Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54851) Bad Pritt válasza 04ahgy (#54814) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre nem is gondoltam. Egyrészt nem tudtam, hogy külön számolja, másrészt nem hittem volna NA-sok EU-ra töltenek fel replayt, nem pedig a .com-ra.
Mondjuk közben meglett az ász, úgyhogy nopara, nem kell izgulni. :B :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54852) Angel1981 válasza jano_77 (#54844) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez érinti a meglévő modokat?
(Hirtelen franklón nem emlékszem, hogy amikor legutóbb volt ilyen két patch közötti "gyorshegesztés", akkor újra kellett-e rakni, vagy sem?)

(#54853) Kakumix válasza Angel1981 (#54852) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ez az amit nem tudni. Teljesen szélsőséges esetben a kigondolt megoldás az is lehet, hogy megszüntetik a modolás lehetőségét. Mondván, hogy azok miatt van a sok negatív tapasztalat a játékkal kapcsolatban és ez már a jó hírüket veszélyezteti. Egyébként sem fair azokkal szemben akik nem használnak modokat, hiszen sokkal könnyebben megtalálják a kívánt tankot, a többsoros garázsmodot használók, mint akik modolatlanul játszanak és így több csatát játszhatnak adott idő alatt vagyis gyorsabban fejlődhetnek ;]

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#54854) jano_77 válasza Kakumix (#54853) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt sem bánnám, ha nem engedélyeznék a modokat, ha a leggyakrabban használtakat beleépítenék a játékba Ők maguk! Ezt miért nem tudják megtenni? Hivatalos fórumon csináljanak egy közvélemény kutatást, hogy mely modokat preferálja a legjobban a játékos állomány és azokat tegyék be a játékba alapból....akkor nem kell összekukázni őket legalább!
3 célzómodot vagy akár 5 is igazán betehetnének, hogy lehessen választani, betehetnék a zoom modot, fehér hullákat pl. Nem gondolnám, hogy ez akkora feladat lenne részükre.

Amúgy én csak remélem, hogy nem kell újra modokra vadászni a pénteki javító patch miatt! :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54855) Napfénysüti válasza jano_77 (#54854) üzenetére

Szerintem ez lenne a legjobb megoldás. Jó lenne ha beépítve lehetne látni már a csata alatt kiosztott sebzés esetleg a beszedetteket is. Nekem más már nem is kellene. :)

Més que un club!

(#54856) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nem tudom volt-e már, de péntekre várható egy újabb javítás. Még nem döntöttem el, hogy sírjak vagy nevessek.

(#54857) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#54856) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már tárgyaljuk is és azon tanakodunk épp, hogy vajon lehet-e majd újra modokat keresgélni vagy maradhatnak a mostaniak és ezzel együtt javulnak meg a hibák!? :P
Illetve, hogy a WG beépíthetné a leginkább használt modokat a játékba és akkor nem kellene guberálni őket minden update után.

(#54855) Napfénysüti: igen, egy HitLog és egy Damage Paneles sebzés mutató jó lenne még. :K Én az XVM-nek is tudnék örülni, de ha a saját teljesítmény mutatójuk által színeznék meg a játékosokat én azt is el tudnám fogadni és megszokni kis idő múltán. illetve a Clán logókat is jelezzék ki és a csapat panelen az ellenfélnél a spottolást jelöljék.

(#54858) Furkoo: én tegnap megcsináltam, amit a wothungary-n javasoltak, hogy a textúrás modokat - fehér kilőtt tank, gyenge pontok pl. - , de a csata utáni kifagyások megmaradtak sajnos. Viszont nekem még csata közben nem fagyott ki. EDDIG.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54858) L4mie válasza jano_77 (#54857) üzenetére


L4mie
veterán

Szerintem a mostani mod-ok se túl stabilak,
btw: tegnap nekem fogta magát meccs közepén kidobott, akárhányszor próbáltam visszalépni, töltési képernyőről se szó se beszéd kilépett asztalra.... WoT bezárult szó nélkül....
Már megijedtem, hogy az accomat lopják, szerencsére nem ez történt.

