Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#79801) jagada


jagada
őstag

Kedvcsinálónak egy tegnapi VK 36.01 (H) tankász:

Szerintem sokan nem tudják megfelelően használni ezt a kis szörnyeteget, azért nem elég hatékonyak vele. Igazából majdnem olyan mozgékony mint egy med, hasonló stílusban is kell vele játszani és még t7-ben is simán megállja a helyét.

De akár ilyet is lehet menni vele bár itt az ász nem jött össze:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#79802) emre


emre
veterán

Szokásommal ellentétben kipróbáltam a legújabb Aslain modpack telepítőt, (Modpack version: 4.1.8 (27-12-2014)) és azt kell mondjam eddig minden hibátlanul működik. Igaz eddig csak replay-t néztem vele, de hamarosan élesben is megnézem milyen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#79803) Bad Pritt válasza mefistofeles (#79791) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tognak van a harmadik leggyengébb (vagy hatodik legjobb) álcaértéke a T6 heavy-k közül. Én nem álldogálnék vele a semmi közepén, de embere válogatja.
Camo values

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79804) kisküzdő


kisküzdő
tag

Gigabyte bringt dir exklusive World of Tanks Premium-Gegenstände* - den deutschen leichten Premium-Panzer T-15 inklusive Garagenplatz, 7 Premium-Tage und 500 Gold.

Löse deinen Code jetzt ein und trete dem Gefecht heute bei!

► G6RWHGT78 ◄

Új játékosoknak Jan 20-ig EU és Na szervereken.

Ha esetleg valakit érdekelne.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#79805) papesz5 válasza fsb1000 (#79786) üzenetére


papesz5
tag

Hááát,ez a Sexton II,azért megér egy misét.Egy anyahajó előbb megfordul,mind ez a vaskupac.

Bazinga!!

(#79806) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Szerintetek melyik csapat nyert?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79808) Zolee_70 válasza #40993792 (#79807) üzenetére


Zolee_70
senior tag

A szomorú az volt, hogy a 3 med miután látta a TD HT csordát, otthagyott egyedül (addig vártak...). Engem a medek bedaráltak, a támadó "ék" pedig elvérzett (szétestek, miután áttörtek), az ellen TD-k legyalázták őket, a medjeik pedig befejezték. 15:10 lett a vége.

-moderálva-

A mérged teljesen jogos, de ezzel együtt is ezen a fórumon kerüld az ilyen kifejezéseket, kérlek.

[ Módosította: #40993792 ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#79809) Chris0321 válasza emre (#79802) üzenetére


Chris0321
addikt

Én már egy ideje ezt használom eddig még nem volt semmi gondom vele. Az elején kicsit furcsa volt, hogy akár naponta frissíteni kell frissítés után de tetszik benne, hogy nagyon személyre szabható és ami benne van biztos működik plusz nem ütközik semmi semmivel.

(#79810) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na megis lett az ász.
alap motor, phanter ágyú...
kegyetlen szar így ez..ez a sebesség kiakasztó

(#79811) sith7 válasza Cseri0058 (#79810) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon szép, mennyi dmg ?

[ Szerkesztve ]

(#79812) jagada


jagada
őstag

Melyik a leghatékonyabb, legjobb t7 med tank a játékban (nem prém)?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#79813) lnk válasza Chris0321 (#79809) üzenetére


lnk
aktív tag

Ezt a frissítést úgy érted hogy minden nap újra leszeded a telepítőt és újratelepíted?Vagy van erre a célra külön beépítve egy updater a telepítőbe ami a már meglévő modjaidat frissítí?

