Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54701) Th1sN04ll válasza Ebit (#54674) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Neked meg értelmezni azt amit írok... okosnak akartál tűnni hát ez most fail lett... tisztán kivehetoen az fv 183ra irtam azt amit mit 122 meg 152zol? :U Hidd el nekem hogy nagyjából tudom miket beszélek! :U

(#54703) scyllarus válasza SchumiBácsi (#54665) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem tök elavult konfigom van, és egyszer sem dobott ki. Szerintem már nem is fog. :)
Van egy csomó problémám, lag, fps drop de ki nem dobott egyszer sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54704) jano_77


jano_77
nagyúr

nekem miért nincs ekkora mázlim sosem?!? ;]

Esetleg vki tud már megoldást a csapat panelen megjelenő spottolt enemyk jelzésével kapcsolatosan? :F

(#54703) scyllarus: engem sem dob ki, hanem nem lép vissza csata után a garázsba és csak ALT+F4-el tudok tovább lépni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54705) scyllarus válasza jano_77 (#54704) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyen gondom sincs. Csak az Aslain modpack van fent (kevés kipipált moddal), és Adiyas célkereszt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54706) Dr_Syrex válasza scyllarus (#54703) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ha jól emlékszem vissza az utóbbi napok törtésnéseire, akkor engem sem dobott ki random csatában, egyedül. Szakaszban viszont sokszor előfordult, és nem egyszer mindkettőnket egyszerre :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#54707) olcsii


olcsii
aktív tag

Ma délután valaki tier 8-9-10 szakasz?:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#54708) jano_77 válasza olcsii (#54707) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én megyek ;) :K

(#54706) Dr_Syrex: most, hogy ezt írod, tegnap nekem is akkor fagyott ki garázsba való visszalépéskor, mikor már szakaszban toltuk, addig nem érzékeltem. :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54709) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Egy fő még hozzánk is befér, terveztünk délutánra egy kis gamelést leginkább T10, de 8-ig le szoktunk menni :K

Viktoár:
AP ;] Amúgy igen hiába papír, hiába csak egy pléjlemez az a tank nem mindíg adja be one-ra sőt.... :W Pedig illene!

[ Szerkesztve ]

(#54710) Viktoár válasza Simulacrum (#54671) üzenetére


Viktoár
addikt

Lol hát persze. :D Látszik hogy nem szoktál artyzni.Tudod mikor lövök én 1600-asat??Kb 500 lövésenként egyszer megkegyelmez az rng.Ellenben ő 500-ból 498-szor kilőne 1 lövésből.Náluk még 2 arty is volt,valóban erősebb a mi oldalunk. :C

Üdv:Viktor

(#54711) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki meg tudja ezt magyarázni?
Ez a meccs az enyém előtt lett játszva és ász.
Ez nem sokkal utána és ász.
Ez az enyém és nem ász. 1-2 xp ponton múlott, igaz? :(( :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54712) Angel1981 válasza Bad Pritt (#54711) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm..... ez valóban érdekes!
Nincs ötletem, de kizárt, hogy a duplázás / triplázás, stb. beleszámítson, mert totál igazságtalan lenne!
Ha meg így van, akkor az egy újabb bug!

(#54713) Napfénysüti

Az AMX 13 F3 jó arty? Lassan annyit megyek az AMX 12t-vel hogy kifejlesztem. Gondoltam nekiállok néha napján kicsit arty-zni mert a Grille óta nem toltam semmivel és ezek a fürge franciák egész szimpatikusak.

Més que un club!

(#54714) Bad Pritt válasza Angel1981 (#54712) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Áh, biztos nem számít. Meg az nem magyarázza meg, hogy utánam két órával miért kapott valaki kevesebbre ászt. :DDD Igazából csak azér zavar, mert nehezen találom a lépést ezzel a tankkal, tegnap sikerült két 1200 feletti kört menni és egyik sem lett meg, pedig elég jók és látványosak voltak. Na mindegy, majd meglesz (remélem).
Amúgy ez is érdekes, hogy a különböző osztályokhoz a szükséges xp-t folyamatosan adaptálja, ahogy játszol/játszanak a tankokkal az emberek vagy reggelente szerver resetnél az előző napi köröket hozzákalkulálja?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54715) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Lenne 1 buta kérdésem :).
Az egyik tankon 3 skillesre húztam a legénységet és átszerettem volna tenni a másikra. Nem is lenne gond mert a db szám is egyezik de mivel az új tankon 2db töltő van és nincs rádiós ezért a régiről a rádióst nem tudom átvinni az újon meg elölről kéne kezdeni a töltőt. Nem lehet valahogy átképezni a rádióst töltővé :)? Nem igazán hagynék kárba veszni 3 skilles legényt.

