Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#77251) H@lede válasza Kolondrum (#77250) üzenetére


H@lede
tag

Én így elsőre a VGA-t mondanám, vagy nincs 1 monitor a közelben? :)) :))

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#77252) szbalogh válasza jano_77 (#77234) üzenetére


szbalogh
őstag

Szia! Az account amit a T95E2 miatt csináltam igen szerencsés fajta. Általában fél kézzel játszom , mert a gyerek a kezemben van és így is 65% a wr-em. Ha gondolod szívesen elodaadom, kapsz majd mellé egy wt e-100-at is. Az ellenszolgáltatást pm-ben megbeszéljük :)

Nick: HE_Storm

(#77253) szbalogh


szbalogh
őstag

Az egyéni küldetésekkel kapcsolatban kérdezem, hogy ha sikerül egy 15-ös szintű küldetést már az elején megcsinálnom, azzal az előtte levő 14-et is teljesítem, vagy csak egyesével lehet lépkedni?

Nick: HE_Storm

(#77254) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

A napi küldetéssel kapcsolatban szeretnék kérdezni.

Azt mondja a leírásban, hogy győztes csatát kell vívni, Xp alapján meg kell lenni az első tíz átlagának.

Jól értem, hogy csak annyi a feltétel? Mert tegnap agyba-főbe nyomtam, csatánként 2-3 kilövésem és egy csomó sebzésem volt, mégis (kb. 30 győztes csata után) csak 1 teljesítésig jutottam az ötből...

Vagy valamit nagyon benézek?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77255) fradi81 válasza lacibacsi (#77254) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Jól érted ennyi a feltétel. A csata végi összesítőben meg tudod nézni hanyadik helyen végeztél, xp szerint(csillag) legyen rendezve.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#77256) Pete55555 válasza lacibacsi (#77254) üzenetére


Pete55555
addikt

Azt mondja a leírásban, hogy győztes csatát kell vívni, Xp alapján meg kell lenni az első tíz átlagának.

Az áthúzott részt nem értem. milyen áltag ? (Gondolom magyar a kliens, fasza fordítással...) Csak az első 10-ben kell lenni XP-ben.
Nyilván hiába a 10 nyert csata, ha csak egy csatában voltál benne az első 10-ben.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#77257) Simi37 válasza lacibacsi (#77254) üzenetére


Simi37
őstag

Hányas tankokkal toltad? Csak Tier5től számítja tehát t4et már nem. Ha tegnap 30ből 25-29 kört alacsony tierben nyomtál, akkor hiába.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#77258) lacibacsi válasza fradi81 (#77255) üzenetére


lacibacsi
addikt

És létezik az, hogy 3 telitalálattal nem vagyok benne az első tízben? Érdekes. Nem ismerem még eléggé a játékot, de vannak ilyen furcsaságok. Pl. 1 sebzéssel is kaptam már több XP-t a csata végén, mintha végig aprítottam volna az ellent... Egyelőre nem értem, de majd megszokom...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77259) lacibacsi válasza Simi37 (#77257) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tier4... Páncélvadász... :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77260) Simi37 válasza lacibacsi (#77258) üzenetére


Simi37
őstag

Milyen tankkal?pl ha 3 lövés az 300 sebzes pl t5ben akkor az edeskeves ok lattam t4

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#77261) lacibacsi válasza Pete55555 (#77256) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hülyeséget írtam...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#77262) fradi81 válasza lacibacsi (#77258) üzenetére


fradi81
veterán

A sebzés a lényeg minél több legyen, a magasabb szintű tank sebzése többet ér mint egy alacsonyabb szintűé.

moto g72, Ninebot d28e

(#77263) Pete55555 válasza fradi81 (#77262) üzenetére


Pete55555
addikt

Tier4... Páncélvadász

Meg csak tier 5-től számolja a játék, tehát...

...Szeretem leracsniztatni...

(#77264) Warton válasza lacibacsi (#77259) üzenetére


Warton
őstag

Itt lesz a baj. Nagyobb tankkal kellett volna.

Más: Tegnap bevásároltam a nagy akciók miatt. Vette egy AMX M4 mle 45-öst, meg a hírhedt T-29-est. Mindkettő majdnem stock.

AMX: F3-mal nyomom eddig alapvetően tetszett, bár ezzel a tankkal nem hiszem, hogy képes leszek óriási köröket menni és csatákat egyedül lehozni. A páncélja mintha nem is lenne, nem is értem, hogy ez miért nehéz tanknak számít. :F Ha meg lesz az AMX 50/100 tuti el fogom adni.

