Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#31651) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Lenne 1 hülye és egy nem annyira hülye kérdésem.
1, Hogy a kénköves pokolba kell(lehet) a garázsban a zenét megváltoztatni,vagy lassan falra fogok mászni. :(((

2,Kell esetleg (csak új acc-hoz) valakinek, bonus kód. 500 gold 7nap prém és 100000 kredit.Elméletileg.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#31652) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#31649) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Na látod, ott van a guilty pleasure érzés a proto-k iránt. :DDD Nekem az E-10 kellene, meg még néhány apróság, pl. a Krupp-Steyr duó Waffenträger-e.

(#31653) Bad Pritt válasza kisküzdő (#31651) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

1. Kikapcsolod és hallgatsz mást játékon kívülről. :DDD

2. Én is szereztem, ha valakinek kéne :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31654) kisküzdő válasza Bad Pritt (#31653) üzenetére


kisküzdő
tag

De csak a garázs megy az idegeimre :D a többi ok.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#31655) csapee válasza diegho (#31639) üzenetére


csapee
senior tag

Melyik palya volt ahol ennyire nem tudtak megkerulni?

Csapee

(#31656) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#31652) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, hát egy szörnyeteg.
Csak vannak olyan dolgok, amik nem férnek a fejembe, például, hogy a brit td vonalat miért AT-kal töltötték fel? Ott az Archer és az Achilles, hogy csak két ismertebbet mondjak, amik befértek volna.

(#31654) kisküzdő: Nem tudom, hogy lehetne kikapcsolni csak egy zenét :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31657) diegho válasza csapee (#31655) üzenetére


diegho
nagyúr

Az új, nem tudom a nevét. Igazából spotolni is csak az utolsó 3 percben sikerült nekik, egyetlen lövést adtak le rám egy jpze100, de az is lepattant.

(#31658) Drenadar válasza Bad Pritt (#31656) üzenetére


Drenadar
veterán

Az achilles nem egy britesített M10?
Bocsi ha nagy állatságot kérdeztem, de ránézésre az...

(#31659) PR0JECTNR56 válasza Drenadar (#31658) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

De, a lövegcsere a lényegi különbség (a valódinál brit variáns a "jobb").

(#31660) Bad Pritt válasza Drenadar (#31658) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De az. Kicserélték a löveget egy nagyobb csőtorkolati sebességűre, ezzel lett tulajdonképpen nagyobb az átütése. Ami a játékban van Wolverine az közelebb áll amúgy az Achilleshez fullos formájában, mint az eredeti Wolverine-hez.
Az Archer pedig tulajdonképp ugyanez a 17 fontos ágyú csak a Valentine alvázán, torony nélkül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31661) echterion


echterion
nagyúr

Na, egy napig nem nézek fel és rögtön lemaradok párszáz aranyról. Már kiürült az alienware-es aranybánya. :O

**********

(#31662) Chris0321 válasza Drenadar (#31648) üzenetére


Chris0321
addikt

A Tigris egy nagyon jó kis tank lett az utolsó bufnál javítottak az ágyúján is, szerintem van olyan jó mint a többi 7-es tank ha nem jobb.

(#31663) Bad Pritt válasza Chris0321 (#31662) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Végülis 5 éve van benn a játékban, ideje volt kicsit helyrepofozni ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31664) zsolthee


zsolthee
senior tag

Van ennél lejjebb?

(#31665) Chris0321 válasza Bad Pritt (#31663) üzenetére


Chris0321
addikt

Már kétszer volt buffolva mióta játszom. Az első alkalommal növelték az ágyú átütését is.

(#31666) SoulReaver válasza zsolthee (#31664) üzenetére


SoulReaver
veterán

Van :D
replay

[ Szerkesztve ]

(#31667) Bad Pritt válasza Chris0321 (#31665) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amióta játszom (cca. 2 és fél év) a legutóbbi buff óta érzem azt, hogy lehetséges, hogy van értelme mostmár a Tigrisnek is. Ezelőtt nagyon úgy tűnt, hogy a mazochisták meg azok kiváltsága volt a Tigris, akik kivételes tehetséggel tudták irányítani. Ezért volt olyan, hogy sokszor ráfáztam, mikor azt feltételeztem egy Tigrisről, hogy könnyű préda lesz és nem lett.
Most viszont már minden Tigris veszélyes lett: konkrétan ha meglátok egyet, akkor mindig azt lövöm először, IS-t, KV-3-at még akár a td-ket is későbbre hagyva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31668) KisApám