[ Szerkesztve ]

(#54716) Th1sN04ll válasza Steven88 (#54715) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

:N

(#54717) Steven88 válasza Th1sN04ll (#54716) üzenetére


Steven88
tag

:R :O

(#54718) Máté94 válasza Napfénysüti (#54713) üzenetére


Máté94
addikt

Amikor menekülőre kell fogni, akkor remek TD módban is. Ha megtanulja az ember, hogyan kell vele célozni akkor azért viszonylag pontos de azért franciás néha. Kellemes darab, de kellenek neki a mozdulatlan ellenségek. ;]

(#54719) Angel1981 válasza Steven88 (#54715) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem lehet, de a WG már többször elhintette, hogy gondolkodik a lehetőségen - talán idén lesz is belőle valami. :D

(#54720) Th1sN04ll válasza Angel1981 (#54719) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Én az ilyen gondolkodik benne dolgokat azzal azonosítom hogy nem lesz sosem :DDD e-100-nál volt szopás a legénysaég, mert ott ha jól emlékszem 2 töltő van, egészen addig meg csak egy, így kellett oldani egy nyomorultat aki egy skillről indult...na akkor szidkozódtam egyet :K

(#54721) Diarmand


Diarmand
senior tag

Gondolkozom az FV304 arty kifejlesztésén, mert aszongyák fun, de nézegetve a fejlesztési fában, valami szöget ütött a fejemben. Ugye azért utálják, mert nagyon gyorsan lő, viszont nem túl nagyot. Na már most, a nagyobb ágyúval kell használni? Csak mert az látványosan lassabban tölt, mint a stock puskája, amire sokkal inkább igaz a gyorsan, de kicsit lövök dolog. Szal melyik ágyúval nyomulnak a prok? :DDD

(#54722) Th1sN04ll válasza Diarmand (#54721) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Az egy kis B*zi cucc :DDD stabilan tolja a 100-200 sebzéseket, és igazi kis gyorstüzelő, komolyan mint egy Mortár :C Szerintem az alap gunnal a fun! Rámentél a game legidegesítőbb tankjaira? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54723) #43783936 válasza Diarmand (#54721) üzenetére


#43783936
törölt tag

A nagypuska kell rá.
Néha simán beadja a 350-450 közötti sebzést.
Töltés és célzásgyorsító, ventivel megtoldva, álcafestéssel.
Én nem vagyok pró, de szerintem így a leghatékonyabb.
Imádom. :D .

[ Szerkesztve ]

(#54724) Diarmand válasza Th1sN04ll (#54722) üzenetére


Diarmand
senior tag

A TOG 2 mióta idegesítő? :P

Mogyesz75: úgy mennyi vele a töltésed?

(#54725) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

A TS-ünk egyik pillanatról a másikra ezt kezdi írni azoknak akik be akarnak lépni és ki is dobja őket egyből:
"This server is blacklisted. Refusing to connect."

Ez mitől lehet?

(#54726) Bad Pritt válasza Diarmand (#54724) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak neked, napi TOG ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54727) Th1sN04ll válasza Cingáriusz (#54725) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Feketelistán van a szerveretek, bérelt, vagy saját?

(#54728) Cingáriusz válasza Th1sN04ll (#54727) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Azt vágom, hogy mit jelent, csak nem tudom, hogy miért. Bérelt szerver.

(#54729) #43783936 válasza Diarmand (#54724) üzenetére


#43783936
törölt tag

10:12
A nagypuska közelharcra is elég jó.
A Hellcat például 10-ből 8-szor oneshot. :D

(#54730) Th1sN04ll válasza Cingáriusz (#54728) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A szerver szolgáltatóval vegyétek fel a kapcsolatot és kérdezzétek meg mitől került fekete listára a szerver, ameddig ez nincs tisztázva addig mindenkit le fog dobni!