Töröltem az összes addonom, onnantól semmi baj. Pedig csak Map mode, dmg panel, meg a napi stat összesítő volt fent.....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54859) PaJa1


PaJa1
őstag

Kis T71esem mellé keresek 8as vagy 9es tankokat szakaszozni.
Még 35 győzelem kell a havi küldihez és ez az egy tankom van amivel csinálom. Van még egy AMX 13 75 is, de azt maximum egy győzelem erejéig hajtom, mert csak 1 dologban jobb az amerikai társánál.

A HUNS3 videót valaki tudja mutatni? Mire kattintottam volna a YT linket már eltávolították :(

Nekem 9.0 óta újra játszható a játék. 1 kidobás volt csak, megszűnt az esti csúcsidőben lévő folyamatos akadás és káosz.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#54860) Drenadar válasza jano_77 (#54857) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem nem akarják könnyíteni a játékot ezekkel, valamint ez saját errőforrást igényelne így meg megcsinálják mások ingyen!

A másik az XVMet ha jól tudom teljes mértékben elítélik, így fura lenne ha ők maguk tennék bele.
illetve ők nem akarják a gyengébb játékosokat a csatában megpecsételni. Értsd: mindegy hogy ki mennyire béna a pénze ugyanúgy jól esik nekik...

De a kiosztott sebzés számlálónak én is örülnék a játékban alapból. Én az alap célzókörrel is megvagyok, szerintem már mindent mutat ami feltétlen kell a játékhoz, csak a zoom hiányzik.

A halottakat kifehérítő mod meg nagyon nem illik a játékba ezért sem teszik be.

szerintem logikusak ezek...

(#54861) Th1sN04ll válasza jano_77 (#54857) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ami kell egy xvm alapu mm, egy esetleges celzo bar igy hogy mutatja a toltesidot nekem bajom nincs vele... feher tankok engem zavarnanak meg egy hangmod legalabb a motorhangokhoz mert a gyari brummogas minden tankos egyszeruen fos ennyi kene! :K

(#54862) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#54857) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem csak javítsák ki a random összeomlásokat és az elképesztő fps hullámvasutat (megy a játék külső nézetben 43fps-el, sniper-ben 29-37fps, gondol egyet 5-7fps egy-két másodpercre, ez az STB-1 múltkor pont úgy jött ki, hogy 1200 sérülést be is szedtem, aztán visszaáll a normál értékre.). Nem akarok újdonságokat, én már félelemben élek. :DDD

(#54863) jano_77 válasza Th1sN04ll (#54861) üzenetére


jano_77
nagyúr

HANG mod...tényleg azt el is felejtettem! Gnomefather's motor és löveg hangokat bele alapból, mert a gyáriak tényleg nagyon gyatrák! :U

MÁS:
használja már itt vki esetleg a legújabb 14.4-es béta ATI drivert? érdemes feltenni, hoz érzékelhető javulást pl a játékban?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54864) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Nos ennyit erről: :C

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#54865) Tomi0703 válasza jano_77 (#54863) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tegnap raktam fel. Semmi javulast nem hozott nekem. Sniperben ugyanugy leesik az fps neha, normalban meg ugyannyi az fpsem.
Klantarsamnak viszont hozott valami +-t.

(#54866) jano_77 válasza BogyóBP (#54864) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula!
Az arty-s részét mivel csináltad meg, mert a garázsodban láthatóan nincs arty!? :F

Egy kis kikapcsolódás 2 ütközet közé: VIDEÓ az oldalon lent. Nagyon állat, amit művelnek a géppel. :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54867) jahrn válasza jano_77 (#54866) üzenetére


jahrn
senior tag

Gondolom azzal csinalta ami a kepernyon is van, ELC

USA szerveren a white corpses is bannolt, szal az sem hinnem h bekerulhetne a "gyari" modcsomagba. Mondjuk en mar azzal is elegedett leszek azzal ha a csata kozbeni CTD-t javitjak, mert kezd eleg idegesito lenni.

[ Szerkesztve ]

(#54868) unravel


unravel
őstag

Van értelme a tesztszervernek ha patch kiadás után mindenki szétmodolja a klienst és meglepődik ha csata közben kilép a játék?

