Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77801) megaram


megaram
tag

(#77802) emre


emre
veterán

Azért had áruljam azoknak akik a WZ111 küldetésen gondolkodnak, hogy a sikeres teljesítés esetén lesz egy tier limit nélküli, t7-es löveggel rendelkező tankjuk. Ja és ha jól tudom, normál kredit szorzója lesz. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77803) Bad Pritt válasza emre (#77802) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lassabban lő, mint az IS.... miért nincsen tier limitje vajon?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77804) mcwolf79 válasza emre (#77802) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tisztára megéri grindolni érte :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77805) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A mai Winter Calendar ajánlat, 3000Ft-ért:

- T1E6
- Light Mk. VIC
- 2 garázshely a fentiekhez
- 3 nap premium.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77806) h1mpi válasza emre (#77802) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt néztem én is tankinspectorban. Még a torony elég kemény szemből és a fron páncél se rossz, de 175 pen T10-ben?? Only gold. Lehet ez is a cél, hogy f***ák a goldot a WZ tulajok.

(#77805) 04ahgy: Remélem valami értelmes is lesz...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#77807) xAttilax válasza 04ahgy (#77805) üzenetére


xAttilax
őstag

ezt már nem tudom hova tenni... ennyi gyűjtő lenne? mert normál játékos nem vesz ilyet az biztos

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#77808) mark!


mark!
őstag

Valakinek nincsen kedve jönni?? Akinek van az privátba dobjon egy nevet. EU1

>

(#77809) jr1994 válasza Bad Pritt (#77803) üzenetére


jr1994
addikt

Mert van :U

FTR

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77810) Sanya válasza sith7 (#77678) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha mindezt HE löveggel teszi 150mm kaliber felett, ami 900 körül sebez 3 sec-es célzási idővel, 12 sec-es töltéssel, egy türhető páncél mögött, én kipróbálnám :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#77811) Bad Pritt válasza jr1994 (#77809) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De akkor miért írják több helyen is, hogy nincs?
Meg az emre által mutatott képen a rof is sokkal kisebb. Valaki hazudik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77812) emre válasza Bad Pritt (#77811) üzenetére


emre
veterán

http://wiki.wargaming.net/ru/Tank:Ch03_WZ-111

Itt is tier 8-9-et írnak.

Mondjuk számomra ettől még nem lesz kívánatosabb, mert az IS6-al is csak kényszerből játszok.
A kredit szorzóról meg sehol nem láttam hivatalos információt. Szóval simán el tudom képzelni hogy nem lesz pénznyomda.

De itt a wotdb link a 111-ről mielőtt még valaki azt hinné én festettem a képet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77813) sith7 válasza emre (#77812) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

én neki se állok

(#77814) emre


emre
veterán

Azért ez a qrva kínai piac is milyen fontos lett nekik.
Tier 6 felett 12 darab kifejleszthető gépre a wz111-el együtt lesz 6 darab prémium tank, és akkor még a type-59_G bele sincs számolva ami csak ott került értékesítésre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77816) xAttilax válasza emre (#77814) üzenetére


xAttilax
őstag

mindig is az volt, az egész kínai ág azért lett

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#77817) Angel1981 válasza sith7 (#77759) üzenetére


Angel1981
veterán

Megoldotta, köszi!

(#77818) Diarmand válasza Bad Pritt (#77796) üzenetére


Diarmand
senior tag

Látod-látod, egyedül nem vagy te akkora tényező ;]

(#77819) Terek


Terek
tag

A T62a ennyire defektes tank?Vagy csak nálam ilyen selejt?
Egy 4k dmg-s win ahol kapok pár lövést ott kezdődik hogy -10-15k kredit.A lossról neis beszéljünk ott -20-30k között mozog.Mire kihúztam a legénységet fullra 90%-ról csak hogy nelegyen vele gond később,buktam cirka 6-700k kreditet,de nagyvalószínűséggel többet.Ez valami vicc.
Van itt olyan aki fenntud tartani tier 9-10es tankot prémium nélkül?Mert nemhiszem.
Ezis olyan hogy nagypénzé megvettem a t62a-t és kb csak ottlesz a garázsban,mert egyszerűen sima accountal felesleges vele játszani.Főleg mikor a sok zseni belogol,és már a csata kezdetén kilő az arty,közben még a kanyarban sincs tank hogy spotoljon.
Meg mikor bemegyek E100-al,és egy lövedék nem pattan akárhogy forgatom a tankot.Ami már nevetséges dolog.Nevetséges hogy nemképesek gold ammo nélkül játszani.Állítom ha nemlenne gold ammo akkor kb 70% abbahagyná a gamet!Ez 100%,mert bemenne sima lőszerrel,látná az nemüt semmit és egyből delete.Nemsokszor,de találkoztam már simalőszeressel,csak annyi a különbség hogy egyszerűen nemtudott átlőni.Énmeg lazán kiszedtem.Autoloader WT is belémlőtt 2 teljes tárat közelről,pedig még lánctalpat is lelőtte,és semmi.
Tier 6-7 ami még jónak mondható,IS2-vel 2 csillag a csövön,86%+ a kiválóság jelzésem,és folyamatosan növekszik.Simán hozok azzal 2-3k dmg-t minden meccsen.
Szóval eléggé szánalmas hogy tier 9-10 et nemlehet fenntartani prémium nélkül.

