Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#79151) dfsz34


dfsz34
őstag

Begurult a garázsba a churchill iii és 1355 dmg / 412 assist / 5 frag csatára adott nettó 45e kreditet és 1235 alap xp-t. Prém nélkül is lett volna nettó 29e kredit. Kezdem szeretni ezt a tankot :). Abszolút megéri a 750 aranyat.

Map: Widepark Churchill III 4 444 (x2 minden nap az első csatáért) 49 134
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
Legénységi XP: 9 444 Javitások: 1 747 Lőszer: 1 845
Teljes: 45 542 WN8: 5 032 (100)

(#79152) #95904256 válasza Bobyjack (#79143) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nekem már többször is beadta. Elmebeteg egy pálya. Középen pár romos fal, induláskor két hegyoldalról zúdul le a két csapat, de olyan közelről, hogy már az óra lejártakor mindenkinek ismert a pozíciója. Gyakorlatilag egy húsdaráló az egész. Nem tudom, hogy egy kezdő mit tanulhat ebből. Esetleg arra találhatták ki, hogy kiszorítsák az alsóbb tierekből azokat a játékosokat akik értenek is a játékhoz. De az ilyen játékosok a közelharcban is jók. A kezdők úgyis képtelenek egyszerre 20-30 piros-zöld pöttyre figyelni, csak megkeveri őket, érdemes megnézni. :)

(#79149) fradi81: "Úgy rémlik tier 4-ig, ezért is olyan amilyen, jóaza tomatóknak."

Attól, hogy teszel a tomatókra, még nem jó nekik. Képtelenek kezelni azt, hogy látják a képernyőn az összes célpontot. Össze-vissza ütköznek, meg forgatják idétlenül a tornyukat, csak lemészárolják őket, nagy élmény lehet...

[ Szerkesztve ]

(#79153) xAttilax


xAttilax
őstag

Nincs type, csak 2 kihagyhatatlan ajánlat...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#79154) sith7 válasza xAttilax (#79153) üzenetére


sith7
nagyúr

még nincs 10 óra :))

(#79155) mefistofeles válasza #95904256 (#79152) üzenetére

"csak lemészárolják őket"
Pontosabban lemészárolják egymást nem? Elvben az ellen is ugyanolyan tomato. Ha jól tudom valami egyéb kritérium is van a tier megkötésen kívül. Csata szám esetleg?....
......elvileg csak kezdő játszhat rajta, szóval pro nem mehet le kicsit vérengzeni....legalább is ez volt a cél....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79156) Bad Pritt válasza mefistofeles (#79155) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A padstattereket nem szűri ki a rendszer.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79157) v!ct0y válasza Bad Pritt (#79156) üzenetére


v!ct0y
veterán

statpadder ?:D

(#79158) ng0ofy válasza v!ct0y (#79157) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem, nem őket nem szabad szidni meg emlegetni, tehát padstatter :DDD

(#79159) Bad Pritt válasza ng0ofy (#79158) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azaz! Tudjukkik. ;] Nekem is van padstatter accountom, lehet azzal még pont be is férnék Mittengardra.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79160) v!ct0y válasza ng0ofy (#79158) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja értem már :DDD

(#79161) mefistofeles

Az a röhej az egészben hogy ha már direkt ezért létrehoztak egy pályát akkor tényleg figyelni kéne csataszámot és wn8-at is, így a statpadderek alapból ki lennének lőve....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79162) Chris0321 válasza mefistofeles (#79161) üzenetére


Chris0321
addikt

Ne legyenek túl nagy elvárásaid a wg felé, így néha kellemesen is csalódhatsz.

