Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54901) Remus389 válasza K6000 (#54895) üzenetére


Remus389
veterán

én nem használok modokat, egyedül ami hiányzik az hogy mennyi sebzést osztok ki, egy olyan számláló

vagy az benne van a játékban alapból?

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#54902) #21346560 válasza Remus389 (#54901) üzenetére


#21346560
törölt tag

Benne. A csata összesítésnél :)

(#54903) Remus389 válasza #21346560 (#54902) üzenetére


Remus389
veterán

számláló?

olyan ami csata közben jelzi, hogy te is értsd

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#54904) K6000 válasza Remus389 (#54901) üzenetére


K6000
tag

Nincs benne. :N
Nekem a szokásosak lesznek benne, de még várok vele 2-3 hetet. Én magam állítom össze.
Garázs: Csajok a garázsban, óra, duplasoros tank lista (50+ tank a garázsban) szűrővel.
Játék: minimal célzó mod (töltény, töltési idő, távolság, td löveg kitérítési határ jelző), dar (töltési idő, löveg kitérítési határ jelző), map "commander vagyok" (+ nagyítás, játékosok neve, tankok neve), demage panel (kapott, és kiosztott demage)
Gyakorlatilag ennyi ami nekem kell...

P.S:
Ami régóta működik, garázs modok (8.6 óta + japcsi csajokkal kiegészítve), demage panel (8.8 óta) a többi modot mindig aktualizálni kell. A demage panel régi, de nem kell hozzá xwm meg regisztráció meg miegymás, viszont tényleg régi az apcr lőszereket goldnak jelzi (akkor is ha nem az) de engem nem zavar. Az új tankokat (most nem) nekem kell aktualizálni, hogy ne legyen ---- a tank neve helyén, viszont magyarosítva van és még mindig működik.

[ Szerkesztve ]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#54905) PaJa1 válasza K6000 (#54900) üzenetére


PaJa1
őstag

Én Aslain mod csomagjából válogatok, nekem nagyon bejön. Csak 1 kiegészítőt tettem hozzá.
9.0ig magamnak kukáztam össze a modokat és csináltam a saját konfigom, de most már csak az aslain-félén állítok egy kicsit és nagyon patent.
Van minden szinte ami eddig volt és STABIL a játék. Ezt értem a fagyás, kidobás, laggolás, élvezhetelenség megszűnésére.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#54906) scyllarus válasza PaJa1 (#54905) üzenetére


scyllarus
veterán

Szintén Aslaint használom + másik célkereszt, a modpackból csak kevés opció van bekapcsolva (minimap opciók, hitlog, safeshot, xvm, no fog).
Tényleg vicc, hogy a tesztszerveren még 60+ fps-em volt mindenféle gond nélkül, most meg a 40-nek is örülök, és mellé fps drop spotnál, killnél, snipernél. Egyedül a kidobálás nincs meg nálam. Modok nélkül is ugyanez. Akkor most mi köze a tesztszervernek az éles patchhez?
Ma megcsináltam a Cleverland által ajánlott beállításokat (FOV csökkentés, textúra maxon, integritás ellenőrzéses launcher indítás), mentem egy próbakört, de semmi javulás, laghegyek folyamatosan. Péntekig nem is próbálom újra, tök felesleges. Utána majd kiderül, ér-e valamit a patch.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54907) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

World Of Tanks T34 Top Gun (kicsit összelopkodva)! Na azért csak sikerült rögzíteni :DDD

(#54908) K6000


K6000
tag

Wot gyakorlati oktatás...

Képzés: Base II
Tier: 2-10
Tank típus: light, med, heavy, td
Képzési idő: 2 x 1,5 óra
Jellege: gyakorlati
Kommunikáció formája: TS3
Létszám: 15 fő / csoport
Kik vehetnek rész: bárki aki rendelkezik a kiírásnak megfelelő tankkal.

Az oktatás szombaton lesz 18:00 -kor, gyakorló szobában. Várhatóan 3-4 pályát fogunk tudni megnézni/ bejárni.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#54909) Th1sN04ll válasza K6000 (#54908) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:C Pont jó lesz!

