Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77551) mark! válasza fsb1000 (#77548) üzenetére


mark!
őstag

Nemtudom XD pc-n még nem tudtam, meg mondtam is hogy régebben kb. 30percet játszottam vele, WarGaming accountal kell bejelentkezni. Próbát megér.

>

(#77552) Bad Pritt válasza h1mpi (#77549) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

[link]
Hasznos oldal. Itt rákeresel egy tankra, baloldalt a Számológépre kattintva meg tudsz adni mindent, modulokat, felszereléseket, legénységi skilleket és akkor kiírja, hogy mennyi a töltésidő/célzásidő/talajellenállás/stb abban az állapotban. Mivel megvan a T29, ezért ott a teljesen felszerelt tank töltésidejét írja, a T32-nél viszont az alapot, ami gyengébb valóban. A fullos T32 viszont jobb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77553) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Nem picit dicsértek a végén :D

(#77554) megaram


megaram
tag

:)

(#77555) h1mpi válasza Bad Pritt (#77552) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi! Akkor jön a kicsike, ha akcijó lesz :) addig farmolok, mert a KV4 is kell :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77556) 04ahgy válasza bazsi83vp (#77553) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Gyönyörű! 500 sebzés, 7000 spot. Minden tiszteletem a tiéd! :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77557) 04ahgy válasza h1mpi (#77555) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Van T29-em is és T32-m is. Gyorsabban tölt a T32 a nagy löveggel. Egy érdekesség: a kis löveg a T32 esetén nagyobb DPM-et ad, mint a nagy, és golddal az átütése is nagyobb egy kicsit.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77558) Diarmand válasza Kotomicuki (#77537) üzenetére


Diarmand
senior tag

Minél többször olvasom újra a centi elemzésed, annál kevésbé akarom széjjelszedni mondatokra és reagálni rá. Nem éri meg belemenni ebbe...

Maradjunk annyiban, hogy az általad felsorolt "hibái" ellenére nekem nagyon megy vele a gamma és szívesen megnézném, hogy te hogyan tolod vele. Hidd el, számomra messze beszédesebb lesz a replayed, mint az, hogy mik a "hibái" így leírva, csak mert nem éreztél rá.
Persze csak nem titkos az accod ;)

[ Szerkesztve ]

(#77559) h1mpi válasza 04ahgy (#77557) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi! T8-ban még nem goldoznék, az alap átütése viszont kevés nagyon, mint az SP-nek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77561) 04ahgy válasza h1mpi (#77559) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A kis csővel csak sok goldot és kevés AP-t, HE-t szabad betárazni. :) Utóbbiak is csak kifejezetten puha tankokra és resetelni hasznosak. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77562) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Malinovka-'n KT-val letoltam a dombról/hegyről(B9) egy Tortoise-t, ami elég meredeknek tűnik, de a Tortoise nem kapott semmilyen fall dmg-et, vagy ilyen nincs is a játékban?

(#77563) h1mpi válasza 04ahgy (#77561) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megvan a nagy cső, freemből veszem meg a tornyot :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77564) 04ahgy válasza h1mpi (#77563) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lehet, hogy félreértettél. Én úgy értem, hogy sokszor szándékosan jobb a kis csövet használni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77565) h1mpi válasza 04ahgy (#77564) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja tényleg félre értettelek. Majd kipróbálom azzal is :K

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77566) jr1994 válasza Bad Pritt (#77552) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Régen láttam ezt az oldalt de akkor még nem értettem hogy működik és nem tetszett :D de most már elmentettem :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77567) megaram


megaram
tag

Esti befejezés........... :DD

(#77568) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy új gépre feltelepítettem a WoT-ot, de amikor rányomok az indításra csak tölt pár másodpercig, mintha beugrana valami, ami el is tűnik, aztán vége. Találkozott már valaki hasonlóval?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#77569) jano_77 válasza bazsi83vp (#77553) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok, de azt mondjátok már meg nekem, hogy egy félig városi pályán ahol ugye elég közel kerülnek egymáshoz a tankok, hogy lehet ennyi spot dmg-t össze szedni? Mindenki campelt a csapatodból és lőtték, amit mutattál? Ezzel együtt persze szép teljesítmény, csak fura számomra. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77570) Djuree


