Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54801) #95904256 válasza Chris0321 (#54767) üzenetére


#95904256
törölt tag

"A WG már nem a győzelmi arányt veszi alapul az egyensúlyozáshoz."

Már? Mindig azt mondták, hogy sosem vették figyelembe.
Vagy mégis? Furcsa dolog a statisztika...

(#54802) fényelőkész válasza Drenadar (#54798) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

Köszönöm a választ!!Aranyos vagy,de nem erre voltam kíváncsi.

(#54803) mrszitya válasza szymre (#54799) üzenetére


mrszitya
senior tag

Zoom:

Pontosan nem tudom, ennek hogy kellene normális esetben funkcionálni, mert én nem P-MOD-os zoomot használok. Mindenesetre van ötletem:

1. Először is, az nem derült ki, hogy a "defaultZoomValue" értékét átírtad-e az eredeti 5 helyett. Ha esetleg nem, akkor próbáld ki mondjuk az említett 8-cal.

2. A 9.0-val bekerült egy új opció a kamera pozíciójának a megjegyzésére a beállításokban, próbáld ki hogy ennek a kikapcsolásával nem oldódik-e meg a probléma (azt hiszem, ez az: "kamera és egyéb ablakok pozíciójának megjegyzése"). Esetleg indítsd is újra a klienst, miután ezt átállítod.

#54786) jano_77

Ahogy Th1sN04ll kolléga javasolta neked, az elmosódás effektet csekkold, hogy kikapcsoltad-e a grafikai beállításokban.

[ Szerkesztve ]

(#54804) KaLeun


KaLeun
senior tag

Az előbb kaptam: AnthraX2111 (22:00:50) REPRORT 4 allhack aimbott & maphack...namecalling on youtube!

Elsőnek azt hittem, hogy az a szerencsétlen T95 volt akit AT-15-tel trackelve tartottam míg az arty kiszedte. Aztán nézem, hogy ez egy könnyű killre (artykra) utazó T29 volt, aki még a domb közepén jött El Hallufon amikor én elindultam a másik oldalra... Esélye sem volt a nyílt terepen.

Cila

(#54805) dfsz34 válasza KaLeun (#54804) üzenetére


dfsz34
őstag

Mi a faxom az a namecalling on youtube?

A többit még ki tudtam silabizálni valahogy, de ez mi a bánatos búbos banka lehet, nem bírok rájönni :)

(#54806) Viktoár válasza Diarmand (#54792) üzenetére


Viktoár
addikt

Lol én is a birch gunnal szopok,abszolút hulladék. :D A kv1-et nincs is értelme lőni mert csak kritikal hit de sebzés az nulla.A legtöbb tanknál sem megy 100 fölé a sebzés.
Ezt a tüzért szerintem t2-be kellett volna rakni,ott érne valamit.De t4,t5, t6-ban teljesen használhatatlan,nem is értem hogy ezt hogy gondolták.

Van 70.000 free xp-m de sajnálom erre a hulladékra elszórni,megpróbálom idegösszeomlás nélkül kifejleszteni a bishopot.Bár attól sem várok sokkal többet. :N

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#54807) ddt500hu válasza Viktoár (#54806) üzenetére


ddt500hu
veterán

De mit kell elszórni? Legrosszabb esetben is csak 17 000XP kell hozzá. Az nem a világ vége. 2-3 napig leduplázod aztán a maradékot beletolod freeből.

(#54808) Diarmand válasza Viktoár (#54806) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem értem. Mi ez a Bitch Gun? Mi ez? Mi értelme ennek? Harmincasával kell lebontanom egy ötös T-34-et, már a tier ötös nehezek közt is vannak sebezhetetlenek, a legpuhább tankokba is csak százat verek bele, afk tankot képtelen vagyok eltalálni, hatos nehezet csak akkor sebez ha SerB is úgy akarja (nem akarja), ennek tényleg tier kettőben lenne a helye. Átlag 200-asával sokáig tart ám összegyúrni 14750 xp-t. Olyannyira szharr az egész tank, hogy arra szavak nincsenek. :W

