Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#79101) Jolet


Jolet
őstag

na megvan a német és az orosz küldetés
az volt a terv, hogy a japánon kívül minden ágat felhúzok 100 ezerig, ez sikerült is
de azt vettem észre, hogy a kill nem állt arányban a sebzéssel, olyan 30-50 %-on állt
ezért aztán fogtam az e-25-őt és a SU122-44-et és a maradék 50 ezret azokkal csináltam meg
igaz még így is hamarabb volt meg a sebzés, mint a kill, de nem volt akkora különbség
cserébe lett egy csomó kreditem
a többi nemzetnél már nincs ekkora szerencsém, ott prémben nincs ilyen jó választás

mentem ma kb. 40 csatát az orosz TD-vel, volt hogy 3500 sebzéssel és 5 killel nyertük a csatát
erre egy ilyen csatára kapom a tankászt, érthetetlen

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#79102) szallasi007 válasza Jolet (#79101) üzenetére


szallasi007
őstag

Én nem tudom hogy csináljátok de már 3 nemzettel is megvan a 150 k dam de kill max ha 320 van, egyszerűen nem tudok megölni szinte senkit

(#79103) Drenadar válasza szallasi007 (#79102) üzenetére


Drenadar
veterán

lopkodják a killeket...

(#79104) Angel1981 válasza szbalogh (#78984) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem semmi kör, gratula! :R

(#79105) emre válasza jano_77 (#79100) üzenetére


emre
veterán

Találtam egy 5.4.2-es, a 9.5-höz készült xvm linket, de amíg a hivatalos oldalon is az 5.4.1.3 van kinn addig mindenki saját felelősségére másolgassa.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#79106) dfsz34 válasza Jolet (#79101) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem a japán ág inog nagyon. Ott csak 1 tankom van, ráadásul meg kéne lassan vegyem a tier9-t is, de stock állapotban nem igazán fog összejönni vele a 150e-150. Esélyes, hogy visszaveszem a chi-to-t, de nem lesz rá dedikált legénységem, úgyhogy ventit rá meg felzabáltatom velük az ajándék rizst, vagy mit a fenét, amit szeretnek. Így már kb 90%-os parancsnok és kb 99%-os legények lesznek rajta.

(#79107) Akcok94 válasza zuchy (#79094) üzenetére


Akcok94
senior tag

nekem reggel óta tölti, 3-szor kezdtem újra mindig meg áll valamiért.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#79108) Jolet válasza dfsz34 (#79106) üzenetére


Jolet
őstag

nekem ott már ki van fejlesztve a t10, de még nem vettem meg és ez lesz az egyetlen ág amire megveszem a kupont, nem akarom a fél életem a gép előtt tölteni
a kínai is igen necces a két tank miatt: 103e dmg / 45 kill
az amcsi nem lesz gond, mert van prémtank is és táras is, majd amelyik jobban adja a killt: 102e dmg / 47 kill
a francia 2 táras, ott talán nem lesz gond, ha odafigyelek: 100e dmg / 47 kill
az angol jó lenne, ha rá tudnék érezni a TOG-ra de ez még nem jött össze: 114e dmg / 58 kill

szerencsére még sok nap van a végéig

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#79109) jano_77 válasza Jolet (#79101) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem az amcsik állnak a legjobban - 145K dmg -, de a kill az nagyon le van maradva a sebzéstől, mert csak 93-nál járok! Rá kell állni a frag vadászkodásra! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#79110) v!ct0y válasza ddt500hu (#79087) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most láttam én is egyet elpukkanni full hp ról :)

(#79111) #95904256 válasza KisApám (#79039) üzenetére


#95904256
törölt tag

(#79039) KisApám: "Ez a Type 62, Chinese Tier VII light tank menyire jó egyáltalán?"

Nekem ebből a tankból egy dolog maradt meg: Szinte minden lövéstől elszáll a tank vagy a motor és rögtön lángra kap, mint egy rosszul kezelt karácsonyfa.

(#79112) jano_77 válasza Jolet (#79108) üzenetére


jano_77
nagyúr

Így is, úgy is a gép előtt töltöd a fél életed - jobban mondva a WOT előtt! :P

Ma úgy tűnik ilyen csaták jutnak nekem! :(((


Sajnos nem volt már időm vissza menni resetelni középről, mert mindenhol roncsok voltak, amik elállták az utat. :((

Más: mennyi nyomi Obj.907 rohangál a csatákban.....LOL

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#79113) dfsz34 válasza Jolet (#79108) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, azt írták már sok helyen, hogy a frag lesz az igazi szűk keresztmetszet. Nyugodtan lehet számolni 200-225e sebzéssel, ami a 150 frag-hez kell, főleg most, amikor szinte agyontapossák egymást a zemberek ha kis hp ellenfelet kell kilőni.

