Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54201) Viktoár


Viktoár
addikt

Teljesen játszhatatlan a játék.folyamatosan ketchup szószba tesz az mm. :( A csapat nagy része már az első 2 percben halott. 4 játék 4 vereség.

Azt látom hogy sok zöld és kék játékos is van de egy sincs az én csapatomban.A vizes pályáktól meg már félek mert 1-2 játékos rendszeresen megfullad rögtön a kezdés után.Hogy mi a tervük olyankor azt nem tudom,de nem véletlenül pirosak az biztos. :(

Üdv:Viktor

(#54202) unravel válasza Viktoár (#54201) üzenetére


unravel
őstag

"folyamatosan ketchup szószba tesz az mm....4 játék 4 vereség."

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#54203) Viktoár válasza unravel (#54202) üzenetére


Viktoár
addikt

És ezzel mit szeretnél sugallni? :DDD Ezt a videót már láttam de ettől még szopóágon vagyok. :C

Üdv:Viktor

(#54204) remington2 válasza Napfénysüti (#54200) üzenetére


remington2
senior tag

Ezt a játékot addig nem lehet komolyan venni, míg gátak közé nem szorítják az esztelen moddolást, pontosabban azokat a modokat, amelyek jelentősen megkönnyítik a játékot (ezért teljesen nyugodtan lehet őket csalásnak nevezni). Pl. zoomot növelő modok (jobban rá tudsz zoomolni, bohóc-skin (IDE lőj), lőtávot minimapen jelző mod, stb. stb.

Aztán ha egy casual felmegy este munka után 2 körre, a sok szarrágó agyonmoddolt pöcshuszár azonnal szarrálövi az összecsítelt kliensével. Hogy lehet használni a modokat mindenkinek? Ja persze, mint a doppingot is, csak akkor sem igazságos (törvényes), jogtalan előnyhöz juttat.

Elnézve a screenshotokat, néhány ember klienséből már csak az AI mod hiányzik, hogy a játékos jelenléte nélkül is tudjon "játszani" . . .

Arról nem beszélve, hogy aztán vérpista egy-egy patchnél végigsírja a topikot, hogy nem megy a bohócskin, meg ez meg az nem működik, rohadjon meg a WG . . .

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#54205) zozyk


zozyk
addikt

Na,véletlenszerű csapatharc lvl99 :DDD

(#54206) unravel válasza Viktoár (#54203) üzenetére


unravel
őstag

"Ezt a videót már láttam"

Úgy tűnik nem elégszer. :D

¯\_(ツ)_/¯

(#54207) Napfénysüti válasza remington2 (#54204) üzenetére

Lassan már én is csak az aimbot modok reklámozását várom. :U

Més que un club!

(#54208) dfsz34 válasza remington2 (#54204) üzenetére


dfsz34
őstag

Már nagyon sok rinya volt a játékban, az aktuális az aranylőszer, de akkor most jön a mod rinya.

Van pár mod egyébként, ami tényleges előnyt ad, de a többség csak plusz info a világon semmi más.

A bohóc ruha is gyakorlatilag felesleges, ha valaki nem képes megtanulni, hogy hova kell lőni, akkor kész, mert már 150-200m távolságból sem látni jól és persze nem is oda fog menni a lövés az rng miatt.

Közvetlen közelre meg mondom, tényleg nagyon amatőr, aki ennyit sem bír megjegyezni és ettől nem lesz jó játékos, sőt.

A zoom meg olyan ugye, hogy a jelenlegi spot rendszerben szükség van gyakran nagy távolságú lövésekre és 1900x1080-ban már 300m-ről is légypiszoknak látszódnak a tankok. Itt nem a lövésről van szó, hanem, hogy egyáltalán az egérrel rá tudjon állni a célra az ember.

Lehetne még sorolni, vannak tényleg illegál modok, de szerintem olyant nem láttál itt egyik képernyőképen sem.