T-29: ez aztán tényleg eléggé bolondbiztos tank, bár a stock torony nem annyira kemény, de azért ez is bőven okozott meglepetéseket az embereknek. Az M3 90 mm-es löveg sem egy nagy szám, mégis valahogy a gyenge pen ellenére sikerült jópár csatában elég sebzést összelődözni vele. Nem annyira érdekel az amcsi nehéz ág, úgyhogy valszeg ez lesz az utolsó az ágban amit megveszek, igazából ezt se nagyon akartam megvenni, dehát azért ez eléggé ikonikus tank, a T7 egyik legjobbja.

(#77265) jozefgucci1 válasza Warton (#77264) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az 50100 nagyon jó kis tank lesz azt várom , hogy legyen akció és akkor visszaveszem nagyon szerettem . Az 50 120 valahogy annyira nem fekszik , bár így 100 csata felett már tudok értelmes köröket menni és a sebzésem is elfogadható ,de nem az igazi. Az 50B-t várom , hogy az milyen lesz .

A T29 ágat szerintem vidd végig mert a T32-is nagyon jó és a vége a T110E5 is ott van a szeren . Pattogós gyorsan tölt és pontos , szeretem . Ha amcsi havy akkor ott a T57 az is használható. Nekem a nerf után lett meg ,de szeretek vele menni !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#77266) Dr_Syrex válasza Bingisz (#77241) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ezért is jobb ugye a 6 fokozatú wn8 skála. Jobban is mutatja az erőviszonyokat. Az 1800-as határ egy fokkal ésszerűbb lett volna, ha annyira változtatni akartak, de ez az 1600 tényleg vicc kategória.
Nem sajnálom én senkitől, hogy "kék-lila" legyen, de ez max önámításnak jó.
Btw most gondoltam csak bele, hogy akik nem a régi hatos skálát használják, azok pl. engem is kéknek látnak, pedig sajnos nem az a helyzet :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#77267) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a mai adventi ajánlat 180 nap prémium 12000-ért.
Még jó hogy 1 hete vettem 8ezerpárszázért 90 napot :W
Sejtettem hogy lesz ez is akciósan, csak már rettentően frusztrált, hogy T9-T10-ben egyszerűen alig tudok profitot termelni. Ha nyerek még csak csak (bár ilyen BC félékkel még úgy sem biztos), de jobbára mínuszban voltam .Pedig nem vagyok az az aranyköpködő (még az E100-zal se nagyon). Én meg kis tier-ben nem szeretek bohóckodni. T8 az alja nálam, azalatt csak majomkodás.
Bizsereg a tenyerem, hogy ennyiért be kellene húzni, mert év közben ilyen akció nem hiszem hogy lesz. Csak félek ,hogy megint az lesz, hogy csak "kényszerből " játszok, hogy ne vesszen kárba a prémium nap. Pedig játszani nagyon nincs hangulatom.
Na még holnap délelőttig megálmodom.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77268) Djuree válasza Dr_Syrex (#77266) üzenetére


Djuree
félisten

1600-tól sztem már lehet kék, az már azért elég jó játékos. nálam így van és 2000-től van lila. én 1500-as vagyok, de így is a legtöbb csatában benne vagyok ezzel a top3-ban. 1200 alatt van sárga nálam beállítva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77269) bluyoo válasza mcwolf79 (#77267) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Csak félek ,hogy megint az lesz, hogy csak "kényszerből " játszok, hogy ne vesszen kárba a prémium nap.
Párszor már eszembe jutott miért nem játékidőre lehet a prémiumot vásárolni. Szerintem sokkal ésszerűbb/korrektebb lenne.

Bazinga!

(#77270) Djuree válasza mcwolf79 (#77267) üzenetére


Djuree
félisten

[link]
ez sztem jobban megéri. én sosem veszek csak prem időt, mert ha nem tudok játszani az ugrik, így meg van mellé arany is, ha nem kell éppen nem veszek prem időt belőle. ez is ugyanúgy megéri sztem.
szokott lenni offer of the month 3500 gold meg 30 nap prem, na azt veszek mindig, az éri meg a legjobban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77271) fsb1000 válasza Djuree (#77270) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, de azt kivették (3500g+30n), pedig tényleg a legjobb.
Ez a 12000 FT-os adventi akció elég harmatos, mert amúgy 14K lenne a 180 nap.
Egyszer vettem 50 (60?)%-osban 1 évet. Na azóta se volt ilyen mértékű leárazás.
Azt tippelem pár évig nem is lesz, majd csak a hanyatló korszakban.

