Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54251) #43783936 válasza Th1sN04ll (#54250) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az a durva, hogy három nap alatt fullra sikerült fejlesztenem.
Amennyire ontja az XP-t, még a következőt is meg tudom venni akciósan.
Azt nem mondom, hogy az utódját, mert megtartom a cukorborsót. :D

(#54252) Cray Tyler válasza Habib[HUN] (#54244) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Megkérdeztem, azt mondta fejből csinálta. Így nincs minta, neten ő sem talált, pedig keresett. Néha megnézte, hogyan néz ki egy T-54 és ennyi.

(#54253) Lunky88 válasza #43783936 (#54249) üzenetére


Lunky88
tag

A 15cm-es ágyúval nagyon meg kell fontolni hova lősz, de azzal is jó köröket lehet menni. Ezt pl. a nagy ágyúval hoztam össze.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#54254) sebijani1982 válasza Cray Tyler (#54235) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:R :R :R Nagyon ügyes!!!!! Ha főzni is ilyen jól tud, akkor Tied a főnyeremény! :DD :DD

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#54255) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A bekarikázott szöveget hogy lehet eltüntetni?

A másik, hogy a játék közbeni playerspanel állandóan a legnagyobb méretben nyílik meg a csata elindítása után, ezt hol lehet átállítani?

(#54256) Angel1981 válasza Cray Tyler (#54235) üzenetére


Angel1981
veterán

Király! :C :R

(#54257) dfsz34 válasza Lunky88 (#54253) üzenetére


dfsz34
őstag

Úgy látom, hogy neki kell állnom a borsó ásznak újra. Nekem kb 3,5-4 hónapja még 2300 prémes xp-re csak első osztályt adott, mert valahol 2400 és 2500 között volt az ász határ. Most már kicsit lejjebb van, bár még mindig az egyik legnehezebben megszerezhető. grat a körért.

(#54258) Cray Tyler válasza sebijani1982 (#54254) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszöni szépen mindenkinek a dicséretet. Egyébként kifogástalanul főz :K

(#54259) #43783936 válasza Lunky88 (#54253) üzenetére


#43783936
törölt tag

Grat! :C
Egyenlőre meghagyom a stock ágyút, mert én átütés mániás vagyok, arról nem is beszélve, hogy bő 400-zal kisebb a DPM.je.

(#54260) L4mie válasza Cray Tyler (#54258) üzenetére


L4mie
veterán

Frankó, majd remélem megmutatjátok irl is.
nincs valami fan pályázat most ahol értékelik az ilyent pár ezer g vel? :D
Kell kötnie még1 et és akkor mehettek szakaszban :D :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54261) otto14


otto14
senior tag

Napi bukta. Nézzétek már meg, mit csinál az E75, IS8 és az IS3 :W
PPfff Én sem vagyok túl jó játékos, de azért oda tudok figyelni, hogy hol kéne segítség...

asd

(#54262) PitLee válasza Hauptmann (#54255) üzenetére


PitLee
őstag

A szöveget középről nem tudom.
A players panel úgy működik, hogy míg az óra ketyeg teljesen nyitva van (mindenkinek) majd mikor indul a csata akkor beáll az előzőleg beállított méretre.

(#54263) superfly2


superfly2
tag

Valaki nem tudja hogy szakaszban mitől fagy meg a játék? :F
Aslain mod van fent, bocsi ha volt már a kérdés :B

(#54264) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Kb 28 kör óta JGpzE-100, és E3 kombót tolunk platoontársakkal, ez idő alatt az egész családunk csuklott hatalmas kombó :DDD :Y

(#54265) Angel1981 válasza #43783936 (#54259) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem is az átütés a legfontosabb paraméter egy ágyúban.

(#54266) Th1sN04ll válasza Angel1981 (#54265) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Meg a potosság :K

(#54267) zuchy


zuchy
őstag

Azt nem tudjátok miért nem ír ki semmi adatot nekem az XVM? A legújabb Aslain féle modpack van fennt.

PC-STYLE.hu

(#54268) Th1sN04ll válasza zuchy (#54267) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Regeld magad az oldalon inaktív most azért :R

(#54269) zuchy válasza Th1sN04ll (#54268) üzenetére


zuchy
őstag

Köszi a választ. Na de régebben jó volt, meg volt olyan is, hogy egy idő után már hozta az adatokat. Milyen oldalon kell regelni?

PC-STYLE.hu

(#54270) yarsley


yarsley
aktív tag

Felturbozott T71.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#54271) Th1sN04ll válasza zuchy (#54269) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ahogy belépsz írja hogy az xvm oldalán kell :K

(#54272) Drenadar válasza zuchy (#54269) üzenetére


Drenadar
veterán

belépsz a garázsba maga az XVM kiírja hogy regisztrálni kell, és még a linket is odatolja a képed elé :)

ennél is több segítség kell? Esetleg megcsináljuk neked teamwieverrel? :)

(#54273) zuchy válasza Drenadar (#54272) üzenetére


zuchy
őstag

De, megcsinálnád, az jó lenne... Ess nekem egyből, igen kell az.

