Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77501) Diarmand


Diarmand
senior tag

Még egy Centi 7/1 Ász a mai első meccsen :DDD

Ezt a replayt viszont már sokkal inkább érdemes megnézni, a vége felé volt egy pillanat, mikor sikítani tudtam volna a pattanás miatt és azt hittem végünk :D Ez már izgisebb volt, mint a tegnapi :K

Azon meg kicsit meglepődtem, hogy majd negyven csata alatt ilyen átlagot tudok hozni a Centivel.

A játék egyik legjobb tankja, nagyon érzem :))

Szerk: valaki kérdezte, hogy mit használok a garázs-stathoz, nos az Aslain modpackból pipáltam be ezt a lehetőséget is, hogy külön mi ez, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#77502) megaram


megaram
tag

Tiger 2-be milyen felszerelést? Töltés gyorsító, függőleges stabilizátor, szerszámos láda jó kombináció? :U

(#77503) Valentin90 válasza myckey (#77497) üzenetére


Valentin90
tag

Írtam is, hogy azt sem könnyű belőni. Nagyon pontosan ágyú és találat kell ahhoz, hogy ott át tudjad vinni. Viszont még mindig ott lehet a "legkönnyebben" megfogni ezt a tankot, hogyha face to face találkozol vele.

(#77504) Valentin90 válasza Diarmand (#77501) üzenetére


Valentin90
tag

Gyönyörűen megtáncoltattad végén az obcjet-et, gratula! ;)

(#77505) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

10-es batchat artynak megtudjátok mondani a lövedékek közti töltési idejét, és a teljes töltési idejét?
BIA-val meg csokival, vagy pudinggal, vagy nem tudom mi kell a franszia csodákba.

:R

(#77506) Enzolord


Enzolord
addikt

Srácok, itt van köztünk Gagyenkov, mert most megy róla élőben adás QB-vel.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#77507) fradi81 válasza Diarmand (#77501) üzenetére


fradi81
veterán

Jó meccs volt :)

moto g72, Ninebot d28e

(#77508) jr1994 válasza forras2 (#77505) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Kávé nélkül azt hiszem 72 mp a nagy újratöltés, kávéval valamennyivel kevesebb, a lövedékek között talán 5 másodperc, azt nem gyorsítja a kaja.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77509) Simi37 válasza forras2 (#77505) üzenetére


Simi37
őstag

alapból 76.7s
biával kerek 75s
bia+kávé 71.8s
és lövedékek között 6s

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#77510) Kotomicuki válasza Diarmand (#77501) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, három, totális halált okozó lövés elől menekültél meg a replay-ben (a O. elqurta, a 2 arty-nál meg a random volt túl kegyes, szvsz), és volt pár, máskor, "normális" esetben pattanó lövésed is (T-54, 7/1), amiért csak az O.-re leadott első lövéseddel "fizettél". Az ellenfél scout-ja sem oda ment, ahová kellett volna neki...
Amúgy nem rossz játszma volt, grat!

Nekem vhogy nem áll össze ez a 7/1. :(

Vannak pozitívumai:
- 410 méteres látótáv (ha minden igaz ez sem sokáig - látótáv "kiegyensúlyozás", azaz: nerf)
- piszok gyors lövedék, ami nagyon megkönnyíti, eredményess(ebb)é teszi a vele töltött időt
- jó gundepi (ha a T-54-nek is ilyen lehetne... ;] )
- viszonylag jó toronyfront (a mantlet mellet simán belőhető, szemből is, HA "eltalálod"; ami mellé a test is hajlandó (néha) pattintani, ha éppen elmozogsz vele és szögben áll(t)

De vannak negatívumai is:
- nem éppen med-es mozgékonyság
- iszonyatosan lassan töltő 105 mm-es (a leglassabb a kategóriájában)
- oldalról és hátulról átlag alatti védelem, de szemből sem egy életbiztosítás
- a moduljai és a legénység átlag fölötti elhalálozási hajlandóságai (óvni kell még a széltől is)
- 268 az átlagos átütése, ami ráadásul APCR, ami távolabbra már egyre kétségesebb eredményt ad
- a HE és főleg a HESH több, mint megbízhatatlan működése, mint alternatíva az egyedüli páncéltörő lőszerére