Djuree
félisten

a 88-as jgtiger tier limites?
9300-ért van ebay-en kód, 1250 gold meg 7 nap prem, gondolkozok rajta.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77571) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Még kéne egy kis segítség!Nem tudom de valamit nagyon bekavartam xc filével!
A legújabb xvm van fent viszont most az jött elő ami régen volt ha meglövök egy
Kínai HT megjelenik a nagy buzi fehér szám a képernyőn!
Azt tudom,hogy alt lenyomásával el tudom tüntetni csak a múltkor az alt nyomása
közben nyomtam egy F4 véd meg a bázis üzenetet a játék meg szépen be is zára
magát!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#77572) Pete55555 válasza Djuree (#77570) üzenetére


Pete55555
addikt

8-9ig dobja. Én a helyedben megvenném.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#77573) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez a stock Nashorn ágyú most komoly? 0 álcával párosulva nincs sok más esélyem, mint bízni a csapattársak szakértelmében :D

Nick: HE_Storm

(#77574) Pete55555 válasza szbalogh (#77573) üzenetére


Pete55555
addikt

Így jár az, akinek nem volt JPanthere :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#77575) h1mpi válasza Pete55555 (#77574) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Jpanther szerintem egy nagyon jó tank, csak nem úgy kell vele menni, hogy a Tied a világ :)

Djuree: köszi az ebayes ötletet meg is van az áhított akció :) van még egy csomó a kódból :K

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77576) Djuree válasza h1mpi (#77575) üzenetére


Djuree
félisten

még egy 8-as prem? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77577) h1mpi válasza Djuree (#77576) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez és a T34 (még várok akcióra) kellett. Most már kipróbáltam a teszt szerveren őket :K :B

Invite kód is van jó áron: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77578) Djuree válasza h1mpi (#77577) üzenetére


Djuree
félisten

én még gondolkozok rajta. olyan mint az at-15, azzal nagyon aprítok. jobb lenne egy t34 de az drága.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77579) h1mpi válasza Djuree (#77578) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen csak nekem maradós a Jpanther, Jpanther II és Jagdtiger trió. Alapból is jól hoz meg a legények is megvannak. Ugyanez lesz a helyzet a T29, T32 és tovább.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77580) sith7 válasza megaram (#77567) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép

(#77581) h1mpi válasza Djuree (#77578) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jelentem működik a kód, megbízható a cég :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77582) Lunky88 válasza h1mpi (#77577) üzenetére


Lunky88
tag

Én egy IS6-ra ruháztam be. Lehet inkább T34-et kellett volna, de amerikai tankom 1 db van összesen, míg az orosz heavykre eléggé rá vagyok hangolódva mostanában.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#77583) Dryman válasza h1mpi (#77581) üzenetére


Dryman
aktív tag

Privátoztam feléd!

(#77584) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ezek az adventi akciók kezdenek ellaposodni. :) Valami Type59, Type62, vagy KV-5 ütőkártyájuk nincs? :) Mert kereslet az van. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77585) Enzolord válasza 04ahgy (#77584) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg egy PZ2 ausf. J...
Nekem az lenne a király.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77586) Pete55555 válasza Enzolord (#77585) üzenetére


Pete55555
addikt

Az nem a karácsonyi ajándéktank lesz ? Valami iylesmi nevű lesz tán az is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#77587) Drenadar válasza mark! (#77540) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem nagyon nem jött be ez a képernyőn írányítás, egyszerűen nem lehet ennyi mindent kényelmesen tapi telefonnal lefogni... :(

És nem azért mert kisebb a telefon mint egy tablet, 5" elég már erre is...

(#77588) sith7 válasza 04ahgy (#77584) üzenetére


sith7
nagyúr

Most mi az aktuális ? /céges net blokkolja az oldalt/

(#77589) szbalogh válasza Pete55555 (#77586) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha azt adnának karácsonyra nem is kéne ;)

Nick: HE_Storm

(#77590) Enzolord válasza sith7 (#77588) üzenetére


Enzolord
addikt

M3 light plusz arany..

