Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#73901) Angel1981 válasza jano_77 (#73898) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem lövésznek snap shot, drivernek off road driving, a többinek javítás.

(#73902) jr1994


jr1994
addikt

AMX M4 45-re érdemes szabad tp-ből kihúzni a nagy tornyot? ARL-en minden ágyút kifejlesztettem. Illetve ha nem, akkor melyik ágyúval jobb használni? (A 300 alfásat ki sem próbáltam még.)
Továbbviszem az ARL-ről a rammert meg a ventit, harmadiknak meg teszek bolti láncot, úgyis akciós.

Fradi81: köszi, akkor úgy teszek. Meglesz a napi duplákkal is előbb-utóbb.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#73903) fradi81 válasza jr1994 (#73902) üzenetére


fradi81
veterán

Szabad xp-t érdemes T8 és afelettre meghagyni.

moto g72, Ninebot d28e

(#73904) v!ct0y válasza jr1994 (#73902) üzenetére


v!ct0y
veterán

Holnaptól egy hétig 5* szorzó. Hamar meg lesz az :)

(#73905) Angel1981 válasza Bingisz (#73874) üzenetére


Angel1981
veterán

Most néztem meg, beszarás! :C

(#73906) jr1994 válasza v!ct0y (#73904) üzenetére


jr1994
addikt

Főleg hogy csak tegnap este léptem be hogy kedden még tartson a prémiumom is ;] Egyébként kipróbáltam, nem lesz ez olyan rossz tank. A 212 pen még 7-es szinten is elég jónak számít.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#73907) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én köszönöm Angel1981-nek a mai szakaszozást, jó partner ajánlom mindenkinek! :)

Jókat mentünk, ő hol a VK3002M-mel sniperkedett, hol a Hellcattel spottolta és lőtte szét az ellenfél csapatát :D Én támogatásnak vittem a jó kis SU100Y-t hagy örüljenek a 130 millis-nek :DDD

ddt500 Tudtad, hogy az FV183-mal és a JagdpanzerE100-zal is ugyanakkora az átlagsebzésed? :DD

[ Szerkesztve ]

(#73908) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez ma nem ért ászt :Y

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#73909) 04ahgy válasza jano_77 (#73898) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Gondold is át! A teljesen nulláról indulás az STA-1-gyel ugyanis jelképes is egyben, teljesen más onnantól. Szerettem az STA-t, a Type61-et és az STB-t is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73910) ddt500hu válasza Diarmand (#73907) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem szokott ennyire egyforma lenni de +/- 50-en belül van a két tank már jó ideje. :U
Pedig tűz és víz a kettő.

(#73911) Lunky88


Lunky88
tag

Na megvettem a Maust ha már kihúztam. Eddig annyit tudok róla mondani hogy szépen mutat a garázsban, mert legénységet kredit szűkében már nem tudtam átképezni... :) Csodát persze nem várok tőle, mert ahogy eddig láttam randomban az elsők között szokott elhullani.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#73912) Angel1981 válasza Diarmand (#73907) üzenetére


Angel1981
veterán

Zavarba hozol..... :B
Köszönöm én is! ;)

BTW.
Tudjátok, mától 5x-ös szorzó egészen vasárnapig - lehet, még én is leülök a gép elé hétköznap esténként, ami nem szokásom, kímélvén az idegeimet... :)

[ Szerkesztve ]

(#73913) sith7 válasza Lunky88 (#73911) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindenki azt fogja elsőként támadni, egyedül ne menj vele semerre :N

(#73914) Simi37 válasza Angel1981 (#73912) üzenetére


Simi37
őstag

Vasárnapig? :Y Mi történt a WGvel? :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#73915) Sz.Miki válasza Angel1981 (#73912) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Akkor mindenki számítson esténként prémium laggra is, meg kiválóan beállított matchmakerre.

[ Szerkesztve ]

(#73916) Skyhunter válasza Simi37 (#73914) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Hirtelen eszükbe jutott, hogy 13-án egy másik MMO új kiegje jelenik meg. :) :) :)

(#73917) Warpig


Warpig
aktív tag

Hol lehet értesülni a jővőbeni leárazásokról? E75-t kéne vennem, de várnék, ha lesz leárazás.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#73918) mcwolf79 válasza Warpig (#73917) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ne várj vele, Vedd meg teljes áron!
A teljes áron is alul van árazva :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73919) Djuree válasza Lunky88 (#73911) üzenetére


Djuree
félisten

csak arannyal használd az a lényeg. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73920) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez csak 2. osztály??? Mondjuk már van vele tank ászom, de azért na...

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73921) ddt500hu válasza mcwolf79 (#73920) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hiába sok a sebzés ha T10-es tankkal egy db 10-es tankot lőttél meg a többi mind 8-9-es. 1000XP-re ne várj tank ászt.

