Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#73051) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Azt hittem, hogy 1390 base xp-re meglesz az ász :D Nem tudom hol lehet az ász szintje :D

Egyébként nagyon amatőr vagyok light tankok terén.Ha egy ráérő kolléga megnézné a replayt és megmondaná hogy mit csinálok jól vagy rosszul azt megköszönném :R .Egyik cimborám azt mondta hogy úgy megyek velük mint a medekkel :D

Replay

(#73052) szallasi007


szallasi007
őstag

Antonius és dfsz köszi

(#73053) scyllarus válasza LobiDrg (#73051) üzenetére


scyllarus
veterán

Most már úgy is kell a legtöbbel... A WG szokás szerint meglátta a problémát, és hozott egy rossz döntést ellene.
Nem játszott senki a lightokkal? Mert a tomatonak nem volt sikerélménye velük, a proknak meg csak szenvedés volt, mivel a tomatoknak hiába spotoltak + a wn8 sem díjazza a spotot, tehát sebezni kezdtek velük, ha kellett arannyal is.
WG megoldás? Buff a lightoknak, Új lightok, amik tudnak már sebezni is rendesen. Eredmény? Totál hasznavehetetlen heavyk, hiszen a kis lightok értő kezekben szétkapják őket, már olyan messziről, amennyire ők el sem látnak. Vagy közelről, sebesség + dpm párossal. A paradicsomokon persze nem segít,mert azok továbbra is rükvercet nyomnak, ha meglátnak egy +2-3 tieres heavyt....
Jó megoldás mi lett volna? Dupla, tripla xp és/vagy kredit a spotért és ezt reklámozni mindenhol (honlap, ingame, stb.) Csinálni egy hónapra akciót/eventet ezzel a kondícióval, akkor kiderült volna, életképes-e a koncepció.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#73054) Kean_Sorbo válasza LobiDrg (#73051) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kb. 1500-nál. [link]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#73055) Bingisz válasza scyllarus (#73053) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez a totál hasznavehetetlen heavyk dolog annyira vicces számomra miközben pl. az E100-al imádok játszani.
Nem a "hiperlightok" teszik tönkre a játékélményt, hanem a TD fapening.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#73056) scyllarus válasza Bingisz (#73055) üzenetére


scyllarus
veterán

OK, T9-10-ben igazad van, alatta gáz.
És én sehol sem írtam, hogy a hiperlightok teszik tönkre a játékélményt. Csak azt mondtam, hogy a WG szokás szerint rosszul reagált egy létező problémára. Nem ez volt a játék legnagyobb problémája, de probléma volt.

Angel1981: nekem is ki van kapcsolva évek óta. Az átlagos játékosállománynak a kétzászlós mód is meghaladja a felfogóképességét, ha megbonyolítják valamivel, akkor még idiótábban viselkedtek - ahogy leírtad. Nem akartam ezen is idegeskedni még.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#73057) Angel1981 válasza dfsz34 (#73049) üzenetére


Angel1981
veterán

Én az "Assaultot" kb. a 15. alkalom után kikapcsoltam, mert totál kiegyensúlyozatlan, kevés játékbeli dolog idegesített jobban, mint amikor védésnél (amikor az ellenfél tálcán kínálja magát) a sok marha a szélrózsa minden irányába kirajzott keresni / vadászni az ellenséget, és egyesével elhullottak.

Assault esetén a támadók igazából nem nyerhetnek, max. a védők veszíthetnek!

(#73058) mcwolf79 válasza Stunts666 (#73046) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem igazán értem.
Melyik skilleket és perkeket gondolod?
Melyik tanknak? Az E75 legénysége látszik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73059) Bingisz válasza scyllarus (#73056) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért? A tier 7-8 lightok hova mennek leggyakrabban? Tier 9-10-be.
Ezért talán egyedül a T37 ami durvábban sikerült, ahogy Hágé mondta.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#73060) csapee


csapee
senior tag

Nezi vki SirCirkon csatornajat?
Most akadtam ra es azert nem gyenge hogy T8-as Teambattlebe bemennek T6- os lightokkal kicsit funolni.

Csapee

(#73061) vhw válasza scyllarus (#73056) üzenetére


vhw
addikt

Attól hogy több xp-t kapnának, miért játszana velük több ember?
A sikerélményért játszanak, nem azért hogy ugyanolyan "nulla" csatára több számot kapjanak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#73062) Stunts666 válasza mcwolf79 (#73058) üzenetére


Stunts666
őstag

E75re gondoltam. Pár perce már kikeresgéltem. :D Én is igy gondoltam a skilljeimet.

Mediumra is igy gondoltam, csak pillanatkép helyett mesterlövészt raktam.

(#73063) szallasi007 válasza Angel1981 (#73039) üzenetére


szallasi007
őstag

Hopp elírtam neked is köszi :R

(#73064) 04ahgy válasza LobiDrg (#73051) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ennyi base XP-re csak a francia 8-as lighttal adja meg. Ha-ha-ha. ;]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73065) PAWI


PAWI
tag

Tudjátok milyen kényelmetlen kamionfülkében wotozni minden nap? :O

Komolyan, úgy érzem, ezért is megy szarul néha.