Ha nekem lenne 70k free-m, úgy ugrottam volna át, mint ddt500hu a neki címzett a lenyugtató hozzászólásokat :K

[ Szerkesztve ]

(#54809) Bingisz


Bingisz
addikt

LOOL

Azt hittem itt ki kell lőni egymást...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54810) ddt500hu válasza Bingisz (#54809) üzenetére


ddt500hu
veterán

Marha jó!! :D :D :D :D :C

(#54811) Viktoár válasza Diarmand (#54808) üzenetére


Viktoár
addikt

Már csak 3500xp kell a bishophoz,azért nem szeretném átugrani mert a legénységet húzom és mindig átképzem az új tüzérekhez.

Eddig ez a legrosszab egység amivel játszottam,egy rémálom vele a játék.Szerintem nagyon lassú és t4-ben baromi sok a közel 10mp-es töltés idő figyelembe véve hogy 100 alatt sebzek vele. :)

Üdv:Viktor

(#54812) Bad Pritt válasza Bingisz (#54809) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

degonoszvagy... most elrontottad a játékját, ráadásul egy utálatos artyban. fuj, fuj ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54813) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Végre, végre, végre!! A 90-ik csata lett az amire vártam. Igazi fun tankként viselkedett. +35 000 credit! :D
FV215b 183 tank ász. A rohadt waffentróger megkapta a magáét. :D Mausra kicsit hamarabb rárepülök új dmg rekord de legalább maradt cél. :D

ui. Meg is nézem a replayt. :D

[ Szerkesztve ]

(#54814) 04ahgy válasza Bad Pritt (#54711) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én meg tudom magyarázni. Mindketten az NA szerveren játszanak, te meg az EU-n. Értelemszerűen nem ugyanannyi az NA ász, mint az EU ász...

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#54815) Bingisz válasza 04ahgy (#54814) üzenetére


Bingisz
addikt

:R :C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54816) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Wargaming és a lebegő kövek..

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54817) Zadia válasza Viktoár (#54811) üzenetére


Zadia
senior tag

Én pont fordítva vagyok ezzel.Igaz a Birch nem sebzett nagyokat,de ez a Bishop egy hulladék. Remélem Utódja az FV304 már jó lesz.

(#54818) mtade válasza Zadia (#54817) üzenetére


mtade
aktív tag

A küldi miatt vettem meg a birsalmát, rá van szorulva rendesen SerB jóindulatára, az biztos. Végülis pár nap alatt meglett a Bishop, de nem vagyok meggyőződve, hogy sokat akarok artistáskodni... :D A 304et kikínlódom még, de ha az is ilyen nyögvenyelős lesz, maradok a nehéztankoknál... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#54819) Spenike


Spenike
tag

Hali

Valaki tudja hogy mért nem tudom XVM editoral szerkeszteni az Aslains_XVM_Mod "xvm.xc"-T ???

Ezt írja ki mikor megakarom nyitni:

Cannot find root config element ("configversion" must present)

(nem az érdekel hogy mit ír hanem a megoldás)

Köszi

(#54820) zozyk


zozyk
addikt

Nem vettetek észre egy kis arty buffot?

Régóta megvan a G.W.Tiger (P) de valahogy mostanában jobban adja a dmg-t.

Régebben 6-800 körül sebeztem,néha 1000 körül,tegnap meg 1600 dmg-t kapott egy Tiger2,tegnapelőtt meg egy T30 volt 1 lövés... :-)

[ Szerkesztve ]

(#54821) Th1sN04ll válasza Spenike (#54819) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Mert az editor az az alaphoz van azért, asalian maga csinálja a dolgokat nézz fel a honlapjára! Google a barátod ebben! :K

(#54822) Simulacrum válasza zozyk (#54820) üzenetére


Simulacrum
senior tag

De észrevettem, egyfolytában ezt veszem észre. :O
Akció ide vagy oda azért nem véletlen, hogy egyre többször van megint 4-5 arty oldalanként. A "nerf" után emlékszem az olyan meccs volt meglepő amiben egyáltalán volt arty.

(#54823) Spenike válasza Th1sN04ll (#54821) üzenetére


Spenike
tag

Ezt értem de valahogy ezt is lehet szerkeszteni én ott nem találom hogy lehetne másképpen megnyitni...