KisApám
addikt

Az elmúlt fél órában, tudjátok, szívatóág... :DDD
Nem hajlandó a Tier V és VII tankomat berakni csak Tier VII illetve IX közé... köszike...
Úgyhogy lementem 62%-ról 54-re. :(

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31669) emre válasza KisApám (#31668) üzenetére


emre
veterán

Vannak tendenciák amiket érdemes észben tartani. A Jp, t32, t-44, nashorn, tigris, meg még néhány géppel folyamatosan a maximális tier különbséggel pakol egy ideje csatába. Így mondjuk tényleg nehéz de nem lehetetlen értelmes kört menni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#31670) Remus389


Remus389
veterán

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31671) KisApám válasza emre (#31669) üzenetére


KisApám
addikt

BDR B1G illetve IS voltak.

Pl. most is vereség... a nehéz tankjaink nem a városba jöttek foglalni a zászlót, hanem kint maradtak a réten a bunkerek mögé bújva...
EZEK az izék minek játszanak???
Most is 15 tankból a 2. voltam úgy a végén, hogy volt 7 db Tier VI-os a csapatban és a többi Tier V-ről ne is beszéljünk...

Szóval a szokásos.
Mint minden nap, és mindenkinek közületek, Ugye? :O

Utóirat:
Újból hasonló vereség: a barmok megint nem a zászlóhoz jöttek, hanem ki a mezőre... a szabad ég alá égni...
Hihetetlen, hogy pár ezer csata után még mindig valaki 44% körüli... és nem kezdi el jobban tanulmányozni, mit csinálhatna jobban.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#31672) dfsz34


dfsz34
őstag

Na végre kifejlesztettem az obj263-t és mentem vele pár kört. Nagyon brutál a kicsike. 4-5k sebzés eddig, persze ez még csak pár cata és viszonylag jó társakat kaptam.

Az ágyú átüt szó szerint szinte mindent és nagyon pontos, de nem is kell nagyon gyenge pontra célozni, bár megszokásból úgyis azt teszem. 9,3 sec alatt betölt és az 550-es puszit nem köszöni meg senki. T110e5, minden lövés betalált, pedig arról szoktam pattogni.

Ami durva, az a kamoja. Ott állok a kis ösvényen a tó mellett és a városban egy ferdi les rám. Simán kifiléztem 403m-ről és nem spotolt közben, pedig semmi bokor, álcaháló, csak úgy ott álltam és én láttam őt, ő engem nem, 3 lövés volt.

Kellemesen gyakran pattint az eleje, főleg, ha rázom.

Na ez az a tank, ahol nem kell aranyat használni. Alig 40 pen a különbség (290-330) és amit nem visz be az alap, azt az arany sem nagyon fogja. Az obj268 ilyen szempontból más, ott az arany szó szerint minden átvisz a 450-el, de az obj263-ra nem nagyon kell szerintem arany.

(#31673) Enzolord válasza dfsz34 (#31672) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor jobb, ha vigyázol magadra Vele, mert ha klántársam meglát, olyan leszel Neki, mint Bikának a Vörös posztó, csapattól függetlenül...
:C :C :C
Ja, amúgy Grat hozzá, nekem nem volt erőm azon az ágon végigmenni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31674) Bad Pritt válasza Enzolord (#31673) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vicces, mert nekem is az volt az uccsó ami kellett a szakértőhöz. Aztán egyszer házhoz jött egy példány, a T-54-em meg köszönte szépen ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31675) Enzolord válasza Bad Pritt (#31674) üzenetére


Enzolord
addikt

Már most több Húzentróger E100-at láttam, mint 263-mat..:)
Nekem is sokáig hibádzott... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#31676) Bad Pritt válasza Enzolord (#31675) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig szerintem nagyon jó kis gép lehet a 263. Valszeg az előtte levők riasztják el az embereket.
Mondjuk most a Borsigot vadászom a némethez, mert a többi papírsárkény már megvolt :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31677) diegho válasza Bad Pritt (#31676) üzenetére


diegho
nagyúr

A 263 nagyon messze van a jótól. Frontban gyullad simán, lövegpajzsot is lazán átlövik. Nagyon pici a gun depression. Nyitott, ezért a HE brutál tudja sebezni, ha okosan lövik. A Camo jó, nekem volt, hogy karelián a cap körben álltam ott volt egy ellenfél T34 és eltűntem 2 lövésem között neki, mert újra felvillant a lámpa, de ettől függetlenül nem sok jót lehet mondani rá. Mivel kicsi az alfa, ezért sokszor kell vele kinézni a fedezék mögül, így csak távolról csipegetésre való. Városi pályákon nem igazán jó.