[ Szerkesztve ]

(#73066) Djuree válasza PAWI (#73065) üzenetére


Djuree
félisten

Hát ülj be a raktérbe. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73067) PAWI válasza Djuree (#73066) üzenetére


PAWI
tag

Körülményes lenne az áramszolgáltatás :D

(#73068) mtade válasza csapee (#73060) üzenetére


mtade
aktív tag

Feliratkoztam én is, hatalmas dumája van a manusznak... "no problem" :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#73069) Xmodule


Xmodule
őstag

Sziasztok. Egy olyan jellegű kérdésem lenne (remélem a megfelelő helyen teszem fel), hogy szerintetek ha most szeretnék össze rakni egy pct többek között a wothoz akkor AMD/AMD vagy Intel/nvida fronton érdemesebb? Árban nem szeretnék nagyon elszállni de azért szépen nézzen ki a játék ne egy minecraft legyen 15fps-el. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#73070) PAWI válasza Xmodule (#73069) üzenetére


PAWI
tag

Mivel a játék prociigényes, inkább Intelt javasolnék.

(#73071) PR0JECTNR56 válasza Xmodule (#73069) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Intel egyértelműen. Továbbá nincs több magos támogatás, tehát egy szálon legyen meg min. 3Ghz vagy több.

(#73072) vhw válasza Xmodule (#73069) üzenetére


vhw
addikt

Ha a WoT egy fontos szempont, akkor kénytelen vagy az intelnél maradni proci téren.
Akár már a Haswell Celeronok vagy Pentiumok is teljesen jól teljesítenek (i3-i5-i7 meg pláne... - pénztárca-vastagság függvényében).

Ami a videókártyát illeti, szerintem nincs különösebben kitüntetett helyzetben egyik márka sem - játszottam AMD-vel is, most nvidiával - amelyik szimpatikus/aktuálisan legjobb ár/érték arányú.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#73073) PAWI válasza Xmodule (#73069) üzenetére


PAWI
tag

Otthoni gépem phenom II 2 525 vagy 545, 2 gb ram, 7850 vidikártya ezen elmegy majdnem full grafikán 30-40 fps-el, De munkába laptopon játszom, ez i3 2.2ghz 6gb ram 635m vidikártya ezen olyan low beállításokkal megy olyan 30-40 fps-el. prociba szerintem a laptop i3-a lehagyja az asztali phenom II-öt. Persze lehet a 3x memória is szerepet játszik benne. :)

[ Szerkesztve ]

(#73074) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nincs még vége a Halloween hétvégének?
Mert 3.-áig írják,és mégis van még a 3x-os szorzó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73075) sith7 válasza mcwolf79 (#73074) üzenetére


sith7
nagyúr

07:00 - kor van váltás , nem ? :F

(#73076) egyedülülő válasza sith7 (#73075) üzenetére


egyedülülő
őstag

06:30 tudtommal.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#73077) mcwolf79 válasza sith7 (#73075) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már volt váltás, mert a tegnapiak le lettek tudva.
És ma megint ott van a 3x-ozás.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73078) #35692544 válasza sith7 (#73075) üzenetére


#35692544
törölt tag

Az oroszoknál nem állitják az órát így áprilisig 6 kor van váltás

(#73079) sith7


sith7
nagyúr

Érdekes egyébként, mert a szorzó tényleg megvan, illetve 07:17 - kor még megvolt, de a pl. kólát már teljes áron el tudtam adni, tehát akkor már mégis vége az eventnek ... :F

(#73080) [HUN]Dani válasza sith7 (#73079) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az első győztes csatáért járó 3x szorzó november 11 reggelig tart, onnantól pedig november 17-ig 5x lesz.

magyarsrac

(#73081) szbalogh válasza egyedülülő (#73076) üzenetére


szbalogh
őstag

Én reggelente mindig megyek 1-2 kört meló előtt és az a tapasztalatom, hogy 7 és 7 óra 10 között van a váltás. Úgy működik, hogy 7-kor beadja a következő napi szorzót automatikusan, aztán 7 óra 10-kor beálíltja a küldetéseket, szorzó mértékét...
Azaz, ha épp 5x volt előző nap, akkor 7 és 7 óra 10 között még lehet menni 1-2 kört 5x szorzóval. 7 óra 10 után visszaállítja 2x-re.
De vigyázni kell, mert fordítva is működik. Ha éppen jön a 5x szorzó, akkor nem szabad ebben az időpontban leszorozni tankot, mert csak 2x szorzót kapsz arra a napra.