Basszus egy kv1 annyira csőlátással volt, mert ki akart szedni egy ellenfelet, hogy nem foglalkozott a seggében utána menő m5-el. Az meg köpte rá ötösével a meggymagokat, semmi sebzés persze, de legalább próbálkozott. Totálisan szürreális jelenet és ezt ment legalább 4-5 töltésig, utána szedte csak ki valaki az m5-t.

Ha frag-et lopok simán kockáztatom az életemet, de leginkább a tk miatt, nem is az ellenfél veszélyes a legtöbbször.

Más, most hogy várok a modul vásárlással, néhány tankomra kínomban feltettem a leszedhető modulokat és azt tapasztalom, hogy a szerszámkészlet egészen hasznos tud lenni, a legkomolyabban mondom. Olyan pikk pakk felteszik a láncot, hogy nem kell javítót használnom és az megmarad a komolyabb modul sérülésekre.

Nem egy tipikusan ajánlott modul, pedig ha fent van a harcmodorban is jól lehet használni, pl a t54e1-nek kirakom a az elejét úgy, hogy a láncot tudják csak lőni, pikk pakk fent van újra és kitárazok a totál összezavarodott ellenfélre.

Erősen gondolkodom azon, hogy kipróbálom pár közelharcos verekedős tankon, nagyon hasznos modulnak tűnik, hiába nem ajánlja a konzervatív játék gondolkodás.

(#79114) h1mpi válasza Akcok94 (#79107) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kivettem a torrent pipát és le is húzta szépen :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#79115) edari


edari
őstag

Imádom ezt a T30-at :C

(#79116) fradi81 válasza dfsz34 (#79113) üzenetére


fradi81
veterán

Pedig tier 5 nem is játszik.

moto g72, Ninebot d28e

(#79117) fsb1000 válasza Bingisz (#79070) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Szép darab!

(#79118) Jolet válasza fradi81 (#79116) üzenetére


Jolet
őstag

sajnos

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#79119) fsb1000 válasza ddt500hu (#79074) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Visszaveszem az accom és majd jól elpukkantom az objektjeiteket az FV183-al.
.
(#79087) ddt500hu: mondtam hogy így lesz... vadászni fognak rá.

[ Szerkesztve ]

(#79120) emre


emre
veterán

Másnál is is fotokromatikus a sniper nézet, vagy megint cserélhetek driver? [link] Az optika effektus mesterlövész módban nincs bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#79121) dfsz34 válasza fradi81 (#79116) üzenetére


dfsz34
őstag

igen, de ezt sokan nem értik úgy látszik, annyira törekszenek a frag-re vagy csak ez lett az általános hozzállás :)

(#79122) fsb1000 válasza emre (#79120) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem lehet, hogy valamelyik mod miatt van nálad ez az "effekt"?

(#79123) h1mpi válasza emre (#79120) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs ilyen gond, sőt végre SLI-vel is megy a WOT.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#79124) Jolet


Jolet
őstag

hát ezért gyűlölöm a TOG-ot...

ha jó csapat van nem érem utol a frontvonalat
ha meg szar, akkor egyedül találom magam az egész ellenséges haderővel

ebben az esetben az előbbi volt, azért lőttem ennyit, hogy lebontsam a házakat és kemény 1 dmg-ről megöljem az egyetlen killemet

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#79125) h1mpi válasza Jolet (#79124) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kétélű, mint a lassú TD-k. Ha szembe jön valaki azt átlövöd, de ha nem ott a csata, akkor csak nézel.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#79126) Szepi1979 válasza ddt500hu (#79087) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az első néhány hétben biztos össztüzet kapnak majd ezek a jutalomtankok.

“ nem kell mindig nyerni “

(#79127) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Cromwellt most fejlesztettem csontra, idáig elég szo**roller volt, de most.... top tierben van elég combos ellenfél, nagyon tetszik! Comet is ilyen jó?

(#79128) myckey válasza MinionFlasH (#79127) üzenetére


myckey
veterán

jó gép a Comet ;)

egész használható hulldown gép.

jó DPM. bár lassú a lövedék, és nem valami erős az átütés.

mozgékonysága is rendben van.
mondjuk elöl egy legénykét rendre kilőnek belőle, ha betalálnak

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#79129) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki tud erről valamit, hogy a stronghold alatt miért nem jelennek meg a tankok felett az ikonok? Meg egy csomó minden? Állítólag másoknak is hibás, akiknek nincs fent semmi mod.