(#79163) mefistofeles válasza Chris0321 (#79162) üzenetére

Én -bár tény,hogy fel tud bosszantani rendesen- imádom ezt a gamét de az azért elég amatőrség,hogy ha már csinálnak egy ilyen pályát amit direkt úgy is harangoznak be, hogy "csak kezdőknek" ráadásul nem is hiszem, hogy kényszerből a tömegek nyomására eszkábálták akkor arra nem figyelnek, hogy tényleg csak 500 csatás pirosak élhessék ki rajta gyilkolászós vágyaikat ne pedig a második accountos szintén 500 csatás de 2500 WN8-as alakok mészároljanak.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79164) #95904256 válasza mefistofeles (#79155) üzenetére


#95904256
törölt tag

A tomató csak azt lövi aki épp előtte van, fogalma sincs, hogy merre van balra, jobbra vagy mi az a minimap. Totál meg vannak keveredve. Ezen a pályán megkerülöd a háztömböt, odaállsz egyesével a tomató seggébe és szétlövöd őket. Ha fent marad a hegyoldalon akkor ott lövöd szét, mert a 30 markerből képtelen kiszúrni, hogy hova is kéne visszalőni. Nekem spec. nem tetszik, hogy képtelenség megvédeni a saját tomatókat. A legrövidebb csatám 57 másodpercig tarott, a leghosszabb talán 3 percig. :)

szerk.: Lehet, hogy van csataszám korlát. Jelenleg a felszereléseket próbálgató accounttal játszom, itt csak pár száz csatám van. De akkor is eszetlenségnek tartom ezt a pályát. Rengeteg olyan játékos van aki nem első accounttal játszik, így a csataszáma alacsony.

[ Szerkesztve ]

(#79165) Bingisz válasza mefistofeles (#79161) üzenetére


Bingisz
addikt

XDD

És persze te azért mehess rajta a 28 accoddal, mert te nem számítasz annak....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#79166) jano_77


jano_77
nagyúr

T-34-85M! Érdemes megvenni akkor, ha majdnem az összes med meg van már oroszoktól?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#79167) mefistofeles válasza #95904256 (#79164) üzenetére

De,hogy kerültél a pályára? Nem csak a kezdőké?
Storm ezt mondta a tesztidőszakban: "•Mittengard egy kezdő pálya, tapasztalt kis tankot vezető játékosok nem játszhatják (ez új MM speciális szabály által lesz betartva)"

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79168) mefistofeles válasza Bingisz (#79165) üzenetére

Gondoltam,hogy ezt nembírod ki.....
Egyébként nincs 28. accountom és olyan kis tankom sem (már). Még egyszer sem mentem a pályán, bár nem tudom a pontos kritériumokat.
...hopp egy SU85B-még van......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79169) Bingisz válasza mefistofeles (#79167) üzenetére


Bingisz
addikt

Az egy dolog, hogy Storm mit mond, az meg egy másik, hogy mi van. Nincs korlátozva az új játékosokra az új map.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#79170) dfsz34


dfsz34
őstag

Látszik, hogy sokan vettek E-25-t, mert nagyon leesett az ász határ, 1050 alap xp környékére, ami egyenesen sértés ennek a gépsárkánynak, de talán majd belejönnek vagy nem...

Aki még gondolkodik, annak egy kis segítség. Tegnap mentem vele egy jó kis csatát, ami szerintem kb 80%-ban megmutatja, hogy mit lehet kihozni belőle. Ez az alap xp inkább csak erős közepesnek mondható, 1500-1600-tól kezdődnek az igazán jó csaták vele, de tegnap ez volt a legjobb köröm a 4 ász közül.

1) Odarohanni a sebességet és kamot na meg a binot kihasználva egy jó passzív scout helyre és ha arra kóborog egy ellenfél, akkor kicsontozni (most ez nem jött be, de általában el lehet csípni valakit). Az öngyilkos rohangászást el kell felejteni ezzel, meg úgy általában mindennel.

2) Bár pozíciót nem szokásom feladni harc nélkül, de tudni kell, mikor muszáj és itt szintén a sebesség és a kamo a barátunk.

3) Jelentős ellenséges erőt meg tud állítani ez a tank, ha nem támadnak összehangoltan. Lásd a védekezés szakasz a csatában.

4) Első lövés mindig láncra menjen, ha van rá mód, leláncolt ellenfél szabad préda. Ha nincs javítója, akkor szerintem semmi nem rakja fel a láncot hamarabb, mint ahogy ez lő.

5) Gyújtópontokat lőni, ez mondjuk mindenre igaz, csak mióta mindenki használ felszerelést, ezért sem a lánc leszedés sem a kigyújtás nem elég egyszer, az meg már ritkán jön össze, de próbálkozni lehet.