(#73922) h1mpi


h1mpi
nagyúr

beteg xp-k vannak. Alectoval :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#73923) mcwolf79 válasza Djuree (#73919) üzenetére


mcwolf79
veterán

LOL
246-os pen mire nem elég?
Jó, persze azzal egy kicsit már ismerni kell a játékot. De T10-ben már azért elvárható, hogy a játékos valamennyire ismerje a tankok gyenge pontjait, amit be lehet lőni ekkora pen-nel.
A "lassabban tanulók" persze okádhatják ezzel az aranyat, de tök felesleges.

ddt500hu:

Igazad van :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73924) Angel1981


Angel1981
veterán

Egy jó kis "ötszörözés". :)

Egy komoly hiba; túl sokat lőttem az AT-t normál lőszerrel, itt most tényleg előbb kellett volna átváltani...

(#73925) jagada válasza h1mpi (#73922) üzenetére


jagada
őstag

R.RO-val használod?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#73926) h1mpi válasza jagada (#73925) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sima ágyúval használom nem tudom mi az az RRO.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#73927) Bad Pritt válasza h1mpi (#73926) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Repesz romboló. Van egy trollszerű furcsa kis ágyúja, elég para dolgokat lehet vele alkotni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#73928) vhw válasza Skyhunter (#73916) üzenetére


vhw
addikt

Melyiknek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#73929) h1mpi válasza Bad Pritt (#73927) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja nem azzal a sima meggy mag köpővel :) az a fun arannyal :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#73930) Drenadar


Drenadar
veterán

Valaki segítsen, van valahol leírás a most következő kampányról? én sehol sem találok, se ftr, se wot.eu... :F

(#73931) szbalogh válasza Drenadar (#73930) üzenetére


szbalogh
őstag

Kint van a főoldalon minden.

Nick: HE_Storm

(#73932) Drenadar válasza szbalogh (#73931) üzenetére


Drenadar
veterán

hmm és tényleg, tegnap este még nem láttam :$

(#73933) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Biztos volt már kérdés de egész pontosan hol tudom átírni a színekhez tartozó wn8 értéket?

(#73934) Djuree válasza mcwolf79 (#73923) üzenetére


Djuree
félisten

elég sokmindenre nem elég. főleg ha nem látsz rá a gyenge pontokra, ami elég gyakori...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73935) Kean_Sorbo válasza Djuree (#73934) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kb. olyan, mintha azt állítanánk hogy a Ferdinand T10-ben bárhol megállja a helyét.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#73936) mcwolf79 válasza Djuree (#73934) üzenetére


mcwolf79
veterán

Inkább nem reagálok, mert nem akarok értelmetlen vitát indítani,hogy kell-e gold ammo, vagy nem kell.
Maradjunk annyiban,hogy aki egy kicsit már rutinosabb annak csak végszükség esetén van szüksége gold ammo-ra.
Én pl. az E100-ban is ritkán használtam gold-ot a nagy ágyúval, de te gondolom azt is full gold ammo-val használnád, mert hát a 235-ös pen nem viszi át szemből az IS-7 tornyát :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#73937) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kérem valaki mutassa meg, hogy hova kell lőni a Black Princenek szemből, mert eddig még soha semmivel nem sikerült átlőnöm....

Most épp t-29-el lőttem a 3-at rá a weak spotokra szemből és pattant mind.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#73938) fradi81 válasza h1mpi (#73937) üzenetére


fradi81
veterán

replay van? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#73939) h1mpi válasza fradi81 (#73938) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nincs, mert rá vette a mostanit. A tank inspectorba nézem és oda lövök, de semmi, mindig pattan.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#73940) ddt500hu válasza Djuree (#73934) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ezek szerint kb. az összes T10-es heavy tankot full golddal használod? Mert a legnagyobb stock átütés is csak 259 ami kemény 13mm nagyobb mint a Maus-é.

(#73941) Djuree válasza mcwolf79 (#73936) üzenetére


Djuree
félisten

nincs E-100-am. de ha úgy látom igen, használnám benne a goldot. mint azt sokan is teszik, nem véletlenül.
ha már adott a lehetőség miért ne használjam? egyik tankomban sincs egy darab sem, most raktam párba kemény 5db-ot (de mindig elfelejtem átváltani, csak miután kilőttek jövök rá hogy volt gold is :D ), a mausban csak az van, meg a batmobilba is raktam fele goldot.
de ha lenne rá zsém akkor csak azzal lőnék, mert miért ne?
jó lenne ha csak goldért lehetne venni, mert sokan csak azzal lőnek, még papírtankra is... :U

amúgy meg nem játszok 10-es tankokkal. nagy ritkán 1-1 kör, de én t8-ban érzem jól magam...ott nem árt ha van gold is betárazva. bár tudom a weak spotokat szinte minden tanknál...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73942) vhw válasza Djuree (#73941) üzenetére


vhw
addikt

Kezdi elveszteni (elvesztette) WoT-ban a "pay-to-win" kifejezés a klasszikus a jelentését;