(#77586) Pete55555 szerintem sajnos nem... Pedig bitang egy kis tank...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77591) sith7 válasza Enzolord (#77590) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

(#77592) Djuree válasza 04ahgy (#77584) üzenetére


Djuree
félisten

az a végén lesz, ha beraknák már most, megvennék, de utána nem vennének már semmit, így meg megveszik a szarabbat most, aztán később a jobbat is muszáj lesz. :DD üzlet ez a javából.
én nem veszek semmit még egyenlőre...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77593) Enzolord válasza Djuree (#77592) üzenetére


Enzolord
addikt

A KV5-öt miért vették ki anno? Az se lenne rossz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77594) Ukeve válasza egyedülülő (#77568) üzenetére


Ukeve
tag

Hello!

Ezt nálam is elszokta játszani a WoT... Két dologra jöttem rá:
1. csak azután modolom föl a játékot, miután teljesen szűz módon sikerült elindítani egyszer
2. rendszergazda módban próbálom elindítani, de akkor se a wotlauncher.exe-vel, hanem a worldoftanks.exe-vel
Ha elsőre nem indul el, akkor feladatkezelő-> wot leállítása és mehet az újrapróbálkozás, ahogy az előbb leírtam. :)
Remélen tudtam segíteni. :)

(#77595) Djuree válasza Enzolord (#77593) üzenetére


Djuree
félisten

nekem kv-5 van meg type59, pont jókat vettem anno. :DD
nem tudom miért vették ki, jó kérdés. opnak nem op sztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77596) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

IS tank ász
Nem az első és nem is az utolsó az alapján, ahogy most megyek vele, de szerintem rohadt vicces volt, hogy egy Black Prince-t, IS-t, T-43-at, E 25-öt, KV-1-et, VK 30.01H-t meg néhány kisebb csökevényt megállított két hetes meg két négyes scout. Spartans. Annyi különbséggel, hogy mi nyertünk. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77597) Enzolord válasza Djuree (#77595) üzenetére


Enzolord
addikt

Type nekem is van, a KV-5-öt sajnálom, hogy nem vettem meg legutóbb...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77598) Angel1981 válasza 04ahgy (#77584) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem a hó második felére tartogatják a nagyobb dolgokat - a dec. 24 külön ki van emelve a kalendáriumban.

(#77599) dfsz34 válasza Djuree (#77595) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez egy jó kérdés, mondjuk arannyal nem spórolnak a kv5 tulajok. Egy lepattanó után menetrendszerűen jön az arany. Arany lőszerrel meg már ugyanazt tudja, mint egy normál tier8 nehéz tank, sőt picit még jobb is talán. Ugyanaz a nóta lehet, mint az SP, abból is a tulajok nagy része köpi az aranyat orrba-szájba. Le is nerfelték nem kicsit... A kv5-t meg kiszedték, nem nerfeltek rajta, gondolom arra számítottak, hogy ott az is6 vegye azt, aki szovjet nehezet akar.

(#77598) Angel1981 Ebben biztos lehetsz, mivel ezek ajándékok, a drágább cuccokat még karácsony előtt kell elsózni, mert utána drasztikusan csökken a fizetési hajlandóság. Ergó jobb ajánlatokkal kell kijönniük dec 24 után és valószínűleg így is fognak tenni...

[ Szerkesztve ]

(#77600) Drenadar válasza Djuree (#77595) üzenetére


Drenadar
veterán

Én sem tudom... mindkettő 7500ba került, a mostaniak meg 10 ezer felettiek... és mindkettő nagyon jól hozott, de tényleg nem tudom miért vették ki, az ár az biztos csak véletlen... áh sztem ez nem vallana a WGre, hogy pusztán üzletpolitikailag kiveszik a jó áras tankot, amit szeretnek is és jól hoz mint a drágábbak... de most tényleg, nem tudom... van valakinek ötlete miért vehették ki? :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.