(#77820) Bad Pritt válasza Diarmand (#77818) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem-e? ;]
[link]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77821) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#77820) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most látom csak, hogy a 13 90 hogy lecápázott mindenkit, 1,8K sebzésre Top Gun tier 8-ban... Szégyenember. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77823) Ebit válasza bozont (#97) üzenetére


Ebit
addikt

M6, Cromwel, Arl44

(#77824) emre válasza Ebit (#77823) üzenetére


emre
veterán

szerintem már nem aktuális :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77825) Departed válasza Ebit (#77823) üzenetére


Departed
őstag

Úgy látom már létezik a "válaszoljunk másfél évvel ezelőtti fórum post-ra" extrémsport... :U

(#77826) xAttilax válasza Terek (#77819) üzenetére


xAttilax
őstag

nem értem, hogy min lepődsz meg? ha van pár tízes tankod akkor már ismerhetnéd a játékot annyira, hogy tízes gépekhez vagy prém acc kell vagy farmolni sima 5-6-os tankkal nagyon sokat vagy venni valami prem. járgányt. de nem akarom a közhelyeket írni...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#77827) sith7 válasza Angel1981 (#77817) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#77829) h1mpi válasza Bad Pritt (#77821) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ki kelett volna állnia a heavyk elé pattintani? ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#77830) Bad Pritt válasza h1mpi (#77829) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miért, csak szemből lehet sebezni egy 13 90-nel? :D Főleg, hogy top tier volt, gyakorlatilag mindent át tudott volna vinni szemből is. Jobb játékosoknak ezek a meccsek 3K sebzéssel végződnek (egyetlen értelmes meccsem volt 13 90-nel, az egy ilyen volt :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77831) jagada válasza Ebit (#77823) üzenetére


jagada
őstag

Egyébiránt ezzel nem is adtál választ a feltett kérdésre.. :C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#77832) h1mpi válasza jagada (#77831) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt már le se akartam írni :O

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#77833) Pete55555 válasza LobiDrg (#77798) üzenetére


Pete55555
addikt

Mostanában én is ottkörül mozgok, és a Win ratem alig változik, bár lassan javulgat, talán 51% körül vagyok most.

...Szeretem leracsniztatni...

(#77834) Zolee_70 válasza Terek (#77819) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Goldammohoz: sokáig én is pofáztam, hogy goldnoob, stb. iszonyat bosszantott. De mivel valóban mindenki ezt használja, én is csak golddal lövök, ha olyan a tank, ami megkívánja (pl. ilyen a T69, E100, de még a 110-et is ide sorolom).

Nézd meg, az lő arannyal, akinek jó a statja, mert többször üt át, több a damage. több a WN8.

Ilyen a játék, ilyenné tették. Az ára pedig mellékes, a több sebzés miatt sokszor (értsd- többször) jövök ki 0+-ra, mint nagyon buktára.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77835) [HUN]Dani válasza Zolee_70 (#77834) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

110-el gold ammo? 215mm átütés neked mire nem elég? T9-ben is megállja a helyét.

magyarsrac

(#77836) Zolee_70 válasza [HUN]Dani (#77835) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Meguntam, hogy pattog...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77837) superfly2 válasza Zolee_70 (#77836) üzenetére


superfly2
tag

Lol... Szerintem inkább nézd meg hogy hol vannak a tankok gyenge pontjai ;)

(#77838) Departed válasza [HUN]Dani (#77835) üzenetére


Departed
őstag

Egyetértek, a 110-nek pont nem igazán kell gold ammo azoknak akik legalább kicsit ismerik a játékot. Esetleg T10 heavy ellen kellhet ha csak az elejét látod és semmi gyenge pontot. :P De amúgy sima AP elég bele, amúgyis viszonylag pontos is az ágyúja a weak spot-okhoz. :K