Azaz:
- a lassú újratöltése miatt a közelharcban már eleve hátrányból indul, azt kerülni kell vele, abból ki kell hátrálnia (ha egyedül van)
- mozogni nem tud úgy, hogy értelmes flank-elésekbe kezdhessen vele az ember, tehát igazi med-ként nem alkalmazható
- ha egyszer oldalba/hátba kapják vége, esélye sincs menekülni a kutyaszorítóból, így, pláne magányosan, nem lehet vele előremerészkedni, hogy a látótávját kihasználhassa
- a fentiekből következik, hogy csak távolabbról operálhat, mint tornyos, kisegítő TD (se DpM-je, se akkora átütése nincs, mint azoknak), viszont az APCR ehhez nem éppen előnyös (jó, jobb/univerzálisabb, mint a HEAT, de akkor is)
- ha mégis közelharcba kell keveredni vele - mégiscsak ez hozza az XP-t - , akkor azt csak társaságban tudja sikeresen túlélni, enélkül el van veszve (legfeljebb a már lesebzett, magányos ellenfelek ellen van esélye - de ezt bármelyik másik tank is meg tudja csinálni), ami random csatákban nem mindig jön össze

A fentiekből egy, magánál a wot-nál is kaotikusabb tank képe rajzolódik ki előttem, amivel csak és kizárólag akkor lehet jó eredmény elérni, ha a random mellett a többi 29 is besegít. :N

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#77511) iwu válasza dfsz34 (#77491) üzenetére


iwu
addikt

hellcat...osztom a véleményed. tegnap ki is került belőle a 4 skilles legénység, annyira megharagudtam rá. Most kapott 2 skillest. hát, meg a csövön a 2 csillag is messze már:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#77512) Angel1981 válasza Kotomicuki (#77510) üzenetére


Angel1981
veterán

"A fentiekből egy, magánál a wot-nál is kaotikusabb tank képe rajzolódik ki előttem, amivel csak és kizárólag akkor lehet jó eredmény elérni, ha a random mellett a többi 29 is besegít. :N"

Mégis az egyik legjobban teljesítő T9 med. ;)

(#77513) jano_77 válasza Kalos7 (#77432) üzenetére


jano_77
nagyúr

ugyan az a problémám nekem is már kb 3-4 patch óta! Kb mióta 9.x patch van. :F

(#77452) Zsolt_72: ezek a küldetések már élnek, csinálhatóak? Ha nem, mikortól lesznek elérhetőek?

(#77457) Lunky88: pontosan ezen gondolkodtam ma reggel munkába menet, hogy jó lenne, ha a prém napok csak akkor fogynának, mikor játszik az ember, de lenne mondjuk egy rendelkezésre állási idő, ami alatt mindenképp el kellene használni! Mint egy uszoda vagy gokart bérletet. Veszek egy 10 futamos bérletet gokartra, akkor az csak akkor fogy, mikor a kocsiban ülök és kőrözöm. De lenne egy korlát, ameddig el kellene használni. Szerintem így lenne korrekt! Mondjuk 1 hetes prém csomagot mondjuk 2-3 hét alatt! Ha addig nem használta volna fel az ember, akkor bukta! Ezt nem lehetne kezdeményezni WG-nél? :F :U

(#77473) Tesla93: ezeket az ágyú jelöléseket, (csíkokat, csillagokat) mi alapján adja a rendszer? Találati arány vagy bizonyos sebzés felett vagy hogy? Mert lőttem én már 5K-t is T30-al, de még sincs rajta 2 csillag!? :F

(#77510) Kotomicuki: nem értek Veled egyet a Centi 7/1 leírásban összefoglaltakkal, illetve konklúzióddal! Nem igazi med ez igaz, de a leírtakkal együtt mégis kellemes csalódás, egészen jól használható tank.....nem vagyok vele fenomén, de szeretek vele játszani.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77514) jozefgucci1 válasza jano_77 (#77513) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jano a jeleket a sebzés után kapod ! Adott tank-on belül a kitüntetések mellett meg tudod nézni , hogy az utóbbi 14 nap átlagát nézve százalékosan , hogy állsz sebzésben ! Az 1. szint 65% 2.85 % és végül a 3. 95% sebzést kell vele elérni .Az első szint az nem olyan nehéz ,de a 2. már igen is jó játékost kíván !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#77515) #43783936 válasza Kotomicuki (#77510) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lehet hogy szar, de nekem nagy kedvencem a 7/1.
Megvan M46,T-54,WZ-120,E-50, de akkor is a centivel tudom a legszórakoztatóbb köröket menni. :)

