Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54451) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Hát be voltam rezelve egy kicsit a Jagdpanther 10,5-es ágyújától de annyira jó, hogy már vissza is hozta az árát :D Megérte feltenni.Imádom :DD

(#54452) Angel1981 válasza Angel1981 (#54325) üzenetére


Angel1981
veterán

No!
Gondoltam, kikapcsolom a gyorsított képzést, hátha PONT annyi XP-t fogok kapni a csatával, hogy osztható lesz 25-el, és már elsőre így is lett!
Kegyes az Isten! :R

(#54453) SchumiBácsi válasza Iron Funeral (#54423) üzenetére

Azt is tegyük hozzá hogy még mindig 1magos a buli, tehát ha ezen változtatnak valamikor, akkor talán jobb lesz a teljesítmény... a növényzettel meg sztem különösebb gond nincs. A fák/bokrok sztem elég erőforrás kímélőek, mivel mindig ugyanazt a felét mutatják felénk a lombcsoportok.

A tankok összességében nagyon pipecek, és a lag is ott van: onnan tudod hogy elindult a kör hogy megállt a game 1-2mp-re... ekkor lőtték ki az első tankot :D

Amit továbbra is hiányolok a játékban az a kipufogógáz megvalósítása. Reméltem ha már HD hadjárat jön, akkor nem kiesik a füst a járműből padlógázon is, hanem szépen elfújja amerre kell. Na erre is várni kell ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#54455) #67688960 válasza SchumiBácsi (#54453) üzenetére


#67688960
törölt tag

dehogy egymagos

(#54456) SchumiBácsi válasza #67688960 (#54455) üzenetére

Ha nem egy magos akkor még van mit javítani, mert a játék lassúságát a grafika nem indokolja szvsz.

Megnézem mindjárt jobban a CPU mérővel, de eddig úgy láttam hogy 1mag van csúcson a többi pang.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#54457) Simulacrum válasza SchumiBácsi (#54442) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Pedig, ahogy Bazsa01129 írta utánam tényleg az a legegyszerűbb és úgy működnie kellene. Tehát a res_mods/xvm/configs/ könyvtárba rakni a készített xmv.xc fájlt. Ha nem azt látod, amit szeretnél, akkor ott más gond lehet.

(#54458) Iron Funeral válasza SchumiBácsi (#54456) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De, egyszálas a folyamat, más kérdés hogy rá tudod erőltetni, hogy két magon számoljon a cucc. Az meg megint más kérdés, hogy semmi teljesítménybeli javulást nem látsz akkor ha két mag pörög ~50%-on ahhoz képest mint amikor egy mag ment 100%-on.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#54459) Diarmand


Diarmand
senior tag

Imádom a TOG 2-őt (HMS Agility is at your service!), nem hittem volna, hogy ennyire fog tetszeni. Rengetegen lenézik, aztán meg átmegyek rajtuk, mint az úthenger :DDD
Kb 150 csatám van vele, de tartom a 63%-os győzelmi arányt, pedig mindig egyedül megyek. A titka az, hogy a kiváló ágyúnak köszönhetően elsőrangú középtávoli sniper tank. Ja, meg célszerű mindig láncolni azt, akit tudsz lőni és akkor hamar vége lesz az ellenfél top tankjainak (is) a 4,3-as töltésnek köszönhetően :)
Akinek van és esetleg gurulna párat egy másik TOG-gal, keressen meg priviben, hiszen a lonely TOG is sad TOG :K

[ Szerkesztve ]

(#54460) #67688960 válasza Iron Funeral (#54458) üzenetére


#67688960
törölt tag

akkor kapcsolj le róla egy két magot és meglátod hogy rosszabb lesz

(#54461) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma végig top sebző voltam AT-15-tel, csak ez valahogy szánalmas a t10 mezőnyben. A végére meg is lett az eredménye: 45% wr. Néhány alkalommal az ellen (pl. MT-25) láttára elszaladtak mellőlem a t10-ek, aztán baromi jó amikor bealáznak. Sajnos a legtöbb játékos értelmi képességeit, meghaladja az, hogy ez egy tankos játék amiben az ellenfél tankjait kell lőni.

Aztán durva ahogy az ultra tomatok lazán aláznak (akár lila játékosokat) a WTF szériával. Alig várom, hogy a td-k camo bónusza nerfelve legyen.

