Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77901) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nincs tier 4-ben Pool medál, de kár. Azért ez egy OP meccs volt a kis Ke-Hóban, érdemes lehet megnézni. Nagyon jól sikerült koordinálni a szakasz munkáját, öröm volt játszani. :)
[link]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77902) xAttilax válasza rlazol (#77887) üzenetére


xAttilax
senior tag

minden tisztelet a tied! :R :R

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#77903) fsb1000 válasza rlazol (#77887) üzenetére


fsb1000
nagyúr

GRATULÁLOK!

Kiváló munka.

(#77904) PR0JECTNR56 válasza rlazol (#77887) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Végigolvastam, kifogástalan munka, nagyon jól átgondolt koncepció. :R

(#77905) Zolee_70 válasza rlazol (#77887) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Minden elismerésem, kitűnő javaslat. Mindenképp küld el a WG-nek.

Amit talán javasolhatok, hogy legyen egy rövid (fél, max 1 oldal) vezetői összefoglaló (Executive summary), ami kiemeli a lényeget. Sajnos max 1 oldal mennyiség az, amit egy átlag vezető el tud, el akar olvasni, megérteni. A több oldalas anyagok már szakértői szint.

A WOT hivatalos fórumban van egy hely az ötleteknek, Players suggestions, szerintem ide kéne berakni, és a linket teríteni lehetőleg minél több magyar klán, fórum és játékos között, annak érdekében, hogy látszódjon a támogatottság.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77906) dfsz34 válasza rlazol (#77887) üzenetére


dfsz34
őstag

Budapest jó lenne, de mintha a WG azt mondta volna, hogy túl nagy a vinnyogás a sok városi pálya miatt (mert előtte meg a sok nyílt pálya miatt sírtak, szóval a vinnyogás sem konzekvens :) ). Mondjuk Sztálingrádot mindenképpen berakták volna, ami érthető, a legnagyobb csata helyszíne. A Budapesti is nagyon komoly ütközet volt, szóval lenne értelme berakni, csak tényleg nem tudom, hogy akarnak-e full városi pályát, mert már így is köpik az epét rájuk a fórumokban.

Lehet, hogy érdemes lenne alternatívákat kidolgozni, esetleg valamelyik külső kerület, Budai kitörési kísérlet helye, vagy dél-pest, ahol bejöttek a szovjetek, csak hogy kevert pálya legyen.

A másik lehetőség a Balaton felvidék, ahol szintén nagy harcok voltak és a WG kínjában Erlenberg-t tette be, amikor még voltak történelmi csaták. Vagy még esetleg a kárpátok, jó kis hegyes pálya, abból alig van a játékban.

Jó lenne valami magyar helyszín valóban, elég komoly csaták folytak, megérdemelne egy helyszínt.

Küld el FTR-nek első körben, hogy ő mit szól hozzá: fortherecordwot@gmail.com

Jól összeszedett anyag, lehet, hogy meg is jelenteti, az már egy jó lépcsőfok, illetve ő tud segíteni, hogy hova és kinek érdemes elküldeni.

Más. Még pár k xp és befejeztem a cent 7/1-t. Tényleg jó tank, de ami borzalom mennyiségű agyhalottat kaptam mellé sorozatban, az leírhatatlan. A nagy ágyúra 35% WR-el fordultam, bár tény, hogy hiába ordított arany lőszer után a kis ágyú, kellett a kredit másra, nem használtam. A tornya is csalódás volt nekem, bár már a centinél is. Nagyon messze van ez használhatóságban az amcsi tornyoktól, annyira gyakran belövik. Egy dolgot lehet tenni, mozgatni finoman, tekerni kicsit és nem hagyni teljesen becélozni az ellenfelet, igen ám, de a cent 7/1 ágyúja igényli a becélzást, úgyhogy innentől sokat nem lehet tenni. Arty tűzre nagyon érzékeny, modul szintén stb stb

Erről beszélek: 2 ászos kör (bukott csaták természetesen) mellett is 40% WR a tegnapi termés.
Tank Wins Átl.Sebzés WN8
Centurion 7/1 2/5 3 830 4 886 (100)

Nekem ez egy mumus tank, hiába nincs úgy a tankkal magával probléma, de nyerni nem bírok vele. Nekem csalódás volt. Ez az ágyú, az L7A1 a Leopard Proto-n sokkal jobban muzsikált, hiába gyengébb a pontossága és a célzás ideje papíron egy kicsit, a leo pta egy fantasztikusan jól használható tank (ha nem lenne a leo1, meg is tartottam volna, de így megveszem majd a leo1-t), a cent 7/1 meg szódával elmenne, de engem valamiért kinézett magának az MM és nem hagyott nyerni, így rossz emlékekkel hagyom hátra ezt a tankot, sajnos.