(#31678) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

E75 legénységem úgy néz ki, hogy elsőnek mindenkin BIA van, 2.-nak meg javítás.
Javítás 99%-on van mindenkin.
A sofőrön le akarom cserélni a javítást 6. érzékre.
A 3. képességet meddig kell fejlesztenem ahhoz, hogy az átváltott 2. képesség 100%-on maradjon?

Illetve mit ajánlotok a legénységnek 3. skillnek?

(#31679) dfsz34 válasza diegho (#31677) üzenetére


dfsz34
őstag

Jó TD ez, csak nem közelharcra, hanem nagy távolságra kell használni lehetőség szerint. Erre van felkészítve.

Ha rákényszerülök a közelharcra, akkor egy E75-t simán ki lehet vele filézni. Nagyobb tankkal még nem akadtam össze ilyen csetepatéban, ez volt eddig a legnagyobb, de gondot nem okozott. Kicsit nagy arcúak az E75 játékosok, mert ok jó tank, meg pattint, de nem tízes TD-t kéne lerohanni nekik egyedül. Ráadásul annyira meg nem gyorsak, hogy körbeforogjanak.

Gyulladás szemből még nem volt, arty már kapott el, akkor kigyulladt, de azért van a kézi oltó.

Okosan csak akkor tud meglőni az arty, ha nem mozdulok, ami mwg csak akkor fordul elő, ha hibázok. Máskülönben mázli kell neki hozzá. Gondolkodom azért a nehéz repeszpáncélon a célzásgyorsító helyett, mert az artyk szeretik a nyitott tankokat, ez igaz. Meglátom mennyire komoly ez az arty veszély.

(#31678) forras2
Parancsnoknak van hatodik érzék, nem a vezetőnek.

Harmadiknak:
parancsnok - javítás
lövész - pillanat kép vagy tűzoltás (inkább az első)
sofőr - megelőző karbantartás (erre cseréld le a javítást, mert a német tankok gyakran gyulladnak) és akkor mehet harmadiknak a javítás
rádiós - felderítő (látótávot növeli) ha ez nem érdekel, akkor tűzoltás
töltő - mehet a tűzoltás vagy álca (inkább az első, de mindegy)

[ Szerkesztve ]

(#31680) Pete55555


Pete55555
addikt

Tud valaki segíteni? Mod pakkal szarakodtam, és ez átváltott oroszra, sehogy nem tudom visszaállítani, komplett res mods mappa visszamentés is volt már, nyelv átállítás :(

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#31681) Iratus bug válasza Chris0321 (#31624) üzenetére


Iratus bug
tag

Megnéztem 2 videóját a kiscsajnak és nagyon nem tiszta... Az egy dolog, hogy áthajt a tankjával ő és mások dombokon, ez lehet éppen megjelenitési hiba. De az már inkább érdekes, hogy fák és villanyoszlopok nem dőlnek ki amikor átmegy rajtuk... Az M18-as videóra egyáltalán nem gondolom, hogy lenne tudás mögötte, az a tank az életbe nem pattint annyit mint amit nála kibirt. Amúgy azt olvastam a fehér tank mod illegális ugyan úgy mint a lombozat és egyéb elemek eltávolitását szolgáló modok.

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#31682) nyunyu válasza Pete55555 (#31680) üzenetére


nyunyu
félisten

copy c:\Games\World_of_Tanks\res\text\lc_messages\*.* c:\Games\World_of_Tanks\res_mods\0.8.9\text\lc_messages /y

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31683) Pete55555 válasza nyunyu (#31682) üzenetére


Pete55555
addikt

Nincs változás :(

res.... stb mappa tartalma ment res modsba... azaz ott is volt, nem kellett mésolnom.