6) Döbbenet pontosságú ágyú. Sherman barátunk nem kicsit meglepődhetett, hogy hiába menekül be a romos ház mögé, az E-25 kiszedi a rések között, ha kidugja a fejét :)

7) Közelharc: na most ez amit lehetőség szerint kerülni kell, de ha nincs más mód, nem kell megijedni, segít a brutális RoF, ahogy látható, a 966 hp-s vk3002d-t elég könnyedén kiszedi az E-25 még maradt is némi hp.
Pár szabály ehhez:
Ha van -még- arany lőszer, itt az ideje kilőni (hacsak nem papír tank jön szembe), főleg az elején, sebezzen, modult legényt üssön ki, ha lehet
Van pár tank, pl tigerp, kv4, be lehet bújni az ágyújuk alá és nem bírnak meglőni, csak menni kell velük, nincs GD nekik és elég magasak
A legtöbb tank viszont meg fog lőni, ezért egy kis távolságot kell tartani, elejét rázni (hátha pattint), fordulni amerre megy az ellen, mozogni kell vele az artyk miatt egyrészt, másrészt a fordulás is gyorsabb. Amúgy nem sok tank van a játékban, ami körbe tudja ezt futni, azok is csak lendületből. Ha sikerül a láncot lekapni, nincs tank, ami álló helyzetből indulva körbefutja.

Ez egy jó csata, sokat megmutat a tankból, persze biztos kimaradt pár dolog vele kapcsolatban. Az is igaz, hogy van vele szenvedős csata is elég sok, ha az ellenfél koncentráltan támad, ha a saját pl/sk/cz rohamcsapat elhullik és jelentős túlerő jön. Sokat nem lehet ilyenkor kezdeni, a maximális sebzésre kell menni valami jó leshelyről és kb ennyi, de azért a legtöbb csatában lehet vele alakítani valami érdekeset és izgalmasat, ezért kiváló tank ez, az egyedi tulajdonságai és a játék élmény miatt talán a legjobban megéri az árát, szerintem legalábbis. A kreditet is megfelelően hozza. Elmarad pl az SP-től, de a hatos tankoknál messze jobb. Ár/kredit termelő képessége a legjobbak között van, szerintem és a játék élmény gyakorlatilag semmivel nem összehasonlítható (talán az új brit td-k, nem próbáltam még).

Alig várom már, még 2% és meglesz a BiA és zabáltatok velük csokit is, na az lesz egy brutális RoF és pontosság és a látótáv is elég jelentős buffot kap így.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#79171) KisApám


KisApám
addikt

A mostain akcióban ezeket éri megvenni?

T34
FCM 50t
E-25
SU 122-44
T-25

:F

(esetleg
Type 64
T26E4 SuperPershing)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#79172) mefistofeles válasza Bingisz (#79169) üzenetére

Akkor végül is csak tier megkötés van?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79173) Flickering válasza KisApám (#79171) üzenetére


Flickering
aktív tag

Én is most az E25 és a Su-122-44 között vívódom, nem tudom melyiket kéne választani :/

(#79174) KisApám válasza Flickering (#79173) üzenetére


KisApám
addikt

Az E-25-nél NE felejtsd, hogy már nem igazán lesz kapható a Prémium Shopban...

Meg ahogy nézem a SU 122-44 ágyúja ugyan az mint a SU-152-nek van, csask LASSAB töltési idővel.
A kammó és a gyorsabb fordulás szól mellette
(+több kredit illetve gyorsabb legénységfejlesztés, mint minden prém tanknál)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#79175) Bingisz válasza mefistofeles (#79172) üzenetére


Bingisz
addikt

Az biztos. +Szerintem van egy olyan benne, hogy ha a MM össze tud rakni két csapatot a szabályoknak megfelelően, akkor az új játékosokat rakja be, a régiek pedig csak akkor kerülhetnek be, ha szükség van rájuk. Pl. ilyen eset a Platoonok kérdése, mert arra igyekszik ügyelni a MM, hogy a két oldalon ugyan annyi platoonjátékos legyen.

Viszont itt megragadnám az alkalmat, hogy kellemes ünnepeket kívánjak a topik minden olvasójának.