Th1sN04ll: Egyébként köszi, már megvan, nem is tudtam hogy kell neki ilyen, mint mondtam eddig szinte tökéletesen működött. :)

PC-STYLE.hu

(#54274) Th1sN04ll válasza zuchy (#54273) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ez most lett módi 14 naponta újra kell csinálni :K

(#54275) Viktoár


Viktoár
addikt

Normal csata: Siegfried line!

Nálunk piros és narancssárga (szakaszok) játékosok,max 2-3 sárga.
Ellenfél,kék klán szakaszok,ami nem az zöld.
Győzelmi esély az xvm szerint 20%
Eredmény 4:15-re nyertünk.

Az elején valaki beírta közös csetbe hogy barbarian vs pros.Hát győztek a barbárok. :)

Üdv:Viktor

(#54276) Viktoár válasza yarsley (#54270) üzenetére


Viktoár
addikt

A légterelő weakspot? :DDD

Üdv:Viktor

(#54277) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#54276) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+5 fok a forulási sebbességhez, -5km/h a végsebességből. :D

(#54278) dfsz34 válasza Viktoár (#54275) üzenetére


dfsz34
őstag

A WoT most és minden hétvégén átalakul egy tankos lövöldözős arcada játékká, így kell hozzáállni és mindjárt érthetőbb lesz :)

Olyanok játszanak tömegével ilyenkor, akik nem tekinthetőek még kezdőnek sem, hiszen nem érdekli őket, hogy megtanulják ezt a játékot, csak lőni akarnak, meg nagyot odatoszni az ellenfélnek, nagyjából ennyiben ki is merül a stratégiájuk és az elvárásuk ezzel a játékkal szemben. Ha felvillan egy ellenfél valahol, akkor egyenes vonalban megtámadják és amíg tart a saját hp-juk, addig lőnek, aztán mennek vissza a garázsba.Ez a gyakoribb fajtájuk, a kicsit ritkább meg a félős és a csata végéig lapító, de egy mozgó elefántot sem képesek eltalálni 10m távolságról, úgyhogy sokat ők sem érnek.

(#54279) SchumiBácsi

Hali all!
Szerkesztgettem az online editorral az új 5.2.1 XVM-et eddig sikertelenül.

Az volna az elvárás hogy a játékosok felett több adat jelenjen meg: effy, csaták száma, stb. Ezeket mind be is lőttem, utána mentés, de ha azt a fájlt ami lejött beteszem a helyére, egyáltalán semmi nem működik, mint ha nem is volna fent az xvm. Illetve pár dolgot kiír a tankok fölé, de összességében használhatatlan, a többi része ilyenkor.

Ha a szöveget kimásolom és az eredetiben lévő után teszem be, az meg olyan mint ha semmit nem csináltam volna... ugyanúgy működik mint alapban, de úgy elég szegényes az infó. Valaki írja már meg hogy oldotta meg ezt a problémát, ha egyáltalán van megoldás :D Előköszi!

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#54280) Spenike


Spenike
tag

Hali

Skacok ez működik valakinél ?

http://worldof-tanks.com/0-9-0-allied-silouhettes-always-for-wot/

Elvileg látni kellene az ellenség sziluettjét ...

(#54281) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#54275) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rómát is a barbárok kényszerítették térdre a légióival és háborús tudományával együtt... ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54282) Simulacrum válasza SchumiBácsi (#54279) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Gondolom valamilyen xvmed már van fönt, ami mondjuk több kis config fájlból veszi az adatokat. Vagy azt csinálod, hogy megkeresed a lementett fájlban a neked szükséges részt és beteszed a megfelelő kis fájlba vagy az xvm/configs/@Default könyvtárban levő @xvm.xc fájlt írod a lementettel felül. Illetve ha nem csak @Default van a configs könyvtáradban, akkor a másik ott levőben levő ugyanilyen fájlt. Nem 100%, hogy ez így jó lesz, de van egy érzésem, hogy így kellene.

(#54283) Bazsa01129 válasza SchumiBácsi (#54279) üzenetére


Bazsa01129
csendes tag

XVM\Configs mappába tedd az xvm.xc filet

(#54284) dfsz34


dfsz34
őstag

Hamar keltek a lövöldözős játékot játszók, megüzentem az is6-nak, hogy jobb, ha eladja a tankját, de nem értette meg az üzenetemet:

- Sell your tank idiot coward. 0 dmg
- stfu

T30-al védtem az utcát hull down-ban és ha az is6 nem hagy ott és nem bújik el, akkor lehet, hogy még sikerült volna a bravúr is, mert így is kiszedtem kettőt a négyből. Az is6 meg kapott egy olyan gangbaget, hogy könnyesre röhögtem magam, de tényleg nem értem mit hisznek ezek a szerencsétlenek? Hogy el tud bújni és majd az ellenség foglal, amikor tudják hol volt és meg fogják találni. Totál szerencsétlen idióta, ha ott marad harcolni, akkor az ellenség nem kap hátba miközben töltök, legalább ennyi haszna lett volna, bár szerintem sebezni akkor sem tudott volna, de legalább golyófogónak jó lett volna.

