Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77401) Strauss válasza Diarmand (#77361) üzenetére


Strauss
senior tag

Szia! Melyik modot használod, hogy kiírja a tankok mellett a csatát és más statot ?

Köszi.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#77402) Ebit válasza Zolee_70 (#77351) üzenetére


Ebit
addikt

folyamatosan romló eredmények egy meghatározott idő óta....

Ebből , nem következik az általad feltételezett vásárlás.

(#77403) 04ahgy válasza jano_77 (#77400) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Leopard1 jobb (főleg a lövege: átütés, DPM), mondom úgy, hogy E50M-em van még csak.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77404) szbalogh válasza jano_77 (#77400) üzenetére


szbalogh
őstag

Kreditért pénzt adni.... :W

Nick: HE_Storm

(#77405) .OM. válasza jano_77 (#77400) üzenetére


.OM.
aktív tag

:R

ex .Oldman.

(#77406) jano_77 válasza szbalogh (#77404) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vigyázz be ne törjön a fejed! :P Neked nem qvára mind1, hogy én mire adok ki? Nem Tőled kérem rá a pénzt!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77407) jr1994 válasza jano_77 (#77406) üzenetére


jr1994
addikt

Azért ha nincs olyan amit sürgősen még ki akarsz fejleszteni, rászánhatsz 1-2 napot farmolásra. Rengeteg ingyen prém nap lesz, egy nap 2 millió nettó bevételt simán be lehet gyűjteni ha megnyomja az ember. Persze, te tudod.

Más: FV4202 kifejlesztéssel mennyire kell sietni? Nekem még kb 150k xp kell hozzá..

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77409) jano_77 válasza jr1994 (#77407) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze értem én, hogy lehet gyűjtögetni és fogok is, de ha eljön a Karácsony éa a nagy leárazások és még nem lesz meg a megfelelő mennyiségű kredit, akkor vmit tenni kell. Amúgy prémiumom van, tank is, de időm nincs annyi, hogy mondjuk egész nap reggeltől estig toljam. :(
FV4202-höz nekem kb 100K XP kell még.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77410) fradi81 válasza jr1994 (#77407) üzenetére


fradi81
veterán

Mivel a 9.5-ben még 10-es lesz, így ráér.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#77411) jr1994 válasza jano_77 (#77409) üzenetére


jr1994
addikt

Hú, ne is mondd. Nálunk annyi az előny hogy hárman játszunk közös accountban otthon és a másik két személy a "téli szünet"-ben (ja, öcsémnek még olyan is van, nálam ezt vizsgaidősucknak hívják) azért rá fog érni farmolni is.

Fradi81: köszi!

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77412) sith7 válasza 04ahgy (#77403) üzenetére


sith7
nagyúr

Viszont az E50M - et láttam már pattintani ... Leo 1 - em van ... most megyek az E50M fele.

(#77413) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Pár napja volt (az örök) kérdés: Ferdi, vagy JP II. Szerintem:

Ha tovább szeretne lépni az egyén, akkor a legénységképzés miatt a Ferdi a célszerűbb - több tapasztalatot lehet a 2. töltőbe pumpálni véle, mivel ilyen nincs a JP II-ben.

A Ferdi lövege jóval szélesebbre nyit - nem kell annyit ugráltatni a gépet egy mozgó célpont után - , -1 fokkal lefelé van állítva a JP II-höz képest - hull-down-ozni "jobb" vele - és alig lassabban tölt annál. (Alig) Mozgékonyabb a DMax-nál, bár, a páncélzata tényleg random-vezérelt, de nagyon jól jön, ha nincs hová rejteni a testet.
A 2 közül ő van nagyobb biztonságban egy lövés utáni felderítést követő másodpercekben és igaz, hogy eléggé szellős a frontja - sűrűn váltogatják egymást rajta a kemény és a puha részek - , de távolabbról a random nagyon jól tudja segíteni, ha akarja.

