Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#73401) emre válasza fradi81 (#73391) üzenetére


emre
veterán

ahogy a fiam mondaná: nekem meg de

Viszont a letölthető 1.1.7.0-ás változat mint említettem nem 9.4 ready. De az Aslain féle csomagban is vannak még bugos elemek, mert szinte folyamatosan van frissebb verzió, úgyhogy tessék figyelni, mert az hogy kitették még nem garancia semmire. Ebben a pillanatba az 4.0.3_94 az utolsó verzió.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73402) h1mpi válasza fradi81 (#73400) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi én is Aslainsot használok és abban még nem megy.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#73403) fradi81 válasza h1mpi (#73402) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem meg de :DDD

Előbb jött ki a 4.0.3 amiben egy újabb verzió van.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#73404) szallasi007


szallasi007
őstag

Ti mit szoktatok aslainbol beállítani? Hatha van amit érdemes lenne bekapcsolnom nekem is. Nekem minimal célkereszt, 32* zoom es térkép es hogy ki van/volt spotolva aztán csókolom.

(#73405) h1mpi válasza fradi81 (#73403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi nem volt bepipálva...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#73406) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#73320) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm, működött! :R

Olyat tapasztalt-e bárki, hogy lövés közben baromi nagyot rángat a tankon, olyan, mintha remegne a kép!?
Fogalmam nincs mitől lehet, más gondom nincs, modok is fent vannak, amik kellenek. Valaki a rángatásra?
Illetve még annyi, hogy ha jól rémlik Jolet jelezte, hogy a minimapon vmiért összementek az ikonok! Ezt én is tapasztalom. Mitől lehet, hogy lehet vissza növelni? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73407) Tomi0703 válasza szallasi007 (#73404) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nagyjából nekem ezek elengedhetetlenek kb. Na meg egy demidzs panel sem árt, hogy tudd ki lőtt meg, mennyit sebzett beléd, valamint hogy honnan lőttek meg (nem tudom a nevét), de jól jön, hogy tovább mutatja az irányt. Nagyjából szerintem ennyi.

(#73408) jano_77 válasza jano_77 (#73406) üzenetére


jano_77
nagyúr

Olyan zoom modot tud vki - működőt -, ami vissza felé is zoomol? (hogy minél nagyobb részt lássak a térképből) Ez nagyon kellene még! Köszönöm előre is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73409) emre válasza jano_77 (#73406) üzenetére


emre
veterán

Sniper modban rángatja a lövés a tankot?
Mert azt a grafikai beállításoknál ki lehet kapcsolni, épp úgy mint az elmosódást, és a dinamikus kamerát.

(#73408) jano_77

Én tudok. Linkeljem is, vagy csak kíváncsiskodtál? Mégse, kicsit bugos.
Ja, jut eszembe, neked nem működnek a böngésződben a könyvjelző funkciók? ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73410) jano_77 válasza emre (#73409) üzenetére


jano_77
nagyúr

pontosan ahogy kérdezted a sniper nézetben csinálja! De a 9.3-nál nem volt ilyen probléma!? Azért megnézem amit javasoltál, köszi. :R

Amúgy van könyvjelző funkcióm igen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73411) scyllarus válasza jano_77 (#73406) üzenetére


scyllarus
veterán

A minimap változása ettől lehet:
0.9.4 changelog:
Javítva lesznek a minimapon megjelenő jelek (méretük arányosan változik majd a kistérkép méretével)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#73412) emre válasza jano_77 (#73410) üzenetére


emre
veterán

Nem nézed, mert azt mondtam. :DDD

Aztán meg hallgassuk hogy nem indul a játék, pedig nincs is fenn mod? :P
Merthogy amit ismertem, szerettem mod azzal ez a helyzet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73413) jano_77 válasza emre (#73412) üzenetére


jano_77
nagyúr

De megnéztem és tényleg az volt a gond, most úgy tűnik, hogy nem rángat!
Illetve találtam egy működő zoom modot is.

A minimap ikon méreteket akkor hol tudjuk visszaállítani a régi méretekre?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73414) emre válasza jano_77 (#73413) üzenetére


emre
veterán

Ja hogy azt, akkor félreértettem.
Amit használtam servercross bugos, azt nem linkelem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73415) benvolio


benvolio
őstag

Az Aslain pack-ba benne van a köd eltávolító, mert nem találom?

