Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#79451) Zolee_70 válasza edari (#79448) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Milyen a videókártyád?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79452) v!ct0y válasza rlazol (#79449) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez sztem hülyeség. Pályának nem sok köze van az ászhoz.

(#79453) emre válasza v!ct0y (#79452) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg ez hülyeség, köze van, de nem úgy ahogy leírta.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#79454) v!ct0y válasza emre (#79453) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mert mi köze van ?

(#79455) fsb1000 válasza rlazol (#79449) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez áprilisi tréfa decemberben, vagy tényleg megváltoztak az Ász szabályok?

(#79456) Stunts666 válasza Zolee_70 (#79444) üzenetére


Stunts666
őstag

Max annyit, hogy radeon.... Nekem 7950... De mindjárt kipróbálom ezt az alt+tab-ot....

(#79457) Simi37 válasza emre (#79453) üzenetére


Simi37
őstag

De pályától függetlenül az ász xpre van és azért van különbség az 1036 és a 1159 között.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#79458) fsb1000 válasza Stunts666 (#79456) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez csak az ATI kártyáknál jön elő?
Mert én rengeteget alt tabozok... és semmi gond. Nincs összefüggésben a ki/be kapcsolható elmosódás effekttel?

(#79453) emre : Én is kíváncsi lennék a véleményedre, mi köze is van a pályának a TankÁsz xp limitjéhez?

[ Szerkesztve ]

(#79459) Zolee_70 válasza Stunts666 (#79456) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én most kikapcsoltam az "Elmosódás effektet", az első játék alatt minden rendben volt.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79460) rlazol válasza v!ct0y (#79452) üzenetére


rlazol
addikt

amennyire én tudom:
az ászszintek meghatározásához az adott típusú tankkal, az adott pályán az elmúlt egy hétben lejátszott meccseken szerzett XP-t nézi.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#79461) h1mpi válasza Djuree (#79446) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért még akad :D Pl. E-25-öt nem veszem meg. ;] (még egyszer :P)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#79462) fsb1000 válasza rlazol (#79460) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erről az infóról lehet tudni milyen forrásból származik?
Mert sem ingame, sem Wg oldalán nincs ilyenről szó.

(#79463) scyllarus válasza rlazol (#79460) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem számít, melyik pályán éred el. A pályának annyi köze van hozzá, hogy spotterrel vagy pl TD-vel Himmelsdorfon kicsit nehezebb, mint Malinovkán, egy lassú, vak heavyvel meg fordítva. De nincs külön ász szint pályánként.

Hivatalos WG fórum: To qualify for any of the 4 classes of the Mastery Badge, you need to earn more experience in a single battle than the average highest experience of certain percent of all players who have been playing the very same tank within the last seven days.

Mastery Badge: Ace Tanker - Earn more experience in a single battle than the average highest experience of 99% of all players in the same tank within the last seven days.

Szó sincs róla, hogy pályánként lenne.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#79464) Zolee_70 válasza Zolee_70 (#79459) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Mentem pár kört, úgy tűnik, ha kikapcsolom az elmosódást, akkor rendben van minden.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79465) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Aki ez a Mittengardot kitalálta az egy agybeteg állat. FCM Pak-al le se tudtam jönni a lejtőről már kilőttek..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#79466) edari


edari
őstag

Chi-Nu-Kai-ról vélemények? ;]

Támad a facebook! [link]

[ Szerkesztve ]

(#79467) Clodovicus


Clodovicus
csendes tag

A következő meghívót kaptam:
meghívó szakaszba
from D34DSH0T [SRSLY]
"Tier X"

Gondoltam megnézem ki küldte a meghívót és a következőt láttam:

Érdekes, úgy látom még nem ment egy kört sem és nincs egy tankja sem, gondolom csak ismerkedik a wot-tal :))

Légy jó Mindhalalig!

(#79468) fsb1000 válasza h1mpi (#79465) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Totálkár az a pálya, de ha jó tankkal mész be akkor élvezhető. Pl MK iv
Lassabb tankok nagyot szívnak a darálásban, artyk tehetetlenek.