(#54910) Bad Pritt válasza Remus389 (#54901) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy ilyen engem is érdekelne, de csak xvm-mel láttam összecsomagolva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54911) K6000 válasza Bad Pritt (#54910) üzenetére


K6000
tag

Neked is, meg Remusz911-nek is megcsinálom péntekre azt amit én használok.
A bal alsó sarokban a gyári demage panel mellé, kerül a kapott, és mellé a kiosztott sebzés számláló + összesítés. Holnap aktualizálom, kipróbálom, de szokott működni :K

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#54912) Bad Pritt válasza K6000 (#54911) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Annyira igazából nem fontos, hogy szenvedj vele, fejben szoktam számolni, csak néha ha intenzív a küzdelem, elfelejtek egy-egy lövést hozzáadni. :B
Csak eddig külön nem találtam, csak damage panelt, ami a kapottat jelzi, de annak sok értelmét nem látom, tekintve, hogy egyből látom, mennyi az annyi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54913) dfsz34 válasza BogyóBP (#54864) üzenetére


dfsz34
őstag

Én megvettem ákciósan a t2-t, mert mindenki azt ígérte, hogy majd a teljes árat kapom meg aranyban, ha teljesítem a havi küldetéseket, azaz kapok potya 375 aranyat. Illetve a garázs helyre is ezt mondták, hogy megkapom.

Csak a hétvégén tudom befejezni az akciót, még könnyű tankkal kell 10 győzelem, más minden megvan.

Van esetleg olyan, aki szintén megvette akciósan a T2-t és azóta befejezte a havi küldetéseket? Jó lenne tudni, hogy tényleg számíthatok-e a teljes árára aranyban meg a garázshelyre is vagy a rossz végén állok ezúttal és a wg megtréfált.

(#54914) Bad Pritt válasza dfsz34 (#54913) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából szarul úgysem jöhetsz ki belőle, mert megkapod a vételárat plusz prémnapok, miegymás.
Az a baj, én is csak hétvégére fejezem be és nem tudok olyanról, aki már megcsinálta volna úgy, hogy féláron megvette a kis görcsöt. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54915) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Olcsival mentünk egy komolyat! :C
Acélfal, Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Naydin Medál, Kritikus együttműködés, Carius medál I osztály, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"
WN8: 7788 (100) WN6: 3807 EFF: 3040

(#54916) Bingisz válasza Bad Pritt (#54914) üzenetére


Bingisz
addikt

Hmm, én sajna túl szorgalmas voltam, és már vagy egy héttel korábban meglett a kis T2...

Félelmetes amúgy, hogy mekkora brandet sikerült felépítenie a Wargamingnek a semmiből: [link]

Kár, hogy a könyveik nem jelennek meg még angolul se.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54917) Angel1981 válasza Bingisz (#54916) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban az!
És még abszolút felfelé ívelőben vannak!

(#54918) Bad Pritt válasza Bingisz (#54916) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SerB-nek ez a garbó lassan a védjegye lesz ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54919) BogyóBP válasza jano_77 (#54866) üzenetére


BogyóBP
addikt

voltak artyaim csak időközben amikor meglett az m40/43 ra valo XP kifejlesztettem és eladtam őket (az összes tankomat(m103,t29,m12)) hogy tudjak venni egy top tier tankot (T110E5). Azzal nagy nehezen összefarmoltam egy akciós áron lévő ELC AMX et, majd elkezdtem vele scoutolgatni. Durván fél nap alatt összefarmoltam vele olyan 600.000 ret így elkezdtem húzni az orosz páncélvadász ágat (jelenleg a su 100 következik majd), aztán mivel tudtam hogy a tűz és víz az arty miatt már elvolt kezdve és láttam hogy az ELC vel is meglehet csinálni ráugrottam arra. Így farmolással tudtam előre haladni de rohadtul nehéz volt az első 10 be benne lenni vele TP alapján. Ez azt jelenti hogy vagy felkellett "húzni"/scoutolni az egész bandát vagy egy jó részét vagy kikellett lőni legalább 1 artyt. Ehhez jó pályaismeret, legénység (bár nekem ők a barakkba pihentek) és némi szerencse is kell. 4 nap múlva egész érdekes kis achievementek lesznek majd, kiváncsian várom.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54920) BogyóBP válasza Petyus87 (#54915) üzenetére


BogyóBP
addikt

M103 at imádtam nagyon jó tank sztem sokkal jobb mint a T110E5..vagy nem?!