...Szeretem leracsniztatni...

(#31684) nyunyu válasza Pete55555 (#31683) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet, hogy a mod az eredeti res mappat irta felul?

Nyelv allitasnal a WOTLauncher ujra letolti a komplett res\text-et a beallitott nyelvnek megfeleloen.
Esetleg probald atallitani angolra, majd menj egy kort, aztan vissza magyarra, hatha ettol megjavul.

Bar amig van a res_mods-ban ilyen mappa, addig fixen az ott levo szovegeket hasznalja, nem a Launcherben beallitott nyelvu eredetieket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31685) Pete55555 válasza nyunyu (#31684) üzenetére


Pete55555
addikt

Van egy olyan gyanúm.... Nyelv állítást próbáltam, nem jött be :S
Letörlöm, és megpróba úgy

...Szeretem leracsniztatni...

(#31686) Patrick76496 válasza #43783936 (#31515) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nagyon megörültem, amikor megszabadulhattam az IS-2-től. Ez a két utolsó T7-es heavy tank (ez, meg a sima IS), amivel játszanék, de ennyi erővel a KV-3 is felkerülhet a listára, mert azon is D-25T van.

Ma viszont végre meglett a 110-re a nagy löveg, mintha kicserélték volna a tankot. Eddig 10 pontból olyan 1-et adtam volna neki, annyira lehúzta a stock cső, de így, hogy rajta van a 62-100T, 9/10.

GaburroSan: Én egyszerűen csak nem játszok vele. Nem azért, mert rossz tank (az egyik kedvencem), hanem mert egyszerűen nincs szükség rá. Nélküle is gyűlik a pénz még normál account-on is. Viszont legénységhúzónak még mindig tökéletes és fun tanknak is, én leginkább utóbbira használom, ha nagy ritkán elő is veszem.

Bár te tudod, én valahogy nem tudom megunni ezt a tankot, csak azért hanyagolom, mert egyszerűen mást kell húzni.

(#31520) Bingisz: *Csudálatos. ;] Ez a kép most eszembe jutott erről. Nem mostani.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#31687) Pete55555 válasza nyunyu (#31684) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez orosz marad, akármit csinálok.... nem hiszem el...

...Szeretem leracsniztatni...

(#31688) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A H-TP a magyar klánok szégyenfoltja. Kerüljétek el messzire őket! Alattomos, gerinctelen, gyáva kutyák.

(#31689) dfsz34


dfsz34
őstag

Majd szétb.sz az ideg. Mentem 4 jó csatát az is3-al és az utolsó különösen jól sikerült. Felraktam rá a bino-t a venti helyett és máris nem tudott meglepni az ellenfél, láttam őket. Némi trükközés után, mert 5 ellenfél lőtt engem egyszerre úgyhogy meg nem állhattam, ki-be ugráltam, próbáltam csak tornyot mutatni, húzni időt, hogy az ellenfél kifusson belőle és kb 4k dmg 2 kill, mire kilőttek de nem tudom, hogy mennyi xp-t kaptam érte, mert csata után kilépett a programból. #&@#&@#@.

A Tank ászt sajnos nem kaptam meg még erre sem (népszerű tank), de érdekelnének a részletek.

Valakinek ötlet, hogyan lehetne az utolsó csata eredményét megszerezni? Ha újra indítom a programot, akkor már nem adja be a részleteket.

Az első két csata után 1200 volt a wn6, utána 1600 majd rákerült a bino és ugrott egy kicsit, de jó lenne tudni a részleteket. A fene vigye el.

Win / Drw / Btl: 3 / 0 / 4 ( 75% )
ExpX (Avg): 4 969 ( 1 242 )
Exp (Avg): 4 969 ( 1 242 )
FreeXP+ (Ttl): 244 ( 244 )
Spoils (Service): 185 021 ( -81 288 )
Profit (Avg): 103 733 ( 25 933 )
Balance: 103 733 ( -10 )
Spotted (Avg): 8 ( 2 )
Dmg Dlt (Avg): 9 053 ( 2 263 )
Dmg Rcv (D/R): 3 768 ( 2.4 )
Cap / Dcap (Tr): 0 / 0 ( 8 )
Frags (Avg): 7 ( 1.75 )
Deaths (F/D): 2 ( 3.5 )
Hits / Shots: 33 / 51 ( 64.71% )