(#77907) Valentin90 válasza rlazol (#77887) üzenetére


Valentin90
tag

Nagyon szép munka, gratulálok! :R
Ezt mindenképpen továbbítsd nekik!

(#77908) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Húúú emberek. Kipróbáltam az E5 öt.. Ez valami fantasztikusan jó tank.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#77909) myckey válasza rlazol (#77887) üzenetére


myckey
veterán

na ez tutkeráj :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#77910) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai kalendáros ajándék a KV-220!

Érdemes lehet megvenni? Csatákban úgy vettem észre, hogy nem nagyon tudják legtöbbször az ellenfelek, hogyan, hol is kell belőni!?Éppen ezért eléggé romboló típus vagyis csak megy előre az ember és sorozza az enemyt! Jól vettem észre? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77911) myckey válasza myckey (#77909) üzenetére


myckey
veterán

a tornyát lazán át lehet lőni, a teste az már kemény dió
lowok között el lehet vele ökörködni.
tömni szokták gód skuloval

magamnak címezve :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#77912) Pete55555 válasza jano_77 (#77910) üzenetére


Pete55555
addikt

Na ez is ilyen "örülj, hogy fizethetsz nekünk" pakk...
T5-ös prémtank ~ 2500 Ft-ért... +arany, meg garázshely, de még akció sincs semmire benne. Amúgy érdekelne a tank, de ennyiért :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#77913) mark! válasza rlazol (#77887) üzenetére


mark!
őstag

Ejjha :D Jól meg van fogalmazva, de az a baj, hogy ha csak 1 ember küld be ilyet, nem annyira fogja őket érdekelni. Supportot bombázni kéne ilyenekkel :DD

>

(#77914) Drenadar válasza jano_77 (#77910) üzenetére


Drenadar
veterán

Volt idő mikor olcsóbban is meg lehetett ezt venni, akkor megvettem.

KV-220 nagyon feelinges. Stock KV1 torony+ kicsi ágyú, mégis lehet vele jól sebezni, mindenkit, kívéve ha szembe jön egy másik KV-220, nah akkor cseszhetjük. (Elő szokott ez fordulni).

Én meglepődtem, hogy egyáltalán nem egy lassú dög (mint amit várna tőle az ember) élvezetes játszani vele, sokan még a seggét sem képesek belőni, csak pattogni róla... Viszont a nagy gépek belövik általában, churchill + KV1 plusz a pontosabb ágyúk, akik tudják, hogy a tornyát kell lőni, azok is kicsinálják... (ha esélyt adsz nekik).

Ritka tank, van fun szektora is, ha kell neked a Gold amit benne adnak, akkor érdemes megvenni.

(#77911) myckey: Én nagyon nagyon ritkán lövök vele golddal... :)

[ Szerkesztve ]

(#77915) rlazol válasza Zolee_70 (#77905) üzenetére


rlazol
addikt

Zolee_70-kiváló ötlet, köszönöm, csinálom. Magyar klánokat hogy lehet elérni? Zwack - Bingisz, Ph - Djuree, ez oké, és a többit?

dfsz - köszönöm! jogos, akár Debrecen környéke is lehetne, csak sajnos én ezeket nem ismerem annyira, h egy jellegzetes tájat ki tudja venni belőle, ahol még csata is volt.
FTR kicsoda?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77916) PR0JECTNR56 válasza rlazol (#77915) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

For The Record. A legnagyobb WoT-al foglalkozó információs portál, a még el nem készült járműágak és pályákra tett kísérletek és kezdeményezéseket is itt érdemes prezentálni, mert nemzetközileg is képes nagyon sok emberhez eljutni.
A te általad tett kísérlet mindenképpen érdemes erre véleményem szerint.

(#77917) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Srácok! Volna egy szakmai kérdésem.
Sacret Walley pályán (rettenetesen utálom) csata módban mi a helyes taktika ha a bal alsó résszről indulsz? Úgy veszem észre szinte mindig könnyedén az északi csapat győz.
Esetleg nagy kerülővel a főerővel, hátba őket? Általában az északiak gyorsan felmennek a pálya déli szélén lévő hegyre és onnan gyakorlatilag az egészpályát tűz alatt tartják. És mindig ők érnek oda hamarabb.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#77918) mark! válasza mefistofeles (#77917) üzenetére


mark!
őstag

A hátbatámadás mindig jó, de azt a pályát szerintem mindenki utálja... ha oda rak be, ki is lépek.