(#79814) 04ahgy válasza jagada (#79812) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Comet, T20.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#79815) fsb1000 válasza Ebit (#79790) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, ez így van. Én azért ajánlom mert könnyű vele játszani.
Ami artyknal mozgékonyság, fordulékonyság nagy löveg kitéríthetőség, relatíven gyors célzókör szűkülés és pontosság. És nem unod meg amíg betölt.
.
(#79791) mefistofeles A TOG-ot nem az akcióban kaptam, hanem már rég megvettem, és nyilván én is úgy gondoltam lehetetlen vele rejtőzködni. A camo értékeit is ismertem.
Ettől függetlenül már az első 100 csata alatt az volt a szubjektív benyomáésom hogy "nem látnak", azaz a többi a t6 tankomhoz képest nem kicst ha sokkal jobb az álcája.
Nem is szubjekltív érzet ez, hiszen kezdettől rajta van a hatodik érzék.
.
Természetesen elfogadom, amit a fórumtársak írnak a táblázatok alapján. Minek vitassam?
Aki sokat megy egy tankkal az kitapasztalja a határait. Mivel még senki nem jelezte ezt a fura tulajdonságát ennek a nagy batárnak, lehet csak én érzékelem tévesen.

[ Szerkesztve ]

(#79816) Cseri0058 válasza sith7 (#79811) üzenetére


Cseri0058
őstag

4.1k

(#79817) tick


tick
aktív tag

üdv!
Hogyan tudnám megváltoztatni a zászlómat? (tab megnyomásánál 9.5 óta látok zászlókat) eddig EU volt, most valamiért GB.

Everything that has a beginning... has an end

(#79818) fsb1000 válasza h1mpi (#79794) üzenetére


fsb1000
nagyúr

diegho évekkel ezelőtt is diegho volt.
Nekem kiesett 2 év ebből a fórumból, lehet az alatt más néven fényeskedett.
Az a helyzet nem voltunk soha nagy haverok (és akkor még finoman fogalmaztam), de amit WoT-ról és a konkrét játékosokról WoT viszonylatban mondott az szinte mind megállta a helyét és pár dolog kivételével egyezett az én véleményemmel is.

(#79819) Chris0321 válasza lnk (#79813) üzenetére


Chris0321
addikt

Minden nap meg szoktam nézni mielött belépnék a játékba van-e frissebb verzió. Tudtommal csak az installerrel lehet frissíteni, pár kattintás és feltelepít mindent ahogy kell. Van róla lista az installerben, hogy mik változtak az előző változathoz képest azt át szoktam nézni hátha van benne valami amit fel szeretnék telepítettni. A telepítő megjegyzi mi van már fenn így nem kell mindent újra beállítani ha nem akarsz változtatni semmin.

(#79820) Bingisz válasza Stigma.HC (#79715) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez remodell. HD löveg, meg független felfüggesztés stb..
Download

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#79821) Pete55555 válasza 04ahgy (#79814) üzenetére


Pete55555
addikt

Comet, és T-20?
Lehet igazad van, de én a T-20-ról, meg úgy általában az amcsi med vonalról mindig úgy hallottam, hogy nem igazán jók semmiben.
Comet megvan, fullosan van vele úgy 15k XP-m, de eddig nem lopta magát annyira a szívembe. Nyilván ez player függő, nem egy rossz tank, de anno nekem a panther jobban tetszett. Igazából a Cometet nem érzem sokkal jobbnak, mint a prémium M10-est.
Más T7 közepest meg eddig nem próbáltam.
Ó, dehogynem. KV-13. Na, arra emlékszem, hogy nagyon tetszett, sec perc alatt kifejlesztettem a T-43-at belőle. Mozgékony, medhez képest jó páncéllal, és meglepően jó ágyúval.

Mindez persze személyes vélemény.

...Szeretem leracsniztatni...

(#79822) Chris0321 válasza tick (#79817) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól tudom a játékban beállított nyelvet nézi, gondolom ez nálad angol. Nalam az Aslain modpack van fenn, be lehet állítani akarom-e, hogy lássák a nemzetiségem. Nekem jó az eus zászló is.

(#79823) Emu válasza Pete55555 (#79797) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a kis notimban T4400 proci van 4gb ram és egy Nvidia GT310 512Mb társaságában. HD felbontásban minden lowon QB moddal stabil 40fps, nagy csatában és nagy zoomban esik be 30 alá. Kompromisszumokkal játszható.

Egy darabig toltam i5+HD2000 alól, itt már inkább nem mint igen volt.