A JPII a beállt tornyú közepes tank - tehát szétugráló célkereszt várható, ha keresztbe mozognak előtte - , aminek a teste ritkábban pattint, vagy fog fel dolgokat, mint a Ferdié, de a tornya sokkal ellenállóbb, szemből (és "alulról" - viszont, magassági fölényben lévő ellenfél már simán belövi). Nem tudja a lövegét annyira lenyomni se, de cserébe gyorsabban tölt egy kicsit. Ugyan jóval mozgékonyabb, így a light-okkal szemben jobban védett (ha nem szemből érkeznek azok) - nála különösen ajánlott a 100% repair a crew-nek (meg a 100%-os camo is) - , de ezt a mozgékonyságát állandóan ki is kell használnia, ha nem tudja az alját elrejteni.
A Ferdi a "bunyózzunk, hadd jöjjenek", míg a JP II "üss és fuss" taktikusoknak kedvez, azaz az előbbi a statikus, míg utóbbi a mozgó/mindent előre látó harcmodorban előnyösebb - tehát a JP II igényelne több "szaktudást" a tulajdonosától.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#77414) Warton válasza jano_77 (#77400) üzenetére


Warton
őstag

Minek vennél brit prém tankot, amikor meg akarod venni az FV-t, amit aztán megkapnánk küldetésért? :F

Leo vs. E50M:
Anno én is ilyen döntési helyzetben voltam és a Leo1-et vettem meg.

Viszont az E50-nel is elég sokat játszottam, ami kb. majdnem olyan mint az M csak egy picit rosszabb, de a stílus hasonló, gondolom.

A Leo1 kevésbé bolondbiztos. Ha eltalálnak akkor tuti sérülsz, lepattanó nincs. Csak semmi meggondolatlanság. A legnagyobb gond vele az, hogy nagyon gyors és mozgékony a tank ezért sokszor kell visszafogni magadat, mert alapvetően a távolból lövöldözős stílus az ami kifizetődő. Ha egy táras tank (T54E1, Batmobil, T57 stb.) megtalál véged, ha az arty eltalál véged, ha az újabb, nagyobb sebzésű TD-k eltalálnak véged, ha az E100 eltalál majdnem véged, ha fullkakaóval belédrongyol bármilyen tizes tank véged.

Az E50-ekkel azért jobban bele lehet menni a sűrűjébe, persze oda is csak ésszel, de talán többet bír, nagyobb eséllyel pattannak róla.

Összességében szerintem a Leo1 nagyobb kihívás, nehezebb vele játszani, viszont sokkal elegánsabb mind a tank, mind a játék vele. Sokkal jobb érzés Leo1-el 2. osztályú plecsnit elérni, mint mondjuk az E50-nel egy tank ászt, számomra persze.

Szerintem a Leo1-et vedd, de síkosítóval mindenképpen készüljél, mert az első csaták fájni fognak... nagyon. De aztán jó lesz. :DDD

(#77415) dfsz34 válasza Warton (#77414) üzenetére


dfsz34
őstag

Mikor lesz az? Ftr szerintem még a 9.7-ben sem lesz, hanem később. Ha ez igaz, akkor ősz környékén leghamarabb. Szóval ezt is kell nézni.

(#77416) lacibacsi válasza jr1994 (#77407) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Rengeteg ingyen prém nap lesz"

Mikor lesz (vagy szokott lenni) ilyen ingyen prém nap? V-ös szinten elérhető a lehetőség? Köszi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77417) dfsz34 válasza lacibacsi (#77416) üzenetére


dfsz34
őstag

Az FTR lehozott egy kiszivárogtatott listát, amiben valóban sok prém nap volt előrejelezve, csakhogy már az első hétvégén egy jóval szerényebb akció volt, mint ami kiszivárgott korábban.

Ebből persze még semmi nem következik, de szerintem kevesebb prém nap lesz majd, mint amit sokan várnak. A következő hétvégi akcióban most 1 napot lehet majd elérni, az már benne van a következő küldetések között.