Nick: HE_Storm

(#79130) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Itt a cromewelles replay ha valakit érdekel, az elején nem csesztetni a champereskedésért, de meg kell várni míg ritkul a célközönség! :DDD

(#79131) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Létezik friss magyar klánlista?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79132) ddt500hu válasza Szepi1979 (#79126) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt nem tudom de ha a 907 így folytatja egy héten belül eladom. Eddig használhatatlan. Minden lövés ami az elejét éri ammorack! :F

(#79133) emre válasza emre (#79120) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat! :R

Dx10 és ati driver frissítés megoldotta.
Csak az az érdekes, hogy a 9.4-el még jó volt, de mellette a teszt szerver már ugyan így viselkedett.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#79134) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali.Az V-ös Archer 2.-ik csatája ugyan de tetszik. Szöge ellentétea másik td ágnak, de az ágyúja ua.:

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#79135) Joe.36


Joe.36
addikt

Üdv!

Igaz az hogy win 7 alatt picit több az fps a WOT ban mint win 8 alatt ?

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#79136) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Igen-csak adja a JagdTiger 8.8. Ma már a második ász. Kedvelem.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79137) jr1994 válasza zozimoto (#79134) üzenetére


jr1994
addikt

Ez amúgy király hogy mutatja ha egy tankkal rekord xp-t érsz el, tegnap láttam először és jó dolognak tartom.

Csak azt csinálnák már meg hogy a játékon belüli statba ne számítson a prémium, az agyamra megy hogy így gyakran elvész egy-egy brutál kör csak mert egy viszonylag jó csata prémmel több xp volt. :(((

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#79138) Djuree válasza jano_77 (#79112) üzenetére


Djuree
félisten

2000 alatti wn8 asoknak nem is adnék jutalom tankot, nem erdemlik meg, ki kéne erdemelni, nekem csak 1500 de én sem erdemlem még meg.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79139) xAttilax válasza Djuree (#79138) üzenetére


xAttilax
senior tag

:C te kész vagy rendesen

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#79140) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez a Mittengard nevű pálya vajon milyen céllal került a játékba? Karácsonyi meglepetés vagy gyógyszerhiány van Oroszországban? Gyakorlatilag végig lát mindenki mindenkit, az egy tankra jutó játékidő kevesebb, mint 2 perc. :)

(#79141) fsb1000


fsb1000
nagyúr

10 csata alatt találkoztam vagy 15 Obj 907-el és egyiket sem tudtam elpukkantani.
Talán 1-et sebeztem meg.
Most meg egy magyar artysta egylövésezte a WT100-amat.
Azt mondta bocsi... én meg elhittem neki.

(#79142) hfrici válasza fsb1000 (#79141) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nem én voltam :)

(#79143) Bobyjack válasza #95904256 (#79140) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezt a pályát nem csak kezdőknek dobja az MM? Mintha azt olvastam volna, hogy valami új MM módosítás is történt emiatt.

(#79144) szbalogh válasza Bobyjack (#79143) üzenetére


szbalogh
őstag

Én se láttam még pedig érdekelne.

Nick: HE_Storm

(#79145) Iron Funeral válasza Joe.36 (#79135) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most néztem meg 8.1 alatt egy win7 alól készült replayt.

A baj az, hogy nem tudom melyik mutatott FPS az aktuális, meg, hogy melyik a replaykori aktuális szám :DDD

Viszont azt megállapítottam, hogy a zárójelben levő (tehát a jobb oldali) FPS nagyobb volt. Néhol csak 0-1 fps volt a különbség, de volt ahol 10 feletti is volt, viszont ez csak akkor jött elő ha alapból 50-60 körüli volt a baloldali szám.

Szóval úgy nézem, hogy a játszhatóságot nem befolyásolja különösen de van különbség a zárójeles FPS javára.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#79146) rlazol válasza Iron Funeral (#79145) üzenetére


rlazol
addikt

egy darab 8.1-es replay alapján én nem vonnék le általános következtetést a 9.5-re vonatkozóan. Különösen, h a difi a kimutathatóság határán volt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#79147) Iron Funeral válasza rlazol (#79146) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Megnéztem még egyet, másik map, másik tank, hasonló különbségek az FPS-ben, ugyanúgy a zárójeles volt a nagyobb.

A többit kiteszteli az aki ki akarja :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#79148) Joe.36 válasza Iron Funeral (#79145) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm hogy megnézted :) :R a lényeg hogy nincs nagy különbség.... akkor...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#79149) fradi81 válasza Bobyjack (#79143) üzenetére


fradi81
veterán

Úgy rémlik tier 4-ig, ezért is olyan amilyen, jóaza tomatóknak.

moto g72, Ninebot d28e

(#79150) adamgreen


adamgreen
senior tag

Kellemes karácsonyi ünnepeket és nagyon sok fraget minden fórumtársnak ! :) :DD :DD

Induljon az örület !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.