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54921) hfrici


hfrici
aktív tag

A WT-be épített sarokköszörűvel felnyitottam az ellent :))

1 fps 999 ping :)

[ Szerkesztve ]

(#54922) jano_77


jano_77
nagyúr

Na szóval, az okosoknak üzenem, akik lebarmoltak, hogy miért nem próbálom ki a játékot modok nélkül:
leszedtem az összes modot, üres 0.9.0 mappával indítottam el a játékot és még a csatába sem engedett be, megállt a csata töltő képernyőnél! 3x egymás után! :W :o Modokkal legalább beenged a csatába.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54923) Th1sN04ll válasza jano_77 (#54922) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ott a baj már nem kevés :DDD

(#54924) munnergep válasza hfrici (#54921) üzenetére


munnergep
senior tag

Ehh, pont megsemmisített valakit szakalbetyar :)) LOL

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#54925) Th1sN04ll válasza munnergep (#54924) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ezek szerint nem csak nekem ismerős a név :C

(#54926) mikron


mikron
tag

Vidámak vagyunk :D :DDD de, hogy kerül ide Marika néni ? :D :D

(#54927) Petyus87 válasza BogyóBP (#54920) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Szeretem, az e5-ről még nem tudok nyilatkozni, de cw-re, egyes pályákra visszük őket, ugyan nem kis létszámban, de kell.

(#54928) scyllarus válasza jano_77 (#54922) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanígy jártam én is, már emlékszem. Mivel keveselltem az fps-t, gondoltam, kipróbálom xvm nélkül. Mivel én csak az Aslain modpackot használtam, ledúrtam azt, és akkor jártam így, ahogy te. Újraindítás után is csak akkor engedett be, ha már vége volt a csatának (volt egy T-25/2 csatám így, ahol 1000+ xp-t és 10.000+ kreditet kaptam a nagy semmire... akkor értettem meg, hogy a vérvörös E-100-akat hogy hozták össze...)
Ennyit a WG érveléséről. Ja, és én a tesztszerón használtam modokat, tökéletes volt azokkal is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54929) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Sziasztok

J1mbo célkereszt van fenn, max zoom funkcióval (lehet, ez nem a J1mbo-val került fel, hanem egy másik célzóval). A lényeg, vissza szeretném butítani a zoom funkciót max 16x-ra, mert rettenetesen zavar.
Korábbi verziókban ez lehetséges volt a zoomX.xml -ben. Most nincs ilyen fájl...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#54930) BogyóBP


BogyóBP
addikt

a KV-1S az jó farm tank? Vagy van nála jobb is?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54931) Chris0321 válasza BogyóBP (#54930) üzenetére


Chris0321
addikt

A tier 5-ös tankoknak a legjobb a kreditszorzója, KV-1, M4, Churchill, stb. Mivel elég sok van kiválaszthatod neked melyik a legjobb.

(#54932) Simi37


Simi37
őstag

Á ugyan már nincs itt szükség stat szerinti MM-re :W

Legalább a játékon belüli (modnélküli) PR-t lehetne figyelme venni valamennyire pl: egy 10000es PR ne legyen egy 100as ellen. :((

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#54933) TESCO-Zsömle válasza Simi37 (#54932) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

egy 10000es PR ne legyen egy 100as ellen.

Nem szokott. Általában 15 ellen van. ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54934) octopus666 válasza Simi37 (#54932) üzenetére


octopus666
tag

Amúgy mi a fenét csináltak a többiek? kv szünet volt meg hasvakarás. :D :D Ilyen csapattól mentsen meg a wot . :DDD :DDD

(#54935) zozyk


zozyk
addikt

Győzelem!
Csata: Live Oaks
Jármű: T28
Szerzett tapasztalat: 3 924 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 78 326
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Top Gun, Kiváló Lövész, Kaszás, Elit lövész, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

replay

(#54936) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És csak azért is lehoztuk, hogy rohadnának meg azok a tetvek!! :((

[ Szerkesztve ]

(#54937) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azt mondja nekem most valami 3k csatás goldspammer statpadder (vmi Greyfox a neve), hogy most aztán 79-en jól röhögnek rajtam a STREAMÉN... Igaz értelmes mondatot nem tudott leírni, csak a cry, noob és a lol volt a repertoárjában.