(#77516) Bad Pritt válasza Kotomicuki (#77510) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Centivel az egyetlen dolog, amit meg kell tanulni, az a helyezkedés, pont olyan távolságban legyél, hogy pontos lövéseket tudj leadni, de ne rohanhassanak le, mert akkor dpm-ből bárki kiszed. Véleményem szerint hülyebiztos tank, ha valaki nem kamikaze. Nem olyan élvezetes vele a játék, mint a T-54-gyel, amivel benn vagy az akció közepén nagyon sokszor, de szerintem a brit többször tud meccseket eldönteni, még a kis sebessége ellenére is.

Kíváncsi leszek, most megveszek majd két 9-es medet (Patton és Leopard), milyenek lesznek. Pattonnel szemben fenntartásaim vannak, viszont a Prototyp tesztszerver alapján be fog jönni.

9.5 mikor jön kb? Olyan 20K free xp-t félrerakok és akkor egy fullos Sherman III-tól kezdem a Firefly ágat. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77517) h1mpi válasza Bad Pritt (#77516) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én teszten nyomtam a m46 és m48-al is, mind a kettő használható, ha a T20 és Pershing kézre állt :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77518) Bad Pritt válasza h1mpi (#77517) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Pershing enyhén szólva kézreáll, utolsó 50 csata 2200 avg. dmg.-et hozott. :D Nem is megyek inkább vele, bár a 3 csillag jó lenne, ha meglenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77519) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sziasztok!

Milyen küldetésért jár majd Stug?

(#77520) Djuree válasza Bad Pritt (#77518) üzenetére


Djuree
félisten

nekem talán az at15-el lesz meg először a 2 jel, nagyon adja, t9 csatában is bőven megállja a helyét, sőt néha t10-ben is. 1v1-ben kilőttem az fv4202-őt pl.
amennyire nem tetszett először most olyan jó vele menni. bár eddig az összes brit td ilyen volt. :DDD
100 csata után 1700 átlag dmg, ezzel a td-vel a legjobb.

meg lehet vhol nézni mi a dmg követelmény a csikokhoz?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77521) #43783936 válasza Djuree (#77520) üzenetére


#43783936
törölt tag

A követelmény olyan mint az ász szint. Az előző 168 órához viszonyítva adja.

(#77522) jr1994 válasza MinionFlasH (#77519) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Egyéni küldetések néven fog futni, 9.5-ben kerülnek be ha minden igaz.

A bónusz tankokhoz 15-15 küldetésből álló sorozatot kell teljesíteni tanktípusonként, rengetegféle küldetés lesz. Ha megy az angol, ajánlom ezeket az ftr híreket: [link] Stug IV-hez, a teljes listát most nem találom de a különböző állomások a többi tankhoz is hasonló feladatokat hoznak csak egyre nehezedő feltételekkel.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77523) Rellind válasza Djuree (#77520) üzenetére


Rellind
senior tag

Kérlek mond el mi a titok...az elözőekkel olyan jól ment, de az AT15-t minden átlövi... :U

(#77524) Dr_Syrex válasza #43783936 (#77521) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Inkább az elmúlt 2 hét lesz az, amit figyelembe vesz, ezért nem igzán lényeges az összesített átlagsebzés.
A Tiger II-vel most nálam a második jel a cél, de 80% fölött már jóval nehezebb kompenzálni az esetleges gyengébb köröket. És sajnos vannak ilyen csaták, ahol a csapatársakra hiába is számít az ember :N
Persze mikor nagyon kellene a sebzés, az ellen artyk is rendre megtalálnak és hatásosan csökkentik a túlélési esélyemet :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#77525) csapee válasza Kotomicuki (#77510) üzenetére


csapee
senior tag

Atutes, mint hatrany? Meselj meg!

Csapee

(#77526) fradi81 válasza Kotomicuki (#77510) üzenetére


fradi81
veterán

"ha mégis közelharcba kell keveredni vele - mégiscsak ez hozza az XP-t "

-Tehát a távoli lövések nem hoznak annyi xp-t, akkor jólvan :)

moto g72, Ninebot d28e

(#77527) Angel1981 válasza csapee (#77525) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem arra célzott, hogy hiába a 268-as pen, mivel APCR, ami a megtett távval jelentősen veszít az átütéséből, és a Centtel nem érdemes az alacsony DPM miatt közel menni, ergo messziről kell lődözni, nem olyan brutális, mint amilyennek elsőre tűnik.