(#77272) mcwolf79 válasza bluyoo (#77269) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerb nyilatkozta a prémium "szüneteltetéséről" is, hogy az nem tenne jót a bevételeiknek.
Szal ez csak álom marad.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77273) zozyk válasza Djuree (#77268) üzenetére


zozyk
addikt

Én a WoTstats skálát használom,picit kevesebb színnel... :)
(Nincs fekete,egyféle zöld/lila)

Ilyen elosztásban:
"wn8": [
{ "value": 600, "color": ${"def.colorRating.very_bad"} }, // 0 - 599 - very bad (20% of players)
{ "value": 900, "color": ${"def.colorRating.bad"} }, // 600 - 899 - bad (better then 20% of players)
{ "value": 1250, "color": ${"def.colorRating.normal"} }, // 900 - 1249 - normal (better then 60% of players)
{ "value": 1900, "color": ${"def.colorRating.good"} }, // 1250 - 1899 - good (better then 90% of players)
{ "value": 2350, "color": ${"def.colorRating.very_good"} }, // 1900 - 2349 - very good (better then 99% of players)
{ "value": 9999, "color": ${"def.colorRating.unique"} } // 2350 - * - unique (better then 99.9% of players)

[ Szerkesztve ]

(#77274) fsb1000 válasza zozyk (#77273) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Korrekt az a besorolás, de a többség azt látja amit az XVM-el telepít.

(#77275) bluyoo válasza mcwolf79 (#77272) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Pedig úgy máris vásárolnék ....
Így meg max. egy-két nap, azt is "ajándék" aranyért.
Nézegetem az akciókat, de nem láttam idáig, pl. csak aranyat olcsóbban.

Bazinga!

(#77276) LZs?! válasza bluyoo (#77269) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@bluyoo

A 'For the Record' blogon van fejlesztői állásfoglalás ezzel kapcsolatban; link lent, ha gondolod rákereshetsz.

Röviden: nem éri meg a WG-nek, mivel így pl. 30 x 24 -> 720 óra prémium időt veszel, aminek csak a töredékét használod ki (normál esetben), és ha lejár a harminc nap, akkor - számukra - jobb esetben megújítod. Míg az általad felvázolt esetben hónapokig görgethetnéd (játszhatnád) ugyanazt a prémium mennyiséget.

Ergo: vagy átalány "olcsón" (szubjektív), vagy prompt counting "drágán". Ki lehet hozni, hogy mindkettő technikailag ugyanannyiba kerüljön neked, tehát WG ugyanannyit keressen, de a játékosok többsége csak annyit venne észre, hogy "nagyon megdrágult" és kevésbé költene rá; pedig fajlagosan ugyanannyi, de az agy másként működik, és igényli az olcsóság illúzióját...

Az esetleges "szüneteltetés" technikailag ugyanez.

FTR

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#77277) Warton válasza mcwolf79 (#77267) üzenetére


Warton
őstag

Kb. ez az első normális akció ebben a nagy adventi kavalkádban. Erőteljesen gondolkodom rajta.

(#77278) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha hátulról meglövöm pershingel közelről a T34-t zoom nélkül torony magasságban, akkor az AP lőszerrel, hogy sebzek 30 körül? :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77279) 04ahgy válasza h1mpi (#77278) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Replay?

Amúgy lehetséges, ha 30HP körül volt már csak neki. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#77280) h1mpi válasza 04ahgy (#77279) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem volt még neki, mert utána én lőttem ki. Mindjárt felteszem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77281) .OM.


.OM.
aktív tag

Ez a last chance megörjít. Kb minden esetben marad 10 hp-ja mindenkinek.
Teljesen elrontja a játékot, főleg, ha az ember nagy kaliberrel megy, ami lassan tölt.
300-as sebzéssel 10-re lövöm le a 220 HP-s lightot, aki utána 4* körbefut és megköpköd megymaggal. Örülök, ha a végén sikerül túlélnem a párbajt..

ex .Oldman.

(#77282) Angel1981 válasza jozefgucci1 (#77236) üzenetére


Angel1981
veterán

Rossz látni, hogy több XVM szerint 1600-tól kék az ember - én nem akarom, hogy annak lássanak! :(( Szerintem 2000-tól "megérdemelten" kék valaki!

(#77283) Warton válasza LZs?! (#77276) üzenetére


Warton
őstag

Azért lehetne kicsit enyhíteni ezen a szigoron. Prémium időszakonként egy alkalommal, goldért lehessen szüneteltetni, akár adott időintervallumban. Pl. mindenki megy nyaralni, vagy költözik vagy mittomén ahol pl. nem biztos, hogy tud/akar játszani. Fel is lehetne fogni a szolgáltatás minőségének javításának. Akkora veszteséget nem hiszem, hogy okozna és lenne egy pozitív üzenete és akár nagyobb bátorsággal vásárolnának az emberek hosszabb időre prémiumot. Nyilván a mindenféle kontroll nélküli szüneteltetéseknek nincsen realitása.