(#79469) scyllarus válasza Clodovicus (#79467) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert elírtad, a "shot" nem "sh0t"
Van "pár" csatája :)
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#79470) benvolio


benvolio
őstag

Betámadták a TOG-omat: [link] ;]

(#79471) Clodovicus válasza scyllarus (#79469) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Lol, köszi :)
Én meg mehetek a szemészetre...
Ahogy elnézem a statját lehet hogy mégiscsak el kellett volna fogadnom a meghívást; bár eddig még egyszer sem voltam szakaszban :))

Légy jó Mindhalalig!

(#79472) 04ahgy válasza Clodovicus (#79467) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szerintem a neteddel volt valami gond, vagy egyéb kommunikációs hiba a szerverrel, mert elég sok csatája van: D34DSH0T. Nekem a játékkliensben is megfelelően írja ki a csatáit.

Szerk: Na, ezt rosszul gondoltam, scyllarus megmondta, mi volt a gond.

Amúgy elvileg is lehetséges a nulla csatás ember Tier X szakaszba meghívása: a WG-nél lehet kérni account resetet. Ekkor mindent elvesznek, csak a prémtankokat nem. Ha van neki egy M60, VK 72.01K, vagy Obj.907, akkor biza meg tud hívni nullázott accounttal tizes platoonba. Jelenleg nem ez volt a helyzet.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79473) 04ahgy válasza Simi37 (#79438) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egyszerű. A TankÁsz szintet automata figyeli. Ha pár kiváló kört mentek a SU-122-44-gyel a 2014-12-24 01:38 és a 2014-12-24 22:06 közt eltelt időben, akkor magasabbra tették a lécet. 20 óra sok idő, és valószínűleg ezen a napon más országokban is sokan voltak otthon.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79474) fsb1000 válasza benvolio (#79470) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tényleg így szokott történni, de azért nagy szerencséd volt hogy a JP pattant rólad.
.
TOG a legjobb prémtankom...

(#79475) szalai56 válasza echterion (#79439) üzenetére


szalai56
senior tag

SU 100Y: csak ha szeretsz mérgelődni.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#79476) rlazol válasza benvolio (#79470) üzenetére


rlazol
addikt

miért nem húzódtál le a kör túloldalán lévő házakhoz? Ilyen helyzetben én ott szoktam várni az ellent, mert ad némi védelmet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#79477) echterion válasza szalai56 (#79475) üzenetére


echterion
nagyúr

Annyira pontatlan a csúzlija? Vagy mi a gond vele?

**********

(#79478) zuchy


zuchy
őstag

STB-1 ennyire amoreck érzékeny? Elég sokszor ellőtték nekem pár csata alatt, a Type-61-nél nem emlékszem hogy ennyire érzékeny lett volna. Még nem pukkantam vele, de ha ez így megy nemsokára meglesz.
Az biztos hogy a 4. skill a biztonságos elhelyezés lesz.

PC-STYLE.hu

(#79479) rlazol válasza zuchy (#79478) üzenetére


rlazol
addikt

a negyedik skillhez 1,68m legénységi xp kell és a bizt. elh. csak 100%-on aktiválódik. Szóval az még messze van, ahcsak nem kavarod újra a sort.
A tankot nem ismerem, de nekem a német med vonalon a vizes rekesz jól működik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#79480) Emu


Emu
őstag

Medekre milyen felszerelést szokás rakni? Célzásgyorsítóra és periszkópra gondoltam első körben. Orosz ágat húzom, jelenleg T-34-85nél tartok.

KV1-T150 vonalon mit szerelnétek fel?

(#79481) szalai56 válasza echterion (#79477) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem az ágyúval van a baj, hanem a tank összessége. ezt olvasd el, aztán döntsd el magad.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#79482) dfsz34


dfsz34
őstag

Nem bírok aludni és mondom le van maradva a kínai küldetés és kéne a kredit is, elő a type62-vel.

Ha be lett volna kapcsolva a chat, akkor naggyon durva angolsággal elküldtem volna a három idióta használhatatlan artyt a melegebb éghajlatokra. Ahhoz mondjuk volt eszük, hogy elszedjék a pascucci-t tőlem, ahelyett, hogy az ellen nehéz tankjaival foglalkoztak volna. Akkor meglett volna szerintem az 1700 alap xp is és a 100e bruttó bevétel, így lemaradtam ezekről a szintekről egy kicsit. A két arany lőszeremet kicsit hamar kilőttem, nem számítottam ilyen elhúzódó csatára, de a noobok tudnak meglepetést okozni és akármilyen túlerőben vannak képesek elhullani.