Én továbbra is csak annyit mondok, hogy már rég kinéztem magamnak, és haladok felé, vállalom az esetleges "fogyatékosságait". :)

(#77528) Kotomicuki válasza csapee (#77525) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, voltak az APCR-el érdekes jelenetek - pl. IS-3 oldala 3x, egymás után 0 (300 méternél távolabbról) és hasonlók. A HE és HESH meg még ilyenebbek, pláne az utóbbi! ;)

fradi81:
Bizony nem! Ha ua-t a sebzésmennyiséget fel-spot-tolva (akár többek által), "testközelből" osztod ki, legalább 1,5x annyi XP-t kapsz érte! Próbáld ki! :K
De tudod mit: nézd meg a visszajátszásokat és szűrj XP-re, majd sebzésre - nem hátrány, ha beléjük is nézel - , aztán döntsd el te magad! :R

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#77529) fradi81 válasza Kotomicuki (#77528) üzenetére


fradi81
veterán

Erről valami hivatalos írás? Nekem eddig ez nem tűnt fel.

IS3: üreges páncél/spaced armor

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#77530) Angel1981 válasza Kotomicuki (#77528) üzenetére


Angel1981
veterán

Az IS-3 oldala spaced armor, nagyon troll tud lenni, semmi meglepő nincs benne, hogy a HEAT-et meg a HESH-t elnyeli, de a többi is be tud sülni.

(#77531) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Ezt értem, de 3x, egymás után oda vágja és nem tudja, legalább egyszer a görgők közé, vagy a torony oldalába?!

fradi81:
Ezt többen tapasztaltuk már, nem fórumról szedtem, de mint írtam: ha megnézed a visszajátszásokat, azok is ezt mutatják!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#77532) Diarmand válasza Kotomicuki (#77531) üzenetére


Diarmand
senior tag

Érdekes dolgokat írtál a Centi 1-ről hawer. Az igazság az, hogy amiket hátrányként felsoroltál azt kb minden tankra rá lehetne húzni, tehát olyan igazzy hátrányt én nem olvastam, bocs.

A másik. Az APCR messze nem veszít annyit az átütéséből a távolsággal, mint ahogy azt az Urban Legend tartja. Kilóméterekkel jobb lőszer, mint a HEAT.

A fentiekből egy, magánál a wot-nál is kaotikusabb tank képe rajzolódik ki előttem, amivel csak és kizárólag akkor lehet jó eredmény elérni, ha a random mellett a többi 29 is besegít.

Ez meg minden irányból nézve is bullshit :K Szóval akkor nekem csak azért van vele jó eredményem, mert a random folyamatosan mellettem áll és állandóan kékekkel és unikumokkal kerülök egy csapatba? Ugye nem gondolod ezt komolyan :U

Te magad írtad, hogy nem áll kézre a tank, ergo nem értesz hozzá teljes mértékben. Akkor tisztelettel kérlek, hogy tartózkodj a - téves - megítélésétől.

(#77533) MinionFlasH válasza jr1994 (#77522) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi szépen!

(#77534) mark!


mark!
őstag

Teljesen kezdő vagyok, T-46 meg Medium2 a legjobb tankom.
Miket ajánlotok Ti, miket fejlesszek,mit érdemes. Egyenlőre telón kezdtem el, mert még régebben volt egy kis szutyim gépen.

>

(#77535) fradi81


fradi81
veterán

T-54 Ász. A végén tudtam kilő az arty dehát a türelmetlenség nagy úr :DDD

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#77536) sith7 válasza fradi81 (#77535) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon szép :C

(#77537) Kotomicuki válasza Diarmand (#77532) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