Nick: HE_Storm

(#73082) Akcok94 válasza PR0JECTNR56 (#73071) üzenetére


Akcok94
senior tag

Szerintem meg nincs nagy különbség amd és intel között, mindkettővel játszottam egy videokártyával és néhány fps beli különbség volt.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#73083) sith7 válasza [HUN]Dani (#73080) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper :))

(#73084) Xmodule


Xmodule
őstag

Köszönöm a válaszokat. Akkor tehát CPU legyen inkább Intel, VGA meg lehet AMD mivel az olcsóbb gondolom.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#73085) Drenadar válasza Xmodule (#73084) üzenetére


Drenadar
veterán

sőt egy jó cpu és egy öreg VGA és simán megy rendesen a játék (nálam egy öreg hd7770 van i5-ös cpuval és megvan a stabil 50-60 fps ami sztem bőven elég...persze tudom a codos emberek szerint a 333fps csak ami játszható ^^)

(#73086) lnk válasza Akcok94 (#73082) üzenetére


lnk
aktív tag

Én is játszottam mindkettőn és az a néhány fps különbség néhol érezhető és egy picit zavaróbb tud lenni.Intelen sokkal kisebbek az fps ingadozások és nem esik be olyan értékre ahol már szaggat a kép.Mindenkinek lehetnek más tapasztalatai nekem az.Amióta intelre váltottam azóta vagyok maradéktalanul elégedett.Bár azt meg kell jegyezni hogy még így is kompromisszumra szorulok.Amit leírtam azt Fx6300-I5 4440 viszonylatban kell nézni.A másik gépemben G3220-Giga 750 párossal minden alacsony beállításon pipa mindenhol bent van 50 és 90 fps között mozog.Feljebb nem húztam rajta semmit.

Üdv

(#73087) Angel1981 válasza szallasi007 (#73063) üzenetére


Angel1981
veterán

Na, azért! Már hiányoltam! :D ;)

#73066 Djuree: :D

[ Szerkesztve ]

(#73088) alldaybig


alldaybig
tag

Megvettem a T-54-est, akinek van, milyen topágyúval, felszereléssel, 3 skilles legényekkel használja?

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#73089) zozyk


zozyk
addikt

T54E1-re érdemes lenne újraosztani a legénységi skilleket?
Most így vannak:

(#73090) PR0JECTNR56 válasza Akcok94 (#73082) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mindkettőből van a környezetemben, az esetek többségében egyértelműen az Intel megoldása bizonyult jobbnak. A kivételek kizárólag a játék rapszodikus hardverigényeinek tudhatóak be.

(#73091) fradi81 válasza zozyk (#73089) üzenetére


fradi81
veterán

gyönyörű...de most már mindegy :)

moto g72, Ninebot d28e

(#73092) zozyk válasza fradi81 (#73091) üzenetére


zozyk
addikt

Miért lenne mindegy? Nem lehet skilleket resetelni? Ez mióta van így? Én még tudok resetelni,kár hogy neked nem megy. Ha akarod,megmutatom hogy kell...

Valaki esetleg tud normálisan válaszolni?

(#73093) fradi81 válasza zozyk (#73092) üzenetére


fradi81
veterán

hosszú és nyúlik...

moto g72, Ninebot d28e

(#73094) Angel1981 válasza zozyk (#73092) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem a BIA 4. skillnek elmegy, de most még "korai".

Szerintem legyen mindenkinek javítás a BIA helyett.

Lövésznek legyen a snap shot a második, aztán jöhet álca.
Sofőrnek én személy szerint a smooth rideot adnám másodiknak, de a clutch breaking sem rossz.
A töltőnél nem látom tisztán, mi a harmadik, de inaktív perknek tűnik, ahelyett inkább álca, és ha majd a 3. is 100% lesz, akkor jöhet a perk.

[ Szerkesztve ]

(#73095) zozyk válasza fradi81 (#73093) üzenetére


zozyk
addikt

Köszönöm ezt a hasznos hozzászólást is,igazán örülök hogy ennyire segítőkész emberek járnak erre a fórumra.
Vendégem vagy egy sörre,ha erre jársz,komolyan,köszönöm.

Angel1981
Végre egy értelmes válasz,köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#73096) Angel1981 válasza zozyk (#73095) üzenetére


Angel1981
veterán

Nincs mit!

Kicsit belegabalyodtam, akkor tiszta vizet a pohárba.
Én személy szerint így raknám:

Parancsnok: javítás + sixth sense + álca (feltéve, hogy az újraosztás után is aktív marad a sixth sense)
Lövész: javítás + snap shot + álca
Sofőr: javítás + smooth ride
Töltő: javítás + álca + tűzoltás (ami nagyon vacak, de még mindig jobb, mint egy inaktív perk)

(#73097) Dryman


Dryman
aktív tag

Megszületett a döntés, megveszem ma a SU-100Y gépsárkányt!
van valakinek ilyen csúfsága a prémiumjai között?
aranyat érdemes használni benne? alfa sebzése is növekszik az arannyal, nem is kicsit... :)
130-as löveg....hát ez valami brutális lehet...
valóban a páncélzata annyira papír mint amennyire mondják???

(#73098) weres78


weres78
senior tag

Üdv!

Lehet arról tudni valamit, mikor érkezik a patch amiben a rádiós (vagy aki a feladatát ellátja) kapja meg a hatodik érzéket?

(#73099) v!ct0y válasza weres78 (#73098) üzenetére


v!ct0y
veterán

Remélem soha :DDD

(#73100) Kean_Sorbo válasza v!ct0y (#73099) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Legyen igazságod! ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.