Cila

(#54462) Iron Funeral válasza #67688960 (#54460) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tessék, itt van a hatalmas különbség, kilistázva.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#54463) Mister_X válasza Iron Funeral (#54462) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e minden egyéb processzortevékenységet másik magra terelni vagy a WoT-nak tulajdonítani a második processzormagot. Akkor biztos lenne valami különbség.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54464) Bingisz válasza Mister_X (#54463) üzenetére


Bingisz
addikt

Windows 7 feladatkezelő elég okos hozzá. Ki lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54465) Th1sN04ll válasza Diarmand (#54459) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Eredj már TOG :DDD :DDD Hoznád inkább a nagy vasakat, merem remélni a vigyori, meg az E-100 meg van még :C

(#54466) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Kicsit játszottam a Type61-essel :)

(#54467) Diarmand válasza Th1sN04ll (#54465) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ráuntam arra az accra, így lett egy második, poén fiókom. Jó volt az az 1k arany kezdőbónusz, meg ugye pont akkor voltak a kódok is (grand final/alienware) így összegyűlt egy leárazott hatos prém ára és hát mit is vehetne az ember ha nem egy Hot Tog-ot :DDD
A legtutibb az, hogy alig van olyan csata, ahol ne üdvözölnék a drágaságomat vagy így vagy úgy. Kedvenc beszólás amit kaptam, (természetesen angolul): Van egy TOG-os viccem, de nem mondom el, mert túl hosszú :D
Ha meg van egy másik TOG is rajtam kívül a csapatban, akkor mindenki remegve figyel hogy milyen csodát viszünk véghez xD
Áhh, megint elkalandoztam, Neked mikor is lesz TOG-od? ;]

Cingar: E-kuki level up (+0,5 cm gained), a lányok örülni fognak ;)

[ Szerkesztve ]

(#54468) Th1sN04ll válasza Diarmand (#54467) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem bírnám ki vele, azt hallottam hogy az ágyú az egyik legjobb a tierjében, de az a test :DDD Igazi HP farm, de ugye meg van még az acc, ne hogy kárba vesszen :N

Cingáriusz:
Mi most eddig a szent pontig olyan 70 csatából 65-öt biztos elvesztettünk, és most akkor mi van :DDD Nem jó leragadni a számokban, funolni kell, úgy élvezetes a game, nem akkor mikor azon görcsöl az ember hogy most jhuj esik az effim :B

[ Szerkesztve ]

(#54469) Cingáriusz válasza Diarmand (#54467) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Volt minap 1000wn7-es szériám is. Kicsit már örülhetek, hogy lett egy jó napom :DDD

(#54470) Diarmand válasza Th1sN04ll (#54468) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hogyne lenne meg, tudod, az volt az első és az elsőről mindig szépek az emlékek :K

Cingar: Óh, azok a hullámvölgyek, én is hogy imádom őket. Btw szép eredmény, főleg ha egyedül mented a köröket :R

(#54471) Cingáriusz válasza Th1sN04ll (#54468) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Félre ne érts, nem arról van szó, hogy a számok rabja vagyok. egyszerűen tényleg jó volt ma játszani, lehetett sokat dmg-zni, sok kill volt, és sok meccset mi hoztunk le a szakasztársammal, meg 10killekkel.

Diarmand: Szerencsére a barátnőm nem az e-kukit veszi kezelésbe soha ;)

[ Szerkesztve ]

(#54472) Th1sN04ll válasza Cingáriusz (#54471) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Jó neked, mert mi rendszerint teli pofával ittuk a kechupot :DDD Olyan jó volt mindíg ketten maradni, főleg artyval, és akkor még volt olyan ellen aki büszke volt rá hogy kilőtt egy artyt, kemény :W :U :DDD

Diarmand:
Csak a szép emlékek kreditbe kerülnek, és hát az meg tud csappanni :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54473) mrszitya


mrszitya
senior tag

"Szolgálati közlemény": :)

Akinek sniper módban a grafikai beállítások szerint nem kellene látszódni a fűnek, de az mégis ott van, illetőleg az extra effektek sem kapcsolnak le, az a zoom modban vagy a célzó modban keresse a hibát első körben!