(#79824) galervin93


galervin93
őstag

Tier3-as trollkodás 10 killel, 1300 sebzéssel, valami 7e+ wn8-cal. :-)))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#79825) Pete55555 válasza Emu (#79823) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, ha azzal a "gyenge" procival is tűrhetően fut, az már elég jó. Vidkarinak elvileg elég a fentebb említett HD3000 szint. A cél egyébként egy olyan hordozható, 11-14"-os gép, amin natív felbontáson, minden minimumon legalább 30 fps megvan. Természetesen a lehető legolcsóbban :) Olyan 50-60k lesz majd rá szánva szerintem, tavasszal.
Köszi neked is az infót :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#79826) Plasticbomb válasza Lunky88 (#79799) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Csak normálisan lőni ne akarja vele. Imádtam a tankot, kivéve az ágyúját, az rohadtul felbaszta az agyam rendszeresen. Most IS-4em van helyette, a legények azóta az OB263 ágon haladnak, a maradék meg elosztva az OB261 legénységével a med ágon tanyáznak. 3 skilles legények T6-7-8ban igen megkönnyíti a játékot.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#79827) lnk válasza Chris0321 (#79819) üzenetére


lnk
aktív tag

:R

(#79828) Jolet válasza Bingisz (#79820) üzenetére


Jolet
őstag

és hogy kell telepíteni?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#79829) megaram


megaram
tag

Szerintetek T54 vagy IS8? Mindkettő ki van fejlesztve csak 1 re van cash! :Y

(#79830) h1mpi válasza megaram (#79829) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T54 azaz álmom :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#79831) megaram válasza h1mpi (#79830) üzenetére


megaram
tag

Az IS8 az már rég ki volt fejlesztve, de akkor csináltam meg az E75-öt is. És akkor azt mondták h az E75-el jobban járok....hát mit is mondjak...nem csalódtam benne, iszonyat jó tank!

Egy kicsit félek az IS8-tol...szerintem nem váltja be a hozzáfűzött reményemet, na de kéne azaz IS7-is!!! :K

(#79832) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Bekékültem... Ez most már így marad? A nevem, csatában a tank ikon is kék, mindegy mivel megyek.

A történet annyi, hogy JP-vel becéloztam egy KV85-öt, lőttem, egy saját Jackson meg beletolatott a lövésbe, oszt neki annyi... :O
Káromkodás, új célpont, jött egy AT7, köztünk egy saját IS3, kb alsó egyharmadot takarta ki az AT-ból (magaslatról lőttem), cél a td kupolája de a szórás miatt seggbe az IS3-nak, perszehogy annyi... Jó, az utóbbiban kicsit hibás voltam :(
Az IS telesírta a csetet, hogy report all :(

[ Szerkesztve ]

(#79833) mcwolf79 válasza megaram (#79829) üzenetére


mcwolf79
veterán

T54-et nem ismerem, de így is arra szavazok.
IS-8 SZVSZ nem a legjobb 9-es heavy, és akkor még finoman fogalmaztam.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#79834) megaram


megaram
tag

Nah megvettem a T54-et! :C Mostmár csak fejlesztgetni kell! :Y

(#79835) sebijani1982 válasza gilfoyle (#79832) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kicsit odafigyelsz a következő 10-20 csatában, nem sebzel saját csapattársat. Néha jobb inkább kárba veszni egy lövési lehetőséget ha nagyobb az esély a saját társ sebzésére. A betolatókkal meg nem fogsz tudni mit tenni. Volt már nekem is kék a nevem, volt, hogy majd fél napig. De arról én tehettem, hogy fél napig tartott. (Némi tolerancia hiány)

Szóval, nyugi el fog múlni!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#79836) Chris0321 válasza megaram (#79829) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem csak az IS-8 van meg, már rég ki van fejlesztve az IS-7. Az ágyúja nagyon jó és pontos is, páncélzata lényegében nincs de legalább elég mobilis. Én szerettem vele játszani, inkább medként kell használni mint heavyként. A T-54-et is ki akarom fejleszteni, elég jókat hallottam róla. Nemrég jött össze az xp a T-44-re de mivel 4.-éig meg akarom venni a Centurion 7/1-et erre most nincs keret.
A lényeg: szerintem mindkettőt megéri megvenni, az alapján dönts melyik ágat tartod fontosabbnak.