(#73416) fradi81 válasza benvolio (#73415) üzenetére


fradi81
veterán

Folyamatosan rakja bele a modokat, az még hiányzik.

moto g72, Ninebot d28e

(#73417) jano_77


jano_77
nagyúr


Tudja vki, hogy az ikon tükröződés mi miatt lett a TAB-ra megjelenő players panelen? Eddig rendesen mutatta. Esetleg hogy melyik .XC file-on belül kellene vmit átállítani!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73418) rlazol válasza Jolet (#73362) üzenetére


rlazol
addikt

nálam is (locastan) - nekem bejön.
az XVM viszont nem megy, pedig a statisztika be van kapcsolva és most hosszabbítottam meg. Mi leht az oka? a meccs végén a stat működik, de közben nem. Hálózati szolgáltatás inaktív"

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#73419) sith7


sith7
nagyúr

Fenn van a legfrissebb aslain + vitris stat és nincs stat ... de xvm van ... ötlet ? :F

(#73420) fradi81


fradi81
veterán

Stalingrad - T44 ász 6 kill némi anyázás a társaktól de jó volt :)

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#73421) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!

Milyen videokártyát ajánlanátok WOT-hoz amivel FullHD-ban jól menne a játék? Egy Ati r7 260 megfelelő lenne? (még csak most kezdtem, de integrált vidkari ide már nagyon kevés :) )

(#73422) emre válasza sith7 (#73419) üzenetére


emre
veterán

Nightly xvm ez van fenn?
Asszem a 3398-as a legfrissebb, keress rá. Én már nem tudok melóban vagyok. De az is lehet hegesztenek valamit menet közben, mert valaki az sg-n is panaszkodott, és az előző frissìtéskor is voltak ilyen problémák.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73423) fradi81 válasza Emu (#73421) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Biztos jól menne közepes grafikán, talán még magason is. Vagy nvidia gtx 750 (ti) <--Ezen jól ment nálam anno fullon is.

moto g72, Ninebot d28e

(#73424) benvolio válasza Emu (#73421) üzenetére


benvolio
őstag

Szerintem ami tuti jó az AMD vonalon az a 270X vagy a 280. 2GB VRAM kell neki az biztos.

(#73425) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Nekem Asus R9 270x van. Full hd és 40 fps alá nem esik. i5 4440 van mellette

EUNE: iNeeko

(#73426) Emu


Emu
őstag

Volt nálam tesztre egy HD7770 azon is viszonylag jól futott ezért gondoltam 260-ra, de akkor egyel feljebb nézegetek :)

(#73427) Kalos7


Kalos7
tag

Nekem 7870-es Asus Radeon van és minden max-on van beállítva és stabilan viszi a játékot 60 fps-en. :)

(#73428) jano_77 válasza jano_77 (#73417) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre vki esetleg? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73429) zsolthee


zsolthee
senior tag

2 apró változtatás a 9.4-ben ami rögtön szemet szúrt:

Ha a tankban nincs legénység, akkor a helyük pirosan pulzál
A lövedék betöltésének hangját megváltoztatták

[ Szerkesztve ]

(#73430) sith7 válasza emre (#73422) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#73431) emre válasza jano_77 (#73417) üzenetére


emre
veterán

Te is próbáld ki a legújabb nightly build xvm-et.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73432) sith7 válasza emre (#73431) üzenetére


sith7
nagyúr

azzal sincs stat :(

(#73433) emre válasza sith7 (#73432) üzenetére


emre
veterán

Akkor passzolom. Nàlam az ingame stat résznél működött az xvm szerinti wn8 jelzés, de csatában nem voltam. Majd holnap ha kialudtam magam utána nézek. De egyáltalàn nem lepődnék meg ha az xvm vagy az aslain pack bugzana.

mod:
Hát a mod pack összesìtő oldalon amit linkeltem is azt írják hogy az aslain pack még nem teljesen százas.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#73434) fradi81 válasza sith7 (#73419) üzenetére


fradi81
veterán

Ne keverd a kettőt és lesz stat :)

moto g72, Ninebot d28e

(#73435) dfsz34


dfsz34
őstag

Lassan kifejlesztem a tier9 tankot, de vannak szép körök a centivel. 10e feletti wn8, az nem rossz azért. Így a fejlesztés vége felé, már nem spórolok annyira az arannyal, legyen meg minél hamarabb a tier9 tank. Nem volt nagyon nehéz csata, de azért sétagaloppnak sem mondanám, xwm-ben kikapcsoltam az esély latolgatást, mert nem érdekel a továbbiakban, úgyhogy passz, milyen esélyek mellett voltunk.