WN6 / Eff: 2 181 ( 100 ) 1 620 ( 86 )

(#31690) Vitiris válasza Pete55555 (#31687) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem lehet hogy van egy ilyen fileod? World_of_Tanks\res_mods\0.8.9\scripts\client\gui\Scaleform\radialMenu.pyc ? :))

(#31691) [HUN]Dani válasza emre (#31669) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én tegnap fejeztem be a Nashorn-t. Sajnos az esetek nyomó többségében top tier voltam. Nagyon kevésszer rakott t8 csatába. Úgy vélem ezért is lett csak ~1600 az átlag sebzésem.

magyarsrac

(#31692) Simulacrum válasza dfsz34 (#31689) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha mentesz replayt tedd fel a wotreplays.com-ra és ott ki fogja írni az adatokat.

(#31693) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!
Tudom,nem ez a jó topik, majd át is megyek a tuningosokhoz, de úgy látom van itt is elég hozzáértő.
Az én konfigomat vajon lehet egy kicsit húzni és érdemes e? A cél egy kis FPS növelés lenne.
Konfigom:
AMD Athlon 64X2 5200+ 2,7 Mhz
3Gb DDR2 800 400 Mhz
MSI K9Neo v2/v3
ATI Radeon HD 4770 512GB

Win7

Most közepes grafikán megy és néha eléggé leesik az FPS, de ha lejjebb-feljebb veszem akkor sem változik.

A segítségeteket köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#31694) bazsi83vp válasza rolio1 (#31693) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Nekem most pár napig kényszerből az alaplapi integrált 4250-el ment a WoT (szarul persze), azért a tiéd erősebb jóval, ellenben azt az Athlont (főleg mivel Athlon1) meg kéne tépni kissé - illetve nézd meg, hogy a 3 giga mellett mennyi szabad memória van futtatáskor...(lemezre swappelés se jó - más nem, tömörített textúra pack is érhet egy próbát)

[ Szerkesztve ]

(#31695) rolio1 válasza bazsi83vp (#31694) üzenetére


rolio1
tag

Szia
Ezt a tömörített textúra pakkot akarom elkerülni, nekem ez az a "képi" színvonal amin minimum játszanék vele, nekem fontos hogy jól is nézzen ki. Nem megy még a játék rovására az esés, ha egyszerűen fel lehet húzni, és használ valamit, akkor belevágok.

(#31696) bazsi83vp válasza rolio1 (#31695) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Ha bizonytalan vagy, van 1-2 megfelelő topic a problémádra és amit nem írtam, azért less rá, hogy a videókártya 512 ramja sincs-e telítve játék alatt (GPU-Z nekem jó volt erre), meg kell keresni a korlátokat :)

(#31697) Kakumix válasza Jo33by (#31627) üzenetére


Kakumix
senior tag

Azért az a fél perces újratöltési idő nem hiányzik, bár ha közben végig japánul szövegelnek, az első 20-30 alkalommal még szórakoztató is lehet :)

Legyen szép napod!

(#31698) Angel1981 válasza #95904256 (#31620) üzenetére


Angel1981
veterán

Kérlek, oszd meg velünk, hogy mi más módját tudod a szabad tapasztalati pont beszerzésének?
(Leszámítva persze az 5%-os osztalékot.)

(#31699) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Hali Mindenki!
Felkínálom "népgazdasági" hasznosításra a wot-os accom.... Elegem lett. Nem elég, hogy szinte lehetetlen normális csatákat menni, de a játék is állandóan kidobál. :( (Semmilyen mod nincs, csak egy magyar szinkron, tehát a hibát erre nem lehet fogni.)

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#31700) cifram


cifram
csendes tag

Sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy prémium előfizetés szokott lenni akcióban? Amikr nem 2500 gold egy hónap.
Mi a legolcsóbb módja az előfizetésnek?
Illetve a SuperPershing mennyire éri meg a 7200 aranyat? Gondolva arra, hogy kell egy farmtank, ha esetleg nem lesz premiumom.
Ahogy nézem a Prémium Shop-ban, most akciósan lehet venni 12500 arany + 37 nap prémet.
köszi

WoT: NorHasso

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.