Érdekes amúgy ennek az ágyúja, mert papíron csak 145 átütés, de valahogy a gyakorlatban nem tűnik annyira gyengének, pedig a pontossága sem kiemelkedő. Lehet, hogy a soft paraméterek vannak jól beállítva és nem szór nagyon, a fene se érti.

Map: Murovanka Type 62 5 590 (x2 minden nap az első csatáért) 98 002
Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

[link]

(#79483) benvolio válasza fsb1000 (#79474) üzenetére


benvolio
őstag

Azért örültem ennek a győzelemnek, mert mióta ajándék prémium napok vannak, nálam elkezdődött ismét az 5-ből 4 bukó sorozat. :DDD Nekem a TOG az egyedüli prémtankom amivel játszok is, ez is csak azért mert ajándék volt. Vannak ajándék pedo prémek is de csak dísznek. ;]

(#79476) rlazol: hát nem vagyunk egyformák. Én azért álltam ott ahol, mert számítottam rá, hogy ha van eszük több irányból támadnak. Igy is lett és ebből a pozícióból lehetett a legkevesebb forgolódással lefogni az irányokat. Persze szerencse is kellett hozzá, mert a cica tolatás közben lőtt rám másodjára és így elhibázta. Ha a házak oldalába állok szerintem simán megfogtak volna két oldalról. Más tankkal lehet oda állok. Ezzel a TOG-al úgy voltam, hogy bízok a tűzgyorsaságába és, hogy elég lesz a hp a találatoknak, na meg a szerencse. Hát bejött. :))

(#79484) h1mpi válasza szalai56 (#79481) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az elemző pont, hogy ajánlja az Y-ont.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#79485) Pete55555 válasza dfsz34 (#79482) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem ismerem a helyzetet, milyen artyk voltak, és hova kellett ovlna lőni, de általánosságban elmondhatom, hogy mióta megvettem a GW Tiger P-t, azóta kevesebbet szidom az artyt. Olyan helyekre NEM tud belőni, hogy csak pislogok, egyszerűen használhatatlan. Direkt kipróbáltam teszten, fullosan is, de ott sem volt jobb, pedig malinovkán használtam, BIA+csokis legényekkel...
Ellenben a kis angol 6-os FV egész jól használható, mert belő mindenhova, csak cserébe rohadt lassú a lőszere.

Szóval javaslom, hogy nézz be egy hasonló artyval teszten gyakorlóba arra a pályára, és nézd át, hova tud/nem tud belőni az arty.

...Szeretem leracsniztatni...

(#79486) rlazol válasza Pete55555 (#79485) üzenetére


rlazol
addikt

a GW Panthert imádtam. A GW Tiger (P) nagyon nem jön be. Az összes hibája (kicsi vízszintes mozdíthatóság, lassú célzás, nagy szórás) mellett nagyon sokszor már 250 m-ről is felspottolják, ha épp a csapat nem fogja meg pl Mines-on a középső hegyet és már ki is lőttek. :o
remélem, a GW Tiger jobb lesz, csak még messze van....

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#79487) jano_77


jano_77
nagyúr

Kellemes karácsonyt Mindenkinek!

Van már olyan XVM verzió, ami mutatja a players panelen, hogy ki van éppen spottolva avagy ki volt már felspottolva? Illetve olyan Safe shot mod, ami tényleg működik és meggátolja, hogy saját tankba lőjek!?

Köszönöm előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#79488) jagada


jagada
őstag

Engem állandóan kidobál random a játék. Másnak megy rendesen?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#79489) 04ahgy válasza jano_77 (#79487) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nálam az 5.4.2-dev jól működik a spotolásjelzés szempontjából.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79490) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Sziasztok, valaki meg tudja mondani meddig tart az akció a T10-es tankokra?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#79491) Chris0321 válasza jano_77 (#79487) üzenetére


Chris0321
addikt

Az Aslain féle XVM-ben a frissítés óta működik mindkettő.

jagada: Nálam eddig nem volt probléma de ma még nem játszottam. Nem raktál fel egy régebbi modot?

