Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#73751) h1mpi válasza Stunts666 (#73749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A tegnapi napom nekem is érdekes volt. Főleg az Alecto csúcsmodellel :))
Muszály voltam erre jönni, mert a Churchill GC-t nem mertem bevállalni.
Szerintetek melyik a legjátszhatóbb T5-ös és T6-os heavy? Amcsi alsó ág (T-1 és M6)?

A KV1-S egynek jó illetve nemsokára megvan a VK3601H, ami a tesztszerveren jó benyomást tett. Ezt a VK3001H-t eladom, mert hiába a jó löveg nagyon papír a T6-T7 tankok ellen.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#73752) Szepi1979 válasza szbalogh (#73750) üzenetére


Szepi1979
senior tag

" Te azt mondtad nekem hogy bakfitty? - Azt! -Azt? -Azt! - Akkor bakfitty! " :))

“ nem kell mindig nyerni “

(#73753) Szepi1979 válasza h1mpi (#73751) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Amilyen szarnak tűnik az M6 olyan jó!

“ nem kell mindig nyerni “

(#73754) Stigma.HC válasza h1mpi (#73751) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mindkét heavy tökéletesen jó randomra. Mellég még ajánlanám kipróbálásra a BDR és ARL párost.
Különösen az ARL-t a 100-as ágyúval ;] elég vad

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#73755) jagada válasza h1mpi (#73751) üzenetére


jagada
őstag

A T-1 is jó kis tank, a saját osztályában nem tudják belőni, ha jól beforgatod!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#73756) h1mpi válasza Stigma.HC (#73754) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi! A Francia tankok az alsóbb tierekben nem tetszenek, egyszer próbáltam és a borzalom szó jut eszembe :)
T7-re ottvan a T-29 az eléggé tetszik és a KV3, amivel mostanába nem megy. T8-ra van Löwe és lesz T-32. A KV4-et megvegyem, mert eléggé tetsztett a tegnapi STI replay, de sokan mondták, hogy elég nehéz vele játszani, sokat nem is látok a szervereken....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#73757) scyllarus válasza h1mpi (#73756) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a francia ág a Bdr + top ágyútól lesz jó, addig szenvedős.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#73758) 04ahgy válasza szbalogh (#73750) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mit mondott kend neköm?!
Eccő neköm egy kocsisom azt mondta, hogy bakfitty! :)

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73759) galervin93


galervin93
őstag

Ma végigjátszottam az egész éjszakát, egészen pontosan éjféltől kb. mostanáig. :D Elsősorban a nem rég vásárolt és fullra húzott Pz Sfl IVc 5-ös páncélvadásszal játszogattam, imádom, ez az első igazi sniperkedős tankom, de már most nagy a szerelem a műfajjal kapcsolatban. :-) Aztán úgy 3 óra körül gondoltam egyet, és vettem egy artyt. Gondoltam valamelyik német jó lesz, ismerve a pontosságukat, így a Wespe-re esett a választásom, 3-as a kicsike. Az első meccsen az első három lövésből rögtön összejött három kill: [link] :-D Szép kis kezdet volt. :D Gyorsan ki tudtam így fejleszteni az utódját, a Pz Sfl IVb-t. Gyakorlatilag ugyanaz az egész., mint a Wespe, csak eggyel magasabb tierben, így nehezebb azért a feladat. Nem kis meglepetésemre egy vesztes csatán összejött vele az ász: [link] :-)))
Tudom, hogy mindenki imádja a tüzéreket, ezért merészeltem szólni a hajnali örömökről... :-D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#73760) Angel1981 válasza h1mpi (#73751) üzenetére


Angel1981
veterán

"Szerintetek melyik a legjátszhatóbb T5-ös és T6-os heavy?'"

T1 Heavy / M6
KV-1 / T-150

Szerintem ezek a legjobb "tanuló" heavyk.

[ Szerkesztve ]

(#73761) rlazol válasza sebijani1982 (#73748) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm!
ma reggel beléptem és elkezdett működni.
vagy mégse?
ezek milyen számok a WN8 helyén? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#73762) 04ahgy válasza rlazol (#73761) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A számok a WN8 helyén a WN8 számok.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73763) rlazol válasza 04ahgy (#73762) üzenetére


rlazol
addikt

???
korábban ugyanazokat írta ki, mint a noobmeter, most teljesen más. a színkód rendben, de a számokat nem értem. :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#73764) 04ahgy válasza rlazol (#73763) üzenetére


04ahgy
nagyúr

[link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#73765) xAttilax


xAttilax
senior tag

Van egy jó kínai light legénységem (type 64) és sajnálattal látom, hogy az új lightokhoz képest a kínai nagyon elmaradt:
RU vs WZ-132: Itt kb semmibe nem jobb a WZ, sőt a RU majdnem mindenben jobb.
Bulldog vs WZ-131: itt is a bulldog sokkal effektívebb.
59-16: az mindennél rosszabb.