(#77418) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

M36 Jackson (Slugger)

Az amerikai TD ág egyik VI-os képviselője, a Hellcat alternatívája, papíron szinte mindenben rosszabbnak tűnik mint mozgékonyabb társa. A sors iróniája azonban, hogy mégis sokkal jobban használható (számomra). A Hellcat nerf után, kb. olyan érzés kezelni a lövegét mintha 2.5s célzási idő és 0.4-es pontosság lenne, ami elég mókás tekintve, hogy ugyanazt a löveget viszik, ez szolgálhat némi meglepetéssel az újoncok számára.
Az M36 viszonylag lassú, de nem vállalhatatlan, ha kap egy kis lejtőt tisztességes tempót tud tartani a közepes tankokkal. Könnyű tankokat nem szabad a közelébe engedni, mert simán beflankelhető és képtelen utánuk forogni, hiába a torony.
A löveg itt a Hellcat-el ellentétben fantasztikus, rendkívül kicsi a szórása és nagyon gyorsan céloz, amerikai tanktól megszokott módon pedig a hull-down taktika is játszik a remek lövegsüllyedés miatt. A modulok viszonylag ritkán szállnak el, viszont ez egy nyitott TD, az arty-k különösen veszélyesek rá.
Mai duplázás:

Visszajátszás most nem lesz, közvetlenül utána mentem egy 1. osztályt is, az meg nem volt olyan jó, hogy érdemes legyen feltölteni.

(#77419) emre válasza lacibacsi (#77416) üzenetére


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77420) dfsz34 válasza emre (#77419) üzenetére


dfsz34
őstag

Kapásból rossz, 3 napot ír a hétvégére, de ha megnézed a következő küldetést a játékban, akkor 50e xp összeszedése után 1 prém napot ad.

Iránymutatásnak nagyjából jó a lista, de kevesebb lesz az elérhető jutalom. Ahogy FTR sejti, direkt szivárogtatták ki, hogy behúzzák a csőbe, mert a WG-nek már bökte a csőrét, hogy korábban mindig pontos volt a kiszivárogtatott csomag.

[ Szerkesztve ]

(#77421) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#77420) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azt a 3 napot lehet, hogy minden nap meglehet majd csinálni nem?

Se.. :DDD

12.12.-15.12.: “Quality time”

- get 10k XP in a tier 4+ vehicle (must be in top 10 in XP), get 5 gold repair kits
- complete the mission above 3 times, get 3 days of premium

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#77422) dfsz34 válasza [HUN]Dani (#77421) üzenetére


dfsz34
őstag

Napi 50e xp? Kétlem, hogy így van. Mondjuk elméletileg lehet, mert ha jól tudom a küldetések elérhető számát nem látni előre, de az eddig WG akciók alapján inkább az a valószínű, hogy 1x.

Dupla legénységi xp és 50e xp után 1 prém nap (szerintem csak 1x, nem ismétlődő).

[ Szerkesztve ]

(#77423) lacibacsi válasza emre (#77419) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77424) dfsz34 válasza lacibacsi (#77423) üzenetére


dfsz34
őstag

Erős fenntartásokkal szabad csak kezelni a listát, lásd alább a képet a következő hétvégi akciókról. Sajnos, mert nagyon várom a prém tank akciót, reméljük az nem valami limitált fajta lesz...

(#77425) echterion válasza jano_77 (#77396) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, elgondolkodtató. Egy ideje már szemezek vele, olyan sok jót olvastam róla. Az a csúzli nem semmi rajta.

Azt meg lehet valahol nézni, hogy mik voltak eddig leakciózva? Jól jönne egy német td az új acc-omra, hogy lehessen egyszerre farmolni a creditet és legénységet fejleszteni és ha még nem volt egyik sem akcióban (itt elsősorban az e25-re vagy a dicker-re gondolok), akkor lehet, beruháznék egyre. Most csak a négyes valentyina van rajta.