Ha a zoom vagy a célzó tartalmaz NoBinoculars.pyc scriptfájt (ez tudja a célzóból eltávolítani a fekete árnyékolást), annak a törlése elvileg megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#54474) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Vissza vettem a KV-et melyik löveggel a legjobb?

halahala

(#54475) Diarmand válasza Cingáriusz (#54471) üzenetére


Diarmand
senior tag

Well, én sem szívesen hallgatnám vetkőzés közepette, hogy mutasd azt a WN8-at baby! :DDD

Th1sN04ll: Hát, tudni kell mást is adni a zsé mellett ;]

[ Szerkesztve ]

(#54476) Th1sN04ll válasza xenom0rph (#54474) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

85mm f-30:R

Diarmand:

..I.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54477) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valakinek van itt Valentine II-je vagy Pz B2-je? Minél gyorsabban össze szeretnék hozni 24 light tankos győzelmet, ezért keresek ilyen tankkal szakasztársat. Aki T-127-el jönne és nem zavarja az állandó T4, azt is szívesen várom.

Nickem az összefoglalóban, holnap délutánra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#54478) SchumiBácsi válasza Iron Funeral (#54458) üzenetére

Megnéztem talán fut 2 magon, de semmi előnye.

Ezelőtt 1mag ment 100-on, most meg 1mag 60-on, 2odik 40-en... tehát semmi változás. Újabb update kell hogy 2mag menjen 100-on és akkor talán lesz 60-80fps a mostani 40-60helyett. Mellékesen random kifagy, tehát egyértelműen korszerűbb a game.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#54479) SchumiBácsi válasza Simulacrum (#54457) üzenetére

Mi lehet ami bekavar?

Semmi egyéb mod nincs fent, csak a wn8 napi stat, de előtte is fos volt.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#54480) Simulacrum válasza SchumiBácsi (#54479) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Kipróbálnám egy szűz red_mods mappával, amiben csak az xvm van, ami a legfrissebb.

(#54481) Jolet válasza mrszitya (#54473) üzenetére


Jolet
őstag

ilyenem sajnos nincs, de a hiba fenn áll :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#54482) KaLeun válasza Th1sN04ll (#54472) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nincs is annál jobb amikor egy fail meccsen az ellen tomato, aki amúgy az egész csata alatt a térkép sarkában lapított nagy mellénnyel beírja: gg... Ennél már csak az szánalmasabb amikor valami gold spammer lila még elereszti a fellengzős dumáját is, az mindig megér egy insult reportot (habár sok értelme nincs). Főleg amikor berak 3 lila szakaszt az ellenhez, nálunk meg 13 tomato.

Habár láttam tegnap 3 lila szakaszt és egy rakat kék vegyítve 1-2 zölddel csapatot lazán bukni Tundrán a tomatok ellen. Habár manapság a lilák jó része csak egy szimpla statpadder (tipikus OP tankokban) és nem igazi jó játékos.

Cila

(#54483) #67688960 válasza Iron Funeral (#54462) üzenetére


#67688960
törölt tag

van saját gépem, is :)

(#54484) Kalos7 válasza #67688960 (#54483) üzenetére


Kalos7
tag

A játék pontosan hogyan számolja a sérülés arányt, amit meglehet nézni a statisztikában?

(#54485) Drenadar válasza Kalos7 (#54484) üzenetére


Drenadar
veterán

a sebzés amit kiosztottál / a sebzés amit ténylegesen kaptál. logikus nem?

(#54486) Simi37


Simi37
őstag

YEA!!

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#54487) Kalos7 válasza Drenadar (#54485) üzenetére


Kalos7
tag

Logikus, de ezt azért kérdeztem, hogy akkor a lehetséges sérülést nem számolja bele, hanem csak a ténylegest.

(#54488) #67688960 válasza Kalos7 (#54484) üzenetére


#67688960
törölt tag

nem tudom de nincs minden rendben még a játékkal az biztos.
pl.: van hogy rámlő 4hpval és mielőtt betalálna közben rálövök ami tuti találat lenne de csak én halok meg akit meg lőttem az ugyan azzal a 4hpval életben marad
úgy hogy előtte 1xxhpkat szedtem le róla lövésenként
ez vicc

[ Szerkesztve ]

(#54489) Viktoár válasza #67688960 (#54488) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezt sokszor tapasztaltam már én is.Olyan mintha eltűnne a lövedék azért mert kilőttek közben vagyis már "nem érvényes" a lehetséges sebzés mert kiestél a játékból.Lehet hogy a szerver időnként így kalkulál? :F

Persze sokszor előfordult hogy egymást lőttük ki.