(#54824) olcsii


olcsii
aktív tag

Tegnap nagyon utált engem a wg!
-nagyon szar csapatokat adott egész nap.
-nem csak a képeasségeik alapján hanem tankokból is rosszakat adott. pl ellenfélnek csak heavyt nekunk meg medet egy oylan pályán ahol nem sokat tudtunk gezdeni. aztán vagy nekünk tédét ahol a medek voltak előnybe. mesébe illő amit művelt az mm,

farkasjanónak üzenném hogy örülhet hogy nem játszott velem tegnap mert tuti betörte volna a monitort!!

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#54825) jano_77 válasza olcsii (#54824) üzenetére


jano_77
nagyúr

Éreztem, ezért is nem fogadtam el a meghívódat! ;]
Neeem, az igazság az, hogy egy volt kollégámmal mentem szakaszban, aki nem túl régen kezdte és korábban már megígértem Neki, hogy megyek Vele, ha mindketten fent leszünk. De nálunk is ratyik voltak a csapat elosztások. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54826) bigobert


bigobert
tag

Ha már brit arty: tartsatok ki, a Crusader az első gyenge láncszem. Itt már 25-30mp-t kell várni 200 sebzésre, és ehhez kb. vízszintes a röppálya.
Itt amúgy is divat kinézni a tüzérséget. Persze a rohamlöveggel nincs gond egy "tankos" játékban. Ki érti ezt a gondolkodást?!
Ha valaki már túljutott a tier VII-en, privátban leírhatná a tapasztalatait! Kell az 5,5-höz a lelki támasz!
Köszi! :)

(#54827) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Konkrétan tegnap mi olyan 40 meccsből 1et nyertünk! Hiába sebeztuk gyakran az eletunk háromszorosát par perc utan szo szerint csak mi éltünk mindenki más eltűnt... mentem is inkább dotazni! :K

(#54828) lnk válasza bigobert (#54826) üzenetére


lnk
aktív tag

Engem a crusader annyira felhúzott hogy eladtam :-) De azon mindíg röhögtem hogy hátrafelé gyorsabban megy mint előre:-)

(#54829) Napfénysüti válasza Simulacrum (#54822) üzenetére

Lemaradtam valamiről hogy akció van arty-ra? :F

Més que un club!

(#54830) Simulacrum válasza Napfénysüti (#54829) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Artyval és lighttal kell 75-öt nyerni 3 prémium napért.
Hétvégén viszont az arty ölésért jár majd a plusz kredit. :C

(#54831) #43783936 válasza Napfénysüti (#54829) üzenetére


#43783936
törölt tag

A havi küldi egyik része:
75 győzelem artyval vagy lighttal.
Ha ez a fele is megvan, akkor megkpod a garázshelyet egy 2-es szintű prémszutyokkal.

(#54832) Napfénysüti válasza Simulacrum (#54830) üzenetére

Ja hogy az arty-ra is vonatkozik. :B Nem is néztem mert nincs arty-m de lighttal lassan meg is lesz. Még úgy 14 győzelem kell.
A vicc az hogy pont egy arty-ért hajtok. ;]

Més que un club!

(#54833) mtade válasza #43783936 (#54831) üzenetére


mtade
aktív tag

8 jó győzelem hiányzik, valahogy csak kiizzadom. T71 ki volt már fejlesztve, akkor azt húzom... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#54834) jano_77


jano_77
nagyúr

másnál sem indul el az EU-s oldal? Csak nem vmi javító patch-t tesznek fel éppen!? :B Remélem igen!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54835) #43783936 válasza Napfénysüti (#54832) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én egy hét alatt kipörgettem a küldit.
Mivel lighthoz noob vagyok, ezért artyztam.
Így legalább összejött az FV304.
Más artyra nincs is szükségem, ez a legszórakoztatóbb vas. :D

jano_77 Nekem se jön be az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#54836) mtade


mtade
aktív tag

HUNS-os 3as platoon nálunk ValentineII-kkel, kérdezem, hogy a T2-re hajtanak-e. Válasz: Nem, a 375 goldra... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#54837) jr1994 válasza mtade (#54836) üzenetére


jr1994
addikt

Én is a goldra hajtok, ha már megvan az a kis száguldó veszedelem :D hamarosan meg is lesz. Egyébként érdemes legalább így az akcióban megszerezni, feszültséget levezetni jó. Remélem aki savazza úgy teszi hogy kipróbálta legalább :U úgyis csak a funról szólnak a kis tierű prémek