Valaki erősítsen meg, hogy érdemes nekem a kínai light vonalat vinnem.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#73766) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Az Indien panzerrel mennyit lehet kereshet körönként, egy átlagos játékos?

[ Szerkesztve ]

(#73767) Bingisz


Bingisz
addikt

Kis csihi-puhi:

Replay

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#73768) jr1994


jr1994
addikt

Aslain mod-használókhoz szól a kérdésem, ha már úgyis szóba került.
Nagyon bejön a mod, igaz kellett egy-két óra hogy összerakjam mi kell és mi nem. Köszi a tippet fody73, én pl nem jöttem rá hogy van előnézeti kép :B.

XVM: én az "elavult" 9-es skálázást használom wn8 szerint, igenis látni akarom ha a csapat vérvörös, ne etessenek narancs meg citromsárga színekkel. Rlazol: neked valószínűleg az other xvm settings/players panel/large panelnél a "simple panel 2" van kiválasztva. Én az advanced panelt használom, de inkább lekicsinyítem még a 22-es monitoron is, nemhogy a laptopomon. Medium panelnél a narrow #2 vált be.

(#73703) 04ahgy: "Valaki egy működő 9.4 többsoros garázs modot tud linkelni? Nem modpack, csak a garázs mod..." tudom, tudom de az sem játszik hogy az aslain telepítőben semmit nem választasz ki, csak a garázst? Én nem szeretek ilyenekkel szórakozni, ott viszont úgy állítom be a garázst ahogy tetszik (1-5 (wtf?!) sor, szokásos/kisebb/nagyobb méret, az arany színű prémium tankok is beállíthatóak. És ha nem kell a többi jóság, csak kiveszed a pipát és akkor nem telepíti.

Az én kérdéseim:
A legfontosabb, hogy az asztali gépen valamiért eltűntek felül a tank ikonok (zöld és piros vágott rombuszok stb). Keresem, keresem de nem találom hogy csinálhatnám vissza. A laptopomon működik rendesen, pedig kb ugyanúgy állítottam be :F
Egy másik elég fontos dolog, hogy néha (?) tök természetellenesen "szikrázik" a tank amire rálőnek, mint a tűzijáték :Y ráadásul van piros (AP) meg arany színű is néha (gold lőszer esetén). Biztos hasznos, de nekem nem tetszik, hogy lehet kikapcsolni?
A harmadik meg, hogy a névsoron kívül a tankok fölött is típus szerint színeződnek a tankok, ami azért zavaró mert pl ugyanolyan kék szín van a baráti és az ellenséges TD-k felett is, ezt is kikapcsolnám.

Ha ezeket sikerül megoldani, azt hiszem megvan a tökéletes mod összeállításom.

Ja, itt egy kép a fentebb említett tűzijátékhoz, az egyik legmenőbb új Sztálingrádos replayen teszteltem a modpakkot, onnan a screenshot:

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#73769) KaLeun válasza xAttilax (#73765) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem érdemes, eddig is fel lehetett venni a szopóálarcot bármely autoloader scout ellen, most már a sima scoutok ellen is (RU, plusz az újak az alap löveggel) és akkor a gyenge viewrange-ről nem is beszéljünk. Nem egyszer volt, hogy kiosztottam 2-3k sebzést, 1-1 nyomtam le nehezeket és jött egy paradicsom 12t 40% wr és halálba alázott, most ezt a sima ágyús felderítők is hozzák.

Az 59-16 még a t7 nehezek oldalát és a t8-ak hátulját se viszi át (ez megáll a aranyra is), kb. ilyen balansz kellene a többi autoloadernek is

[ Szerkesztve ]

Cila

(#73770) fradi81 válasza jr1994 (#73768) üzenetére


fradi81
veterán

-A tank feletti dolgokat az over target markes-ben állíthatod.
-A szikrázás szerintem a gold ammo visibility mod lesz.