(#79837) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Kaptam egy jó ajánlatot egy ritka tankra: [link] Pz. IV hydrostat.
.
Van ezzel a prém tankkal valakinek tapasztalata? A "standard" PZ IV (H) mindig is a kedvencem volt még a nerf után is játszogatok vele, ez azért ez nem ugyan az.
Legénység már készen van... Kredit nem nagyon kell, de nem baj ha jól termel egy prémtank.
Igazából a ritkasága miatt tetszene, meg hátha jó vele menni tier limitesen.
.
Tankelemzést sem találtam róla.

(#79838) h1mpi válasza fsb1000 (#79837) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Semmi extra tulajdonsága nincs, max annyi, hogy a Razer egérhez adták és limitált 20e db van belőle. Év végéig használható fel azért esik most az ára.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#79839) gilfoyle válasza sebijani1982 (#79835) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi! Már el is múlt :)

(#79840) Stigma.HC válasza fsb1000 (#79837) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem tudom mennyi az a jó ajánlat, de a magam részéről 5k lenne a maximum amit adnék érte hiába nem megszerezhető már máshogy. Azért ez mégsem egy type59 :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#79841) fsb1000 válasza h1mpi (#79838) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm a válaszokat!

(#79842) Stigma.HC válasza Bingisz (#79820) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát majdnem sikerült felraknom :D Sebaj majd még próbálkozok vele, de legalább a mai egyetlen köröm eddig jól sikerült. Replay Amúgy dögunalmas.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#79843) Bingisz válasza Stigma.HC (#79842) üzenetére


Bingisz
addikt

Once you have downloaded your desired remodel you have to do these steps to make it work in-game.
1. Extract the file (the file will look like a folder with the name of the vehicle after extracting)
2. Go to the game folder and create a new folder in res_mods/9.5 and name it "vehicles"
3. Inside the vehicles folder, create another folder and name it based on the nationality of the remodeled vehicle (e.g. "american", "british", "chinese", "french", "german", "japan", "russian")
4. Move the extracted file into the that folder.
5. Go and start the game and enjoy your new vehicle model.

Így talán menni fog. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#79844) LobiDrg válasza megaram (#79831) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Az IS8-tól én is nagyon féltem de teljesen felesleges volt.A páncéljára nem lehet túlzottan számítani de azért néha be tud trollkodni.A mozgékonysága kompenzálja a páncélzat hiányosságait és nem mellesleg vagy egy iszonyat jó lövege :) Olyan gyorsan kifejlesztettem az IS7-et hogy fel sem tűnt :) Remélem a T54 is ennyire fun lesz.Még kell 70k XP a kifejlesztéséhez de én a light vonalról megyek a T54 felé.Ha már itt tartunk akkor a T54-en melyik csövet érdemes használni ?

(#79845) Stigma.HC válasza Bingisz (#79843) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ja hogy úgy mint régen, jól van látszik nem vagyok most tiszta :D

Majdnem stimmel. Érdekesek azok a görgők.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#79846) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#79845) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cementbe lépett szegény. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79847) Jolet válasza Bingisz (#79843) üzenetére


Jolet
őstag

és az oroszul írt neve jó vagy át kell nevezni angolra?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#79848) yarsley válasza h1mpi (#79838) üzenetére


yarsley
aktív tag

Hol esett az ara? Mert ebayen neztem, es a legolcsobb meg mindig 60$ korul volt...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#79849) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Nem szeretem a T69-et, de ez piszok jó kör volt. Mondjuk kellett hozzá egy bot Löwe és egy HE-t tüzelő JT ellenfél, de azért nem rossz karika volt:

[ Szerkesztve ]

(#79850) Bingisz válasza Stigma.HC (#79845) üzenetére


Bingisz
addikt

Hmm, valahol itt kell, hogy legyen a megoldás :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.