Más: öcsém kitalálta hogy kell az ölj meg x db 2 szinttel magasabb tankot (valami ilyesmi) medál, olyan tankot keresett hozzá aminek jó nagy az átütése. Nos, így találtuk meg a pz II G nevezetű tier3-mas csodát. 95 átütés :DD nem is hallottam róla ezen a fórumon pedig nagyon poén, már csak ezért is megéri kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#54838) BogyóBP válasza mtade (#54836) üzenetére


BogyóBP
addikt

milyen 375 gold?

Mindenkinek:
A legénység akkor is megkapja a tapasztalati pontot ha a tank megsemmisül a harc alatt?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54839) jr1994 válasza BogyóBP (#54838) üzenetére


jr1994
addikt

Akinek megvan visszakapja a vételárát ha kész a küldetés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#54840) BogyóBP válasza jr1994 (#54839) üzenetére


BogyóBP
addikt

3 nyert csatára vagyok tőle..Már csak a tűz és vízből hiányzik 3 nyert csata amiben az első 10 ben vagyok a csapatban. ELC AMX el viszem..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54841) 04ahgy válasza jr1994 (#54839) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, de 750gold egy T2LT... Meg a garázshelyet is illene megkapni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#54842) Drenadar válasza 04ahgy (#54841) üzenetére


Drenadar
veterán

de ha éppen akciós akkor csak a jelenlegi d íját kapja meg az ember... :(

(#54843) 04ahgy válasza Drenadar (#54842) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mikor ér véget az akció? ;]

A garázshelyről van információd?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#54844) jano_77


jano_77
nagyúr

Reméljük EZ tényleg megoldja a LAG és FPS problémákat!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54845) Drenadar válasza 04ahgy (#54843) üzenetére


Drenadar
veterán

igen ha a tankkal együtt jön garázshely, akkor attól függetlenül hogy nem kapod meg a tankot apsz garázshelyet... legalábbis régen így volt. (gift shoppal mindenképp így van és technikailag kétlem hogy másképpen működne a reward)

(#54846) KaLeun válasza Simulacrum (#54822) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez szimplán hülyeség.

SZVSZ részben azért lett újra ennyi arty, mert az elszaporodott nagy dög td-k nagy zsíros könnyű célpontok. Plusz nem mindenki szereti ha valami t10 td 1shottolja vagy ad neki egy olyan 1k-s puszit és így áll bosszút... Ráadásul sokan rákaptak a brit artykra, mert a nagy beesési szög miatt szinte lehetetlen helyekre is be tud lőni, nem véletlen hogy egyre több unicumot látni t10 brit artyban.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#54847) Th1sN04ll válasza jano_77 (#54844) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Hetente heggesztik ezt a fost, most megint johet a szopas a modokkal na de jo! :((( :W miert nem lehet normalisan kiadni egy frissitest... több kárt okoznak mint hasznot! B@lf@sz banda!

(#54848) mtade válasza Th1sN04ll (#54847) üzenetére


mtade
aktív tag

A baj tényleg csak az, hogy minél több hotfix jön, annál több dolog nem működik rendesen.

Pl a ghost shellek nálam nem voltak jellemzőek, egész addig, amíg meg nem javították... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#54849) mcwolf79 válasza KaLeun (#54846) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem a nyomoronc event miatt van ennyi arty.
Nem baj,mindjárt vége a hónapnak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#54850) Napfénysüti válasza mtade (#54848) üzenetére

9.0-ig nem volt vészes nálam se az elszálló lövedékek száma. Viszont tegnap is direkt figyelgettem hogy a patch óta nagyon sok lövés repül össze vissza. Remélem ezzel azért kezdenek valamit.

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.