Üdv:Viktor

(#54490) Diarmand válasza KaLeun (#54482) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha már statpadderkedés. Ezt a srácot lesd meg, nem kicsit meglepődtem, mikor megláttam. Megjegyzem, hogy ezt a több, mint nyolcezer meccset is négy hónap alatt mente, ott a kezdődátum a sarokban. :Y
[link] link2
No persze nem mindenkinek megy a statnövelés ha hülye hozzá :DDD

Ad2: mondja már meg valaki - csak hogy tudjam -, hogy miként lehet képet úgy feltölteni, hogy ne linkként jelenjen meg, hanem rakja be ide a képet a topicba. Feltöltöttem én, de nem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#54491) Zadia


Zadia
senior tag

Már megint kezdi a kidobálást.
Csak arty-val csinálja és csak Bishoppal mikor felülnézetben vagyok.Addig vissza se enged még vége nincs a játéknak.
Mi ez?

[ Szerkesztve ]

(#54492) ddt500hu válasza Diarmand (#54490) üzenetére


ddt500hu
veterán

Miután feltöltötted alul még kattints a beillesztésre.

(#54493) Viktoár válasza Zadia (#54491) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez a WOT. :DDD Viszont mikor tudsz játszani akkor láthatsz pár jól kidolgozott tankot,hát nem fantasztikus?

Nálam is csinálja időnként,állítólag dolgoznak rajta.Ezekkel az "apró" hibákkal sok embert elfognak veszíteni és nem a paradicsomokra gondolok mert azok pont letojják a statjukat.

Üdv:Viktor

(#54494) Chris0321 válasza Diarmand (#54490) üzenetére


Chris0321
addikt

A képfeltöltés: Először is lemented a számítógépedre a képet majd a hozzászólás alsó részén lévő Új kép feltöltése a szöveghez rézben rákattintasz a kép kiválasztására. Megkereed azt a képet amit be akarsz másolni majd leokézod. Ez után az oldal feltölti magának és felajánlja, hogy beilleszd. Rákattintasz a beilleszt gombra és kész. Ha szeretnél még másik képet is mellé akkor a bal oldalon lévő Új kép feltöltése a szöveghez rézre kell kattintanod.

(#54495) #56230144 válasza Zadia (#54491) üzenetére


#56230144
törölt tag

"Csak arty-val csinálja" ;]

(#54496) Diarmand


Diarmand
senior tag

Chris0321, ddt500hu köszönöm mindkettőtöknek! :R

(#54497) Napfénysüti

Nem tudom hogy köze van-e a mikorlaggokhoz de más is észrevette hogy a patch óta rengeteg holdra elszálló lövés van totál beszűkült célkereszt mellett is? :F

Egyébként egyik nap a játék produkálta számomra a legérdekesebb bugot vagy mit. Rá akartam célozni az ellen tankjára aki körül nem volt fedezék és nem mutatta az ellenfél tankjának a kijelölt sziluettjét. Magyarán nem jelölte ki a becélzott tankot. Próbáltam így is lőni de a töltényeim össze-vissza mentek, persze nem talált be egyik sem. Vagy 6 ilyen lövésem volt a csatában. De fura mert ilyet se előtte se azóta nem produkált.

Més que un club!

(#54498) athomi


athomi
veterán

Most már sokadszor figyeltem meg, ha kirongyolok a fal mögül egy másik tankra, hiába vagyok ráálva az ellenséges tankra, teljesen máshova lő az ágyúm. Ez csak nálam fordul elő? :F

(#54497) Napfénysüti: Nálam nem csak mikrolaggok vannak, időnként hatalmasat ránt a játék és más is panaszkodott erre. Eddig akkor figyeltem meg, amikor valakit kilőnek, de lehet semmi köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#54499) SoulReaver válasza Napfénysüti (#54497) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem is volt már, h a tank mögött csapódott a lövedékem..

(#54500) unravel


unravel
őstag

Más is észrevette, hogy a patch óta fölément egy lövés?
Vagy ez csak nekem van?

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.