(#77284) h1mpi válasza h1mpi (#77280) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Visszanéztem. A rammolás szedett le neki 12-t a lövés lepattant. :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#77285) szbalogh válasza .OM. (#77281) üzenetére


szbalogh
őstag

Az még hagyján... de amikor az IS3 330-at sebez és ezen megy el egy cw.... na az már :W

Nick: HE_Storm

(#77286) fsb1000 válasza Warton (#77283) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez jó ötlet! Évente 1-2 alkalommal 10 goldért.

(#77287) fradi81 válasza Pete55555 (#73546) üzenetére


fradi81
veterán

Ez megoldódott?

moto g72, Ninebot d28e

(#77288) bluyoo válasza LZs?! (#77276) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát így meg nekem nem éri meg! Már hogy fizetek X napot, és annak a negyedét sem játszom le.
Bár az is igaz hogy a 68Ft / nap nem nevezhető soknak (180/360 nap fizetése esetén).
De aki nem akar, csak ideiglenesen prémium fiókot, az azért nem úszná meg ilyen olcsón.
Persze lehet egy év múlva mosolyogva fizetek majd .... :D

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#77289) Angel1981 válasza mcwolf79 (#77267) üzenetére


Angel1981
veterán

"Csak félek ,hogy megint az lesz, hogy csak "kényszerből " játszok, hogy ne vesszen kárba a prémium nap. Pedig játszani nagyon nincs hangulatom."

Ez a Concorde effektus nálam is ismerős! :D

(#77290) dfsz34 válasza bluyoo (#77288) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért valamit tud ez a játék, a "free to play" koncepció. Lehet ingyen játszani, de amikor sokan, akik lehet 5ft-ot nem fizettek még soha ki játékra (nem rád gondoltoam, csak erről jutott eszembe), mert ott van a torrent, azok is befizetnek ezt-azt, egy kis arany, egy jó prém tank stb.

Egy igazi látnok zseni volt, aki ezt kitalálta.

(#77291) jano_77 válasza Zolee_70 (#77248) üzenetére


jano_77
nagyúr

Persze ezt tökéletesen láttad, de ha nézted, én megindultam a bal oldalon, hogy majd a sarokba elsurranok és onnan lövöldözöm oldalba az enemy-t, de mikor megláttam, hogy mindenki STOP-ot nyomott a bázisunk közelében, akkor vissza tolattam, mert egyedül már sokkal korábban meghaltam volna. :U
Nem értettem pl, hogy a 2db IS7, hogy tudott úgy a bázisunkig eljutni, hogy szinte rájuk sem lőttek!? Konkrétan az egyik az bement a kempelők seggébe és nem hallt meg ez alatt! :(

(#77264) Warton: szerintem ne állj meg a T29-nél! Bánni fogod nagyon. Igaz a rögtön utána jövő T32, az nem nagy eresztés, de ami utána következik 2 tank - M103 és T110E5 - nagyon jók saját szinten! M103 még 10-esek között is megállja a helyét. Menj tovább szerintem! :K ;) (nálam M103 megmaradós lett)

(#77266) Dr_Syrex: igen, ez van esetemben is, mert ugye a kép alapján látható, hogy v.kék vagyok, de hát koránt sem! :N Tudna vki adni nekem egy régebbi skálát, értékekkel együtt!?

Tegnapi 2 ÁSZ-om.
1. T30-al elég izgalmasra sikeredett a csata, végére rendesen remegett a gyomrom, hogy ne toljam el....majdnem sikerült. :B (Radley-walters medál)

2. T1 HT: Top Gun-al ez nem volt akkora eresztés.

Adventi naptár akciók: én a mai napnak ajánlata miatt még jobban bízom abban, hogy lesz majd ezüst buff is akciósan!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#77292) fradi81


fradi81
veterán

Összetartó 0dmg magyarok, lent.

moto g72, Ninebot d28e

(#77293) myckey válasza Bingisz (#77241) üzenetére


myckey
veterán

nekem elég hárdkúr az xvm

kék asszem 2000 vagy 2100 tól van
lila meg 2500-600 talán (super epéniszről ne is beszéljünk mer azzal szökő évente találkozok az én rendszeremben)

zöld meg ilyen 1400 kb.

mindig röhögünk szakaszban, hogy hú mi csapat van az ellenfélnél....mondom hagyd már, dedó az exvíemed :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#77294) jozefgucci1 válasza fradi81 (#77292) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap mi is találkoztunk a Janoval ügyes" HHR-es T110E5-el . A foglaló tankba nem volt képes belelőni pedig ott volt a kör szélén , nem ő a 130 HP-s T62A-t lőtte volna inkább és addig kergette míg az az egy Centi egyedül befoglalt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#77295) LZs?! válasza bluyoo (#77288) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@bluyoo

Számodra nincs alternatíva, legfeljebb egy másik játék.