[ Szerkesztve ]

>

(#77919) myckey válasza Drenadar (#77914) üzenetére


myckey
veterán

az frankó, de sokan nem így cselekednek ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#77920) rlazol válasza PR0JECTNR56 (#77916) üzenetére


rlazol
addikt

értettem, köszönöm, megy neki.
akkor a fórumot egyelőre kihagyjam, majd az ő reakciójuk alapján?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77921) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Néztétek mér a Wot toborzó oldalát? [link]
Szépen megcsinálták. De nekem újdonság, hogy tier korlátos az XP gyűjtés.
.
Nálam még van 3 hely.
Olyan játékosnak küldenék meghívót aki t10-ig végig vinne egy ágat.
Adnék invite kódot és aki elsőként eléri a t10-et annak Wot ajándékot (2500 gold).

(#77922) sith7


sith7
nagyúr

(#77923) dfsz34 válasza rlazol (#77920) üzenetére


dfsz34
őstag

Kérjél tanácsot tőle.Írd le neki, hogy kidolgoztál egy lehetséges Budapest helyszínt, ami a magyarok mellett másokat is érdekelhet, mert hatalmas csata volt itt, történelmileg is ideillik.

Valószínűleg Silentstalker fog válaszolni. Jó fej szerintem segítőkész és angol meg orosz perfekt. Ő el tudja mondani neked, hogyan érdemes a WG felé jelezni az ilyen tartalmakat, meg szerintem amilyen részletes anyag, lehet, hogy meg is jelenteti az oldalán, ami mindenképpen nagy segítség lenne. A WG csapat folyamatosan olvassa az FTR oldalt.

(#77924) 04ahgy válasza fsb1000 (#77921) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mi az, hogy tier korlátos? Ilyet nem látok... Vagylagos...

Vagy 1M XP kumulatívan, vagy kifejlesztett és megvett tier10 tank.

A maximum tierrel téged informál, hol tart a meghívott.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77925) fsb1000 válasza 04ahgy (#77924) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igazad van, ezt benéztem:
"Maximum vehicle tier of new players", azt hittem az XP-sekre vonatkozik.
De inkább rt10 grindelők mutatója,

(#77926) rlazol válasza dfsz34 (#77923) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm, értem. Elküldtem neki az egész anyagot. :B
Ha kapok választ, közzéteszem.

Még egyszer köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat és a tanácsokat. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77927) rlazol


rlazol
addikt

Silentstalker válaszolt.
aszondja, továbbítja Storm-nak, amint lesz rá lehetősége.

tekintve, h 5 perccel a küldés után írta, nem hiszem, h elolvasta, de annyi baj legyen. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77928) Bad Pritt válasza rlazol (#77927) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem kapnak rengeteg ilyen ötletet pályákról, tankokról, vagy már meglévő pályák és tankok balanszolásáról, úgyhogy lehet ez a standard eljárás már.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77929) rlazol válasza Bad Pritt (#77928) üzenetére


rlazol
addikt

:K valószínűleg. Azért dolgoztam ki ennyire, h talán ezzel kilóg a többi közül. Abban reménykedem, hogy a többség az csak egy "hey, I got an idea, why dont you make a map around XXX? I think that would be awesome." - vagy alig több annál.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77930) Stunts666 válasza fsb1000 (#77921) üzenetére


Stunts666
őstag

Amugy ki kap tankot, ha a t10ig megy a meghivott? Csak a meghivo?

(#77931) fsb1000 válasza Stunts666 (#77930) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, csak a meghívó kap egy t8-as amcsi prém TD-t.
.
Nem olyan vidám dolog egy ágat 0-ról húzni. Akkor sem ha az invite kódból tellik 1 db t5 prémtankra (akciósan), legénységi zűrök, frelszerelés hiánya, stb. Elszoktam már a puritán játékmodtól.
Eddig 1 db ventit tudtam venni. És az M6 sem úgy megy mint a rendes accomon....
.
Csak a parancsnokot viszem 100%-osan goldért tankról tankra,

(#77932) Bingisz válasza fsb1000 (#77931) üzenetére


Bingisz
addikt

Med, nem TD.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#77933) fsb1000 válasza Bingisz (#77932) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs.. az a "T95" mindig tévútra viszi az írásom.