[ Szerkesztve ]

(#54209) xenom0rph válasza Viktoár (#54201) üzenetére


xenom0rph
őstag

Miért kell ezt mindennap eljátszani? El lett mondva, hogy az ilyen "problémákkal" az OFF topicba kell fáradni ... :U

halahala

(#54210) Bingisz válasza dfsz34 (#54208) üzenetére


Bingisz
addikt

Tudod, valamire mindig rá kell fogni....
;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54211) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ezt a játékot tényleg ennyi ostoba tolja? t7 amx m4 45 el megyek.., t8 tankok az ellenségnél, mindenki piros, nekem a fejem az idegtől, rámegyek az is-3 ra, lőttem bele egyet, elkezd hátrálni, megyek utána, látom már nagyon menekül, és végig lőttem a seggét, míg menekült... de könyörgöm... mit éreznek ezek? t7 ben ennyi agyhalottat én még nem láttam... sírok komolyan.. De elbuktuk a csatát, mert vagy afk az egyik csapattárs, vagy nem látja, h ki lövi, vagy nem jön segíteni, és mikor rá szólok, h miért áll a puszta közepén egy fingnyi bokorban, akkor vissza ír, h "kuss, te már meghaltál" ... :W

(#54212) Arpee78 válasza Bad Pritt (#54193) üzenetére


Arpee78
senior tag

Vbaddict heatmaps és Tazilon oldala

Felhívnám a figyelmet a vbaddict eme jóságára. Statisztikák felszerelésről, legénység skillről, fogyócikkről, etc. Mielőtt valaki ezekről kérdez itt fórumon ellátogathatna ide.

(#54213) Lunky88 válasza Arpee78 (#54212) üzenetére


Lunky88
tag

Köszi ezek nagyon hasznos kis oldalak, el is raktam őket könyvjelzőbe. :R

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#54214) #67688960 válasza SoulReaver (#54211) üzenetére


#67688960
törölt tag

a nyúlrambóság sajnos teljesen általános jelenség minden játékban(főleg a magyarok között)
ez a bukta ebben a játékban hogy itt nem lehet válogatni a szerverek között mint a cs-ben

(#54215) dfsz34 válasza SoulReaver (#54211) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen, ezért már érdemesebb szólni, rinyálni is akár.

Ilyenkor hétvégén a játék nem játék, hanem nem is tudom mi, olyan lövöldözős tankos arcade játékba megy át.

Az a gond, hogy ezek a nemtörődöm igénytelenek tönkre teszik a másik ember szórakozását. Igazából ezekkel az a gond, hogy ők nem kezdők mert nem is akarják soha megtanulni ezt a játékot csak lövöldözni akarnak a tankos játékban és mekkora királyság már ez ,ennyi. Az agyuk nem képes ennél több információt feldolgozni.

T95 már sokadszor járok úgy, hogy mire beérek a városba highway-en vagy más pályákon mire az ütközőponthoz érek vagy a saját csapatom elhullott teljesen vagy az ellenség. Az első eset még olyan szempontból szerencsésebb (mert kb, sz.rok a WR-re), hogy legalább akkor sebezni tudok, de ha az ellenfél hullik ilyen iszonyat gyorsan, akkor esélyem sincs maximum ha egy menekülő valaki a csövem elé kerül, máskülönben nulla sebzéssel fogom zárni a "játékot".

[ Szerkesztve ]

(#54216) emre


emre
veterán

Azt tudja esetleg valaki hogy mit kell tenni azért hogy a wn6 és az eff értékre is kiírjon valami? A szerzőt már kérdeztem de eddig még nem érkezett válasz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#54217) Th1sN04ll válasza dfsz34 (#54215) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ez minden nap lövöldözős arcade... :K

(#54218) xenom0rph válasza Arpee78 (#54212) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én ezt a vbaddictot nem tudom használni .. Egyszerűen nem jövök rá ,hogy hogyan keressek tankra :((

halahala

(#54219) Iron Funeral válasza emre (#54216) üzenetére


Iron Funeral
őstag

5k a wn8 mit érdekel téged a wn6 :))

(#54220) mikron: gogel translt?
Majd Serb kijavítja, tudniillik ez bug.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#54220) mikron


mikron
tag

Milyen moddal lehet megváltoztatni a tank megjelenését " chi-nu kai "

(#54221) emre válasza Iron Funeral (#54219) üzenetére


emre
veterán

Nem az értékkel van bajom, hanem azzal hogy a mod egy része nem működik megfelelően, meg akkor inkább wn7-et mutasson.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#54222) Bad Pritt válasza Arpee78 (#54212) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Danke, hasznos lesz mindkettő! :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54223) Kakumix válasza mikron (#54220) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ez bug, majd javítják.