"jó lenne ha csak goldért lehetne venni"

Fuck logic... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#73943) jagada válasza ddt500hu (#73940) üzenetére


jagada
őstag

Több esetben is tapasztaltam, hogy vannak aki tier 1 (T1) és tier 2 (PzI, PzII stb.)-ben is csak golddal lődözik mindenre! Na ezt én sem értem.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#73944) fradi81 válasza jagada (#73943) üzenetére


fradi81
veterán

kisebbségi komplexus :) Valamivel pótolni kell a cheat kódok hiányát.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#73945) szallasi007 válasza fradi81 (#73944) üzenetére


szallasi007
őstag

Tegnap szakaszoztam, én Conqueror haverom E75. Csata után ráírt egy új xmv szerinti csoda lila zsonglőr hogy reportolta őt csalás miatt, mert hogy E75-el full gold-al megy!, és nem bírta a beforgatott E75 oldalát! belőni őt meg kiszedtük. Annyit tudni kell hogy a gyerek full merőlegesen megállt és elkezdett lőni - omg 1.0 szint.
Gondolom vette az accot, mert ilyen retardált embert lila stattal életben nem láttam még :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73946) rlazol válasza jagada (#73943) üzenetére


rlazol
addikt

vértomato koromban, amikor azt se tudtam, mi az a weak spot, volt, hogy heat-tel lőttem PzIVD-vel, pl a (nerf előtti) KV1S-re...
A nem tudás és a kétségbeesés házasságának szüleménye. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#73947) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Jelezni szeretném, hogy valami baj van az MM-el. :D Azonnal hagyja abba! :DDD

(#73948) dfsz34 válasza jagada (#73943) üzenetére


dfsz34
őstag

statpad acc, máshogy nem lehet, ha nincs pénze egy jó tier7-8 prém tankra, hogy átugorja a kis tier-t

Meg a másik, az ilyen über játékosok, bár tier3 tankkal jött, de szembe kerültem a dyaebl játékossal, néztem is, hogy egy csomó csata és 4088 wn8 :Y mondom, itt aranyeső lesz és tuti bukta nekünk. Locusttal ment én stock m5 stuart, annál nincs amúgy sok rosszabb a tank a játékban. Az a löveg, basszus, bár a tárasról sincsenek nagy vélemények. Lövök, de minek? alig sebez.

A csatát lehoztuk, de dyaebl csinált 1115 sebzést és 3 frag, azt hittem mindenkit kiirt és ha nem hullik el a csapatuk nagy része szó szerint pillanatok alatt, akkor nem is lett volna semmi esélyünk. Azt nem tudom, hogy full arannyal ment-e, mert nem lőtt belém, de gyanús. Tier3 tankkal ez nagyon durva eredmény egy tier4 csatában.

[ Szerkesztve ]

(#73949) Djuree válasza vhw (#73942) üzenetére


Djuree
félisten

ingyenes játék nincs pay to win nélkül. soha. :N ki fizetne akkor érte? nem sokan. max burkoltan van benne a pay to win.
így most azért veszel goldot, hogy abból vegyél kreditet és abból arany lőszert, vagy csak goldot veszel és abból arany lőszert, attól függ melyik éri meg jobban de mindenképp pénzt költesz goldra.
ez a pénz meg csak nálunk sok relatíve, svájci ismerős 3 millát visz haza forintba számolva, és "csak" egy informatikus, nem is főnök. namost ebből mi neki havonta 10k goldot venni? meg se érzi.
jó ott sem ez az átlag, de így is a többszöröse a mi bérünknek. így meg aztán nem nehéz pay to winelni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73950) adamgreen


adamgreen
senior tag

Gyerekek ne köpjük már szembe magunkat ezzel a gold témával.

Akinek van rá lehetösége az egész játékot végig lövi goldal és semmit se tehetsz ellene.
Nincs tiltva mindenkinek ugyanolyan joga van használni még nektek is.
Tier 10 es csatákban e100 jpz e100 söt még a kibaszott WT aud e 100 is goldal lö sok esetben.
Lehet leszarja megteheti mert naponta annyi pénzt költ a játékra ami nekünk már sok.

Abba igazat adok hogy ha nem lövöm át mert az ágyum penje nem viszi akkor goldra váltok én is.
Igen lehet anno ezt a WG elbaszta hogy creditért lehet goldot venni de ez van ezt kell szeretni.
Ha megfeszültök se tudtok ellen tenni.
Viszont ha ügyes vagy és csontra szoptatod az ellenfelet mig ö goldot szorja feléd az a nem semmi. :C

Szal ez az örökös gold téma látom sose fog megszünni.

;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.