:B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#79176) Flickering válasza KisApám (#79174) üzenetére


Flickering
aktív tag

igen, ezért is lehet, hogy aztt kéne megvenni, csak nem tudom mennyire számít, hogy már nagyon sok van belőle (Mármint E25-ből) :S

Viszont teszten jobban tetszett mint a SU, SU-val lehet 400-akat pufogtatni, ha éppen eltalálom vele az ellenfelet :D

[ Szerkesztve ]

(#79177) dfsz34 válasza Flickering (#79173) üzenetére


dfsz34
őstag

Mindegyik kiváló tank, e-25 megvan, a su-t próbáltam teszten. A su-ba drága a lőszer és pontatlan az ágyú, nem olcsó a fenntartása és nincs kedvezményes mm, meg a tier 9 ellen ezzel a pontossággal és 175 pennel, khm.

Ha viszont top tier a su vagy buta top tier tankok vannak, akkor megsemmisítő erejű az ágyúja. A frontjáról pattognak elég szépen, soknak halvány gőze nincs, hol kéne lőni. Az "arc", vízszintes kitéríthetőség viszont elég rossz, ez nagyon zavaró. Lehet vele fun köröket futni, de nem érzem azt, mint az E-25 esetében, hogy mindig van valami trükk és megoldás, amit a tankkal lehet csinálni minden helyzetben. Pár hozzászólással korábban leírtam részletesen, milyen a játékmenet az E-25.

Ha a nemzet mindegy, akkor számomra nem kérdés, hogy E-25 a helyes választás.

(#79178) Flickering válasza dfsz34 (#79177) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm, meg is nézem a videót majd nemsokára, és hozzáteszem, teszten nekem is az E25 jobban bejött, sokkal dinamikusabb, több lehetőség :)

És nem mellesleg nincs rossz árba most, minusz 30% elég potya :D

(#79179) sith7 válasza jano_77 (#79166) üzenetére


sith7
nagyúr

126 pen, és mehet tier 8-ba is ... szerintem felejtős ...

(#79180) KisApám válasza KisApám (#79171) üzenetére


KisApám
addikt

Erre valaki?

E-25 - OK.

DE a többi közül?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#79181) Bobyjack válasza mefistofeles (#79167) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez megint egy szép példa arra, hogy a valóság kilométerekre van attól, amit a WG állít.

(#79182) xAttilax válasza KisApám (#79180) üzenetére


xAttilax
őstag

nekem megvan mind a 2 és bármikor visszaadnám az E25 aranyért, nekem nem fekszik. 5-ből max egy csata "fun" a több inkább szenvedés. nem penetrál, sok arany miatt nincs is kereset, városi pálya, vagy sok tier 8...
míg valahogy a Su-val sokkal inkább élvezem a játékot.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#79183) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Valaki a Pz II D-t már próbálta?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79184) jano_77 válasza sith7 (#79179) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem megéri, nagyon jó kis dög az E25!
Én megvettem az FCM-et és a francia tier3 TD-t is a Pack-ot.

Bingisz: köszönöm és én is Mindenkinek Nagyon békés, boldog Karácsonyt kívánok a szerettei körében! ;)

(#79179) sith7: köszi, akkor elfelejtettem. Fentieket vettem helyette. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#79185) mefistofeles

Kellemes karácsonyi ünnepeket, minden harcosnak!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#79186) fsb1000 válasza 04ahgy (#79183) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még nem, de tele van vele az alsó tier.
10 oldalanként. A H35-ötömet nem tudták átlőni csak golddal.
Lehet rosszul emléxem, de régebben a H35 top lövege hatásos volt 400m felett is.
Most malinovkán be kellett menjek középre, hogy tudjam írtani az ellent.
.
Megyek egy kört az új semmire se jó tankkal. (emíg sok van egymás ellen jó lehet.)
SZerK. 50%-os a legénység... akkor talán mégsem.