Tuco Ramirez: Tessék.

[ Szerkesztve ]

(#79492) Terek


Terek
tag

mi ez a patch emberek?ez valami vicc?csak amióta megy a 9.5 leesett 0,15%winrate.100ból ha van 8-9 win lehet sokat mondok.vagy 0:15 loss vagy 15-14 kínkeserves win.szánalom ami megy,televan botokkal meg hackerekkel az egész játék.ahelyett hogy ezeket kiszűrnék,csinálnak ilyen értelmetlen dolgokat,mint a szagatott sárga jelölővonal a mapom.................

(#79493) jano_77 válasza emre (#79419) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan ez kellene nekem is, de nem működik. a legújabb 5.5.0 verzióval sem. :(

(#79491) Chris0321: akkor biztosan meg tudod adni a linket csak ennek a xvm modnak a letöltéséhez, mert nem akarok feltenni egy teljes modpackot emiatt! Köszi

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#79494) benvolio válasza jagada (#79488) üzenetére


benvolio
őstag

Nálam is előfordult, illetve volt, hogy lefagyott a menübe való lépegetéskor.

(#79495) Chris0321 válasza Terek (#79492) üzenetére


Chris0321
addikt

Elárulok egy titkot, ünnepek vannak mindenki otthon van.(legalábbis az emberek nagy része.) Mindenki előveszi a játékot az akciók miatt legyen az profi vagy nagyon nem profi játékos. Ezen nem kell csodálkozni, ilyenkor mindig ez van. A játékot meghackelni nem lehet.

jano_77: Az installer alatt találod a másik letöltési lehetőséget ami csak az xvm-et tartalmazza. Én is sokáig ezt használtam, nincs hozzá telepítő neked kell másolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#79496) Terek válasza Chris0321 (#79495) üzenetére


Terek
tag

hogyne lehetne.régen is nemegyszer láttam speedhacket.éppenhogycsak kezdődött a fight,és már szinte repült felénk egy ellenséges tank,és kilőtt mindenkit :)
régen is volt hack,mostis van,csakmár nemannyira feltűnő :)

(#79497) Chris0321 válasza Terek (#79496) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát persze és piros hó esik lentről felfele. Attól, hogy nem értesz valamit még nem jelenti azt, hogy hackelés.

(#79498) fsb1000 válasza Terek (#79492) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt csak az RNG hívők tudnák neked megmagyarázni.
.
Az egyik legerősebb RNG babona az, hogy ha legalább 4-5 napig nem játszol, vagy olyan tankot veszel elő amivel rég mentél, akkor a rendszer előnyben részesít.
Ennek az az oka (csak az elvakult RNG hívők szerint!), hogy amikor az MM a random csapat RNG eltérítését meghatározza akkor ez erősen pozitív tényező. Ezért nagyobb eséllyel kerülsz abba a csapatba amelynek a láthatósági, lepattanási és célzás-pontossági RNG-je pozitiv. Tehát jó eséllyel nyeri a meccset.
.
Namost... ha azokból a játékosokból sok van akik karácsony tájékán (0.9.5 verzió érkezése) kihagyás után belépnek a játékba, vagy épp most kezdik el akkor ők bizony nagyobb eséllyel nyernek, de a túl oldalon is kell lennie valakinek. A vereség sorozat oldalon vagy te és azok akik folyamatosan játszanak. Ezt súlyosbítja az is ha a tankhasználatuk arra utal, hogy valamely küldit csinálják.
.
Az RNG hívők szerintem ezzel magyaráznák a 0.9.5 óta tartó vereség szériádat.

(#79499) Pete55555 válasza rlazol (#79486) üzenetére


Pete55555
addikt

A GW Panthert én is szerettem, szerencsére azzal még játszottam a nagy arty nerf előtt.
Utána sem volt olyan rossz, de ez a GW TigerP valami borzalom. Én el is adtam a fenébe, nem foglalkozok ezzel az ággal többet...

...Szeretem leracsniztatni...

(#79500) emre válasza jano_77 (#79493) üzenetére


emre
veterán

A dev5.4.2-es xvm-ből vedd ki a playerspanel.xc és a text.xc fájlokat és irasd felul a velük meglévőt. Vagy használj kpl. modpackot, pl jacktorét.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.