¯\_(ツ)_/¯

(#54869) Napfénysüti válasza unravel (#54868) üzenetére

Nincs, le is lőhetik a tesztszervert.

Més que un club!

(#54870) jahrn válasza unravel (#54868) üzenetére


jahrn
senior tag

1. 0 mod van fent.
2. Ha fel is tennem azokat amik erdekelnek (XVM latotav kijelzes, dmg panel) akkor sem szabadna kilepnie, eggyikkel kapcsolatban sem hallottam ilyen problemat.

(#54871) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szét B@sz az ideg.... tier7 ben annyi agyhalott van, h embertelen, mindemellé, küzdök a győzelemért a mögöttem kempelő egész csapat nevében, erre kilép ez a rakás ótvar.... kit kell agyonverni, h végre működjön ez a gané?

(#54872) jano_77 hidd el, h amennyi ideg van most bennem, pépesre verném azt a torz ocsmány féreg fejét... és lenyugodnék.

[ Szerkesztve ]

(#54872) jano_77 válasza jahrn (#54867) üzenetére


jano_77
nagyúr

De rosszul tudom, hogy arty-val és light-al is meg kellett nyerni 75 csatát ahhoz, hogy megkapja a 3 nap prémet, T2 Light-ot és a garázs helyet? :F Ezért kérdeztem. Az ELC-t láttam természetesen.

(#54871) +SoulRiever-: SerB! Bár nem tudom érnél-e el vele bármit is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54873) #43783936 válasza jano_77 (#54872) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az arty és a light egyben számolódik.

(#54874) Kakumix válasza jano_77 (#54872) üzenetére


Kakumix
senior tag

Összesen kell 75 top 10-es győzelem artival és/vagy lighttal.

Legyen szép napod!

(#54875) DonCosta válasza jano_77 (#54872) üzenetére


DonCosta
tag

arty-val VAGY light-al
-már meglőztek páran

[ Szerkesztve ]

(#54876) csapee válasza PR0JECTNR56 (#54862) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem tegnap az tett be hogy a Jagdpanther 2-vel 3-bol 3x nem tudtam megloni az 50 meterre levo felelmetes T25/2-t, mert csodateleportalosdit dobott a gep.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#54877) Zadia válasza mtade (#54818) üzenetére


Zadia
senior tag

Én szeretek artyzni.

A SU-14-1 valami brutális szörnyeteg a 203mm-elI igaz pontatlan és 49s mire betölt,de ha betalál akkor ot az ellenek általában vége. :B

Ami nagyon jó az az USA M44. Töltés és célzás gyorsítóval igazi ász arty.

Amíg nem jön valami javítás a kidobálás és az állandó lagg miatt hanyagolom a játékot.
Élvezhetetlen és játszhatatlan. :W

[ Szerkesztve ]

(#54878) Th1sN04ll válasza Zadia (#54877) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Oroszok pontosodnak majd, a 212-vel elégedett vagyok már 34 sec töltésidő, jö szög relative erős sebzés! :K Az amcsik meg igazi szatelit artyk a tizesig az már annyira nem de annak meg brutál az alfája ha betalál, de annyira nem pontos :N

(#54879) Angel1981 válasza jahrn (#54870) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, mint ahogy eddig nem is volt ilyen probléma, pláne nem tömegével!
És az azáltal, hogy kiadják a hotfixet, ők maguk is elismerik, hogy a hiba fennáll, és elsősorban nekik van közük hozzá, nem a modoknak!

(#54880) jahrn


jahrn
senior tag

Kozben megvettem ezt a Foch nevu hulladek csoda verolexet TD-t. Ossz elorelepes az Mle48-hoz kepest h 1-el kevesebb a weakspot es a szemelyzet, meg talan egy poppet fickosabban mozog. Ettol fuggetlenul nem igazan erzem h en egy t9 jarmuvet tologatnek, ennel meg talan a csattogos lepkem is komolyabb jarmu. A magam reszerol a +60mm frontot (amit ugyis gold-al lo mindenki aki hulye ahhoz h a teton levo agancsokat loje) elcserelnem egy jobb agyura.