Centurion Mk. I 1317 44433
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Szárnysegéd, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 1 317 Javitások: 9 038 Lőszer: 35 600 Teljes: -205 WN8: 10 691 (100)

[link]

(#73436) Simi37


Simi37
őstag

Végre megvan BoDRira a nagy ágyú...mintha nem ugyanaz a tank lenne :Y :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#73437) Rellind


Rellind
senior tag

Kell! :D :))

(#73438) Djuree válasza Rellind (#73437) üzenetére


Djuree
félisten

már volt kb. 26x.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73439) Djuree


Djuree
félisten

ezt az aslain modpackot én ignorálom, tényleg jó, mert nem bugos legalábbis amennyit használtam, nem akad össze, sokmindent lehet beállítani telepítéskor, de nekem belassítja a játékot valamiért, plusz az ikonok színe, stilusa sem tetszik, amit én használok az meg pont nincs benne.
ugyse használok sok modot, azt a 4-5-öt felteszem külön külön, jól megszokott modok, azok 1 fps-t sem lassitanak a játékon. akinek jó gépe van annak mondjuk ez nem szempont.
de hogy modok nélkül mennyire sivár a játék, mintha nem is ugyanaz a játék lenne...

dfsz34: nekem ma fejlődik ki a kiscenti, azt mondod jó?
a cometet nem igazán kedveltem, bát t7 csatában lehet 2k-kat sebezni vele, ekkora alfával nem rossz az.
arannyal meg mindent átlő szinte. néha bevetem ha ugy látom azon múlik a csata hogy én mennyit tudok sebezni. elég sokszor. :U

van itt a VIHAR-ból vki? írjon már rám.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73440) scyllarus válasza Djuree (#73439) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem kifejezetten gyenge gépem van, 1 árva fps-t sem lassít az aslain. Rögtön észre is venném.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#73441) jano_77 válasza emre (#73433) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem az XVM kijelzéssel semmi gondom nincs, azt leszámítva, hogy vmi miatt a TAB-os képernyőn a tank ikonokat megtükrözi!? Minden más players panelen jól mutatja.

(#73436) Simi37: épp tegnap láttam havernál szakaszban, hogy mekkorákat pörköl az a kis dög! Nagyon durva szerintem. Sok nagyobb tanknak nincs akkora sebzése.

(#73439) Djuree: jó gép a Centi I. szeret pattintani, egészen jó ágyúja van, kicsit talán lehetne fürgébb, de mint olvastam, az angol tankokra közösen jellemző a lomhaság. :B Csatlakozni szeretnél a VIHAR-hoz? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73442) jr1994 válasza Djuree (#73439) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem t6-9 az osszes brit med bejön, bár csak a Cromwellt tartottam meg, de még abba sincs legénységem. Most húzom a 9-est, most lett meg a nagy ágyú de asszem a motorral kellett volna kezdeni, elég lomha a drága. Azért már látszik hogy jó lesz ez.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#73443) jano_77 válasza fradi81 (#73434) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy a legújabbal már nem lesz összeakadás! Ha minden igaz az én problémámat is javították - tank ikon tükrözést. (THX Vit :R )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73444) zsolthee


zsolthee
senior tag

Rájöttem, hogy 3 mod is tökéletesen elég a játékhoz.
*Zoom
*Térkép
*Hitlog (látom, hogy ki lőtt meg és ha nincs felspotolva)

A sok extra szín, jelzés, hang csak zavar :)

Garázsmod-ból van már használható? Ez még jól jönne mert szaporodnak a járgányok.
Tegnap csak olyat találtam, ami kicsomagolva egy XVM mappát tartalmazott és azt a megfelelő helyre kéne másolni...már ha lenne fent XVM.
Korábban másképp nézett ki - config mappa és benne a fájl amit txt editorral lehet módosítani (hány sor legyen, stb)

[ Szerkesztve ]

(#73445) Cseri0058 válasza zsolthee (#73444) üzenetére


Cseri0058
őstag

Próbáld ki mod nélkül. Én már több hónapja így nyomom. Nem érzem hogy lenne hátrányom...

(#73446) Djuree válasza zsolthee (#73444) üzenetére


Djuree
félisten

az az xvm -es többsoros, az nem megy régi xvm config fájllal, én is azt használom, egyszerűbb. sztem a 9.3-hoz való műxik, még nem láttam újat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#73447) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Az 1000 gold már lejárt?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#73448) jano_77 válasza Djuree (#73446) üzenetére


jano_77
nagyúr

térjetek át a több file-os XVM-re és akkor egyszer belőtök mindent és minden patchnél használható marad - többek között a többsoros garázsmod is. Nekem müxik rendesen. :K (ilyen van nekem egyébként)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#73449) Flayer válasza zozimoto (#73447) üzenetére


Flayer
senior tag

Lejárt!

Melózni voltam le is maradtam róla mint a sicc! :W

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#73450) Dryman válasza zozimoto (#73447) üzenetére


Dryman
aktív tag

Már aznap este 22-kor nem tudtam telepíteni...., másnap próbáltam, szintúgy....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.