáról körültekintés nélkül csak azért, mert neked zöld van, mert akkor jön a "nekem elsőbbségem volt, neki meg teherautója" sírfelirat...) :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#121427) Hasaggymeg válasza 6030D (#121411) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

" itt látszik, hogy olyan mérnök tervezte, aki járt iskolába."...ezt kiegészíteném azzal,hogy "...de terepen még életében nem volt és íróasztalnál próbálja megoldani a közlekedést",ugyanis...adódik a kérdés,hogy a baloldali házakból kihajtóknak mind kellene ilyen felhajtó,vagy szétnézve,a szaggatott vonalon áthajtva mehetnének a jobb oldalon,esetleg jobbra kanyarodnának,majd megfordulnának,amit szintén nem tilt a törvény? Lehet a KRESZ neked ad igazat,de életszerűtlen és fölösleges költség az ilyen felhajtó,aztán meg senki nem is fogja használni.

(#121416) emiki6...ez bár a témába vág,nem fogom kiszedni a homályosításból! ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121428) jjeahh válasza trialboj (#121424) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem mindíg jönnek meg ilyen gyorsan, csak most valszeg az ünnepek miatt alaposan belehúztak, vagy nem tom. Ebay, gearbest, banggood, dresslily, joybuy rendelések futottak be legutóbb... többek között :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121429) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

...és a fő baj nem is ez,hanem az,hogy rendes kerékpárutak építése helyett ilyenekre és KRESZ-be foglalt 1,5m kötelező oldaltávolságról szóló látványmegoldásokra ( :W ) fecsérlik az időt és pénzt. :(((

(#121428) jjeahh...800km-el közelebb lax kici óccóékhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121430) 6030D válasza Hasaggymeg (#121427) üzenetére


6030D
Ármester

Nem, a bal oldali házakból a kaputól áttolja szembe, és elindul az út jobb oldalán. Autóval sem csinálnak neked minden kapubejáróhoz kereszteződést, de ha van kereszteződés, akkor az jelezve van. Vagy valami hasonló...
A vitaindító képet nézzétek úgy, mintha az egy alul-/felüljáró lenne, ami segíti a keresztirányú haladást, csak lassítja kicsit, mert elsőbbséget kell adni.

emiki6: a külső sáv az, ami az árok felől van, csaxólok! :P A jobbra tartást meg ne is mondd, a halálom... állandóan kihúzódom a legkülső sávba, ha 130-cal megyek akkor is, aztán 3 perc múlva utolérem a középsőben haladót és néz csúnyán, hogy miért előzöm jobbról. Pedig csak elhaladok mellette, ami szabályos az esetemben, ő viszont nem tartott jobbra. Kedvenceim a 3 sávra húzott emelkedők, ahol az elején kirakják a minimum haladási sebességet: na azt az autós úgy veszi, hogy ha ő a jobb szélsőben van, akkor ő lassú, pedig a stift az biza felmegy itt 110-zel simán a középsőben is. Szeptember végi esetet le kellett volna kamerázni, amikor Gödöllő előtt a 3 sávból a két belső 90 (!)-nel ment, mi meg az elején a jobb szélsőbe kihúzódva végigmentünk 1**-val/vel. :B Senki nem húzódott be se elénk, se mögénk. Egyébként ez mind tervezési hiba, nem a leglassabb sávot kell megnyitni, hanem a legbelsőt, lásd M0 új részek. Érdekes, mindenki jobbra tart.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#121431) emiki6 válasza 6030D (#121430) üzenetére


emiki6
veterán

Jogos, benéztem... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#121432) Toobee válasza jjeahh (#121428) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem meg úton van vissza az ISCG05 terelőm. Az új postás képtelen volt kihozni, mert nincs rajta a cégnév (melóhelyre szoktam kérni). Mióta ő van több csomagom is visszament a feladónak, pedig egyértelműen címzett, pontos számozással, kapucsengővel. Szánalom. Aztán jön fel a dagadt fejével is itt sír az első emeleten, hogy mekkora lépcsők vannak. Azt nem adja már ki az esze, hogy kapna 1-200 Ft-ot, ha megpróbálná kihozni a levelem. Na mind1...kicsit mérges voltam, mert pont megjött, mire elkezdték a középcsapi cserét a Mesterbike-ban, amihez ugye szintén le kell venni a hajtókart, én meg örültem, ha na aznapi kiszállítás, erre este már címhiba, utána kaptam el, hogy mi volt a gond.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#121433) jjeahh válasza Toobee (#121432) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálunk is új postás van, dél 12 után hozza a cetliket, a régi reggel 7 előtt itt volt... szintén nagydarab és a csomagot ő sem hozza ki soha. Amúgy itt a posta nagyon korrekt és gyors, soha semmi gondom nem volt velük, egyedül a 10 eurós vámhatár zavar.

És ha már itt vagyok, szerintetek telóknál az 51mm offset az általános, vagy a nulla? Agyalok, hogy most teleszkópot vegyek, szegecses gumikat, vagy komplett hajtást cseréljek... :D . Valamelyikre a héten lecsapok.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121434) trialboj


trialboj
őstag

Akit esetleg érdekelne, egy remek kis XC talán óvatosan AM nek is mondható gép, korrekt felszereltséggel, és óvatos árazással, nézzen rá erre. [JAM EVO 29] Errefelé, ez a gép 2500eurótól kezdődik.