[ Szerkesztve ]

(#54881) Th1sN04ll válasza Angel1981 (#54879) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ugye most vezettek be uj textúrákat, tank hd modelleket stb, ehhez mérten kéne a netkódot, és a motort optimalizállni, elkapkodták ennyi az egész... ettől még szar szemét banda ez természetesen! Nem fényezni akarom a WT-t távol áll tőlem, de egy peccsen belül megoldották a dx11-et meg a normálisabb optimalizálást... és nem volt viszhang sem semmi ilyen, na itt is ezt várná el az ember, nem serb aranyköpéseit... :K
Amúgy a mai videóanyag lehet elmarad... a szomszédra most jött rá hogy dúbelezni kell valamit a falba, és hát olyan mint ha egy építkezésen élnék... így nem lehet aláugatni a vidóknak hogy a köcsög veri a falat... Lehet le kléne menni szólni neki hogy ha ilyen jellegű dologba fog akkor a földszinten lévő üzifalra tegyen ki egy cetlit hogy barmok most fúrok faragok készüljetek... vagy csak én vagyok ilyen... na mind1. :W

[ Szerkesztve ]

(#54882) Zadia válasza Th1sN04ll (#54878) üzenetére


Zadia
senior tag

Most a francia 7-est készülök megvenni.Már rég kihúztam csak nem vettem meg.

(#54883) Th1sN04ll válasza Zadia (#54882) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Franciában engem egyedül a 9-10-es izgatna, de addig nem szenvedem el magam, azok is csak azért mert mozgékonyak 360-ban látnak, és a 10-es dobtáras, ami nem sebez ugyan annyit de sok kicsi sokra megy alapon engem rendszerint az első leláncol a többi meg kinyír, igazi suttyó cucc, és ha belevesszük hogy 60-al megy no comment :DDD

Filózom az obi 704 visszavételén csak kéne a 268, de amilyen lomha a 704 felkötöm magam vele, mire az megfordul.... :B

(#54884) đe$|re válasza Zadia (#54882) üzenetére


đe$|re
senior tag

Tier 8-nál járok, ha fullos lesz szerintem szeretni fogod a tier 7-t is. (A 8-as szerintem még élvezhetőbb.)

(#54885) Djuree válasza jahrn (#54880) üzenetére


Djuree
félisten

az jó szar TD, sztem a legszarabb t9 TD. de majd a 155-ös odaver. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#54886) jr1994 válasza Drenadar (#54842) üzenetére


jr1994
addikt

én alapból féláron vettem (karácsonykor) néznék egyet ha a teljes árát visszaadná :D

más: van valami tipp az m3 lee förmedvényhez? ki akarom húzni az amcsi heavyket de ez a lee valami szörnyű :(((

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#54887) L4mie válasza Zadia (#54877) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nem tudom nekem 14-2-m van de nagyon nem szeretem.....akkora mint egy mouse lassú mint a tetű, stock ágyuval kb nem sebez semmit, és 60k+ xp a nagy ágyú....mire azt kigrindelem ősz leszek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54888) Diarmand válasza Th1sN04ll (#54881) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mivel nappal az emberek nagy többsége dolgozik, úgy érzem joggal fúr-farag mikor elvileg senki sincs otthon :U

(#54889) jano_77 válasza jr1994 (#54886) üzenetére


jano_77
nagyúr

med/td kombóként használd és nem lesz az rossz. ;)

(#54888) Diarmand: jó nagy kocsog....fúrhatna mondjuk este 20 után is....nem is értem. ;] a cetlivel viszont igaza van tényleg

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54890) Th1sN04ll válasza Diarmand (#54888) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Én meg azt érzem joggal hogy azért van a házirend hogy betartsa, abban pedig le vagyon írva hogy bármely olyan dolog mely zavarhatja a lakóközösséget előzetes bejelentésre szorul... nem tellik semmiből írni egy fecnit előtte pár nappal ;) Én kérek elnézést hogy ma nem kell dolgozni menni! :DDD
Természetesen nem azzal van a gond hogy csinálja az nem érdekel, én is csináltam amikor kelletett, csak volt bennem annyi hogy komplett renoválás előtt egy héttel firkantottam pár sort, melyben vázoltam hogy ez van meg kell csinálni :K

[ Szerkesztve ]

(#54891) jano_77


jano_77
nagyúr

EZ volt már itt közzé téve?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54892) #21346560 válasza Th1sN04ll (#54881) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha a cetlit kitette volna, akkor sem tudnál ma "videóanyagozni"...