A kék színt meg hol látod?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#73771) AshaNoR válasza xAttilax (#73765) üzenetére


AshaNoR
tag

Én a WZ-131 és 132-vel játszom és imádom őket, főleg a a 131-t az 5 mp-s újratöltéssel és 250-s átlag pennel.. :)

(#73772) fradi81 válasza MinionFlasH (#73766) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

-1519 creditet.

moto g72, Ninebot d28e

(#73773) S.Copperpot válasza xAttilax (#73765) üzenetére


S.Copperpot
tag

Egyetértek, az új lightok betettek a kínaiaknak. A WZ-132-t a saját stílusában alázza a T54 light, a RU - gondolom kicsit más stílusban játszva - szerintem le tudja nyomni, az AMX pedig még mindig jobb az összesnél... :) A WZ-131-ről jó emlékeket őrzök, de azok még az új lightok megjelenése előttről vannak, gondolom annak is jócskán megnehezedett a dolga. Az 59-16 pedig nálam versenyben van a "legrosszabb tank a játékban" címért. ;) Remélem kicsit buffolják őket majd egyszer.
Szóval szerintem ha van jobb dolgod, egyelőre halaszd el ezt az ágat.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#73774) jr1994 válasza fradi81 (#73770) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Be kellett pipálni a vehicle names coloured by ally/enemy részt, anélkül volt kék. Így már zöld a haver és piros az ellen :)
A szikrázást is megtaláltam, köszi, és közben rájöttem hogy a rombuszokat az in-game beállításokban kapcsoltam ki valamikor véletlenül, most már az is megy.

Ugye milyen szar az 59-16?? Heti kétszer tudom magam rávenni, hogy legalább leduplázzam :O

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#73775) S.Copperpot válasza AshaNoR (#73771) üzenetére


S.Copperpot
tag

Melyik ágyúnak van 250-es ÁTLAG penje, pláne a WZ-131-en? :Y

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#73776) lnk válasza 04ahgy (#73703) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia

Aslain telepítőből kilehet választani csak a garázsmodot.Én is csak azt raktam fel belőle és eddig működik.3 sorost választottam.

[ Szerkesztve ]

(#73777) AshaNoR válasza S.Copperpot (#73775) üzenetére


AshaNoR
tag

Kalapácsalakú 85 mm-s 64-85T egy kicsit túloztam,de 200 fölött van a penje, talán 230 :) 5,4 mp-s újratöltés.

[ Szerkesztve ]

(#73778) Bad Pritt válasza S.Copperpot (#73775) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arannyal 230. Tudod, AP-val játszani már túl mainstream. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#73779) PR0JECTNR56 válasza AshaNoR (#73777) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#73780) fradi81 válasza jr1994 (#73774) üzenetére


fradi81
veterán

59-16? Az egyik legjobb felderítő tank.

moto g72, Ninebot d28e

(#73781) rlazol válasza 04ahgy (#73764) üzenetére


rlazol
addikt

04ahgy: aha, vagyis az NEM WN8, hanem XVM adat.

jr994: a nagy panel így a WN8at mutatja, de a tank felett továbbra is az xvm értéket látom. :F

ma hihetetlenül nem megy a játék. nem a csapataim szarok, én vagyok béna. bár az RNG sincs velem, full becélzott, álló helyzetű hellcaton GWPantherrel 2(!) dmg. na itt léptem ki.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#73782) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Erre az érdekesen megfogalmazottra vki? :)

(#73783) PR0JECTNR56 válasza MinionFlasH (#73782) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#73784) S.Copperpot válasza AshaNoR (#73777) üzenetére


S.Copperpot
tag

El van nézve. ;) Csak gondoltam pontosítsunk, nehogy valaki emiatt TIE-fighternek képzelje a WZ-131-et, és nagy csalódás legyen a vége. :D
HáGé: vettem észre... hihetetlen, amikor a köztudottan papírtankokat is azzal lövik... a sok maki, legalább nem HE-vel csűr oda, azzal sokkal nagyobb kárt tudna okozni. ;)
fradi81: hát... ezt az összes T6 light tankról el lehet mondani... nekem a többivel jobban ment, mint az 59-16-tal, de lehet, hogy csak nekem nem állt rá a kezem.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#73785) xAttilax válasza fradi81 (#73780) üzenetére


xAttilax
senior tag

miért? mit tud ő mit más nem?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#73786) fradi81 válasza xAttilax (#73785) üzenetére


fradi81
veterán

Semmit, de jó álcája van, passzív scoutra tökéletes.

moto g72, Ninebot d28e

(#73787) xAttilax válasza fradi81 (#73786) üzenetére


xAttilax
senior tag

igen a 2. legjobb neki. de sajnos a mostani tendenciák szerint: cső illetve városi pályák, sajnos ritkán tudod kihasználni ezt.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#73788) MinionFlasH válasza PR0JECTNR56 (#73783) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Elkerülte a figyelmem, Fradi köszi a választ.

(#73789) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Melyik a jobb, Indien-PZ, vagy STA-1 ? Kredit szempontjából?