Legyen szép napod!

(#54224) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megvettem féláron a T2 Lightot.
Ha megcsinálom a 75 győzelmet vele meg a többi nyomoronc lightommal, akkor a teljes árát adja majd, vagy a játék tudja, hogy féláron vettem és a fele árát írja jóvá?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54225) mrszitya válasza xenom0rph (#54218) üzenetére


mrszitya
senior tag

vBAddict: róla tervben van cikk az oldalamon, de mivel úgysem mostanában fog elkészülni, súgok. :)

Teszem azt, meg akarod nézni az IS-3 adait, pl. a többi tierbeli társával összehasonlítva a nettó bevételeit:

1. vbaddict.net/statistics.php

2. Legörgetsz a "By Tier" részig, kiválasztod a "Tier 8"-at
(még nem fog listázni semmit)

3. Legörgetsz a "Credits" részig, kiválasztod a "Net Income" kifejezést
(és voálá voilà)

4. Természetesen tovább is szűkítheted a kört, csak a 8-as nehez tankokra bontva például. Ehhez irány a "By Type" és azon belül "Heavy".

5. Avagy olyat is lehet persze, hogy minden nehéz tank nettó keresete listázódjon, ehhez a "Tier" részben az "All"-t kell választani.

A lényeg az, hogy csak akkor listáz, ha legalább két szűrési feltételt adtál neki.

Ha megvan a lista, persze a kék sáv alatti keresővel is szűkíthetsz még, ha teszem azt, csak az "IS" tankokat szeretnéd látni a listában. Kék sáv felett írja ki egyébként, mi a fő szűrési feltétel, azon belül pedig a többi szűkítési lehetőséget, amit beállítottál.

[ Szerkesztve ]

(#54226) mrszitya válasza Bad Pritt (#54224) üzenetére


mrszitya
senior tag

FTR-en pont van erről egy hír, de én nem olvastam bele: http://ftr.wot-news.com/2014/04/19/earn-375-gold/

Más: asszem' te panaszkodtál talán tegnap chat-spam ügyében. Neked is csak javasolni tudom a BattleMessenger-t, még nem frissült ugyan, de a tesztjeim szerint működik (oldalamon is fent van). Csináltam is egy friss demo screenshot-ot a mod debug állapotában. Ami pirossal kiemelt, az nem jelenhet meg "éles" állapotban, tehát mind blokkolná.

[ Szerkesztve ]

(#54227) xenom0rph válasza mrszitya (#54225) üzenetére


xenom0rph
őstag

:R

halahala

(#54228) arpeen2


arpeen2
senior tag

Gnome (ágyú és motor) modpack után nincs a Hellcatnak ágyúhangja, tud vki segíteni ?

(#54229) lnk


lnk
aktív tag

Úgy hallottam hogy 22-én jön valami javítópatch.Tud erről valaki valamit?

(#54230) #56230144 válasza lnk (#54229) üzenetére


#56230144
törölt tag

nope, de amíg erről nincs hivatalos infó addig ne etessük a népet.

(#54231) Th1sN04ll válasza lnk (#54229) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mit javítanának? Szerintem is fake, mivel sem a hivatalos fórumokon, sem sehol sem volt ilyen jellegű bejelentés :N

(#54232) Bingisz


Bingisz
addikt

Hujjujjuj. Nem szoktam TK-zni, de most a csata végén ráestem a T54-ünkre véletlenül:

:DDD :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54233) #43783936 válasza Bingisz (#54232) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kínos, de nem értem a logikáját. :F

Ma 55 csata alatt 3 TK-t sikerült összehoznom
Ebből kettő vétlen beugrós volt, egy pedig szándékos beugratás.
Semmi retorziót nem kaptam a büntilóvén kívül.