(#54893) Th1sN04ll válasza jano_77 (#54891) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Dobtáras a kicsike nem is rossz :K

Runo:
Nem, ez így van viszont akkor tudja az ember hogy nem tud! Plussz korrektségből kiteszem hogy számítsatok rá emberek, bár mondom lehet csak én veszem figyelembe hogy rajtunk kívül más is él a házban :K

[ Szerkesztve ]

(#54894) olcsii válasza Djuree (#54885) üzenetére


olcsii
aktív tag

155 nem jó td:) a 9 az jobb!

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#54895) K6000 válasza unravel (#54868) üzenetére


K6000
tag

Nincs egy mod sem!!! Mégis kifagy a játék, ha TD-vel megyek, ezt a wg javítja a pénteken.
Tehát helyesen: van értelme a tesztszervernek ha patch kiadás után is marad benne olyan hiba ami miatt "modok nélkül is" csata közben kilép a játék?
A wg is elismeri, hogy nem kell modokkal szétbarmolni a klienst ahhoz, hogy random kifagyások/kilépések legyenek.
Arról már nem is beszélve, hogy az új (átrajzolt) pályák bizonyos részein, olyan poligon, vagy textúra hibák vannak, amitől a szerencsétlen AMD videó kártyám idegbajt kap. Tehát van értelme minden patch kiadásakor új pályát kiadni ahelyett, hogy a régiek poligonszámát optimalizálnák, és a textúra végre normálisan illeszkedne is minden élre?

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#54896) SoulReaver


SoulReaver
veterán

AMX 50 100 jármű kifejlesztve. 'AMX 50 100' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 2 552 500. :C

Célzás gyorsító és venti mellé mit ajánlotok 3. felszerelésnek?

(#54897) Enzolord válasza SoulReaver (#54896) üzenetére


Enzolord
addikt

Vertikális stabilizátor szigorúan...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#54898) SoulReaver válasza Enzolord (#54897) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi! :R

(#54899) PR0JECTNR56 válasza unravel (#54868) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A probléma magját leginkább az képezi, hogy egy teljesen tiszta játék is olyan anomáliákat produkált, amire még a fejlesztők sem tudtak hirtelen mit szólni (lásd a véletlenszerű összeomlások probléma köre, amely csak a torta egyik szelete, továbbá már 16-án el lett juttatva fejlesztőkhöz, mint regisztrált hiba és azóta eltelt egy hét hivatalos megoldás nélkül).
A 9.0 általános problémáit pedig jól mutatja, hogy ez idő alatt nem érkezett hot fix semmire, hanem pénteken tesznek egy kísérletet a komplett javításra.
Nem mellesleg a WG tette lehetővé a modok használatát, amelyekből a legismertebbeket nem idióták írják, tehát elmondható, hogy ezúttal rajtuk a sor, hogy hivatalosan is kezdjenek ezzel valamit.

[ Szerkesztve ]

(#54900) K6000


K6000
tag

Innen is kapok sok-sok felkérést szakaszozásra, de sajnos a jelenlegi (mod nélküli) wot alkalmatlan erre. Nem akarom senki idejét azzal rabolni, hogy rám várjon, amíg újraindítom a klienst. (megpróbáltuk nem működik) A javítás pénteken érkezik. Ha működik a wot akkor szombaton sok kerül a következő oktatásra. Pályabejárásokkal folytatjuk, amire minden (régi és új) érdeklődőt várok.

P.S. Aki már részt vettek azoknak küldök egy meghívót, akik újak azok privát üzenetben, wot nevük megadásával, tudnak jelentkezni.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.