(#73790) fradi81 válasza MinionFlasH (#73789) üzenetére


fradi81
veterán

Kb egy szinten van a kettő, szóval amelyikkel jobban megy a játék az hoz többet.

moto g72, Ninebot d28e

(#73791) MinionFlasH válasza fradi81 (#73790) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mekkora egy álladék vagyok... Benéztem a raktárba tele nagy javítócsomaggal-elsősegéllyel....eladtam....akcióban.... :W

köszi a választ megveszem az indient a japán ágon úgyis csak a CHI-Nu-nál tartok...

(#73792) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Miért nem jelzett a 6. érzék?

[link]

Igen van 6. érzék a tankon:

“ nem kell mindig nyerni “

(#73793) fradi81 válasza Szepi1979 (#73792) üzenetére


fradi81
veterán

Mert nem spotoltak fel, csak gondolta honnan lősz és vakon lőtt oda.

moto g72, Ninebot d28e

(#73794) Szepi1979 válasza fradi81 (#73793) üzenetére


Szepi1979
senior tag

no de kétszer? Az elsőn nem is lepődtem meg, de a második picit kiakasztott.

“ nem kell mindig nyerni “

(#73795) fradi81 válasza Szepi1979 (#73794) üzenetére


fradi81
veterán

Nem ma kezdte :)

moto g72, Ninebot d28e

(#73796) Szepi1979 válasza fradi81 (#73795) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Olyan szar napom van a wotban hogy ez csak a jéghegy csúcsa...

“ nem kell mindig nyerni “

(#73797) mynames


mynames
senior tag

annyira remek, hogy minden körben az első bekapott lövés ammo storage vagy main gun dmg-t okoz...Tegnap és ma eddig 38 kisjavító fogyott... :W

(#73798) dfsz34


dfsz34
őstag

Sajnos csak döntetlen, ha a tiger segít az is-t kiszedni, akkor nem kapok be egy kb 400 hp lövést tőle és lerohanhattam volna a két e25-t a végén. Meg a tiger és a két arty sem volt túl kooperatív.

Azt néztem, hogy mivel kilőttem az egyik kis genyó e25-t, így nem kapták meg a testvériséget, hiába trükköztek a fragekkel :)

Map: Erlenberg E 25 2 707 118 351
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Harckocsizó-mesterlövész, Védő, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 10 152 Javitások: 4 839 Lőszer: 14 579
Teljes: 98 933 WN8: 10 927 (100)

[link]

(#73797) mynames mondtam én, hogy valamit piszkáltak a modul sérülések kockázatával. sokkal gyakoribb a 9.4 óta. Főleg az durva, hogy rendszeresen duplán kigyújtanak, hiába oltom el, a következő lövés megint kigyújtja.

Majd jönnek a nagyon okosok és leoltanak téged is, hogy h.lye vagy és a játék ilyen, ők tudják a tutit, mindegy, mit tapasztalsz :)

[ Szerkesztve ]

(#73799) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

A jobb játékosokat kérdezném, mitől van az, hogy már csata elején megy a baszogatás a zöld- kék- lila játékosoktól, hogy valakinek miért csak 44 % pl a win rate-je 2k csata után? (11k csatám van, most nem magamról írtam. Bár írhattam volna magamról is...)

Miért van az, hogy egyből megy a "segítségnyújtás", hogy inkább a tetrissel és kedves anyánkkal foglalkozzunk többet?
Miért nem lehet elfogadni, hogy vagyunk mi gyenge játékosok is, akik megpróbálnak valamit alkotni, de nem mindig sikerül? Miért olyan nagy gond, hogy nem véresen komolyan vesszük. Ha most nem nyerünk, akkor ÚRIIISTEN vége a világnak? A való életben is ilyenek a jobb játékosok?
Ha valaki nem tud mondjuk asztrofizikául olyan szinten, mint ők akkor már genetikai selejtek vagyunk?
Ilyenkor szoktam az álló hústömb módot alkalmazni, és kíváncsian figyelem, hogy mit alkot a PRO...

Volt nekem is 7000 feletti sebző csatám ISU-val, volt 3000 környéki KV-4-el, de volt 0 sebzéses is ...

Mindenki olyan "kiszexuáltan" profi, mindenki annyira vehemensen akarja nevelni a népet egy JÁTÉK-ban, hogy isten mentsen attól, hogy a való életben ezek az emberek összetalálkozzanak....

Szóval megköszönném, ha leírná valaki:
-Miért is olyan nagy baj, ha valaki nem annyira profi, mint a "NAGYOK"?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#73800) iwu


iwu
addikt

Ha keeper75[szisz] köztünk van, gratulálok neki a sportszerű viselkedéséért...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.