**********

(#77426) jano_77 válasza Warton (#77414) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen igazad van.....és tényleg...nem is akarok, majd az FV-t csak! ;)
Köszi a Leo1 vs E50M leírást is. Ez alapján akkor mindenképp az E50M lenne jobb választás számomra, mert szeretek a front vonalban harcolni, de érdekel a Leo1 is, így mindkettőt meg akarom venni. :K

(#77425) echterion: az alább emre által belinkelt kiszivárogtatott akciós lista alapján lesz most decemberben E25 ha jól emlékszem 30%-os akcióban! Haverom is azt akarja megvenni. Talán karácsonytól, de ebben nem vagyok biztos. Várj még kicsit, lesz!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77427) echterion válasza echterion (#77425) üzenetére


echterion
nagyúr

Mondjuk jobban megnézve most pont annyi, mint az equipment nélkül. Így inkább csak madárfogó...

**********

(#77428) Angel1981 válasza jano_77 (#77400) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem tudom, mennyi fér bele a költségvetésbe, de EZ egy jó kredit csomag, kb. 700 ezüstöt kapsz 1 aranyért.

(#77429) h1mpi válasza Diarmand (#77364) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért erre azt írni, hogy nem ütköztél ellenállásba már már nagyképű :D Mintaszerű med játék volt :K GRAT!
Mindig alapból goldal mész?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#77430) Warton válasza echterion (#77427) üzenetére


Warton
őstag

A mai adventi "csomag" nagy parasztvakítás. A Rammerre valót valahogy csak összeszedegeti az ember. És a SU100Y is biztos egyszer le lesz árazva 30%-kal. Na akkor kell rárepülni, nem teljes áron bedőlve a 24% off , meg a rammer bonus szövegnek.

Amúgy tegnap este csak megvettem a féléves prémidőt. :B

(#77431) dfsz34 válasza echterion (#77425) üzenetére


dfsz34
őstag

Talán karácsony környékén lesz megint nagy prém tank leárazás, de a WG meghekkelte a kiszivárogtatási "rendszer"-t (plusz szerintem elkapták a kiszivárogtatót is, pl úgy, hogy hogy a gyanús embereknek mind más infót csöpögtettek és hopp melyiket olvassák az FTR-n :)) ) úgyhogy nem igazán tudni mi lesz csak körülbelül. Eddig mindig voltak komoly akciók év végén, szerintem most is lesznek.

(#77430) Warton Parasztvakítás valóban, de aki mondjuk ajándéknak szánja valaki másnak és nem aktív játékos, ilyen módon meg tudja venni (bár most nem is tudom, de talán aranyért csak saját magadnak vehetsz tankot, szóval ha ajándéknak szánod, talán ez az egyetlen lehetőség).

Annyiban jobb egy kicsit, hogy ez már egy kelet-közép eurázsiaiópai pénztárcának is tolerálható összeg szemben a korábbi akciókkal, ahol csak úgy röpködtek a 40-50-100 eur "ajánlatok".

Ha magadnak veszed, akkor valóban az in-game gold a legjobb megoldás, megvárva gondosan a 30% leárazást, ami valamikor biztosan lesz.

[ Szerkesztve ]

(#77432) Kalos7


Kalos7
tag

A replays fájlban levő visszajátszásomat miért nem tudom vissza nézni?
Kilépek a játékból és elindítom az utsó csatát, de a csata betöltésénél kifagy és nem csinál semmit?

(#77433) Warton válasza dfsz34 (#77431) üzenetére


Warton
őstag

Goldot is lehet ajándékozni és az még praktikusabb is, mert az ajándékozott arra használja, amire szeretné, szóval nem ez az egyetlen esély.

Tény, hogy pénztárca-kímélőbb ajánlat, de ettől még nem lesz jó.

(#77434) dfsz34 válasza Warton (#77433) üzenetére


dfsz34
őstag

Az igaz, csak ugye, ha valaki szeretne egy prém tankot és van aki ajándékba adná neki most, akkor ez még mindig egy ésszerű ajánlat.

Az a gond, hogy itt sokan nem gondolnak bele, hogy ez ajándéknak mehet, szerintem úgy is veszik ezek nagy részét.

Magának szerintem kevesen vennék meg, ajándéknak már inkább el lehet sütni a dolgot. Ettől független egyetértek, aranyat jobban megéri, főleg mikor van ákciója, csak kérdés, hogy az illető ki tudja-e várni utána, amíg akciós lesz a prémtank is?