[ Szerkesztve ]

(#77839) Zolee_70 válasza superfly2 (#77837) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ennyi...(-30k, 1 kör a prémtankkal kiad jó esetben 3 ilyet)

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77840) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Egyébként nem a 110-en van a hangsúly, hanem az általánosan eltejedt goldammo használaton. Ez van, ha tetszik, ha nem, mert creditért (is) lehet venni. Én sem örülök neki, de nem szeretnék hátrányban lenni (hiába bízok a toronypáncélban, ha átüti golddal, én meg küzdök a sima PT-vel a weakpont belövésével). A weakpoint 300-400 m-ről egyébként is szerencse kérdése.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77841) Departed válasza Zolee_70 (#77840) üzenetére


Departed
őstag

Tehát a 110-et sniper-kedésre használod? :U

(#77842) superfly2 válasza Departed (#77841) üzenetére


superfly2
tag

Ugyan ezt akartam írni... :DD

(#77843) Zolee_70 válasza Departed (#77841) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Olvasd el mit írtam....egyébként alapvetően természetesen nem, mivel HT, de ha kell akkor lövök vele 3-400 m-re is.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77844) xAttilax válasza Zolee_70 (#77840) üzenetére


xAttilax
őstag

én igazi goldnoob vagyok. de teljesen hülyeség amit írsz.
Tier VIII-ban elég kevesen lőnek golddal, főleg nem a 110 féle jó pennel rendelkező tankok, gold inkább a Tier X sajátja.
Most mentem elég sok csatát a Tiger 2-vel és a SP-ken kívül kb 1-2 tank lőtt rám gold-ot de azok is stock vagy nagyon rossz játékosok voltak.
De nem szapulni akarlak mert nekem is van pár full gold tankom mint pl az is7.
De hogy a 110 ilyen lenne arról komoly kétségeim vannak

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#77845) Zolee_70 válasza xAttilax (#77844) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Kinek a pap, kinek a papné. Én pl. IS7-el nem lövök gold-ot, csak CW-n. De lehet, hogy csak placebo hatás....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77846) Akcok94 válasza xAttilax (#77844) üzenetére


Akcok94
senior tag

is7-be minek gold? én max cw használok vele gold-t.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#77847) Departed válasza xAttilax (#77844) üzenetére


Departed
őstag

Így van, nekem egy tankomban van csak egyetlen tárnyi gold: a T69-esemben. Annak meg a 173-as penje van hogy igényli amikor egy szorult helyzetet kell megoldani kemény tank ellen. De a 173 mégse 215...
Egy pár darab esetleg mehet a 110-be, remélem nem full gold-dal mész vele.

(#77848) xAttilax válasza Akcok94 (#77846) üzenetére


xAttilax
őstag

2 dolog miatt van benne full gold.
1: Mivel Tier X tele van komolyan páncélozott tankokkal és mivel mindig Top tier vagy ezért sebezned kell ha nyerni akarsz és itt jön a 2. dolog, az ágyú.. annyira megbízhatatlan, hogy nem találja a gyenge pontokat és ez egy E100, E75, Béla, IS7, IS4, ST1 ellen nem mindig jó ha frontálisan mész rá... és az IS7-nek ez a dolga.

nem basztatni akarlak, de megnéztem a profilod (és ha te vagy halol94) ott az IS7-el 1705 az átlag dmg, szóval a saját életed nem tudod lesebezni, ergo nem segíted elő a győzelmet.
És ez nem a te hibád, az első 100 csatát arany nélkül nyomtam és kb 2000-en volt nekem is, mióta arany van felment 2400-ra (tudom, hogy nem valami op, de nem is vagyok jó játékos)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#77849) Akcok94 válasza xAttilax (#77848) üzenetére


Akcok94
senior tag

én nem vagyok a statisztika híve, is7 volt az első ágas tankom amit kihúztam X-ig, és ahogy láthattad is kb is3-nál kezd el javulni a heavy átlag is, meg minden, akkor kezdem el kicsit komolyabban játszani, kb 47% jött vissza a statom és az a átlagsebzés még abból az időszakból van a nagyrésze.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#77850) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Srácok ez mitől lehet?
Teszt szerverrel szeretnék kipróbálni pár tankot, de nem megyen..

Köszi, utána nézek!;)

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.