(#54234) Iron Funeral válasza Bingisz (#54232) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Bnigcic, krekll.

mindenki tudja, hogy TK betyár vagy.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#54235) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Barátnőm pár hete kérdezte, hogy milyen tank az ott a kijelzőn (akkor grindeltem T-54el a ojjekt140 felé). Mondtam neki a típust. Ma letett elém egy T-54es tankot az asztalra, mintegy meglepetésként o.O

Így néz ki akcióban (mert természetesen a hölgy bevetés közben szerette volna lefotózni):

Tiszta dragon ridge-fíling nem? : :)

(#54236) Bingisz válasza #43783936 (#54233) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom a sok kicsit sebzést külön vette a rendszer, és azt hitte, hogy folyamatosan őt lövöm.

Mind1, amúgy is van egy kis dolgom. Addig viszont:

Új WG sorozat indul Olgával az élen! :B
Első rész: Parkoljunk tankkal!

(#54234) r1E3S3E7T: Nem bírok mán magammal, folyamatosan bannolnak a hivatalos fórumról is.... :DDD

...jah meg a magyar WoT klánok TS-eiről is... :D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54237) Th1sN04ll válasza Cray Tyler (#54235) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:C Elismerésem a hölgynek,szerencsés vagy :K

(#54238) #43783936 válasza Bingisz (#54236) üzenetére


#43783936
törölt tag

Jó kis videó.
Hiába, tannkal mindig van hely parkolni.
Ha nincs, majd lesz. :D

(#54239) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Hát emberek ma olyan ostoba köröket megyünk egész eddigi meccseimből van vagy 2 ami megcsinálható videónak, a többi feledhető... látszik hogy hétvégén az ovisok is odaülnek a gép elé.... :W

[ Szerkesztve ]

(#54240) Szepi1979 válasza Bingisz (#54232) üzenetére


Szepi1979
senior tag

EPIC FAIL!

“ nem kell mindig nyerni “

(#54241) sutyi^ válasza Cray Tyler (#54235) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hiteles a környezet is. In-game is mindig zöldségekkel vagyok körül véve.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#54242) Djuree


Djuree
félisten

vki találkozott már ilyennel? mi lehet a baj?
felraktam szülőknél a gémet és a jimbo célkereszt fele a jobb alsó sarokban jelenik meg. :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#54243) joergie válasza Cray Tyler (#54235) üzenetére


joergie
őstag

ez nagyon respect. minden elismerésem a hölgynek :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#54244) Habib[HUN] válasza Cray Tyler (#54235) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Üdv :)

Asszonyom kérné a mintát, hogy legyártson valami hasonlót. Nekem még csak Wot-os pólót csinált, meg ugyanilyen androidot.

(#54245) PitLee válasza jano_77 (#54021) üzenetére


PitLee
őstag

Tank Icon Maker + egy kis konstruktivitás

A progi fájljaiban kiegészíted a hiányzó tank neveket és a Jimbo tank ikonokat töltöd be vele....

(#54246) lnk válasza #56230144 (#54230) üzenetére


lnk
aktív tag

Nem annak szántam én is úgy hallottam.Feltettem a kérdést hogy valaki tud e róla valamit mert én sem találtam(az hogy én nem találtam nem azt jelenti hogy más nem)Ennyi.

Th1sN04ll: Köszönöm a választ.

(#54247) mrszitya válasza PitLee (#54245) üzenetére


mrszitya
senior tag

Már frissült elvileg a 9.0-ra azóta a csomag, amit linkelt. :)

(#54248) Asbee


Asbee
veterán

Nem tudjátok a bővített dmg panel a chatben miért nem mutatja a ki lőtt rám, és mennyi a töltési ideje? Mintha valamelyik moddal veszne össze. Hátha valaki használja és találkozott ilyennel.

(#54249) #43783936


#43783936
törölt tag

Borsó tulajoktól kérdezném, hogy megéri rátenni a nagypuskát?
Az alap ágyúval is néha olyan érzésem van, mintha saját halálcsillaggal szaladgálnék a csatamezőn. :D

Repeszpáncélt vajon van-e értelme rátenni?

(#54250) Th1sN04ll válasza #43783936 (#54249) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Szerintem nicns értelme az e100 gunnak, és arepesznek sem, ha telibever egy arty ugyan úgy insta kill :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.