[ Szerkesztve ]

(#77435) KisApám válasza #40993792 (#77315) üzenetére


KisApám
addikt

Máááááár megint egy elcseszett WG "király akció" mára... :((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#77437) szbalogh válasza Warton (#77433) üzenetére


szbalogh
őstag

A Chi-Nu Kai-t sógoromtól kaptam, akkor amikor még nem lehetett venni a játékban. Persze nagyon örültem neki amikor megláttam a garázsban :D Nem is nagyon érdekelt, hogy egy hónapra rá 50 %-os akcióban volt.

Nick: HE_Storm

(#77438) KisApám válasza #40993792 (#77436) üzenetére


KisApám
addikt

Bocsi, csak úgy általánosságban.
Nem neked ment, csak felment az agyvizem ezen az újbóli csudijó "akción".

Az újbóli hatalmas nagy akció (mint pl. kb. a Type 3 Chi-Nu Kai esetében is) - ugyan annyiba kerül a tank, mint amúgy is, de adnak hozzá egy kb. 20 meccs alatt kihozható felszerelést, illetve egy ingyen garázshelyet.

Azaz lehet spórolni kb. 300 Ft-ot illetve kb. 2 órányi játékot (de ebben az esetben itt nincs legénységfejlődés) - BRUTÁLIS AKCIÓ... :(

(OK, legalább örüljünk neki, hogy van valami.)

Amikor pl. 50%-os áron voltak kaphatók TIER V-ig a prémtankok - AZ akció volt. :K

Szóval: SerB nehogy nyomorogjon ám :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#77440) Angel1981 válasza lacibacsi (#77423) üzenetére


Angel1981
veterán

Én személy szerint arra a listára már nem adnék semmit - [link].
Igen, valószínűleg komoly akciók / jutalmak / leárazások lesznek, de nem így, úgyhogy várjunk, mielőtt sebészeti pontossággal megterveznénk az ünnepi játékunkat. :)

(#77441) dfsz34 válasza KisApám (#77438) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezek ajándék tankok és csomagok leginkább. Nem muszáj magadnak megvenni, ahogy írták, vegyél aranyat és várd ki az akciót, amikor olcsóbb lesz a tank.

Tudod!? Karácsonykor ajándékozni szokás, ez is lehet egy formája...

(#77442) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sok helyen olvasom a tank adás-vételt. Ez hogyan működik? Csak acc-cal (de szép magyar szó :B ) tudom eladni, vagyis a felhasználói fiókom és jelszavam átengedem másnak (minden egyéb tartozékával együtt), vagy van arra is lehetőségem, hogy adott tankot a garázsomból egy másik felhasználó garázsába átvigyek?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77443) h1mpi


h1mpi
nagyúr

remélem nerfelik ez a VK B-t. Azért vicc, hogy nem lehet átlőni szemből....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#77445) emre


emre
veterán

Dapra-nak valaki említse meg a HSC-nél, hogy ha nem lövetem szarrá magam pta-ban attól még nem vagyok teljesen hülye. :D De azért jól elszórakoztatott.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77446) echterion válasza Warton (#77430) üzenetére


echterion
nagyúr

Jaja, pedig örültem, hogy olcsón szerzek majd egy farmtankot a kis acc-omra, aztán ha végeztem vele, odaadom vkinek. De ez így nulla nekem, nem hiszem, hogy a németek mást kapnának majd. Marad a goldos akcióra várás.

**********

(#77447) szbalogh válasza echterion (#77446) üzenetére


szbalogh
őstag

Ki kell húzni a prém Stug-ot a kis accountra :) Jól jönne, a WT ágat csinálom.

Nick: HE_Storm

(#77448) edari válasza h1mpi (#77443) üzenetére


edari
őstag

Még a t30 se tudja. Sehol. Még a hasát se.

[ Szerkesztve ]

(#77449) h1mpi válasza edari (#77448) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T29-el HE-vel szedtem le 900-at belőle :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#77450) edari válasza h1mpi (#77449) üzenetére


edari
őstag

Mennyit lőttél bele? :D
Eddig ap-vel lőttem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.