[ Szerkesztve ]

(#54731) Remus389


Remus389
veterán

nekem nagyon tetszik az új verzió, szebb lett

egyébként másnál is kifagy a játék? kilép, legyakrabban mikor arty-zok

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#54732) Bingisz válasza Remus389 (#54731) üzenetére


Bingisz
addikt

Nálam is egyedül artyknál van kifagyás.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54733) Ebit válasza ddt500hu (#54688) üzenetére


Ebit
addikt

valóban, dorka

(#54735) Th1sN04ll válasza Bingisz (#54732) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Én artyzok, eddig nem volt fagyás/kilépés! :R

(#54736) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

jejejejeje :C
Kis görcs, nagyon jó harrasmentre, csak kevés a lőszere nagyon. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54737) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

World Of Tanks T110E3 random csata, 5k DMG :)! Na itt meglátszik hogy sok embernek fingja nincs hol is kell lőni :DDD

(#54738) cifram


cifram
csendes tag

Srácok,
az mitől lehet, hogy a patch óta nem kapok értesítést meghívókról? Sem csapat, sem szakasz?
A jobb alsó sarokban már csak egy értesítő fül van, de csak a csaták és a garázsban végzett dolgokról van infó, a meghívók sehol.
köszi

WoT: NorHasso

(#54739) Th1sN04ll válasza cifram (#54738) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Külön ablakban jelzi most már ezeket, és ha nem veszed figyelembe eltűnik :R

(#54740) Enzolord válasza cifram (#54738) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha kapsz meghívást, a jobb alsó sarok felett jelenik meg egy ablak, hogy elfogadod e vagy sem...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54741) Plasticbomb válasza Th1sN04ll (#54737) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Egy javaslat, a leírásan a replay állományok wotreplay-es linkjét is betehetnéd, sajnos nem minden alkalommal tudom megnézni a kész videót, de a csatára magára kíváncsi lennék. (Plusz régebben az általam használt modok miatt több infót kaptam a replay fájlból, mint abból a videóból, amit általában készítenek az emberek)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#54742) cifram válasza Th1sN04ll (#54739) üzenetére


cifram
csendes tag

De ott ültem a gép előtt. TS-en beszéltünk a srácokkal, hogy most küldik, aztán újra és én nem láttam semmit. :F

WoT: NorHasso

(#54743) scyllarus válasza Dr_Syrex (#54706) üzenetére


scyllarus
veterán

Sokat szakaszoztam az elmúlt 2 napban, egyik klántársamat kidobta egyszer, több ilyen eset nem volt, velem meg egyszer sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#54744) Th1sN04ll válasza cifram (#54742) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Barátaid ők vagy idegenek, ha idegenek esetlegesen be van kapcsolva hogy csak barátoktól tudj fogadni meghívást :R

(#54745) Ry0K3N válasza Th1sN04ll (#54737) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Hát nem sok mászkál az E3-asból az is biztos, így jó hogy sokaknak ismeretlen. Így volt a KV5 is ano aztán az emberek szépen lassan rájöttek.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#54746) Kalos7


Kalos7
tag

110-nél kell fejleszteni előbb a felfüggesztést, hogy rátudjam tenni a tornyot?

(#54747) Th1sN04ll válasza Ry0K3N (#54745) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Van e3 nem kevés, a kv nem említhető ezzel egy lapon, azon virít előről a weak spot, aki azt nem találja el az haggya abba, ezt viszont lőheted, amiket elmutogattam azokon a pontokon sebezhető, lássuk be nem nagy weak spotokról beszélgetünk :N

(#54748) Ry0K3N válasza Th1sN04ll (#54747) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Legutóbb mikor tier 10-eztem eggyel nem találkoztam. De waffentrógereket meg JPz e100-at minden meccsben látok

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#54749) Th1sN04ll válasza Ry0K3N (#54748) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem azt mondtam hogy a sikerlista elején van, lássuk be igen rögös odáig az út, de van belőle... :K A többi ahhoz az ághoz képest sétagalopp :K

(#54750) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#54749) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem pont, hogy a legkönnyebb volt az az ág. Nagyjából védve voltál mindentől és jó ágyúkkal lehetett menni, az, hogy lassú csak emgszokás kérdése.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.