(#54285) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na 60 csata után a következő tapasztalataim vannak az FV215b 183-al. Szerintem 4-ből 1X adja be golddal a full sebzést. Általában 4-ből 1X lövök bele medium tankra vagy oldalról hevyre. :U Szemből nagyon ritkán adja be még haslövésre sem mindig. Viszont ezzel együtt is nagyobb az átlagsebzésem mint az obj.268-al. (A legnagyobb sebzésem eddig 1968dmg egy JPZE100 oldalába).
Amin meglepődtem az a pontossága. Szerintem pontosabb mint amit az adatok alapján várnánk. A lövedék lassú és nagy ívben száll szóval mozgó célra csak középtávolról vagy annál közelebbről érdemes vele lőni.
Szellőzéssel, töltésgyorsítóval, pudinggal levittem a töltésidőt 23,7-re de nem éreztem a hatását szóval a puding ugrott és felkerült a periszkóp is (szellőzés helyett).
A lényeg, hogy egyedül nem nagyon szabad vele kóricálni mert ha cserbenhagy az ágyú akkor véged. Bár az ágyú nem hagy cserben max. a gold ammo. Tegnap egy 1100hp-s JT ellen mentem 1v1-be fogtam és betöltöttem az alap lőszert. Kiszedte mint a szart. :) A lényeg ha lemmingtrain indul akkor fel kell szállni rá.
4-5 nap és összejön a JPZE100. Érdekes lesz vele összehasonlítani.

ui. Ja és prémiummal lehet vele pluszos kört futni. Ma reggeli első csata. 5 gold lövés, 5492 dmg, 0 sérülés és győzelem 12329 credit hozam.
ui2. Eddig 1x fogyott ki a lőszer.

(#54286) Jolet válasza ddt500hu (#54285) üzenetére


Jolet
őstag

engem az zavar, hogy lassan céloz :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#54287) olcsii


olcsii
aktív tag

a legjobb köröm ezzel a japán csodával:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#54288) Petyus87 válasza olcsii (#54287) üzenetére


Petyus87
aktív tag

:R Király a Kiwi!
Azért én is ott vagyok :P "kullogok" mögötted... :DDD

(#54289) Bingisz válasza olcsii (#54287) üzenetére


Bingisz
addikt

Hűű GG!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54290) ddt500hu válasza Jolet (#54286) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen. A lassú célzása engem is jobban zavar mint a hosszú töltésidő. Ráadásul eléggé szétugrik a célzó ha mozog a torony. Weakspottot lőni nehéz vele. Nincs rá idő. :(

(#54291) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#54281) üzenetére


Angel1981
veterán

Igaz, de akkor már az RNG egy jó ideje Róma ellen dolgozott. :))

(#54292) PaJa1 válasza zozyk (#54205) üzenetére


PaJa1
őstag

Köszönd magadnak...
A Team battle lényege, hogy meg lehet válogatni azt a 6 embert és tankot akikkel/amikkel csatába indulsz.

(#54280) Spenike
Értelmezd a mod nevét... a saját csapatod tankjainak körvonala fog megjelenni ha a beállított távolságnál messzebb vagy tőlük. Nálam működik

(#54249) Mogyesz75
Borso... ha jól sejtem akkor a 8as szintű WT-ről van szó. Nagy csúzli szerintem Team battle módban érdemes. Randomban inkább stílus függő.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#54293) athomi


athomi
veterán

Még mindig nem sikerült megfejtenem mi veszi rá a sok nyomorultat 5-10k csatával, hogy Lakeville-n csata ütközetben a mocsárba menjen kempelni?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54295) dfsz34 válasza athomi (#54293) üzenetére


dfsz34
őstag

Odamegy a paradicsom vezér az E100-al, követik.

(#54296) zozyk válasza PaJa1 (#54292) üzenetére


zozyk
addikt

Ugye tudod,hogy véletlenszerűen is be lehet lépni.... :F

Nem vonz a csapatcsata,csak a küldetés (10K dmg) miatt léptem be...amit így is meg lehet csinálni szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#54298) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát ilyet sem láttam még public-on:
edshire-en mentem E75-tel egy FV215b 183-mal. Beleakadtunk egy IS8-ba és egy T57 Heavy-be. Az FV kiszedte 1 lövésből az IS8-at,én eltaláltam a T57-et. Ő elkezdte belém pumpálni a tárat, le tudott láncolni 2- szer is.Már mondom ennek ennyi , DE AZ FV beállt elém ,hogy fogjon 1-2 lövést :-O Na mondom ez igen, ebben van csapatszellem :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#54299) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Valami bugfix nincs arra hogy sniper mmódba ne essen a béka s*gge alá az fps?

halahala

(#54300) redzsi


redzsi
senior tag

Van már autotelescope mod 9.0-ra? Annyira hozzászoktam, hogy mindig homlokomra csapok hogy elfelejtettem felpakolni a hálót+periszkópot.p

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.