[ Szerkesztve ]

(#79187) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

a karácsonyi ajándékba kapott Pz. II D ellen a legnagyobb trollkodás a T18-cal menni. nem tudják meglőni.
ilyeneket tudok menni vele:

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#79188) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#79187) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az semmi... Kb 5 percnél kifagytam. Akkor volt 1.110 sebzésem H35-el.
Mire visszatértem 3 PZ II D állt közvetlen mögöttem és lőtték a seggét, de hiába.
Jött egy T18 és kivégzett, de így is sebzés csúcs lett belőle:

.
ja.... raktam rá álcahálót + festést, így kb 250 méterről sem látták. Akkor sem ha löttem.
.
Ha az elején kinyírom a T18-akat onnantól mindent kilövök.

[ Szerkesztve ]

(#79189) Sixkiller6 válasza fsb1000 (#79188) üzenetére


Sixkiller6
őstag

azért jó tudni h 8 kill az semmi. :)

- no es importante -

(#79190) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#79189) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mit számít?
Agyatlan + kegyetlen mészárlás olyan tankokkal szemben amelyek nem tudnak sebezni, nem látnak és nincs páncéljuk.
Én élvezem.... Nekem ez a WG karácsonyi ajándéka.
771 dmg-re is tankász, pedig csak kiálltam a mező közepére ismét malinovkán.
200m felett még golddal sem tudtak penetrálni.

[ Szerkesztve ]

(#79191) 04ahgy válasza Sixkiller6 (#79187) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Pz.Kpfw. II Ausf. D tank ász - replay! Második köröm volt vele. Kevés benne a lövedék, és kifogytam, az arty-nk meg inkompetens volt. Az ellenfélé is kifogyott, és nem rammelt le. :) Befoglaltam, nyertünk.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79192) fsb1000 válasza 04ahgy (#79191) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na... ez már valami. Grat,
.
Mentem T18-al is egy kört. Ász: 880 dmg + 5 kill, úgy hogy semmit nem csináltam.
Egyenesen átrobogtam az ellenfél kezdőköréhez. Sajna T18-at tudják sebezni a Pz II D-k. Csakis hátólról.
5 kill-ből 3 egylővéses volt a troll löveggel.

(#79193) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Orosz med ágon megyek majd, melyik prémet érdemes megvenni csak legénység képzésre?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#79194) 04ahgy válasza fsb1000 (#79192) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Köszönöm. A T18-H35 ászok ilyenkor viszont kétségtelenül csökkennek az értéküket tekintve (nem kell érte tenni), átlőni nem tudják. :(

Hgyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79195) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#79189) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tessék... 8 kill simán hozható T18-al: [link]
.
Eddig 6 csatát mentem t2-ben, abból 5 tankászos. Szerintem ne legyünk büszklék ezekre az eredményekre, viszont nagyon szórakoztatóak.
.
Azért vigyázni kell a mókázással... mert az ellenfél T18-asai "rám" vadásznak. Ahogy én rájuk az első percekben. Köv csatában az elején rögtön egylövésezett az ellenfél T18-asa.
Kár...
Megyek másik t2-essel is, hátha az is tánkászos lesz permanensen..

[ Szerkesztve ]

(#79196) jr1994


jr1994
addikt

Most komolyan T2-ben pedóztok? Egyszer kipróbáltam az új kis dísztankot és ennyi.
Boldog karácsonyt! ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#79197) fradi81 válasza h1mpi (#79193) üzenetére


fradi81
veterán

Egy közepes orosz prém tank van, matilda IV

moto g72, Ninebot d28e

(#79198) 04ahgy válasza h1mpi (#79193) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Matilda IV, T-34-85M, nem sok egyéb választás van... A Matilda kisebb tier, így magasabb a prémtank-szorzója, valamint tierlimites. A T-34-85M-ről ezek nem mondhatók el.

A Matilda legénységi kiosztása az alábbi tankokéval továbbá egyezik:

Ezeket figyelembe véve a Matilda az ésszerűbb.

(#79197) fradi81: Kettő, pár hétig Calendarból megvehető a T-34-85M.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79199) Sixkiller6 válasza fsb1000 (#79195) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ennek nem állítottam az ellenkezőjét, sőt pont azt mondtam, h milyen sima ügy
de látom csak a fika maradt ebben a topicban is.
boldog karácsonyt

- no es importante -

(#79200) zozyk válasza jr1994 (#79196) üzenetére


zozyk
addikt

Én meg próba nélkül eladtam... :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.