(#77934) Zolee_70 válasza rlazol (#77915) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Wotinfo szerintem a leglátogatottabb magyar oldal, ott mindenki megfordul, oda mehetne a leírás, javaslat, link. Arra kéne vigyázni, hogy lehetőleg a WOT hivatalos fórumon menjen a diskurzus, mert úgy nagyobbat ütne.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77935) rlazol válasza Zolee_70 (#77934) üzenetére


rlazol
addikt

most elküldtem FTR-nek, silentstalker elvileg továbbítja storm-nak.
ezzel együtt csináljak neki fórumtémát?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77936) Zolee_70 válasza rlazol (#77935) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Persze, miért ne...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#77937) #95904256


#95904256
törölt tag

LOL... pocsék csatában javítottam a Cruiserem sebzésrekordján... :)

(#77938) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Ha valakinek nincs meg az IS-8-ra az ász akkor most könnyedén behúzhatja :) Nagyon olcsón adják

(#77939) rlazol válasza Zolee_70 (#77936) üzenetére


rlazol
addikt

közben silentstalker még ennyit írt:
"It's certainly well developed, I can appreciate that."

tehát elolvasta... :C

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#77940) Simi37


Simi37
őstag

RHMre 2. Skillnek mit? :F
1Álca itt már adott
2Pillanatkép
3Kuplungégető
4és Javítás ra (ide nincs jobb ötletem)
gondoltam

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#77941) jr1994 válasza rlazol (#77939) üzenetére


jr1994
addikt

Rlazol: :C

És íme, egy SP ász 5 perc alatt. Otthon játszottuk az öcsémmel, és pont ezért hoztam létre az új accot. Én laptopról játszottam, azért a kevés fps. Mikor beyolozott az E75 azt hittem végem :))

Replay: [link]

Egy kis ízelítő:

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#77942) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Lassan 20ezer csatám van és már jó ideje úgy gondoltam, hogy számomra a mozgékony, jó ágyúsüllyedésű, magas roffal és erős toronnyal rendelkező tankok állnak jól, mint az amcsi med vonal (kivéve T20), vagy a britek T7-9 között, esetleg néhány német tank. Viszont az a tény, hogy az IS-sel lett meg elsőnek a három kiválóság jele, egészen elbizonytalanított, mert gyakorlatilag ez a tank mindenben más, mint amit én eddig szerettem ebben a játékban. Kíváncsi leszek az IS-3-ra, ha az is bejön, akkor lehet végig megyek ezen a vonalon is. Viszont IS-4 mindenképpen kell, iszonyatosan tetszik az a tank. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77944) Dreadloord válasza Bad Pritt (#77942) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nekem van is-4 nagyon jó tank, de sajna lassú, készülj fel, hogy lesz olyan csata ahol azért nem lősz meg 1000-ret sem, mert a lilák medekkel ledarálják a meccset 5 perc alatt, te meg nem érsz oda sehova:) Viszont van, mikor 6k sebzés befigyel, mert 8-asok nem lövik be kb. sehogy, csak pattognak le:) Első 10-esem volt, csak mostanában elővettem, hogy 2000 fölé vigyem az átlagsebzést vele:)

(#77945) Dr_Syrex válasza Bad Pritt (#77942) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Elismerésem az IS 3 "csillagához". Anno én is megszerettem a végére (no nem annyira, hogy meg is tartsam). A jobb játékosok képesek eredményesen használni, de a többség, akikkel összefutok csatában, nem nagyon villog vele.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#77946) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Bye bye E25 :DD :DD :DD

(#77947) Valentin90 válasza adamgreen (#77946) üzenetére


Valentin90
tag

Ha nerfet is kap az E25 akkor kérem vissza a pénzem. Még szerencse, hogy ilyenkor visszakaphatod az aranyadat. :P

(#77948) adamgreen válasza Valentin90 (#77947) üzenetére


adamgreen
senior tag

Figyeld meg a sok birka most majd rohan megvenni .

WG gerilla marketing ON :C

(#77949) sith7 válasza adamgreen (#77948) üzenetére


sith7
nagyúr

Abban biztos lehetsz ... ha van a WG - nél - egyszerű példa - 30 játékprogramozó, akkor van mellette 10 pszichológus is, aki az emberi természetet vizsgálja

(#77950) galervin93 válasza rlazol (#77887) üzenetére


galervin93
őstag

Hű, hát ez nagyszerű munka! Nagyon jó, gratula! Reméljük lesz foganatja!
(Nekem egy olyan piti megjegyzésem lenne, hogy remélhetőleg nem köt majd bele senki a képek eredetébe [hivatkozás], manapság elég divatos dolog.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.