1 - 7/1-ről volt szó, arról írtam. Ha te nem érzed (vagy ismered el) ezeket hátránynak az a te ügyed - mégis ezek köszönnek vissza minden jobb 7/1 replay-ben, még a tiédben is.
2 - Azt én is megemlítettem, hogy akkor már inkább APCR, mint HEAT. De ha többet veszít az átütéséből az APCR, mint a "mezei" AP, akkor mégiscsak többet veszít annál, nem?! (A HEAT átütését meg nem foghatná vissza a lőtávolság, ugyi - tehát ehhez képest meg még inkább veszít az átütéséből az APCR, de ennek (HEAT) meg van még pár hátulütője, így ezzel együtt is az APCR a jobb, nagy általánosságban.)
3 - Olyat egy szóval sem említettem, hogy csak top-klántagokkal lehet vele sikeres az ember. Inkább arra céloztam, hogy nem ez a tank fog magának helyzeteket kialakítani, hiszen jobb vele hátul lapítani a susnyásban, amíg nem szűnik a tömegnyomor, és inkább a többieknek kell előremenni és feltartani addig a nem túl agresszív ellent, amíg ez az élősködő megszívja magát kiosztott sebzéssel -> ehhez pedig nagyon kell a másik 29 hathatós segítsége is: az sem jó, ha túl lagymatagok - így hamar végük - és az sem, ha túl jól nyomulnak, mert igen lassan tölt ez a Centi...

Tehát félreolvastál, vagy felületességből, vagy szándékosságból, ezt nem óhajtom a továbbiakban fejtegetni. De ha nem értesz egyet, akkor írd le te, hogyan is kell(ene) a 7/1-hez viszonyulni - hátha abból is tanulhatnánk. :R

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#77538) skopy


skopy
tag

Sziasztok
AMX 50-120 és a M103 közül szerintetek melyik a jobb ?
Nyilván az 50-120 dobtára jobb, az M-103 meg jobban páncélozott.
Érdekes a T-29 viszonylag jól megy de a T-32 már nem olyan jó a saját közegébe.
Az 50-100 az is szeretem, kiüríti a tárat és elbújni, illetve gyorsan helyet változtatni.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#77539) fsb1000 válasza mark! (#77534) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Telón játszol? Nem kényelmetlen?

Ha meg van a t2 medium, akkor azon az ágon haladj tovább, M3, T1heavy, M6
Az M3 kissé gyengécske, de a T1h+m6 jó tank és sok kreditet termelnek.
.
Orosz ágon, meg a KV1-et célozd meg.

[ Szerkesztve ]

(#77540) mark! válasza fsb1000 (#77539) üzenetére


mark!
őstag

Nem annyira kényelmetlen, Xperia Z, szóval pont jó. Szóval amcsit fejlesszem ki. Okés :D

>

(#77541) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az miért van, hogy a T29-es ágyúja jobb T7-ben, mint a T32-es ágyúja T8-ban? Ugyanazok az adatok csak lassabban tölt a T32-es ágyúja?! :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77542) v!ct0y válasza h1mpi (#77541) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mert amcsi:)

(#77543) skopy válasza h1mpi (#77541) üzenetére


skopy
tag

Nekem sokszor nagyobbat is sebez a T-29 ágyúja

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#77544) fradi81 válasza h1mpi (#77541) üzenetére


fradi81
veterán

Mert t7-ben ugye kisebb ellenfelek vannak mint t8-ban, miközben az ágyú majdnem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#77545) Bad Pritt válasza h1mpi (#77541) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

7 tizeddel gyorsabban tölt töltésgyorsítóval a T32 ~9.1mp körül, a T29 meg ~9.8.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77546) fsb1000 válasza mark! (#77540) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Telón hogy megy a wasd? vagy hogy nyomod a w-t folyamatosan?

(#77547) mark! válasza fsb1000 (#77546) üzenetére


mark!
őstag

Ööö WoT blitz. Keress rá Google Playen! Van androidra és Ios-re!!!

[ Szerkesztve ]

>

(#77548) fsb1000 válasza mark! (#77547) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja... és ez hogy megy, amit ott megszerzel az PC-nkjátszva is megvan, vagy teljesen szét van választva a kettő?

(#77549) h1mpi válasza Bad Pritt (#77545) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az, hogy lehet, amikor alapból lassabb?

(#77550) HáGé: még nem vettem meg csak az adatokat néztem, hogy hány lövés/perc az ágyúja.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77550) Bad Pritt válasza h1mpi (#77549) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagy torony megvan? Az alap toronnyal lassabban tölt majdnem minden tank, ez is. A fejlesztett toronnyal 9.1, egyszerre volt meg a két tank, ezért emlékszem rá. És pontosabb is, szóval jobb a 8-ason az az ágyú, csak ugye az átütés relatív kevesebb a nagyobb ellenfelek miatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.