Számukra rendelkezésre áll még pár millió játékos; és amíg a lemorzsolódó ténylegesen fizetőket tudják "pótólni", még ha csak idényszerűen is, addig a modell - szerintem - csak PR okokból változhat.

Nevermind...

(#77296) bluyoo válasza dfsz34 (#77290) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az biztos hogy jó koncepció! :K
Nem is azt írtam hogy rossz lenne, csak annyit hogy ha nem napot árulnának hanem játékidőt, már most fizetnék a prémiumért. Megfogott a játék, nem potyára, ~2 hónapja rendszeresen játszom.
Valószínű, ha jobban megy majd a játék / IX, X -es tankokkal, már magam is fizető játékos leszek. Legalábbis időszakosan biztos.
Ez a prémium nap dolog is csak akkor szúrt szemet, amikor egy küldetésből kifolyólag kaptam ingyen, de talán 2-3 órát ha lejátszottam belőle. Engem ez kicsit irritált, még ha ingyen is volt. :DDD Az életemet meg biztos nem igazítom egy játékhoz.
Mondjuk érdekes, mert ha az ingyenesen játszók (mint én is) nem lennénk, már rég nem lenne ez a játék. Persze ha nem lennének a fizető játékosok, akkor valószínű ugyancsak nem lenne .... :)

(#77295) LZs?!
Hogy ne lenne! Egyszerűen játszok, és elfogadom, hogy nem lesz napokon belül komolyabb járművem.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#77297) mcwolf79 válasza bluyoo (#77296) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sajna T9-T10-ben egyszerűen rá vagy kényszerítve, hogy vegyél prémiumot, mert nagyon nehéz profitot termelni és fejlődni.
Vagy veszel 1-2 prém tankot, és farmolsz. De az meg uncsi egy idő után.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77298) bluyoo válasza mcwolf79 (#77297) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen, a topicot olvasva, ismerősökkel beszélve, ez valószínű! :K
Csak nekem jobb lenne, vagyis jobban tetszene, ha játékidő után fizethetnék.
Persze értem, hogy mit miért csinálnak, nem is hőzöngésnek szántam. :)
Szerencsére a farmolás most még nem unalmas, bár a (ugyancsak kapott) TOGII -n kívül nincs is prém tankom.
De 9M csak összelődöztem a Decemberi akciókra. :DDD

Bazinga!

(#77299) Warton válasza szbalogh (#77253) üzenetére


Warton
őstag

Ez egy nagyon jó kérdés. Meg azért nekem az sem tiszta, hogy ez az egész egyéni küldetés hogy néz ki. Elolvastam, hogy miket kell teljesíteni, pl.: legyek győztes csatában a legjobb 1/3/5/10 között. A nyerhető tank alapján. Tehát ha az első csatában első vagyok, akkor tkp. mindanégy (Stug,T55A, OBJ, T28) tankra teljesítettnek minősül az adott küldetés? :F Vagy előbb ki kell választani, hogy melyik tankot akarom megcsinálni, vagy előbb csak a 10-es teljesítődik és a többit ezután lehet csak teljesíteni? :F :F

Amúgy ezek a nyerhető tankok engem nem nagyon hoztak lázba. Prém német td-m már kettő is van. Az amcsi td vonal abszolút nem érdekel. Még egy T54 klón sem annyira, ráadásul már német med prémiumom is van. De talán még ez az, ami egy picit megmozgatja a fantáziám, bár a követelményei elég nehezek. A szovjet nehéz tank meg aztán egyáltalán nem érdekel, ráadásul az olyan követelményeket igényel, amit szerintem én biztosan nem fogok tudni teljesíteni.

(#77300) Norbika88


Norbika88
senior tag

Üdv!
Wotinfo ról letöltöttem és felraktam a legújabb Jakttor módot és xvm-et a játékhoz.
Játékközben ha tabot nyomok nem frissíti le, nem látom kiket öltek meg és hogy ki mennyit lőtt ki.
Gondolom nem is így kellene kinézni, így össze csúszva.Természetesn nem csináltam backupot a res mod mappáról.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.