Engem ezzel az üzenettel biztattak, hogy érdemes lenne kivándorolnom. "The product can't be send to your selected delivery country."

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#121435) emiki6 válasza trialboj (#121434) üzenetére


emiki6
veterán

Keress német forwarding céget. Nekik elküldöd és ők átküldik neked.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#121436) MPowerPH válasza trialboj (#121434) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezek szallitanak Mo. -ra? Ugyan ez de jo lenne 27,5" -al. :O

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#121437) Hasaggymeg válasza trialboj (#121434) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

senT ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121438) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok, bikecomponentsről vásárolt már valaki? Ha azt írja, hogy "bis 20 Tage", az azt jelenti, hogy valszeg 20 napig várnom kell, de tovább semmiképp? Nem akarok az idők végezetéig várni görcsbe szorult gyomorral :DDD . Sajnos máshol drágábban árulják ezt a telót. + Jól látom, hogy ez nem tapered? Egyébre kell figyelni ami a kompatibilitást illeti?

Hasaggymeg: Hát ugyanaz csak angolul :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121439) Hasaggymeg válasza jjeahh (#121438) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Így sem jó?...amúgy azt írja,hogy max 20 nap alatt beszerzik,vagyis addig is eltarthat beszerzése.Széjmininglis? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121440) jjeahh válasza Hasaggymeg (#121439) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, jól értettem akkor, bár inkább arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor mennyire reagálnak gyorsan. Legtöbb esetben tényleg ki kell várni a 20 napot? Vagy olyan is előfordulhat, hogy egy hónap múlva még mindíg függőben van a dolog és engem szétvet az ideg? :DDD . Mert ez a legfeljebb 20 nap dolog csak igéret, gondolom semmi garancia nincs rá...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121441) Hasaggymeg válasza jjeahh (#121440) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha valaki rendelt onnan akkor megmondhatja,de szerintem előbb szokták meghozni,ez amolyan biztosra menés nekik,hogy akár addig is elhúzód6 beszerzése.Szerintem...még a kínaiak is hamarabb hozzák mint a vállalt 6áridő. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121442) bringasisti válasza Hasaggymeg (#121441) üzenetére


bringasisti
őstag

Én azt vettem észre hogy a vállalt határidő 1/3 hozzák, ha egyáltalán megérkezik. Én már csak nyomkövetős cuccot rendelek

BENEFON DELTA--------N8

(#121443) hegyimorc válasza jjeahh (#121440) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Legtöbb esetben tényleg ki kell várni a 20 napot? "

Nem kell. Simán kiderülhet 19 nap után, hogy nem tudják beszerezni és akkor nem kell többé várni :DD

A 20 ilyen esetekben kb azt jelenti, hogy "sok", "nem tudjuk mennyi" ... stb. Ha garantálni tudnák akkor nem 20 lenne, hanem jóval kevesebb.

Ha valami fontos és sürgős, azt csak olyan helyről rendelem ahol raktáron van. Ami nincs raktáron, azt csak akkor, ha nem érdekes mikor jön, és az se baj, ha egyáltalán nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#121444) Hasaggymeg válasza hegyimorc (#121443) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Komolytalannak tartom ha pár nap alatt nem derül ki betudják-e szerezni,és ha mégsem akkor nem értesítenek,hogy ne is várd.A nagy vásárlások idején talán megtörténhet,de máskor ennek nem volna szabad megtörténni,legalábbis ma nem,a mobiltelefon és internet korszakában. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#121445) jjeahh válasza hegyimorc (#121443) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kár, hogy sehol máshol nem találtam ilyen jó áron... Ennyiért máshol max 30 TK-t kapni.

Az áruházak, amiket feltúrtam már: rose, evanscycles, chainreactioncycles, bike-discount, rutland. Van már is EU raktárrak amit érdemes megnézni?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#121446) hegyimorc válasza jjeahh (#121445) üzenetére


hegyimorc
senior tag

https://www.planetx.co.uk/
https://www.hibike.com/

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#121447) FIREBLADE78 válasza MPowerPH (#121436) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szállítanak mindenhova.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#121448) FIREBLADE78 válasza trialboj (#121434) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem rossz. Csak kicsit ropi a villa.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#121449) hegyimorc válasza Hasaggymeg (#121444) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"Komolytalannak tartom ha pár nap alatt nem derül ki betudják-e szerezni,és ha mégsem akkor nem értesítenek,hogy ne is várd."

Hát igen, kérdés, hogy amit mondanak azt mennyire tudják betartani. Rendeltem "raktáron" levő terméket, másnap szóltak, hogy kb 2 hét ... egy hónap múlva jött meg.

OK, nem lepett meg, mert tudtam, hogy sehol sincs raktáron, de nem volt sürgős.

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#121450) jjeahh válasza hegyimorc (#121446) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jé, kösz, itt van. Bár fura ez az oldal, mert a képen nem az van ami a címben :F . Ha jól értem ez nem tapered és QR9-es, közben a képen tapered van QR15 tengellyel. Honnan küldenek ők, németbű?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.