Tegnap namecallingoltak a youtube-on (jelentsen ez bármit is :F ), ma meg egy goldspammer (aki azt hiszi, hogy unicum játékos) közvetít a NÉZŐINEK...

Még emlékszem arra amikor az igazi unicumok nem kérkedtek a tudásukkal, és top klánok ellen játszottunk században, a srác egyedül lehozta a csatát (ha véletlenül valamit elnéztünk) a MUMMY, OM és stb. ellen.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#54938) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Van ötletetek, miért akad be akció közben a játék folyamatosan? Nem laggol, nem fps- esés, hanem egyszerűen meg áll 1-2 sec-re pár másodpercenként. Már minimum grafikán vagyok, így legalább meg van a 30 fps egy HD4850-el.. Frissítés előtt nem akadt, és fejlesztetten ment szépen a játék. Viszont akkor is zabálta a memóriát és ha leraktam tálcára a játékot, rohadt lassú a gép. (kérdeztem mást is, neki nem lassul be ilyenkor a gép mikor tálcán van)

(#54939) fényelőkész


fényelőkész
csendes tag

Üdv:Megtudja valaki mondani,hogy mi a jó fenének nem tudok belépni a pályákra, szinte egyszer sem az artyval???Mielőtt beléphetnék,kifagy!!!!!!! :(((

(#54940) Enzolord válasza fényelőkész (#54939) üzenetére


Enzolord
addikt

Az nem is baj, ha az artyk kifagynak... :) :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54941) fényelőkész válasza Enzolord (#54940) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

Miért utáljátok ennyire a tűzéreket??????Tegnap is hasonló választ kaptam,de tulajdonképpen a probléma nincs megoldva. :((

(#54942) r.laci38 válasza fényelőkész (#54939) üzenetére


r.laci38
tag

Nem M41 véletlen a jószág?
Mer'hogy nálam csak akkor csinálja, ha M41-gyel játszom. Előbb persze játék közben csak, tisztázatlan körülmények között kilép a játékból, majd addig nem enged vissza, míg az adott csata zajlik.
M41 bug?
:F

(#54943) scyllarus válasza fényelőkész (#54939) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt én sírtam ki a WG-nél, hogy minden arty vagy fagyjon ki a töltőképernyőn, vagy csata közben dobja ki :)
Komolyan: sajnos sokan járnak így (csak artyval), de a patch jó, csak gyenge a gépetek (WG válasz...)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54944) fényelőkész válasza r.laci38 (#54942) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

AMX 13 105 AM :B

(#54945) Bingisz válasza scyllarus (#54943) üzenetére


Bingisz
addikt

Ingyé van a Red Orchestra 2 a steamen. Vegyétek és toljátok ezt mindnyájan, amíg a hotfix el nem jön.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54946) fényelőkész válasza scyllarus (#54943) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

Ha gyenge a gép azt értem.De miért csak az artyt nem engedi játszani rendesen??A gépen nincs olyan alkatrész amit kifejezetten az artyra haragszik!!!!Vagy tévedek??? :D

(#54947) PR0JECTNR56 válasza fényelőkész (#54946) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az arty tényleg megérdemli a fagyást, komolyra fordítva a szót, a legutóbbi javítás tele van hibákkal, péntekre ígérték a korrekciót, addig várni kell.

(#54948) fényelőkész válasza PR0JECTNR56 (#54947) üzenetére


fényelőkész
csendes tag

Köszönöm szépen!!!!Végre egy valaki aki nem csak savaz,hanem értelmesen válaszol! Köszi Köszi Köszi!!! :R

(#54949) mikron


mikron
tag

Pénteken korrekció lesz ...igen :D senki nem tud majd belépni csak arty-k. :DDD :DDD

(#54950) scyllarus válasza fényelőkész (#54946) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, valóban nincs. De a WG mindenki problémájára ugyanezt a választ adja. Aki nem artyzik, annak más gondja van. Eltelt már egy hét a patch óta, most végre hajlandóak lesznek csinálni valamit.
(És az alatt az egy hét alatt telesírtuk a fórumot, azért nem értettem, hogyhogy nem tudod. Nem savazásnak szántam, csak morgok tehetetlenül, hogy a 10 nap prémemből 7 majdnem használhatatlan volt)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.